Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny LU10
Kovács László régió
2018. október 13. szombat
Gödöllő, Hajós Alfréd Ált.Isk.
14:00 Főnix ISE - Farkasvár DSE LU10 0 - 0
14:40 DKA II. - Gödöllői KC 0 - 0
15:20 Farkasvár DSE LU10 - DKA III. 0 - 0
16:00 GVM Europe-Vác - Főnix ISE 0 - 0
16:40 DKA III. - DKA II. 0 - 0
17:20 GVM Europe-Vác - Gödöllői KC 0 - 0
2018. október 14. vasárnap
Örkény, Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
09:00 Aranyszarvas SE - Inárcs-Örkény KC 0 - 0
09:40 Moyra-Budaörs Handball - Vecsési SE 0 - 0
10:20 Dömsödi USE - Aranyszarvas SE 0 - 0
11:00 Inárcs-Örkény KC - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
11:40 Vecsési SE - Dömsödi USE 0 - 0
12:20 Budai Farkasok NKFT - ÉRD II. 0 - 0
13:00 Pilisvörösvári KSK - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
13:40 ÉRD II. - Szigetszentmiklós NKSE 0 - 0
14:20 Százhalombattai VUK SE - ÉRD I. 0 - 0
15:00 Szigetszentmiklós NKSE - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
15:40 Pilisvörösvári KSK - ÉRD I. 0 - 0
2018. november 24. szombat
Vác, Boronkay György SzKI és Gimn.*
00:00 DKA II. - Főnix ISE
00:00 Főnix ISE - Gyömrői KA
09:00 GVM Europe-Vác - Farkasvár DSE LU10 0 - 0
09:40 Gödöllői KC - DKA II. 0 - 0
10:20 Farkasvár DSE LU10 - DKA I. 0 - 0
11:00 Gödöllői KC - GVM Europe-Vác 0 - 0
11:40 DKA II. - Gödi SE 0 - 0
12:20 Vecsési SE - DKA III. 0 - 0
13:00 DKA I. - Gyömrői KA 0 - 0
13:40 DKA III. - Gödi SE 0 - 0
14:20 Gyömrői KA - Vecsési SE 0 - 0
2018. november 25. vasárnap
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
10:00 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklós NKSE 0 - 0
10:40 ÉRD I. - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
11:20 Szigetszentmiklós NKSE - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
12:00 ÉRD I. - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
12:40 Budai Farkasok NKFT - Aranyszarvas SE 0 - 0
13:20 Százhalombattai VUK SE - ÉRD II. 0 - 0
14:00 Pilisvörösvári KSK - Inárcs-Örkény KC 0 - 0
14:40 Dömsödi USE - Aranyszarvas SE 0 - 0
15:20 ÉRD II. - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
16:00 Inárcs-Örkény KC - Dömsödi USE 0 - 0
2018. december 15. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
00:00 ÉRD I. - Budai Farkasok NKFT
00:00 Budai Farkasok NKFT - Vecsési SE
12:00 Dömsödi USE - Szigetszentmiklós NKSE 0 - 0
12:40 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD II. 0 - 0
13:20 Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD I. 0 - 0
14:00 ÉRD II. - Dömsödi USE 0 - 0
14:40 Aranyszarvas SE - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
15:20 Százhalombattai VUK SE - Vecsési SE 0 - 0
16:00 ÉRD I. - Inárcs-Örkény KC 0 - 0
16:40 Aranyszarvas SE - Vecsési SE 0 - 0
17:20 Inárcs-Örkény KC - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
2018. december 16. vasárnap
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Farkasvár DSE LU10 - Gödöllői KC 0 - 0
09:40 Gyömrői KA - Gödi SE 0 - 0
10:20 Gödöllői KC - DKA III. 0 - 0
11:00 Gödi SE - Farkasvár DSE LU10 0 - 0
11:40 DKA II. - Gyömrői KA 0 - 0
12:20 GVM Europe-Vác - DKA I. 0 - 0
13:00 Pilisvörösvári KSK - DKA III. 0 - 0
13:40 GVM Europe-Vác - DKA II. 0 - 0
14:20 DKA I. - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
2019. február 24. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Dömsödi USE - ÉRD I.
09:40 Farkasvár DSE LU10 - ÉRD II.
10:20 ÉRD I. - Gödi SE
11:00 Farkasvár DSE LU10 - Dömsödi USE
11:40 ÉRD II. - EURONOVEX USE I.
12:20 Gödi SE - Budai Farkasok NKFT
13:00 EURONOVEX USE II. - Szigetszentmiklós NKSE
13:40 Budai Farkasok NKFT - EURONOVEX USE I.
14:20 EURONOVEX USE II. - Moyra-Budaörs Handball
15:00 Szigetszentmiklós NKSE - Inárcs-Örkény KC
15:40 Aranyszarvas SE - Százhalombattai VUK SE
16:20 Moyra-Budaörs Handball - Pilisvörösvári KSK
17:00 Inárcs-Örkény KC - Százhalombattai VUK SE
17:40 Pilisvörösvári KSK - Aranyszarvas SE
Vecsés, Városi Sportcsarnok
08:00 Vecsési SE - Maglódi TC
08:35 Gödöllői KC - Gyömrői KA
09:10 Maglódi TC - GVM Europe-Vác
09:45 Gödöllői KC - Vecsési SE
10:20 Gyömrői KA - GVM Europe-Vác
10:55 DKA I. - Solymári SC
11:30 DKA III. - Budakalászi SC
12:05 Solymári SC - DKA II.
12:40 Gödöllői SE - DKA I.
13:15 DKA II. - Budakalászi SC
13:50 Gödöllői SE - DKA III.
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
APAI PANNA Budai Farkasok NKFT 4
ARDELEAN PANNA KINGA Vecsési SE 4
BABCSÁNY NIKOLETT Szigetszentmiklós NKSE 6
BAJOR BARBARA ALEXANDRA Gyömrői KA 2
BAKOS LILI Aranyszarvas SE 6
BALLA PANNA DKA I. 2
BALOGH LELLE LIDIA Dömsödi USE 4
BALOGH LILI SÁRA Gödöllői KC 6
BARANYI ZARA JULIANNA ÉRD I. 2
BÁRCZI PANNA KINGA DKA II. 6
BARTOS BORÓKA Moyra-Budaörs Handball 4
BARTUS EVELIN LEA Gödi SE 4
BASKA BÍBORKA Pilisvörösvári KSK 4
BATTA NOÉMI VIKTÓRIA Dömsödi USE 6
BENCZE LILIÁNA Gödöllői KC 6
BENEDEK ZSÓFIA LUCA Főnix ISE 2
BILIK NÓRA BARBARA ÉRD I. 6
BÍRÓ AJSA ÉRD II. 6
BOLDVAI CSENGE BLANKA Főnix ISE 2
BORI ORSOLYA Aranyszarvas SE 6
BUBROVSZKI ZOÉ Pilisvörösvári KSK 6
BUCZKÓ ZITA Gyömrői KA 4
BUNDER JANKA DKA II. 5
CZUCZI VITA Farkasvár DSE LU10 6
CSERI MIRTILL DKA II. 3
CSIGHY DÓRA Főnix ISE 2
CSORBA KRISZTINA HENRIETTA Dömsödi USE 6
DANKÓ PATRÍCIA JOHANNA Szigetszentmiklós NKSE 4
DÁNOS CECILIA Moyra-Budaörs Handball 4
DÁVID ELIZA ÉRD II. 6
DEMETER JÁZMIN Gyömrői KA 4
DIÓSZEGI PATRÍCIA Gyömrői KA 4
DÓBIÁS BIANKA NÓRA DKA I. 4
DOMBAI MIRA Farkasvár DSE LU10 6
DREXLER BÍBORKA CSENGE DKA I. 2
DUCHENKA LOTTI NOÉMI Vecsési SE 4
DUDÁS ESZTER Szigetszentmiklós NKSE 2
DUDOK LILIÁNA DKA II. 5
EGYÜD MAJA GVM Europe-Vác 6
FARKAS LAURA Százhalombattai VUK SE 6
FAZEKAS FRUZSINA Aranyszarvas SE 6
FAZEKAS VIOLETTA Aranyszarvas SE 4
FEKETE ALEXA ANNA Aranyszarvas SE 6
FODOR BOGLÁRKA Szigetszentmiklós NKSE 6
FONÓDI BORBÁLA Farkasvár DSE LU10 2
FORGÓ TÍLIA Főnix ISE 2
GÁBOR ALEXA STELLA ÉRD II. 6
GÁL VERONIKA Szigetszentmiklós NKSE 6
GÉR NIKOLETT Vecsési SE 4
GERZANICS CSENGE KINCSŐ ÉRD I. 6
GÖLLNER SÁRA CSINSZKA Farkasvár DSE LU10 6
GRUNDA BARBARA Százhalombattai VUK SE 6
GYÜRKY MELINDA Gödi SE 4
HARSÁNYI LEILA LOLITA DKA III. 6
HAVADTŐI KINCSŐ Farkasvár DSE LU10 6
HEGEDŰS TÍMEA DKA I. 2
HEJL SZONJA Moyra-Budaörs Handball 6
HEVÉR FANNI GVM Europe-Vác 6
HORTOBÁGYI EMMA ANNA Inárcs-Örkény KC 6
HORVÁTH BIANKA Szigetszentmiklós NKSE 2
HORVÁTH HANNA Farkasvár DSE LU10 4
HORVÁTH LILI Vecsési SE 4
HORVÁTH NATÁLIA Gödi SE 4
HORVÁTH VIVIEN GVM Europe-Vác 4
HORVÁTH ZSÓFIA Gödi SE 4
HOSKÓ ESZTER Moyra-Budaörs Handball 6
IVÁN KINGA BIANKA ÉRD II. 5
IVÁN LAURA Vecsési SE 6
JÁROMI LINDA GVM Europe-Vác 6
JOÓ JÁZMIN HANNA Dömsödi USE 6
JÓRI ZSÓFIA ÉRD II. 4
JUHÁSZ PIROSKA Inárcs-Örkény KC 4
JUTASI KARINA REA Budai Farkasok NKFT 4
KARABA JÁZMIN LILIÁNA DKA I. 4
KARÁCSONY NIKOL ÉRD II. 4
KÁROSI DORKA HANNA DKA II. 2
KASSA ZILLE Gödi SE 2
KATA NÓRA GVM Europe-Vác 2
KAVALECZ LETÍCIA Gyömrői KA 2
KÉKESI ZSÓFIA DKA III. 6
KERÉKGYÁRTÓ LILI Szigetszentmiklós NKSE 4
KESERŰ EDINA Gyömrői KA 4
KÉSZ AMINA ELEONÓRA Inárcs-Örkény KC 6
KINCSES TAMARA Dömsödi USE 6
KIS ESZTER ANNA Százhalombattai VUK SE 6
KISS ANGELIKA Moyra-Budaörs Handball 4
KISS ANNA DKA II. 5
KISS KATALIN ÉRD I. 6
KISS LUCA Gyömrői KA 4
KISS MAJA Farkasvár DSE LU10 6
KMETYÓ LILI Aranyszarvas SE 6
KÓKAI BRIGITTA Gyömrői KA 4
KOMÁROMI ANNA RÉKA Szigetszentmiklós NKSE 6
KOVÁCS LIA PETRA Gödöllői KC 6
KÖRMENDI LARA Moyra-Budaörs Handball 2
KRIZSÁN LAURA Inárcs-Örkény KC 6
KROSELY NATÁLIA Moyra-Budaörs Handball 2
LÁBISCSÁK LOLA Főnix ISE 2
LACZKÓ DORINA LILÁNA Gödöllői KC 4
LAKATOS KIARA MIRANDA DKA I. 2
LAKOS LIA Inárcs-Örkény KC 4
LÉRÁNT ANNA Farkasvár DSE LU10 6
LISÓCZKI ZSÓFIA Aranyszarvas SE 6
LŐRINC LAURA Szigetszentmiklós NKSE 6
LUDVIG LILI Pilisvörösvári KSK 5
MADURA ZSANETT Vecsési SE 2
MAGYAR ZOÉ RÉKA Százhalombattai VUK SE 4
MAJOR-MARÓTHY BORA Gödi SE 4
MAJOROS BIANKA VILLŐ DKA II. 4
MARCALEK ZSÓFIA DKA II. 2
MÁRKUS AMANDA Inárcs-Örkény KC 6
MARUSNIK ZOÉ KINGA Farkasvár DSE LU10 4
MÉRI VERONIKA Farkasvár DSE LU10 3
MESZLÉNYI KLAUDIA Százhalombattai VUK SE 4
MEZEI ZOÉ REBEKA Gödöllői KC 6
MIHALIK NÓRA Gyömrői KA 2
MIKLÓS LÉNA KATA Moyra-Budaörs Handball 4
MIKÓ GRÉTA ÉRD II. 4
MIRITY MIRA Gyömrői KA 2
MISI ALEXANDRA Inárcs-Örkény KC 2
MISI BIANKA KATALIN DKA III. 1
MOLNÁR JÁZMIN Pilisvörösvári KSK 6
MOLNÁR KRISZTINA RENÁTA Aranyszarvas SE 6
MOTIKA DORKA Pilisvörösvári KSK 6
NAGY GRÉTA VIKTÓRIA Szigetszentmiklós NKSE 6
NAGY TÍMEA AJSA Budai Farkasok NKFT 2
NAGY ZSUZSANNA PANNA Budai Farkasok NKFT 4
NEISZ VIKTÓRIA Szigetszentmiklós NKSE 2
NÉMETH ADÉL ÉRD II. 2
NÉMETH RÉKA MÁRIA Százhalombattai VUK SE 4
OBOLÉR PETRA Moyra-Budaörs Handball 4
ÓNODI LARA Moyra-Budaörs Handball 6
ORAVECZKI LILIÁNA Százhalombattai VUK SE 4
PAKSI PANKA NÓRA ÉRD II. 2
PÁL VIVIEN Pilisvörösvári KSK 4
PALKOVICS GRÉTA Vecsési SE 4
PALLAGI PANNA FLÓRA GVM Europe-Vác 6
PÁNDI ANDREA Pilisvörösvári KSK 6
PANTALI VILLŐ DKA III. 1
PAP JÚLIA Moyra-Budaörs Handball 4
PÁPAI MONA Gyömrői KA 4
PAPP LUCA DKA II. 5
PAYER JÁZMIN Pilisvörösvári KSK 6
PILHÁL HANNA Moyra-Budaörs Handball 6
POLGÁR KÍRA AMINA Gödöllői KC 6
PRESINSZKI PETRA Inárcs-Örkény KC 4
RAB SÁRA DORKA Dömsödi USE 6
RAKSZEGI ZAMIRA Dömsödi USE 6
REICHERT ZOÉ Százhalombattai VUK SE 6
RÉKASI HANNA Vecsési SE 6
RÉTI JÚLIA DKA III. 6
RÉTI KINGA DKA III. 5
RÉVUTI BOGLÁRKA DKA III. 6
REZNEKI LARA MILÉNA Gödi SE 4
RIESZ ABIGÉL DOROTTYA Inárcs-Örkény KC 6
RIGÓ HANNA DKA II. 6
RIGÓ JÁZMIN DKA II. 5
RISKÓ DORINA NOA ÉRD I. 4
RIZMAJER MIRJAM Inárcs-Örkény KC 4
ROMDHANI LINA Szigetszentmiklós NKSE 6
ROSTA RÉKA BÍBORKA GVM Europe-Vác 6
RÓZSAHEGYI RÉKA DKA I. 2
SÁRI ANGÉLA Budai Farkasok NKFT 4
SEBŐK NÓRA PETRA Gyömrői KA 4
SIMON NOÉMI DKA I. 2
SIPOS LUCA SÁRA Gödöllői KC 4
SIRÁLY FANNI Vecsési SE 6
SLEZÁK TÍMEA PETRA Dömsödi USE 6
SPARGL JÁZMIN GVM Europe-Vác 6
STAYER LUCA SÁRA DKA II. 6
STEIERLEIN PANNA ÉRD I. 6
STRAUB NÓRA Pilisvörösvári KSK 6
STREHÓ REGINA DKA II. 6
STRINGOVICS DOROTTYA Farkasvár DSE LU10 4
STROVECZ DÓRA Gödöllői KC 6
STROVECZ NÓRA Gödöllői KC 6
SUHAJDA RENÁTA Szigetszentmiklós NKSE 6
SZABADOS DÓRA GVM Europe-Vác 6
SZABÓ HANNA Szigetszentmiklós NKSE 6
SZABÓ VANDA Dömsödi USE 6
SZALAI GERDA Százhalombattai VUK SE 6
SZATMÁRI BARBARA Farkasvár DSE LU10 5
SZEPESI INEZ FRUZSINA GVM Europe-Vác 6
SZÉPVÖLGYI DALMA DKA III. 6
TAVASZI KINGA Százhalombattai VUK SE 4
TOMCSÁNYI DORKA ÉRD I. 6
TOMEK VIRÁG GVM Europe-Vác 6
TORMA FRUZSINA Gödi SE 2
TÓTH BOGLÁR KINCSŐ Főnix ISE 2
TÓTH DOROTTYA Gyömrői KA 2
TÓTH ENIKŐ ÉRD I. 4
TÓTH FANNI Budai Farkasok NKFT 4
TÓTH KINGA DKA III. 6
TÓTH LIZETT ANNA Aranyszarvas SE 6
TÓTH NÓRA GVM Europe-Vác 6
TÓTH PANKA Gödi SE 4
TÖRÖK EMMA Moyra-Budaörs Handball 6
TÖTÖS DÓRA JÁZMIN Moyra-Budaörs Handball 4
VARGA CSILLA Dömsödi USE 4
VARGHA PETRA Gödöllői KC 6
VÉGH BOGLÁRKA DKA II. 5
VERES GERDA LILIÁNA DKA I. 4
VERTIG LILI ERIKA Moyra-Budaörs Handball 6
VICZENE DORINA RÉKA DKA I. 2
VIDA NÓRA Farkasvár DSE LU10 2
VIGH ZSÓFIA DKA I. 4
VOJTEK VIVIEN GVM Europe-Vác 2
WINDISSCH FANNI Gödi SE 2
ZÁMBOR NINA GABRIELLA Gödi SE 2
ZENTAI DÓRA MARIANNA DKA I. 2
ZOLLER PANNI DKA III. 5
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó