Címjegyzék
ENGEDÉLYEZETT UTÁNPÓTLÁS TORNÁK
HÍREK
DOKUMENTUM
ÚTMUTATÓ torna szervezéshez
IX. Nyári Kézilabda Fesztivál - Budapest Kupa 2018 Budapest 2018.08.24. - 2018.08.26.
férfi - Serdülő
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Férfi serdülő `A`
2018. augusztus 24. péntek
Budapest, Építők Sportcsarnok
10:30 Mizse KC - Pénzügyőr SE 18 - 22
12:40 Budapesti Honvéd SE - Gézengúz UKC 19 - 21
17:10 Mizse KC - Budapesti Honvéd SE 25 - 25
18:00 Pénzügyőr SE - Gézengúz UKC 29 - 20
2018. augusztus 25. szombat
Budapest, Építők Sportcsarnok
09:50 Budapesti Honvéd SE - Pénzügyőr SE 19 - 26
10:40 Gézengúz UKC - Mizse KC 18 - 15
Férfi serdülő `B`
2018. augusztus 24. péntek
Budapest, Elektromos csarnok
08:30 Bp. Elektromos SE - Csepel DSE 26 - 23
09:20 VS Dunakeszi 2 - Kecskeméti Sportiskola 22 - 35
13:50 VS Dunakeszi 2 - Bp. Elektromos SE 23 - 33
14:40 Kecskeméti Sportiskola - Csepel DSE 26 - 19
2018. augusztus 25. szombat
Budapest, Építők Sportcsarnok
13:10 Bp. Elektromos SE - Kecskeméti Sportiskola 19 - 29
14:00 Csepel DSE - VS Dunakeszi 2 37 - 17
Férfi serdülő `C`
2018. augusztus 24. péntek
Budapest, Elektromos csarnok
10:10 KIKI SKFT - Váci KSE 8 - 28
11:00 Szigetszentmiklósi KSK - VS Dunakeszi 19 - 26
15:30 FTC KN KFT - Szigetszentmiklósi KSK 34 - 19
16:20 Váci KSE - VS Dunakeszi 31 - 18
19:10 KIKI SKFT - FTC KN KFT 0 - 10
2018. augusztus 25. szombat
Budapest, Építők Sportcsarnok
09:00 FTC KN KFT - VS Dunakeszi 29 - 12
11:30 FTC KN KFT - Váci KSE 22 - 13
12:20 Szigetszentmiklósi KSK - KIKI SKFT 19 - 20
14:50 VS Dunakeszi - KIKI SKFT 27 - 7
15:40 Váci KSE - Szigetszentmiklósi KSK 32 - 23
Férfi serdülő 1-3 helyért
2018. augusztus 25. szombat
Budapest, Építők Sportcsarnok
17:20 Pénzügyőr SE - Kecskeméti Sportiskola 16 - 25
2018. augusztus 26. vasárnap
Budapest, Elektromos csarnok
13:00 FTC KN KFT - Pénzügyőr SE 21 - 16
15:40 Kecskeméti Sportiskola - FTC KN KFT 14 - 18
Férfi serdülő 4-6 helyért
2018. augusztus 25. szombat
Budapest, Építők Sportcsarnok
16:30 Gézengúz UKC - Bp. Elektromos SE 23 - 28
2018. augusztus 26. vasárnap
Budapest, Elektromos csarnok
12:10 Váci KSE - Gézengúz UKC 32 - 13
13:50 Bp. Elektromos SE - Váci KSE 15 - 25
Férfi serdülő 7-9 helyért
2018. augusztus 25. szombat
Budapest, Építők Sportcsarnok
18:10 Mizse KC - Csepel DSE 18 - 30
2018. augusztus 26. vasárnap
Budapest, Elektromos csarnok
08:30 VS Dunakeszi - Mizse KC 29 - 20
10:20 Csepel DSE - VS Dunakeszi 28 - 25
Férfi serdülő 10-12 helyért
2018. augusztus 25. szombat
Budapest, Építők Sportcsarnok
19:00 Budapesti Honvéd SE - VS Dunakeszi 2 33 - 26
2018. augusztus 26. vasárnap
Budapest, Építők Sportcsarnok
09:00 KIKI SKFT - Budapesti Honvéd SE 18 - 20
10:40 VS Dunakeszi 2 - KIKI SKFT 10 - 0
TABELLA
Férfi serdülő `A`
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Pénzügyőr SE 3 3 0 0 77 57 20 6
2. Gézengúz UKC 3 2 0 1 59 63 -4 4
3. Budapesti Honvéd SE 3 0 1 2 63 72 -9 1
4. Mizse KC 3 0 1 2 58 65 -7 1
Férfi serdülő `B`
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Kecskeméti Sportiskola 3 3 0 0 90 60 30 6
2. Bp. Elektromos SE 3 2 0 1 78 75 3 4
3. Csepel DSE 3 1 0 2 79 69 10 2
4. VS Dunakeszi 2 3 0 0 3 62 105 -43 0
Férfi serdülő `C`
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. FTC KN KFT 4 4 0 0 95 44 51 8
2. Váci KSE 4 3 0 1 104 71 33 6
3. VS Dunakeszi 4 2 0 2 83 86 -3 4
4. KIKI SKFT 4 1 0 3 35 84 -49 2
5. Szigetszentmiklósi KSK 4 0 0 4 80 112 -32 0
Férfi serdülő 1-3 helyért
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. FTC KN KFT 2 2 0 0 39 30 9 4
2. Kecskeméti Sportiskola 2 1 0 1 39 34 5 2
3. Pénzügyőr SE 2 0 0 2 32 46 -14 0
Férfi serdülő 4-6 helyért
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Váci KSE 2 2 0 0 57 28 29 4
2. Bp. Elektromos SE 2 1 0 1 43 48 -5 2
3. Gézengúz UKC 2 0 0 2 36 60 -24 0
Férfi serdülő 7-9 helyért
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Csepel DSE 2 2 0 0 58 43 15 4
2. VS Dunakeszi 2 1 0 1 54 48 6 2
3. Mizse KC 2 0 0 2 38 59 -21 0
Férfi serdülő 10-12 helyért
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Budapesti Honvéd SE 2 2 0 0 53 44 9 4
2. VS Dunakeszi 2 2 1 0 1 36 33 3 2
3. KIKI SKFT 2 0 0 2 18 30 -12 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M
1. LOVISTYÉK LEVENTE ZOLTÁN VS Dunakeszi 45 6
2. MALLINGER TAMÁS Budapesti Honvéd SE 42 5
3. KOCSIS MARCELL Váci KSE 36 6
4. SZORÁDI NORBERT ÁKOS VS Dunakeszi 2 34 5
5. SZABÓ MÁTYÁS Pénzügyőr SE 32 5
6. ZELLER MARTIN Váci KSE 31 6
7. HORVÁTH BÁLINT Kecskeméti Sportiskola 30 5
8. FODOR ZALÁN Kecskeméti Sportiskola 28 5
9. LADÓ ISTVÁN TAMÁS VS Dunakeszi 27 6
10. DRENKOVICS MÁRK Gézengúz UKC 26 5
SZABOLCSI BENCE Bp. Elektromos SE 26 5
12. TÓTFALUSI GERGŐ Csepel DSE 25 5
13. ALFÖLDI BENCE Váci KSE 22 6
KANYIK BARNABÁS Csepel DSE 22 5
MAJOROS DOMOKOS Bp. Elektromos SE 22 5
REZESSY SZILVESZTER ÖRS Váci KSE 22 6
SZENEK MÁTÉ Kecskeméti Sportiskola 22 5
VARGA ÁDÁM VS Dunakeszi 22 6
19. KUN BÁLINT Mizse KC 21 5
OBSINA GERGŐ Budapesti Honvéd SE 21 5
PAUER ÁDÁM Csepel DSE 21 5
22. CSORDÁS MÁTÉ FTC KN KFT 20 6
PÉTER ÁRPÁD Mizse KC 20 5
SKORKA KORNÉL Csepel DSE 20 5
25. HORVÁTH MÁTÉ DÁNIEL Szigetszentmiklósi KSK 19 3
MEZEI JÓZSEF MÁTÉ Váci KSE 19 6
NÁDAS GERGELY MARTIN Pénzügyőr SE 19 5
PRIBITEK ZALÁN FTC KN KFT 19 6
29. TIPPANUCZ KRISTÓF ROMVALD VS Dunakeszi 2 17 5
30. CSUPITY DÁVID Mizse KC 16 5
LELESZ BRÚNÓ SZABOLCS Gézengúz UKC 16 5
32. FARKAS BÁLINT LEVENTE Bp. Elektromos SE 15 5
33. GEIGER DÁVID KIKI SKFT 14 4
MARINKA MARCELL Bp. Elektromos SE 14 5
MÉCS MARTIN Szigetszentmiklósi KSK 14 4
RIPPL BALÁZS Pénzügyőr SE 14 4
RÓKA MIKLÓS Bp. Elektromos SE 14 5
38. BARNA BENJAMIN Bp. Elektromos SE 13 5
BELUSZ BÁLINT LÁSZLÓ Mizse KC 13 5
BIRKL ERIK ANDRÁS Pénzügyőr SE 13 5
ELŐD KRISTÓF LÉNÁRD VS Dunakeszi 13 6
42. KLEICS MARCELL VS Dunakeszi 2 12 5
MÁRKUS GERGŐ Csepel DSE 12 5
PAPP ISTVÁN Kecskeméti Sportiskola 12 5
SPERKA BENEDEK Budapesti Honvéd SE 12 5
SZŐLLŐS MÁRTON Szigetszentmiklósi KSK 12 4
TŐSÉR MÁTÉ Váci KSE 12 6
VIDA JONATÁN KIKI SKFT 12 3
49. CSIKI BENCE FTC KN KFT 11 6
HALMOS DÁNIEL VS Dunakeszi 11 6
HUNYADI DÁNIEL JÁNOS FTC KN KFT 11 6
SCHMIDKA DOMINIK Csepel DSE 11 5
SZÉPVÖLGYI LÁSZLÓ DÁNIEL Szigetszentmiklósi KSK 11 4
VÁRI MÁRK FTC KN KFT 11 6
55. HORVÁTH ROLAND Gézengúz UKC 10 5
KULMÁN BALÁZS Kecskeméti Sportiskola 10 5
MOGYORÓS BÁLINT Kecskeméti Sportiskola 10 5
TÓTH AMBRUS Csepel DSE 10 5
VÉN KEVIN Gézengúz UKC 10 3
60. HENEZ DÁVID Budapesti Honvéd SE 9 5
LANTOS VENDEL Pénzügyőr SE 9 5
MICS DÁNIEL Budapesti Honvéd SE 9 3
SEBŐK FERENC PÉTER Gézengúz UKC 9 5
SZABADOS MÁRTON FTC KN KFT 9 4
SZMOLÁR ATTILA BOTOND VS Dunakeszi 9 3
66. KIRÁLY OLIVÉR VS Dunakeszi 2 8 5
NAGY ZSOMBOR Kecskeméti Sportiskola 8 5
PAP DÁNIEL KIKI SKFT 8 4
PETRÁNYI DOMINIK Gézengúz UKC 8 3
70. BODÓ MÁRTON FTC KN KFT 7 6
DRAHOS ZOLTÁN Budapesti Honvéd SE 7 5
MÁRKUS BALÁZS Csepel DSE 7 5
MEGYERI MÁTÉ KIKI SKFT 7 3
MÉHES BÁLINT Bp. Elektromos SE 7 5
SIMON GERGELY BALÁZS VS Dunakeszi 2 7 5
SZEGNER PÉTER Váci KSE 7 4
77. BŐDI BENCE DÁNIEL VS Dunakeszi 6 6
GYÜRE KÁROLY VS Dunakeszi 2 6 5
HARTA BENCE FTC KN KFT 6 6
KOVÁCS ÁKOS Gézengúz UKC 6 5
MAKAI ZOLTÁN Mizse KC 6 5
PALOTAI GERGŐ Váci KSE 6 6
TÖRÖK KRISTÓF ZOLTÁN Mizse KC 6 5
84. BALÁZS MÁTÉ BÁLINT Budapesti Honvéd SE 5 5
BUDAVÁRI CSONGOR FTC KN KFT 5 6
CSŐSZ DOMINIK KIKI SKFT 5 4
HOVÁN MILÁN Pénzügyőr SE 5 2
OLÁH FERENC Mizse KC 5 5
PETRIDIS ARIS Budapesti Honvéd SE 5 5
SIKLÓS-SZONDI BENCE FTC KN KFT 5 4
SIMON MARCELL Csepel DSE 5 3
SZŐNYI MIKSA Váci KSE 5 6
TÓTH SZABOLCS Mizse KC 5 5
URBÁN TAMÁS Gézengúz UKC 5 5
95. BERKES BALÁZS Pénzügyőr SE 4 5
DINH QUOCBÁO RÓBERT Pénzügyőr SE 4 3
KOVÁCS BENCE FTC KN KFT 4 4
LIPCSEI GERGŐ VS Dunakeszi 4 6
N.SZABÓ DÁVID Pénzügyőr SE 4 3
PAPP GERGŐ ZOLTÁN Szigetszentmiklósi KSK 4 1
ROMVÁRI BALÁZS FTC KN KFT 4 6
TASKOVICS BÁLINT Gézengúz UKC 4 5
TÓTH MARTIN KIKI SKFT 4 4
ZSIGA KRISZTIÁN Mizse KC 4 5
105. DEÁK MILÁN Kecskeméti Sportiskola 3 3
GARAI BALÁZS GÁBOR Szigetszentmiklósi KSK 3 4
KOVÁCS TIMÓTEUS Szigetszentmiklósi KSK 3 4
ROMANÓCZI GYÖRGY KIKI SKFT 3 4
TANÁCS BENCE FTC KN KFT 3 5
TÓTH SZABOLCS FTC KN KFT 3 1
111. BÁNSZKI BRUNÓ Pénzügyőr SE 2 1
BICZÓ JÓZSEF MÁTÉ Szigetszentmiklósi KSK 2 1
BORBOLY BENJAMIN BOTOND Kecskeméti Sportiskola 2 5
FERENCZ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 2 2
HORVÁTH MILÁN Budapesti Honvéd SE 2 5
JENEI BÁLINT SÁNDOR FTC KN KFT 2 1
JENEY ÁKOS LÁSZLÓ FTC KN KFT 2 6
KOVÁCS LEVENTE Szigetszentmiklósi KSK 2 4
NOVÁK TAMÁS MIKLÓS Budapesti Honvéd SE 2 5
PARZER NORBERT GERGŐ FTC KN KFT 2 1
RECK NIKOLÁSZ Bp. Elektromos SE 2 5
SIMON TAMÁS Szigetszentmiklósi KSK 2 2
SOLYMOSI LAJOS FERENC Bp. Elektromos SE 2 5
STILLER BOTOND Csepel DSE 2 2
SZABÓ BENCE ISTVÁN Bp. Elektromos SE 2 5
TÖMÖSVÁRI BARNABÁS Pénzügyőr SE 2 5
URBÁNYI SÁMUEL VS Dunakeszi 2 2 5
VERDON MÁRTON Kecskeméti Sportiskola 2 5
129. ALMÁS LÁSZLÓ Budapesti Honvéd SE 1 5
ANDRÁS DÁNIEL Budapesti Honvéd SE 1 5
CSABA ÁRON FARKAS VS Dunakeszi 2 1 5
DÓCS DÁVID ZOLTÁN VS Dunakeszi 2 1 5
ELSZÁSZER ZALÁN Csepel DSE 1 5
FEKETE BÁLINT Kecskeméti Sportiskola 1 5
GALLINA CSANÁD Kecskeméti Sportiskola 1 3
KIS DÉNES Pénzügyőr SE 1 1
KOVÁCS BENDEGÚZ Szigetszentmiklósi KSK 1 4
KŐBER MÁRTON JÓZSEF Szigetszentmiklósi KSK 1 2
KRICHENBAUM MÁRK Csepel DSE 1 4
SIMÓ BALÁZS Bp. Elektromos SE 1 5
SZABÓ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 1 5
VARGYAS SZABOLCS Gézengúz UKC 1 5
VILI DOMINIK Váci KSE 1 6
144. ADU GÁBOR Csepel DSE 0 4
BÍRÓ BENEDEK Váci KSE 0 6
CSÁNYI MÁRTON Váci KSE 0 6
CSERPÁN LEVENTE TAMÁS VS Dunakeszi 0 3
DUDÁS MARCELL Kecskeméti Sportiskola 0 5
FEHÉRVÁRI MÁTÉ Csepel DSE 0 2
FULLAJTÁR ÁKOS VS Dunakeszi 0 6
GYÖRKI TAMÁS Csepel DSE 0 5
HORVÁTH GERGELY KIKI SKFT 0 4
HORVÁTH JÓZSEF PATRIK Mizse KC 0 4
KIRÁLY BARNABÁS Pénzügyőr SE 0 1
KIS DÁNIEL Mizse KC 0 5
KOVÁCS TAMÁS KIKI SKFT 0 3
KOVÁCS ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK 0 4
KŐHALMI PATRIK VS Dunakeszi 2 0 5
LEVENTE MÁTÉ Csepel DSE 0 5
MAJOROS GERGŐ Szigetszentmiklósi KSK 0 4
MÁRTON KRISTÓF Szigetszentmiklósi KSK 0 4
MÁTÉ BENEDEK Gézengúz UKC 0 5
MISINSZKI LÁSZLÓ BENEDEK FTC KN KFT 0 6
MOLNÁR MÁTYÁS VS Dunakeszi 0 6
NOVÁK DÁNIEL Budapesti Honvéd SE 0 5
RÓNAI RICHÁRD VS Dunakeszi 2 0 5
SIMÓ BÁLINT Bp. Elektromos SE 0 5
STRAMSZKY MARCELL FERENC Pénzügyőr SE 0 1
SZABÓ LEVENTE VS Dunakeszi 0 3
SZÉKELY MÁTÉ Pénzügyőr SE 0 5
SZOBODEK LÁSZLÓ VIKTOR Mizse KC 0 5
SZOMBATI JÁNOS ANDRÁS Bp. Elektromos SE 0 5
SZÖLLŐSI GERGELY Bp. Elektromos SE 0 5
TIHANYI BALÁZS Szigetszentmiklósi KSK 0 4
UMENHOFFER RICHÁRD Gézengúz UKC 0 4
VÁRADI ZSIGMOND Szigetszentmiklósi KSK 0 2
férfi
Ifjúsági
Serdülő
U15
U14
U13
U12
U11
női
Ifjúsági
Serdülő
U14
U13
U12
U11
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó