Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny LU10
Zákányi Bálint régió
2018. október 14. vasárnap
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
10:00 GÓNA SZKKE - Satelit FC Somogytarnóca 0 - 0
10:45 RINYAMENTI KC - Tom Market-KSE 1. 0 - 0
11:30 Satelit FC Somogytarnóca - Tom Market-KSE 2. 0 - 0
12:15 Tom Market-KSE-Bóly - RINYAMENTI KC 0 - 0
13:00 Harkányfürdő SE - GÓNA SZKKE 0 - 0
13:45 Tom Market-KSE 1. - PSN Zrt. 0 - 0
14:30 Tom Market-KSE 2. - Mohácsi TE 1888 0 - 0
15:15 Harkányfürdő SE - Tom Market-KSE-Bóly 0 - 0
16:00 PSN Zrt. - Mohácsi TE 1888 0 - 0
2018. november 25. vasárnap
Harkány, Városi Sportcsarnok,
09:00 Harkányfürdő SE - Tom Market-KSE 1. 0 - 0
09:40 PSN Zrt. - Tom Market-KSE-Bóly 0 - 0
10:20 Tom Market-KSE 1. - Mohácsi TE 1888 0 - 0
11:00 Tom Market-KSE 2. - Harkányfürdő SE 0 - 0
11:40 PSN Zrt. - Dél Takarék Mecseknádasd 0 - 0
12:20 Tom Market-KSE-Bóly - Komló Sport KC 0 - 0
13:00 Tom Market-KSE 2. - Mohácsi TE 1888 0 - 0
13:40 Komló Sport KC - Dél Takarék Mecseknádasd 0 - 0
Balatonboglár, NEKA Csarnok, 2. pálya
10:00 NEKA I. - Siófok KTC KFT 0 - 0
10:40 Marcali VSZSE - Siófok KCSE Fekete 0 - 0
11:20 Siófok KTC KFT - RINYAMENTI KC 0 - 0
12:00 Satelit FC Somogytarnóca - NEKA I. 0 - 0
12:40 Marcali VSZSE - NEKA II. 0 - 0
13:20 Siófok KCSE Fekete - GÓNA SZKKE 0 - 0
14:00 RINYAMENTI KC - Satelit FC Somogytarnóca 0 - 0
14:40 NEKA II. - GÓNA SZKKE 0 - 0
2018. december 16. vasárnap
Siklós, Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
09:00 MK Pelikán-Siklós KC - Harkányfürdő SE 0 - 0
09:40 Mohácsi TE 1888 - Tom Market-KSE-Bóly 0 - 0
10:20 Harkányfürdő SE - Tom Market-KSE 2. 0 - 0
11:00 Tom Market-KSE 1. - MK Pelikán-Siklós KC 0 - 0
11:40 Tom Market-KSE-Bóly - Tom Market-KSE 2. 0 - 0
12:20 Tom Market-KSE-Szentlőrin - Mohácsi TE 1888 0 - 0
13:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Tom Market-KSE 1. 0 - 0
13:40 PSN Zrt. - Hegyhát KSE 0 - 0
14:20 Tom Market-KSE-Szentlőrin - Komló Sport KC 0 - 0
15:00 Hegyhát KSE - Dél Takarék Mecseknádasd 0 - 0
15:40 Komló Sport KC - PSN Zrt. 0 - 0
Csurgó, Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
09:00 Csurgói NKC - RINYAMENTI KC 0 - 0
09:40 Marcali VSZSE - TUNGSRAM SE 0 - 0
10:20 RINYAMENTI KC - GÓNA SZKKE 0 - 0
11:00 Satelit FC Somogytarnóca - Siófok KTC KFT 0 - 0
11:40 Marcali VSZSE - Csurgói NKC 0 - 0
12:20 Siófok KCSE Fekete - TUNGSRAM SE 0 - 0
13:00 GÓNA SZKKE - Satelit FC Somogytarnóca 0 - 0
13:40 Siófok KCSE Fekete - Siófok KTC KFT 0 - 0
2019. február 23. szombat
Komló, Sportközpont
09:00 Tom Market-KSE 2. - Komló Sport KC 0 - 0
09:40 Dél Takarék Mecseknádasd - MK Pelikán-Siklós KC 0 - 0
10:20 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 1. 0 - 0
11:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Tom Market-KSE 2. 0 - 0
11:40 Hegyhát KSE - Tom Market-KSE-Bóly 0 - 0
12:20 Tom Market-KSE 1. - MK Pelikán-Siklós KC 0 - 0
13:00 Mohácsi TE 1888 - Hegyhát KSE 0 - 0
13:40 Tom Market-KSE-Szentlőrin - Harkányfürdő SE 0 - 0
14:20 Tom Market-KSE-Bóly - PSN Zrt. 0 - 0
15:00 Harkányfürdő SE - Mohácsi TE 1888 0 - 0
15:40 PSN Zrt. - Tom Market-KSE-Szentlőrin 0 - 0
2019. február 24. vasárnap
Balatonboglár, Urányi János Sportcsarnok
10:00 GÓNA SZKKE - RINYAMENTI KC 0 - 0
10:40 Siófok KCSE Fehér - BBSC Balatonboglár 0 - 0
11:20 Siófok KCSE Fekete - GÓNA SZKKE 0 - 0
12:00 Siófok KCSE Narancs - RINYAMENTI KC 0 - 0
12:40 Siófok KCSE Fehér - Marcali VSZSE 0 - 0
13:20 Siófok KCSE Fekete - BBSC Balatonboglár 0 - 0
14:00 Siófok KCSE Narancs - Marcali VSZSE 0 - 0
Balatonboglár, NEKA Csarnok, 1. pálya
10:00 NEKA I. - Satelit FC Somogytarnóca 0 - 0
10:40 NEKA II. - Siófok KTC KFT 0 - 0
11:20 Satelit FC Somogytarnóca - Csurgói NKC 0 - 0
12:00 Siófok KTC KFT - TUNGSRAM SE 0 - 0
12:40 Csurgói NKC - NEKA I. 0 - 0
13:20 TUNGSRAM SE - NEKA II. 0 - 0
2019. március 23. szombat
Mohács, Városi Sportcsarnok
09:00 Mohácsi TE 1888 - Tom Market-KSE 1. 0 - 0
09:40 Tom Market-KSE 2. - PSN Zrt. 0 - 0
10:20 Tom Market-KSE 1. - Hegyhát KSE 0 - 0
11:00 PSN Zrt. - Mohácsi TE 1888 0 - 0
11:40 Hegyhát KSE - Tom Market-KSE 2. 0 - 0
12:20 Siófok KTC KFT Fekete - Harkányfürdő SE 0 - 0
13:00 Komló Sport KC - Siófok KTC KFT 0 - 0
13:40 Tom Market-KSE-Szentlőrin - Harkányfürdő SE 0 - 0
14:20 Komló Sport KC - Siófok KTC KFT Fekete 0 - 0
15:00 Tom Market-KSE-Bóly - MK Pelikán-Siklós KC 0 - 0
15:40 Siófok KTC KFT - Dél Takarék Mecseknádasd 0 - 0
16:20 MK Pelikán-Siklós KC - Tom Market-KSE-Szentlőrin 0 - 0
17:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Tom Market-KSE-Bóly 0 - 0
Siófok, Munkacsarnok
13:40 Siófok KCSE Narancs - NEKA II. 0 - 0
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
09:00 GÓNA SZKKE - TUNGSRAM SE 0 - 0
09:40 Csurgói NKC - NIKÉ SE Fonyód 0 - 0
10:20 TUNGSRAM SE - Marcali VSZSE 0 - 0
11:00 NIKÉ SE Fonyód - GÓNA SZKKE 0 - 0
11:40 Marcali VSZSE - Csurgói NKC 0 - 0
12:20 RINYAMENTI KC - NEKA II. 0 - 0
13:00 NEKA I. - Siófok KCSE Fehér 0 - 0
14:20 NEKA I. - RINYAMENTI KC 0 - 0
15:00 Siófok KCSE Fekete - BBSC Balatonboglár 0 - 0
15:40 Siófok KCSE Fehér - Satelit FC Somogytarnóca 0 - 0
16:20 BBSC Balatonboglár - Siófok KCSE Narancs 0 - 0
17:00 Satelit FC Somogytarnóca - Siófok KCSE Fekete 0 - 0
2019. április 6. szombat
Balatonboglár, NEKA Csarnok, 1. pálya
09:00 NEKA II. - Siófok KCSE Fehér 0 - 0
Balatonboglár, NEKA Csarnok, 2. pálya
09:00 BBSC Balatonboglár - NIKÉ SE Fonyód 0 - 0
09:40 NEKA I. - Siófok KCSE Fekete 0 - 0
10:20 Siófok KCSE Fehér - NIKÉ SE Fonyód 0 - 0
11:00 NEKA II. - Siófok KCSE Fekete 0 - 0
11:40 Siófok KCSE Narancs - NEKA I. 0 - 0
12:20 GÓNA SZKKE - BBSC Balatonboglár 0 - 0
13:00 Vonyarcvashegy SE - Siófok KCSE Narancs 0 - 0
13:40 Marcali VSZSE - GÓNA SZKKE 0 - 0
14:20 Vonyarcvashegy SE - TUNGSRAM SE 0 - 0
15:00 Siófok KTC KFT - Marcali VSZSE 0 - 0
15:40 Siófok KTC KFT Fekete - RINYAMENTI KC 0 - 0
16:20 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 0 - 0
17:00 RINYAMENTI KC - Siófok KTC KFT 0 - 0
17:40 Csurgói NKC - Siófok KTC KFT Fekete 0 - 0
2019. április 7. vasárnap
Harkány, Városi Sportcsarnok,
09:00 Harkányfürdő SE - MK Pelikán-Siklós KC 0 - 0
09:40 Tom Market-KSE-Bóly - Sellye VSK 0 - 0
10:20 MK Pelikán-Siklós KC - Tom Market-KSE-Szentlőrin 0 - 0
11:00 Sellye VSK - Harkányfürdő SE 0 - 0
11:40 Satelit FC Somogytarnóca - Tom Market-KSE-Bóly 0 - 0
12:20 Tom Market-KSE-Szentlőrin - PSN Zrt. 0 - 0
13:00 Satelit FC Somogytarnóca - Tom Market-KSE 1. 0 - 0
13:40 PSN Zrt. - Tom Market-KSE 2. 0 - 0
14:20 Tom Market-KSE 1. - Komló Sport KC 0 - 0
15:00 Mohácsi TE 1888 - Hegyhát KSE 0 - 0
15:40 Tom Market-KSE 2. - Dél Takarék Mecseknádasd 0 - 0
16:20 Komló Sport KC - Hegyhát KSE 0 - 0
17:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Mohácsi TE 1888 0 - 0
2019. május 11. szombat
Barcs, Deák Ferenc spcs.
09:00 Satelit FC Somogytarnóca - RINYAMENTI KC 0 - 0
09:40 BBSC Balatonboglár - Csurgói NKC 0 - 0
10:20 RINYAMENTI KC - TUNGSRAM SE 0 - 0
11:00 BBSC Balatonboglár - Satelit FC Somogytarnóca 0 - 0
11:40 Csurgói NKC - GÓNA SZKKE 0 - 0
12:20 TUNGSRAM SE - Siófok KCSE Fehér 0 - 0
13:00 GÓNA SZKKE - Vonyarcvashegy SE 0 - 0
13:40 Siófok KCSE Narancs - Siófok KCSE Fehér 0 - 0
14:20 NIKÉ SE Fonyód - Marcali VSZSE 0 - 0
15:00 Siófok KCSE Fekete - Vonyarcvashegy SE 0 - 0
15:40 NIKÉ SE Fonyód - Siófok KCSE Narancs 0 - 0
16:20 Marcali VSZSE - Siófok KCSE Fekete 0 - 0
2019. május 12. vasárnap
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
09:00 PSN Zrt. - Tom Market-KSE 1. 0 - 0
09:40 Komló Sport KC - Tom Market-KSE 2. 0 - 0
10:20 Tom Market-KSE 1. - Sellye VSK 0 - 0
11:00 Komló Sport KC - PSN Zrt. 0 - 0
11:40 Tom Market-KSE 2. - Siófok KTC KFT 0 - 0
12:20 Sellye VSK - Tom Market-KSE-Szentlőrin 0 - 0
13:00 Tom Market-KSE-Bóly - Siófok KTC KFT Fekete 0 - 0
13:40 Siófok KTC KFT - Tom Market-KSE-Szentlőrin 0 - 0
14:20 Siófok KTC KFT Fekete - Hegyhát KSE 0 - 0
15:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Tom Market-KSE-Bóly 0 - 0
15:40 Harkányfürdő SE - Mohácsi TE 1888 0 - 0
16:20 MK Pelikán-Siklós KC - Hegyhát KSE 0 - 0
17:00 Harkányfürdő SE - Dél Takarék Mecseknádasd 0 - 0
17:40 Mohácsi TE 1888 - MK Pelikán-Siklós KC 0 - 0
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁCS MAJA PETRA RINYAMENTI KC 14
ÁDÁM ZSÓFIA Siófok KTC KFT 1
ALMÁSI ANNA Tom Market-KSE 2. 12
ALPÁR RÉKA Harkányfürdő SE 14
ANDICS ESZTER Siófok KTC KFT 12
ANSPACH ZORKA NEKA I. 2
BABOS VIKTÓRIA Siófok KTC KFT 12
BÁLINT JANKA KATA MK Pelikán-Siklós KC 10
BALOGH GRÉTA NEKA I. 2
BALOGH HELLA NEKA I. 2
BALOGH NATÁLIA Siófok KCSE Narancs 8
BÁNHEGYI BLANKA PANNA Dél Takarék Mecseknádasd 12
BÁRÁCZ TEKLA RINYAMENTI KC 14
BARTOS LOTTI PSN Zrt. 6
BARUCHA ALMA DEBÓRA NEKA II. 4
BECK FLÓRA LILI PSN Zrt. 13
BENCSIK LILLA Mohácsi TE 1888 14
BENKŐ CSENGE Siófok KCSE Fehér 8
BENKŐ FRUZSINA NOÉMI NEKA II. 2
BERECZ REGINA PSN Zrt. 14
BÉRES FRUZSINA Siófok KCSE Fekete 12
BERTA JANKA GÓNA SZKKE 10
BERTA VIVIEN Sellye VSK 4
BERTALAN RÉKA GÓNA SZKKE 12
BESE DORINA SZILVIA GÓNA SZKKE 14
BIHARI KÁRMEN JOLÁN NEKA II. 2
BOBÁLY ANNA BELLA Siófok KCSE Fekete 10
BÓBICS DALMA Vonyarcvashegy SE 4
BOGDÁN DÓRA NEKA II. 2
BOGNÁR MELINDA NEKA I. 2
BOHNER ZSANETT Tom Market-KSE 1. 10
BORBÉLY KATALIN DIÁNA NEKA II. 4
BORONYÁK ANNA Komló Sport KC 10
BORS LIZA NEKA II. 4
BÖHM MAJA SZEMIRA Csurgói NKC 8
BÖRÖCZ FANNI NIKÉ SE Fonyód 4
BÖRÖCZ ÍRISZ Tom Market-KSE 1. 14
BREITENBACH-DÁVID HANNA Mohácsi TE 1888 14
BRIGOVÁCZ HANNA Tom Market-KSE-Szentlőrin 10
BUDAI LEILA NIKÉ SE Fonyód 6
BUJÁK LILLA Mohácsi TE 1888 10
BUKSZÁR ANNA NEKA I. 2
BURESCH BOGLÁRKA NEKA I. 2
CSABI SÁRA DORKA NIKÉ SE Fonyód 6
CSÁK BOGLÁRKA Vonyarcvashegy SE 2
CSARANKÓ LUCA TUNGSRAM SE 10
CSÁSZÁR BOGLÁRKA Siófok KTC KFT 12
CSEPEDI EDINA Satelit FC Somogytarnóca 4
CSIKI FRUZSINA Tom Market-KSE-Bóly 2
CSILLAG LEILA Marcali VSZSE 6
CSUKA LIÁNA Tom Market-KSE-Bóly 10
DEÁK ZSOLNA Siófok KTC KFT 8
DEBITY FANNI NEKA I. 2
DEMHARDT DOROTI Harkányfürdő SE 14
DÖMÉNY LILI MAJA Komló Sport KC 12
ÉDER ZSÓFIA NEKA II. 4
EGRI CSENGE Siófok KTC KFT 7
EGRY PANKA DORKA PSN Zrt. 14
ERDEI JULIANNA Siófok KTC KFT Fekete 6
ERDŐS PETRA PSN Zrt. 14
ÉZSÖL LAURA NEKA II. 2
ÉZSÖL SZÓFIA NEKA II. 2
FARKAS CSENGE Tom Market-KSE 2. 14
FAZEKAS LUCA Tom Market-KSE-Szentlőrin 8
FEHÉR ANNA ZÓRA Vonyarcvashegy SE 4
FEHÉR BOGLÁRKA NEKA II. 2
FEHÉR LÉNA Tom Market-KSE-Szentlőrin 4
FEKETE BORÓKA EMESE NIKÉ SE Fonyód 2
FEKETE HANGA VANDA BBSC Balatonboglár 8
FERENCZ FRUZSINA LIZA TUNGSRAM SE 8
FLERTINE ROSANNA Siófok KCSE Narancs 8
FORGÓ NAPSUGÁR NEKA II. 2
FÖLDES NIKOLETTA NEKA I. 2
FUISZ BORBÁLA Marcali VSZSE 4
FÜRST DOMINIKA BARBARA RINYAMENTI KC 10
GAÁL BORBÁLA RÉKA Tom Market-KSE 1. 6
GÁBOR KATA Siófok KTC KFT 10
GADÁCSI GRÉTA BBSC Balatonboglár 8
GAZDAG TAMARA NEKA I. 2
GAZDAG VANDA NEKA II. 2
GÉCZI CINTIA RENÁTA PSN Zrt. 13
GELENCSÉR GRÉTA ZSÓFIA NIKÉ SE Fonyód 6
GELETA LILLA BBSC Balatonboglár 6
GIRETH BIANKA Siófok KCSE Fehér 6
GOSZTONYI ANNA Siófok KTC KFT 5
GŐCZE MÁRIA ANNA NEKA II. 2
GRECHT LÉNA Tom Market-KSE-Bóly 14
GULDEN KRISZTINA NEKA I. 2
GULYÁS REBEKA NEKA I. 2
GYÖRE CSENGE Tom Market-KSE 2. 14
HAJDU BORBÁLA LILI NEKA I. 4
HAMARICS-FEJES HÉDI Tom Market-KSE-Bóly 14
HARGITAI KATA Satelit FC Somogytarnóca 12
HARMATI MIA Tom Market-KSE-Szentlőrin 6
HEGEDÜS EMMA EMŐKE Csurgói NKC 10
HEIDER VIRÁG Tom Market-KSE-Szentlőrin 2
HENCZ STELLA Siófok KCSE Fekete 12
HERGERT DORINA MK Pelikán-Siklós KC 2
HERMANN DORKA NIKÉ SE Fonyód 6
HICZFELDER HELÉNA HANGA BBSC Balatonboglár 8
HOFFMANN NÓRA Tom Market-KSE 1. 14
HOLDOSI LEILA Marcali VSZSE 8
HORNYÁK HAJNAL LENKE Tom Market-KSE 2. 8
HORVÁTH ALEXANDRA Vonyarcvashegy SE 4
HORVÁTH DOROTTYA NEKA II. 2
HORVÁTH EVELIN JÁZMIN GÓNA SZKKE 14
HORVÁTH HANNA Tom Market-KSE 1. 14
HORVÁTH HANNA Tom Market-KSE-Szentlőrin 6
HORVÁTH HANNA Marcali VSZSE 6
HORVÁTH LUCA Marcali VSZSE 8
HORVÁTH LUCA GÓNA SZKKE 12
HORVÁTH MILLA Komló Sport KC 7
HORVÁTH TEKLA Komló Sport KC 1
HORVÁTH VIVIEN RINYAMENTI KC 14
HORVÁTH ZSÓFIA Marcali VSZSE 6
HOSSZÚ LUCA Marcali VSZSE 10
HUSZÁR VIVIEN NEKA I. 2
IGNÁCZ MÁRIA AMANDA Tom Market-KSE-Szentlőrin 2
ILLÉS LUCA Tom Market-KSE-Szentlőrin 4
IVÁNKOVICS HANNA NEKA II. 2
IVÁNYI ANNA GÓNA SZKKE 8
IVUSZA DALMA RINYAMENTI KC 12
JÁGER MIRA NEKA I. 2
JAKSA KATA Siófok KTC KFT Fekete 4
JANCSÓ NÓRA JANINA Tom Market-KSE 2. 8
JANKOVICS DALMA TUNGSRAM SE 2
JARJABKA HELÉNA Tom Market-KSE 1. 8
JÁSPER LUCA PSN Zrt. 12
JESZENSZKY EMESE Siófok KTC KFT Fekete 4
JOVICS DÓRA Harkányfürdő SE 14
JUHÁSZ ANNA NEKA II. 4
JUHÁSZ ESZTER ZSÓFIA NEKA I. 2
KALÁNYOS RITA JÚLIA NEKA I. 1
KÁLOZDI GERDA OLGA Hegyhát KSE 8
KARCZAGI CSENGE TUNGSRAM SE 10
KATUS KAMILLA BERTA Siófok KCSE Narancs 6
KENYÓ JÚLIA LILLA Siófok KCSE Fekete 12
KESTLER DORKA Harkányfürdő SE 14
KIRÁLY ZOÉ SÁRA Harkányfürdő SE 14
KISHALMI NIKOLETTA KATA Siófok KTC KFT Fekete 4
KISS LILIEN Csurgói NKC 10
KISS PETRA NEKA II. 2
KISS VANDA EDINA Sellye VSK 4
KISZELY FANNI Dél Takarék Mecseknádasd 10
KISZELY ZOÉ Dél Takarék Mecseknádasd 10
KLIKK JÁZMIN BBSC Balatonboglár 8
KOCSIS KORINA BBSC Balatonboglár 4
KOCSIS LEILA MK Pelikán-Siklós KC 8
KOMONDI BOGLÁRKA Marcali VSZSE 6
KONCSAG HANNA LILLA NEKA I. 2
KORMOS BARBARA NATALIA Siófok KCSE Fehér 6
KÓRÓDY RÉKA Tom Market-KSE 2. 14
KOSZTICS MIRELLA VERONIKA MK Pelikán-Siklós KC 9
KOVÁCS ALÍZ HARGITA Mohácsi TE 1888 10
KOVÁCS DÓRA TUNGSRAM SE 10
KOVÁCS LILI HANNA Siófok KTC KFT 12
KOVÁCS LUCA HANNA NEKA I. 2
KOVÁCS MARINA VIKTÓRIA NEKA I. 2
KOVÁCS MOLLI DOROTI Siófok KTC KFT Fekete 6
KOVÁCS NIKOLETT Sellye VSK 4
KOVÁCS PETRA Siófok KTC KFT Fekete 6
KÖDMENECZ KAMILLA TUNGSRAM SE 2
KRAMMER DORINA NEKA I. 2
KRISTINUS ANNA NEKA I. 2
KUDAR KATA ESZTER Sellye VSK 4
KUTI-KIS KÍRA NEKA II. 2
KUTOR KITTI VIKTÓRIA Marcali VSZSE 6
LACZI VIKTÓRIA Sellye VSK 4
LAKATOS GRÉTA Siófok KCSE Narancs 6
LÁSZLÓ BIANKA Marcali VSZSE 5
LÁSZLÓ ZSÓFIA Komló Sport KC 8
LASZTÓCZI DANIELLA KATA Tom Market-KSE 2. 12
LENGYELTÓTI ALIZ NEKA II. 4
LO PRESTI-KUN ELENA Satelit FC Somogytarnóca 12
LOVAS LAURA Hegyhát KSE 10
LOVÁSZ AMIRA Tom Market-KSE-Szentlőrin 10
LUKÁCS EMILIA Hegyhát KSE 10
LUKÁCS PETRA Siófok KTC KFT 1
MADÁCHY RÉKA Vonyarcvashegy SE 4
MADARÁSZ PANNA Komló Sport KC 10
MADARÁSZ-TURBÉKI REGINA Siófok KTC KFT 3
MAJOROS EMESE RÉKA TUNGSRAM SE 2
MAKÓ SAROLT BBSC Balatonboglár 8
MEGYERI DALMA Komló Sport KC 10
MÉSZÁROS ALEXANDRA Hegyhát KSE 10
MÉSZÁROS SZONJA BBSC Balatonboglár 6
MEZŐ NOÉMI Sellye VSK 4
MIHALEK KATINKA ANNA Tom Market-KSE-Szentlőrin 4
MIKÓ GRÉTA Siófok KCSE Fehér 8
MINÁRIK BOGLÁRKA Siófok KCSE Fekete 12
MOHAI AJSA Tom Market-KSE 1. 12
MOJZES ALINA BLANKA MK Pelikán-Siklós KC 8
MOLNÁR DOMINIKA GÓNA SZKKE 10
MOLNÁR HANNA Komló Sport KC 4
MOLNÁR NATÁLIA Siófok KTC KFT 10
MOSER RÉKA NEKA I. 2
MOSZBACHER EMMA Mohácsi TE 1888 10
MÜLLER LIA LEONIE Siófok KCSE Fekete 4
NAGY ANETT Satelit FC Somogytarnóca 12
NAGY ESZTER Marcali VSZSE 4
NAGY LAURA Siófok KTC KFT 6
NAGY LORETTA RINYAMENTI KC 12
NAGY NÓRA Siófok KCSE Fehér 6
NAGY-MAYER DORINA Dél Takarék Mecseknádasd 12
NÉMETH DALMA NEKA II. 4
NÉMETH LIZA Marcali VSZSE 8
NÉMETH VIRÁG GÓNA SZKKE 10
NÓRÁNT LUCA Tom Market-KSE 2. 12
NUSZPL PANNA Satelit FC Somogytarnóca 14
NYÁRI FATIME ZOÁRDA Komló Sport KC 12
OLLINYK ZLATA Sellye VSK 3
ORMAI VIVIEN Tom Market-KSE-Bóly 10
ŐRI RITA Siófok KCSE Narancs 8
PÁKOZDI-BROWNE LILI ALANNAH PSN Zrt. 14
PAP ZSÓFIA SÁRA Dél Takarék Mecseknádasd 12
PÁPAI JOHANNA Siófok KCSE Narancs 6
PAPP DORKA NEKA II. 2
PAPP ORSOLYA NEKA II. 2
PAPP ZSÓFIA Siófok KTC KFT 1
PAPP ZSÓFIA Komló Sport KC 1
PÁRDUCZ REBEKA GÓNA SZKKE 2
PÉCSEK KINCSŐ BERENIKÉ NIKÉ SE Fonyód 6
PÉCSI LARA Mohácsi TE 1888 14
PERECZ LILIEN Harkányfürdő SE 14
PÉTER ANNA LILIÁNA Mohácsi TE 1888 10
PÉTER ZSÓFI RINYAMENTI KC 12
PETERDI SÁRA Csurgói NKC 10
PETROVICS BOGLÁRKA MK Pelikán-Siklós KC 10
PETRUSKA ESZTER Harkányfürdő SE 2
PFAFFSICS MARTINA Csurgói NKC 10
PFEIFFER VIVIEN Mohácsi TE 1888 11
PIÁK BIANKA Satelit FC Somogytarnóca 12
PINTÉR LÉNA Tom Market-KSE 1. 12
PIRAINO LAURA ROSA NEKA II. 1
PIRK KATA LILI Tom Market-KSE 1. 12
POLECSÁK ANIKÓ ZSÓFIA Harkányfürdő SE 14
PORUBSZKI LARA NEKA I. 2
PREISENDÖRFER MAJA Komló Sport KC 7
PUCHNER ESZTER Hegyhát KSE 4
PUPOS ROXÁNA BOGLÁRKA NEKA I. 1
PUSKÁS PANKA Mohácsi TE 1888 10
RÁBEL REBEKA GÓNA SZKKE 2
RABLÁNSZKY DÓRA Mohácsi TE 1888 10
RÁDULY VANDA NEKA II. 2
RADVÁNYI NOÉMI Siófok KCSE Fekete 10
RAJKAI JÁZMIN NIKÉ SE Fonyód 4
RAJZ TAMARA Csurgói NKC 6
RASOVSZKY RÉZI Siófok KTC KFT Fekete 4
RÁZSICS DÓRA RADMILA Mohácsi TE 1888 10
REGENYEI ZSÓFIA Siófok KTC KFT 6
RÉTHÁZI FANNI Tom Market-KSE 1. 10
RIPL ANNA FLÓRA NEKA I. 2
RÓZSAHEGYI RÉKA Mohácsi TE 1888 10
RŐTH LILLA Tom Market-KSE 2. 14
RUPERT ZSÓFIA Siófok KCSE Fehér 8
S. TÓTH BÍBORKA JANKA Siófok KTC KFT 8
SÁGHY LILIÁNA Csurgói NKC 10
SALAMON REBEKA NEKA II. 2
SÁNDOR RÉKA Marcali VSZSE 2
SÁRKÁNY KÍRA NEKA I. 4
SÁRKÖZI LILLA Harkányfürdő SE 10
SCHULTZ ALÍZ Dél Takarék Mecseknádasd 12
SCHUM CSENGE Dél Takarék Mecseknádasd 12
SEBESTYÉN DORINA NEKA II. 4
SELYMES REBEKA Harkányfürdő SE 10
SENKÓ BENITA TUNGSRAM SE 10
SIMON ALEXA RINYAMENTI KC 8
SIMON PANNA Vonyarcvashegy SE 4
SKODA ZORA TUNGSRAM SE 8
SOMOGYI DORINA Vonyarcvashegy SE 4
SOMOGYVÁRI LARA Marcali VSZSE 10
SOMOGYVÁRI MIRA NEKA II. 3
SOÓS PÁLMA Tom Market-KSE-Szentlőrin 10
SÓTONYI ZÓRA Marcali VSZSE 8
SÖRE SZIMONETTA Marcali VSZSE 4
STAUB LUCA Mohácsi TE 1888 13
STECHER NÓRA Satelit FC Somogytarnóca 10
STOFF SÁRA RINYAMENTI KC 14
SUSZTER VIRÁG NEKA I. 4
SÜLI MAXIMA MK Pelikán-Siklós KC 2
SZABÓ ANIKÓ Marcali VSZSE 8
SZABÓ DIÁNA IZABELLA Sellye VSK 4
SZABÓ GRÉTA LAURA Komló Sport KC 9
SZABÓ JÁZMIN Siófok KCSE Narancs 8
SZABÓ JÁZMIN NEKA II. 2
SZABÓ LILI GÓNA SZKKE 4
SZABÓ LILI GYÖNGYVÉR NEKA I. 2
SZABÓ REBEKA Siófok KTC KFT Fekete 6
SZABÓ ZSÓFIA NEKA I. 2
SZALAI KITTI Tom Market-KSE 1. 6
SZALAI RÉKA NEKA I. 2
SZALONNA PETRA FLÓRA PSN Zrt. 14
SZARADICS SZONJA NEKA II. 2
SZARKA SZÁVA Satelit FC Somogytarnóca 8
SZAVÁRI ANNA DÓRA Siófok KTC KFT 6
SZEBÉNYI ALÍZ Tom Market-KSE 1. 2
SZEGEDI INEZ Satelit FC Somogytarnóca 14
SZENTE BORBÁLA Vonyarcvashegy SE 4
SZÉP HANNA Tom Market-KSE-Szentlőrin 8
SZIGETI SZONJA Siófok KCSE Fehér 8
SZILÁGYI ZSÓFIA Marcali VSZSE 8
SZILOVICS ALIZ Satelit FC Somogytarnóca 10
SZIPŐCS NOÉMI NEKA II. 2
SZIVA FRUZSINA Marcali VSZSE 12
SZUGFILL ELIZA Tom Market-KSE-Bóly 10
SZUKICS DORINA NEKA I. 2
SZÜCS DÓRA ÉVA NEKA I. 4
TAJTI LOTTI HANNA Tom Market-KSE-Bóly 6
TAKÁCS MÍRA Hegyhát KSE 8
TAKÁCS PETRA GÓNA SZKKE 12
TAKÁCS PETRA Siófok KCSE Fehér 6
TAKÁCS PETRA TAMARA Siófok KTC KFT Fekete 6
TAKÁCS VIOLETTA TÜNDE Tom Market-KSE 1. 8
TAKÁCS ZSÓFIA NEKA I. 4
TAMÁS MIRABELLA GABRIELLA BBSC Balatonboglár 6
TARJÁN VIRÁG ZOÉ Vonyarcvashegy SE 4
TEMESFALVI ANNA Marcali VSZSE 12
TENGLER GABRIELLA MK Pelikán-Siklós KC 8
TÉR PETRA LORETTA GÓNA SZKKE 14
TOLSZTIH NATASA Komló Sport KC 6
TÓTH ELIÁNA Satelit FC Somogytarnóca 12
TÓTH LARA NEKA II. 2
TÓTH LARINA Siófok KCSE Fehér 8
TÓTH LILLA NEKA II. 2
TÓTH MAJA MÁLNA Tom Market-KSE 2. 14
TÖRÖK BARBARA LEILA NEKA II. 2
TULI ESZTER BBSC Balatonboglár 8
TULUNGER ZSÓFIA ANDREA Hegyhát KSE 10
TÜRGYEI DORKA NEKA II. 4
VÁCZI BLANKA PSN Zrt. 14
VADASY MIRJÁNA Tom Market-KSE-Bóly 14
VAJDA FANNI VIVIEN RINYAMENTI KC 12
VAJDA VIVIEN Komló Sport KC 12
VARGA BOGLÁRKA NEKA I. 2
VARGA FLÓRA RAMÓNA TUNGSRAM SE 10
VASS CSENGE Siófok KCSE Narancs 8
VASTAG LAURA Vonyarcvashegy SE 4
VÉGH VIKTÓRIA Satelit FC Somogytarnóca 10
VERESTOY BORBÁLA ÉVA Siófok KTC KFT Fekete 4
VETUSINSZKI RÉKA PSN Zrt. 10
VIRÁGH JÁZMIN RAMÓNA NEKA II. 2
VÖRÖS ANNA Sellye VSK 4
VÖRÖS BÍBOR GÓNA SZKKE 12
VÖRÖS ENIKŐ GRÉTA Siófok KCSE Fehér 8
VÖRÖS ESZTER PSN Zrt. 11
VÖRÖS HELÉNA NEKA I. 2
WERNER VIOLA Tom Market-KSE-Bóly 10
ZAPF LILI Siófok KCSE Fekete 8
ZUBÁN RITA VERONIKA Tom Market-KSE-Bóly 2
ZSÁLEK LILLA Csurgói NKC 10
ZSOLDOS LEILA KAMILLA NEKA I. 2
ZSOLDOS LILIÁNA VANDA NEKA I. 2
ZSUPÁN SÁRA Siófok KTC KFT 10
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó