Címjegyzék
STRANDKÉZILABDA
HÍR
VERSENY
FOTÓ
VIDEÓ
YOUTUBE
DOKUMENTUM
OKTATÁS
KAPCSOLAT
VÁLOGATOTT FÉRFI
FELNŐTT
JUNIOR
IFJÚSÁGI
SERDÜLŐ
NŐI
FELNŐTT
JUNIOR
IFJÚSÁGI
SERDÜLŐ
STRANDKÉZILABDA VERSENYEK
Olimpiai bronzérmes a leány ifjúsági strandkézilabda válogatott!
Strandkézi - verseny 2018.10.13.
A harmadik helyért Hollandiával szállt harcba a magyar együttes és könnyed győzelemmel a mieink örülhetettek az olimpiai bronzéremnek.
FRISS HÍREK
Ifi-olimpia, fiúk: Magyarország ifjúsági olimpiai 5. helyezett
2018.10.12. Strandkézi - verseny
A magyar csapat Thaiföld ellen lépett pályára a helyosztón, és mindkét játszmát megnyerve az ötödik helyen végzett az ötkarikás játékokon.
Ifi-olimpia, leányok: a házigazda ellen játszunk a döntőbe jutásért
2018.10.12. Strandkézi - verseny
Szétlővésben győzte le a leány válogatott Hollandiát a középdöntő utolsó fordulójában.
Ifi-olimpia, fiúk: két vereség a középdöntőben
2018.10.11. Strandkézi - verseny
Pénteken Argentína ellen fejezi be a középdöntőt a magyar csapat.
Ifi-olimpia, leányok: elődöntős a magyar válogatott
2018.10.11. Strandkézi - verseny
Megszakadt a magyar leány-válogatott veretlensége az ifjúsági ötkarikás játékokon.
FRISS FOTÓ
Fogadalomtétel galéria
2018.09.20. Strandkézi - verseny
Fogadalmat tettek az ifjúsági olimpiára készülő magyar strandkézisek.
Hajdúnánási kvalifikáció
2018.06.03. Strandkézi - verseny
Június első hétvégéjén, Hajdúnánáson startolt a strandkézi-bajnokság.
Világjátékok: galéria
2017.07.20. Strandkézi - verseny
Július 20-30 között rendezték a lengyelországi Wroclawbana a Világjátékokat.
Strandkézi Eb: összes fotó
2017.06.29. Strandkézi - verseny
Az elmúlt tíz napban a kontinens legjobbjai vettek részt a zágrábi strandkézilabda Európa-bajnokságon, amelyen három válogatott csapatunk is bejutott az elődöntőbe.
idény
kiválaszt
FÉRFI
NŐI
MKSZ
2018.06.02.Hajdúnánás, Kvalifikáció felnőtt
2018.06.02.Hajdúnánás (16)
Hősök Tere kézi feszt. U-14
Hősök Tere kézi feszt. (7)
2018.06.16-17. Vonyarcvashegy Magyar Kupa felnőtt
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi A csoport (6)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi B csoport (6)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi elődöntő (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi elődöntő (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi 5.-8. hely (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi 5.-8. hely (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi 7. hely (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi 5. hely (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi 3. hely (1)
Magyar Kupa, Vonyarcvashegy Férfi 1. hely (1)
2018.06.23.-24. Balatonfüred, Kvalifikáció felnőtt
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi A csoport (6)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi B csoport (6)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi negyeddöntő (4)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi 5-8. hely (2)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi 1-4. hely (2)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi 7. hely (1)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi 5. hely (1)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi 3. hely (1)
Balatonfüred Kvalifikáció, Férfi 1. hely (1)
2018.06.30.-07.01. Alsóörs, Kvalifikáció felnőtt
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi A csoport (6)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi B csoport (6)
Alsóörs Kvalifikáció Férfi negyeddöntő (4)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi 5-8. hely (2)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi 1-4. hely (2)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi 7. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi 5. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi 3. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Férfi 1. hely (1)
2018.07.07-08. Budapest Kupa EBT, Kvalifikáció felnőtt
Budapest Kupa EBT Férfi A csoport (10)
Budapest Kupa EBT Férfi B csoport (10)
Budapest Kupa EBT Férfi C csoport (10)
Budapest Kupa EBT Férfi D csoport (6)
Budapest EBT, Férfi 17-19. hely (3)
Budapest EBT, Férfi 9-16. hely (4)
Budapest EBT, Férfi 1.-8. hely (4)
Budapest EBT, Férfi 13-16. hely (2)
Budapest EBT, Férfi 9.-12. hely (2)
Budapest EBT, Férfi 5.-8.hely (2)
Budapest EBT, Férfi 1.-4. hely (2)
Budapest EBT, Férfi 15. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 13. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 11. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 9. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 7. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 5. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 3. hely (1)
Budapest EBT, Férfi 1. hely (1)
2018.07.13.-15. Dabas EBT, Kvalifikáció felnőtt
Dabas EBT Férfi A csoport (15)
Dabas EBT Férfi B csoport (10)
Dabas EBT Férfi 1.-8. hely (4)
Dabas EBT Férfi 9.-11. hely (3)
Dabas EBT Férfi 5.-8. hely (2)
Dabas EBT Férfi 1.-4. hely (2)
Dabas EBT Férfi 7. hely (1)
Dabas EBT Férfi 5. hely (1)
Dabas EBT Férfi 3. hely (1)
Dabas EBT Férfi 1. hely (1)
2018.07.21.-22. Balatonakarattya, Kvalifikáció felnőtt
Balatonakarattya, Kvalifikáció Férfi A csoport (10)
Balatonakarattya Kvalifikáció Férfi B csoport (6)
Balatonakarattya, Kvalifikáció 7.-9. hely (3)
Balatonakarattya Kvalifikáció 1-4. hely (2)
Balatonakarattya, Kvalifikáció 5. hely (1)
Balatonakarattya, Kvalifikáció 3. hely (1)
Balatonakarattya, Kvalifikáció 1. hely (1)
2018.07.27.-29. Salgótarján EBT, Kvalifikáció felnőtt
Salgótarján EBT Férfi A csoport (10)
Salgótarján EBT Férfi B csoport (6)
Salgótarján EBT Férfi C csoport (6)
Salgótarján EBT Férfi D csoport (6)
Salgótarján EBT Férfi 1-8 hely (4)
Salgótarján EBT Férfi 9.-16. hely (4)
Salgótarján EBT Férfi 1-4. hely (2)
Salgótarján EBT Férfi 9.-12. hely (2)
Salgótarján EBT Férfi 13.-16. hely (2)
Salgótarján EBT Férfi 5-8 hely (2)
Salgótarján EBT Férfi 15. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 13. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 11. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 9. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 7. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 5. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 3. hely (1)
Salgótarján EBT Férfi 1. hely (1)
2018.08.03.-05. Balatonboglár, Országos Döntő felnőtt
Balatonboglár Országos Döntő Férfi A csoport (15)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi B csoport (15)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 1.-8.hely (4)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 9.-12.hely (2)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 5-8.hely (2)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 1.-4.hely (2)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 11.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 9.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 7.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 5.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 3.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Férfi 1.hely (1)
2018.06.01. Hajdúnánás U14 U-14
2018.06.01. Hajdúnánás U14
2018.05.26., Sárospatak U18 torna ifjúsági
Sárospatak U18 torna (6)
2018.05.26., Sárospatak junior torna junior
Sárospatak junior torna
2018.06.09. Vonyarcvashegy U10 torna U-10
2018.06.09. Vonyarcvashegy U10 torna
2018.06.02. Kecskemét U14 U-14
2018.06.02. Kecskemét
2018.06.02. Kecskemét OSB serdülő
2018.06.02. Kecskemét
2018.06.02. Kecskemét Ifi ifjúsági
2018.06.02. Kecskemét Ifi (6)
018.08.04.-05. Ózd U13 U-13
018.08.04.-05. Ózd U13
2018.06.09. Vonyarcvashegy U14 torna U-14
2018.06.09. Vonyarcvashegy U14 torna
2018.06.09. Vonyarcvashegy OSB torna serdülő
2018.06.09. Vonyarcvashegy OSB torna
018.08.04.-05. Ózd U11 U-11
018.08.04.-05. Ózd U11
2018.06.13. Százhalombatta U13 U-13
2018.06.13. Százhalombatta U13
2018.06.01. Hajdúnánás Ifi ifjúsági
2018.06.01. Hajdúnánás UP (12)
2018.06.01. Hajdúnánás OSB serdülő
2018.06.01. Hajdúnánás OSB (6)
2018.06.13. Százhalombatta OSB serdülő
2018.06.13. Százhalombatta OSB
2018.06.13. Százhalombatta Ifi ifjúsági
2018.06.13. Százhalombatta Ifi (9)
2018.06.22. Soltvadkert U14 U-14
2018.06.22. Soltvadkert U14 (6)
2018.06.22. Soltvadkert OSB serdülő
2018.06.22. Soltvadkert OSB
2018.06.22. Soltvadkert Ifi ifjúsági
2018.06.22. Soltvadkert Ifi (3)
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük U10 U-10
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük U10
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük U12 U-12
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük U12
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük U14 U-14
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük U14
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük OSB serdülő
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük OSB
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük Ifi ifjúsági
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük Ifi
2018.06.23.-24. Ózd U14 U-14
2018.06.23.-24. Ózd U14 (6)
2018.06.23.-24. Ózd Ifi ifjúsági
2018.06.23.-24. Ózd Ifi (3)
2018.07.07-08. Budapest Kupa U10 U-10
2018.07.07-08. Budapest Kupa U10
2018.07.07-08. Budapest Kupa U12 U-12
2018.07.07-08. Budapest Kupa U12
2018.07.07-08. Budapest Kupa U14 U-14
2018.07.07-08. Budapest Kupa U14 (16)
2018.07.07-08. Budapest Kupa OSB serdülő
2018.07.07-08. Budapest Kupa OSB
2018.07.07-08. Budapest Kupa Ifi ifjúsági
2018.07.07-08. Budapest Kupa Ifi (14)
2018.07.07-08. Budapest Kupa Junior junior
2018.07.07-08. Budapest Kupa Junior
2018.07.13.-14. Dabas U10 U-10
2018.07.12.-14. Dabas U10
2018.07.13.-14. Dabas U12 U-12
2018.07.12.-14. Dabas U12
2018.07.13.-14. Dabas U14 U-14
2018.07.12.-14. Dabas U14
2018.07.13.-14. Dabas OSB serdülő
2018.07.12.-14. Dabas OSB
2018.07.13.-14. Dabas Ifi ifjúsági
2018.07.12.-14. Dabas Ifi
2018.07.15. Szolnok U12 U-12
2018.07.15. Szolnok U12
2018.08.04.-05. Ózd U14 U-14
2018.07.27.-29. Ózd OSB (6)
2018.08.04.-05. Ózd Ifi ifjúsági
2018.08.4.-5. Ózd Ifi (6)
2018.07.27.-29. Salgótarján U10 U-10
2018.07.27.-29. Salgótarján U10
2018.07.27.-29. Salgótarján U12 U-12
2018.07.27.-29. Salgótarján U12
2018.07.27.-29. Salgótarján U14 U-14
2018.07.27.-29. Salgótarján U14 (7)
2018.07.27.-29. Salgótarján OSB serdülő
2018.07.27.-29. Salgótarján OSB
2018.07.27.-29. Salgótarján Ifi ifjúsági
2018.07.27.-29. Salgótarján Ifi (3)
2018.07.27.-29. Salgótarján Junior junior
2018.07.27.-29. Salgótarján Junior
2018.08.04.-05. Balatonakarattya U14 U-14
2018.08.04.-05. Balatonakarattya U14
2018.08.05. Bük U10 U-10
2018.08.05. Bük U10
2018.08.05. Bük U12 U-12
2018.08.05. Bük U12
2018.08.05. Bük U14 U-14
2018.08.05. Bük U14
2018.08.05. Bük OSB serdülő
2018.08.05. Bük OSB
2018.08.05. Bük Ifi ifjúsági
2018.08.05. Bük Ifi
2018.08.05. Bük Junior junior
2018.08.05. Bük Junior
2018.08.18. Balassagyarmat U11 U-11
2018.08.18. Balassagyarmat U11
2018.08.18. Balassagyarmat U13 U-13
2018.08.18. Balassagyarmat U13
2018.06.02. Hajdúnánás, Kvalifikáció felnőtt
2018.06.02.Hajdúnánás (14)
Hősök Tere kézi feszt. U-13
Hősök Tere kézi feszt. (10)
2018.06.16-17. Vonyarcvashegy Magyar Kupa felnőtt
2018.06.16-17. Vonyarcvashegy Magyar Kupa (17)
2018.06.23.-24. Balatonfüred, Kvalifikáció felnőtt
Balatonfüred Kvalifikáció, Női A csoport (10)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női B csoport (6)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női negyeddöntő (4)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női 7-9. hely (3)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női 5-8. hely (2)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női 1-4. hely (2)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női 5. hely (1)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női 3. hely (1)
Balatonfüred Kvalifikáció, Női 1. hely (1)
2018.06.30.-07.01. Alsóörs, Kvalifikáció felnőtt
Alsóörs, Kvalifikáció, Női A csoport (15)
Alsóörs, Kvalifikáció, Női B csoport (15)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 9-12. hely (2)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 5-8. hely (2)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 1-4. hely (2)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 11. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 9. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 7. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 5. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 3. hely (1)
Alsóörs, Kvalifikáció Női 1. hely (1)
2018.07.07-08. Budapest Kupa EBT, Kvalifikáció felnőtt
Budapest Kupa EBT Női A csoport (10)
Budapest Kupa EBT Női B csoport (10)
Budapest Kupa EBT Női C csoport (6)
Budapest Kupa EBT Női D csoport (6)
Budapest EBT, Női 9-16. hely (4)
Budapest EBT, Női 1.-8. hely (4)
Budapest EBT, Női 13.- 16. hely (2)
Budapest EBT, Női 9-12. hely (2)
Budapest EBT, Női 5.-8.hely (2)
Budapest EBT, Női 1.-4.hely (2)
Budapest EBT, Női 17. hely (1)
Budapest EBT, Női 15. hely (1)
Budapest EBT, Női 13. hely (1)
Budapest EBT, Női 11. hely (1)
Budapest EBT, Női 9. hely (1)
Budapest EBT, Női 7. hely (1)
Budapest EBT, Női 5. hely (1)
Budapest EBT, Női 3. hely (1)
Budapest EBT, Női 1. hely (1)
2018.07.13.-15. Dabas EBT, Kvalifikáció felnőtt
Dabas EBT Női A csoport (15)
Dabas EBT Női B csoport (10)
Dabas EBT Női 1.-8. hely (4)
Dabas EBT Női 9.-11. hely (3)
Dabas EBT Női 5.-8. hely (2)
Dabas EBT Női 1.-4. hely (2)
Dabas EBT Női 7. hely (1)
Dabas EBT Női 5. hely (1)
Dabas EBT Női 3. hely (1)
Dabas EBT Női 1.hely (1)
018.08.04.-05. Ózd U11 U-11
018.08.04.-05. Ózd U11 (6)
2018.07.21.-22. Balatonakarattya, Kvalifikáció felnőtt
Balatonakarattya Kvalifikáció Női A csoport (10)
Balatonakarattya Kvalifikáció Női B csoport (10)
Balatonakarattya Kvalifikáció Női C csoport (6)
Balatonakarattya Kvalifikáció középdöntő (6)
Balatonakarattya Kvalifikáció 13. hely (1)
Balatonakarattya Kvalifikáció 10-12. hely (3)
Balatonakarattya Kvalifikáció 7.-9. hely (3)
Balatonakarattya Kvalifikáció 5.hely (1)
Balatonakarattya Kvalifikáció 3.hely (1)
Balatonakarattya Kvalifikáció 1.hely (1)
2018.07.27.-29. Salgótarján EBT, Kvalifikáció felnőtt
Salgótarján EBT Női A csoport (10)
Salgótarján EBT Női B csoport (6)
Salgótarján EBT Női C csoport (6)
Salgótarján EBT Női D csoport (6)
Salgótarján EBT Női 1-8 hely (4)
Salgótarján EBT Női 9.-16. hely (4)
Salgótarján EBT Női 1.-4. hely (2)
Salgótarján EBT Női 13.-16. hely (2)
Salgótarján EBT Női 5.-8 hely (2)
Salgótarján EBT Női 9.-12. hely (2)
Salgótarján EBT Női 15. hely (1)
Salgótarján EBT Női 13. hely (1)
Salgótarján EBT Női 11. hely (1)
Salgótarján EBT Női 9. hely (1)
Salgótarján EBT Női 7. hely (1)
Salgótarján EBT Női 5. hely (1)
Salgótarján EBT Női 3. hely (1)
Salgótarján EBT Női 1. hely (1)
2018.08.03.-05. Balatonboglár, Országos Döntő felnőtt
Balatonboglár Országos Döntő Női A csoport (15)
Balatonboglár Országos Döntő Női B csoport (15)
Balatonboglár Országos Döntő Női 1.-8.hely (4)
Balatonboglár Országos Döntő Női 9.-12.hely (2)
Balatonboglár Országos Döntő Női 5-8.hely (2)
Balatonboglár Országos Döntő Női 1.-4.hely (2)
Balatonboglár Országos Döntő Női 11.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Női 9.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Női 7.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Női 5.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Női 3.hely (1)
Balatonboglár Országos Döntő Női 1.hely (1)
Budaörs U13 torna U-13
Budaörs U13 torna (15)
2018.06.09. Vonyarcvashegy U10-11 torna U-11
2018.06.09. Vonyarcvashegy U10-11 torna (7)
018.08.04.-05. Ózd U13 U-13
018.08.04.-05. Ózd U13 (6)
2018.06.09. Vonyarcvashegy OSB torna serdülő
2018.06.09. Vonyarcvashegy OSB torna (3)
2018.06.13. Százhalombatta U13 U-13
2018.06.13. Százhalombatta U13 (9)
2018.06.01. Hajdúnánás Ifi ifjúsági
2018.06.01. Hajdúnánás UP (3)
2018.06.01. Hajdúnánás OSB serdülő
2018.06.01. Hajdúnánás OSB (12)
2018.06.01. Hajdúnánás U13 U-13
2018.06.01. Hajdúnánás U13 (12)
2018.06.01. Hajdúnánás U11 U-11
2018.06.01. Hajdúnánás U11 (10)
2018.06.13. Százhalombatta OSB serdülő
2018.06.13. Százhalombatta OSB
2018.06.13. Százhalombatta Ifi ifjúsági
2018.06.13. Százhalombatta Ifi
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük U11 U-11
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük U11
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük U13 U-13
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük U13
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük U15 U-15
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük U15
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük OSB serdülő
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük OSB
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük Ifi ifjúsági
2018.06.16. IV. Vaskézi Strandkézilabda Kupa, Bük Ifi
2018.06.22. Soltvadkert U13 U-13
2018.06.22. Soltvadkert U13
2018.06.22. Soltvadkert OSB serdülő
2018.06.22. Soltvadkert OSB
2018.06.22. Soltvadkert Ifi ifjúsági
2018.06.22. Soltvadkert Ifi
2018.06.23.-24. Ózd U14 U-14
2018.06.23.-24. Ózd U14 (3)
2018.06.23.-24. Ózd Ifi ifjúsági
2018.06.23.-24. Ózd Ifi (6)
2018.07.07-08. Budapest Kupa U11 U-11
2018.07.07-08. Budapest Kupa U11
2018.07.07-08. Budapest Kupa U13 U-13
2018.07.07-08. Budapest Kupa U13
2018.07.07-08. Budapest Kupa U15 U-15
2018.07.07-08. Budapest Kupa U15
2018.07.07-08. Budapest Kupa OSB serdülő
2018.07.07-08. Budapest Kupa OSB
2018.07.07-08. Budapest Kupa Ifi ifjúsági
2018.07.07-08. Budapest Kupa Ifi
2018.07.07-08. Budapest Kupa Junior junior
2018.07.07-08. Budapest Kupa Junior
2018.07.13.-14. Dabas U11 U-11
2018.07.12.-14. Dabas U11
2018.07.13.-14. Dabas U13 U-13
2018.07.12.-14. Dabas U13
2018.07.13.-14. Dabas U15 U-15
2018.07.12.-14. Dabas U15
2018.07.13.-14. Dabas OSB serdülő
2018.07.12.-14. Dabas OSB
2018.07.13.-14. Dabas Ifi ifjúsági
2018.07.12.-14. Dabas Ifi
2018.07.14.-15. Hajdúnánás U15 U-15
2018.07.14.-15. Hajdúnánás U15
2018.07.15. Szolnok U11 U-11
2018.07.15. Szolnok U11
2018.08.04.-05. Ózd U14 U-14
2018.07.27.-29. Ózd U14
2018.08.04.-05. Ózd Ifi ifjúsági
2018.08.4.-5. Ózd Ifi (3)
2018.07.27.-29. Salgótarján U11 U-11
2018.07.27.-29. Salgótarján U11 (6)
2018.07.27.-29. Salgótarján U13 U-13
2018.07.27.-29. Salgótarján U13 (5)
2018.07.27.-29. Salgótarján U15 U-15
2018.07.27.-29. Salgótarján U15
2018.07.27.-29. Salgótarján OSB serdülő
2018.07.27.-29. Salgótarján OSB (6)
2018.07.27.-29. Salgótarján Ifi ifjúsági
2018.07.27.-29. Salgótarján Ifi
2018.07.27.-29. Salgótarján Junior junior
2018.07.27.-29. Salgótarján Junior
2018.08.04.-05. Balatonakarattya U13 U-13
2018.08.04.-05. Balatonakarattya U13
2018.08.05. Bük U11 U-11
2018.08.05. Bük U11
2018.08.05. Bük U13 U-13
2018.08.05. Bük U13
2018.08.05. Bük U15 U-15
2018.08.05. Bük U15
2018.08.05. Bük OSB serdülő
2018.08.05. Bük OSB
2018.08.05. Bük Ifi ifjúsági
2018.08.05. Bük Ifi
2018.08.05. Bük Junior junior
2018.08.05. Bük Junior
2018.08.18. Balassagyarmat U11 U-11
2018.08.18. Balassagyarmat U11
2018.08.18. Balassagyarmat U13 U-13
2018.08.18. Balassagyarmat U13
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó