Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny FU10
Kovács László régió
2018. október 14. vasárnap
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
14:00 Budai Farkasok NKFT - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
14:40 Farkasvár DSE FU10 - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
15:20 Moyra-Budaörs Handball - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
16:00 Százhalombattai VUK SE - Farkasvár DSE FU10 0 - 0
16:40 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
Cegléd, Török János Mezőg. SZI*
09:00 Ceglédi KKSE Református - Ceglédi KKSE Szent Keresz 0 - 0
09:40 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK- Á 0 - 0
10:20 Ráckeve VKSK - Ceglédi KKSE Református 0 - 0
11:00 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Szigetszentmiklósi KSK- Á 0 - 0
11:40 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
12:20 Dunaharaszti MTK - Szigetszentmiklósi KSK Cs 0 - 0
13:00 Ráckeve VKSK - Dabasi KC VSE 0 - 0
13:40 Ceglédi KKSE Várkonyi - Szigetszentmiklósi KSK Cs 0 - 0
14:20 Dunaharaszti MTK - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
15:00 Ceglédi KKSE Várkonyi - Dabasi KC VSE 0 - 0
2018. november 24. szombat
Dunaharaszti, Dunaharaszti Sportcsarnok
13:00 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
13:40 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
14:20 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklósi KSK- Á 0 - 0
15:00 Százhalombattai VUK SE - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
15:40 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
16:20 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Szigetszentmiklósi KSK Cs 0 - 0
17:00 Ráckeve VKSK - Százhalombattai VUK SE 0 - 0
2018. november 25. vasárnap
Cegléd, Török János Mezőg. SZI*
09:30 Ceglédi KKSE Várkonyi - Ceglédi KKSE Szent Keresz 0 - 0
10:10 Farkasvár DSE FU10 - Gyömrői KA I. 0 - 0
10:50 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Gyáli BKSE 0 - 0
11:30 Ceglédi KKSE Várkonyi - Farkasvár DSE FU10 0 - 0
12:10 Ceglédi KKSE Református - Dabasi KC VSE 0 - 0
12:50 Pilisvörösvári KSK - Gyömrői KA I. 0 - 0
13:30 Dabasi KC VSE - Gyáli BKSE 0 - 0
14:10 Ceglédi KKSE Református - Pilisvörösvári KSK 0 - 0
2018. december 15. szombat
Ráckeve, Árpád Fejedelem Általános Iskola tornaterme *
12:30 Ráckeve VKSK - Dabasi KC VSE 0 - 0
13:10 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
13:50 Dabasi KC VSE - Gyáli BKSE 0 - 0
14:30 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK- Á 0 - 0
15:10 Dunaharaszti MTK - Százhalombattai VUK SE
15:50 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Szigetszentmiklósi KSK B. 0 - 0
16:30 Gyáli BKSE - Dunaharaszti MTK
17:10 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK Cs 0 - 0
2018. december 16. vasárnap
Solymár, PEMÜ Sportcsanok
14:00 Pilisvörösvári KSK - Budai Farkasok NKFT 0 - 0
14:40 Farkasvár DSE FU10 - Moyra-Budaörs Handball 0 - 0
15:20 Budai Farkasok NKFT - Gyömrői KA I. 0 - 0
16:00 Pilisvörösvári KSK - Farkasvár DSE FU10 0 - 0
16:40 Moyra-Budaörs Handball - Gyömrői KA I. 0 - 0
2019. február 24. vasárnap
Zsámbék, Zichy Miklós Ált. Isk.*
11:00 Dunaharaszti MTK - Budai Farkasok NKFT
11:40 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK- Á
12:20 Ráckeve VKSK - Dunaharaszti MTK
13:00 Budai Farkasok NKFT - Gyáli BKSE
13:40 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Ráckeve VKSK
14:20 Dunavarsányi TE - Szigetszentmiklósi KSK Cs
15:00 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball
15:40 Százhalombattai VUK SE - Dunavarsányi TE
16:20 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklósi KSK B.
17:00 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Pilisvörösvári KSK
17:40 Szigetszentmiklósi KSK B. - Százhalombattai VUK SE
Vác, Boronkay György SzKI és Gimn.*
09:00 Váci KSE - Csömöri SSZN KFT
09:40 Dabasi KC VSE - Maglódi TC
10:20 Farkasvár DSE FU10 - Váci KSE
11:00 Csömöri SSZN KFT - Maglódi TC
11:40 Dabasi KC VSE - Ceglédi KKSE Várkonyi
12:20 Farkasvár DSE FU10 - Ceglédi KKSE Szent Keresz
13:00 Gyömrői KA I. - Ceglédi KKSE Református
13:40 Gyömrői KA II. - Ceglédi KKSE Szent Keresz
14:20 Vecsési SE - Ceglédi KKSE Várkonyi
15:00 Ceglédi KKSE Református - Gyömrői KA II.
15:40 Vecsési SE - Gyömrői KA I.
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
AMBRUS LEVENTE BARNA Szigetszentmiklósi KSK- Á 3
BAKI BARNABÁS Gyáli BKSE 6
BALOG ZSOMBOR Dabasi KC VSE 2
BALOGH BENCE Dabasi KC VSE 6
BÁNLAKI MARCELL Dunaharaszti MTK 2
BÁRÁNY LÁSZLÓ Ráckeve VKSK 4
BARÁTH GELLÉRT Gyáli BKSE 6
BARÁTH ILLÉS Gyáli BKSE 6
BARTA GERGELY Ceglédi KKSE Szent Keresz 4
BARTA MÁTÉ TIBOR Dunaharaszti MTK 4
BARTOS BENEDEK Moyra-Budaörs Handball 4
BAYERLE PATRIK MILÁN Százhalombattai VUK SE 4
BEJÓ DÁVID Gyömrői KA I. 2
BERECZKY MÁRTON Ceglédi KKSE Református 2
BERTHA BOLDIZSÁR GYÖRGY Pilisvörösvári KSK 6
BODZSÁR DÁNIEL Ceglédi KKSE Református 4
BORDÁS BENEDEK Dabasi KC VSE 6
BOZÓKI ISTVÁN Ceglédi KKSE Református 4
BOZÓKI TAMÁS Ceglédi KKSE Református 2
BÖLCSKEI GÁBOR Ráckeve VKSK 6
BŐLE ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handball 2
BŐTI ISTVÁN NOEL Ceglédi KKSE Várkonyi 4
BUDINSZKY ÁGOSTON MIHÁLY Dunaharaszti MTK 4
BUKTA BÓDOG Szigetszentmiklósi KSK Cs 6
CHORENDZSÁK RÓBERT Ceglédi KKSE Várkonyi 4
CZENE RICHÁRD JÁNOS Ceglédi KKSE Szent Keresz 4
CZIMER ZALÁN Gyáli BKSE 6
CZINKE BOTOND Szigetszentmiklósi KSK- Á 6
CSÁKY-BALOG ÁDÁM Ceglédi KKSE Szent Keresz 4
CSÁSZI BALÁZS Ceglédi KKSE Református 4
CSEH DÁVID KOPPÁNY Ceglédi KKSE Református 2
CSETŐ GÁBOR Gyömrői KA I. 4
CSISZÁR DÁNIEL Ceglédi KKSE Várkonyi 4
CSORDÁS CSABA Ráckeve VKSK 6
CSŐKE DÁVID Szigetszentmiklósi KSK B. 5
DÓSA-RÁCZ KRISTÓF Ceglédi KKSE Református 2
DUDÁS ANDRÁS Ceglédi KKSE Várkonyi 4
ECSERI FERENC Ceglédi KKSE Szent Keresz 4
ERDEI LEVENTE ATTILA Gyáli BKSE 2
ESZTOCSÁK MARCELL ZSOLT Szigetszentmiklósi KSK Cs 4
FALUSI BÁLINT Ráckeve VKSK 6
FARKAS TIBOR Ceglédi KKSE Református 4
FEDÁK ALEX Ceglédi KKSE Református 4
FEKETE BALÁZS DÁNIEL Gyáli BKSE 6
FILLER GERGELY Dabasi KC VSE 6
FINTA MILÁN Szigetszentmiklósi KSK Cs 4
FLEISCHER MÁRTON Gyáli BKSE 6
FRANK PÉTER BENCE Ceglédi KKSE Szent Keresz 4
FÜLE BALÁZS Szigetszentmiklósi KSK Cs 6
FÜLE PÉTER Ceglédi KKSE Szent Keresz 2
GOMBOS SOMA Budai Farkasok NKFT 6
GYAPJAS ANDRÁS Szigetszentmiklósi KSK B. 6
GYENGE SZABOLCS Ceglédi KKSE Református 4
HAJDU MÁTÉ Farkasvár DSE FU10 6
HALÁSZ ERIK Szigetszentmiklósi KSK B. 6
HARSÁNYI ÁRMIN SÁMUEL Moyra-Budaörs Handball 4
HEGEDŰS CSABA LEVENTE Gyömrői KA I. 4
HERNÁDI BOTOND Dabasi KC VSE 4
HOLPERT ÁDÁM Farkasvár DSE FU10 4
HORNYAN MARCELL Szigetszentmiklósi KSK- Á 6
HORVÁTH-MÁCSAI LEVENTE Gyömrői KA I. 2
HOSSZÚ CSONGOR Gyáli BKSE 4
ILINYI ERIK Százhalombattai VUK SE 6
IVÁNYIK NORTON Budai Farkasok NKFT 6
JEBALI-LÁSZLÓ NASRI Ceglédi KKSE Várkonyi 4
JUHÁSZ GERGŐ Moyra-Budaörs Handball 2
JUHÁSZ ZALÁN Ceglédi KKSE Szent Keresz 4
KADA VAJK Szigetszentmiklósi KSK- Á 4
KÁDÁR ALEX Szigetszentmiklósi KSK- Á 6
KAPELLER BÁLINT Budai Farkasok NKFT 6
KARDOS PÉTER Budai Farkasok NKFT 6
KARSAI RÓBERT Százhalombattai VUK SE 6
KECSKÉS KEVE Ceglédi KKSE Várkonyi 4
KECSKÉS KRISTÓF Dabasi KC VSE 4
KECSKÉS MILOS Gyömrői KA I. 2
KIRCSI ALEX Farkasvár DSE FU10 5
KIRSCH TORDA LEVENTE Ceglédi KKSE Várkonyi 4
KISS-LOSSÓ MÁTÉ Gyáli BKSE 4
KLIMES VENCEL Budai Farkasok NKFT 5
KONCZ ÁRON ISTVÁN Ceglédi KKSE Szent Keresz 3
KORPONAY ZOLTÁN ÖRS Szigetszentmiklósi KSK B. 3
KOVÁCS BENEDEK Ráckeve VKSK 6
KOVÁCS FERENC Gyáli BKSE 4
KOVÁCS GERGŐ Pilisvörösvári KSK 6
KOZEK DOMINIK Pilisvörösvári KSK 6
KOZMA MÁTÉ Dabasi KC VSE 6
KŐVÁRI KRISTÓF Szigetszentmiklósi KSK Cs 6
KÖVI KARSA Gyömrői KA I. 4
KRÁLIK BOLDIZSÁR Dunaharaszti MTK 2
KUBÁT LEVENTE Dunaharaszti MTK 4
KURKÓ ÁRON Gyömrői KA I. 2
LÁZÁR BENCE TAMÁS Százhalombattai VUK SE 6
LEHOCZKI ATTILA Százhalombattai VUK SE 4
LÉRÁNT BENEDEK Farkasvár DSE FU10 6
LIPTAI ANDRÁS Dunaharaszti MTK 2
LOHONYA LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi KSK B. 4
MACZINKÓ MÁRK Moyra-Budaörs Handball 6
MANGEL BENEDEK LÁSZLÓ Farkasvár DSE FU10 4
MANHERCZ ZSOMBOR MÁRK Pilisvörösvári KSK 6
MESKÓ ZOLTÁN NIMRÓD Ceglédi KKSE Szent Keresz 4
MESTER CSABA Ráckeve VKSK 6
MIHÁLY DÁVID Szigetszentmiklósi KSK Cs 3
MIHÁLY ZALÁN TAMÁS Pilisvörösvári KSK 6
MOLNÁR BENEDEK PÉTER Budai Farkasok NKFT 4
MONOSTORI ROLAND MÁRK Pilisvörösvári KSK 6
NAGY MÁRTON GÉZA Szigetszentmiklósi KSK Cs 6
NAGY MILÁN Dabasi KC VSE 6
NÁTRÁN DÁNIEL ROLNAD Moyra-Budaörs Handball 6
OLÁH BENEDEK Moyra-Budaörs Handball 2
OROSZ BENCE Szigetszentmiklósi KSK B. 4
OSZTOBÁNYI GERGŐ MÁTÉ Moyra-Budaörs Handball 6
PÁNTYA ISTVÁN Szigetszentmiklósi KSK Cs 6
PAP MARCELL Pilisvörösvári KSK 6
PELLER BÁLINT Pilisvörösvári KSK 3
PÉTERFFY SZABOLCS Százhalombattai VUK SE 2
PETROVSZKI LEVENTE RUDOLF Pilisvörösvári KSK 2
PRESINSZKI PÉTER Dabasi KC VSE 2
RÁDAI ZALÁN Százhalombattai VUK SE 6
REVUCZKY RODERIK GYULA Ceglédi KKSE Szent Keresz 4
RUSZKAI DOMINIK Szigetszentmiklósi KSK Cs 6
SALACZ CSONGOR Farkasvár DSE FU10 5
SAMU MILÁN Gyáli BKSE 6
SCHAFFER ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handball 4
SCHULTZ GYÖRGY Dunaharaszti MTK 3
SEBE BOTOND Százhalombattai VUK SE 4
SOPRONYI ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK- Á 4
SRAMEK ZALÁN Szigetszentmiklósi KSK Cs 3
STEINGART-SZABÓ ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handball 2
STIFT MÁRTON GERGELY Farkasvár DSE FU10 5
SZABÓ NIMRÓD Moyra-Budaörs Handball 6
SZABÓ TAMÁS Százhalombattai VUK SE 6
SZAKA MILÁN Farkasvár DSE FU10 6
SZENDI TIBOR Dunaharaszti MTK 4
SZEREMLEY BARNA BULCSÚ Budai Farkasok NKFT 4
SZILÁGYI DÁNIEL Dunaharaszti MTK 2
TAKÁCS BENEDEK Moyra-Budaörs Handball 4
TAKÁCS DOMINIK Dabasi KC VSE 6
TASNÁDI ZOLTÁN Ráckeve VKSK 6
TEHENES MÁTÉ Ceglédi KKSE Várkonyi 4
TORMA PÉTER Szigetszentmiklósi KSK- Á 4
TÓTH ÁRON Százhalombattai VUK SE 6
TÓTH BENDEGÚZ BARNABÁS Farkasvár DSE FU10 6
TÓTH BENEDEK BERTALAN Farkasvár DSE FU10 6
TÓTH BENEDEK GERGELY Moyra-Budaörs Handball 2
TÓTH GERGELY CSANÁD Farkasvár DSE FU10 4
TÓTH MÁRTON Ceglédi KKSE Református 1
TÓTH MILÁN Százhalombattai VUK SE 6
TÓTH REGŐ Gyömrői KA I. 2
TÓTH ZALÁN KRISZTIÁN Szigetszentmiklósi KSK B. 6
TÓTH ZÉTÉNY Ceglédi KKSE Várkonyi 2
TÖRÖK VENDEL VILMOS Moyra-Budaörs Handball 6
TURCSÁNY BENCE Pilisvörösvári KSK 6
TURCSIK ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK- Á 6
UGRIN ZALÁN GYULA Ceglédi KKSE Református 2
UJVÁRI ZALÁN Dabasi KC VSE 6
URR ANDRÁS Gyömrői KA I. 2
VARGA BALÁZS JÁNOS Ráckeve VKSK 6
VARGA CSONGOR GYULA Gyömrői KA I. 4
VEHOCZKI ÁDÁM BENCE Farkasvár DSE FU10 6
VÉR GERGELY Moyra-Budaörs Handball 4
VERMES MÁTÉ OLIVÉR Pilisvörösvári KSK 6
VÖRÖS BENCE Budai Farkasok NKFT 6
VÖRÖS MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 6
WUNDERLICH-MAKAI ZALÁN Gyömrői KA I. 2
ZÁBORSZKI NOEL Gyáli BKSE 6
ZSOLNAI BÁLINT Dabasi KC VSE 2
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó