Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny LU10
Zákányi Bálint régió
2018. október 14. vasárnap
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
10:00 GÓNA SZKKE - Satelit FC Somogytarnóca 0 - 0
10:45 RINYAMENTI KC - Tom Market-KSE 1. 0 - 0
11:30 Satelit FC Somogytarnóca - Tom Market-KSE 2. 0 - 0
12:15 Tom Market-KSE-Bóly - RINYAMENTI KC 0 - 0
13:00 Harkányfürdő SE - GÓNA SZKKE 0 - 0
13:45 Tom Market-KSE 1. - PSN Zrt. 0 - 0
14:30 Tom Market-KSE 2. - Mohácsi TE 1888 0 - 0
15:15 Harkányfürdő SE - Tom Market-KSE-Bóly 0 - 0
16:00 PSN Zrt. - Mohácsi TE 1888 0 - 0
2018. november 25. vasárnap
Harkány, Városi Sportcsarnok,
09:00 Harkányfürdő SE - Tom Market-KSE 1. 0 - 0
09:40 PSN Zrt. - Tom Market-KSE-Bóly 0 - 0
10:20 Tom Market-KSE 1. - Mohácsi TE 1888 0 - 0
11:00 Tom Market-KSE 2. - Harkányfürdő SE 0 - 0
11:40 PSN Zrt. - Dél Takarék Mecseknádasd 0 - 0
12:20 Tom Market-KSE-Bóly - Komló Sport KC 0 - 0
13:00 Tom Market-KSE 2. - Mohácsi TE 1888 0 - 0
13:40 Komló Sport KC - Dél Takarék Mecseknádasd 0 - 0
Balatonboglár, NEKA Csarnok, 2. pálya
10:00 NEKA I. - Siófok KTC KFT 0 - 0
10:40 Marcali VSZSE - Siófok KCSE Fekete 0 - 0
11:20 Siófok KTC KFT - RINYAMENTI KC 0 - 0
12:00 Satelit FC Somogytarnóca - NEKA I. 0 - 0
12:40 Marcali VSZSE - NEKA II. 0 - 0
13:20 Siófok KCSE Fekete - GÓNA SZKKE 0 - 0
14:00 RINYAMENTI KC - Satelit FC Somogytarnóca 0 - 0
14:40 NEKA II. - GÓNA SZKKE 0 - 0
2018. december 16. vasárnap
Siklós, Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
09:00 MK Pelikán-Siklós KC - Harkányfürdő SE 0 - 0
09:40 Mohácsi TE 1888 - Tom Market-KSE-Bóly 0 - 0
10:20 Harkányfürdő SE - Tom Market-KSE 2.
11:00 Tom Market-KSE 1. - MK Pelikán-Siklós KC
11:40 Tom Market-KSE-Bóly - Tom Market-KSE 2.
12:20 Tom Market-KSE-Szentlőrin - Mohácsi TE 1888
13:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Tom Market-KSE 1.
13:40 PSN Zrt. - Hegyhát KSE
14:20 Tom Market-KSE-Szentlőrin - Komló Sport KC
15:00 Hegyhát KSE - Dél Takarék Mecseknádasd
15:40 Komló Sport KC - PSN Zrt.
Csurgó, Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
09:00 Csurgói NKC - RINYAMENTI KC 0 - 0
09:40 Marcali VSZSE - TUNGSRAM SE 0 - 0
10:20 RINYAMENTI KC - GÓNA SZKKE
11:00 Satelit FC Somogytarnóca - Siófok KTC KFT
11:40 Marcali VSZSE - Csurgói NKC
12:20 Siófok KCSE Fekete - TUNGSRAM SE
13:00 GÓNA SZKKE - Satelit FC Somogytarnóca
13:40 Siófok KCSE Fekete - Siófok KTC KFT
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁCS MAJA PETRA RINYAMENTI KC 6
ALMÁSI ANNA Tom Market-KSE 2. 5
ALPÁR RÉKA Harkányfürdő SE 6
ANDICS ESZTER Siófok KTC KFT 4
BABOS VIKTÓRIA Siófok KTC KFT 4
BÁLINT JANKA KATA MK Pelikán-Siklós KC 2
BÁNHEGYI BLANKA PANNA Dél Takarék Mecseknádasd 2
BÁRÁCZ TEKLA RINYAMENTI KC 6
BARUCHA ALMA DEBÓRA NEKA II. 2
BECK FLÓRA LILI PSN Zrt. 4
BENCSIK LILLA Mohácsi TE 1888 6
BERECZ REGINA PSN Zrt. 4
BÉRES FRUZSINA Siófok KCSE Fekete 4
BERTA JANKA GÓNA SZKKE 4
BERTALAN RÉKA GÓNA SZKKE 6
BESE DORINA SZILVIA GÓNA SZKKE 6
BOBÁLY ANNA BELLA Siófok KCSE Fekete 4
BOHNER ZSANETT Tom Market-KSE 1. 3
BORBÉLY KATALIN DIÁNA NEKA II. 2
BORONYÁK ANNA Komló Sport KC 2
BORS LIZA NEKA II. 2
BÖHM MAJA SZEMIRA Csurgói NKC 2
BÖRÖCZ ÍRISZ Tom Market-KSE 1. 5
BREITENBACH-DÁVID HANNA Mohácsi TE 1888 6
BRIGOVÁCZ HANNA Tom Market-KSE-Szentlőrin 1
BUJÁK LILLA Mohácsi TE 1888 6
BUKSZÁR ANNA NEKA I. 2
CSARANKÓ LUCA TUNGSRAM SE 2
CSÁSZÁR BOGLÁRKA Siófok KTC KFT 4
CSILLAG LEILA Marcali VSZSE 2
CSUKA LIÁNA Tom Market-KSE-Bóly 3
DEÁK ZSOLNA Siófok KTC KFT 4
DEMHARDT DOROTI Harkányfürdő SE 6
DÖMÉNY LILI MAJA Komló Sport KC 2
ÉDER ZSÓFIA NEKA II. 2
EGRI CSENGE Siófok KTC KFT 1
EGRY PANKA DORKA PSN Zrt. 4
ERDŐS PETRA PSN Zrt. 4
FARKAS CSENGE Tom Market-KSE 2. 5
FAZEKAS LUCA Tom Market-KSE-Szentlőrin 1
FERENCZ FRUZSINA LIZA TUNGSRAM SE 2
FÖLDES NIKOLETTA NEKA I. 2
FUISZ BORBÁLA Marcali VSZSE 2
FÜRST DOMINIKA BARBARA RINYAMENTI KC 4
GAÁL BORBÁLA RÉKA Tom Market-KSE 1. 2
GÁBOR KATA Siófok KTC KFT 4
GAZDAG TAMARA NEKA I. 2
GÉCZI CINTIA RENÁTA PSN Zrt. 4
GOSZTONYI ANNA Siófok KTC KFT 1
GRECHT LÉNA Tom Market-KSE-Bóly 5
GYÖRE CSENGE Tom Market-KSE 2. 5
HAMARICS-FEJES HÉDI Tom Market-KSE-Bóly 5
HARGITAI KATA Satelit FC Somogytarnóca 4
HARMATI MIA Tom Market-KSE-Szentlőrin 1
HEGEDÜS EMMA EMŐKE Csurgói NKC 2
HENCZ STELLA Siófok KCSE Fekete 4
HOFFMANN NÓRA Tom Market-KSE 1. 5
HOLDOSI LEILA Marcali VSZSE 2
HORNYÁK HAJNAL LENKE Tom Market-KSE 2. 5
HORVÁTH EVELIN JÁZMIN GÓNA SZKKE 6
HORVÁTH HANNA Tom Market-KSE 1. 5
HORVÁTH HANNA Tom Market-KSE-Szentlőrin 1
HORVÁTH HANNA Marcali VSZSE 2
HORVÁTH LUCA Marcali VSZSE 2
HORVÁTH LUCA GÓNA SZKKE 6
HORVÁTH VIVIEN RINYAMENTI KC 6
HORVÁTH ZSÓFIA Marcali VSZSE 2
HOSSZÚ LUCA Marcali VSZSE 2
IGNÁCZ MÁRIA AMANDA Tom Market-KSE-Szentlőrin 1
IVÁNYI ANNA GÓNA SZKKE 4
IVUSZA DALMA RINYAMENTI KC 6
JÁGER MIRA NEKA I. 2
JANKOVICS DALMA TUNGSRAM SE 2
JÁSPER LUCA PSN Zrt. 4
JOVICS DÓRA Harkányfürdő SE 6
JUHÁSZ ANNA NEKA II. 2
KARCZAGI CSENGE TUNGSRAM SE 2
KENYÓ JÚLIA LILLA Siófok KCSE Fekete 4
KESTLER DORKA Harkányfürdő SE 6
KIRÁLY ZOÉ SÁRA Harkányfürdő SE 6
KISS LILIEN Csurgói NKC 2
KISZELY FANNI Dél Takarék Mecseknádasd 2
KISZELY ZOÉ Dél Takarék Mecseknádasd 2
KOCSIS LEILA MK Pelikán-Siklós KC 2
KOMONDI BOGLÁRKA Marcali VSZSE 2
KÓRÓDY RÉKA Tom Market-KSE 2. 5
KOSZTICS MIRELLA VERONIKA MK Pelikán-Siklós KC 2
KOVÁCS ALÍZ HARGITA Mohácsi TE 1888 6
KOVÁCS DÓRA TUNGSRAM SE 2
KOVÁCS LILI HANNA Siófok KTC KFT 4
KOVÁCS MARINA VIKTÓRIA NEKA I. 2
KÖDMENECZ KAMILLA TUNGSRAM SE 2
KUTOR KITTI VIKTÓRIA Marcali VSZSE 2
LÁSZLÓ BIANKA Marcali VSZSE 2
LASZTÓCZI DANIELLA KATA Tom Market-KSE 2. 5
LENGYELTÓTI ALIZ NEKA II. 2
LO PRESTI-KUN ELENA Satelit FC Somogytarnóca 4
LOVÁSZ AMIRA Tom Market-KSE-Szentlőrin 1
LUKÁCS PETRA Siófok KTC KFT 1
MADARÁSZ PANNA Komló Sport KC 2
MEGYERI DALMA Komló Sport KC 2
MIHALEK KATINKA ANNA Tom Market-KSE-Szentlőrin 1
MINÁRIK BOGLÁRKA Siófok KCSE Fekete 4
MOHAI AJSA Tom Market-KSE 1. 5
MOJZES ALINA BLANKA MK Pelikán-Siklós KC 2
MOLNÁR DOMINIKA GÓNA SZKKE 4
MOLNÁR NATÁLIA Siófok KTC KFT 4
MOSZBACHER EMMA Mohácsi TE 1888 2
MÜLLER LIA LEONIE Siófok KCSE Fekete 2
NAGY ANETT Satelit FC Somogytarnóca 4
NAGY ESZTER Marcali VSZSE 2
NAGY LAURA Siófok KTC KFT 2
NAGY LORETTA RINYAMENTI KC 6
NAGY-MAYER DORINA Dél Takarék Mecseknádasd 2
NÉMETH DALMA NEKA II. 2
NÉMETH LIZA Marcali VSZSE 2
NÉMETH VIRÁG GÓNA SZKKE 4
NÓRÁNT LUCA Tom Market-KSE 2. 5
NUSZPL PANNA Satelit FC Somogytarnóca 6
NYÁRI FATIME ZOÁRDA Komló Sport KC 2
ORMAI VIVIEN Tom Market-KSE-Bóly 5
PÁKOZDI-BROWNE LILI ALANNAH PSN Zrt. 4
PAP ZSÓFIA SÁRA Dél Takarék Mecseknádasd 2
PAPP ZSÓFIA Siófok KTC KFT 1
PÁRDUCZ REBEKA GÓNA SZKKE 2
PÉCSI LARA Mohácsi TE 1888 6
PERECZ LILIEN Harkányfürdő SE 6
PÉTER ANNA LILIÁNA Mohácsi TE 1888 2
PÉTER ZSÓFI RINYAMENTI KC 4
PETERDI SÁRA Csurgói NKC 2
PETROVICS BOGLÁRKA MK Pelikán-Siklós KC 2
PFAFFSICS MARTINA Csurgói NKC 2
PFEIFFER VIVIEN Mohácsi TE 1888 6
PIÁK BIANKA Satelit FC Somogytarnóca 4
PINTÉR LÉNA Tom Market-KSE 1. 5
PIRAINO LAURA ROSA NEKA II. 1
PIRK KATA LILI Tom Market-KSE 1. 5
POLECSÁK ANIKÓ ZSÓFIA Harkányfürdő SE 6
PREISENDÖRFER MAJA Komló Sport KC 2
PUSKÁS PANKA Mohácsi TE 1888 4
RÁBEL REBEKA GÓNA SZKKE 2
RABLÁNSZKY DÓRA Mohácsi TE 1888 6
RADVÁNYI NOÉMI Siófok KCSE Fekete 4
RAJZ TAMARA Csurgói NKC 2
RÁZSICS DÓRA RADMILA Mohácsi TE 1888 4
RÉTHÁZI FANNI Tom Market-KSE 1. 5
RÓZSAHEGYI RÉKA Mohácsi TE 1888 4
RŐTH LILLA Tom Market-KSE 2. 5
S. TÓTH BÍBORKA JANKA Siófok KTC KFT 2
SÁGHY LILIÁNA Csurgói NKC 2
SÁNDOR RÉKA Marcali VSZSE 2
SÁRKÖZI LILLA Harkányfürdő SE 4
SCHULTZ ALÍZ Dél Takarék Mecseknádasd 2
SCHUM CSENGE Dél Takarék Mecseknádasd 2
SEBESTYÉN DORINA NEKA II. 2
SELYMES REBEKA Harkányfürdő SE 2
SENKÓ BENITA TUNGSRAM SE 2
SIMON VIRÁG NINETTA Csurgói NKC 1
SKODA ZORA TUNGSRAM SE 1
SOMOGYVÁRI LARA Marcali VSZSE 4
SOMOGYVÁRI MIRA NEKA II. 1
SOÓS PÁLMA Tom Market-KSE-Szentlőrin 1
SÓTONYI ZÓRA Marcali VSZSE 2
SÖRE SZIMONETTA Marcali VSZSE 2
STAUB LUCA Mohácsi TE 1888 6
STECHER NÓRA Satelit FC Somogytarnóca 4
STOFF SÁRA RINYAMENTI KC 6
SZABÓ ANIKÓ Marcali VSZSE 4
SZABÓ GRÉTA LAURA Komló Sport KC 2
SZABÓ LILI GÓNA SZKKE 2
SZABÓ ZSÓFIA NEKA I. 2
SZALAI RÉKA NEKA I. 2
SZALONNA PETRA FLÓRA PSN Zrt. 4
SZARKA SZÁVA Satelit FC Somogytarnóca 6
SZAVÁRI ANNA DÓRA Siófok KTC KFT 2
SZEGEDI INEZ Satelit FC Somogytarnóca 6
SZÉP HANNA Tom Market-KSE-Szentlőrin 1
SZILÁGYI ZSÓFIA Marcali VSZSE 2
SZILOVICS ALIZ Satelit FC Somogytarnóca 4
SZIVA FRUZSINA Marcali VSZSE 4
SZUGFILL ELIZA Tom Market-KSE-Bóly 3
SZUKICS DORINA NEKA I. 2
TAKÁCS PETRA GÓNA SZKKE 6
TAKÁCS VIOLETTA TÜNDE Tom Market-KSE 1. 2
TEMESFALVI ANNA Marcali VSZSE 4
TENGLER GABRIELLA MK Pelikán-Siklós KC 2
TÉR PETRA LORETTA GÓNA SZKKE 6
TÓTH ELIÁNA Satelit FC Somogytarnóca 4
TÓTH MAJA MÁLNA Tom Market-KSE 2. 5
TÜRGYEI DORKA NEKA II. 2
VÁCZI BLANKA PSN Zrt. 4
VADASY MIRJÁNA Tom Market-KSE-Bóly 5
VAJDA FANNI VIVIEN RINYAMENTI KC 6
VAJDA VIVIEN Komló Sport KC 2
VARGA BOGLÁRKA NEKA I. 2
VARGA FLÓRA RAMÓNA TUNGSRAM SE 2
VÉGH VIKTÓRIA Satelit FC Somogytarnóca 2
VETUSINSZKI RÉKA PSN Zrt. 4
VÖRÖS BÍBOR GÓNA SZKKE 6
VÖRÖS ESZTER PSN Zrt. 4
WERNER VIOLA Tom Market-KSE-Bóly 4
ZAPF LILI Siófok KCSE Fekete 2
ZUBÁN RITA VERONIKA Tom Market-KSE-Bóly 2
ZSÁLEK LILLA Csurgói NKC 2
ZSOLDOS LEILA KAMILLA NEKA I. 2
ZSOLDOS LILIÁNA VANDA NEKA I. 2
ZSUPÁN SÁRA Siófok KTC KFT 2
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó