Címjegyzék
ENGEDÉLYEZETT UTÁNPÓTLÁS TORNÁK
HÍREK
DOKUMENTUM
ÚTMUTATÓ torna szervezéshez
XXIV. Ferenczy-Budapest Kupa 2018 Budapest 2018.12.21. - 2018.12.23.
férfi - FU13
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Fiú U13 döntő
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Semmelweis Egyetem
12:30 Grundfos Tatabánya KC - Gyömrői KA 17 - 12
Fiú U13 III. helyért
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Semmelweis Egyetem
11:45 Pilisvörösvári KSK - Pénzügyőr SE 20 - 18
Fiú U13 V. helyért
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Semmelweis Egyetem
11:00 ASI DSE - VS Dunakeszi 14 - 13
Fiú U13 VII. helyért
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Semmelweis Egyetem
10:15 Csepel DSE - Szigetszentmiklósi KSK 26 - 19
Fiú U13 IX. helyért
2018. december 23. vasárnap
Budapest, Semmelweis Egyetem
09:30 Százhalombattai VUK SE - BVSC - Zugló 18 - 9
Fiú U13 A csoport
2018. december 21. péntek
Budapest, Semmelweis Egyetem
11:00 Százhalombattai VUK SE - Csepel DSE 5 - 18
12:30 ASI DSE - Grundfos Tatabánya KC 8 - 22
13:15 Csepel DSE - Pilisvörösvári KSK 14 - 21
15:30 ASI DSE - Százhalombattai VUK SE 19 - 9
16:15 Grundfos Tatabánya KC - Pilisvörösvári KSK 21 - 8
2018. december 22. szombat
Budapest, Semmelweis Egyetem
09:00 Pilisvörösvári KSK - ASI DSE 20 - 9
11:15 Százhalombattai VUK SE - Grundfos Tatabánya KC 4 - 24
12:00 Csepel DSE - ASI DSE 9 - 14
14:15 Grundfos Tatabánya KC - Csepel DSE 15 - 8
15:00 Százhalombattai VUK SE - Pilisvörösvári KSK 14 - 25
Fiú U13 B csoport
2018. december 21. péntek
Budapest, Semmelweis Egyetem
11:45 Szigetszentmiklósi KSK - Pénzügyőr SE 11 - 23
14:00 BVSC - Zugló - Gyömrői KA 3 - 37
14:45 Pénzügyőr SE - VS Dunakeszi 15 - 12
17:00 BVSC - Zugló - Szigetszentmiklósi KSK 12 - 20
17:45 Gyömrői KA - VS Dunakeszi 32 - 8
2018. december 22. szombat
Budapest, Semmelweis Egyetem
09:45 Szigetszentmiklósi KSK - Gyömrői KA 14 - 29
10:30 Pénzügyőr SE - BVSC - Zugló 24 - 5
12:45 Gyömrői KA - Pénzügyőr SE 17 - 14
13:30 Szigetszentmiklósi KSK - VS Dunakeszi 13 - 15
15:45 VS Dunakeszi - BVSC - Zugló 16 - 6
TABELLA
Fiú U13 A csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Grundfos Tatabánya KC 4 4 0 0 82 28 54 8
2. Pilisvörösvári KSK 4 3 0 1 74 58 16 6
3. ASI DSE 4 2 0 2 50 60 -10 4
4. Csepel DSE 4 1 0 3 49 55 -6 2
5. Százhalombattai VUK SE 4 0 0 4 32 86 -54 0
Fiú U13 B csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gyömrői KA 4 4 0 0 115 39 76 8
2. Pénzügyőr SE 4 3 0 1 76 45 31 6
3. VS Dunakeszi 4 2 0 2 51 66 -15 4
4. Szigetszentmiklósi KSK 4 1 0 3 58 79 -21 2
5. BVSC - Zugló 4 0 0 4 26 97 -71 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M
1. KUNSZT MILÁN Pilisvörösvári KSK 38 5
2. VADÁSZY KRISTÓF Grundfos Tatabánya KC 29 5
3. KINDLA ÁKOS Gyömrői KA 28 5
KOVÁCS BARNA Szigetszentmiklósi KSK 28 5
5. KERLE GÁBOR Gyömrői KA 23 5
6. MADACZKI BENCE LÁSZLÓ ASI DSE 21 5
MAGYAR MÁTÉ ISTVÁN Gyömrői KA 21 5
8. CSORBA MÁRK ATTILA Grundfos Tatabánya KC 19 5
KOVÁCS BOLDIZSÁR Pénzügyőr SE 19 5
PELLER BENCE Pilisvörösvári KSK 19 5
11. BATTA GERGŐ MÁRK Grundfos Tatabánya KC 18 5
HELEMBAI HUNOR PÉTER VS Dunakeszi 18 5
13. TISÓCZKI DANTE Csepel DSE 16 5
TÖRÖK ÁKOS Szigetszentmiklósi KSK 16 5
15. SZANYI-FERI CSABA Pénzügyőr SE 14 5
16. FARKASFALVI-UGRON SÁNDOR Százhalombattai VUK SE 13 5
FEHÉRVÁRY MÁRTON CSABA ASI DSE 13 5
JUHÁSZ ÁRON Pénzügyőr SE 13 5
STÉHLI DÁNIEL Pilisvörösvári KSK 13 5
20. ZÁHONYI BENEDEK Gyömrői KA 12 5
21. KATONA LEVENTE BVSC - Zugló 11 5
MOLNÁR BALÁZS VS Dunakeszi 11 5
PONGRÁCZ DOMINIK Grundfos Tatabánya KC 11 5
SEBESTYÉN ÁBEL Csepel DSE 11 5
25. HORVÁTH-GARABA ÁDÁM Pénzügyőr SE 10 5
SZŐNYI DOMINIK MIKLÓS Gyömrői KA 10 5
27. BENEDEK ÁBEL Csepel DSE 9 5
BOGÁR ZOLTÁN VS Dunakeszi 9 5
29. CZIPÓ ÁRON Csepel DSE 8 5
ERDEI GÁBOR JÓZSEF Százhalombattai VUK SE 8 5
FALTUSZ BALÁZS Gyömrői KA 8 5
KOMLÓSI KRISTÓF VS Dunakeszi 8 5
MUHAR GERGŐ Szigetszentmiklósi KSK 8 5
SZÖRI ZSOMBOR TAMÁS Pénzügyőr SE 8 5
35. HARTAI VENCEL GYÖRGY Pénzügyőr SE 7 5
KARÁSZI MIKLÓS ASI DSE 7 5
KOVÁCS MARCEL Pénzügyőr SE 7 5
KOVÁCS ZSOLT Gyömrői KA 7 5
SIPOS BOTOND Grundfos Tatabánya KC 7 4
SUSÁNSZKI BERTALAN BVSC - Zugló 7 5
VENCZKÓ VENCEL TAMÁS Százhalombattai VUK SE 7 5
42. CSABAI LEVENTE MÁRK Szigetszentmiklósi KSK 6 5
DROZDIK DÁVID Gyömrői KA 6 5
ÉDES BENCE NORBERT ASI DSE 6 5
FARKAS GERGŐ Csepel DSE 6 5
FILEP MÁRK LEVENTE Csepel DSE 6 5
HARDI DÁNIEL Grundfos Tatabánya KC 6 4
PAKU BOTOND VINCE VS Dunakeszi 6 5
PELLER ISTVÁN TAMÁS Pilisvörösvári KSK 6 5
TÖRÖK ÁRON Szigetszentmiklósi KSK 6 5
51. FETTER OLIVÉR Pilisvörösvári KSK 5 5
KISS GERGŐ Csepel DSE 5 5
KÜRTI ATTILA ASI DSE 5 5
MAROSI DÁNIEL CSABA BVSC - Zugló 5 4
ORDASI MARCELL Pilisvörösvári KSK 5 1
RÓZSA HUNOR Százhalombattai VUK SE 5 5
SIMKÓ MÁTÉ VS Dunakeszi 5 5
SZEBENSZKI BENCE ASI DSE 5 5
TÓTH ZÉTÉNY Gyömrői KA 5 5
60. BORDÉ ÁBEL Pénzügyőr SE 4 4
JÓNÁS VIKTOR TAMÁS BVSC - Zugló 4 5
KOVÁCS BÁLINT Pilisvörösvári KSK 4 5
LÁSZLÓ MIKLÓS ASI DSE 4 5
OLÁH ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK 4 5
RÓKA ÁRMIN PÉTER Grundfos Tatabánya KC 4 5
SCHNEIDER ALEX Csepel DSE 4 3
VARGA TAMÁS Pénzügyőr SE 4 5
VASZARI SZABOLCS Százhalombattai VUK SE 4 5
69. BRÜCKNER ÁBEL VINCE Százhalombattai VUK SE 3 5
BUCHHOLZ MARTIN Grundfos Tatabánya KC 3 5
DOBOS TAMÁS BVSC - Zugló 3 4
FORGÁCS MÁTÉ Szigetszentmiklósi KSK 3 4
GRÉCZI LEVENTE BALÁZS Csepel DSE 3 2
JAKAB MÁRK Gyömrői KA 3 5
NÉMETH BARNABÁS Százhalombattai VUK SE 3 5
NYESTE BALÁZS Gyömrői KA 3 5
OSVÁTH NOEL Százhalombattai VUK SE 3 5
PREHODA ANDRÁS BVSC - Zugló 3 4
SZABÓ NOEL Pénzügyőr SE 3 2
80. ANTAL TAMÁS Csepel DSE 2 2
BÁLINT BOTOND Százhalombattai VUK SE 2 5
BECZ RICHÁRD BALÁZS Szigetszentmiklósi KSK 2 4
GYÖNGYÖSI DÉNES JENŐ Pénzügyőr SE 2 5
HILBERT BERTRAM GYULA Csepel DSE 2 5
ILLÉS BALÁZS Pénzügyőr SE 2 3
JÁRDÁNY GYULA Szigetszentmiklósi KSK 2 5
KACSÓ CSONGOR Grundfos Tatabánya KC 2 5
KOÓS BERTALAN Pilisvörösvári KSK 2 3
BAKANEK-BÁRTFAI ÁRON VS Dunakeszi 2 5
MÁTYÁS MERSE MÁRK VS Dunakeszi 2 4
SALI TAMÁS Csepel DSE 2 3
SÁRI MÁTÉ ASI DSE 2 5
SULCZ MARTIN BALÁZS Szigetszentmiklósi KSK 2 5
VARGA BENCE MANÓ Pilisvörösvári KSK 2 5
95. ISPÁNOVITS SÁNDOR RICHÁRD VS Dunakeszi 1 2
JÓZSA DANIEL BVSC - Zugló 1 3
KANICSÁR MÁTÉ ISTVÁN Százhalombattai VUK SE 1 5
KASSAI CSABA VS Dunakeszi 1 5
LOVÁSZ GÁBOR Gyömrői KA 1 5
MOLNÁR ALEX BVSC - Zugló 1 2
PELBÁRT BENCE ASI DSE 1 5
RÉTVÖLGYI BARNABÁS Csepel DSE 1 2
RUDOLF LÁSZLÓ ZSOLT Pénzügyőr SE 1 5
SZILÁGYI MÁRTON VS Dunakeszi 1 2
VAS TAMÁS Százhalombattai VUK SE 1 5
106. BORBÉLY-BARTIS ROLAND ASI DSE 0 5
BUZA MARTIN BVSC - Zugló 0 2
DROZDIK BALÁZS Százhalombattai VUK SE 0 5
DUDÁS GERGŐ GYÖRGY BVSC - Zugló 0 3
EGRI SZILÁRD Grundfos Tatabánya KC 0 5
ENGELBRECHT VILMOS Szigetszentmiklósi KSK 0 5
FABÓ FARKAS GERGELY VS Dunakeszi 0 4
FEDOR DÁVID ISTVÁN Szigetszentmiklósi KSK 0 4
HRUBOS MÁRK BVSC - Zugló 0 2
KUNSZT ÁGOSTON Pilisvörösvári KSK 0 5
LESZICSKOV ZSOMBOR VS Dunakeszi 0 4
MANHERTZ MARCELL PÉTER Pilisvörösvári KSK 0 5
MÉSZÁROS MARCELL BVSC - Zugló 0 5
MIKULÁSIK LEVENTE LÁSZLÓ Százhalombattai VUK SE 0 4
MOLNÁR MÁRTON VS Dunakeszi 0 4
RAJNAI MÁRKÓ LÁSZLÓ Százhalombattai VUK SE 0 5
RÁKOSI GYÖRGY KRISTÓF VS Dunakeszi 0 4
SCHLAI LÁSZLÓ HENRIK Csepel DSE 0 5
SZAUTER ÖRS BVSC - Zugló 0 5
SZEMŐK MÁTYÁS BVSC - Zugló 0 5
TÓTH ZSOMBOR PÉTER Grundfos Tatabánya KC 0 5
TÓTHPÁL MILÁN Pénzügyőr SE 0 5
VARGA MÁRTON Gyömrői KA 0 1
VERES MÁTYÁS VS Dunakeszi 0 4
ZIMÁNYI LÁSZLÓ BENDEGÚZ Százhalombattai VUK SE 0 5
férfi
Serdülő
FU15
FU14
FU13
FU12
FU11
FU10
női
Serdülő
LU14
LU13
LU12
LU11
LU10
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó