Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny FU10
Kovács László régió
2018. október 14. vasárnap
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
14:00 Budai Farkasok NKFT - Százhalombattai VUK SE
14:40 Farkasvár DSE FU10 - Pilisvörösvári KSK
15:20 Moyra-Budaörs Handball - Budai Farkasok NKFT
16:00 Százhalombattai VUK SE - Farkasvár DSE FU10
16:40 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball
Cegléd, Török János Mezőg. SZI*
09:00 Ceglédi KKSE Református - Ceglédi KKSE Szent Keresz
09:40 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK- Á
10:20 Ráckeve VKSK - Ceglédi KKSE Református
11:00 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Szigetszentmiklósi KSK- Á
11:40 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK B.
12:20 Dunaharaszti MTK - Szigetszentmiklósi KSK Cs
13:00 Ráckeve VKSK - Dabasi KC VSE
13:40 Ceglédi KKSE Várkonyi - Szigetszentmiklósi KSK Cs
14:20 Dunaharaszti MTK - Szigetszentmiklósi KSK B.
15:00 Ceglédi KKSE Várkonyi - Dabasi KC VSE
2018. november 24. szombat
Dunaharaszti, Dunaharaszti Sportcsarnok
13:00 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Budai Farkasok NKFT
13:40 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklósi KSK B.
14:20 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklósi KSK- Á
15:00 Százhalombattai VUK SE - Moyra-Budaörs Handball
15:40 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK B.
16:20 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Szigetszentmiklósi KSK Cs
17:00 Ráckeve VKSK - Százhalombattai VUK SE
2018. november 25. vasárnap
Cegléd, Török János Mezőg. SZI*
09:30 Ceglédi KKSE Várkonyi - Ceglédi KKSE Szent Keresz
10:10 Farkasvár DSE FU10 - Gyömrői KA I.
10:50 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Gyáli BKSE
11:30 Ceglédi KKSE Várkonyi - Farkasvár DSE FU10
12:10 Ceglédi KKSE Református - Dabasi KC VSE
12:50 Pilisvörösvári KSK - Gyömrői KA I.
13:30 Dabasi KC VSE - Gyáli BKSE
14:10 Ceglédi KKSE Református - Pilisvörösvári KSK
2018. december 15. szombat
Ráckeve, Árpád Fejedelem Általános Iskola tornaterme *
12:30 Ráckeve VKSK - Dabasi KC VSE
13:10 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Szigetszentmiklósi KSK B.
13:50 Dabasi KC VSE - Gyáli BKSE
14:30 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK- Á
15:10 Dunaharaszti MTK - Százhalombattai VUK SE
15:50 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Szigetszentmiklósi KSK B.
16:30 Gyáli BKSE - Dunaharaszti MTK
17:10 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK Cs
2018. december 16. vasárnap
Solymár, PEMÜ Sportcsanok
14:00 Pilisvörösvári KSK - Budai Farkasok NKFT
14:40 Farkasvár DSE FU10 - Moyra-Budaörs Handball
15:20 Budai Farkasok NKFT - Gyömrői KA I.
16:00 Pilisvörösvári KSK - Farkasvár DSE FU10
16:40 Moyra-Budaörs Handball - Gyömrői KA I.
2019. február 24. vasárnap
Zsámbék, Zichy Miklós Ált. Isk.*
11:00 Dunaharaszti MTK - Budai Farkasok NKFT
11:40 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK- Á
12:20 Ráckeve VKSK - Dunaharaszti MTK
13:00 Budai Farkasok NKFT - Gyáli BKSE
13:40 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Ráckeve VKSK
14:20 Dunavarsányi TE - Szigetszentmiklósi KSK Cs
15:00 Pilisvörösvári KSK - Moyra-Budaörs Handball
15:40 Százhalombattai VUK SE - Dunavarsányi TE
16:20 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklósi KSK B.
17:00 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Pilisvörösvári KSK
17:40 Szigetszentmiklósi KSK B. - Százhalombattai VUK SE
Vác, Boronkay György SzKI és Gimn.*
09:00 Váci KSE - Csömöri SSZN KFT
09:40 Dabasi KC VSE - Maglódi TC
10:20 Farkasvár DSE FU10 - Váci KSE
11:00 Csömöri SSZN KFT - Maglódi TC
11:40 Dabasi KC VSE - Ceglédi KKSE Várkonyi
12:20 Farkasvár DSE FU10 - Ceglédi KKSE Szent Keresz
13:00 Gyömrői KA I. - Ceglédi KKSE Református
13:40 Gyömrői KA II. - Ceglédi KKSE Szent Keresz
14:20 Vecsési SE - Ceglédi KKSE Várkonyi
15:00 Ceglédi KKSE Református - Gyömrői KA II.
15:40 Vecsési SE - Gyömrői KA I.
2019. március 23. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Szigetszentmiklósi KSK B. - Dabasi KC VSE
10:40 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Moyra-Budaörs Handball
11:20 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Dabasi KC VSE
12:00 Szigetszentmiklósi KSK B. - Budai Farkasok NKFT
12:40 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Moyra-Budaörs Handball
13:20 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Százhalombattai VUK SE
14:00 Budai Farkasok NKFT - Solymári SC
14:40 Százhalombattai VUK SE - Gyáli BKSE
15:20 Dunavarsányi TE - Ráckeve VKSK
16:00 Dunaharaszti MTK - Solymári SC
16:40 Ráckeve VKSK - Gyáli BKSE
17:20 Dunavarsányi TE - Dunaharaszti MTK
2019. március 24. vasárnap
Tápiószele, Sportcsarnok *
09:00 Ceglédi KKSE Református - Maglódi TC
09:40 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Vecsési SE
10:20 Ceglédi KKSE Várkonyi - Maglódi TC
11:00 Ceglédi KKSE Református - Vecsési SE
11:40 Ceglédi KKSE Várkonyi - Váci KSE
12:20 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Gyömrői KA I.
13:00 Gyömrői KA II. - Váci KSE
13:40 Csömöri SSZN KFT - Farkasvár DSE FU10
14:20 Gyömrői KA I. - Pilisvörösvári KSK
15:00 Gyömrői KA II. - Farkasvár DSE FU10
15:40 Csömöri SSZN KFT - Pilisvörösvári KSK
2019. április 6. szombat
Tököl, Sportcsarnok
14:00 Szigetszentmiklósi KSK Cs - Szigetszentmiklósi KSK B.
14:40 Ráckeve VKSK - Százhalombattai VUK SE
15:20 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Szigetszentmiklósi KSK Cs
16:00 Diósdi DSE - Százhalombattai VUK SE
16:40 Szigetszentmiklósi KSK B. - Ráckeve VKSK
17:20 Szigetszentmiklósi KSK- Á - Diósdi DSE
2019. április 7. vasárnap
Tápiószele, Sportcsarnok *
10:00 Ceglédi KKSE Református - Dabasi KC VSE
10:40 Ceglédi KKSE Várkonyi - Gyáli BKSE
11:20 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Dabasi KC VSE
12:00 Ceglédi KKSE Református - Gyáli BKSE
12:40 Ceglédi KKSE Várkonyi - Gyömrői KA II.
13:20 Gyömrői KA I. - Dunaharaszti MTK
14:00 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Dunavarsányi TE
14:40 Gyömrői KA II. - Dunaharaszti MTK
15:20 Gyömrői KA I. - Dunavarsányi TE
Vác, Boronkay György SzKI és Gimn.*
10:00 Váci KSE - Solymári SC
10:40 Pilisvörösvári KSK - Budai Farkasok NKFT
11:20 Solymári SC - Farkasvár DSE FU10
12:00 Maglódi TC - Pilisvörösvári KSK
12:40 Váci KSE - Moyra-Budaörs Handball
13:20 Csömöri SSZN KFT - Budai Farkasok NKFT
14:00 Farkasvár DSE FU10 - Vecsési SE
14:40 Maglódi TC - Moyra-Budaörs Handball
15:20 Csömöri SSZN KFT - Vecsési SE
2019. május 11. szombat
Cegléd, Török János Mezőg. SZI*
Maglódi TC - Dabasi KC VSE
Ceglédi KKSE Református - Maglódi TC
09:00 Ceglédi KKSE Várkonyi - Pilisvörösvári KSK
09:40 Ceglédi KKSE Szent Keresz - Gyáli BKSE
10:20 Ceglédi KKSE Református - Pilisvörösvári KSK
11:00 Ceglédi KKSE Várkonyi - Dabasi KC VSE
11:40 Vecsési SE - Gyáli BKSE
12:20 Ceglédi KKSE Református - Ceglédi KKSE Szent Keresz
13:00 Vecsési SE - Dabasi KC VSE
Dunaharaszti, Dunaharaszti Sportcsarnok
09:00 Dunaharaszti MTK - Szigetszentmiklósi KSK- Á
09:40 Dunavarsányi TE - Szigetszentmiklósi KSK B.
10:20 Dunaharaszti MTK - Diósdi DSE
11:00 Dunavarsányi TE - Szigetszentmiklósi KSK- Á
11:40 Diósdi DSE - Szigetszentmiklósi KSK B.
12:20 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK Cs
13:00 Budai Farkasok NKFT - Moyra-Budaörs Handball
13:40 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK Cs
14:20 Ráckeve VKSK - Budai Farkasok NKFT
15:00 Százhalombattai VUK SE - Moyra-Budaörs Handball
2019. május 12. vasárnap
Vác, Boronkay György SzKI és Gimn.*
00:00 Gyömrői KA II. - Csömöri SSZN KFT
00:00 Solymári SC - Csömöri SSZN KFT
10:00 Váci KSE - Farkasvár DSE FU10
10:40 Gyömrői KA II. - Gyömrői KA I.
11:20 Farkasvár DSE FU10 - Solymári SC
12:00 Váci KSE - Gyömrői KA I.
12:40 Solymári SC - Gyömrői KA II.
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
AMBRUS LEVENTE BARNA Szigetszentmiklósi KSK- Á 11
ARADI CSANÁD SZILVESZTER Váci KSE 2
BACZKÓ LEVENTE Csömöri SSZN KFT 5
BAKI BARNABÁS Gyáli BKSE 6
BAKONDI BÁLINT Vecsési SE 4
BAKSA BENCE Diósdi DSE 4
BALOG ZSOMBOR Dabasi KC VSE 2
BALOGH BENCE Dabasi KC VSE 14
BÁNLAKI MARCELL Dunaharaszti MTK 6
BÁRÁNY LÁSZLÓ Ráckeve VKSK 12
BARÁTH GELLÉRT Gyáli BKSE 14
BARÁTH ILLÉS Gyáli BKSE 14
BARTA GERGELY Ceglédi KKSE Szent Keresz 10
BARTA MÁTÉ TIBOR Dunaharaszti MTK 12
BARTOS BENEDEK Moyra-Budaörs Handball 6
BAYERLE PATRIK MILÁN Százhalombattai VUK SE 6
BEJÓ DÁVID Gyömrői KA I. 3
BERECZKY MÁRTON Ceglédi KKSE Református 8
BERGENDY LÁSZLÓ Solymári SC 6
BERKI DOMINIK Váci KSE 8
BERTHA BOLDIZSÁR GYÖRGY Pilisvörösvári KSK 14
BODOR BENDEGÚZ ALEX Százhalombattai VUK SE 8
BODZSÁR DÁNIEL Ceglédi KKSE Református 10
BOGÁCSI DÁVID GYÖRGY Váci KSE 4
BÓKA BENCE Csömöri SSZN KFT 5
BORDÁS BENEDEK Dabasi KC VSE 14
BOZÓKI ISTVÁN Ceglédi KKSE Református 11
BOZÓKI TAMÁS Ceglédi KKSE Református 5
BÖLCSKEI GÁBOR Ráckeve VKSK 14
BŐLE ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handball 8
BŐTI ISTVÁN NOEL Ceglédi KKSE Várkonyi 12
BUDINSZKY ÁGOSTON MIHÁLY Dunaharaszti MTK 9
BUKTA BÓDOG Szigetszentmiklósi KSK Cs 14
CHORENDZSÁK RÓBERT Ceglédi KKSE Várkonyi 10
CHRISTMANN ÁKOS ATTILA Moyra-Budaörs Handball 2
CZENE RICHÁRD JÁNOS Ceglédi KKSE Szent Keresz 12
CZIBERE GERGŐ Gyömrői KA II. 5
CZIFRA PATRIK MÁRK Dunavarsányi TE 6
CZIMER ZALÁN Gyáli BKSE 12
CZINKE BOTOND Szigetszentmiklósi KSK- Á 14
CSABA GERGELY Csömöri SSZN KFT 6
CSÁKY-BALOG ÁDÁM Ceglédi KKSE Szent Keresz 12
CSÁSZI BALÁZS Ceglédi KKSE Református 9
CSEH DÁVID KOPPÁNY Ceglédi KKSE Református 2
CSERNI DOMINIK ATTILA Váci KSE 6
CSETŐ GÁBOR Gyömrői KA I. 12
CSIBRÁK LEVENTE MILÁN Maglódi TC 6
CSISZÁR DÁNIEL Ceglédi KKSE Várkonyi 12
CSORDÁS CSABA Ráckeve VKSK 12
CSŐKE DÁVID Szigetszentmiklósi KSK B. 12
DOBOS BENEDEK Solymári SC 6
DÓSA DÁVID Csömöri SSZN KFT 6
DÓSA-RÁCZ KRISTÓF Ceglédi KKSE Református 5
DUDÁS ANDRÁS Ceglédi KKSE Várkonyi 6
DUDÁS MÁTÉ Dunaharaszti MTK 6
DUDASZEG DÁNIEL JÁNOS Dunavarsányi TE 8
ECSERI FERENC Ceglédi KKSE Szent Keresz 12
EILER-BORS ARMAND Maglódi TC 6
ENDZSEL BENCE ERNŐ Dunavarsányi TE 6
ERDEI LEVENTE ATTILA Gyáli BKSE 6
ESZTOCSÁK MARCELL ZSOLT Szigetszentmiklósi KSK Cs 12
FALUSI BÁLINT Ráckeve VKSK 14
FARKAS TIBOR Ceglédi KKSE Református 7
FEDÁK ALEX Ceglédi KKSE Református 11
FEHÉR ZOLTÁN Vecsési SE 2
FEKETE BALÁZS DÁNIEL Gyáli BKSE 14
FILLER GERGELY Dabasi KC VSE 14
FINTA MILÁN Szigetszentmiklósi KSK Cs 4
FLEISCHER MÁRTON Gyáli BKSE 14
FODOR ROLAND Gyömrői KA II. 8
FORGÁCS BENEDEK Szigetszentmiklósi KSK Cs 8
FORTUNA GYÖRGY Diósdi DSE 4
FRANK PÉTER BENCE Ceglédi KKSE Szent Keresz 8
FULLAJTÁR-BALOGH LEVENTE Dunavarsányi TE 8
FÜLE BALÁZS Szigetszentmiklósi KSK Cs 12
FÜLE PÉTER Ceglédi KKSE Szent Keresz 2
GADÁCSI MILÁN Dunavarsányi TE 8
GALAVICS DÁVID BRUNÓ Váci KSE 6
GOMBOS SOMA Budai Farkasok NKFT 14
GULYBÁN BOTOND Diósdi DSE 2
GYAPJAS ANDRÁS Szigetszentmiklósi KSK B. 14
GYENGE SZABOLCS Ceglédi KKSE Református 12
GYŐRI JÁNOS DÁNIEL Solymári SC 4
HAJAS BÁLINT Solymári SC 6
HAJDU MÁTÉ Farkasvár DSE FU10 10
HALÁSZ ERIK Szigetszentmiklósi KSK B. 14
HARSÁNYI ÁRMIN SÁMUEL Moyra-Budaörs Handball 8
HECZENDORFER MÁTÉ Ceglédi KKSE Református 4
HEGEDŰS CSABA LEVENTE Gyömrői KA I. 12
HERNÁDI BOTOND Dabasi KC VSE 10
HITTMANN TIBOR BALÁZS Moyra-Budaörs Handball 5
HOLCZER ÁDÁM Vecsési SE 8
HOLPERT ÁDÁM Farkasvár DSE FU10 11
HORNYÁK MÁTÉ Váci KSE 2
HORNYAN MARCELL Szigetszentmiklósi KSK- Á 6
HORVÁTH ÁDÁM PATRIK Gyáli BKSE 4
HORVÁTH GÉZA KOLOS Ceglédi KKSE Szent Keresz 6
HORVÁTH-MÁCSAI LEVENTE Gyömrői KA I. 10
HOSSZÚ CSONGOR Gyáli BKSE 10
ILINYI ERIK Százhalombattai VUK SE 6
ILLYÉS GERGŐ Diósdi DSE 4
IVÁNYIK NORTON Budai Farkasok NKFT 14
JEBALI-LÁSZLÓ NASRI Ceglédi KKSE Várkonyi 12
JUDIT-JÁNOSI NÁNDOR Szigetszentmiklósi KSK B. 2
JUHÁSZ GERGŐ Moyra-Budaörs Handball 4
JUHÁSZ ZALÁN Ceglédi KKSE Szent Keresz 10
KADA VAJK Szigetszentmiklósi KSK- Á 12
KÁDÁR ALEX Szigetszentmiklósi KSK- Á 14
KAPELLER BÁLINT Budai Farkasok NKFT 14
KARBUCZ ZALÁN Diósdi DSE 4
KARDOS PÉTER Budai Farkasok NKFT 14
KÁRMÁN DÁNIEL Gyömrői KA II. 8
KARSAI RÓBERT Százhalombattai VUK SE 12
KATONA ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK B. 2
KECSKÉS KEVE Ceglédi KKSE Várkonyi 12
KECSKÉS KRISTÓF Dabasi KC VSE 12
KECSKÉS MILOS Gyömrői KA I. 2 10
Gyömrői KA II. 8
KINDLA BÁLINT Gyömrői KA II. 5
KIRCSI ALEX Farkasvár DSE FU10 9
KIRSCH TORDA LEVENTE Ceglédi KKSE Várkonyi 12
KIS MÁRTON ANDRÁS Maglódi TC 4
KISS-LOSSÓ MÁTÉ Gyáli BKSE 12
KLIMES VENCEL Budai Farkasok NKFT 5
KONCZ ÁRON ISTVÁN Ceglédi KKSE Szent Keresz 8
KÓNYA MÁTÉ Dunavarsányi TE 8
KORPONAY ZOLTÁN ÖRS Szigetszentmiklósi KSK B. 11
KOVÁCS BENEDEK Ráckeve VKSK 14
KOVÁCS DÁVID Vecsési SE 8
KOVÁCS FERENC Gyáli BKSE 4
KOVÁCS GERGŐ Pilisvörösvári KSK 14
KOVÁCS ZSOMBOR Váci KSE 4
KOZEK DOMINIK Pilisvörösvári KSK 12
KOZMA MÁTÉ Dabasi KC VSE 6
KŐVÁRI KRISTÓF Szigetszentmiklósi KSK Cs 14
KÖVI KARSA Gyömrői KA I. 12
KRÁLIK BOLDIZSÁR Dunaharaszti MTK 8
KRIKLER ANDRÁS Solymári SC 4
KRÜZSELY CSABA KRISTÓF Dunaharaszti MTK 8
KUBÁT LEVENTE Dunaharaszti MTK 10
KUMMER MILÁN Váci KSE 8
KUN OLIVÉR Váci KSE 8
KURKÓ ÁRON Gyömrői KA I. 10
LÁSZLÓ NOEL Gyömrői KA II. 6
LÁZÁR BENCE TAMÁS Százhalombattai VUK SE 10
LEHOCZKI ATTILA Százhalombattai VUK SE 10
LENDVAI GÁBOR LEVENTE Százhalombattai VUK SE 8
LÉRÁNT BENEDEK Farkasvár DSE FU10 12
LÉVAI SÁMUEL Diósdi DSE 2
LIPTAI ANDRÁS Dunaharaszti MTK 3
LOHONYA LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi KSK B. 7
LUKÁCS VINCE Pilisvörösvári KSK 8
MACZINKÓ MÁRK Moyra-Budaörs Handball 14
MAJOR BENDE Maglódi TC 6
MAJZIK FERENC Vecsési SE 8
MANGEL BENEDEK LÁSZLÓ Farkasvár DSE FU10 8
MANHERCZ ZSOMBOR MÁRK Pilisvörösvári KSK 14
MESKÓ ZOLTÁN NIMRÓD Ceglédi KKSE Szent Keresz 11
MESTER CSABA Ráckeve VKSK 10
MÉSZÁROS MÁRK Dunavarsányi TE 6
MIHÁLY DÁVID Szigetszentmiklósi KSK Cs 10
MIHÁLY ZALÁN TAMÁS Pilisvörösvári KSK 14
MOLNÁR BENEDEK PÉTER Budai Farkasok NKFT 12
MONOSTORI ROLAND MÁRK Pilisvörösvári KSK 8
MORVA CSONGOR Szigetszentmiklósi KSK- Á 5
NAGY DOMINIK Maglódi TC 6
NAGY LEVENTE Diósdi DSE 2
NAGY MÁRK Váci KSE 8
NAGY MÁRTON GÉZA Szigetszentmiklósi KSK Cs 14
NAGY MILÁN Dabasi KC VSE 10
NAGY TAMÁS Gyömrői KA II. 8
NÁTRÁN DÁNIEL ROLAND Moyra-Budaörs Handball 10
NEMES BENEDEK Maglódi TC 6
NEMESSÁNYI BARNABÁS Gyáli BKSE 5
NÉMETH LEVENTE Maglódi TC 6
NÉMETH PÉTER ÁDÁM Ráckeve VKSK 4
OLÁH BENEDEK Moyra-Budaörs Handball 8
OROSZ BENCE Szigetszentmiklósi KSK B. 10
OSZTOBÁNYI GERGŐ MÁTÉ Moyra-Budaörs Handball 14
OZORAI BÁLINT Vecsési SE 8
PABLÉNYI CSABA Dunaharaszti MTK 8
PÁL BALÁZS Ceglédi KKSE Várkonyi 4
PALAGYI ZÉTÉNY Váci KSE 4
PÁNTYA ISTVÁN Szigetszentmiklósi KSK Cs 11
PAP MARCELL Pilisvörösvári KSK 8
PAPP DÁVID Gyömrői KA II. 5
PELLER BÁLINT Pilisvörösvári KSK 5
PÉNZES MARCELL Vecsési SE 7
PÉTERFFY SZABOLCS Százhalombattai VUK SE 4
PETŐVÁRI BENCE DOMONKOS Diósdi DSE 2
PETROVSZKI LEVENTE RUDOLF Pilisvörösvári KSK 2
POPA DOMINIK LÉNÁRD Diósdi DSE 2
POZDERKA AMBRUS Solymári SC 6
POZDERKA SIMON Solymári SC 6
PRESENSZKI PÉTER Dabasi KC VSE 4
RÁDAI ZALÁN Százhalombattai VUK SE 12
RATKAY ZSIGMOND Diósdi DSE 2
REVUCZKY RODERIK GYULA Ceglédi KKSE Szent Keresz 10
RITTLING NÁNDOR ISTVÁN Budai Farkasok NKFT 2
RUSZKAI DOMINIK Szigetszentmiklósi KSK Cs 10
SALACZ CSONGOR Farkasvár DSE FU10 13
SAMÓK BENCE Gyömrői KA II. 5
SAMU MILÁN Gyáli BKSE 14
SCHAFFER ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handball 8
SCHULTZ GYÖRGY Dunaharaszti MTK 9
SEBE BOTOND Százhalombattai VUK SE 8
SIMON KONOR Diósdi DSE 2
SISMANOGLU CAN Dunaharaszti MTK 2
SOMOGYI ÁRON ZSOLT Vecsési SE 6
SOPRONYI ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK- Á 7
SRAMEK ZALÁN Szigetszentmiklósi KSK Cs 11
STEINGART-SZABÓ ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handball 8
STIFT MÁRTON GERGELY Farkasvár DSE FU10 13
SUKE PÉTER ISTVÁN Diósdi DSE 4
SURÁNYI HUNOR Váci KSE 8
SZABÓ ÁKOS PATRIK Diósdi DSE 2
SZABÓ BENEDEK BOTOND Százhalombattai VUK SE 4
SZABÓ NIMRÓD Moyra-Budaörs Handball 10
SZABÓ TAMÁS Százhalombattai VUK SE 12
SZAKA MILÁN Farkasvár DSE FU10 12
SZARVAS RÓBERT Dabasi KC VSE 8
SZATMÁRI TAMÁS Ceglédi KKSE Református 2
SZENDI TIBOR Dunaharaszti MTK 5
SZEREMLEY BARNA BULCSÚ Budai Farkasok NKFT 8
SZILÁGYI DÁNIEL Dunaharaszti MTK 8
SZOMOR ANDOR Váci KSE 2
SZŰCS LEVENTE ISTVÁN Csömöri SSZN KFT 6
TAKÁCS BENEDEK Moyra-Budaörs Handball 7
TAKÁCS DOMINIK Dabasi KC VSE 14
TAKÁCS MÁRTON Moyra-Budaörs Handball 2
TAR ÁDÁM Dunavarsányi TE 8
TASNÁDI ZOLTÁN Ráckeve VKSK 12
TEHENES MÁTÉ Ceglédi KKSE Várkonyi 12
TORMA PÉTER Szigetszentmiklósi KSK- Á 12
TÓTH ÁRON Százhalombattai VUK SE 12
TÓTH BENDEGÚZ BARNABÁS Farkasvár DSE FU10 12
TÓTH BENEDEK BERTALAN Farkasvár DSE FU10 12
TÓTH BENEDEK GERGELY Moyra-Budaörs Handball 6
TÓTH GERGELY CSANÁD Farkasvár DSE FU10 10
TÓTH LEVENTE MÁTÉ Gyömrői KA II. 7
TÓTH MÁRTON Ceglédi KKSE Református 9
TÓTH MILÁN Százhalombattai VUK SE 12
TÓTH REGŐ Gyömrői KA I. 8
TÓTH ZALÁN KRISZTIÁN Szigetszentmiklósi KSK B. 14
TÓTH ZÉTÉNY Ceglédi KKSE Várkonyi 6
TÖRÖK VENDEL VILMOS Moyra-Budaörs Handball 12
TÖRÖK VINCE Váci KSE 4
TURCSÁNY BENCE Pilisvörösvári KSK 14
TURCSIK ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK- Á 14
TURZÁN KEVIN Csömöri SSZN KFT 6
UGRIN ZALÁN GYULA Ceglédi KKSE Református 10
UJVÁRI ZALÁN Dabasi KC VSE 12
URBÁN ANDOR Ceglédi KKSE Várkonyi 6
URR ANDRÁS Gyömrői KA I. 2
VARASDI NIMRÓD Vecsési SE 6
VARGA BALÁZS JÁNOS Ráckeve VKSK 14
VARGA CSONGOR GYULA Gyömrői KA I. 11
VARGA LÁSZLÓ Maglódi TC 6
VASS HUNOR SÁNDOR Csömöri SSZN KFT 6
VEHOCZKI ÁDÁM BENCE Farkasvár DSE FU10 14
VENCZEL MÁRK Csömöri SSZN KFT 6
VÉR GERGELY Moyra-Budaörs Handball 6
VERMES MÁTÉ OLIVÉR Pilisvörösvári KSK 12
VETRÓ GERGELY Vecsési SE 5
VIDA ZOLTÁN GÁBOR Csömöri SSZN KFT 6
VÍGH-KÜRTI ROLAND Gyömrői KA II. 2
VÖRÖS BENCE Budai Farkasok NKFT 14
VÖRÖS MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 14
WUNDERLICH-MAKAI ZALÁN Gyömrői KA I. 8
ZÁBORSZKI NOEL Gyáli BKSE 6
ZÁSZLÓS VIKTOR TAMÁS Váci KSE 2
ZSOLNAI BÁLINT Dabasi KC VSE 7
ZSULYEVICS IVÁN BENCE Vecsési SE 8
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó