Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny FU10 (2010-2011)
Kisiskolás verseny U10 Nyugat
2019. október 20. vasárnap
Ősi, Általános Iskola Sportcsarnok
09:00 DEVM - Zirc - Start SE Szentkirályszaba
09:40 DEVM - Veszprém - Hangya Kézisuli Pápa
10:20 DEVM - Zirc - Éles KISE
11:00 DEVM - Veszprém - Telekom Veszprém U10
11:40 Start SE Szentkirályszaba - Hangya Kézisuli Pápa
12:20 Telekom Veszprém U10 - Éles KISE
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
10:00 Celldömölki VSE - Haladás VSE
10:40 Telekom Veszprém/Sümeg - Telekom Veszprém/Tapolca
11:20 Haladás VSE - Georgikon DSE
12:00 Csurgói KK - Telekom Veszprém/Tapolca
12:40 Celldömölki VSE - Rinyamenti KC SE
13:20 Csurgói KK - Telekom Veszprém/Sümeg
14:00 Rinyamenti KC SE - Georgikon DSE
2019. november 17. vasárnap
Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok
10:00 Georgikon DSE - Csurgói KK
10:40 Telekom Veszprém/Tapolca - Start SE Szentkirályszaba
11:20 Rinyamenti KC SE - Csurgói KK
12:00 Georgikon DSE - Éles KISE
12:40 Telekom Veszprém/Sümeg - Start SE Szentkirályszaba
13:20 Rinyamenti KC SE - Telekom Veszprém/Tapolca
14:00 Telekom Veszprém/Sümeg - Éles KISE
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
09:00 Hangya Kézisuli Pápa - Telekom Veszprém U10
09:40 DEVM - Veszprém - DEVM - Zirc
10:20 Celldömölki VSE - Hangya Kézisuli Pápa
11:00 Haladás VSE - DEVM - Zirc
11:40 Celldömölki VSE - DEVM - Veszprém
12:20 Haladás VSE - Telekom Veszprém U10
2019. november 30. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
10:00 Rinyamenti KC SE - Telekom Veszprém/Sümeg
10:40 Georgikon DSE - Telekom Veszprém/Tapolca
11:20 Telekom Veszprém/Sümeg - Csurgói KK
12:00 Haladás VSE - Telekom Veszprém/Tapolca
12:40 Rinyamenti KC SE - Georgikon DSE
13:20 Haladás VSE - Csurgói KK
Veszprém, Deák Ferenc Ált. Isk.*
09:00 DEVM - Veszprém - Éles KISE
09:40 DEVM - Zirc - Telekom Veszprém U10
10:20 Éles KISE - Celldömölki VSE
11:00 DEVM - Veszprém - Hangya Kézisuli Pápa
11:40 Telekom Veszprém U10 - Start SE Szentkirályszaba
12:20 DEVM - Zirc - Hangya Kézisuli Pápa
13:00 Start SE Szentkirályszaba - Celldömölki VSE
2020. február 22. szombat
Veszprém, ÉKI sportcsarnok
10:00 VEMAFI KC - Telekom Veszprém U10
10:40 DEVM - Veszprém - Ajkai Trampolin SE
11:20 Telekom Veszprém U10 - DEVM - Zirc
12:00 Hangya Kézisuli Pápa - VEMAFI KC
12:40 Ajkai Trampolin SE - Várpalotai BSK
13:20 Éles KISE - DEVM - Veszprém
14:00 DEVM - Zirc - Start SE Szentkirályszaba
14:40 Várpalotai BSK - Hangya Kézisuli Pápa
15:20 Start SE Szentkirályszaba - Éles KISE
2020. február 23. vasárnap
Balatonboglár, NEKA Csarnok, 1. pálya
10:00 NEKA - Csurgói KK
10:40 Nagykanizsai Izzó SE - Georgikon DSE
11:20 Telekom Veszprém/Tapolca - Csurgói KK
12:00 NEKA - Haladás VSE
12:40 Nagykanizsai Izzó SE - Telekom Veszprém/Sümeg
13:20 Celldömölki VSE - Georgikon DSE
14:00 Rinyamenti KC SE - Telekom Veszprém/Tapolca
14:40 Haladás VSE - Telekom Veszprém/Sümeg
15:20 Rinyamenti KC SE - Celldömölki VSE
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ALVÁRI ZSOLT DEVM - Veszprém 3
ANDRÁSI LEVENTE SOLT Rinyamenti KC SE 7
ÁRKOVITS DÁVID Éles KISE 7
ASBÓTH MÁTÉ Celldömölki VSE 8
BACCHIONI ROBERT Start SE Szentkirályszaba 8
BAKOS DÁVID Ajkai Trampolin SE 2
BALOGH HUNOR Csurgói KK 4
BÁNÓ OLIVÉR DEVM - Veszprém 8
BÁNÓ SZILÁRD DEVM - Veszprém 6
BÁRÁNY ÁBEL Telekom Veszprém/Tapolca 4
BARANYAI CSABA Haladás VSE 6
BARKÓCZI ÁDÁM Hangya Kézisuli Pápa 7
BECK DÁNIEL Start SE Szentkirályszaba 6
BEDENEK BÁLINT Rinyamenti KC SE 8
BEDI BÁLINT NORBERT Hangya Kézisuli Pápa 7
BÉKÉSI PÉTER DEVM - Veszprém 6
BELLOVICS BRÚNÓ Telekom Veszprém U10 7
BERTA BULCSÚ Georgikon DSE 5
BETLEN NÁNDOR ISTVÁN Telekom Veszprém/Sümeg 6
BOCK BENCE Telekom Veszprém/Sümeg 4
BOGDÁN KRISZTOFER Georgikon DSE 6
BOGDÁN OLIVÉR Csurgói KK 8
BOHÁR MÁRK VEMAFI KC 2
BOLLA BULCSÚ DEVM - Zirc 6
BURUSÁN ÁRON Nagykanizsai Izzó SE 2
CSABA ZSOMBOR Telekom Veszprém U10 6
CSORNA RICHÁRD NEKA 2
DÁVID BOTOND Telekom Veszprém U10 8
DELIÁGA ANDRÁS Csurgói KK 8
DENCS BARNABÁS Georgikon DSE 5
DERGECZ TAMÁS KORNÉL Csurgói KK 8
DÖRNYEI DÁVID Telekom Veszprém/Sümeg 4
DURMICS ATTILA VEMAFI KC 2
EGYED ROLAND Telekom Veszprém/Tapolca 6
EICHBERGER ÁDÁM Telekom Veszprém U10 8
ERDEI ERIK ATTILA Georgikon DSE 6
ESSŐ ÁDÁM Telekom Veszprém U10 8
FÁBIÁN TIBOR ISTVÁN Start SE Szentkirályszaba 4
FALUSI ZALÁN Ajkai Trampolin SE 2
FALUSI ZSOMBOR Ajkai Trampolin SE 2
FARAGÓ BÁLINT Celldömölki VSE 7
FARKAS ÁKOS Éles KISE 8
FARKAS PÉTER Éles KISE 8
FAZEKAS ÁRON NÁNDOR Éles KISE 8
FI BENCE Georgikon DSE 6
FI DOMINIK Georgikon DSE 6
FODOR BENCE NEKA 2
FREILI BÉLA MÁTÉ Telekom Veszprém/Sümeg 8
GADÓ ZSOMBOR Telekom Veszprém/Tapolca 6
GALÓ KRISZTIÁN Telekom Veszprém/Sümeg 8
GÁSPÁR CSONGOR NEKA 2
GEDŐCZI MARCELL Ajkai Trampolin SE 2
GERBER ÁRON DEVM - Zirc 8
GERGELY ÁDÁM LEVENTE Telekom Veszprém U10 6
GERGÓ ÁDÁM NOEL NEKA 2
GERVÁN NOEL JÁNOS Haladás VSE 8
GŐCZE MÁTÉ Celldömölki VSE 8
GRABARICS GERGŐ Haladás VSE 8
GRABARICS MILÁN Haladás VSE 8
GRÜLL BOTOND Várpalotai BSK 2
GYŐRI GERGŐ Telekom Veszprém U10 8
HALÁSZ DÁNIEL Haladás VSE 4
HEGYESI DOMINIK Várpalotai BSK 2
HERCZEG ÁDÁM VIKTOR Telekom Veszprém/Tapolca 8
HOLLÓ BÁLINT HUNOR Éles KISE 2
HONTAI MÁRTON ANDRÁS Éles KISE 5
HOPOTÓSZKI CSABA DEVM - Zirc 2
HORVÁTH ÁDÁM Rinyamenti KC SE 8
HORVÁTH ÁKOS Éles KISE 8
HORVÁTH MÁRKÓ Georgikon DSE 8
HORVÁTH OLIVÉR Haladás VSE 8
HORVÁTH ZÉTÉNY Éles KISE 6
HORVÁTH-VÁRSZEGI ZSOMBOR Georgikon DSE 6
HOSSZÚ NOEL BENCE Nagykanizsai Izzó SE 2
HUBAI-MOURA GABRIEL Ajkai Trampolin SE 2
HUBAI-MOURA SANTIAGO Ajkai Trampolin SE 2
HUTVÁGNER PÉTER ISTVÁN DEVM - Zirc 6
IHÁSZ ANDRÁS ÁRMIN DEVM - Zirc 7
ILLÉS LÁSZLÓ Csurgói KK 8
ILLÉS PÉTER DEVM - Veszprém 8
JAKAB DUSÁN DEVM - Zirc 2
JAKAB ÖRS DEVM - Zirc 6
JÁRÓKA JÁNOS DEVM - Zirc 8
JÉKLI BOTOND Start SE Szentkirályszaba 8
JUHÁSZ MIKLÓS Éles KISE 8
JÜNGLING MÁTYÁS Rinyamenti KC SE 6
KALMÁR BENCE MÁTÉ Telekom Veszprém U10 8
KARANCZ MÁTÉ Rinyamenti KC SE 8
KARVALITS-PAPP ZOLTÁN NEKA 2
KEMENESI SZILÁRD Haladás VSE 4
KISS BENCE Hangya Kézisuli Pápa 7
KISS BENCE Hangya Kézisuli Pápa 7
KISS FERENC RICHÁRD Rinyamenti KC SE 6
KISS GERGŐ Haladás VSE 6
KLAUSZ HUNOR Éles KISE 8
KLESPITZ DÁVID DEVM - Veszprém 8
KOLLER KEVIN DÁVID Georgikon DSE 7
KONDOR BALÁZS Telekom Veszprém/Tapolca 8
KOVÁCS ÁDÁM DEVM - Zirc 8
KOVÁCS DÁVID FLÓRIÁN Haladás VSE 4
KŐRÖS PÉTER NEKA 1
KURUCZ ARTÚR VEMAFI KC 2
LACKENBACHER LÁZÁR DEVM - Veszprém 8
LÁSZLÓ OLIVÉR SIMON Csurgói KK 4
LÉNÁRT MARCELL VEMAFI KC 2
LENTI PATRIK NEKA 2
LESZKOVICS VINCE DEVM - Zirc 3
LŐRINCZ LEVENTE Start SE Szentkirályszaba 6
LUKÁCS JAKAB Haladás VSE 4
MAGASDI MILÁN Nagykanizsai Izzó SE 2
MAYER SEBESTYÉN NEKA 2
MESTER MARCELL Várpalotai BSK 2
MESTER MÁTÉ Várpalotai BSK 2
MÉSZÁROS MERSE REGŐ Telekom Veszprém/Tapolca 8
MEZRICZKY AURÉL KRISZTIÁN Éles KISE 7
MIHÁLYI ÁRON NEKA 2
MOLNÁR ÁKOS Telekom Veszprém/Sümeg 8
MOLNÁR ZÉNÓ Celldömölki VSE 6
MOLNÁR ZÉTÉNY DEVM - Veszprém 8
NAGY ATTILA TIBOR Georgikon DSE 8
NAGY BÁLINT VEMAFI KC 2
NAGY TAMÁS BENJAMIN Várpalotai BSK 2
NAGY VITÉZ BENDEGÚZ NEKA 2
NAGY-GERENCSÉR BÁLINT Telekom Veszprém/Sümeg 6
NOVÁK CSONGOR DEVM - Veszprém 8
NOVÁK DÁVID Haladás VSE 8
ORSÓS DÁVID MARTIN Csurgói KK 5
OSVÁTH BENEDEK MARCELL Telekom Veszprém U10 7
ÓVÁRI RICHÁRD Csurgói KK 8
ÖLBEI BOTOND PÉTER Celldömölki VSE 7
PAPP KRISZTIÁN VEMAFI KC 2
POLGÁR ANDRÁS Rinyamenti KC SE 7
POLT KRISTÓF DEVM - Zirc 8
PUNK BALÁZS DEVM - Zirc 8
RAJNAI NIMRÓD Nagykanizsai Izzó SE 2
REHUS BALÁZS Start SE Szentkirályszaba 5
SABJÁN ZALÁN Telekom Veszprém/Tapolca 8
SÁGHI VINCENT RÓBERT Georgikon DSE 8
SÁRFI CSANÁD Éles KISE 4
SCHMELKA MÁTÉ Telekom Veszprém/Tapolca 6
SCHMUTZ ÁDÁM Ajkai Trampolin SE 2
SEBESTYÉN BALÁZS JÁNOS Celldömölki VSE 8
SEBŐK TAMÁS Csurgói KK 8
SELMECZKI ÁRON PÉTER Várpalotai BSK 2
SILIMON TAMÁS NEKA 2
SIPOS GERGŐ NEKA 1
SIPOS LÁSZLÓ DEVM - Veszprém 8
SOÓS ÁKOS BENDEGÚZ Éles KISE 6
SPERL DOMINIK Telekom Veszprém U10 7
STIBERNIK BENE BÉLA Georgikon DSE 6
STROMMER ÁRON Hangya Kézisuli Pápa 7
SUDIK BERTALAN Várpalotai BSK 2
SUPÁK-KISS BÁLINT Rinyamenti KC SE 8
SZABÓ BENCE Telekom Veszprém/Tapolca 2
SZABÓ BERTOLD Nagykanizsai Izzó SE 2
SZABÓ ISTVÁN ÁRON Celldömölki VSE 8
SZALAI LÓRÁNT Hangya Kézisuli Pápa 7
SZÁNTÓ JÁCINT Georgikon DSE 6
SZEGLET MÁTÉ Georgikon DSE 5
SZENTES DOMÁN Start SE Szentkirályszaba 6
SZENTES REGŐ Start SE Szentkirályszaba 6
SZÍJÁRTÓ ROLAND NEKA 2
SZITA ZSOMBOR Éles KISE 8
SZÜCS BENCE JÓZSEF Celldömölki VSE 8
TAKÁCS ÁRON DEVM - Veszprém 8
TÓTH ÁKOS Telekom Veszprém/Tapolca 8
TÓTH BENCE ATTILA Georgikon DSE 8
TRÓBERT ANDRÁS Telekom Veszprém U10 8
VÁGFALVI KRISTÓF Haladás VSE 2
VÁRFALVI BENCE Telekom Veszprém/Sümeg 8
VARGA ÁRON SOMA DEVM - Zirc 8
VARGA KRISTÓF Start SE Szentkirályszaba 4
VARGA LÁSZLÓ VALENTIN Csurgói KK 4
VARSÁNYI ÁDÁM Telekom Veszprém U10 8
VAS BENCE Telekom Veszprém/Sümeg 8
VASAS BENEDEK Start SE Szentkirályszaba 6
VINCZE ÁKOS Telekom Veszprém/Sümeg 8
VUKICS SIMON ZÉTÉNY Nagykanizsai Izzó SE 2
WEILANDITS PÉTER Várpalotai BSK 2
WOLHER LEVENTE Telekom Veszprém/Tapolca 8
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó