Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás versenyek LU10
Adorján János régió
2017. október 7. szombat
Budapest, Népligeti Faház
09:30 Angyalföldi SI. és DSE I - BVSC - Zugló 8 - 2
10:10 Csepel DSE - Kispest NKK 3 - 17
11:00 BVSC - Zugló - Kispest NKK 7 - 20
11:40 Angyalföldi SI. és DSE I - Csepel DSE 10 - 5
12:20 XVI.kerületi KMSE - FTC KN KFT I.-ZÖFE 16 - 15
13:00 Tempo KSE - Malév SC 10 - 9
13:40 FTC KN KFT II.-ZÖFE - XVI.kerületi KMSE 8 - 6
14:20 Malév SC - KSI SE 21 - 2
15:00 Tempo KSE - FTC KN KFT I.-ZÖFE 8 - 26
15:40 KSI SE - FTC KN KFT II.-ZÖFE 1 - 29
2017. november 11. szombat
Budapest, Kruj Iván spcs.
08:00 Kispest NKK - FTC KN KFT I.-ZÖFE 15 - 15
08:40 FTC KN KFT II.-ZÖFE - Malév SC 7 - 4
09:20 Kispest NKK - XVI.kerületi KMSE 13 - 21
10:00 FTC KN KFT II.-ZÖFE - Angyalföldi SI. és DSE II 9 - 5
10:40 FTC KN KFT I.-ZÖFE - Malév SC 27 - 4
11:20 Angyalföldi SI. és DSE II - XVI.kerületi KMSE 10 - 12
2017. november 12. vasárnap
Budapest, Kruj Iván spcs.
08:00 Csepel DSE - Emericus KSE 15 - 2
08:40 BVSC - Zugló - KSI SE 21 - 7
09:20 Tempo KSE - Csepel DSE 8 - 12
10:00 BVSC - Zugló - Angyalföldi SI. és DSE I 4 - 12
10:40 Emericus KSE - KSI SE 13 - 2
11:20 Angyalföldi SI. és DSE I - Tempo KSE 14 - 5
2017. december 3. vasárnap
Budapest, Pénzügyőr Sportcsarnok
08:30 Kispest NKK - Malév SC 19 - 10
09:10 FTC KN KFT I.-ZÖFE - Angyalföldi SI. és DSE I 11 - 4
09:50 FTC KN KFT II.-ZÖFE - Kispest NKK 7 - 21
10:30 FTC KN KFT I.-ZÖFE - XVI.kerületi KMSE 17 - 15
11:10 Angyalföldi SI. és DSE I - FTC KN KFT II.-ZÖFE 6 - 7
11:50 Malév SC - XVI.kerületi KMSE 10 - 18
Budapest, Kruj Iván spcs.
08:30 Csepel DSE - BVSC - Zugló 9 - 8
09:10 Emericus KSE - ÓKSI SE 5 - 12
09:50 KSI SE - Tempo KSE 0 - 29
10:30 BVSC - Zugló - Emericus KSE 16 - 9
11:10 Csepel DSE - Angyalföldi SI. és DSE II 7 - 12
11:50 ÓKSI SE - KSI SE 30 - 3
12:30 Angyalföldi SI. és DSE II - Tempo KSE 10 - 6
2018. március 3. szombat
Budapest, Vasas edzőcsarnok
09:40 Angyalföldi SI. és DSE II - Tempo KSE 13 - 13
11:00 Tempo KSE - FTC KN KFT II.-ZÖFE 5 - 15
12:20 FTC KN KFT II.-ZÖFE - Angyalföldi SI. és DSE II 14 - 2
13:00 Csepel DSE - KSI SE 12 - 4
13:40 FTC KN KFT I.-ZÖFE - ÓKSI SE 16 - 8
14:20 KSI SE - XVI.kerületi KMSE 0 - 41
15:00 FTC KN KFT I.-ZÖFE - BVSC - Zugló 26 - 10
15:40 ÓKSI SE - Csepel DSE 12 - 14
16:20 Kispest NKK - Malév SC 14 - 9
17:00 XVI.kerületi KMSE - Angyalföldi SI. és DSE I 20 - 4
17:40 BVSC - Zugló - Emericus KSE 14 - 4
18:20 Malév SC - Angyalföldi SI. és DSE I 9 - 8
19:00 Emericus KSE - Kispest NKK 6 - 18
2018. április 22. vasárnap
Budapest, Népligeti Faház
13:40 Kispest NKK - FTC KN KFT II.-ZÖFE 12 - 9
15:00 KSI SE - Kispest NKK 6 - 20
16:20 FTC KN KFT II.-ZÖFE - KSI SE 23 - 4
Budapest, ÁMK sportcsarnok
08:30 BVSC - Zugló - Angyalföldi SI. és DSE I 7 - 12
09:10 FTC KN KFT I.-ZÖFE - Angyalföldi SI. és DSE II 22 - 4
09:50 Malév SC - BVSC - Zugló 17 - 8
10:30 Angyalföldi SI. és DSE I - FTC KN KFT I.-ZÖFE 10 - 23
11:10 Angyalföldi SI. és DSE II - Malév SC 14 - 13
11:50 XVI.kerületi KMSE - Csepel DSE 27 - 7
12:30 Emericus KSE - Tempo KSE 6 - 16
13:10 ÓKSI SE - XVI.kerületi KMSE 6 - 35
13:50 Csepel DSE - Emericus KSE 10 - 0
14:30 Tempo KSE - ÓKSI SE 13 - 18
2018. május 6. vasárnap
Budapest, Pénzügyőr Sportcsarnok
13:10 XVI.kerületi KMSE - BVSC - Zugló 19 - 7
14:30 Tempo KSE - XVI.kerületi KMSE 12 - 22
15:50 BVSC - Zugló - Tempo KSE 16 - 15
Budapest, Vasas edzőcsarnok
11:50 ÓKSI SE - Malév SC 11 - 13
12:30 Csepel DSE - FTC KN KFT II.-ZÖFE 4 - 11
13:10 Angyalföldi SI. és DSE I - ÓKSI SE 14 - 12
13:50 Malév SC - Csepel DSE 12 - 8
14:30 FTC KN KFT II.-ZÖFE - Angyalföldi SI. és DSE I 13 - 6
15:10 Angyalföldi SI. és DSE II - KSI SE 23 - 1
15:50 FTC KN KFT I.-ZÖFE - Kispest NKK 15 - 11
16:30 KSI SE - Emericus KSE 6 - 17
17:10 Kispest NKK - Angyalföldi SI. és DSE II 16 - 7
17:50 Emericus KSE - FTC KN KFT I.-ZÖFE 1 - 33
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ABONYI NORINA Csepel DSE 10
ADOUNI JÁZMIN PANNA KSI SE 6
ÁGH DOROTTYA Kispest NKK 11
ANDRÁS KIRA Malév SC 12
ANDRÁS MIRA Malév SC 12
ÁRENDÁS NÓRA XVI.kerületi KMSE 12
BÁLINT LIZA ZÓRA Angyalföldi SI. és DSE I 10
BALLA BOGLÁRKA Angyalföldi SI. és DSE II 6
BALOGH DOMINIKA MELISSZA FTC KN KFT II.-ZÖFE 12
BALOGH VANESSZA Tempo KSE 12
BALOGH VERONIKA BORBÁLA FTC KN KFT I.-ZÖFE 12
BÁNFALVI NAPSUGÁR Angyalföldi SI. és DSE I 1
BARÓTI LILLA Angyalföldi SI. és DSE I 4
BARTA DÓRA ANNA ÓKSI SE 3
BARTA ZSÓFI Malév SC 6
BARTUS NÓRA TÜNDE Tempo KSE 11
BÁTORI LILIANNA Angyalföldi SI. és DSE I 6
BÉKI-NAGY LILI Kispest NKK 4
BERECZKY SZONJA ERIKA KSI SE 6
BIHARI BIANKA HANNA Angyalföldi SI. és DSE II 4
BOKOR HAJNAL Emericus KSE 6
BOLEGA EMMA Csepel DSE 12
BOZSÓ CSENGE BOGLÁRKA Kispest NKK 3
BOZSÓ KITTI LARINA Kispest NKK 12
BÖRCSÖK BABITA Malév SC 6
BUDAI JÁZMIN Angyalföldi SI. és DSE II 10
BUSI BERILL FTC KN KFT II.-ZÖFE 6
CZABÁN LEA ÓKSI SE 2
CZÉRNA SZÓFIA FTC KN KFT I.-ZÖFE 12
CSÁKAY BOGLÁRKA ANNA Tempo KSE 12
CSERVENÁK ZORKA Kispest NKK 1
CSILLAG VIVIEN ÓKSI SE 2
CSIRI EMESE ALEXANDRA Angyalföldi SI. és DSE II 6
CSONKA PANNA Angyalföldi SI. és DSE I 8
DÁVID ZSÓFIA DORKA Csepel DSE 10
DEBRECZENI LORA ÓKSI SE 4
DÉNES NÓRA ADRIENN Kispest NKK 3
DIÓSZEGI KRISZTIANNA LYNN Emericus KSE 4
DOSAN KATALIN KSI SE 10
DUDÁS ÉVA Kispest NKK 12
DUHONYI FANNI Angyalföldi SI. és DSE II 6
ERDEI-NAGY CSENGE FTC KN KFT I.-ZÖFE 12
ERDEI-NAGY LARA FTC KN KFT I.-ZÖFE 12
FÁBIÁN LAURA FTC KN KFT II.-ZÖFE 12
FARAGÓ SARAH ISABEL KSI SE 6
FARKAS FLÓRA Emericus KSE 6
FARKAS JANKA XVI.kerületi KMSE 12
FARKAS LARINA Angyalföldi SI. és DSE II 10
FAZEKAS TAMARA RÉKA ÓKSI SE 8
FEKETE MIRELLA MERCÉDESZ Angyalföldi SI. és DSE I 12
FÜLÖP-SOPONYAI NATASA Angyalföldi SI. és DSE I 6
GESLER BÍBOR Emericus KSE 10
GINTL BORÓKA Angyalföldi SI. és DSE II 8
GONDOS TITANILLA ZOÉ BVSC - Zugló 12
GÖDÖR JÁZMIN KSI SE 12
GÖRBE DOROTTYA LILLA Malév SC 6
GRENCZER PETRA XVI.kerületi KMSE 12
GRŐBER FRANCISKA VIRÁG Angyalföldi SI. és DSE I 10
GYURCSOVICS LILLA MAGDOLNA Emericus KSE 8
HAFNER KATALIN Emericus KSE 4
HAGARA BODZA FLÓRA Csepel DSE 11
HAJDU SÁRA RÓZA Kispest NKK 8
HARSÁNYI DÓRA VERONIKA Angyalföldi SI. és DSE I 2
HEGEDÜS KIARA Csepel DSE 10
HELM SAROLTA FTC KN KFT I.-ZÖFE 12
HORTOBÁGYI LILIÁNA Kispest NKK 3
HORVÁTH LAURA Tempo KSE 12
HORVÁTH MIKOLT Emericus KSE 5
HORVÁTH SÁRA Emericus KSE 8
HÖFFLER ANTÓNIA Angyalföldi SI. és DSE II 8
JANIK LUCA BVSC - Zugló 12
JOÓ JANKA Tempo KSE 12
JUHÁSZ JANKA BOGLÁRKA Kispest NKK 6
KACZUR NÓRA EMESE KSI SE 8
KÁNTOR DOROTTYA Tempo KSE 4
KARANOVICS NATASA Kispest NKK 12
KASSA FRUZSINA FTC KN KFT II.-ZÖFE 10
KECSKÉS ANNA Kispest NKK 1
KEREK SÁRA VERONIKA ÓKSI SE 8
KERESZTES ENIKŐ RÉKA ÓKSI SE 6
KERESZTES- NÉMETH ORSOLYA Emericus KSE 10
KIRÁLY DÓRA LILI Angyalföldi SI. és DSE I 6
KIRÁLYFALVI KARINA Malév SC 10
KISS NIKOLETT BVSC - Zugló 12
KISS RÉKA SÁRA Angyalföldi SI. és DSE I 12
KNAPP EVELIN Angyalföldi SI. és DSE I 6
KÓCZIÁN LILLA XVI.kerületi KMSE 10
KOCZKÁS ANTÓNIA XVI.kerületi KMSE 6
KOCZKÁS VIKTÓRIA XVI.kerületi KMSE 9
KOCSIS EMMA ROZÁLIA Emericus KSE 6
KOMLÓSY LILLA ESZTER FTC KN KFT II.-ZÖFE 12
KONCZ GABRIELLA PETRA XVI.kerületi KMSE 12
KORBÉLY KAMILLA VIRÁG BVSC - Zugló 12
KORPONAI ESZTER FTC KN KFT I.-ZÖFE 12
KOVÁCS BOGLÁRKA Csepel DSE 8
KOZÁK LINDA Angyalföldi SI. és DSE I 12
KOZMA LIZA XVI.kerületi KMSE 12
KRISZTIÁN LILLA EDINA Csepel DSE 11
KROFINGER HANNA JÁZMIN Malév SC 10
KUN-GAZDA SAROLTA ÓKSI SE 1
KURUCZ KINGA FTC KN KFT II.-ZÖFE 12
LAJTOS PANNA LAURA XVI.kerületi KMSE 6
LÁSZLÓ BOGLÁRKA LILI XVI.kerületi KMSE 12
LENDVAI ZSÓFIA XVI.kerületi KMSE 9
LENGYEL-POLONKAY STEFÁNIA TEKLA Malév SC 8
LIPPAI LARA DÓRA Angyalföldi SI. és DSE II 10
LOVASTYIK NOÉMI JUDIT BVSC - Zugló 12
MAGONYI MÁLNA LOTTI Csepel DSE 7
MAGYAR FLÓRA HANNA XVI.kerületi KMSE 12
MEDVE FRUZSINA ÓKSI SE 4
MÉSZÁROS PANKA Angyalföldi SI. és DSE I 6
MIKULA ANDREA DÓRA Angyalföldi SI. és DSE I 11
MISKOLCZI TÜNDE Angyalföldi SI. és DSE II 10
MOLNÁR ÁGNES Angyalföldi SI. és DSE II 10
MOLNÁR EMESE ZSUZSANNA Malév SC 6
MOLNÁR RÉKA FTC KN KFT I.-ZÖFE 12
N.SZABÓ TEKLA PANNA XVI.kerületi KMSE 1
NAGY DORKA FTC KN KFT II.-ZÖFE 12
NAGY LILIÁNA Emericus KSE 6
NAGY PANKA FLÓRA Emericus KSE 7
NASZÁLY REGINA Kispest NKK 5
NÉMETH ADÉL FLÓRA XVI.kerületi KMSE 11
NÉMETH ESZTER BVSC - Zugló 12
NÉMETH KATALIN FTC KN KFT II.-ZÖFE 12
NÉMETH PETRA Tempo KSE 12
NÉMETH RÉKA Csepel DSE 12
NOSZEK AJNA Kispest NKK 4
NOVÁK BOGLÁRKA MARIANNA ÓKSI SE 8
NOVÁK ROZI KSI SE 4
OLÁH LIZA KSI SE 12
OLAJOS ANNA FTC KN KFT II.-ZÖFE 11
OROSZ DIÁNA GABRIELLA Angyalföldi SI. és DSE I 6
PÁL DOROTTYA Kispest NKK 1
PALLAI NIKOLETT NOÉMI Tempo KSE 12
PALOTÁS PETRA Emericus KSE 8
PANYÁK EMMA FTC KN KFT II.-ZÖFE 12
PAP-KOVÁCS FRUZSINA Angyalföldi SI. és DSE II 10
PAPP MÍRA BERNADETT Kispest NKK 12
PAUCSICS VIVIEN Angyalföldi SI. és DSE I 2
POKORNYIK ENIKŐ FTC KN KFT I.-ZÖFE 12
POÓS DORINA ÓKSI SE 4
RADOVICS LILIANNA Emericus KSE 4
RATIU ALEXANDRA Kispest NKK 10
RÁZSÓ ALEXANDRA Kispest NKK 7
RÉVFY ALEXANDRA BVSC - Zugló 4
RUNYAI REBEKA NÓRA Csepel DSE 7
SÁNDOR BORI BVSC - Zugló 12
SÁRDINECZ DÓRA BVSC - Zugló 12
SCHMIDINGER TAMARA Malév SC 10
SCHUBERT FANNI Tempo KSE 11
SCHWEIGER LUCA Tempo KSE 4
SIKLÓS-SZONDI RÉKA EMESE ÓKSI SE 8
SIPOS SAROLTA Emericus KSE 6
SZABÓ BARBARA JÁZMIN Angyalföldi SI. és DSE I 9
SZABÓ HANNA DÓRA FTC KN KFT I.-ZÖFE 12
SZABÓ LUCA VIKTÓRIA Angyalföldi SI. és DSE II 3
SZABÓ-CSALLÓ NADIN Csepel DSE 12
SZALKAI INEZ PETRA Csepel DSE 12
SZENTE ILONA ÓKSI SE 2
SZENTE RÉKA ÓKSI SE 6
SZILÁGYI DIÁNA FTC KN KFT II.-ZÖFE 12
SZOTÁK BERNADETT FTC KN KFT I.-ZÖFE 12
SZŐRI ZSÓFIA FTC KN KFT II.-ZÖFE 12
SZŐTS ESZTER NÓRA Csepel DSE 11
SZŰCS ANNA Malév SC 12
SZŰCS NOÉMI KSI SE 4
TAKÁCS CSENGE ÓKSI SE 6
TENE ALÍZ VIKTÓRIA KSI SE 8
TERHES-JANKÓ ROZI ZITA Emericus KSE 6
TIHANYI ALEXANDRA Emericus KSE 10
TISÓCZKI TÍLIA Csepel DSE 12
TÓTH ÉDUA NÓRA Tempo KSE 12
TÓTH EMŐKE Emericus KSE 4
TÓTH NÓRA Kispest NKK 9
TÖRÖK REGINA FTC KN KFT I.-ZÖFE 10
TÚRI LÍVIA BVSC - Zugló 12
TUTKÓ BONITA ZSUZSANNA BVSC - Zugló 12
URBIN LAURA Csepel DSE 2
VARBAI NOÉMI FTC KN KFT I.-ZÖFE 12
VARGA LÉNA Angyalföldi SI. és DSE II 6
VARGA MAJA KSI SE 5
VARGA REBEKA ANNA Angyalföldi SI. és DSE I 8
VARGA VIVIEN Angyalföldi SI. és DSE II 8
VÁRI ARINA FTC KN KFT I.-ZÖFE 12
VERMES DÓRA LIZA Angyalföldi SI. és DSE I 10
VIDNYÁNSZKY ÉVA KLÁRA Emericus KSE 6
WITTMANN NÓRA XVI.kerületi KMSE 5
ZOMBORI BÍBORKA ESZTER Kispest NKK 10
ZSÁKAI CSILLA KSI SE 12
ZSÁKAI GYÖNGYI KSI SE 4
ZSARKÓ-BERTA LILLA XVI.kerületi KMSE 8
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó