Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK - K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA - 2020/2021
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
Teljes a K&H Férfi Liga mezőnye
Férfi NB I. 2020.06.17.
Miután a Mezőkövesdi KC jelezte, hogy nem tudja vállalni a férfi felnőtt NB I-ben való szereplést, a Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottsága június 15-ig újranyitotta a jelentkezést.
FRISS HÍREK
Visszalépett a férfi NB I-től a Mezőkövesdi KC
2020.06.11. Férfi NB I.
A Mezőkövesdi KC hivatalosan jelezte a Magyar Kézilabda Szövetségnek, hogy leadott nevezése ellenére nem tud elindulni férfi felnőtt csapatával az NB I-es bajnokságban.
Emlékezés – szegedi bajnoki címek
2020.05.21. Férfi NB I.
Sorozatunkban a közel- és távolabbi kézilabdamúlt egy-egy felejthetetlen időszakára, bravúros teljesítményére emlékezünk vissza, ezúttal a Szeged bajnoki címeire.
Vendéggyőzelmek a férfi NB I-ben
2020.03.13. Férfi NB I.
A Gyöngyös Egerben, míg a Tatabánya Vácott győzött magabiztosan pénteken a férfi bajnokság 19. fordulójában.
Jó végjáték után héttel nyert a Veszprém
2020.03.10. Férfi NB I.
A Veszprém hét góllal győzte le idegenben a Grundfos Tatabányát a férfi NB I-ben kedden.
FRISS FOTÓ
Óriási csata után a Szeged a magyar bajnok
2018.05.20. Férfi NB I.
2007 után lett ismét aranyérmes a Szeged.
Mezőkövesdi KC - Telekom Veszprém 21:31
2016.08.21. mkb-mvmveszprem.hu Férfi NB I.
Első idegenbeli bajnokiját is megnyerte az „Építők”
Ceglédi KKSE - Telekom Veszprém 24:40
2016.08.27. mkb-mvmveszprem.hu Férfi NB I.
A Telekom Veszprém folytatja a nyerő szériát, a Ceglédet is kipipálták.
Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE 28-24
2016.08.17. mkb-mvmveszprem.hu Férfi NB I.
Az első félidő a Füredé, a második a Veszprémé volt.
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KÉZILABDA VERSENYEK - MIND
NB I férfi felnőtt
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Telekom Veszprém 13 13 0 0 471 276 195 26
2. MOL-Pick Szeged 10 8 0 2 333 261 72 16
3. FTC KN KFT 11 7 0 4 313 288 25 14
4. HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 11 6 1 4 304 296 8 13
5. Csurgói KK 11 6 1 4 301 293 8 13
6. Grundfos Tatabánya KC 6 4 1 1 164 151 13 9
7. Sport36-Komló 9 3 1 5 240 254 -14 7
8. Veszprémi KKFT 9 3 0 6 234 260 -26 6
9. Budakalász Kézilabda Zrt. 10 2 2 6 256 292 -36 6
10. SBS-Eger 8 2 1 5 218 275 -57 5
11. Ceglédi KKSE 11 2 1 8 242 325 -83 5
12. Balatonfüredi KSE 5 0 3 2 112 143 -31 3
13. Orosházi FKSE - LINAMAR 7 1 1 5 155 214 -59 3
14. Dabasi KC VSE 5 0 0 5 121 136 -15 0
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I férfi felnőtt
2020. augusztus 28. péntek
18:00 Telekom Veszprém - Budakalász Kézilabda Zrt. 35 - 24
2020. szeptember 2. szerda
18:00 Telekom Veszprém - Csurgói KK 40 - 21
19:45 Orosházi FKSE - LINAMAR - MOL-Pick Szeged 22 - 39
2020. szeptember 4. péntek
18:30 FTC KN KFT - Ceglédi KKSE 31 - 19
2020. szeptember 5. szombat
18:00 MOL-Pick Szeged - Budakalász Kézilabda Zrt. 34 - 22
18:00 Sport36-Komló - SBS-Eger 32 - 27
18:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Orosházi FKSE - LINAMAR 28 - 23
18:30 Dabasi KC VSE - Veszprémi KKFT 27 - 29
20:00 Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC 27 - 27
2020. szeptember 9. szerda
SBS-Eger - FTC KN KFT
16:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Balatonfüredi KSE 23 - 23
18:00 Grundfos Tatabánya KC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 25 - 24
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Sport36-Komló 24 - 23
18:00 Ceglédi KKSE - Dabasi KC VSE 23 - 21
18:00 Csurgói KK - MOL-Pick Szeged 28 - 32
20:15 Veszprémi KKFT - Telekom Veszprém 21 - 37
2020. szeptember 11. péntek
17:15 MOL-Pick Szeged - Veszprémi KKFT 28 - 25
2020. szeptember 13. vasárnap
Dabasi KC VSE - SBS-Eger
17:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Csurgói KK 24 - 22
18:00 Telekom Veszprém - Ceglédi KKSE 34 - 19
19:30 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Balatonfüredi KSE 28 - 24
2020. szeptember 18. péntek
18:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Budakalász Kézilabda Zrt. 34 - 31
18:00 Grundfos Tatabánya KC - FTC KN KFT 24 - 27
2020. szeptember 20. vasárnap
Orosházi FKSE - LINAMAR - Dabasi KC VSE
Ceglédi KKSE - MOL-Pick Szeged
2020. szeptember 24. csütörtök
18:00 FTC KN KFT - Orosházi FKSE - LINAMAR 36 - 18
2020. szeptember 27. vasárnap
18:00 Telekom Veszprém - Orosházi FKSE - LINAMAR 37 - 20
2020. szeptember 30. szerda
Budakalász Kézilabda Zrt. - Veszprémi KKFT elhalasztva
18:30 Dabasi KC VSE - Grundfos Tatabánya KC 21 - 27
2020. október 6. kedd
MOL-Pick Szeged - Orosházi FKSE - LINAMAR elhalasztva
2020. október 7. szerda
Balatonfüredi KSE - Dabasi KC VSE elhalasztva
Grundfos Tatabánya KC - Telekom Veszprém elhalasztva
SBS-Eger - Csurgói KK
Ceglédi KKSE - Veszprémi KKFT elhalasztva
18:00 Ceglédi KKSE - Telekom Veszprém 20 - 48
2020. október 10. szombat
MOL-Pick Szeged - Grundfos Tatabánya KC elhalasztva
Dabasi KC VSE - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös elhalasztva
17:15 Csurgói KK - Orosházi FKSE - LINAMAR 29 - 26
2020. október 11. vasárnap
16:45 Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE 38 - 11
17:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Ceglédi KKSE 30 - 25
2020. október 16. péntek
18:00 Csurgói KK - Ceglédi KKSE 28 - 19
18:00 FTC KN KFT - Budakalász Kézilabda Zrt. 30 - 27
2020. október 17. szombat
18:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Telekom Veszprém 25 - 35
2020. október 18. vasárnap
Balatonfüredi KSE - MOL-Pick Szeged
Orosházi FKSE - LINAMAR - Veszprémi KKFT elhalasztva
2020. október 21. szerda
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - FTC KN KFT elhalasztva
2020. október 22. csütörtök
18:00 Csurgói KK - Balatonfüredi KSE 27 - 27
2020. október 24. szombat
Budakalász Kézilabda Zrt. - SBS-Eger elhalasztva
18:00 Ceglédi KKSE - Orosházi FKSE - LINAMAR 22 - 22
2020. október 25. vasárnap
MOL-Pick Szeged - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
2020. október 28. szerda
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Csurgói KK elhalasztva
Balatonfüredi KSE - Veszprémi KKFT elhalasztva
Orosházi FKSE - LINAMAR - SBS-Eger elhalasztva
18:15 Csurgói KK - Sport36-Komló 29 - 24
2020. október 29. csütörtök
Dabasi KC VSE - Budakalász Kézilabda Zrt.
2020. november 7. szombat
Csurgói KK - Dabasi KC VSE elhalasztva
2020. november 11. szerda
Dabasi KC VSE - MOL-Pick Szeged elhalasztva
MOL-Pick Szeged - Sport36-Komló elhalasztva
17:45 Telekom Veszprém - FTC KN KFT 29 - 25
2020. november 13. péntek
SBS-Eger - Grundfos Tatabánya KC elhalasztva
18:00 SBS-Eger - Telekom Veszprém 21 - 40
2020. november 14. szombat
MOL-Pick Szeged - FTC KN KFT elhalasztva
Ceglédi KKSE - Balatonfüredi KSE elhalasztva
Budakalász Kézilabda Zrt. - Orosházi FKSE - LINAMAR elhalasztva
18:00 Ceglédi KKSE - Csurgói KK 20 - 30
2020. november 15. vasárnap
17:00 Sport36-Komló - Veszprémi KKFT 30 - 28
2020. november 18. szerda
Balatonfüredi KSE - SBS-Eger elhalasztva
18:00 MOL-Pick Szeged - SBS-Eger 47 - 27
18:00 FTC KN KFT - Csurgói KK 28 - 26
18:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Ceglédi KKSE 30 - 24
2020. november 21. szombat
17:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - MOL-Pick Szeged 24 - 33
18:00 SBS-Eger - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 25 - 26
18:00 Ceglédi KKSE - Sport36-Komló 25 - 27
18:00 Veszprémi KKFT - FTC KN KFT 33 - 24
2020. november 22. vasárnap
Orosházi FKSE - LINAMAR - Balatonfüredi KSE elhalasztva
2020. november 25. szerda
Orosházi FKSE - LINAMAR - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös elhalasztva
18:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Veszprémi KKFT 24 - 27
18:00 Ceglédi KKSE - FTC KN KFT 26 - 24
18:00 SBS-Eger - Sport36-Komló 33 - 26
2020. november 27. péntek
Balatonfüredi KSE - Budakalász Kézilabda Zrt. elhalasztva
18:00 Telekom Veszprém - Veszprémi KKFT 36 - 20
2020. november 28. szombat
18:00 FTC KN KFT - SBS-Eger 33 - 34
19:00 MOL-Pick Szeged - Csurgói KK 30 - 33
2020. november 29. vasárnap
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Grundfos Tatabánya KC
Dabasi KC VSE - Ceglédi KKSE elhalasztva
17:00 Sport36-Komló - Budakalász Kézilabda Zrt. 28 - 28
2020. december 4. péntek
Orosházi FKSE - LINAMAR - FTC KN KFT elhalasztva
2020. december 5. szombat
SBS-Eger - Ceglédi KKSE elhalasztva
SBS-Eger - Dabasi KC VSE elhalasztva
Balatonfüredi KSE - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös elhalasztva
16:15 Telekom Veszprém - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 26 - 25
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló 30 - 24
18:00 Csurgói KK - Budakalász Kézilabda Zrt. 28 - 23
2020. december 6. vasárnap
18:00 Veszprémi KKFT - MOL-Pick Szeged 23 - 25
2020. december 9. szerda
Budakalász Kézilabda Zrt. - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös elhalasztva
FTC KN KFT - Grundfos Tatabánya KC
Dabasi KC VSE - Orosházi FKSE - LINAMAR elhalasztva
MOL-Pick Szeged - Ceglédi KKSE
Csurgói KK - Veszprémi KKFT elhalasztva
18:30 Dabasi KC VSE - FTC KN KFT 24 - 26
2020. december 11. péntek
18:00 SBS-Eger - MOL-Pick Szeged 21 - 41
2020. december 12. szombat
18:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Sport36-Komló 30 - 26
2020. december 13. vasárnap
Balatonfüredi KSE - FTC KN KFT elhalasztva
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Dabasi KC VSE 31 - 28
2020. december 16. szerda
Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged
Balatonfüredi KSE - Orosházi FKSE - LINAMAR elhalasztva
18:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - SBS-Eger 30 - 30
18:00 FTC KN KFT - Veszprémi KKFT 29 - 28
2020. december 17. csütörtök
Dabasi KC VSE - Csurgói KK elhalasztva
19:00 MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém 24 - 36
2021. február 5. péntek
18:00 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC
2021. február 7. vasárnap
14:15 Csurgói KK - Telekom Veszprém
2021. február 10. szerda
18:00 Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló
18:00 Veszprémi KKFT - Csurgói KK
2021. február 13. szombat
18:15 FTC KN KFT - Balatonfüredi KSE
2021. február 14. vasárnap
18:00 Sport36-Komló - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
2021. február 18. csütörtök
18:00 Veszprémi KKFT - SBS-Eger
2021. február 20. szombat
15:00 FTC KN KFT - Sport36-Komló
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Telekom Veszprém
2021. február 27. szombat
18:00 Sport36-Komló - Dabasi KC VSE
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK
18:00 Telekom Veszprém - SBS-Eger
2021. március 4. csütörtök
18:00 Veszprémi KKFT - Dabasi KC VSE
2021. március 6. szombat
18:00 Telekom Veszprém - Sport36-Komló
2021. március 7. vasárnap
18:00 Veszprémi KKFT - Grundfos Tatabánya KC
2021. március 17. szerda
18:00 Telekom Veszprém - Dabasi KC VSE
2021. március 20. szombat
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Orosházi FKSE - LINAMAR
18:00 Sport36-Komló - Ceglédi KKSE
2021. március 21. vasárnap
11:00 Veszprémi KKFT - Budakalász Kézilabda Zrt.
2021. március 26. péntek
18:00 Sport36-Komló - MOL-Pick Szeged
2021. március 27. szombat
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Ceglédi KKSE
2021. március 31. szerda
16:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Grundfos Tatabánya KC
18:00 Sport36-Komló - Orosházi FKSE - LINAMAR
2021. április 3. szombat
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Balatonfüredi KSE
2021. április 7. szerda
18:00 Sport36-Komló - Balatonfüredi KSE
2021. április 14. szerda
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Budakalász Kézilabda Zrt.
2021. április 17. szombat
18:00 Balatonfüredi KSE - Telekom Veszprém
18:00 Sport36-Komló - FTC KN KFT
18:00 Grundfos Tatabánya KC - MOL-Pick Szeged
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó