Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny LU9
Kovács László régió
2018. december 2. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont, 2. szivacs alpálya
10:00 Szigetszentmiklós NKSE I. - Alsónémedi SE 0 - 0
10:30 Szigetszentmiklós NKSE II - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
11:00 Szigetszentmiklós NKSE I. - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
11:30 Alsónémedi SE - DKA I. 0 - 0
12:00 Szigetszentmiklós NKSE II - DKA II. 0 - 0
12:30 Pilisvörösvári KSK - DKA III. 0 - 0
13:30 Moyra-Budaörs Handball - GVM Europe-Vác 0 - 0
13:30 DKA I. - DKA III. 0 - 0
14:00 DKA II. - GVM Europe-Vác 0 - 0
2019. március 2. szombat
Alsónémedi, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs., 1. szivacs alpálya
13:00 Szigetszentmiklós NKSE II - EURONOVEX USE I 0 - 0
14:00 EURONOVEX USE I - DKA II. 0 - 0
14:30 ÉRD - Vecsési SE 0 - 0
15:00 GVM Europe-Vác - Gyömrői KA I. 0 - 0
Alsónémedi, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs., 2. szivacs alpálya
13:30 Gyömrői KA II. - GVM Europe-Vác 0 - 0
Alsónémedi, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs., 3. szivacs alpálya
10:00 Alsónémedi SE - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
10:30 Szigetszentmiklós NKSE I. - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
11:00 Százhalombattai VUK SE - Aranyszarvas SE 0 - 0
11:30 Pilisvörösvári KSK - Alsónémedi SE 0 - 0
12:00 Aranyszarvas SE - Szigetszentmiklós NKSE I. 0 - 0
12:30 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
13:00 DKA II. - Inárcs-Örkény KC I. 0 - 0
13:30 ÉRD - DKA I. 0 - 0
14:00 Gyömrői KA I. - DKA III. 0 - 0
14:30 Inárcs-Örkény KC I. - DKA I. 0 - 0
15:00 DKA III. - Szigetszentmiklós NKSE II 0 - 0
15:30 Vecsési SE - Gyömrői KA II. 0 - 0
2019. március 31. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont, 1. szivacs alpálya
10:00 Százhalombattai VUK SE - Vecsési SE 0 - 0
10:30 ÉRD - Alsónémedi SE 0 - 0
11:00 Vecsési SE - Szigetszentmiklós NKSE II 0 - 0
11:30 Százhalombattai VUK SE - ÉRD 0 - 0
12:00 Alsónémedi SE - Szigetszentmiklós NKSE II 0 - 0
12:30 DKA III. - EURONOVEX USE I 0 - 0
13:00 Szigetszentmiklós NKSE I. - Aranyszarvas SE 0 - 0
13:30 EURONOVEX USE I - DKA II. 0 - 0
14:00 DKA III. - Szigetszentmiklós NKSE I. 0 - 0
14:30 DKA I. - Aranyszarvas SE 0 - 0
15:00 DKA II. - Inárcs-Örkény KC I. 0 - 0
15:30 Gyömrői KA I. - DKA I. 0 - 0
16:00 Moyra-Budaörs Handball - Farkasvár DSE U9 0 - 0
16:30 Pilisvörösvári KSK - Gyömrői KA II. 0 - 0
17:00 Inárcs-Örkény KC I. - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
17:30 Gyömrői KA I. - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont, 2. szivacs alpálya
17:30 Farkasvár DSE U9 - Gyömrői KA II. 0 - 0
2019. április 14. vasárnap
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok, 1. szivacs alpálya
16:05 Pilisvörösvári KSK - Szentendrei NKE 0 - 0
16:30 DKA II. - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
16:55 Szentendrei NKE - Farkasvár DSE U9 0 - 0
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok, 3. szivacs alpálya
08:30 Gyömrői KA I. - Inárcs-Örkény KC I. 0 - 0
09:00 Gyömrői KA II. - EURONOVEX USE II 0 - 0
09:30 Inárcs-Örkény KC I. - Alsónémedi SE 0 - 0
10:00 Gyömrői KA II. - EURONOVEX USE I 0 - 0
10:30 Gyömrői KA I. - EURONOVEX USE II 0 - 0
11:00 Százhalombattai VUK SE - EURONOVEX USE I 0 - 0
11:30 Alsónémedi SE - Dunaharaszti MTK 0 - 0
11:55 Százhalombattai VUK SE - DKA III. 0 - 0
12:20 DKA I. - Dunaharaszti MTK 0 - 0
12:45 DKA III. - Aranyszarvas SE 0 - 0
13:10 DKA I. - Szigetszentmiklós NKSE I. 0 - 0
13:35 Ceglédi KCSE - Szigetszentmiklós NKSE II 0 - 0
14:00 Aranyszarvas SE - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
14:25 Ceglédi KCSE - Szigetszentmiklós NKSE I. 0 - 0
14:50 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklós NKSE II 0 - 0
15:15 ÉRD - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
15:40 GVM Europe-Vác - DKA II. 0 - 0
16:05 Vecsési SE - Farkasvár DSE U9 0 - 0
16:30 GVM Europe-Vác - ÉRD 0 - 0
16:55 Vecsési SE - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁDÁM KATICA PANNA EURONOVEX USE II 1
ADONYI ANNA Aranyszarvas SE 6
ALAPI ANNA Dunaharaszti MTK 2
AMSTER KINCSŐ Dunaharaszti MTK 2
ANDRADE-VARGA KAMILLA Gyömrői KA II. 6
BAKK RÉKA Gyömrői KA II. 4
BAKOS LILI Aranyszarvas SE 6
BÁLINT DÓRA Aranyszarvas SE 6
BANGÓ-FI ERZSÉBET BOGÁTA Budai Farkasok NKFT 2
BÁRCZI PANNA KINGA DKA II. 7
BARICZA ZOÉ HANNA Százhalombattai VUK SE 4
BARTALOS JÁZMIN Ceglédi KCSE 2
BARTOS BORÓKA Moyra-Budaörs Handball 4
BASSA FLÓRA KAORU Szentendrei NKE 2
BATA BOGLÁRKA EURONOVEX USE I 6
BATA NOÉMI DKA I. 6
BENKÓ LIZA JULIANNA Inárcs-Örkény KC I. 6
BÍRÓ AJSA ÉRD 5
BONOMO CARLOTTA DALIA Alsónémedi SE 8
BOROS EMESE EVELIN DKA I. 3
BORSÁNYI KIRA GVM Europe-Vác 5
BOTTYÁN HANNA DKA III. 5
BUBROVSZKI ZOÉ Pilisvörösvári KSK 8
BUNDICS NÓRA Szigetszentmiklós NKSE I. 6
CZIEGLER IVETT Inárcs-Örkény KC I. 6
CZUCZI VITA Farkasvár DSE U9 2
CSÁNYI ZSÓFIA Gyömrői KA II. 1
CSERVENKA EMMA Farkasvár DSE U9 4
CSÖMÖRI PETRA Szentendrei NKE 2
DAJKAI VIKTÓRIA ÉRD 5
DÁNOS CECILIA Moyra-Budaörs Handball 4
DESZPÓT LILLA DKA III. 6
DITZMANN KYRA Inárcs-Örkény KC I. 6
DITZMANN SÁRA Inárcs-Örkény KC I. 6
DITZMANN ZORKA Inárcs-Örkény KC I. 6
DUCSAI BORBÁLA MÁRTA Százhalombattai VUK SE 4
DUDÁS ESZTER Szigetszentmiklós NKSE I. 8
DUDÁS MÁRIA GVM Europe-Vác 5
EŐRI DÓRA Dunaharaszti MTK 2
ERB ANNA GVM Europe-Vác 2
ERDEI RÉKA ZSUZSANNA Vecsési SE 4
FABI HELÉNA GVM Europe-Vác 5
FARKAS LÉNA ESZTER Moyra-Budaörs Handball 4
FIERS MIRA Gyömrői KA I. 4
FONÓDI BORBÁLA Farkasvár DSE U9 2
GÁBOR ALEXA STELLA ÉRD 5
GÁSPÁR NIKOLETT Vecsési SE 6
GÉCZI BERTA EMÍLIA DKA II. 8
GECSE MAJA Szigetszentmiklós NKSE I. 4
GREFF REGINA DKA I. 7
GRÖSCHL ADRIENN Pilisvörösvári KSK 4
GULYÁS BIANKA Szigetszentmiklós NKSE II 6
GYŐRI LETÍCIA Budai Farkasok NKFT 2
GYURICZA PANNA Farkasvár DSE U9 2
GYURKOVICS FANNI DKA III. 8
HATHÁZI HANNA Szigetszentmiklós NKSE I. 6
HAVADTŐI KINCSŐ Farkasvár DSE U9 4
HEJL SZONJA Moyra-Budaörs Handball 4
HÉRI HANNA DKA I. 3
HOLECSKA DORKA Szigetszentmiklós NKSE II 8
HORVÁTH BIANKA Szigetszentmiklós NKSE I. 8
HUSZÁK ADRIENN DKA I. 3
HUSZÁR BERNADETT Inárcs-Örkény KC I. 6
IZMENDI ZSELYKE ÉRD 3
JEZSEK EMESE LILLA Szigetszentmiklós NKSE II 6
JURICZA KINGA Ceglédi KCSE 2
KAJTÁR ANGÉLA Százhalombattai VUK SE 6
KALECZ LILI GVM Europe-Vác 5
KÁPLÁR VIVIEN Gyömrői KA II. 6
KATA NÓRA GVM Europe-Vác 5
KATÓ PATRÍCIA Vecsési SE 6
KAVALECZ LETÍCIA Gyömrői KA I. 4
KELEMEN ALIZ DÓRA Vecsési SE 6
KEMÉNY LILIA Gyömrői KA II. 6
KESERŰ EDINA Gyömrői KA I. 6
KIS VIKTÓRIA EURONOVEX USE I 6
KISS MAJA Farkasvár DSE U9 2
KISS NÓRA REGINA Alsónémedi SE 8
KOCZÓ KARINA DKA I. 8
KOCSIS KATA Ceglédi KCSE 2
KOHLHOFFER MAJA FRUZSINA Moyra-Budaörs Handball 6
KÓKAI BRIGITTA Gyömrői KA I. 6
KOÓS BORBÁLA Pilisvörösvári KSK 8
KOSIK BLANKA DKA III. 6
KOVÁCS ABIGÉL Dunaharaszti MTK 2
KOVÁCS HELGA Szigetszentmiklós NKSE II 2
KOVÁCS ZSÓFIA Szigetszentmiklós NKSE II 8
KÖVESI HANGA PETRA Pilisvörösvári KSK 2
KRASZNAI LILIEN VIKTÓRIA DKA I. 7
KRECSIK DOMINIKA DKA III. 5
KÜRTHY SÁRA Ceglédi KCSE 2
LÁDI NATÁLIA EURONOVEX USE II 2
LAKATOS PETRA Aranyszarvas SE 6
LILIK ZSÓFIA Gyömrői KA I. 2
LUDVIG LILI Pilisvörösvári KSK 8
LUTSCH ANNA EMÍLIA Budai Farkasok NKFT 2
MAJOROS BIANKA VILLŐ DKA II. 8
MARCALEK ZSÓFIA DKA II. 8
MÁRTON ANNA Gyömrői KA II. 4
MARUSNIK ZOÉ KINGA Farkasvár DSE U9 4
MATUS BIBORKA Budai Farkasok NKFT 2
MATUZ HANNA Aranyszarvas SE 6
MEGYESI ENIKŐ Dunaharaszti MTK 2
MOLER KAMILLA Farkasvár DSE U9 2
MOLNÁR JÁZMIN Pilisvörösvári KSK 8
MOLNÁR NÓRA EURONOVEX USE I 6
NÁDASI HELGA Szigetszentmiklós NKSE I. 8
NAGY KINGA DKA III. 6
NÉMETH CSENGE DKA I. 5
NYÍRŐ BIANKA Dunaharaszti MTK 2
OCSENÁS GEORGINA RENÁTA Alsónémedi SE 4
PÁL VIVIEN Pilisvörösvári KSK 6
PÁLFI ZORKA Farkasvár DSE U9 2
PAP KATALIN Alsónémedi SE 8
PÁPAI MONA Gyömrői KA I. 6
PAPP ANNA LAURA Szentendrei NKE 2
PAPP NÓRA Szigetszentmiklós NKSE II 4
PEKOLA ESZTER Gyömrői KA II. 6
PIER LILIEN Százhalombattai VUK SE 2
PINDZSU PANNA Szigetszentmiklós NKSE II 8
POLGÁR PETRA Aranyszarvas SE 4
ROMDHANI LINA Szigetszentmiklós NKSE I. 2
RÓTH NOÉMI EURONOVEX USE I 6
RUPP-MÜLLER LILLA Szigetszentmiklós NKSE I. 8
RUSKA CINTIA ERZSÉBET EURONOVEX USE II 2
RUTAI SZONJA Szentendrei NKE 2
SÁRI ENIKŐ DKA II. 1
SÁRKÖZI ZSÓFIA Százhalombattai VUK SE 6
SÁRVÁRI FRUZSINA Alsónémedi SE 8
SAS NIKOLETT Gyömrői KA II. 2
SEBESI ANNA KATALIN EURONOVEX USE I 6
SEBESTYÉN DALMA Alsónémedi SE 8
SEDON VIRÁG ROZÁLIA Budai Farkasok NKFT 2
SIEGL REBEKA Gyömrői KA I. 6
SIMON ANNA Vecsési SE 6
SZABÓ ANITA BERNADETT Alsónémedi SE 6
SZABÓ ANNA ALEXA Százhalombattai VUK SE 4
SZABÓ BORÓKA Dunaharaszti MTK 2
SZABÓ JÁZMIN PETRA Szigetszentmiklós NKSE I. 6
SZABÓ JULIANNA GVM Europe-Vác 5
SZABÓ LÉNA BIANKA Szigetszentmiklós NKSE II 8
SZABÓ LUCA BORA DKA I. 4
SZABÓ SÁRA DKA III. 8
SZALAI GERDA Százhalombattai VUK SE 6
SZÁNTÓ HÉDI DKA I. 6
SZENTANDRÁSI-SZABÓ LILLA Moyra-Budaörs Handball 6
SZLOBODNYIK HANNA Vecsési SE 6
SZMOLNIK ZSELYKE DKA II. 8
TAKÁCS TITANILLA Alsónémedi SE 8
TOKODI EMMA Budai Farkasok NKFT 2
TOMCSÁNYI DORKA ÉRD 5
TOMORI BOGLÁRKA Gyömrői KA II. 6
TOMUSZ REBEKA Százhalombattai VUK SE 6
TORMA ANNA Szigetszentmiklós NKSE II 4
TÓTH ANDREA EURONOVEX USE I 6
TÓTH ANNA EURONOVEX USE I 4
TÓTH LINDA Aranyszarvas SE 6
TÓTH LIZETT ANNA Aranyszarvas SE 6
TÓTH NÓRA GVM Europe-Vác 2
TÖRÖK EMMA Moyra-Budaörs Handball 6
TÖTÖS DÓRA JÁZMIN Moyra-Budaörs Handball 6
VÁCZI RÉKA Gyömrői KA I. 6
VARGA OLÍVIA JÁZMIN Inárcs-Örkény KC I. 6
VASAS LETÍCIA EURONOVEX USE II 2
VASAS SÁRA GVM Europe-Vác 5
VÉGH BOGLÁRKA DKA II. 7
VERES GERDA LILIÁNA DKA I. 8
VIGH ZSÓFIA DKA I. 4
VILLANT LILLA DKA III. 8
VIRÁG HANNA Ceglédi KCSE 2
WILDANGER DALMA Budai Farkasok NKFT 2
ZOMBORI ZOÉ ZAMIRA EURONOVEX USE II 2
ZSÁMÁR DORKA Vecsési SE 6
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó