Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás versenyek FU10
Kovács László régió
2017. október 7. szombat
Cegléd, Gál József Sportcsarnok
09:00 Ceglédi KKSE - Dabasi KC VSE 13 - 17
09:45 Ráckeve VKSK - VSK Tököl 17 - 14
10:30 Dunavarsányi TE - Gyáli BKSE 9 - 2
11:15 Dabasi KC VSE - Ráckeve VKSK 24 - 12
12:00 VSK Tököl - Dunavarsányi TE 21 - 7
12:45 Gyáli BKSE - Ceglédi KKSE 7 - 27
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Vecsési SE - Farkasvár DSE FU10 6 - 14
09:45 Csömöri SSZN KFT - Pilisvörösvári KSK 5 - 25
10:30 Budai Farkasok NKFT - Váci KSE 4 - 18
11:15 Pilisvörösvári KSK - Vecsési SE 11 - 16
12:00 Váci KSE - Csömöri SSZN KFT 27 - 4
12:45 Farkasvár DSE FU10 - Budai Farkasok NKFT 22 - 9
2017. október 8. vasárnap
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
09:00 SZHB. VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK 1 9 - 14
09:45 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Budaörs Handball 2 - 20
10:30 Diósdi DSE - KUK SE Érd 6 - 4
11:15 SZHB. VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK 2 15 - 15
12:00 Budaörs Handball - Diósdi DSE 13 - 6
12:45 KUK SE Érd - Szigetszentmiklósi KSK 1 13 - 16
2017. november 11. szombat
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
09:00 Budaörs Handball - SZHB. VUK SE 16 - 11
09:45 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Diósdi DSE 13 - 13
10:30 Szigetszentmiklósi KSK 2 - KUK SE Érd 5 - 11
11:15 SZHB. VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK 1 10 - 9
12:00 Diósdi DSE - Szigetszentmiklósi KSK 2 17 - 8
12:45 Budaörs Handball - KUK SE Érd 23 - 4
2017. november 12. vasárnap
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
10:00 Gyömrői KA - Gyáli BKSE 16 - 5
10:45 Ráckeve VKSK - Dunavarsányi TE 28 - 6
11:30 VSK Tököl - Gyáli BKSE 22 - 6
12:15 Ráckeve VKSK - Ceglédi KKSE 15 - 14
13:00 Dabasi KC VSE - Dunavarsányi TE 27 - 5
13:45 Ceglédi KKSE - VSK Tököl 18 - 12
14:30 Dabasi KC VSE - Gyömrői KA 22 - 11
Vecsés, Városi Sportcsarnok
09:00 Csömöri SSZN KFT - Vecsési SE 3 - 13
09:45 Pilisvörösvári KSK - Budai Farkasok NKFT 22 - 7
10:30 Farkasvár DSE FU10 - Váci KSE 12 - 10
11:15 Budai Farkasok NKFT - Csömöri SSZN KFT 11 - 10
12:00 Pilisvörösvári KSK - Farkasvár DSE FU10 10 - 12
12:45 Váci KSE - Vecsési SE 10 - 9
2017. december 3. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 SZHB. VUK SE - Diósdi DSE 13 - 15
09:45 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Budaörs Handball 12 - 18
10:30 KUK SE Érd - Diósdi DSE 14 - 26
11:15 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Szigetszentmiklósi KSK 2 12 - 13
12:00 Budaörs Handball - KUK SE Érd 24 - 14
12:45 Szigetszentmiklósi KSK 1 - SZHB. VUK SE 5 - 12
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Vecsési SE - Budai Farkasok NKFT 15 - 5
09:45 Pilisvörösvári KSK - Váci KSE 15 - 10
10:30 Csömöri SSZN KFT - Farkasvár DSE FU10 4 - 25
11:15 Pilisvörösvári KSK - Vecsési SE 16 - 5
12:00 Budai Farkasok NKFT - Farkasvár DSE FU10 4 - 18
12:45 Váci KSE - Csömöri SSZN KFT 23 - 7
Dunavarsány, Árpád Fejedelem Ált.Isk.
09:00 Dunavarsányi TE - Gyáli BKSE 19 - 6
09:45 Ráckeve VKSK - VSK Tököl 18 - 13
10:30 Dabasi KC VSE - Ceglédi KKSE 13 - 12
11:15 Ráckeve VKSK - Gyáli BKSE 22 - 1
12:00 Ceglédi KKSE - Gyömrői KA 22 - 13
12:45 VSK Tököl - Dabasi KC VSE 10 - 12
13:30 Dunavarsányi TE - Gyömrői KA 8 - 19
2018. március 3. szombat
Tököl, Sportcsarnok
08:30 Ráckeve VKSK - Budaörs Handball 17 - 11
09:15 Pilisvörösvári KSK - Diósdi DSE 12 - 10
10:00 Dabasi KC VSE - Farkasvár DSE FU10 12 - 12
10:45 Budaörs Handball - Pilisvörösvári KSK 10 - 13
11:30 Ráckeve VKSK - Farkasvár DSE FU10 14 - 8
12:15 Dabasi KC VSE - Diósdi DSE 17 - 10
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE - Szigetszentmiklósi KSK 1 11 - 9
09:45 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Váci KSE 11 - 13
10:30 Gyömrői KA - SZHB. VUK SE 12 - 13
11:15 Ceglédi KKSE - Váci KSE 14 - 10
12:00 Vecsési SE - SZHB. VUK SE 10 - 12
12:45 Gyömrői KA - Szigetszentmiklósi KSK 2 20 - 17
13:30 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Ceglédi KKSE 11 - 18
2018. március 4. vasárnap
Bugyi, Sportcsarnok
09:00 Bugyi SE - Gyáli BKSE 8 - 2
09:45 VSK Tököl - Budai Farkasok NKFT 29 - 1
10:30 Dunavarsányi TE - KUK SE Érd 13 - 11
11:15 VSK Tököl - Csömöri SSZN KFT 23 - 10
12:00 Gyáli BKSE - Budai Farkasok NKFT 15 - 8
12:45 Dunavarsányi TE - Csömöri SSZN KFT 15 - 10
13:30 KUK SE Érd - Bugyi SE 17 - 8
2018. április 22. vasárnap
Vác, Városi Sportcsarnok
09:00 Váci KSE - SZHB. VUK SE 13 - 10
09:45 Gyömrői KA - Vecsési SE 11 - 18
10:30 Ceglédi KKSE - SZHB. VUK SE 14 - 14
11:15 Gyömrői KA - Szigetszentmiklósi KSK 1 15 - 9
12:00 Vecsési SE - Szigetszentmiklósi KSK 2 9 - 9
12:45 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Szentendrei NKE 21 - 3
13:30 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Ceglédi KKSE 10 - 20
14:15 Váci KSE - Szentendrei NKE 18 - 1
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
08:45 Budaörs Handball - Dabasi KC VSE 14 - 19
09:30 Ráckeve VKSK - Pilisvörösvári KSK 18 - 13
10:15 Diósdi DSE - Farkasvár DSE FU10 11 - 13
11:00 Dabasi KC VSE - Pilisvörösvári KSK 8 - 9
11:45 Diósdi DSE - Ráckeve VKSK 7 - 14
12:30 Farkasvár DSE FU10 - Budaörs Handball 14 - 10
Tököl, Sportcsarnok
11:00 VSK Tököl - KUK SE Érd 23 - 14
11:45 Gyáli BKSE - Csömöri SSZN KFT 7 - 12
12:30 Dunavarsányi TE - Budai Farkasok NKFT 23 - 6
13:15 KUK SE Érd - Csömöri SSZN KFT 8 - 12
14:00 Budakalászi SC - Gyáli BKSE 21 - 7
14:45 Dunavarsányi TE - Bugyi SE 9 - 3
15:30 Budai Farkasok NKFT - Budakalászi SC 6 - 17
16:15 Bugyi SE - VSK Tököl 6 - 21
2018. május 5. szombat
Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium
09:00 Farkasvár DSE FU10 - Pilisvörösvári KSK 17 - 11
09:45 Budaörs Handball - Diósdi DSE 13 - 12
10:30 Szentendrei NKE - Ráckeve VKSK 0 - 34
11:15 Pilisvörösvári KSK - Budaörs Handball 21 - 18
12:00 Budakalászi SC - Ráckeve VKSK 1 - 25
12:45 Diósdi DSE - Dabasi KC VSE 9 - 18
13:30 Budakalászi SC - Farkasvár DSE FU10 6 - 23
14:15 Szentendrei NKE - Dabasi KC VSE 1 - 22
2018. május 6. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 SZHB. VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK 1 13 - 13
09:45 Vecsési SE - Gyömrői KA 17 - 15
10:30 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Ceglédi KKSE 12 - 19
11:15 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Váci KSE 6 - 21
12:00 Ceglédi KKSE - Vecsési SE 17 - 8
12:45 Gyömrői KA - Váci KSE 10 - 12
13:30 Szigetszentmiklósi KSK 2 - SZHB. VUK SE 11 - 12
Csömör , Sportcsarnok
09:00 Csömöri SSZN KFT - Dunavarsányi TE 6 - 12
09:45 VSK Tököl - Gyáli BKSE 24 - 4
10:30 KUK SE Érd - Budai Farkasok NKFT 0 - 10
11:15 Dunavarsányi TE - Gyáli BKSE 17 - 8
12:00 Budai Farkasok NKFT - Bugyi SE 9 - 8
12:45 VSK Tököl - KUK SE Érd 10 - 0
13:30 Bugyi SE - Csömöri SSZN KFT 8 - 12
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁDÁM BENCE JÁNOS Diósdi DSE 12
ÁDÁM MIKLÓS SZHB. VUK SE 7
ANDRÁSI ERIK Szigetszentmiklósi KSK 2 7
ANDRUSKÓ GERGELY Farkasvár DSE FU10 12
ARATÓ MÁTÉ Csömöri SSZN KFT 8
BABICZ ATTILA Farkasvár DSE FU10 3
BAKI BARNABÁS Gyáli BKSE 11
BAKI BOTOND Gyáli BKSE 10
BAKÓ ZÉTÉNY Farkasvár DSE FU10 8
BALÁZS DOMINIK Bugyi SE 4
BÁLINT ÁLMOS PÁL SZHB. VUK SE 4
BALOGH MÁTÉ SZHB. VUK SE 3
BANAI BÁLINT Ceglédi KKSE 12
BARANYA GERGŐ SZHB. VUK SE 6
BARÁTFALVI SÁNDOR Csömöri SSZN KFT 12
BARÁTH GELLÉRT Gyáli BKSE 10
BARÁTOSSY BULCSÚ Diósdi DSE 6
BÁRCZI DÁVID Szigetszentmiklósi KSK 1 4
BARKI- LIPPA PÉTER Szigetszentmiklósi KSK 2 10
BARTOS GÁBOR LÁSZLÓ Csömöri SSZN KFT 4
BATTYÁNYI SZABOLCS Gyömrői KA 4
BAZSÓ BÁLINT Pilisvörösvári KSK 8
BENEDEK BENCE Ceglédi KKSE 12
BÉNESI BALÁZS LEVENTE Csömöri SSZN KFT 10
BERA DOMINIK Váci KSE 12
BÉRES GERGŐ KUK SE Érd 7
BERGER MARCELL Ráckeve VKSK 12
BERKI ÁRON Váci KSE 10
BERTHA ZSIGMOND JÁNOS Pilisvörösvári KSK 12
BÓDIG LEVENTE Gyáli BKSE 6
BODÓ LEVENTE Gyáli BKSE 12
BOGÓ DOMINIK PATRIK Budaörs Handball 2
BORBÉLY BENDEGÚZ HUNOR Szigetszentmiklósi KSK 1 4
BÓTA BERCEL LÁSZLÓ Budaörs Handball 12
BŐDY CSANÁD Budai Farkasok NKFT 10
BRAUN LEVENTE ISTVÁN Pilisvörösvári KSK 12
BRAUN MÁTÉ ZSOLT Pilisvörösvári KSK 8
CONZADORI CHICCO GUIDO Farkasvár DSE FU10 6
CZALBERT-HALASI BALÁZS Vecsési SE 12
CZÉRNA ÁDÁM Bugyi SE 6
CZIFRA ERIK MILÁN Dunavarsányi TE 12
CZINKE NÁNDOR Szigetszentmiklósi KSK 2 12
CZIROK ZSOMBOR Budaörs Handball 6
CZUPPER BARNA MÁTÉ KUK SE Érd 6
CZUPPER GERGŐ KUK SE Érd 8
CSABAI LEVENTE MÁRK Szigetszentmiklósi KSK 1 10
CSALA DÁNIEL Ráckeve VKSK 12
CSAPLÁR ALEX ZOLTÁN VSK Tököl 10
CSERHALMI ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 12
CSERNUS BALÁZS Dabasi KC VSE 12
CSILLAG PÉTER Szigetszentmiklósi KSK 2 6
CSONKA SZILÁRD AMAND VSK Tököl 7
CSONTOS MÁTÉ Budakalászi SC 4
CSONTOS RAJMUND Szigetszentmiklósi KSK 2 6
CSORDÁS ZSOLT Ráckeve VKSK 12
DACZI BÁLINT NOEL Szigetszentmiklósi KSK 1 2
DÁNIEL ZOLTÁN Budakalászi SC 4
DARÁNYI CSONGOR Dunavarsányi TE 10
DEZSŐ BALÁZS DÁNIEL Dunavarsányi TE 2
DOMOKOS MÁRTON Szigetszentmiklósi KSK 2 12
DOOR DÁNIEL FELICIÁN SZHB. VUK SE 12
DÖMÖTÖR DOMINIK CSONGOR Budaörs Handball 10
DRÉGELYVÁRI DOMINIK Ráckeve VKSK 4
DUCSAI BOTOND SZHB. VUK SE 2
DUDASZEG DÁVID VIKTOR Dunavarsányi TE 8
EIBEN VILMOS Dunavarsányi TE 8
ENDRÉSZ BÁLINT Váci KSE 11
ENDRÉSZ ZSOMBOR Váci KSE 12
ENGELBRECHT VILMOS Szigetszentmiklósi KSK 2 6
EŐRY DÁVID ISTVÁN KUK SE Érd 2
ERDEI GÁBOR JÓZSEF SZHB. VUK SE 12
FAZEKAS ÁKOS Pilisvörösvári KSK 10
FAZEKAS ÁRON Budakalászi SC 4
FEDOR DÁVID ISTVÁN Szigetszentmiklósi KSK 1 12
FEJES ÁRON Dunavarsányi TE 10
FÉSŰS ZALÁN Gyömrői KA 8
FIAS MÁTÉ Vecsési SE 12
FISCHBORN GÁBOR Gyömrői KA 10
FORTUNA GYÖRGY Diósdi DSE 10
FORTUNA MIHÁLY Diósdi DSE 10
FRITSCH DOMINIK RUPERT Bugyi SE 2
FÜREDI MÁTÉ ÁDÁM Ráckeve VKSK 12
GÁCSI-KISS BERTALAN Gyáli BKSE 12
GALÉTA GERGŐ Váci KSE 12
GÁLOS TAMÁS KUK SE Érd 10
GERGELY RICHÁRD Szigetszentmiklósi KSK 2 10
GERHÁT BOTOND Csömöri SSZN KFT 2
GOCS TIVADAR MARTIN Dunavarsányi TE 2
GODÓ MIKLÓS Vecsési SE 8
GOMAN RÓBERT KUK SE Érd 2
GOMBOS SOMA Budai Farkasok NKFT 12
GONDA CSANÁD SZHB. VUK SE 8
GŐBEL KENDE Budai Farkasok NKFT 6
GRÓSZ BENCE Farkasvár DSE FU10 11
GUBÁN PÉTER Pilisvörösvári KSK 10
GYŐRFI GÁBRIEL Bugyi SE 4
HACKL JÓZSEF DOMINIK Vecsési SE 12
HAJDU MÁTÉ Farkasvár DSE FU10 12
HALÁSZ BENCE Pilisvörösvári KSK 10
HEGEDÜS BÁLINT GÁBOR Budaörs Handball 12
HEGEDŰS PÉTER KUK SE Érd 2
HENÉZI MÁTÉ VSK Tököl 10
HÉVIZI JONATÁN Váci KSE 3
HOFFMAN KARSA VSK Tököl 10
HOLCZER BENCE Vecsési SE 12
HOPKA-VARGA DOMINIK SZHB. VUK SE 12
HORVÁTH DÁVID Budaörs Handball 10
HORVÁTH GERGELY TAMÁS KUK SE Érd 5
HORVÁTH ÖRS BULCSÚ Budaörs Handball 2
HORVÁTH ZÉTÉNY Gyömrői KA 10
HORVÁTH ZSOMBOR GERGŐ Csömöri SSZN KFT 12
HOSSZÚ CSABA Gyáli BKSE 2
ILLÉS MARTIN SZHB. VUK SE 10
ISHMAEL KEMKA BENCE Dunavarsányi TE 12
IZMENDI KOLOS KUK SE Érd 1
JAKAB IMRE Dunavarsányi TE 6
JANI BÁLINT Szentendrei NKE 4
JÁNKY DONÁT MARCELL SZHB. VUK SE 10
JÁRDÁNY GYULA Szigetszentmiklósi KSK 1 12
JÁVORSZKI NÁNDOR Bugyi SE 6
JESZENSZKI KORNÉL Ráckeve VKSK 12
JÓNÁS BENCE Ráckeve VKSK 12
JUHÁSZ DÁNIEL Gyömrői KA 10
JUHÁSZ DOMINIK NORBERT Ráckeve VKSK 12
KÁDÁR TAMÁS SZHB. VUK SE 2
KÁLMÁN LÁSZLÓ SZHB. VUK SE 4
KANYÓ GERGŐ LEVENTE KUK SE Érd 4
KAPELLER BÁLINT Budai Farkasok NKFT 12
KÁRMÁN MILÁN ZSOMBOR Ceglédi KKSE 12
KECSKÉS DÁVID BENEDEK Farkasvár DSE FU10 11
KELEMEN BARNABÁS Ceglédi KKSE 10
KERTÉSZ BALÁZS ALBERT Szentendrei NKE 4
KÉRY DOMONKOS Budaörs Handball 10
KILITI BARNABÁS Diósdi DSE 2
KIRÁLY OLIVÉR Ceglédi KKSE 2
KISS ALEX Budakalászi SC 4
KISS BENCE Csömöri SSZN KFT 12
KISS PÉTER ANDRÁS Gyömrői KA 9
KISS SZABOLCS Ceglédi KKSE 12
KLIMES CIRILL Budai Farkasok NKFT 6
KNOB SAMU MÁTÉ Budakalászi SC 4
KOHUT KRISTÓF Bugyi SE 4
KOLLÁR GERGŐ Bugyi SE 6
KOMLÓSI KRISTÓF Váci KSE 12
KONCSÁR ÖRS VSK Tököl 12
KONYICSÁK BENCE Ceglédi KKSE 12
KOPÓ ALEX Vecsési SE 12
KÓRÉ ZALÁN Ceglédi KKSE 4
KOVÁCS BOLDIZSÁR GÁBOR Farkasvár DSE FU10 12
KOVÁCS ROLAND Vecsési SE 12
KOZMA LEVENTE Váci KSE 12
KÖKÉNY BRÚNÓ DONÁT Diósdi DSE 9
KUMMER BÁLINT Váci KSE 12
KUTALA BOTOND Diósdi DSE 12
LACHMANN ZSOMBOR KÁROLY SZHB. VUK SE 8
LAIBL ROLAND Csömöri SSZN KFT 8
LAKNER MÁTÉ Pilisvörösvári KSK 12
LÁSZLÓ HUBA ANDRÁS SZHB. VUK SE 2
LENGYEL DÁNIEL Budai Farkasok NKFT 10
LENKEY IVÁN BALÁZS Diósdi DSE 12
LÉRÁNT ÁKOS Gyömrői KA 6
LŐRINCZ GÁBOR PÉTER Gyömrői KA 8
LŐVEY BENDEGÚZ TAMÁS KUK SE Érd 9
LUKÁCS ÁKOS Szigetszentmiklósi KSK 2 7
LUKÁCS VINCE VSK Tököl 10
MACZÓ DÉNES Ceglédi KKSE 10
MACSEK LAJOS Bugyi SE 6
MADARÁSZ ÁRON KUK SE Érd 5
MAJOR MÁTÉ VSK Tököl 9
MALATINSZKY MILÁN LEVENTE Vecsési SE 10
MAREK RENÁTÓ Szigetszentmiklósi KSK 2 10
MATIS BENCE VSK Tököl 12
MERÉSZ GELLÉRT Farkasvár DSE FU10 11
MEZEI GÁBOR Budaörs Handball 11
MEZEI OLIVÉR Ceglédi KKSE 2
MIHALIK SZABOLCS Gyömrői KA 6
MIHÁLY BOTOND FERENC Pilisvörösvári KSK 12
MOLNÁR BERTALAN Budakalászi SC 4
MOLNÁR DÉNES ÁKOS SZHB. VUK SE 8
MOLNÁR MARCELL ISTVÁN VSK Tököl 10
MOLNÁR MIRKÓ Szentendrei NKE 4
MOLNÁR RÓBERT Pilisvörösvári KSK 8
MOTO KEÁN Budaörs Handball 8
MÜLLER MÁRKÓ Szigetszentmiklósi KSK 1 8
NAGY BENCE MÁTÉ Ráckeve VKSK 12
NAGY BOTOND Váci KSE 10
NAGY FERDINÁND SZHB. VUK SE 10
NAGY MÁTÉ Váci KSE 10
NAGY RICHÁRD Dunavarsányi TE 2
NAGY ROLAND Szigetszentmiklósi KSK 1 11
NAGY TIMON Budakalászi SC 4
NÉMETH BENEDEK KUK SE Érd 6
NÉMETH BENJAMIN Szigetszentmiklósi KSK 1 8
NÉMETH-NUSSER ÁBEL Szigetszentmiklósi KSK 1 5
OLÁH ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK 1 12
OROSZ ALVIÁN FERENC Ceglédi KKSE 8
ORTH BORISZ Budaörs Handball 6
OTHMAN OMÁR Csömöri SSZN KFT 11
ÖRDÖGH MARTIN Budai Farkasok NKFT 12
PACZULÁK ZOLTÁN Csömöri SSZN KFT 10
PÁDÁR MARTIN Csömöri SSZN KFT 12
PÁLINKÁS ZALÁN PÉTER Szentendrei NKE 4
PAPP ERNŐ DÁNIEL Szigetszentmiklósi KSK 2 8
PÁSZTOR HUNOR Dabasi KC VSE 4
PÁTKAI PÁL SZHB. VUK SE 10
PELLER BENCE Pilisvörösvári KSK 12
PERLAKI ZSOMBOR Ceglédi KKSE 4
PETHŐ DÁNIEL Szigetszentmiklósi KSK 1 10
PETŐ MARCELL Dabasi KC VSE 6
PETRÁNYI MÁRK Dabasi KC VSE 6
PLESA MARTIN Vecsési SE 12
PODÁMER TAMÁS GÁBOR Pilisvörösvári KSK 11
PRONK DÁNIEL Budaörs Handball 4
PURCZELT GERGŐ Bugyi SE 6
PURCSI ERIK Szentendrei NKE 4
PUSKÁS TAMÁS SZHB. VUK SE 12
RADOS ÁDÁM BENDE Vecsési SE 2
RÁPOLTHY MÁTÉ Bugyi SE 4
REHOR BENCE Gyömrői KA 6
RÉKÁSI ROLAND Farkasvár DSE FU10 10
REMENYIK BENCE CSABA Gyáli BKSE 4
REPKA DÁVID Dabasi KC VSE 11
RÉTHY GELLÉRT Budakalászi SC 2
RIDEG ZOLTA KOPPÁNY Bugyi SE 6
RÓZSA BENEDEK Szentendrei NKE 4
SAMU MILÁN Gyáli BKSE 10
SCHAFER ÁRPÁD BENEDEK Dabasi KC VSE 12
SCHAFFER GERGŐ Dunavarsányi TE 10
SCHEFFLER SOMA TAMÁS Farkasvár DSE FU10 10
SEBES BERNÁT Pilisvörösvári KSK 2
SIKARI KRISTÓF Dabasi KC VSE 6
SIMO ROLAND Dabasi KC VSE 12
SIMON MÁRK Váci KSE 12
SKOPÁL KRISTÓF Szentendrei NKE 4
SOMOSVÁRI ZSOMBOR Gyömrői KA 10
SOÓS BENEDEK Váci KSE 10
STEINMETZ OLIVÉR BENJAMIN Budaörs Handball 12
STERN MÁNUEL Budaörs Handball 10
STYGÁR-JOÓ JÁNOS DÁNIEL Farkasvár DSE FU10 10
SURÁNYI KOLOS JÓZSEF Szentendrei NKE 4
SZABÓ ÁDÁM DÁVID Diósdi DSE 10
SZABÓ CSABA PÉTER Budaörs Handball 10
SZABÓ GERGŐ Gyömrői KA 10
SZABÓ LÁZÁR Diósdi DSE 3
SZABÓ LEVENTE Váci KSE 6
SZABÓ ZALÁN PÉTER KUK SE Érd 4
SZABÓ-GYURIK BENCE Szentendrei NKE 4
SZAKA MILÁN Farkasvár DSE FU10 6
SZALLER GERGŐ Dabasi KC VSE 12
SZANDAI ZSOMBOR Csömöri SSZN KFT 6
SZAUERWEIN GERGŐ Gyáli BKSE 12
SZÉKELY RICHÁRD Dabasi KC VSE 6
SZÉKELY TIBOR ÁRON Szigetszentmiklósi KSK 2 12
SZEKERES MÁRTON Budaörs Handball 6
SZEKSZÁRDI MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 6
SZENDEFF KOPPÁNY CSANÁD Budai Farkasok NKFT 8
SZENTES BENCE BARNABÁS Gyáli BKSE 4 13
Vecsési SE 9
SZEPESI PÉTER RÓBERT Ceglédi KKSE 12
SZERENCSÉS DÁVID Gyömrői KA 6
SZIKLAI ZÉTÉNY Ceglédi KKSE 12
SZOLLÁR BENEDEK Budaörs Handball 6
SZŐKE BÁLINT ÁLMOS Szigetszentmiklósi KSK 1 4
SZŐNYI EDE Váci KSE 12
TAKÁCS KENDE LEVENTE SZHB. VUK SE 6
TAKÁCS NIMRÓD Ráckeve VKSK 12
TALABÉR MILÁN Diósdi DSE 12
TALAPKA GELLÉRT Dabasi KC VSE 6
TALAPKA ZSOMBOR Dabasi KC VSE 12
TAMÁS GERGELY KUK SE Érd 10
TEREBESI ZSOLT Vecsési SE 12
TÓTH BÁLINT BENDEGÚZ Dunavarsányi TE 4
TÓTH BENEDEK TIBOR Diósdi DSE 8
TÓTH PÉTER Dunavarsányi TE 10
TÓTH SÁNDOR SOMA Farkasvár DSE FU10 12
TÓTH-METSZŐSSY BÁLINT Szentendrei NKE 4
TÖLGYVÁRI GERGELY LÁSZLÓ Csömöri SSZN KFT 10
TÖRÖK ÁKOS Szigetszentmiklósi KSK 1 12
TÖRÖK ÁRON Szigetszentmiklósi KSK 1 12
ÚJVÁROSI ZALÁN Ráckeve VKSK 12
UNGÁR VINCE Budakalászi SC 2
VÁGÓ KRISZTIÁN Szigetszentmiklósi KSK 2 11
VAJDA PATRIK Dabasi KC VSE 10
VALÓCZKI MARCELL Bugyi SE 4
VANDRA MÁTÉ ZOLTÁN Szigetszentmiklósi KSK 1 4
VARASDI NIMRÓD Vecsési SE 12
VARGA ÁDÁM Gyömrői KA 10
VARGA BÁLINT KUK SE Érd 12
VARGA DÁNIEL Diósdi DSE 2
VARGA ISTVÁN KUK SE Érd 8
VARGA LEVENTE Ceglédi KKSE 12
VARGA MILÁN VSK Tököl 2
VARGA SZILÁRD Gyömrői KA 10
VÁROSI ZALÁN Szigetszentmiklósi KSK 1 12
VIDA BENEDEK Budaörs Handball 10
VISI PÉTER Gyáli BKSE 9
VÖRÖS BENCE Budai Farkasok NKFT 12
VRHOVINA BENJÁMIN Farkasvár DSE FU10 12
ZÁBORSZKI NOEL Gyáli BKSE 10
ZÁMBORSZKI ÁBEL Budai Farkasok NKFT 6
ZELLER BARNABÁS BENDEGÚZ Szentendrei NKE 4
ZSÍROS JÓZSEF Dabasi KC VSE 12
ZSOLNAI ZSOMBOR Gyáli BKSE 6
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó