Címjegyzék
EDZŐMÉRKŐZÉSEK NAPI MŰSOR
előző nap
2018. október 20. szombat
következő nap
24. Arany kupa Szentgotthárd
U13 A csoport férfi U-13
09:45 RK Koprivnica-NOA - RK Radovljica 19 - 6 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
10:55 Szentgotthárdi VSE - RK SVIS Ivancna Gorica 5 - 17 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U13 B csoport férfi U-13
08:00 VS Dunakeszi - MRK KRKA 10 - 19 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
10:20 RK Trsat Rijeka - HIB Handball Graz `B`*** 6 - 0 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U13 C csoport férfi U-13
10:35 Haladás VSE SKFT - PPD Zagreb 11 - 20 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
12:05 HIB Handball Graz `A` - RK Jeruzalem Ormoz 17 - 10 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U13 D csoport férfi U-13
10:00 Kézilabda Utánpótlás Sport Kft. - RK Drava Ptuj 17 - 7 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
12:40 HSG Remus Bärnbach/Köflach - RK Drava Ptuj 9 - 17 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
13:15 Kézilabda Utánpótlás Sport Kft. - MRK Cakovec 24 - 6 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U13 Negyeddöntők férfi U-13
16:10 PPD Zagreb - MRK Cakovec 18 - 14 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
16:45 Kézilabda Utánpótlás Sport Kft. - HIB Handball Graz `A` 25 - 5 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
17:20 RK Koprivnica-NOA - RK Trsat Rijeka 5 - 10 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
17:55 MRK KRKA - RK SVIS Ivancna Gorica 16 - 7 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U13 9-16. helyosztók férfi U-13
14:05 RK Radovljica - HIB Handball Graz `B`*** 6 - 0 Grenzland Halle
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
14:40 VS Dunakeszi - Szentgotthárdi VSE 15 - 7 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
15:15 Haladás VSE SKFT - HSG Remus Bärnbach/Köflach 14 - 7 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
15:50 RK Drava Ptuj - RK Jeruzalem Ormoz 9 - 10 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
U12 A csoport férfi U-12
09:10 Haladás VSE SKFT - RK Drava Ptuj 17 - 8 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
11:30 MRK KRKA - HIB Handball Graz 23 - 9 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
12:55 Haladás VSE SKFT - RK Koprivnica-NOA *** 6 - 0 Grenzland Halle
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
14:25 RK Drava Ptuj - HIB Handball Graz 9 - 20 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
15:35 RK Koprivnica-NOA *** - MRK KRKA 0 - 6 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U12 B csoport férfi U-12
08:35 MRK Cakovec - Máriaujfalui SE*** 6 - 0 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
11:10 Telekom Veszprém - RK Celje Pivovarna Lasko 10 - 15 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
12:20 Telekom Veszprém - Máriaujfalui SE*** 6 - 0 Grenzland Halle
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
13:30 RK Celje Pivovarna Lasko - RK Radovljica 22 - 5 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
15:00 MRK Cakovec - RK Radovljica 17 - 7 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U12 C csoport férfi U-12
11:45 Telekom Veszprém-Tapolca - RK Jeruzalem Ormoz 14 - 14 Grenzland Halle
online
7561 Heiligenkreuz im Lafnitztal Schulgasse 1.
13:50 PPD Zagreb - RK SVIS Ivancna Gorica 21 - 11 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U12 Harmaddöntők férfi U-12
18:30 MRK KRKA - Telekom Veszprém 12 - 19 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
19:05 RK Celje Pivovarna Lasko - RK SVIS Ivancna Gorica 22 - 6 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
19:40 PPD Zagreb - Haladás VSE SKFT 22 - 13 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
online
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
U11 A csoport férfi U-11
10:00 RK Trsat Rijeka - DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém 8 - 29 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
11:10 HIB Handball Graz - Haladás VSE SKFT 16 - 16 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
12:20 RK Jeruzalem Ormoz - DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém 6 - 23 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
14:05 RK Trsat Rijeka - RK Jeruzalem Ormoz 6 - 11 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
14:40 Haladás VSE SKFT - DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém 7 - 26 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
15:50 HIB Handball Graz - DEVM Kézilabda Alapítvány Veszprém 13 - 20 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
U11 B csoport férfi U-11
10:35 MRK Cakovec - Kézilabda Utánpótlás KFT 2009 11 - 22 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
11:45 HSG Remus Bärnbach/Köflach - Hétdombi IKSE Nádasd 21 - 9 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
12:55 Kézilabda Utánpótlás KFT 2009 - RK Radovljica 21 - 8 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
13:30 MRK Cakovec - Hétdombi IKSE Nádasd 13 - 6 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
15:15 HSG Remus Bärnbach/Köflach - RK Radovljica 24 - 18 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornaterme
online
9970 Szentgotthárd Széll Kálmán tér 2-4.
U10 alapszakasz női U-10
11:55 Haladás VSE SKFT `A` - Büki TK 0 - 0 III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
13:05 Haladás VSE SKFT `B` - RK Durdevac III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
14:15 Haladás VSE SKFT `B` - Büki TK III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
15:25 Haladás VSE SKFT `A` - RK Durdevac III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
16:35 Haladás VSE SKFT `A` - Haladás VSE SKFT `B` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
17:10 RK Durdevac - Büki TK III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
U10 A csoport férfi U-10
09:00 RK Trsat Rijeka - HSG Remus Bärnbach/Köflach `A` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
10:10 Büki TK - RK Radovljica `B` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
11:20 Büki TK - HSG Remus Bärnbach/Köflach `A` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
13:40 RK Trsat Rijeka - RK Radovljica `B` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
16:00 Büki TK - RK Trsat Rijeka III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
U10 B csoport férfi U-10
09:35 RK Radovljica `A` - HSG Remus Bärnbach/Köflach `B` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
10:45 Haladás VSE SKFT - RK SVIS Ivancna Gorica III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
12:30 RK Radovljica `A` - RK SVIS Ivancna Gorica III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
14:50 Haladás VSE SKFT - HSG Remus Bärnbach/Köflach `B` III. Béla Szakgimn. és SzKI Tornaterme
9970 Szentgotthárd Honvéd utca 10.
XIV. Üstökös Kupa Dunaújváros, Rácalmás
U13 U13 fiú férfi U-13
09:00 Duna-Pent NKSE - Simontornyai KK 5 - 24 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
09:35 Pénzügyőr SE - Éles KISE 17 - 17 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
11:20 Angyalföldi Sportiskola - Duna-Pent NKSE 9 - 4 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
12:30 Angyalföldi Sportiskola - FKSE-Algyő 8 - 11 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
13:05 Duna-Pent NKSE - Éles KISE 5 - 26 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
13:40 FKSE-Algyő - Pénzügyőr SE 18 - 12 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
14:15 Éles KISE - Angyalföldi Sportiskola 24 - 5 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
14:50 Simontornyai KK - Pénzügyőr SE 10 - 6 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
15:25 FKSE-Algyő - Duna-Pent NKSE 24 - 5 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
16:00 Éles KISE - Simontornyai KK 21 - 14 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
16:35 Pénzügyőr SE - Angyalföldi Sportiskola 12 - 9 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
17:10 Simontornyai KK - FKSE-Algyő 16 - 18 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
U12 U12 fiú férfi U-12
10:10 Kőkúti Sasok DSE - Éles KISE 15 - 21 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
10:45 Tatabányai Kézilabda KFT - FKSE-Algyő 13 - 9 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
11:55 Tatabányai Kézilabda KFT - Éles KISE 7 - 25 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
14:20 FKSE-Algyő - Angyalföldi Sportiskola 10 - 12 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
15:30 Angyalföldi Sportiskola - Kőkúti Sasok DSE 16 - 14 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
16:40 Éles KISE - FKSE-Algyő 19 - 6 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
17:15 Kőkúti Sasok DSE - Tatabányai Kézilabda KFT 18 - 12 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
17:50 Angyalföldi Sportiskola - Éles KISE 10 - 28 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
18:25 FKSE-Algyő - Kőkúti Sasok DSE 16 - 15 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
19:00 Tatabányai Kézilabda KFT - Angyalföldi Sportiskola 12 - 10 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
U11 U11 fiú férfi U-11
08:30 Farkasvár DSE - Virág SE Dunaújváros 14 - 8 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
09:05 Kecskeméti Junior SN KFT - Éles KISE 11 - 11 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
09:40 Farkasvár DSE - Angyalföldi Sportiskola 15 - 10 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
10:15 Virág SE Dunaújváros - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 12 - 15 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
10:50 Angyalföldi Sportiskola - Éles KISE 7 - 15 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
11:25 Virág SE Dunaújváros - Kecskeméti Junior SN KFT 14 - 21 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
12:00 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - Angyalföldi Sportiskola 19 - 11 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
12:35 Éles KISE - Farkasvár DSE 21 - 18 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
13:10 Angyalföldi Sportiskola - Kecskeméti Junior SN KFT 16 - 16 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
13:45 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - Farkasvár DSE 12 - 24 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
14:55 Éles KISE - Virág SE Dunaújváros 20 - 2 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
16:05 Kecskeméti Junior SN KFT - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 11 - 18 Dunaferr Szakmunkásképző
online
2400 Dunaújváros Apáczai Csere J utca 13
U10 U 10 fiú A férfi U-10
10:00 VAX KE Sárbogárd - Soltvadkerti KUSE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
11:10 Szigetszentmiklósi KSK - Éles KISE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
12:20 Éles KISE - Soltvadkerti KUSE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
12:55 Szigetszentmiklósi KSK - VAX KE Sárbogárd 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
14:40 Soltvadkerti KUSE - Szigetszentmiklósi KSK 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
15:15 VAX KE Sárbogárd - Éles KISE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
U10 U10 fiú B férfi U-10
10:35 Kecskeméti Junior SN KFT - Kőkúti Sasok DSE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
11:45 Simontornyai KK - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
13:30 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - Kőkúti Sasok DSE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
14:05 Simontornyai KK - Kecskeméti Junior SN KFT 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
15:50 Kőkúti Sasok DSE - Simontornyai KK 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
18:45 Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület - Kecskeméti Junior SN KFT 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
U10 U10 fiú rájátszás férfi U-10
16:25 Szigetszentmiklósi KSK - Utánpótlás Akadémia KISTEXT Sportegyesület 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
17:00 VAX KE Sárbogárd - Simontornyai KK 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
17:35 Soltvadkerti KUSE - Kecskeméti Junior SN KFT 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
18:10 Éles KISE - Kőkúti Sasok DSE 0 - 0 Gárdonyi Géza Ált. Isk. tornaterme*
2400 Dunaújváros Római krt 51.
Őszi Kupa Tarján
FU14 Őszi-kupa FU14 férfi U-14
09:00 Grundfos Tatabánya KC - Budapesti Honvéd SE 26 - 21 Községi Sportcsarnok
online
2831 Tarján Rákóczi út 13
10:00 Budapesti Honvéd SE - MHC Start Nové Zámky 21 - 26 Községi Sportcsarnok
online
2831 Tarján Rákóczi út 13
11:00 MHC Start Nové Zámky - Grundfos Tatabánya KC 18 - 28 Községi Sportcsarnok
online
2831 Tarján Rákóczi út 13
LU14 Őszi-kupa LU14 női U-14
09:00 Tatabányai SC - Ácsi Kinizsi 33 - 20 Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
online
2800 Tatabánya Dózsakert utca 1
10:00 BVSC - Zugló - Angyalföldi Sportiskola 10 - 19 Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
online
2800 Tatabánya Dózsakert utca 1
11:00 Angyalföldi Sportiskola - Tatabányai SC 22 - 12 Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
online
2800 Tatabánya Dózsakert utca 1
12:00 BVSC - Zugló - Ácsi Kinizsi 26 - 17 Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
online
2800 Tatabánya Dózsakert utca 1
13:00 Tatabányai SC - BVSC - Zugló 19 - 14 Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
online
2800 Tatabánya Dózsakert utca 1
14:00 Ácsi Kinizsi - Angyalföldi Sportiskola 12 - 35 Dózsa Gy. Ált.Isk spcs.*
online
2800 Tatabánya Dózsakert utca 1
2018. október
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Sikeres a kültéri pályaépítési program
2018.11.16. Szövetségi élet
A Magyar Kézilabda Szövetség és a kormányzat kültéri pályaépítési programjának első ütemében már a 2018-as esztendőben 81 pálya átadásra kerülhet, nagy részük már el is készült.
MKSZ-részvétel a határon túli kézilabdázás fejlesztésében
2018.11.16. Szövetségi élet
Ilyés Ferenc válogatott játékos az MKSZ elnöki megbízottjaként, Jakab Árpád pedig főtitkári megbízottként dolgozik.
Leány ORV: fölényes siker a nyitányon
2018.11.16. Női ifjúsági válogatott
Tizenöt gólos győzelmet aratott a kecskeméti Olimpiai Reménységek Versenyének 1. fordulójában a magyar női ifjúsági válogatott Szlovákia korosztályos együttese ellen.
Beszélgetés Bencsik Ottóval
2018.11.15. Szövetségi élet
Interjú Bencsik Ottóval, az 1958-ban világbajnoki 7. helyezett magyar válogatott tagjával.
Hétvégén rajtol a leány ORV
2018.11.15. Női ifjúsági válogatott
A magyar csapat Csehország, Szlovákia és Lengyelország korosztályos válogatottjai ellen küzd az elsőségért.
Női MK: a Dunaújváros és a Kisvárda jutott tovább
2018.11.14. Női Magyar Kupa
A Siófok és az MTK búcsúzott a sorozattól.
Szűkített keret a női Eb-re
2018.11.13. Női `A` válogatott
Kim Rasmussen szövetségi kapitány kihirdette a magyar női válogatott 18 fős keretét a november végi norvégiai Möbelringen Kupára és a franciaországi Európa-bajnokságra.
Alapfokú játékvezetői tanfolyam Somogy megyében
2018.11.13. Játékvezető tanfolyam
Jelentkezési határidő: 2018. november 30.
Kérdőív sportszakember képzésről
2018.11.13. Szövetségi élet
A Testnevelési Egyetem kérdőívének célja, hogy hozzájáruljon a felkészült és kompetens munkaerő kínálat növeléséhez és fejlesztéséhez a széles értelemben vett sportágazatban
K&H férfi liga: győztek az esélyesek
2018.11.13. Férfi NB I.
A Veszprém húsz góllal győzte le a Komlót, míg a Szeged kilenc találatta nyerte a Gyöngyös elleni találkozót.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó