Címjegyzék
ENGEDÉLYEZETT UTÁNPÓTLÁS TORNÁK
HÍREK
DOKUMENTUM
ÚTMUTATÓ torna szervezéshez
IX. Nyári Kézilabda Fesztivál - Budapest Kupa 2018 Budapest 2018.08.24. - 2018.08.26.
férfi - U14
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Férfi U14 `A` csoport
2018. augusztus 24. péntek
Budapest, Vasas edzőcsarnok
08:30 Bp. Elektromos SE - Moyra-Budaörs Handball 16 - 14
09:10 KIKI SKFT - Tempo KSE 0 - 10
12:30 Bp. Elektromos SE - Csepel DSE 14 - 13
13:10 Moyra-Budaörs Handball - Tempo KSE 17 - 9
15:10 Csepel DSE - KIKI SKFT 18 - 6
2018. augusztus 25. szombat
Budapest, Vasas edzőcsarnok
09:50 Moyra-Budaörs Handball - KIKI SKFT 20 - 5
10:30 Csepel DSE - Tempo KSE 13 - 9
12:30 Csepel DSE - Moyra-Budaörs Handball 13 - 9
13:10 KIKI SKFT - Bp. Elektromos SE 0 - 10
15:10 Tempo KSE - Bp. Elektromos SE 6 - 26
Férfi U14 `B` csoport
2018. augusztus 24. péntek
Budapest, Vasas edzőcsarnok
13:50 Angyalföldi Sportiskola - PSN ZRT 13 - 20
14:30 FTC KN KFT - Gézengúz UKC 24 - 8
18:30 FTC KN KFT - Angyalföldi Sportiskola 25 - 11
19:10 Gézengúz UKC - PSN ZRT 12 - 17
2018. augusztus 25. szombat
Budapest, Vasas edzőcsarnok
13:50 Angyalföldi Sportiskola - Gézengúz UKC 12 - 21
14:30 PSN ZRT - FTC KN KFT 17 - 26
Férfi U14 elődöntő 1. A1 - B2
2018. augusztus 25. szombat
Budapest, Vasas edzőcsarnok
18:30 Bp. Elektromos SE - PSN ZRT 11 - 15
Férfi U14 elődöntő 2. A2 - B1
2018. augusztus 25. szombat
Budapest, Vasas edzőcsarnok
19:10 Csepel DSE - FTC KN KFT 7 - 25
Férfi U14 helyosztó 1. A3 - B4
2018. augusztus 26. vasárnap
Budapest, Vasas edzőcsarnok
09:40 Moyra-Budaörs Handball - Angyalföldi Sportiskola 12 - 8
Férfi U14 helyosztó 2. A4 - B3
2018. augusztus 26. vasárnap
Budapest, Vasas edzőcsarnok
10:20 Tempo KSE - Gézengúz UKC 14 - 16
Férfi U14 7. helyért
2018. augusztus 26. vasárnap
Budapest, Vasas edzőcsarnok
11:40 Angyalföldi Sportiskola - Tempo KSE 23 - 22
Férfi U14 5. helyért
2018. augusztus 26. vasárnap
Budapest, Vasas edzőcsarnok
12:20 Moyra-Budaörs Handball - Gézengúz UKC 16 - 15
Férfi U14 3. helyért
2018. augusztus 26. vasárnap
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
15:10 Bp. Elektromos SE - Csepel DSE 16 - 17
Férfi U14 1. helyért
2018. augusztus 26. vasárnap
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
16:30 PSN ZRT - FTC KN KFT 8 - 19
TABELLA
Férfi U14 `A` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Bp. Elektromos SE 4 4 0 0 66 33 33 8
2. Csepel DSE 4 3 0 1 57 38 19 6
3. Moyra-Budaörs Handball 4 2 0 2 60 43 17 4
4. Tempo KSE 4 1 0 3 34 56 -22 2
5. KIKI SKFT 4 0 0 4 11 58 -47 0
Férfi U14 `B` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. FTC KN KFT 3 3 0 0 75 36 39 6
2. PSN ZRT 3 2 0 1 54 51 3 4
3. Gézengúz UKC 3 1 0 2 41 53 -12 2
4. Angyalföldi Sportiskola 3 0 0 3 36 66 -30 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M
1. ÁBRAHÁM MÁRTON Bp. Elektromos SE 24 6
KOMÁROMI ROLAND FTC KN KFT 24 5
3. PAPP LEVENTE Csepel DSE 23 6
SOLTI MÁTÉ PSN ZRT 23 5
5. HAJDU GELLÉRT Tempo KSE 22 4
6. BOROMISZA MARTIN Gézengúz UKC 21 5
STILLER BOTOND Csepel DSE 21 6
8. JUHÁSZ ÁDÁM FTC KN KFT 20 5
9. MÁRKUS BALÁZS Csepel DSE 19 4
10. SZÜLE BARNABÁS Moyra-Budaörs Handball 18 6
11. KERNYA DÁNIEL Gézengúz UKC 16 5
VITÉZ BOTOND Angyalföldi Sportiskol 16 5
13. FÜLÖP PÉTER Moyra-Budaörs Handball 15 6
SZABÓ ÁGOSTON Angyalföldi Sportiskol 15 5
15. HEJL DUSÁN DOMONKOS Moyra-Budaörs Handball 14 6
KARDOS BENJÁMIN FTC KN KFT 14 5
KOPRIVANACZ ANDRÁS Gézengúz UKC 14 5
SZENNAI MÁRTON FTC KN KFT 14 5
19. NAGY BALÁZS Tempo KSE 13 4
POKORNYI BENJAMIN GÁBOR FTC KN KFT 13 5
21. NÉMETH MÁTÉ TEÓ Bp. Elektromos SE 12 6
22. BALOGH DÁNIEL Bp. Elektromos SE 11 6
LÖVEY KORNÉL Bp. Elektromos SE 11 6
24. FEKETE MÁRK PSN ZRT 10 5
PAP MARTIN Angyalföldi Sportiskol 10 5
SZENTGYÖRGYI MÁTÉ FTC KN KFT 10 5
27. BACSI DÁNIEL Bp. Elektromos SE 8 6
BÁNHEGYESI ZSOMBOR Angyalföldi Sportiskol 8 5
DOTTORE MARCO Moyra-Budaörs Handball 8 6
HOSKÓ PÉTER Moyra-Budaörs Handball 8 6
PETŐ ÁBEL FTC KN KFT 8 5
SZÁRSZÓ SZABOLCS PSN ZRT 8 5
TÓTH MARTIN Gézengúz UKC 8 5
34. BERENTE TAMÁS PSN ZRT 7 5
FORGÁCS BERNÁT FTC KN KFT 7 5
KISS GERGŐ Csepel DSE 7 6
TÓTH PATRIK Gézengúz UKC 7 5
38. BALÁZS BENCE FTC KN KFT 6 5
GERHARDT LÁSZLÓ BENCE Angyalföldi Sportiskol 6 5
HÓNIG MERSE ISTVÁN PSN ZRT 6 5
MANHERCZ ERIK Bp. Elektromos SE 6 6
RUPPERT LÉNÁRD ÁRON PSN ZRT 6 5
SZABÓKY BENCE Moyra-Budaörs Handball 6 6
VADA VINCE GERGELY Tempo KSE 6 6
45. DEÁK ISTVÁN Angyalföldi Sportiskol 5 5
JAUCK PÉTER PSN ZRT 5 5
OLLÁRY VILMOS Tempo KSE 5 6
48. BOROS GERGŐ ÁKOS Moyra-Budaörs Handball 4 6
FARKAS ROLAND Bp. Elektromos SE 4 6
HUNYADVÁRI LEVENTE Moyra-Budaörs Handball 4 6
LABANCZ ÁBEL ANTAL KIKI SKFT 4 3
NAGY-JÁVORI ZALÁN Moyra-Budaörs Handball 4 6
SZABADI MILÁN ANTHONY Gézengúz UKC 4 5
SZEGEDI BENCE Angyalföldi Sportiskol 4 5
55. ALBUTIU PÉTER Tempo KSE 3 6
CZIBÓK MILÁN PSN ZRT 3 5
KISS BARNABÁS Tempo KSE 3 6
MÁRTON BOTOND Moyra-Budaörs Handball 3 6
MOLNÁR ATTILA BALÁZS Tempo KSE 3 6
NÉMETH MÁRK Bp. Elektromos SE 3 4
PÁRTOS MÁTÉ BENCE Moyra-Budaörs Handball 3 6
SIMON MARCELL Csepel DSE 3 6
TARRÓSY ÁRON KÁLMÁN PSN ZRT 3 5
TÓTH LEVENTE FTC KN KFT 3 5
VÁRNAGY MÁRTON PSN ZRT 3 5
66. BABAI MÁRK Tempo KSE 2 6
CZIPÓ ÁRON Csepel DSE 2 6
FARKAS ZOLTÁN KIKI SKFT 2 3
FÜRJES GERGELY IVÁN Bp. Elektromos SE 2 4
JANI MÁRTON JÓZSEF PSN ZRT 2 5
JANOVICS BARNA KIKI SKFT 2 3
MADACZKI BENCE LÁSZLÓ Angyalföldi Sportiskol 2 3
MÓDLI RÓBERT Tempo KSE 2 6
MÓZES DÁVID ACHILLES KIKI SKFT 2 3
RÉVÉSZ MILÁN Gézengúz UKC 2 5
SEBESTYÉN ÁBEL Csepel DSE 2 6
77. ÁRKOS BALÁZS Bp. Elektromos SE 1 6
BENEDEK ÁBEL Csepel DSE 1 6
DÉVAI DOMINIK Tempo KSE 1 6
FEHÉRVÁRY MÁRTON CSABA Angyalföldi Sportiskol 1 3
FERENCZI DÁNIEL BALÁZS KIKI SKFT 1 1
FILEP MÁRK LEVENTE Csepel DSE 1 6
FÜRJES BÁLINT Moyra-Budaörs Handball 1 6
HILBERT BERTRAM GYULA Csepel DSE 1 5
MACHÁCS BOTOND Bp. Elektromos SE 1 6
TISÓCZKI DANTE Csepel DSE 1 1
VINCZE PATRIK PSN ZRT 1 5
88. BÁLIZS NÁNDOR Tempo KSE 0 4
BALOGH ÁDÁM KRISTÓF Moyra-Budaörs Handball 0 6
FARKAS GERGŐ Csepel DSE 0 6
FEHÉRVÁRI MÁTÉ Csepel DSE 0 6
GÉBELE TIBOR FTC KN KFT 0 5
HAJÓS ÁDÁM FTC KN KFT 0 5
HEGEDÜS TAMÁS PSN ZRT 0 5
JÁROMI ÁRON KIKI SKFT 0 3
KÓRÓDI KRISTÓF Tempo KSE 0 6
KÜRTI ATTILA Angyalföldi Sportiskol 0 3
KVAKIC DÁNIEL DAMIR PSN ZRT 0 5
MAMIRA MÁTÉ MÁRK Tempo KSE 0 6
MIKLÓS ISTVÁN GERGŐ KIKI SKFT 0 3
MURÁNYI MARCELL Gézengúz UKC 0 5
NAGY RIHÁRD LÁSZLÓ Angyalföldi Sportiskol 0 5
PAP LEVENTE KIKI SKFT 0 3
PÉNZES BENCE Moyra-Budaörs Handball 0 6
SCHLAI LÁSZLÓ HENRIK Csepel DSE 0 4
SZABÓ BÁLINT Angyalföldi Sportiskol 0 5
SZILASI EMILIÁN RICÁRDÓ Gézengúz UKC 0 5
TÓTH MÁRK Gézengúz UKC 0 5
ZAKÁLY ANDRÁS KIKI SKFT 0 3
férfi
Ifjúsági
Serdülő
U15
U14
U13
U12
U11
női
Ifjúsági
Serdülő
U14
U13
U12
U11
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó