Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny FU9
Kovács László régió
2018. december 2. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont, 1. szivacs alpálya
10:00 Ráckeve VKSK - Gyáli BKSE 0 - 0
10:30 Pilisvörösvári KSK - Farkasvár DSE FU9 0 - 0
11:00 Ráckeve VKSK - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
11:30 Gyáli BKSE - Ceglédi KKSE Református 0 - 0
12:00 Moyra-Budaörs Handball - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
12:30 Farkasvár DSE FU9 - Ceglédi KKSE Református 0 - 0
2019. március 2. szombat
Alsónémedi, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs., 1. szivacs alpálya
10:00 Százhalombattai VUK SE - Dunavarsányi TE
10:30 Szigetszentmiklósi KSK - Farkasvár DSE FU9 0 - 0
11:00 Főnix ISE - Százhalombattai VUK SE
11:30 Farkasvár DSE FU9 - Ráckeve VKSK 0 - 0
12:00 Moyra-Budaörs Handball - Gyáli BKSE 0 - 0
12:30 Pilisvörösvári KSK - Szigetszentmiklósi KSK 0 - 0
13:30 Gyömrői KA I. - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
Alsónémedi, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs., 2. szivacs alpálya
10:00 Moyra-Budaörs Handball - Főnix ISE
10:30 Ráckeve VKSK - Ceglédi KKSE Táncsics 0 - 0
11:00 Dunavarsányi TE - Ceglédi KKSE Református 0 - 0
11:30 Ceglédi KKSE Táncsics - Gyömrői KA II. 0 - 0
12:00 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Gyömrői KA I. 0 - 0
12:30 Gyömrői KA II. - Ceglédi KKSE Református 0 - 0
13:00 Gyáli BKSE - Ceglédi KKSE Szent Keresz 0 - 0
2019. március 31. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont, 3. szivacs alpálya
10:00 Ceglédi KKSE Református - Szigetszentmiklósi KSK 0 - 0
10:30 Százhalombattai VUK SE - Ceglédi KKSE Szent Keresz 0 - 0
11:00 Ceglédi KKSE Táncsics - Szigetszentmiklósi KSK 0 - 0
11:30 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Farkasvár DSE FU9 0 - 0
12:00 Százhalombattai VUK SE - Ceglédi KKSE Református 0 - 0
12:30 Ceglédi KKSE Táncsics - Farkasvár DSE FU9 0 - 0
13:30 Pilisvörösvári KSK - Gyáli BKSE 0 - 0
14:00 Gyömrői KA I. - Főnix ISE
15:00 Gyömrői KA II. - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
15:30 Gyáli BKSE - Dunavarsányi TE 0 - 0
16:00 Ráckeve VKSK - Főnix ISE
16:30 Gyömrői KA I. - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
17:00 Ráckeve VKSK - Dunavarsányi TE 0 - 0
17:30 Moyra-Budaörs Handball - Gyömrői KA II. 0 - 0
2019. április 14. vasárnap
Gödöllő, GEAC Sportcsarnok, 1. szivacs alpálya
08:30 Szentendrei NKE - Gyáli BKSE 0 - 0
09:00 Dunaharaszti MTK - Dunavarsányi TE 0 - 0
09:30 Gyáli BKSE - Ráckeve VKSK 0 - 0
10:00 Szentendrei NKE - Dunaharaszti MTK 0 - 0
10:30 Dunavarsányi TE - Gyömrői KA II. 0 - 0
11:00 Ráckeve VKSK - Gyömrői KA I. 0 - 0
11:30 Ceglédi KKSE Táncsics - Gyömrői KA II. 0 - 0
11:55 Ceglédi KKSE Református - Gyömrői KA I. 0 - 0
12:20 Ceglédi KKSE Táncsics - Diósdi DSE 0 - 0
12:45 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Ceglédi KKSE Református 0 - 0
13:10 Diósdi DSE - Szigetszentmiklósi KSK 0 - 0
13:35 Százhalombattai VUK SE - Moyra-Budaörs Handball
14:00 Pilisvörösvári KSK - Ceglédi KKSE Szent Keresz 0 - 0
14:25 Farkasvár DSE FU9 - Moyra-Budaörs Handball
14:50 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK 0 - 0
15:15 Farkasvár DSE FU9 - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
2019. május 25. szombat
Dunaharaszti, Dunaharaszti Sportcsarnok, 2. szivacs alpálya
09:00 Pilisvörösvári KSK - Gyáli BKSE 0 - 0
09:25 Diósdi DSE - Ceglédi KKSE Református 0 - 0
10:15 Pilisvörösvári KSK - Diósdi DSE 0 - 0
10:40 Ceglédi KKSE Református - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
11:05 Ceglédi KKSE Táncsics - Gyömrői KA I. 0 - 0
11:30 Moyra-Budaörs Handball - Ceglédi KKSE Szent Keresz 0 - 0
11:55 Gyömrői KA I. - Szigetszentmiklósi KSK 0 - 0
12:20 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Gyömrői KA II. 0 - 0
12:45 Szigetszentmiklósi KSK - Szentendrei NKE 0 - 0
13:10 Gyömrői KA II. - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
13:35 Szentendrei NKE - DRUKK Dabas KFT II. 0 - 0
14:00 Százhalombattai VUK SE - DRUKK Dabas KFT I. 0 - 0
14:25 Dunavarsányi TE - DRUKK Dabas KFT II. 0 - 0
14:50 Ráckeve VKSK - DRUKK Dabas KFT I. 0 - 0
15:15 Dunavarsányi TE - DRUKK Dabas KFT III. 0 - 0
15:40 Farkasvár DSE FU9 - Ráckeve VKSK 0 - 0
16:05 Dunaharaszti MTK - DRUKK Dabas KFT III. 0 - 0
16:55 Dunaharaszti MTK - Farkasvár DSE FU9 0 - 0
Dunaharaszti, Dunaharaszti Sportcsarnok, 3. szivacs alpálya
09:50 Gyáli BKSE - Ceglédi KKSE Táncsics 0 - 0
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
BÁGYON ÁBEL DRUKK Dabas KFT III. 2
BAKSA BENCE Diósdi DSE 4
BALÁZS MÁTÉ Ceglédi KKSE Táncsics 8
BALÁZS RÓBERT REGŐ DRUKK Dabas KFT II. 2
BÁLINT BOTOND ANDRÁS Százhalombattai VUK SE 5
BALOGH ZALÁN Pilisvörösvári KSK 10
BANAI BULCSÚ Ceglédi KKSE Szent Keresz 2
BÁNLAKI MARCELL Dunaharaszti MTK 4
BÁNLAKI ZSOMBOR Dunaharaszti MTK 4
BARÁTH ILLÉS Gyáli BKSE 8
BÁRDOS BALÁZS Szigetszentmiklósi KSK 2
BARTA MÁTÉ TIBOR Dunaharaszti MTK 4
BARTOS BENEDEK Moyra-Budaörs Handball 4
BARTOS RIHÁRD DRUKK Dabas KFT I. 2
BAYERLE PATRIK MILÁN Százhalombattai VUK SE 6
BENE FERENC Moyra-Budaörs Handball 8
BOKOR SEBESTYÉN PÉTER Gyömrői KA II. 4
BORBÁS KOPPÁNY Gyömrői KA I. 6
BORDI ROLAND Százhalombattai VUK SE 5
BORI KRISZTIÁN Ceglédi KKSE Református 5
BÓZSIK ZALÁN DRUKK Dabas KFT I. 2
BRITTNEK MÁRTON Dunaharaszti MTK 4
BUBORI BENEDEK Farkasvár DSE FU9 9
BURKA MILÁN DRUKK Dabas KFT II. 2
BUZÁS MÁRK Gyömrői KA I. 8
BUZÁS SÁNDOR Ceglédi KKSE Református 1
CHRISTMANN ÁKOS ATTILA Moyra-Budaörs Handball 4
CZIBERE GERGŐ Gyömrői KA II. 6
CZIMER ZALÁN Gyáli BKSE 8
CZINKE BOTOND Szigetszentmiklósi KSK 2
CSONTOS BARNABÁS Százhalombattai VUK SE 5
CSORBA ÁDÁM Ceglédi KKSE Táncsics 7
CSORDÁS CSABA Ráckeve VKSK 9
DANYIS ATTILA DRUKK Dabas KFT I. 2
DÓCZI - FEKETE BENJAMIN Dunavarsányi TE 4
DRAGONYA DOMINIK MARTIN Dunavarsányi TE 8
DRIENKÓ ANDRÁS Százhalombattai VUK SE 3
DUDÁS MÁTÉ Dunaharaszti MTK 4
DUDASZEG DÁNIEL JÁNOS Dunavarsányi TE 2
ENDZSEL BENCE ERNŐ Dunavarsányi TE 6
ERDEI LEVENTE ATTILA Gyáli BKSE 4
ERDEI MÁTYÁS GYÖRGY Százhalombattai VUK SE 4
FARKAS LÁSZLÓ Ceglédi KKSE Református 9
FEKETE OTTÓ Ceglédi KKSE Református 1
FETH BOTOND DRUKK Dabas KFT III. 2
FLEISCHER MÁRTON Gyáli BKSE 8
FODOR BENJÁMIN Farkasvár DSE FU9 5
FODOR ROLAND Gyömrői KA II. 8
FORGÁCS BENEDEK Szigetszentmiklósi KSK 8
GADÁCSI MILÁN Dunavarsányi TE 4
GÁL BULCSÚ Ceglédi KKSE Táncsics 5
GÁL FERENC MARCELL Ceglédi KKSE Szent Keresz 5
GARAJSZKI MÁRTON DRUKK Dabas KFT I. 2
GÁSPÁR ZSIGMOND Gyömrői KA I. 6
GERBER SZABOLCS KENDE Szentendrei NKE 4
GORTVA CSANÁD Szigetszentmiklósi KSK 3
GREGUS DOMINIK Ráckeve VKSK 7
GULYBÁN BOTOND Diósdi DSE 4
GYURA LÁSZLÓ DÁVID Ceglédi KKSE Református 5
HÁGEN ERIK ZUBOLY Farkasvár DSE FU9 5
HAMZA MARTIN Ceglédi KKSE Református 7
HATOS TAMÁS Ceglédi KKSE Református 7
HITTMANN TIBOR BALÁZS Moyra-Budaörs Handball 4
HORNYÁK MÁRKÓ DRUKK Dabas KFT I. 2
HORVÁTH BENDEGÚZ Szigetszentmiklósi KSK 4
HORVÁTH GÉZA KOLOS Ceglédi KKSE Szent Keresz 5
HORVÁTH NOEL Gyömrői KA I. 6
HOSSZÚ CSONGOR Gyáli BKSE 3
JAKAB MÁTÉ Százhalombattai VUK SE 8
JANOCHA BENDEGÚZ ZSOLT Gyáli BKSE 8
JEKLER BENDEGÚZ BALÁZS Szentendrei NKE 4
JIN ZIHUAN Farkasvár DSE FU9 7
JUDIT-JÁNOSI NÁNDOR Szigetszentmiklósi KSK 7
KALHAMMER ÁDÁM Ceglédi KKSE Szent Keresz 8
KÁPLÁR MÁTÉ ZOLTÁN Gyömrői KA I. 8
KÁRMÁN DÁNIEL Gyömrői KA II. 4
KATONA ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK 4
KEMENCZEI DÁNIEL DRUKK Dabas KFT III. 2
KINDLA BÁLINT Gyömrői KA II. 6
KISS BARNABÁS Gyömrői KA I. 8
KISS ZSOMBOR Diósdi DSE 3
KISS-LOSSÓ MÁTÉ Gyáli BKSE 8
KLAPKA DÁNIEL Diósdi DSE 4
KONCZ ÁRON ISTVÁN Ceglédi KKSE Szent Keresz 8
KÓNYA MÁTÉ Dunavarsányi TE 6
KOTLÁR GERGŐ Ceglédi KKSE Református 5
KOVÁCS ÁKOS Ceglédi KKSE Táncsics 5
KOVÁCS DARNEL Százhalombattai VUK SE 6
KOVÁCS FERENC Gyáli BKSE 2
KRÁLIK BOLDIZSÁR Dunaharaszti MTK 2
KRÜZSELY CSABA KRISTÓF Dunaharaszti MTK 2
KUBÁT LEVENTE Dunaharaszti MTK 2
KUCSÁK MARCELL DRUKK Dabas KFT II. 2
LACZKÓ LÁSZLÓ GERGŐ Százhalombattai VUK SE 6
LENGYEL ÁRON Farkasvár DSE FU9 8
LUTERÁN BERCEL Farkasvár DSE FU9 7
MALECZ MÁRK DRUKK Dabas KFT I. 2
MESKÓ ZOLTÁN NIMRÓD Ceglédi KKSE Szent Keresz 4
MESTER CSABA Ráckeve VKSK 9
MÉSZÁROS MÁRK Szentendrei NKE 4
MITRÓ MÁRK LEVENTE Farkasvár DSE FU9 7
MOLITOR MÁRTON DRUKK Dabas KFT III. 2
MONOSTORI ROLAND MÁRK Pilisvörösvári KSK 10
MRÁZ MÁTÉ MILÁN DRUKK Dabas KFT I. 2
NÁDAI DOMONKOS BALÁZS Dunavarsányi TE 6
NAGY ANDRÁS Ráckeve VKSK 9
NAGY BOTOND Szigetszentmiklósi KSK 1
NAGY TAMÁS Gyömrői KA II. 4
NAGY-JÁVORI ÁDÁM Moyra-Budaörs Handball 8
NÁTRÁN DÁNIEL ROLNAD Moyra-Budaörs Handball 6
NEGOITA ALEX Ceglédi KKSE Református 4
NEMESSÁNYI BARNABÁS Gyáli BKSE 6
NOVOZÁNSZKI HEKTOR Százhalombattai VUK SE 8
OROSZ DOMINIK Ceglédi KKSE Református 3
ŐZE GÁBOR Ceglédi KKSE Református 10
PABLÉNYI CSABA Dunaharaszti MTK 4
PÁLINKÓ VAJK Moyra-Budaörs Handball 3
PAPP BALÁZS Ceglédi KKSE Táncsics 6
PAPP DÁVID Gyömrői KA II. 6
PELLER BÁLINT Pilisvörösvári KSK 10
PETHŐ GÁBOR Szigetszentmiklósi KSK 4
PETROVSZKI LEVENTE RUDOLF Pilisvörösvári KSK 10
PLANGÁR MÁTÉ Ceglédi KKSE Táncsics 6
RÁKÓCZI KENDE ZSOLT Szigetszentmiklósi KSK 6
RATKAY ZSIGMOND Diósdi DSE 4
REICHERT CSANÁD Gyömrői KA II. 6
RÓNAY MARTIN Farkasvár DSE FU9 10
RUSZKAI DOMINIK Szigetszentmiklósi KSK 8
SCHMIDT MÁRK MAXIM Diósdi DSE 1
SCHÖNBORN DÁNIEL Szentendrei NKE 4
SCHWEIG SEBASTIÁN Százhalombattai VUK SE 4
SISMANOGLU CAN Dunaharaszti MTK 2
SOMOGYI NOEL Ceglédi KKSE Szent Keresz 2
SŐREG ÁDÁM Ceglédi KKSE Szent Keresz 8
STERN OLIVÉR Moyra-Budaörs Handball 9
STRUPKA BENEDEK DRUKK Dabas KFT II. 2
SZABÓ ÁKOS PATRIK Diósdi DSE 4
SZABÓ BENEDEK BOTOND Százhalombattai VUK SE 4
SZABÓ MARCELL BALÁZS Gyömrői KA I. 4
SZALONTAY MÁRK DRUKK Dabas KFT III. 2
SZEGFI DOMINIK DRUKK Dabas KFT III. 2
SZUNOMÁR HUBA Diósdi DSE 4
TAMÁS ÁDÁM DRUKK Dabas KFT II. 2
TAR ÁDÁM Dunavarsányi TE 6
TASNÁDI ZOLTÁN Ráckeve VKSK 9
TOMPA CSONGOR Ceglédi KKSE Táncsics 8
TÓTH KRISTÓF Farkasvár DSE FU9 10
TÓTH LEVENTE MÁTÉ Gyömrői KA II. 8
TURCSÁNY BÁLINT Pilisvörösvári KSK 10
TURNHERR BENJÁMIN CSABA Szentendrei NKE 4
UJSZÁSZI KORNÉL Diósdi DSE 4
UJVÁROSI BENEDEK Ráckeve VKSK 7
URI-KOVÁCS KOLOS Ceglédi KKSE Református 3
VARGA ÁBEL Ceglédi KKSE Református 5
VARGA LEVENTE Gyömrői KA I. 2
VARRÓ MIHÁLY Pilisvörösvári KSK 8
VÉR GERGELY Moyra-Budaörs Handball 8
VETÉSI DÉNES Farkasvár DSE FU9 10
VÍGH-KÜRTI ROLAND Gyömrői KA I. 8
VIRÁG ÁDÁM DRUKK Dabas KFT I. 2
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó