Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny LU9
Kovács László régió
2018. december 2. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont, 2. szivacs alpálya
10:00 Szigetszentmiklós NKSE I. - Alsónémedi SE 0 - 0
10:30 Szigetszentmiklós NKSE II - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
11:00 Szigetszentmiklós NKSE I. - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
11:30 Alsónémedi SE - DKA I. 0 - 0
12:00 Szigetszentmiklós NKSE II - DKA II. 0 - 0
12:30 Pilisvörösvári KSK - DKA III. 0 - 0
13:30 Moyra-Budaörs Handball - GVM Europe-Vác 0 - 0
13:30 DKA I. - DKA III. 0 - 0
14:00 DKA II. - GVM Europe-Vác 0 - 0
2019. március 2. szombat
Alsónémedi, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs., 1. szivacs alpálya
13:00 Szigetszentmiklós NKSE II - EURONOVEX USE I 0 - 0
14:00 EURONOVEX USE I - DKA II. 0 - 0
14:30 ÉRD - Vecsési SE 0 - 0
15:00 GVM Europe-Vác - Gyömrői KA I. 0 - 0
Alsónémedi, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs., 2. szivacs alpálya
13:30 Gyömrői KA II. - GVM Europe-Vác 0 - 0
Alsónémedi, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs., 3. szivacs alpálya
10:00 Alsónémedi SE - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
10:30 Szigetszentmiklós NKSE I. - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
11:00 Százhalombattai VUK SE - Aranyszarvas SE 0 - 0
11:30 Pilisvörösvári KSK - Alsónémedi SE 0 - 0
12:00 Aranyszarvas SE - Szigetszentmiklós NKSE I. 0 - 0
12:30 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
13:00 DKA II. - Inárcs-Örkény KC I. 0 - 0
13:30 ÉRD - DKA I. 0 - 0
14:00 Gyömrői KA I. - DKA III. 0 - 0
14:30 Inárcs-Örkény KC I. - DKA I. 0 - 0
15:00 DKA III. - Szigetszentmiklós NKSE II 0 - 0
15:30 Vecsési SE - Gyömrői KA II. 0 - 0
2019. március 31. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont, 1. szivacs alpálya
10:00 Százhalombattai VUK SE - Vecsési SE 0 - 0
10:30 ÉRD - Alsónémedi SE 0 - 0
11:00 Vecsési SE - Szigetszentmiklós NKSE II 0 - 0
11:30 Százhalombattai VUK SE - ÉRD 0 - 0
12:00 Alsónémedi SE - Szigetszentmiklós NKSE II 0 - 0
12:30 DKA III. - EURONOVEX USE I 0 - 0
13:00 Szigetszentmiklós NKSE I. - Aranyszarvas SE 0 - 0
13:30 EURONOVEX USE I - DKA II. 0 - 0
14:00 DKA III. - Szigetszentmiklós NKSE I. 0 - 0
14:30 DKA I. - Aranyszarvas SE 0 - 0
15:00 DKA II. - Inárcs-Örkény KC I. 0 - 0
15:30 Gyömrői KA I. - DKA I. 0 - 0
16:00 Moyra-Budaörs Handball - Farkasvár DSE U9 0 - 0
16:30 Pilisvörösvári KSK - Gyömrői KA II. 0 - 0
17:00 Inárcs-Örkény KC I. - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
17:30 Gyömrői KA I. - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont, 2. szivacs alpálya
17:30 Farkasvár DSE U9 - Gyömrői KA II. 0 - 0
2019. április 14. vasárnap
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok, 1. szivacs alpálya
16:05 Pilisvörösvári KSK - Szentendrei NKE 0 - 0
16:30 DKA II. - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
16:55 Szentendrei NKE - Farkasvár DSE U9 0 - 0
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok, 3. szivacs alpálya
08:30 Gyömrői KA I. - Inárcs-Örkény KC I. 0 - 0
09:00 Gyömrői KA II. - EURONOVEX USE II 0 - 0
09:30 Inárcs-Örkény KC I. - Alsónémedi SE 0 - 0
10:00 Gyömrői KA II. - EURONOVEX USE I 0 - 0
10:30 Gyömrői KA I. - EURONOVEX USE II 0 - 0
11:00 Százhalombattai VUK SE - EURONOVEX USE I 0 - 0
11:30 Alsónémedi SE - Dunaharaszti MTK 0 - 0
11:55 Százhalombattai VUK SE - DKA III. 0 - 0
12:20 DKA I. - Dunaharaszti MTK 0 - 0
12:45 DKA III. - Aranyszarvas SE 0 - 0
13:10 DKA I. - Szigetszentmiklós NKSE I. 0 - 0
13:35 Ceglédi KCSE - Szigetszentmiklós NKSE II 0 - 0
14:00 Aranyszarvas SE - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
14:25 Ceglédi KCSE - Szigetszentmiklós NKSE I. 0 - 0
14:50 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklós NKSE II 0 - 0
15:15 ÉRD - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
15:40 GVM Europe-Vác - DKA II. 0 - 0
16:05 Vecsési SE - Farkasvár DSE U9 0 - 0
16:30 GVM Europe-Vác - ÉRD 0 - 0
16:55 Vecsési SE - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
2019. május 25. szombat
Dunaharaszti, Dunaharaszti Sportcsarnok, 1. szivacs alpálya
09:00 Pilisvörösvári KSK - ÉRD 0 - 0
09:25 Alsónémedi SE - Vecsési SE 0 - 0
09:50 Pilisvörösvári KSK - Ceglédi KCSE 0 - 0
10:15 ÉRD - Alsónémedi SE 0 - 0
10:40 Vecsési SE - Ceglédi KCSE 0 - 0
11:05 Szigetszentmiklós NKSE I. - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
11:30 GVM Europe-Vác - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
11:55 Szigetszentmiklós NKSE I. - Gyömrői KA I. 0 - 0
12:20 Százhalombattai VUK SE - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
12:45 Szigetszentmiklós NKSE II - GVM Europe-Vác 0 - 0
13:10 Gyömrői KA I. - Szentendrei NKE 0 - 0
13:35 Szigetszentmiklós NKSE II - Gyömrői KA II. 0 - 0
14:00 Szentendrei NKE - EURONOVEX USE I 0 - 0
14:25 Gyömrői KA II. - DRUKK Dabas KFT 0 - 0
14:50 DKA III. - EURONOVEX USE I 0 - 0
15:15 EURONOVEX USE II - DRUKK Dabas KFT 0 - 0
15:40 DKA III. - Farkasvár DSE U9 0 - 0
16:05 EURONOVEX USE II - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
16:30 Dunaharaszti MTK - DKA II. 0 - 0
16:55 Farkasvár DSE U9 - Inárcs-Örkény KC I. 0 - 0
17:20 DKA I. - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
17:45 Dunaharaszti MTK - Inárcs-Örkény KC I. 0 - 0
Dunaharaszti, Dunaharaszti Sportcsarnok, 2. szivacs alpálya
16:30 Aranyszarvas SE - DKA I. 0 - 0
17:20 Aranyszarvas SE - DKA II. 0 - 0
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁDÁM KATICA PANNA EURONOVEX USE II 3
ADONYI ANNA Aranyszarvas SE 8
ALAPI ANNA Dunaharaszti MTK 4
AMSTER KINCSŐ Dunaharaszti MTK 4
ANDRADE-VARGA KAMILLA Gyömrői KA II. 6
BAKK RÉKA Gyömrői KA II. 6
BAKOS LILI Aranyszarvas SE 8
BÁLINT DÓRA Aranyszarvas SE 8
BANGÓ-FI ERZSÉBET BOGÁTA Budai Farkasok NKFT 4
BÁRCZI PANNA KINGA DKA II. 9
BARICZA ZOÉ HANNA Százhalombattai VUK SE 6
BARTALOS JÁZMIN Ceglédi KCSE 4
BARTHA PATRÍCIA Gyömrői KA II. 2
BARTOS BORÓKA Moyra-Budaörs Handball 5
BASSA FLÓRA KAORU Szentendrei NKE 4
BATA BOGLÁRKA EURONOVEX USE I 6
BATA NOÉMI DKA I. 6
BENKÓ LIZA JULIANNA Inárcs-Örkény KC I. 8
BÍRÓ AJSA ÉRD 7
BONOMO CARLOTTA DALIA Alsónémedi SE 10
BOROS EMESE EVELIN DKA I. 3
BORSÁNYI KIRA GVM Europe-Vác 7
BOSA NIKOLETTA DRUKK Dabas KFT 2
BOTTYÁN HANNA DKA III. 6
BUBROVSZKI ZOÉ Pilisvörösvári KSK 10
BUNDICS NÓRA Szigetszentmiklós NKSE I. 8
CZIEGLER IVETT Inárcs-Örkény KC I. 8
CZUCZI VITA Farkasvár DSE U9 4
CSÁNYI ZSÓFIA Gyömrői KA II. 1
CSERVENKA EMMA Farkasvár DSE U9 4
CSÖMÖRI PETRA Szentendrei NKE 4
DAJKAI VIKTÓRIA ÉRD 7
DÁNOS CECILIA Moyra-Budaörs Handball 6
DESZPÓT LILLA DKA III. 7
DITZMANN KYRA Inárcs-Örkény KC I. 8
DITZMANN SÁRA Inárcs-Örkény KC I. 8
DITZMANN ZORKA Inárcs-Örkény KC I. 8
DUCSAI BORBÁLA MÁRTA Százhalombattai VUK SE 6
DUDÁS ESZTER Szigetszentmiklós NKSE I. 10
DUDÁS MÁRIA GVM Europe-Vác 7
EŐRI DÓRA Dunaharaszti MTK 4
ERB ANNA GVM Europe-Vác 4
ERDEI RÉKA ZSUZSANNA Vecsési SE 6
FABI HELÉNA GVM Europe-Vác 7
FARKAS LÉNA ESZTER Moyra-Budaörs Handball 4
FIERS MIRA Gyömrői KA I. 6
FONÓDI BORBÁLA Farkasvár DSE U9 2
FUITH HANNA EURONOVEX USE II 2
GÁBOR ALEXA STELLA ÉRD 7
GÁSPÁR NIKOLETT Vecsési SE 8
GÉCZI BERTA EMÍLIA DKA II. 8
GECSE MAJA Szigetszentmiklós NKSE I. 4
GREFF REGINA DKA I. 7
GRÖSCHL ADRIENN Pilisvörösvári KSK 6
GULYÁS BIANKA Szigetszentmiklós NKSE II 8
GYŐRI LETÍCIA Budai Farkasok NKFT 4
GYURICZA PANNA Farkasvár DSE U9 4
GYURKOVICS FANNI DKA III. 10
HATHÁZI HANNA Szigetszentmiklós NKSE I. 8
HAVADTŐI KINCSŐ Farkasvár DSE U9 4
HEJL SZONJA Moyra-Budaörs Handball 6
HÉRI HANNA DKA I. 5
HOLECSKA DORKA Szigetszentmiklós NKSE II 10
HORVÁTH BIANKA Szigetszentmiklós NKSE I. 10
HUSZÁK ADRIENN DKA I. 3
HUSZÁR BERNADETT Inárcs-Örkény KC I. 8
IZMENDI ZSELYKE ÉRD 5
JANCSKI BORÓKA Vecsési SE 2
JEZSEK EMESE LILLA Szigetszentmiklós NKSE II 7
JUHÁSZ DORINA EURONOVEX USE II 2
JURICZA KINGA Ceglédi KCSE 4
KAJTÁR ANGÉLA Százhalombattai VUK SE 6
KALECZ LILI GVM Europe-Vác 7
KÁPLÁR VIVIEN Gyömrői KA II. 8
KATA NÓRA GVM Europe-Vác 7
KATÓ PATRÍCIA Vecsési SE 8
KAVALECZ LETÍCIA Gyömrői KA I. 6
KELEMEN ALIZ DÓRA Vecsési SE 6
KEMÉNY LILIA Gyömrői KA II. 8
KESERŰ EDINA Gyömrői KA I. 8
KIS VIKTÓRIA EURONOVEX USE I 8
KISS MAJA Farkasvár DSE U9 4
KISS NÓRA REGINA Alsónémedi SE 10
KOCZÓ KARINA DKA I. 8
KOCSIS KATA Ceglédi KCSE 4
KOHLHOFFER MAJA FRUZSINA Moyra-Budaörs Handball 8
KÓKAI BRIGITTA Gyömrői KA I. 8
KOÓS BORBÁLA Pilisvörösvári KSK 10
KOSIK BLANKA DKA III. 8
KOVÁCS ABIGÉL Dunaharaszti MTK 4
KOVÁCS HELGA Szigetszentmiklós NKSE II 2
KOVÁCS ZSÓFIA Szigetszentmiklós NKSE II 10
KÖBER ZITA TÍMEA Szigetszentmiklós NKSE I. 2
KÖVESI HANGA PETRA Pilisvörösvári KSK 2
KRASZNAI LILIEN VIKTÓRIA DKA I. 7
KRECSIK DOMINIKA DKA III. 6
KÜRTHY SÁRA Ceglédi KCSE 4
LÁDI NATÁLIA EURONOVEX USE II 2
LAKATOS DÍÁNA ANGYALKA DKA I. 2
LAKATOS PETRA Aranyszarvas SE 8
LILIK ZSÓFIA Gyömrői KA I. 4
LUDVIG LILI Pilisvörösvári KSK 10
LUTSCH ANNA EMÍLIA Budai Farkasok NKFT 4
MAJOROS BIANKA VILLŐ DKA II. 8
MARCALEK ZSÓFIA DKA II. 10
MÁRTON ANNA Gyömrői KA II. 6
MARUSNIK ZOÉ KINGA Farkasvár DSE U9 6
MATUS BIBORKA Budai Farkasok NKFT 4
MATUZ HANNA Aranyszarvas SE 6
MEGYESI ENIKŐ Dunaharaszti MTK 2
MOLER KAMILLA Farkasvár DSE U9 4
MOLNÁR ENIKŐ Ceglédi KCSE 2
MOLNÁR JÁZMIN Pilisvörösvári KSK 10
MOLNÁR NÓRA EURONOVEX USE I 8
MOLNÁR PETRA TÍMEA Százhalombattai VUK SE 2
NÁDASI HELGA Szigetszentmiklós NKSE I. 10
NAGY KINGA DKA III. 6
NÉMETH ADÉL ÉRD 1
NÉMETH CSENGE DKA I. 5
NYÍRŐ BIANKA Dunaharaszti MTK 2
OCSENÁS GEORGINA RENÁTA Alsónémedi SE 4
PÁL VIVIEN Pilisvörösvári KSK 8
PÁLFI ZORKA Farkasvár DSE U9 2
PAP KATALIN Alsónémedi SE 10
PÁPAI MONA Gyömrői KA I. 8
PAPP ANNA LAURA Szentendrei NKE 3
PAPP NÓRA Szigetszentmiklós NKSE II 6
PATRIK ROZINA DKA I. 2
PEKOLA ESZTER Gyömrői KA II. 8
PIER LILIEN Százhalombattai VUK SE 2
PILHÁL HANNA Moyra-Budaörs Handball 2
PINDZSU PANNA Szigetszentmiklós NKSE II 10
POLGÁR PETRA Aranyszarvas SE 6
RÁCZ KATALIN KRISZTINA Budai Farkasok NKFT 2
ROMDHANI LINA Szigetszentmiklós NKSE I. 2
RÓTH NOÉMI EURONOVEX USE I 8
RUPP-MÜLLER LILLA Szigetszentmiklós NKSE I. 10
RUSKA CINTIA ERZSÉBET EURONOVEX USE II 2
RUTAI SZONJA Szentendrei NKE 4
SÁRI ENIKŐ DKA II. 3
SÁRKÖZI ZSÓFIA Százhalombattai VUK SE 8
SÁRVÁRI FRUZSINA Alsónémedi SE 10
SAS NIKOLETT Gyömrői KA II. 4
SEBESI ANNA KATALIN EURONOVEX USE I 8
SEBESTYÉN DALMA Alsónémedi SE 10
SEDON VIRÁG ROZÁLIA Budai Farkasok NKFT 2
SIEGL REBEKA Gyömrői KA I. 8
SIMON ANNA Vecsési SE 6
SNOJ ORSOLYA BERNADETT ÉRD 1
SOLYMOSI KINGA DRUKK Dabas KFT 2
SOMOGYI LIA BLAZSENA DRUKK Dabas KFT 2
SOMOGYI SZONJA DARINKA DRUKK Dabas KFT 2
SZABÓ ANITA BERNADETT Alsónémedi SE 8
SZABÓ ANNA ALEXA Százhalombattai VUK SE 6
SZABÓ BORÓKA Dunaharaszti MTK 2
SZABÓ JÁZMIN PETRA Szigetszentmiklós NKSE I. 8
SZABÓ JULIANNA GVM Europe-Vác 7
SZABÓ LÉNA BIANKA Szigetszentmiklós NKSE II 9
SZABÓ LUCA BORA DKA I. 6
SZABÓ SÁRA DKA III. 10
SZALAI GERDA Százhalombattai VUK SE 8
SZALÓKI BOGLÁRKA MÓNIKA EURONOVEX USE II 2
SZÁNTÓ HÉDI DKA I. 8
SZENTANDRÁSI-SZABÓ LILLA Moyra-Budaörs Handball 8
SZIGETVÁRI AMIRA ZSUZSANNA Százhalombattai VUK SE 2
SZLOBODNYIK HANNA Vecsési SE 8
SZMOLNIK ZSELYKE DKA II. 10
TAKÁCS TITANILLA Alsónémedi SE 10
TIMISCHI-KISS ZSELYKE DRUKK Dabas KFT 2
TOKODI EMMA Budai Farkasok NKFT 2
TOMCSÁNYI DORKA ÉRD 7
TOMORI BOGLÁRKA Gyömrői KA II. 8
TOMUSZ REBEKA Százhalombattai VUK SE 6
TORMA ANNA Szigetszentmiklós NKSE II 6
TÓTH ANDREA EURONOVEX USE I 8
TÓTH ANNA EURONOVEX USE I 4
TÓTH LINDA Aranyszarvas SE 6
TÓTH LIZETT ANNA Aranyszarvas SE 8
TÓTH NÓRA GVM Europe-Vác 2
TÖRÖK EMMA Moyra-Budaörs Handball 7
TÖTÖS DÓRA JÁZMIN Moyra-Budaörs Handball 8
VÁCZI RÉKA Gyömrői KA I. 8
VARGA BIANKA Ceglédi KCSE 2
VARGA OLÍVIA JÁZMIN Inárcs-Örkény KC I. 8
VASAS LETÍCIA EURONOVEX USE II 4
VASAS SÁRA GVM Europe-Vác 7
VÉGH BOGLÁRKA DKA II. 9
VERES GERDA LILIÁNA DKA I. 10
VIGH ZSÓFIA DKA I. 6
VILLANT LILLA DKA III. 10
VIRÁG HANNA Ceglédi KCSE 4
WILDANGER DALMA Budai Farkasok NKFT 4
ZOMBORI ZOÉ ZAMIRA EURONOVEX USE II 2
ZSÁMÁR DORKA Vecsési SE 8
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó