Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK - K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA - 2019/2020
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
Tatabányán nyert a Ferencváros
Férfi NB I. 2020.02.18.
A Ferencváros idegenben győzte le a Tatabányát a férfi bajnokság 16. fordulójában, a címvédő Veszprém a Mezőkövesd ellen aratott húsz gólos győzelmet.
FRISS HÍREK
Magabiztos Veszprém
2020.02.15. Férfi NB I.
A K&H férfi liga egyetlen szombati találkozóján a Veszprém 11 góllal győzte le az Orosházát.
K&H liga: szegedi kiütés
2020.02.11. Férfi NB I.
A Szeged 24 gólos győzelmet aratott a K&H férfi liga keddi játéknapján.
K&H férfi liga: gyöngyösi öröm
2020.02.08. Férfi NB I.
A Balatonfüred elleni rangadót szinte végig irányítva tartotta otthon a két pontot a B.Braun Gyöngyös a K&H férfi ligában.
K&H férfi: kiütéses FTC-győzelem a Vác ellen
2020.02.07. Férfi NB I.
A Ferencváros 41–18-ra győzte le hazai környezetben a sereghajtó Vácot a férfi bajnokság pénteki mérkőzésén.
FRISS FOTÓ
Óriási csata után a Szeged a magyar bajnok
2018.05.20. Férfi NB I.
2007 után lett ismét aranyérmes a Szeged.
Mezőkövesdi KC - Telekom Veszprém 21:31
2016.08.21. mkb-mvmveszprem.hu Férfi NB I.
Első idegenbeli bajnokiját is megnyerte az „Építők”
Ceglédi KKSE - Telekom Veszprém 24:40
2016.08.27. mkb-mvmveszprem.hu Férfi NB I.
A Telekom Veszprém folytatja a nyerő szériát, a Ceglédet is kipipálták.
Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE 28-24
2016.08.17. mkb-mvmveszprem.hu Férfi NB I.
Az első félidő a Füredé, a második a Veszprémé volt.
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KÉZILABDA VERSENYEK - MIND
NB I férfi felnőtt
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. MOL-PICK SZEGED 17 16 0 1 612 406 206 32
2. Telekom Veszprém 16 16 0 0 585 398 187 32
3. Grundfos Tatabánya KC 15 10 0 5 431 388 43 20
4. FTC-HungaroControl 16 10 0 6 455 426 29 20
5. HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 15 9 1 5 448 410 38 19
6. Balatonfüredi KSE 15 8 1 6 424 412 12 17
7. Csurgói KK 15 8 1 6 373 377 -4 17
8. Sport36-Komló 15 7 2 6 389 400 -11 16
9. SBS-Eger 15 5 2 8 408 459 -51 12
10. Dabasi KC VSE 16 5 1 10 409 469 -60 11
11. Mezőkövesdi KC 16 2 5 9 397 480 -83 9
12. Orosházi FKSE - LINAMAR 16 3 1 12 395 470 -75 7
13. Budakalász Kézilabda ZRT 16 2 1 13 391 471 -80 5
14. VKSE KFT Vác 15 0 1 14 343 494 -151 1
LÖVŐSTATISZTIKA
KAPUS VÉDÉSSTATISZTIKA
JÁTÉKIDŐ STATISZTIKA
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I férfi felnőtt
2019. augusztus 23. péntek
18:00 Telekom Veszprém - Dabasi KC VSE 36 - 17
2019. augusztus 25. vasárnap
18:00 Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE 40 - 28
2019. augusztus 27. kedd
18:00 Telekom Veszprém - SBS-Eger 51 - 30
2019. augusztus 31. szombat
11:00 FTC-HungaroControl - Sport36-Komló 26 - 25
18:00 MOL-PICK SZEGED - Csurgói KK 29 - 21
18:00 Telekom Veszprém - VKSE KFT Vác 40 - 26
18:00 SBS-Eger - Grundfos Tatabánya KC 28 - 30
18:00 Dabasi KC VSE - Mezőkövesdi KC 32 - 22
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Orosházi FKSE - LINAMAR 32 - 24
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Balatonfüredi KSE 23 - 25
2019. szeptember 6. péntek
18:00 MOL-PICK SZEGED - Sport36-Komló 37 - 21
18:30 VKSE KFT Vác - FTC-HungaroControl 21 - 24
2019. szeptember 7. szombat
18:00 Balatonfüredi KSE - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 26 - 24
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Dabasi KC VSE 24 - 27
18:00 Mezőkövesdi KC - SBS-Eger 27 - 27
18:00 Csurgói KK - Budakalász Kézilabda ZRT 25 - 21
2019. szeptember 10. kedd
18:00 Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC 33 - 22
18:00 MOL-PICK SZEGED - VKSE KFT Vác 39 - 23
2019. szeptember 13. péntek
18:00 SBS-Eger - Orosházi FKSE - LINAMAR 27 - 24
18:00 Csurgói KK - Sport36-Komló 19 - 19
2019. szeptember 14. szombat
18:00 FTC-HungaroControl - Grundfos Tatabánya KC 32 - 31
18:00 Dabasi KC VSE - Balatonfüredi KSE 27 - 27
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Budakalász Kézilabda ZRT 35 - 29
2019. szeptember 17. kedd
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Telekom Veszprém 25 - 31
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - MOL-PICK SZEGED 27 - 33
2019. szeptember 25. szerda
17:00 Grundfos Tatabánya KC - MOL-PICK SZEGED 28 - 34
2019. szeptember 27. péntek
18:30 VKSE KFT Vác - Sport36-Komló 22 - 28
2019. szeptember 28. szombat
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Csurgói KK 30 - 24
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Dabasi KC VSE 20 - 23
18:00 Balatonfüredi KSE - SBS-Eger 32 - 25
19:00 Mezőkövesdi KC - FTC-HungaroControl 21 - 27
2019. október 2. szerda
18:00 Csurgói KK - VKSE KFT Vác 29 - 23
2019. október 5. szombat
18:00 MOL-PICK SZEGED - Mezőkövesdi KC 40 - 19
18:00 FTC-HungaroControl - Orosházi FKSE - LINAMAR 39 - 27
18:00 SBS-Eger - Budakalász Kézilabda ZRT 22 - 21
18:00 Dabasi KC VSE - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 24 - 31
18:00 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC 20 - 24
2019. október 8. kedd
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Telekom Veszprém 24 - 41
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - MOL-PICK SZEGED 30 - 42
2019. október 9. szerda
18:00 Dabasi KC VSE - Csurgói KK 25 - 32
2019. október 10. csütörtök
18:00 Grundfos Tatabánya KC - VKSE KFT Vác 37 - 18
2019. október 11. péntek
18:00 Balatonfüredi KSE - FTC-HungaroControl 29 - 25
2019. október 12. szombat
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - SBS-Eger 32 - 24
18:00 Mezőkövesdi KC - Sport36-Komló 31 - 27
2019. október 15. kedd
18:00 Telekom Veszprém - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 34 - 27
2019. október 16. szerda
18:00 MOL-PICK SZEGED - Balatonfüredi KSE 41 - 22
2019. október 18. péntek
18:00 FTC-HungaroControl - Budakalász Kézilabda ZRT 26 - 27
18:00 Sport36-Komló - Orosházi FKSE - LINAMAR 28 - 23
2019. október 19. szombat
18:00 Dabasi KC VSE - SBS-Eger 28 - 29
18:00 VKSE KFT Vác - Mezőkövesdi KC 22 - 22
18:00 Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC 28 - 23
2019. november 2. szombat
18:00 SBS-Eger - Csurgói KK 30 - 29
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - FTC-HungaroControl 29 - 26
18:00 Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló 25 - 30
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - VKSE KFT Vác 29 - 25
18:00 Mezőkövesdi KC - Grundfos Tatabánya KC 26 - 34
2019. november 5. kedd
18:30 MOL-PICK SZEGED - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 31 - 28
20:15 Telekom Veszprém - Csurgói KK 36 - 20
2019. november 8. péntek
18:00 FTC-HungaroControl - Dabasi KC VSE 30 - 29
18:30 VKSE KFT Vác - Balatonfüredi KSE 21 - 36
2019. november 9. szombat
18:00 Sport36-Komló - Budakalász Kézilabda ZRT 34 - 33
18:00 Csurgói KK - Mezőkövesdi KC 25 - 23
2019. november 10. vasárnap
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Orosházi FKSE - LINAMAR 23 - 17
2019. november 11. hétfő
18:00 Sport36-Komló - Telekom Veszprém 21 - 24
2019. november 12. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - Dabasi KC VSE 35 - 16
2019. november 13. szerda
18:00 Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC 24 - 26
2019. november 19. kedd
18:00 Dabasi KC VSE - MOL-PICK SZEGED 22 - 40
2019. november 22. péntek
18:00 SBS-Eger - FTC-HungaroControl 27 - 30
19:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Mezőkövesdi KC 24 - 24
2019. november 23. szombat
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Sport36-Komló 32 - 32
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - VKSE KFT Vác 32 - 22
2019. november 26. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - SBS-Eger 45 - 32
18:00 FTC-HungaroControl - Telekom Veszprém 30 - 35
2019. november 29. péntek
18:30 VKSE KFT Vác - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 32 - 35
2019. november 30. szombat
18:00 Mezőkövesdi KC - Balatonfüredi KSE 22 - 31
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Budakalász Kézilabda ZRT 34 - 23
18:00 Sport36-Komló - Dabasi KC VSE 34 - 27
18:00 Csurgói KK - Orosházi FKSE - LINAMAR 22 - 20
2019. december 6. péntek
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Mezőkövesdi KC 25 - 25
18:00 Balatonfüredi KSE - Orosházi FKSE - LINAMAR 37 - 29
2019. december 7. szombat
18:00 FTC-HungaroControl - Csurgói KK 24 - 22
18:00 SBS-Eger - Sport36-Komló 22 - 24
18:00 Dabasi KC VSE - VKSE KFT Vác 34 - 21
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Grundfos Tatabánya KC 29 - 31
19:30 Telekom Veszprém - MOL-PICK SZEGED 29 - 28
2019. december 9. hétfő
18:00 Telekom Veszprém - Mezőkövesdi KC 37 - 26
2019. december 13. péntek
16:00 MOL-PICK SZEGED - FTC-HungaroControl 38 - 25
2019. december 14. szombat
18:00 Mezőkövesdi KC - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 26 - 24
18:00 VKSE KFT Vác - SBS-Eger 23 - 29
18:00 Csurgói KK - Balatonfüredi KSE 26 - 25
2019. december 15. vasárnap
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Budakalász Kézilabda ZRT 28 - 24
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Dabasi KC VSE 28 - 19
2020. január 30. csütörtök
18:00 Grundfos Tatabánya KC - SBS-Eger 36 - 29
2020. január 31. péntek
18:00 Balatonfüredi KSE - Budakalász Kézilabda ZRT 29 - 22
18:30 VKSE KFT Vác - Telekom Veszprém 26 - 39
2020. február 1. szombat
18:00 Sport36-Komló - FTC-HungaroControl 23 - 22
18:00 Mezőkövesdi KC - Dabasi KC VSE 30 - 32
2020. február 2. vasárnap
18:00 Csurgói KK - MOL-PICK SZEGED 23 - 26
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 19 - 29
2020. február 4. kedd
18:00 Sport36-Komló - MOL-PICK SZEGED 23 - 33
2020. február 7. péntek
18:00 FTC-HungaroControl - VKSE KFT Vác 41 - 18
2020. február 8. szombat
15:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Balatonfüredi KSE 31 - 28
18:00 Dabasi KC VSE - Orosházi FKSE - LINAMAR 27 - 30
18:00 SBS-Eger - Mezőkövesdi KC 27 - 27
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Csurgói KK 23 - 28
2020. február 11. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - Budakalász Kézilabda ZRT 41 - 17
2020. február 15. szombat
18:00 Telekom Veszprém - Orosházi FKSE - LINAMAR 33 - 22
2020. február 18. kedd
18:00 Grundfos Tatabánya KC - FTC-HungaroControl 24 - 28
18:00 Mezőkövesdi KC - Telekom Veszprém 26 - 46
2020. február 22. szombat
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - SBS-Eger
18:00 Balatonfüredi KSE - Dabasi KC VSE
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös
18:00 Sport36-Komló - Csurgói KK
18:30 VKSE KFT Vác - MOL-PICK SZEGED
2020. február 25. kedd
18:00 Telekom Veszprém - Budakalász Kézilabda ZRT
18:30 MOL-PICK SZEGED - Grundfos Tatabánya KC
2020. február 28. péntek
16:00 FTC-HungaroControl - Mezőkövesdi KC
2020. február 29. szombat
18:00 Csurgói KK - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös
18:00 Dabasi KC VSE - Budakalász Kézilabda ZRT
18:00 SBS-Eger - Balatonfüredi KSE
18:00 Sport36-Komló - VKSE KFT Vác
2020. március 4. szerda
18:00 Balatonfüredi KSE - Telekom Veszprém
2020. március 6. péntek
18:00 Mezőkövesdi KC - MOL-PICK SZEGED
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló
18:30 VKSE KFT Vác - Csurgói KK
19:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - FTC-HungaroControl
2020. március 7. szombat
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - SBS-Eger
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Dabasi KC VSE
2020. március 10. kedd
18:30 Grundfos Tatabánya KC - Telekom Veszprém
2020. március 13. péntek
18:00 SBS-Eger - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös
18:30 VKSE KFT Vác - Grundfos Tatabánya KC
2020. március 14. szombat
18:00 Csurgói KK - Dabasi KC VSE
18:00 FTC-HungaroControl - Balatonfüredi KSE
18:00 MOL-PICK SZEGED - Orosházi FKSE - LINAMAR
18:00 Sport36-Komló - Mezőkövesdi KC
2020. március 17. kedd
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Telekom Veszprém
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK
18:30 Balatonfüredi KSE - MOL-PICK SZEGED
2020. március 21. szombat
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - FTC-HungaroControl
18:00 SBS-Eger - Dabasi KC VSE
18:00 Mezőkövesdi KC - VKSE KFT Vác
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Sport36-Komló
2020. március 24. kedd
18:00 Dabasi KC VSE - Telekom Veszprém
2020. március 25. szerda
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Mezőkövesdi KC
2020. március 27. péntek
18:30 VKSE KFT Vác - Orosházi FKSE - LINAMAR
2020. március 28. szombat
15:00 FTC-HungaroControl - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös
18:00 Csurgói KK - SBS-Eger
18:00 Sport36-Komló - Balatonfüredi KSE
2020. március 31. kedd
18:00 SBS-Eger - Telekom Veszprém
2020. április 3. péntek
18:00 SBS-Eger - MOL-PICK SZEGED
2020. április 4. szombat
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - MOL-PICK SZEGED
18:00 Dabasi KC VSE - FTC-HungaroControl
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Grundfos Tatabánya KC
18:00 Balatonfüredi KSE - VKSE KFT Vác
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Sport36-Komló
18:00 Mezőkövesdi KC - Csurgói KK
2020. április 10. péntek
18:00 Sport36-Komló - SBS-Eger
18:00 Grundfos Tatabánya KC - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös
18:30 VKSE KFT Vác - Dabasi KC VSE
2020. április 11. szombat
18:00 Csurgói KK - FTC-HungaroControl
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Balatonfüredi KSE
18:00 MOL-PICK SZEGED - Telekom Veszprém
18:00 Mezőkövesdi KC - Budakalász Kézilabda ZRT
2020. április 25. szombat
18:00 Telekom Veszprém - FTC-HungaroControl
18:00 Balatonfüredi KSE - Mezőkövesdi KC
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Grundfos Tatabánya KC
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - VKSE KFT Vác
18:00 Dabasi KC VSE - Sport36-Komló
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Csurgói KK
2020. május 1. péntek
18:00 VKSE KFT Vác - Budakalász Kézilabda ZRT
2020. május 2. szombat
18:00 FTC-HungaroControl - SBS-Eger
18:00 Sport36-Komló - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Balatonfüredi KSE
18:00 Mezőkövesdi KC - Orosházi FKSE - LINAMAR
2020. május 3. vasárnap
Csurgói KK - Telekom Veszprém
2020. május 9. szombat
18:00 FTC-HungaroControl - MOL-PICK SZEGED
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Orosházi FKSE - LINAMAR
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Mezőkövesdi KC
18:00 Dabasi KC VSE - Grundfos Tatabánya KC
18:00 Telekom Veszprém - Sport36-Komló
18:00 Balatonfüredi KSE - Csurgói KK
2020. május 10. vasárnap
18:00 SBS-Eger - VKSE KFT Vác
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó