Címjegyzék
STRANDKÉZILABDA
HÍR
VERSENY
FOTÓ
VIDEÓ
YOUTUBE
DOKUMENTUM
OKTATÁS
KAPCSOLAT
VÁLOGATOTT FÉRFI
FELNŐTT
JUNIOR
IFJÚSÁGI
SERDÜLŐ
NŐI
FELNŐTT
JUNIOR
IFJÚSÁGI
SERDÜLŐ
STRANDKÉZILABDA VERSENYEK
Strandkézilabda Versenykiírás-2019
Strandkézi - verseny 2019.04.01.
A Magyar Kézilabda Szövetség Strandkézilabda Albizottsága elfogadta a Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság és az utánpótlás versenyek 2019. évi versenykiírását.
FRISS HÍREK
Strandkézi kiválasztó nap március 15-én
2019.03.12. Strandkézi - verseny
A Magyar Kézilabda Szövetség Strandkézilabda Albizottsága kiválasztó napot tart a 2002. január 1. után született sportolóknak Budaörsön 2019. március 15-én.
Magyar strandkézilabda-siker!
2018.11.04. Strandkézi - verseny
A Multichem-Szentendrei NKE nyerte a női strandkézilabda klubcsapatok Bajnokok Kupáját az olaszországi Cataniában.
Olimpiai bronzérmes a leány ifjúsági strandkézilabda válogatott!
2018.10.13. Strandkézi - verseny
A harmadik helyért Hollandiával szállt harcba a magyar együttes és könnyed győzelemmel a mieink örülhetettek az olimpiai bronzéremnek.
Ifi-olimpia, leányok: a házigazda ellen játszunk a döntőbe jutásért
2018.10.12. Strandkézi - verseny
Szétlővésben győzte le a leány válogatott Hollandiát a középdöntő utolsó fordulójában.
FRISS FOTÓ
Fogadalomtétel galéria
2018.09.20. Strandkézi - verseny
Fogadalmat tettek az ifjúsági olimpiára készülő magyar strandkézisek.
Hajdúnánási kvalifikáció
2018.06.03. Strandkézi - verseny
Június első hétvégéjén, Hajdúnánáson startolt a strandkézi-bajnokság.
Világjátékok: galéria
2017.07.20. Strandkézi - verseny
Július 20-30 között rendezték a lengyelországi Wroclawbana a Világjátékokat.
Strandkézi Eb: összes fotó
2017.06.29. Strandkézi - verseny
Az elmúlt tíz napban a kontinens legjobbjai vettek részt a zágrábi strandkézilabda Európa-bajnokságon, amelyen három válogatott csapatunk is bejutott az elődöntőbe.
idény
kiválaszt
FÉRFI
NŐI
MKSZ
2018.06.02.Hajdúnánás, Kvalifikáció felnőtt
2018.06.02.Hajdúnánás (16)
Hősök Tere kézi feszt. U-14
Hősök Tere kézi feszt. (7)
2018.06.16-17. Vonyarcvashegy Magyar Kupa felnőtt
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi A csoport (6)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi B csoport (6)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi elődöntő (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi elődöntő (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi 5.-8. hely (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi 5.-8. hely (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi 7. hely (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi 5. hely (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi 3. hely (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi 1. hely (1)
2018.06.23.-24. Balatonfüred, Kvalifikáció felnőtt
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi A csoport (6)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi B csoport (6)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi negyeddöntő (4)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi 5-8. hely (2)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi 1-4. hely (2)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi 7. hely (1)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi 5. hely (1)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi 3. hely (1)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi 1. hely (1)
2018.06.30.-07.01. Alsóörs, Kvalifikáció felnőtt
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi A csoport (6)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi B csoport (6)
Alsóörs Kvalifikáció Férfi negyeddöntő (4)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi 5-8. hely (2)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi 1-4. hely (2)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi 7. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi 5. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi 3. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi 1. hely (1)
2018.07.07-08. Budapest Kupa EBT, Kvalifikáció felnőtt
Budapest Kupa EBT Férfi A csoport (10)
Budapest Kupa EBT Férfi B csoport (10)
Budapest Kupa EBT Férfi C csoport (10)
Budapest Kupa EBT Férfi D csoport (6)
Budapest EBT, Férfi 17-19. hely (3)
Budapest EBT, Férfi 9-16. hely (4)
Budapest EBT, Férfi 1.-8. hely (4)
Budapest EBT, Férfi 13-16. hely (2)
Budapest EBT, Férfi 9.-12. hely (2)
Budapest EBT, Férfi 5.-8.hely (2)
Budapest EBT, Férfi 1.-4. hely (2)
Budapest EBT, Férfi 15. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 13. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 11. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 9. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 7. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 5. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 3. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 1. hely (1)
2018.07.13.-15. Dabas EBT, Kvalifikáció felnőtt
Dabas EBT Férfi A csoport (15)
Dabas EBT Férfi B csoport (10)
Dabas EBT Férfi 1.-8. hely (4)
Dabas EBT Férfi 9.-11. hely (3)
Dabas EBT Férfi 5.-8. hely (2)
Dabas EBT Férfi 1.-4. hely (2)
Dabas EBT Férfi 7. hely (1)
Dabas EBT Férfi 5. hely (1)
Dabas EBT Férfi 3. hely (1)
Dabas EBT Férfi 1. hely (1)
2018.07.21.-22. Balatonakarattya, Kvalifikáció felnőtt
Balatonakarattya, Kvalifikáció Férfi A csoport (10)
Balatonakarattya Kvalifikáció Férfi B csoport (6)
Balatonakarattya, Kvalifikáció 7.-9. hely (3)
Balatonakarattya Kvalifikáció 1-4. hely (2)
Balatonakarattya, Kvalifikáció 5. hely (1)
Balatonakarattya, Kvalifikáció 3. hely (1)
Balatonakarattya, Kvalifikáció 1. hely (1)
2018.07.27.-29. Salgótarján EBT, Kvalifikáció felnőtt
Salgótarján EBT Férfi A csoport (10)
Salgótarján EBT Férfi B csoport (6)
Salgótarján EBT Férfi C csoport (6)
Salgótarján EBT Férfi D csoport (6)
Salgótarján EBT Férfi 1-8 hely (4)
Salgótarján EBT Férfi 9.-16. hely (4)
Salgótarján EBT Férfi 1-4. hely (2)
Salgótarján EBT Férfi 9.-12. hely (2)
Salgótarján EBT Férfi 13.-16. hely (2)
Salgótarján EBT Férfi 5-8 hely (2)
Salgótarján EBT Férfi 15. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 13. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 11. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 9. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 7. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 5. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 3. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 1. hely (1)
2018.08.03.-05. Balatonboglár, Országos Döntő felnőtt
Balatonboglár Országos Döntő Férfi A csoport (15)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi B csoport (15)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 1.-8.hely (4)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 9.-12.hely (2)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 5-8.hely (2)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 1.-4.hely (2)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 11.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 9.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 7.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 5.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 3.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 1.hely (1)
2018.05.26., Sárospatak U18 torna ifjúsági
Sárospatak U18 torna (6)
2018.06.02. Kecskemét Ifi ifjúsági
2018.06.02. Kecskemét Ifi (6)
2018.06.01. Hajdúnánás Ifi ifjúsági
2018.06.01. Hajdúnánás UP (12)
2018.06.01. Hajdúnánás OSB serdülő
2018.06.01. Hajdúnánás OSB (6)
2018.06.13. Százhalombatta Ifi ifjúsági
2018.06.13. Százhalombatta Ifi (9)
2018.06.22. Soltvadkert U14 U-14
2018.06.22. Soltvadkert U14 (6)
2018.06.22. Soltvadkert Ifi ifjúsági
2018.06.22. Soltvadkert Ifi (3)
2018.06.23.-24. Ózd U14 U-14
2018.06.23.-24. Ózd U14 (6)
2018.06.23.-24. Ózd Ifi ifjúsági
2018.06.23.-24. Ózd Ifi (3)
2018.08.04.-05. Ózd U14 U-14
2018.07.27.-29. Ózd OSB (6)
2018.08.04.-05. Ózd Ifi ifjúsági
2018.08.4.-5. Ózd Ifi (6)
2018.07.27.-29. Salgótarján U14 U-14
2018.07.27.-29. Salgótarján U14 (7)
2018.07.27.-29. Salgótarján Ifi ifjúsági
2018.07.27.-29. Salgótarján Ifi (3)
2018.06.02. Hajdúnánás, Kvalifikáció felnőtt
2018.06.02.Hajdúnánás (14)
Hősök Tere kézi feszt. U-13
Hősök Tere kézi feszt. (10)
2018.06.16-17. Vonyarcvashegy Magyar Kupa felnőtt
2018.06.16-17. Vonyarcvashegy Magyar Kupa (17)
2018.06.23.-24. Balatonfüred, Kvalifikáció felnőtt
Balatonfüred Kvalifikáció, Női A csoport (10)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női B csoport (6)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női negyeddöntő (4)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női 7-9. hely (3)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női 5-8. hely (2)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női 1-4. hely (2)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női 5. hely (1)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női 3. hely (1)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női 1. hely (1)
2018.06.30.-07.01. Alsóörs, Kvalifikáció felnőtt
Alsóörs, Kvalifikáció, Női A csoport (15)
Alsóörs, Kvalifikáció, Női B csoport (15)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 9-12. hely (2)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 5-8. hely (2)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 1-4. hely (2)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 11. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 9. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 7. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 5. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 3. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 1. hely (1)
2018.07.07-08. Budapest Kupa EBT, Kvalifikáció felnőtt
Budapest Kupa EBT Női A csoport (10)
Budapest Kupa EBT Női B csoport (10)
Budapest Kupa EBT Női C csoport (6)
Budapest Kupa EBT Női D csoport (6)
Budapest EBT, Női 9-16. hely (4)
Budapest EBT, Női 1.-8. hely (4)
Budapest EBT, Női 13.- 16. hely (2)
Budapest EBT, Női 9-12. hely (2)
Budapest EBT, Női 5.-8.hely (2)
Budapest EBT, Női 1.-4.hely (2)
Budapest EBT, Női 17. hely (1)
Budapest EBT, Női 15. hely (1)
Budapest EBT, Női 13. hely (1)
Budapest EBT, Női 11. hely (1)
Budapest EBT, Női 9. hely (1)
Budapest EBT, Női 7. hely (1)
Budapest EBT, Női 5. hely (1)
Budapest EBT, Női 3. hely (1)
Budapest EBT, Női 1. hely (1)
2018.07.13.-15. Dabas EBT, Kvalifikáció felnőtt
Dabas EBT Női A csoport (15)
Dabas EBT Női B csoport (10)
Dabas EBT Női 1.-8. hely (4)
Dabas EBT Női 9.-11. hely (3)
Dabas EBT Női 5.-8. hely (2)
Dabas EBT Női 1.-4. hely (2)
Dabas EBT Női 7. hely (1)
Dabas EBT Női 5. hely (1)
Dabas EBT Női 3. hely (1)
Dabas EBT Női 1.hely (1)
018.08.04.-05. Ózd U11 U-11
018.08.04.-05. Ózd U11 (6)
2018.07.21.-22. Balatonakarattya, Kvalifikáció felnőtt
Balatonakarattya Kvalifikáció Női A csoport (10)
Balatonakarattya Kvalifikáció Női B csoport (10)
Balatonakarattya Kvalifikáció Női C csoport (6)
Balatonakarattya Kvalifikáció középdöntő (6)
Balatonakarattya Kvalifikáció 13. hely (1)
Balatonakarattya Kvalifikáció 10-12. hely (3)
Balatonakarattya Kvalifikáció 7.-9. hely (3)
Balatonakarattya Kvalifikáció 5.hely (1)
Balatonakarattya Kvalifikáció 3.hely (1)
Balatonakarattya Kvalifikáció 1.hely (1)
2018.07.27.-29. Salgótarján EBT, Kvalifikáció felnőtt
Salgótarján EBT Női A csoport (10)
Salgótarján EBT Női B csoport (6)
Salgótarján EBT Női C csoport (6)
Salgótarján EBT Női D csoport (6)
Salgótarján EBT Női 1-8 hely (4)
Salgótarján EBT Női 9.-16. hely (4)
Salgótarján EBT Női 1.-4. hely (2)
Salgótarján EBT Női 13.-16. hely (2)
Salgótarján EBT Női 5.-8 hely (2)
Salgótarján EBT Női 9.-12. hely (2)
Salgótarján EBT Női 15. hely (1)
Salgótarján EBT Női 13. hely (1)
Salgótarján EBT Női 11. hely (1)
Salgótarján EBT Női 9. hely (1)
Salgótarján EBT Női 7. hely (1)
Salgótarján EBT Női 5. hely (1)
Salgótarján EBT Női 3. hely (1)
Salgótarján EBT Női 1. hely (1)
2018.08.03.-05. Balatonboglár, Országos Döntő felnőtt
Balatonboglár Országos Döntő Női A csoport (15)
Balatonboglár Országos Döntő Női B csoport (15)
Balatonboglár Országos Döntő Női 1.-8.hely (4)
Balatonboglár Országos Döntő Női 9.-12.hely (2)
Balatonboglár Országos Döntő Női 5-8.hely (2)
Balatonboglár Országos Döntő Női 1.-4.hely (2)
Balatonboglár Országos Döntő Női 11.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Női 9.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Női 7.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Női 5.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Női 3.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Női 1.hely (1)
Budaörs U13 torna U-13
Budaörs U13 torna (15)
2018.06.09. Vonyarcvashegy U10-11 torna U-11
2018.06.09. Vonyarcvashegy U10-11 torna (7)
018.08.04.-05. Ózd U13 U-13
018.08.04.-05. Ózd U13 (6)
2018.06.09. Vonyarcvashegy OSB torna serdülő
2018.06.09. Vonyarcvashegy OSB torna (3)
2018.06.13. Százhalombatta U13 U-13
2018.06.13. Százhalombatta U13 (9)
2018.06.01. Hajdúnánás Ifi ifjúsági
2018.06.01. Hajdúnánás UP (3)
2018.06.01. Hajdúnánás OSB serdülő
2018.06.01. Hajdúnánás OSB (12)
2018.06.01. Hajdúnánás U13 U-13
2018.06.01. Hajdúnánás U13 (12)
2018.06.01. Hajdúnánás U11 U-11
2018.06.01. Hajdúnánás U11 (10)
2018.06.23.-24. Ózd U14 U-14
2018.06.23.-24. Ózd U14 (3)
2018.06.23.-24. Ózd Ifi ifjúsági
2018.06.23.-24. Ózd Ifi (6)
2018.08.04.-05. Ózd Ifi ifjúsági
2018.08.4.-5. Ózd Ifi (3)
2018.07.27.-29. Salgótarján U11 U-11
2018.07.27.-29. Salgótarján U11 (6)
2018.07.27.-29. Salgótarján U13 U-13
2018.07.27.-29. Salgótarján U13 (5)
2018.07.27.-29. Salgótarján OSB serdülő
2018.07.27.-29. Salgótarján OSB (6)
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó