Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás versenyek FU10
Adorján János régió
2017. október 8. vasárnap
Budapest, Pénzügyőr Sportcsarnok
08:30 Angyalföldi Sportiskola - Bp. Elektromos SE 11 - 5
09:10 Budapesti Honvéd SE - Csepel DSE 6 - 18
09:50 FTC KN KFT Mile - Bp. Elektromos SE 16 - 11
10:30 Angyalföldi Sportiskola - Budapesti Honvéd SE 30 - 3
11:10 Csepel DSE - FTC KN KFT Mile 9 - 20
11:50 HORT SE - ÓKSI SE 12 - 8
12:30 Kispest NKK - KSI SE 22 - 14
13:10 ÓKSI SE - Mikolik Sport School KFT 6 - 16
13:50 HORT SE - Kispest NKK 9 - 7
14:30 Mikolik Sport School KFT - KSI SE 18 - 3
15:10 MAFC-U10 - BVSC - Zugló 9 - 11
15:50 Pumukli KUA - Rákosmenti KSK-Zrinyi 26 - 3
16:30 BVSC - Zugló - Tempo KSE 11 - 3
17:10 MAFC-U10 - Kézilabda UP PLER 9 - 23
17:50 Tempo KSE - Pumukli KUA 6 - 31
18:30 Kézilabda UP PLER - Rákosmenti KSK-Zrinyi 18 - 3
2017. november 11. szombat
Budapest, Építők Sportcsarnok
08:30 BVSC - Zugló - Bp. Elektromos SE 16 - 16
09:10 Kispest NKK - MAFC-U10 10 - 5
09:50 BVSC - Zugló - HORT SE 10 - 10
10:30 Csanádi KSI SE - Kispest NKK 10 - 11
11:10 HORT SE - Csanádi KSI SE 21 - 19
11:50 Bp. Elektromos SE - MAFC-U10 11 - 8
Budapest, Vasas edzőcsarnok
08:30 Angyalföldi Sportiskola - Csepel DSE 15 - 8
09:10 FTC KN KFT Mile - Pumukli KUA 12 - 15
09:50 Kézilabda UP PLER - Angyalföldi Sportiskola 13 - 7
10:30 FTC KN KFT Mile - Mikolik Sport School KFT 10 - 8
11:10 Csepel DSE - Pumukli KUA 6 - 22
11:50 Mikolik Sport School KFT - Kézilabda UP PLER 4 - 11
2017. november 12. vasárnap
Budapest, Vasas edzőcsarnok
09:00 PLER-Kassa - Rákosmenti KSK-Zrinyi 21 - 3
09:40 KSI SE - Budapesti Honvéd SE 15 - 10
10:20 PLER-Kassa - ÓKSI SE 13 - 11
11:00 KSI SE - Tempo KSE 12 - 10
11:40 Rákosmenti KSK-Zrinyi - Budapesti Honvéd SE 6 - 6
12:20 Tempo KSE - ÓKSI SE 11 - 7
2017. december 2. szombat
Budapest, Építők Sportcsarnok
08:30 Tempo KSE - Rákosmenti KSK-Zrinyi 15 - 5
09:10 PLER-Kassa - Budapesti Honvéd SE 18 - 4
09:50 KSI SE - Rákosmenti KSK-Zrinyi 14 - 9
10:30 Budapesti Honvéd SE - ÓKSI SE 6 - 15
11:10 PLER-Kassa - Tempo KSE 8 - 9
11:50 ÓKSI SE - KSI SE 13 - 10
12:30 Bp. Elektromos SE - Kispest NKK 9 - 6
13:10 BVSC - Zugló - Csanádi KSI SE 15 - 16
13:50 Bp. Elektromos SE - HORT SE 12 - 17
14:30 Csanádi KSI SE - MAFC-U10 18 - 6
15:10 BVSC - Zugló - Kispest NKK 9 - 9
15:50 MAFC-U10 - HORT SE 11 - 16
16:30 Csepel DSE - Mikolik Sport School KFT 9 - 12
17:10 Angyalföldi Sportiskola - Pumukli KUA 13 - 19
17:50 Csepel DSE - Kézilabda UP PLER 7 - 18
18:30 FTC KN KFT Mile - Angyalföldi Sportiskola 10 - 18
19:10 Mikolik Sport School KFT - Pumukli KUA 12 - 18
19:50 FTC KN KFT Mile - Kézilabda UP PLER 8 - 23
2018. március 3. szombat
Budapest, Kruj Iván spcs.
09:00 Angyalföldi Sportiskola - Csepel DSE 22 - 8
09:40 Kézilabda UP PLER - Mikolik Sport School KFT 17 - 7
10:20 HORT SE - Angyalföldi Sportiskola 8 - 21
11:00 Csepel DSE - Kézilabda UP PLER 7 - 18
11:40 Mikolik Sport School KFT - HORT SE 21 - 12
12:20 PLER-Kassa - Tempo KSE 18 - 8
13:00 Budapesti Honvéd SE - Körte HVSE 13 - 8
13:40 ÓKSI SE - PLER-Kassa 12 - 16
14:20 Rákosmenti KSK-Zrinyi - Budapesti Honvéd SE 11 - 9
15:00 Tempo KSE - ÓKSI SE 9 - 15
15:40 Körte HVSE - Rákosmenti KSK-Zrinyi 6 - 9
16:20 Pumukli KUA - Kispest NKK 25 - 10
17:00 KSI SE - Csanádi KSI SE 7 - 16
17:40 Kispest NKK - MAFC-U10 13 - 4
18:20 Csanádi KSI SE - Pumukli KUA 8 - 26
19:00 MAFC-U10 - KSI SE 14 - 16
Budapest, Vasas edzőcsarnok
09:00 FTC KN KFT Mile - BVSC - Zugló 14 - 15
10:20 FTC KN KFT Mile - Bp. Elektromos SE 20 - 14
11:40 BVSC - Zugló - Bp. Elektromos SE 13 - 12
2018. április 22. vasárnap
Budapest, Pénzügyőr Sportcsarnok
08:00 Csepel DSE - ÓKSI SE 13 - 12
08:40 Rákosmenti KSK-Zrinyi - FTC KN KFT Mile 6 - 21
09:20 HORT SE - Csepel DSE 10 - 17
10:00 FTC KN KFT Mile - ÓKSI SE 16 - 21
10:40 Rákosmenti KSK-Zrinyi - HORT SE 3 - 11
11:20 Kispest NKK - Angyalföldi Sportiskola 8 - 21
12:00 Mikolik Sport School KFT - Tempo KSE 18 - 10
12:40 Angyalföldi Sportiskola - MAFC-U10 15 - 5
13:20 Mikolik Sport School KFT - Kispest NKK 17 - 5
14:00 Tempo KSE - MAFC-U10 19 - 13
14:40 Budapesti Honvéd SE - Bp. Elektromos SE 7 - 26
15:20 Pumukli KUA - PLER-Kassa 21 - 14
16:00 Körte HVSE - Csanádi KSI SE 6 - 26
16:40 Bp. Elektromos SE - Pumukli KUA 16 - 28
17:20 Csanádi KSI SE - Budapesti Honvéd SE 24 - 4
18:00 PLER-Kassa - Körte HVSE 7 - 16
Budapest, Népligeti Faház
13:00 Kézilabda UP PLER - BVSC - Zugló 16 - 12
14:20 KSI SE - Kézilabda UP PLER 10 - 18
15:40 BVSC - Zugló - KSI SE 15 - 14
2018. május 6. vasárnap
Budapest, Pénzügyőr Sportcsarnok
08:30 Kispest NKK - HORT SE 9 - 10
09:10 FTC KN KFT Mile - Mikolik Sport School KFT 15 - 19
09:50 HORT SE - Tempo KSE 8 - 5
10:30 Mikolik Sport School KFT - Kispest NKK 18 - 13
11:10 Tempo KSE - FTC KN KFT Mile 9 - 15
11:50 Budapesti Honvéd SE - BVSC - Zugló 7 - 17
12:30 Pumukli KUA - Kézilabda UP PLER 25 - 14
13:50 Kézilabda UP PLER - Budapesti Honvéd SE 29 - 1
15:10 BVSC - Zugló - Pumukli KUA 20 - 30
16:30 Csepel DSE - Bp. Elektromos SE 14 - 14
17:10 Rákosmenti KSK-Zrinyi - Csanádi KSI SE 4 - 18
17:50 Bp. Elektromos SE - MAFC-U10 19 - 10
18:30 Csanádi KSI SE - Csepel DSE 12 - 13
19:10 MAFC-U10 - Rákosmenti KSK-Zrinyi 16 - 11
Budapest, Vasas edzőcsarnok
08:30 Körte HVSE - ÓKSI SE 9 - 14
09:10 PLER-Kassa - KSI SE 0 - 0
09:50 ÓKSI SE - Angyalföldi Sportiskola 12 - 20
10:30 KSI SE - Körte HVSE 17 - 8
11:10 Angyalföldi Sportiskola - PLER-Kassa 0 - 0
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁGH ENDRE ISTVÁN Mikolik Sport School KFT 12
ALBERT MAX JULIAN MAFC-U10 12
ANIOT BENCE Csanádi KSI SE 6
ANTAL TAMÁS Csepel DSE 12
ANTIC MARCO Mikolik Sport School KFT 10
ÁRKOS ÁDÁM Bp. Elektromos SE 12
BAKOS BENEDEK Tempo KSE 12
BALOG MARCELL Kézilabda UP PLER 12
BALOGH BERTALAN Pumukli KUA 10
BALOGH EMIL KSI SE 12
BALUKA BÁLINT Rákosmenti KSK-Zrinyi 10
BÁNHIDAI BENCE Tempo KSE 12
BÁNYAI MILÁN Angyalföldi Sportiskola 3
BARNA MÁRK FTC KN KFT Mile 8
BÁRTFAI BOTOND Kézilabda UP PLER 12
BARTLETT-SÖRÖS ALEX ÓKSI SE 10
BENCZE BULCSÚ Kézilabda UP PLER 12
BENCS DÁNIEL LAJOS Csanádi KSI SE 8
BÉNI MIKSA Angyalföldi Sportiskola 12
BÉRES BARNABÁS Rákosmenti KSK-Zrinyi 4
BESENYEI BALÁZS SÁNDOR Angyalföldi Sportiskola 12
BIRÓ ZOLTÁN Csepel DSE 10
BODÓ-NAGY SZILVESZTER Bp. Elektromos SE 4
BODORI MÁRK HORT SE 12
BOJTOR BOTOND ZALÁN Csepel DSE 2
BONCZ MILÁN Csepel DSE 11
BÓNÉ KRISTÓF Mikolik Sport School KFT 12
BORSZUK BALÁZS Csepel DSE 8
BOZSIK BÁLINT BENEDEK Mikolik Sport School KFT 12
BOZSIK PÉTER TAMÁS FTC KN KFT Mile 12
BRUCKER KRISZTIÁN PLER-Kassa 8
BUDAY CSANÁD DÁNOS Mikolik Sport School KFT 12
BUJNA BALÁZS ZSOMBOR Kézilabda UP PLER 12
CARBALLO-KOHÁRI DOMINIK RENÉ Csepel DSE 10
CZUMPFT BÁLINT Kézilabda UP PLER 12
CZUNYI MÁRTON BARNABÁS Körte HVSE 6
CSÁSZÁR TAMÁS HORT SE 10
CSASZNEK BOLDIZSÁR BARABÁS Tempo KSE 6
CSEH BALÁZS ANDRÁS Rákosmenti KSK-Zrinyi 11
CSÓKA NÁTÁN KSI SE 7
CSURKÓ DÁVID CSABA Csanádi KSI SE 10
DEBRECZENI RICHÁRD JÓZSEF Csepel DSE 4
DEMETER GÉZA MAFC-U10 6
DERCSÉNYI MÁRK MAFC-U10 8
DÉVÉNYI DÁNIEL SAMU ÓKSI SE 10
DIÓS NORBERT BENCE Angyalföldi Sportiskola 10
DOBOS TAMÁS BVSC - Zugló 9
DONNER CSANÁD ÓKSI SE 12
EGYED BALÁZS Körte HVSE 4
EIPL MIHÁLY TAMÁS Budapesti Honvéd SE 6
EISLER BARNA BENDEGÚZ Angyalföldi Sportiskola 11
ELEKES ATTILA Angyalföldi Sportiskola 6
ERDEI LŐRINC Kispest NKK 2
FARKAS BENEDEK BVSC - Zugló 4
FEKETE BÁLINT PLER-Kassa 6
FEKETE GERGŐ Rákosmenti KSK-Zrinyi 6
FODOR GERGŐ Csepel DSE 12
FÖLDVÁRI BARNA BENDE MAFC-U10 10
GÁCS LEVENTE FTC KN KFT Mile 12
GÉGÉNY KRISZTIÁN Budapesti Honvéd SE 12
GEREBEN MÁRTON Csepel DSE 2
GERGELY ZÉNÓ DÁVID Csanádi KSI SE 2
GERMANN RÓBERT BÁLINT FTC KN KFT Mile 12
GERŐ ANDRÁS BARNABÁS Bp. Elektromos SE 10
GODÓ GERGŐ Angyalföldi Sportiskola 11
GOMBOS MILÁN PLER-Kassa 6
GONDA GERGŐ Kézilabda UP PLER 6
GRÉCZI LEVENTE BALÁZS Csepel DSE 9
GYÖNGYÖSI DÉNES JENŐ FTC KN KFT Mile 8
GYÖRFI ZALÁN Csanádi KSI SE 2
HALLÓSSY MÁRK Bp. Elektromos SE 12
HARGITAI LEVENTE BÁLINT Csanádi KSI SE 4
HARMATH BOTOND Angyalföldi Sportiskola 4
HAVASI KORNÉL Bp. Elektromos SE 12
HEGEDŰS ÁRPÁD Csanádi KSI SE 10
HEGEDŰS ROLAND Csepel DSE 8 10
Kézilabda UP PLER 2
HEGEDŰS ROLAND Bp. Elektromos SE 6
HERNÁDI VINCE KSI SE 10
HEVESI ÁLMOS Csanádi KSI SE 6
HOLECZ FÁBIÁN Angyalföldi Sportiskola 1
HOLLÓSI BENDEGÚZ BÁLINT Rákosmenti KSK-Zrinyi 11
HORN ÁDÁM MAFC-U10 10
HORVÁTH BENCE Csanádi KSI SE 6
HORVÁTH DOMONKOS VAJK BVSC - Zugló 6
HORVÁTH-GARABA ÁDÁM Pumukli KUA 6
IHAB MORSI YOUSSEF Mikolik Sport School KFT 10
ILLÉS DOMINIK Pumukli KUA 9
ILLYÉS MERSE BVSC - Zugló 12
IVÁNFI ÁBEL ZOLTÁN Csanádi KSI SE 4
JENEI KRISTÓF LAJOS Csanádi KSI SE 4
JÓNÁS VIKTOR TAMÁS BVSC - Zugló 12
JUHÁSZ PÉTER Kispest NKK 2
JUHÁSZ TAMÁS Rákosmenti KSK-Zrinyi 12
KÁMÁN DOMONKOS Pumukli KUA 6
KARDOS DÁVID ÁDÁM FTC KN KFT Mile 12
KÁROLY BOTOND BVSC - Zugló 12
KÁRPÁTI ZOLTÁN TAMÁS HORT SE 12
KATONA DOMONKOS ISTVÁN Csanádi KSI SE 10
KATONA LEVENTE BVSC - Zugló 12
KELEMEN KADOSA KSI SE 9
KELEMEN MÁRTON Angyalföldi Sportiskola 10
KINCSES BENJÁMIN Budapesti Honvéd SE 6
KINCSES-HAJDÚ PÉTER Csanádi KSI SE 6
KIRÁLY PATRIK TIBOR Tempo KSE 12
KISS PÉTER ATTILA Bp. Elektromos SE 2
KISS TAMÁS OLIVÉR MAFC-U10 10
KNAUSZ LÁZÁR Rákosmenti KSK-Zrinyi 10
KOLLÁTH TAMÁS GYULA KSI SE 4
KONTÁR ÁRON ÓKSI SE 12
KONTÁR BOTOND ÓKSI SE 12
KORBULY OLIVÉR HORT SE 12
KORBULY RAJMUND HORT SE 12
KOROMPAY PÉTER MAFC-U10 2
KOROMPAY SEBESTYÉN MAFC-U10 6
KOVÁCS ÁKOS Mikolik Sport School KFT 11
KOVÁCS BENCE GERGŐ KSI SE 10
KOVÁCS BENEDEK ZSOLT Tempo KSE 11
KOVÁCS BOLDIZSÁR Pumukli KUA 12
KOVÁCS ZSIGMOND Pumukli KUA 12
KÖNYŰ MÁRTON Tempo KSE 12
KRIZ KEVE PÉTER FTC KN KFT Mile 12
KUCSERA BALÁZS PLER-Kassa 8
KURUCZ GERGELY PÉTER Tempo KSE 10
LAJOS BOLDIZSÁR LÁSZLÓ FTC KN KFT Mile 12
LANDEK DÁNIEL Pumukli KUA 3
LEGENYEI-PINTÉR ZALÁN Angyalföldi Sportiskola 8
LLOYD-FÜZES NOAH Budapesti Honvéd SE 2
LOSONCZI ÁDÁM TAMÁS FTC KN KFT Mile 6
LUKÁTS DÁVID Kispest NKK 12
MAGYARFALVI JÁNOS MAFC-U10 12
MAGYARI NÁNDOR Kézilabda UP PLER 12
MARINYÁK HUNOR MIHÁLY Kispest NKK 12
MARTON BERTALAN Kispest NKK 12
MÁRTON GERGELY PÉTER Budapesti Honvéd SE 12
MARTONOSI GERGŐ Rákosmenti KSK-Zrinyi 12
MÁTÉ SZABOLCS ATTILA Pumukli KUA 1
MÁTRAI KRISZTOFER LÁSZLÓ PLER-Kassa 5
MÉSZÁROS MÁRK Pumukli KUA 12
MÉSZÁROS MÁTÉ Pumukli KUA 12
MÉSZÁROS MÁTÉ Körte HVSE 6
MIHÁLYFFY RÓBERT ÓKSI SE 6
MIKES BALÁZS MAFC-U10 12
MIKÓ LEVENTE HORT SE 12
MILTÉNYI MILÁN Kispest NKK 12
MOLNÁR ÁGOSTON Bp. Elektromos SE 12
MUHI ÁDÁM FTC KN KFT Mile 8
MUTOMBO OLIVÉR MUTSHINDO Kézilabda UP PLER 9
NÁDORI LEVENTE LÁSZLÓ Bp. Elektromos SE 2
NADZON GÁBOR GUSZTÁV Bp. Elektromos SE 8
NAGY ÁBEL Angyalföldi Sportiskola 8
NAGY DOMINIK FTC KN KFT Mile 12
NAGY KOLOS BENDEGÚZ Bp. Elektromos SE 8
NAGY MARCELL KSI SE 12
NAGY MÁTÉ SZILÁRD Csanádi KSI SE 10
NAGY MIHÁLY RIKÁRDÓ Rákosmenti KSK-Zrinyi 12
NARDAI JÁNOS Körte HVSE 6
NEMES DÁVID FTC KN KFT Mile 11
NEMES MILÁN Pumukli KUA 11
NEMES RÓMEO Mikolik Sport School KFT 10
NÉMETH KORNÉL ÓKSI SE 12
NÓGRÁDI ÁKOS Rákosmenti KSK-Zrinyi 12
NOVÁK BENJÁMIN HORT SE 8
NYÖGÉRI PATRIK ÁDÁM Kispest NKK 12
O NAGY MARTI MILÁN Pumukli KUA 4
OLÁH MARCELL Mikolik Sport School KFT 4
OLAJOS MÁRTON Angyalföldi Sportiskola 5
OLLÁRY SAMU Tempo KSE 12
ORBÁN VALÉR LÁSZLÓ Angyalföldi Sportiskola 11
ORLAI ZSOMBOR BOTOND Tempo KSE 4
ÖKRÖS LEVENTE BALÁZS Kispest NKK 12
ŐRLŐS DÁNIEL HORT SE 12
PACZULÁK DOMINIK Kézilabda UP PLER 6
PAKSZ ISTVÁN RÓBERT Rákosmenti KSK-Zrinyi 7
PÁLINKÁS MÁRK Budapesti Honvéd SE 2
PANDUR HUBA MAFC-U10 4
PÁNI ÁKOS MÁTYÁS FTC KN KFT Mile 11
PAP MÁRTON ENDRE Tempo KSE 9
PAP ZSOMBOR Pumukli KUA 3
PAPP GÁBOR Kispest NKK 10
PAPP ZSOMBOR ÓKSI SE 10
PÁRICSI MARCELL MÁRK Csanádi KSI SE 2
PATAKI ÁDÁM Tempo KSE 6
PATAKI GERGŐ Pumukli KUA 12
PATKÓ MÁRK Bp. Elektromos SE 12
PEER LEVENTE KSI SE 9
PENDERIK ZALÁN Rákosmenti KSK-Zrinyi 10
PÉNTEK-DÓZSA ÁDÁM Budapesti Honvéd SE 12
PÉTER ÁRON Bp. Elektromos SE 2
PETŐ BALÁZS PLER-Kassa 8
PLANK TAMÁS ANTAL Budapesti Honvéd SE 10
POZSGAI KRISTÓF ÁDÁM Tempo KSE 4
RACSEK TIBOR RAJMOND Csepel DSE 8
RAGYÁK BARNABÁS Bp. Elektromos SE 6
RAJKÓ TAMÁS ISTVÁN Angyalföldi Sportiskola 6
RAJNAI ÁRON Bp. Elektromos SE 6
RÁKOS KRISZTIÁN ÁRON MAFC-U10 10
RETKES ÁRON MARCELL Csepel DSE 4
RÉTVÖLGYI BARNABÁS Csepel DSE 8
RÉVAI OLIVÉR FTC KN KFT Mile 4
RÓZSA ÁDÁM ISTVÁN PLER-Kassa 8
SÁFRÁNY TAMÁS DÁNIEL KSI SE 12
SALI TAMÁS Csepel DSE 10
SÁNDORFY OLIVÉR Körte HVSE 6
SÁNTA DÉNES PLER-Kassa 6
SASS BOTOND FTC KN KFT Mile 12
SCHNEIDER ALEX Csepel DSE 10
SEBŐK BENCE Csanádi KSI SE 4
SEREG ZSOLT ÁDÁM Csepel DSE 8
SERFŐZŐ ÁKOS MAFC-U10 4
SERFŐZŐ TAMÁS MAFC-U10 10
SERFŐZŐ ZSOMBOR MAFC-U10 12
SIEFERER ROBIN STEFAN Pumukli KUA 4
SIKOLAI ÁKOS AXEL KSI SE 6
SIMON KRISTÓF Angyalföldi Sportiskola 2
SIPOS BALÁZS DÁVID BVSC - Zugló 2
SIPOS LEVENTE ÓKSI SE 12
SÍRÓ MÁTÉ Kézilabda UP PLER 4
SOMOGYI MÁTYÁS KRISZTIÁN BVSC - Zugló 12
SOMOGYI ROLAND Pumukli KUA 10
SPÁNYIK MIKLÓS BVSC - Zugló 4
STADLER CSONGOR Tempo KSE 2
STELLA MILÁN BENEDEK Budapesti Honvéd SE 4
SUSKA DÁVID PLER-Kassa 8
SÜKÖSD LEVENTE Csepel DSE 4
SÜTŐ CSONGOR SIMHENDRA Budapesti Honvéd SE 10
SZABADOS BENEDEK Angyalföldi Sportiskola 10
SZABÓ ÁRON PLER-Kassa 2
SZABÓ BENEDEK ÓKSI SE 8
SZABÓ DÁNIEL Budapesti Honvéd SE 12
SZABÓ DOMINIK Csanádi KSI SE 8
SZABÓ GÁBOR SZABOLCS Rákosmenti KSK-Zrinyi 10
SZABÓ MARCELL JÁNOS Kispest NKK 8
SZABÓ MILÁN ZSOLT Kézilabda UP PLER 12
SZABÓ ROLAND MÁTÉ Tempo KSE 12
SZABÓ-AROSS LÁSZLÓ Tempo KSE 6
SZANYI-FERI CSABA Pumukli KUA 12
SZÁRAY ZSOMBOR LÓRÁNT Kispest NKK 12
SZARVÁK KOPPÁNY ZALÁN BVSC - Zugló 12
SZAUTER ÖRS BVSC - Zugló 12
SZÉKELYHIDI ELEK Körte HVSE 6
SZEMŐK MÁTYÁS BVSC - Zugló 12
SZENDY MILÁN PATRIK Budapesti Honvéd SE 6
SZIGETI BALÁZS Körte HVSE 4
SZITKA BENCE ÓKSI SE 12
SZŰCS LEVENTE Kispest NKK 12
TÁBORSZKI BÁLINT Pumukli KUA 6
TAKÁCS ÁDÁM BOLDIZSÁR Mikolik Sport School KFT 4
TAKÁCS NIMRÓD KSI SE 11
TÁMCSU BENEDEK ÓKSI SE 12
TARJÁNYI DÁNIEL FTC KN KFT Mile 10
TARPATAKI MARCELL Körte HVSE 4
TÍMÁR MILÁN Kézilabda UP PLER 3
TÓTH BÁLINT Bp. Elektromos SE 11
TÓTH MÁTÉ ROLAND Csanádi KSI SE 2
TÓTH RICHÁRD BARNA KSI SE 12
TÓTH ZSOMBOR ZOLTÁN Csanádi KSI SE 2
TÓTH-DRASKOVICH MÁRK HORT SE 12
TÓTH-HAJNAL MÁTÉ Tempo KSE 12
TRAORE MOUSSA-DIOP MARCELL Kézilabda UP PLER 12
TROMBITÁS TEODOR Bp. Elektromos SE 10
ÜRMÖS DÁNIEL Kézilabda UP PLER 12
VADAS HUNOR TAMÁS HORT SE 12
VÁGÓ KRISTÓF PÉTER KSI SE 10
VAJDA LÁSZLÓ Kézilabda UP PLER 10
VALENT VILMOS Kispest NKK 5
VÁNYOLOS MÁRK Budapesti Honvéd SE 9
VARGA DÁVID BENCE Angyalföldi Sportiskola 12
VARGA LEVENTE SZILÁRD Budapesti Honvéd SE 5
VARGA MÁRK BENCE Angyalföldi Sportiskola 3
VÁRI-MOLNÁR BENEDEK Csanádi KSI SE 6
VÁSÁRHELYI GYÖRGY TIMÓT Rákosmenti KSK-Zrinyi 12
VERES CSONGOR PLER-Kassa 3
VERMES VINCE MÁRK MAFC-U10 6
VIDOVSZKY BERNÁT Mikolik Sport School KFT 6
VINCZE MÁTÉ KSI SE 6
VITÁN ZSOMBOR Mikolik Sport School KFT 8
VÖLCSEI AMIR ZSOLT Csanádi KSI SE 2
VÖRÖS BENCE Angyalföldi Sportiskola 4
ZACHER SIMON GERGELY ÓKSI SE 9
ZELENÁK ROLAND Bp. Elektromos SE 10
ZSIDRÓ MARTIN Mikolik Sport School KFT 4
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó