Címjegyzék
ENGEDÉLYEZETT UTÁNPÓTLÁS TORNÁK
HÍREK
DOKUMENTUM
ÚTMUTATÓ torna szervezéshez
XXIV. Ferenczy-Budapest Kupa 2018 Budapest 2018.12.21. - 2018.12.23.
férfi - FU12
MŰSOR - EREDMÉNYEK
FU 12 döntő
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
12:20 Békés-Drén KC - Kézilabda Utánpótlás KFT 10 - 12
Fiú U12 III. helyért
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
11:00 ASI DSE - Grundfos Tatabánya KC 13 - 8
FIÚ U12 V. helyért
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
09:40 Csepel DSE - Kézisuli Alapítvány Budap 16 - 13
Fiú U12 VII. helyért
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
09:00 BVSC - Zugló - Dunavarsányi TE 13 - 26
Fiú U12 elődöntő I. (A1-B2)
2018. december 22. szombat
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
16:20 Békés-Drén KC - ASI DSE 16 - 12
Fiú U12 elődöntő II. (A2-B1)
2018. december 22. szombat
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
17:00 Grundfos Tatabánya KC - Kézilabda Utánpótlás KFT 14 - 15
Fiú U12 középdöntő I. (A3-B4)
2018. december 22. szombat
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
15:00 Csepel DSE - Dunavarsányi TE 17 - 15
Fiú U12 középdöntő II. (A4-B3)
2018. december 22. szombat
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
15:40 BVSC - Zugló - Kézisuli Alapítvány Budap 5 - 15
Fiú U12 A csoport
2018. december 21. péntek
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
12:20 BVSC - Zugló - Békés-Drén KC 2 - 38
13:40 Grundfos Tatabánya KC - Csepel DSE 18 - 7
17:00 Grundfos Tatabánya KC - BVSC - Zugló 21 - 4
17:40 Csepel DSE - Békés-Drén KC 5 - 30
2018. december 22. szombat
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
10:20 BVSC - Zugló - Csepel DSE 6 - 20
11:00 Békés-Drén KC - Grundfos Tatabánya KC 18 - 13
Fiú U12 B csoport
2018. december 21. péntek
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
15:00 ASI DSE - Kézilabda Utánpótlás KFT 16 - 20
15:40 Kézisuli Alapítvány Budap - Dunavarsányi TE 22 - 18
18:20 Kézisuli Alapítvány Budap - ASI DSE 10 - 14
19:00 Dunavarsányi TE - Kézilabda Utánpótlás KFT 5 - 24
2018. december 22. szombat
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
12:20 ASI DSE - Dunavarsányi TE 22 - 6
13:00 Kézilabda Utánpótlás KFT - Kézisuli Alapítvány Budap 24 - 9
TABELLA
Fiú U12 A csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Békés-Drén KC 3 3 0 0 86 20 66 6
2. Grundfos Tatabánya KC 3 2 0 1 52 29 23 4
3. Csepel DSE 3 1 0 2 32 54 -22 2
4. BVSC - Zugló 3 0 0 3 12 79 -67 0
Fiú U12 B csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Kézilabda Utánpótlás KFT 3 3 0 0 68 30 38 6
2. ASI DSE 3 2 0 1 52 36 16 4
3. Kézisuli Alapítvány Budap 3 1 0 2 41 56 -15 2
4. Dunavarsányi TE 3 0 0 3 29 68 -39 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M
1. TÓTH PÉTER Dunavarsányi TE 41 5
2. SZABÓ PÉTER Békés-Drén KC 25 5
3. BÉNI MIKSA Kézilabda Utánpótlás K 24 5
4. EISLER BARNA BENDEGÚZ ASI DSE 22 5
GYURMÁNCZI MILÁN Grundfos Tatabánya KC 22 5
6. KREISZ GERGŐ Békés-Drén KC 19 5
7. NAGY MARCELL Kézisuli Alapítvány Bu 18 5
8. ISHMAEL KEMKA BENCE Dunavarsányi TE 16 5
9. VÁGÓ KRISTÓF PÉTER Kézisuli Alapítvány Bu 15 5
10. GRÉCZI LEVENTE BALÁZS Csepel DSE 14 3
KÁDAS VIKTOR PÉTER Békés-Drén KC 14 5
SIEFERER ROBIN STEFAN ASI DSE 14 5
13. GONDA GERGŐ Kézilabda Utánpótlás K 13 5
14. RÉTVÖLGYI BARNABÁS Csepel DSE 12 3
15. TRAORE MOUSSA-DIOP MARCELL Kézilabda Utánpótlás K 11 5
VIDOVENYECZ BENCE ZALÁN Békés-Drén KC 11 5
17. DIÓS NORBERT BENCE ASI DSE 10 5
MÁTRAI KRISZTOFER LÁSZLÓ Kézilabda Utánpótlás K 10 5
MIZERÁK MÁTYÁS Grundfos Tatabánya KC 10 5
20. SALI TAMÁS Csepel DSE 9 2
TOGYERISKA DÁNIEL Grundfos Tatabánya KC 9 5
ÜRMÖS DÁNIEL Kézilabda Utánpótlás K 9 5
23. ILLYÉS MERSE BVSC - Zugló 8 5
SÁFRÁNY TAMÁS DÁNIEL Kézisuli Alapítvány Bu 8 5
VARGA DÁVID BENCE ASI DSE 8 5
26. ANTAL TAMÁS Csepel DSE 7 3
BALOG MARTIN Békés-Drén KC 7 5
BESENYEI BALÁZS SÁNDOR ASI DSE 7 5
CSOLLÁR ÁDÁM Békés-Drén KC 7 5
GODÓ GERGŐ ASI DSE 7 5
MILTÉNYI MILÁN Kézilabda Utánpótlás K 7 5
NÓVÉ ZSOLT Békés-Drén KC 7 5
RUZSÁNYI KORNÉL ÁRON Békés-Drén KC 7 5
SZABÓ LŐRINC Grundfos Tatabánya KC 7 5
35. BORSZUK BALÁZS Csepel DSE 6 5
HERNÁDI VINCE Kézisuli Alapítvány Bu 6 5
KOLLÁTH TAMÁS GYULA Kézisuli Alapítvány Bu 6 5
ÖSZTERREICHER ÁRON IMRE Kézisuli Alapítvány Bu 6 5
RAFFAI MARTIN GYÖRGY Grundfos Tatabánya KC 6 5
VAJDA LÁSZLÓ Kézilabda Utánpótlás K 6 5
VARGA BENCE Grundfos Tatabánya KC 6 5
42. DARÁNYI CSONGOR Dunavarsányi TE 5 5
DELI MÁRK Dunavarsányi TE 5 5
GYÁRFÁS BÁLINT BVSC - Zugló 5 4
LEGENYEI-PINTÉR ZALÁN ASI DSE 5 3
PAPP LÓRÁNT Békés-Drén KC 5 5
RAMOTAI PATRIK Békés-Drén KC 5 5
SZABÓ BENCE Grundfos Tatabánya KC 5 5
49. BÚS DÁVID Csepel DSE 4 5
MOLNÁR MAXIM BVSC - Zugló 4 4
RETKES ÁRON MARCELL Csepel DSE 4 5
SÉRA ISTVÁN Kézisuli Alapítvány Bu 4 5
SZABÓ ÁKOS Békés-Drén KC 4 5
SZABÓ MILÁN ZSOLT Kézilabda Utánpótlás K 4 5
55. GORDOS TAMÁS Grundfos Tatabánya KC 3 4
HEGEDŰS ROLAND Csepel DSE 3 5
HORVÁTH ZOLTÁN Grundfos Tatabánya KC 3 5
JAKAB IMRE Dunavarsányi TE 3 5
KŐSZEGI ÁDÁM BVSC - Zugló 3 4
SZABÓ DORIÁN KRISTÓF BVSC - Zugló 3 2
VÁRADI BENCE JÓZSEF Kézilabda Utánpótlás K 3 5
62. BALOGH EMIL Kézisuli Alapítvány Bu 2 5
BENCZE BULCSÚ Kézilabda Utánpótlás K 2 5
BUJNA BALÁZS ZSOMBOR Kézilabda Utánpótlás K 2 5
CARBALLO-KOHÁRI DOMINIK RENÉ Csepel DSE 2 5
CZUMPFT BÁLINT Kézilabda Utánpótlás K 2 5
GILLÁNYI ZSOMBOR ZOLTÁN BVSC - Zugló 2 5
KÁROLY BOTOND BVSC - Zugló 2 5
KELEMEN MÁRTON ASI DSE 2 5
MAGYARI NÁNDOR Kézilabda Utánpótlás K 2 5
MÉSZÁROS BARNABÁS Grundfos Tatabánya KC 2 5
SÜKÖSD LEVENTE Csepel DSE 2 1
VINCZE MÁTÉ Kézisuli Alapítvány Bu 2 4
74. BÁNFAI BOTOND Kézisuli Alapítvány Bu 1 5
KISS VALENTIN BOLDIZSÁR BVSC - Zugló 1 5
KLOCZKA PÉTER LEVENTE Csepel DSE 1 5
KMETYKÓ MILÁN MÁRTON Békés-Drén KC 1 5
KONCZ MÁTÉ BVSC - Zugló 1 4
NAGY ÁBEL ASI DSE 1 3
RACSEK TIBOR RAJMOND Csepel DSE 1 3
SZARKA ÁRON GÉZA BVSC - Zugló 1 5
TÓTH RICHÁRD BARNA Kézisuli Alapítvány Bu 1 4
VARGA JÓZSEF Grundfos Tatabánya KC 1 1
VÖRÖS BENCE ASI DSE 1 5
85. BÁNYAI MILÁN ASI DSE 0 5
BÁRTFAI BOTOND Kézilabda Utánpótlás K 0 5
BONCZ MILÁN Csepel DSE 0 5
CZIFRA ERIK MILÁN Dunavarsányi TE 0 5
CSILLAG LEVENTE BARNABÁS Csepel DSE 0 2
CSŐKE DÁNIEL BVSC - Zugló 0 2
DARABOS ATTILA LÁSZLÓ Békés-Drén KC 0 5
DUDASZEG DÁVID VIKTOR Dunavarsányi TE 0 3
EIBEN VILMOS Dunavarsányi TE 0 2
FARKAS ERIK GÁBOR Csepel DSE 0 2
FODOR GERGŐ Csepel DSE 0 5
GYEBNÁR DÉNES Békés-Drén KC 0 5
GYUROVSZKI MÁRK Békés-Drén KC 0 5
KELEMEN CSABA GERGŐ Békés-Drén KC 0 5
KISS MARCELL GYÖRGY BVSC - Zugló 0 5
KOVÁCS DÉNES Kézisuli Alapítvány Bu 0 5
KOVÁCS DÉS ANTAL Kézisuli Alapítvány Bu 0 1
MENYHÁRT ZSOMBOR BVSC - Zugló 0 3
MUTOMBO OLIVÉR MUTSHINDO Kézilabda Utánpótlás K 0 3
ORBÁN VALÉR LÁSZLÓ ASI DSE 0 5
PAP MÁRTON ENDRE Kézilabda Utánpótlás K 0 4
PILCZINGER ÁRON Grundfos Tatabánya KC 0 3
RAJKÓ TAMÁS ISTVÁN ASI DSE 0 5
SCHAFFER GERGŐ Dunavarsányi TE 0 5
SCHNEIDER ALEX Csepel DSE 0 2
SOMLÓI MILÁN Grundfos Tatabánya KC 0 5
SÖRÖS GERGŐ Grundfos Tatabánya KC 0 5
férfi
Serdülő
FU15
FU14
FU13
FU12
FU11
FU10
női
Serdülő
LU14
LU13
LU12
LU11
LU10
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó