Címjegyzék
ENGEDÉLYEZETT UTÁNPÓTLÁS TORNÁK
HÍREK
DOKUMENTUM
ÚTMUTATÓ torna szervezéshez
XXIV. Ferenczy-Budapest Kupa 2018 Budapest 2018.12.21. - 2018.12.23.
női - LU11
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Leány U11 döntő
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
14:20 Érdi Sport KFT II. - Vecsési SE 7 - 12
Leány U11 III. helyért
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
13:00 ASI DSE - Pumukli KUA 9 - 13
Leány U11 V. helyért
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
14:20 Érdi Sport KFT I. - Körmendi DMTE 0 - 10
Leány U11 VII. helyért
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
13:40 Kalmár Zoltán DSE - PSN Zrt. 8 - 7
Leány U11 elődöntő I. (A1-B2)
2018. december 22. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
16:20 Vecsési SE - Pumukli KUA 9 - 8
Leány U11 elődöntő II. (A2-B1)
2018. december 22. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
17:00 ASI DSE - Érdi Sport KFT II. 5 - 17
Leány U11 középdöntő I. (A3-B4)
2018. december 22. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
16:40 Érdi Sport KFT I. - PSN Zrt. 7 - 6
Leány U11 középdöntő (A4-B3)
2018. december 22. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
17:20 Kalmár Zoltán DSE - Körmendi DMTE 6 - 10
Leány U11 A csoport
2018. december 21. péntek
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
09:00 ASI DSE - Érdi Sport KFT I. 20 - 6
13:40 Vecsési SE - Érdi Sport KFT I. 17 - 5
16:00 Kalmár Zoltán DSE - Vecsési SE 6 - 18
19:40 Kalmár Zoltán DSE - ASI DSE 6 - 22
2018. december 22. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
09:30 ASI DSE - Vecsési SE 10 - 19
12:20 Érdi Sport KFT I. - Kalmár Zoltán DSE 7 - 7
Leány U11 B csoport
2018. december 21. péntek
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
09:40 PSN Zrt. - Érdi Sport KFT II. 2 - 19
14:20 Pumukli KUA - Érdi Sport KFT II. 5 - 7
15:00 Körmendi DMTE - PSN Zrt. 16 - 5
17:40 Körmendi DMTE - Pumukli KUA 8 - 11
2018. december 22. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
08:50 Pumukli KUA - PSN Zrt. 12 - 1
13:00 Érdi Sport KFT II. - Körmendi DMTE 19 - 10
TABELLA
Leány U11 A csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Vecsési SE 3 3 0 0 54 21 33 6
2. ASI DSE 3 2 0 1 52 31 21 4
3. Érdi Sport KFT I. 3 0 1 2 18 44 -26 1
4. Kalmár Zoltán DSE 3 0 1 2 19 47 -28 1
Leány U11 B csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Érdi Sport KFT II. 3 3 0 0 45 17 28 6
2. Pumukli KUA 3 2 0 1 28 16 12 4
3. Körmendi DMTE 3 1 0 2 34 35 -1 2
4. PSN Zrt. 3 0 0 3 8 47 -39 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M
1. ARI LIDIA PANNA Vecsési SE 45 5
2. PAP-KOVÁCS FRUZSINA ASI DSE 28 5
3. TOMCSÁNYI ANETT Érdi Sport KFT II. 24 5
4. SZIGETI BLANKA ASI DSE 17 5
5. CSÉPÁNY BOGLÁRKA MÁRIA Érdi Sport KFT II. 15 5
6. LAPOSA BOGLÁRKA Körmendi DMTE 14 5
7. KOVÁCS LORA REGINA Érdi Sport KFT II. 12 5
8. KRASZNAI ZSÓFIA Pumukli KUA 11 5
9. POSTA TIMEA Kalmár Zoltán DSE 10 5
10. KOCZKÁS ANTÓNIA Pumukli KUA 9 5
SZABÓ PETRA ASI DSE 9 5
12. BARTHA DÓRA ZSUZSANNA Vecsési SE 8 5
MORAVECZ LAURA Vecsési SE 8 5
14. BOMBA ZSÓFI Érdi Sport KFT I. 7 4
15. SIRÁLY FANNI Vecsési SE 6 5
TÓTH BÍBORKA Körmendi DMTE 6 5
17. DEME EDINA DOROTTYA Kalmár Zoltán DSE 5 5
NÉMETH LILI Érdi Sport KFT I. 5 4
PETRI SÁRA Pumukli KUA 5 5
PFLANZNER KATA ILDIKÓ Pumukli KUA 5 5
SZILÁGYI MAJA SÁRA Érdi Sport KFT II. 5 5
22. ÁRVAI NIKOLETT JUDIT Pumukli KUA 4 5
BÁRDOS MERCÉDESZ Vecsési SE 4 5
BÖDŐ LIÁNA Körmendi DMTE 4 5
GINTL BORÓKA ASI DSE 4 5
HAJÓS PETRA Körmendi DMTE 4 5
PÁSZTOR ADÉL BLANKA Érdi Sport KFT II. 4 5
SZEKERES LINDA Pumukli KUA 4 5
TANKÓ FLÓRA Vecsési SE 4 5
THALY KATA ZSUZSANNA Pumukli KUA 4 5
31. BRECZÓ KATALIN PSN Zrt. 3 5
CSIRI EMESE ALEXANDRA ASI DSE 3 5
DANCS ANITA Kalmár Zoltán DSE 3 5
JÁSPER LUCA PSN Zrt. 3 5
KANIZSAI-HODÁK KATA Érdi Sport KFT I. 3 4
KERESZTES ANNA Pumukli KUA 3 5
KÓCZIÁN GRÉTA Pumukli KUA 3 4
KOVÁCS LUCA Érdi Sport KFT II. 3 4
UJHÁZI RÉKA ANGELIKA Érdi Sport KFT II. 3 5
40. DOMJÁN BOGLÁRKA Érdi Sport KFT II. 2 5
GÉCZI DORINA JOZEFINA PSN Zrt. 2 5
HAJÓS HANNA Körmendi DMTE 2 5
MÉSZÁROS JUSZTINA Érdi Sport KFT I. 2 4
SZENDI RÉKA Körmendi DMTE 2 5
SZIGETI NÓRA ASI DSE 2 5
46. BALLA BOGLÁRKA ASI DSE 1 5
BARTIK BOROSTYÁN Körmendi DMTE 1 5
EISLER ANNA ESZTER ASI DSE 1 4
ERDŐS TIMEA Kalmár Zoltán DSE 1 5
FÖLDESI ESZTER Érdi Sport KFT I. 1 4
GÁSPÁR HANNA ALETTA Érdi Sport KFT II. 1 5
KOVÁCS PETRA Körmendi DMTE 1 5
NAGY TAMARA Pumukli KUA 1 5
VARGA VIVIEN ASI DSE 1 5
55. BECK FLÓRA LILI PSN Zrt. 0 5
CZALBERT-HALASI BARBARA Vecsési SE 0 5
CSAPÓ EMMA Körmendi DMTE 0 5
DOMJÁN ZSÓFIA Érdi Sport KFT II. 0 5
FARKASHÁZY FLÓRA KATALIN ASI DSE 0 5
GAÁL IVETT Kalmár Zoltán DSE 0 5
GALKÓ TAMARA Érdi Sport KFT I. 0 4
GANYU LILI Körmendi DMTE 0 5
HIDEG HANNA PSN Zrt. 0 5
JÓNÁS OLIMPIA TAMARA ASI DSE 0 5
KOCZKÁS VIKTÓRIA Pumukli KUA 0 5
KORB ANDREA REBEKA PSN Zrt. 0 5
KOROKNAI JÁZMIN Kalmár Zoltán DSE 0 5
KOSIK ALEXANDRA Érdi Sport KFT I. 0 4
KOVÁCS ZSÓFI Kalmár Zoltán DSE 0 5
LANDENBERGER LUCA Érdi Sport KFT I. 0 4
LENDVAI ALEXANDRA Érdi Sport KFT I. 0 4
NAGY FRUZSINA Körmendi DMTE 0 5
NÉMETH RÉKA PSN Zrt. 0 4
ORBÁN REGINA Körmendi DMTE 0 5
PÁKOZDI-BROWNE LILI ALANNAH PSN Zrt. 0 5
RÁCZ VIKTÓRIA Kalmár Zoltán DSE 0 5
SASS CSENGE Körmendi DMTE 0 5
SZILÁGYI BIANKA Kalmár Zoltán DSE 0 5
SZLOVACSEK LILLA Érdi Sport KFT II. 0 3
SZUNYOK REGINA Érdi Sport KFT II. 0 5
TAKÁCS LILIEN FRANCISKA Pumukli KUA 0 5
TÓTH JÁZMIN Körmendi DMTE 0 5
TÓTH NÓRA TÍMEA Érdi Sport KFT II. 0 5
TÓTH VIKTÓRIA Kalmár Zoltán DSE 0 4
TURI LELLE Kalmár Zoltán DSE 0 5
VÖRÖS ESZTER PSN Zrt. 0 5
férfi
Serdülő
FU15
FU14
FU13
FU12
FU11
FU10
női
Serdülő
LU14
LU13
LU12
LU11
LU10
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó