HÍREK
év
Strandkézilabda: bajnok a Szentendre és a Hír-Sat BHC
2021.08.01. Strandkézi - verseny
Hétvégén rendezték a Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság országos döntőjét Hajdúnásáson. A férfiaknál a HÍR-SAT BHC, a nőknél pedig az LV Sport Multichem Szentendrei NKE lett a bajnok.
Strandkézilabda: a Salgó Cup ebt-torna végeredménye
2021.07.25. Strandkézi - verseny
A Nemzeti Strandkézilabda Bajnokság salgótarjáni kvalifikációja, amely egyben ebt-állomás is volt, a férfiaknál a Hír-Sat BHC győzelmével, míg a nőknél a Strandépítők Girls BHC diadalával zárult.
Strandkézilabda: balatonakarattyai kvalifikáció
2021.07.18. Strandkézi - verseny
A strandkézilabda bajnokság balatonakarattyai kvalifikációján a férfiak mezőnyében a Beach Stars BHC, a nőknél pedig az OVB Beach Girls együttese végzett az első helyen.
Strandkézilabda Eb: a nők a 7., a férfiak a 9. helyen zártak
A várnai strandkézilabda Európa-bajnokság zárónapján női és férfi válogatottunk is győztesként hagyta el a pályát, így előbbi a 7., utóbbi pedig a 9. helyen zárta a kontinensviadalt.
Strandkézilabda Eb: a férfiak a 9., a nők a 7. helyért küzdhetnek a zárónapon
2021.07.17. Strandkézi - verseny
A várnai strandkézilabda Európa-bajnokságon férfi válogatottunk a vasárnapi zárónapon a 9. helyért léphet pályára, míg női nemzeti együttesünk a 7. helyért szállhat harcba.
Strandkézilabda Eb: negyeddöntős a női válogatott
2021.07.16. Strandkézi - verseny
A várnai strandkézilabda Európa-bajnokság középdöntői is véget értek, amelyet követően női csapatunk a legjobb nyolc együttes között folytathatja a küzdelmeket, míg a férfi válogatott a 9-16. helyért
Strandkézilabda Eb: nyert női válogatottunk
2021.07.15. Strandkézi - verseny
Női együttesünk 2:1-re legyőzte Spanyolországot, a Gulyás István vezette férfi válogatott azonban Dániával és Norvágiával szemben is alulmaradt.
Strandkézilabda Eb: középdöntőben mindkét válogatott
2021.07.14. Strandkézi - verseny
Női csapatunk kikapott, ennek ellenére a legjobb tizenkét együttes között folytathatja, míg férfi válogatottunk mindekét csoportmérkőzését megnyerte, így szintén bejutott a középdöntőbe.
Strandkézilabda Eb: két győzelem, két vereség a nyitónapi mérleg
2021.07.13. Strandkézi - verseny
A várnai felnőtt strandkézilabda Európa-bajnokság nyitónapján női és férfi válogatottunk egyaránt egy vereséggel, majd magabiztos győzelemmel debütált Bulgáriában.
U17-es strandkézilabda Eb után, felnőtt Eb előtt
2021.07.12. Strandkézi - verseny
Neukum Tamás, az MKSZ strandkézilabda szakágvezetője a bulgáriai ifjúsági Európa-bajnokságot követően értékelt, valamint a felnőtt tornával kapcsolatos várakozásait is megosztotta.
Strandkézilabda: a Budapest Cup ebt-torna végeredménye
2021.07.11. Strandkézi - verseny
A Budapest Cup ebt-torna végeredménye: a férfiaknál az LX50 Handball, a nőknél az OVB Beach Girls diadalmaskodott.
U17-es strandkézilabda Eb: magyar aranyérem!
A várnai strandkézilabda Európa-bajnokság döntőjében Hollandiával nézett szembe női ifjúsági válogatottunk, és 2:1-es győzelmével aranyéremmel bajnokként térhet haza.
Ifjúsági strandkézi Eb: elődöntőben a női válogatott
2021.07.10. Strandkézi - verseny
Továbbra is veretlen női válogatottunk, amely vasárnap Spanyolország ellen száll harcba a döntőbe jutásért, míg fiú nemzeti együttesünk a 11. helyért küzdhet meg Romániával.
Ifjúsági strandkézi Eb: továbbra is hibátlan a női csapat
2021.07.09. Strandkézilabda VB
Továbbra is hibátlan a bulgáriai U17-es strandkézilabda Európa-bajnokságon a magyar női csapat, amely a 2. napon a csoportkör zárásaként Horvátország és Franciaország után a szlovénokat is legyőzte.
U17-es strandkézilabda Eb: két győzelem és két vereség az első napon
2021.07.08. Strandkézi - verseny
A Várnában megrendezésre kerülő Ifjúsági strandkézilabda Európa-bajnokság első napján fiú csapatunk két vereséggel, míg a lány nemzeti együttes két győzelemmel kezdett.
Rajt az Ifjúsági strandkézilabda Eb-n
2021.07.07. Strandkézilabda VB
Csütörtököktől vasárnapig rendezik a bulgáriai Várnában az U17-es strandkézilabda Európa-bajnokságot, amelyen a magyar női és férfi ifjúsági válogatott is részt vesz.
A Szentendre és a Hír-Sat BHC nyerte a Strandkézilabda Magyar Kupát
2021.07.04. Strandkézi - verseny
A július 3-4-én Agárdon rendezett Magyar Kupa összecsapásaival folyatódott a 2021-es strandkézilabda szezon.
Vonyarcvashegyen megkezdődött a Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság
2021.06.28. Strandkézi - verseny
Június 26-27-én a vonyarcvashegyi kvalifikációval kezdetét vette a Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság.
Strandkézilabda Versenykiírás
2021.06.18. Strandkézi - verseny
A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottsága elfogadta a 2021. évi strandkézilabda és utánpótlás-strandkézilabda Versenykiírást.
ebt: az OVB Beach Girls érte el a legjobb eredményt
2021.06.06. Strandkézi - verseny
A spanyolországi Torroxban rendezett ebt tornán a nők között az OVB Beach Girls a 6. helyet szerezte meg, A 2019-ben döntőző Szentendre 11. lett. A HIR SAT BHC a 9., a Fervas BHC a 13. helyen zárt.
A felnőtt Standkézilabda Eb csoportbeosztása
2021.04.05. Strandkézi - verseny
Kisorsolták a nyáron Bulgáriában sorra kerülő Női és Férfi Strandkézilabda Európa-bajnokság csoportbeosztását.
Sorsoltak az U17-es strandkézilabda Eb-re
Kisorsolták a nyáron Bulgáriában sorra kerülő Leány és Fiú U17-es Strandkézilabda Európa-bajnokság csoportbeosztását.