Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Női Ifjúsági III. osztály Észak
2017. szeptember 16. szombat
10:00 ASI - Vasas - Dorogi ESE 16 - 27
12:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Budakalászi SC 15 - 32
15:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 19 - 31
2017. szeptember 17. vasárnap
17:00 Tatabányai SC - REAC 36 - 25
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - Juventus-Panoráma Heves 31 - 32
18:00 Solymári SC - VS Dunakeszi 15 - 29
2017. szeptember 23. szombat
11:30 REAC - ASI - Vasas 23 - 43
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Juhász `99 Füzesabonyi SC 25 - 19
17:15 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Solymári SC 20 - 16
18:00 VS Dunakeszi - Tatabányai SC 40 - 35
2017. szeptember 24. vasárnap
11:00 Budakalászi SC - Esztergomi Vitézek RAFC 58 - 6
17:00 Dorogi ESE - Salgótarjáni Strandépítők 35 - 19
2017. október 7. szombat
17:00 Tatabányai SC - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 38 - 34
17:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Juhász `99 Füzesabonyi SC 21 - 25
2017. október 8. vasárnap
14:00 ASI - Vasas - VS Dunakeszi 34 - 28
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Dorogi ESE 24 - 26
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - REAC 45 - 15
18:00 Solymári SC - Budakalászi SC 16 - 30
2017. október 14. szombat
15:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Juventus-Panoráma Heves 25 - 26
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Solymári SC 17 - 17
18:00 VS Dunakeszi - Salgótarjáni Strandépítők 25 - 23
2017. október 15. vasárnap
10:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - ASI - Vasas 26 - 30
12:00 Budakalászi SC - Tatabányai SC 35 - 26
18:30 REAC - Dorogi ESE 9 - 55
2017. október 18. szerda
17:30 Dorogi ESE - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 37 - 20
2017. október 19. csütörtök
17:30 Solymári SC - Esztergomi Vitézek RAFC 23 - 20
2017. október 21. szombat
10:00 ASI - Vasas - Budakalászi SC 28 - 38
2017. október 22. vasárnap
12:00 Salgótarjáni Strandépítők - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 29 - 26
16:00 Juventus-Panoráma Heves - REAC 38 - 30
17:00 Tatabányai SC - Juhász `99 Füzesabonyi SC 20 - 26
18:00 Dorogi ESE - VS Dunakeszi 40 - 18
2017. október 25. szerda
17:15 VS Dunakeszi - REAC 40 - 21
2017. október 28. szombat
15:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Tatabányai SC 24 - 29
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - ASI - Vasas 30 - 24
2017. október 29. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - Salgótarjáni Strandépítők 28 - 30
18:00 Solymári SC - Juventus-Panoráma Heves 22 - 27
2017. november 4. szombat
10:00 ASI - Vasas - Esztergomi Vitézek RAFC 37 - 22
17:30 Tatabányai SC - Solymári SC 33 - 22
18:00 Dorogi ESE - Budakalászi SC 33 - 13
2017. november 5. vasárnap
16:00 Juventus-Panoráma Heves - VS Dunakeszi 32 - 26
16:30 REAC - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 15 - 44
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - Juhász `99 Füzesabonyi SC 35 - 21
2017. november 11. szombat
15:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Salgótarjáni Strandépítők 19 - 33
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Dorogi ESE 16 - 20
2017. november 12. vasárnap
14:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - VS Dunakeszi 22 - 25
17:00 Tatabányai SC - Juventus-Panoráma Heves 26 - 31
18:00 Solymári SC - ASI - Vasas 20 - 28
2017. november 16. csütörtök
18:30 VS Dunakeszi - Budakalászi SC 21 - 22
2017. november 18. szombat
18:00 Dorogi ESE - Esztergomi Vitézek RAFC 38 - 14
2017. november 19. vasárnap
10:00 ASI - Vasas - Tatabányai SC 28 - 19
16:00 Salgótarjáni Strandépítők - Solymári SC 30 - 23
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 33 - 32
16:30 REAC - Juhász `99 Füzesabonyi SC 0 - 10
2017. november 25. szombat
10:00 ASI - Vasas - Juventus-Panoráma Heves 25 - 34
10:00 Esztergomi Vitézek RAFC - REAC 43 - 26
12:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - VS Dunakeszi 23 - 22
2017. november 26. vasárnap
11:00 Budakalászi SC - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 40 - 28
13:00 Tatabányai SC - Salgótarjáni Strandépítők 23 - 31
18:00 Solymári SC - Dorogi ESE 13 - 38
2017. november 30. csütörtök
17:15 REAC - Solymári SC 19 - 35
2017. december 2. szombat
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Budakalászi SC 33 - 21
18:00 VS Dunakeszi - Esztergomi Vitézek RAFC 30 - 23
18:00 Dorogi ESE - Tatabányai SC 35 - 22
2017. december 3. vasárnap
12:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Juhász `99 Füzesabonyi SC 43 - 16
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - ASI - Vasas 41 - 35
2017. december 4. hétfő
19:00 Budakalászi SC - REAC 39 - 12
2018. február 11. vasárnap
16:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Esztergomi Vitézek RAFC 41 - 23
2018. február 17. szombat
18:00 VS Dunakeszi - Solymári SC 25 - 19
2018. február 18. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - Juhász `99 Füzesabonyi SC 29 - 25
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Salgótarjáni Strandépítők 24 - 29
17:00 Dorogi ESE - ASI - Vasas 37 - 25
2018. február 24. szombat
10:00 ASI - Vasas - REAC 52 - 11
14:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Budakalászi SC 22 - 43
17:00 Tatabányai SC - VS Dunakeszi 34 - 32
2018. február 25. vasárnap
12:00 Salgótarjáni Strandépítők - Dorogi ESE 27 - 19
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Juventus-Panoráma Heves 17 - 31
18:00 Solymári SC - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 12 - 17
2018. március 3. szombat
16:00 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Tatabányai SC 28 - 26
18:00 VS Dunakeszi - ASI - Vasas 30 - 31
2018. március 4. vasárnap
10:30 REAC - Salgótarjáni Strandépítők 13 - 52
12:00 Budakalászi SC - Solymári SC 39 - 19
14:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Esztergomi Vitézek RAFC 26 - 23
17:00 Dorogi ESE - Juventus-Panoráma Heves 33 - 28
2018. március 10. szombat
16:00 ASI - Vasas - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 26 - 25
16:00 Dorogi ESE - REAC 62 - 16
18:00 Juventus-Panoráma Heves - Esztergomi Vitézek RAFC 38 - 18
2018. március 11. vasárnap
17:00 Tatabányai SC - Budakalászi SC 29 - 27
18:00 Solymári SC - Juhász `99 Füzesabonyi SC 21 - 18
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - VS Dunakeszi 28 - 26
2018. március 17. szombat
14:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Solymári SC 24 - 28
18:00 VS Dunakeszi - Dorogi ESE 8 - 44
2018. március 18. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - ASI - Vasas 34 - 33
14:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Tatabányai SC 20 - 28
15:00 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Salgótarjáni Strandépítők 27 - 31
2018. március 24. szombat
12:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Salgótarjáni Strandépítők 23 - 26
2018. március 25. vasárnap
16:30 REAC - Juventus-Panoráma Heves 17 - 45
2018. április 7. szombat
12:00 ASI - Vasas - Juhász `99 Füzesabonyi SC 32 - 16
12:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Dorogi ESE 12 - 22
16:30 REAC - VS Dunakeszi 12 - 50
17:00 Tatabányai SC - Esztergomi Vitézek RAFC 42 - 30
2018. április 8. vasárnap
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Solymári SC 35 - 21
18:00 Salgótarjáni Strandépítők - Budakalászi SC 28 - 30
2018. április 12. csütörtök
18:00 REAC - Tatabányai SC 17 - 41
2018. április 14. szombat
16:00 VS Dunakeszi - Juventus-Panoráma Heves 22 - 24
2018. április 15. vasárnap
12:00 Budakalászi SC - Dorogi ESE 23 - 24
14:00 Esztergomi Vitézek RAFC - ASI - Vasas 21 - 51
16:00 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - REAC 35 - 27
18:00 Solymári SC - Tatabányai SC 11 - 24
2018. április 16. hétfő
18:55 REAC - Budakalászi SC 22 - 45
2018. április 21. szombat
18:00 VS Dunakeszi - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 39 - 25
2018. április 22. vasárnap
12:00 Salgótarjáni Strandépítők - Esztergomi Vitézek RAFC 43 - 32
12:00 ASI - Vasas - Solymári SC 34 - 18
15:00 Dorogi ESE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 35 - 18
16:00 Juventus-Panoráma Heves - Tatabányai SC 25 - 19
2018. április 28. szombat
13:00 Tatabányai SC - ASI - Vasas 34 - 30
14:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - REAC 29 - 18
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Dorogi ESE 19 - 40
18:00 Budakalászi SC - VS Dunakeszi 39 - 28
2018. április 29. vasárnap
12:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Juventus-Panoráma Heves 24 - 29
18:00 Solymári SC - Salgótarjáni Strandépítők 21 - 40
2018. május 5. szombat
17:30 Kinizsi TTK-KSI Kézilabda - Budakalászi SC 30 - 45
18:00 VS Dunakeszi - Juhász `99 Füzesabonyi SC 25 - 20
2018. május 6. vasárnap
10:30 REAC - Esztergomi Vitézek RAFC 24 - 33
12:00 Salgótarjáni Strandépítők - Tatabányai SC 34 - 28
16:00 Juventus-Panoráma Heves - ASI - Vasas 31 - 30
17:00 Dorogi ESE - Solymári SC 30 - 21
2018. május 18. péntek
18:30 Tatabányai SC - Dorogi ESE 28 - 39
2018. május 19. szombat
14:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 26 - 32
18:00 Esztergomi Vitézek RAFC - VS Dunakeszi 27 - 49
2018. május 20. vasárnap
10:00 ASI - Vasas - Salgótarjáni Strandépítők 36 - 29
12:00 Budakalászi SC - Juventus-Panoráma Heves 34 - 31
18:00 Solymári SC - REAC 42 - 26
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Dorogi ESE 22 21 0 1 769 409 360 42
2. Juventus-Panoráma Heves 22 18 0 4 676 547 129 36
3. Budakalászi SC 22 17 0 5 744 539 205 34
4. Salgótarjáni Strandépítők 22 17 0 5 714 561 153 34
5. ASI - Vasas 22 13 0 9 708 594 114 26
6. Tatabányai SC 22 11 0 11 640 624 16 22
7. VS Dunakeszi 22 11 0 11 638 593 45 21
8. Kinizsi TTK-KSI Kézilabda 22 9 0 13 622 604 18 18
9. Juhász `99 Füzesabonyi SC 22 7 1 14 456 559 -103 14
10. Solymári SC 22 5 1 16 455 603 -148 11
11. Esztergomi Vitézek RAFC 22 2 0 20 508 781 -273 4
12. REAC 22 0 0 22 398 914 -516 -5
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Juhász `99 Füzesabonyi SC -1
REAC SPORTISKOLA SE -5
Városi Sportegyesület Dunakeszi -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SZILÁGYI VIVIEN Esztergomi Vitézek R 247 21
2. MOLNÁR LILLA Juventus-Panoráma He 175 22
3. ZANATI GABRIELLA Budakalászi SC 173 22
4. HORVÁTH KITTI Esztergomi Vitézek R 157 21
5. UHRIN LILI Salgótarjáni Strandé 157 21
6. VÁNYOLOS NOÉMI ASI - Vasas 155 19
7. KISS LAURA ASI - Vasas 145 22
8. PAULI KRISZTINA Tatabányai SC 137 20
9. IMREI NÓRA Dorogi ESE 127 21
10. VASS PETRA Budakalászi SC 119 22
11. FORGÁCS VIKTÓRIA PATRÍCIA Dorogi ESE 117 22
12. GÁSPÁR NIKOLETT Solymári SC 117 21
13. KÉPES CINTIA Juhász `99 Füzesabon 117 21
14. GÖNCZI LÍVIA Juhász `99 Füzesabon 114 14
15. WIESNER DÓRA ROXÁNA VS Dunakeszi 114 20
16. SIPOS FANNI VS Dunakeszi 112 20
17. BÖHM BIANKA Budakalászi SC 111 22
18. PONYI ANITA Salgótarjáni Strandé 107 15
19. VARGA ESZTER Solymári SC 104 21
20. SZABÓ KIRA ASI - Vasas 101 20
21. BOZÓ FANNI Salgótarjáni Strandé 95 22
22. HORVÁTH CSENGE Budakalászi SC 86 18
23. KRAJCZÁR LAURA Tatabányai SC 84 18
24. MARKOS RÉKA Dorogi ESE 84 22
25. ZÁHORSZKI DOMINIKA Kinizsi TTK-KSI Kézi 84 21
26. GYETVAI KLAUDIA Salgótarjáni Strandé 78 22
27. REGÉCZI ZSÓFI Juventus-Panoráma He 76 22
28. ZAVACKI RENÁTA REAC 76 9
29. VAS VIKTÓRIA Kinizsi TTK-KSI Kézi 75 15
30. TOLVAJ DORKA Dorogi ESE 74 22
31. BENCSIK ANNA Juventus-Panoráma He 73 22
32. FILÁKOVITY PATRÍCIA DANIELLA Kinizsi TTK-KSI Kézi 73 21
33. KISS TAMARA Juventus-Panoráma He 72 21
34. SZABÓ KRISZTINA Kinizsi TTK-KSI Kézi 72 21
35. KOVÁCS BERNADETT Salgótarjáni Strandé 70 22
36. IZSÓ BOGLÁRKA Solymári SC 65 20
37. SAJDLI REBEKA Tatabányai SC 64 11
38. SZABÓ ZSÓFIA Juhász `99 Füzesabon 62 20
39. GYÖMÖREY VIKTÓRIA ASI - Vasas 61 9
40. KOLLÁR KATALIN Tatabányai SC 61 20
41. BARTHA DOROTTYA Solymári SC 60 20
42. KAZINCY LOTTI VS Dunakeszi 60 9
43. PAP KRISZTINA Dorogi ESE 57 20
44. ADÁCSI NOÉMI Juventus-Panoráma He 56 21
45. GÓBOR NIKOLETT Juventus-Panoráma He 56 18
46. KRIVÁCS KITTI Budakalászi SC 56 22
47. MÓDOS NIKOLETTA Juventus-Panoráma He 55 20
48. SZABÓ FANNI Kinizsi TTK-KSI Kézi 50 6
49. BEDŐ TAMARA VS Dunakeszi 49 15
50. PÁTROVICS NETTI Budakalászi SC 49 11
51. TOLVAJ GRÉTA Dorogi ESE 49 20
52. BOBÁL DORINA Salgótarjáni Strandé 48 21
53. KOVÁCS ZSUZSI Kinizsi TTK-KSI Kézi 46 20
54. BENCZE LORETTA Tatabányai SC 45 16
55. DÉZSI TÜNDE VS Dunakeszi 45 20
56. RÁTKAI ANGYALKA Juhász `99 Füzesabon 45 20
57. SZABÓ PATRICIA Tatabányai SC 44 22
58. GECSE DOMINIKA Salgótarjáni Strandé 43 22
59. HRACHOVINA VIRÁG VS Dunakeszi 42 21
60. TURÁK ANTÓNIA Dorogi ESE 42 21
61. BALÓ VERA Budakalászi SC 40 17
62. FAZEKAS ZSÓFIA KRISZTINA Kinizsi TTK-KSI Kézi 39 21
63. SALLAI RÉKA VS Dunakeszi 39 11
64. FORGÁCS KLAUDIA BIANKA Dorogi ESE 38 11
65. VARGA ADRIENN VS Dunakeszi 37 8
66. BURGERMEISTER LÍVIA Solymári SC 36 20
67. TORDY VIRÁG ZSÓFIA ASI - Vasas 36 15
68. DIMÉNY JÚLIA REAC 35 10
69. FODOR BERNADETT Budakalászi SC 35 11
70. HORVÁTH HANGA ASI - Vasas 35 15
71. MOLNÁR ESZTER Dorogi ESE 35 16
72. HUTVÁGNER BRIGITTA ASI - Vasas 34 16
73. NAGY NIKOLETT Juhász `99 Füzesabon 34 19
74. SIKLÓSI LAURA REAC 34 12
75. BODNÁR NIKOLETT SZIMONETTA Dorogi ESE 33 19
76. TÓTH GEORGINA Tatabányai SC 33 11
77. FAZEKAS FANNI FATIME Kinizsi TTK-KSI Kézi 32 21
78. GYÖMÖREY GLÓRIA ASI - Vasas 32 12
79. GÁSPÁR VANDA Dorogi ESE 30 20
80. IMREGI BLANKA VS Dunakeszi 30 6
81. SZABÓ KATA Budakalászi SC 30 13
82. TÓTH BERNADETT LILI ASI - Vasas 30 18
83. PANCSITS LÍVIA Tatabányai SC 29 21
84. ADÁCSI LAURA Juventus-Panoráma He 28 21
85. JÁGER-KÁPOSZTA KIARA REAC 28 12
86. KALMÁR MÓNIKA Budakalászi SC 28 4
87. TELEK FANNI Salgótarjáni Strandé 28 21
88. BOZSIK BELLA REAC 27 11
89. HUTTER GEORGINA REAC 27 8
90. KÖVÉR ZSÓFIA Kinizsi TTK-KSI Kézi 27 21
91. PAPP LAURA REAC 27 10
92. GUHN MERCÉDESZ Esztergomi Vitézek R 26 17
93. PRIÁLL EDINA Dorogi ESE 26 16
94. SZAJKÓ ADRIENN Juhász `99 Füzesabon 26 4
95. TÓTH ENIKŐ Juventus-Panoráma He 26 21
96. FRITZ ADRIENN Solymári SC 25 17
97. NAGY VIVIEN Salgótarjáni Strandé 25 13
98. FALUSI ESZTER GEORGINA Tatabányai SC 24 15
99. GARANCZ KINCSŐ Juventus-Panoráma He 24 14
100. SZITTYA LILI Dorogi ESE 24 19
101. BIHARI BERNADETT ASI - Vasas 23 21
102. FÖLDI NÓRA REAC 23 8
103. LUBICS FANNI PETRA Kinizsi TTK-KSI Kézi 23 7
104. MARKOS FANNI REAC 23 5
105. BALAMBÉR ESZTER Tatabányai SC 22 13
106. KOZMA PETRA JANKA Salgótarjáni Strandé 22 19
107. NAGY ESZTER ÉVA VS Dunakeszi 22 22
108. VALENT SZONJA Juhász `99 Füzesabon 22 21
109. LÉVAI PETRA Esztergomi Vitézek R 21 20
110. PÓCZOS KARINA Tatabányai SC 21 13
111. PULIK DOROTTYA Tatabányai SC 21 14
112. SZABÓ FLÓRA Kinizsi TTK-KSI Kézi 21 19
113. MARX BIANKA Tatabányai SC 20 12
114. BALOGH EMESE KLÁRA ASI - Vasas 19 20
115. SZŰCS ALEXANDRA BEATRIX Tatabányai SC 19 14
116. JÉGER FANNI Salgótarjáni Strandé 18 16
117. KALÓ JOHANNA ZSÓFIA REAC 18 11
118. JUHÁSZ ESZTER FLÓRA Juventus-Panoráma He 17 21
119. MÁTÉ MÓNIKA Juhász `99 Füzesabon 17 15
120. POHNER ORSOLYA ZSANETT Dorogi ESE 17 17
121. SCHALK RAMÓNA Esztergomi Vitézek R 17 16
122. FÜST KLÁRA NIKOLETTA Tatabányai SC 16 21
123. HARGITAI RÉKA REAC 16 6
124. HORVÁTH DANILA Kinizsi TTK-KSI Kézi 16 4
125. LE THANH HIEN Kinizsi TTK-KSI Kézi 16 5
126. MAGYARI REBEKA VS Dunakeszi 16 10
127. ZSEMBERY ZSÓFIA REAC 16 12
128. BREIER LIZA Solymári SC 15 22
129. LÁSZLÓ TÜNDE REAC 15 3
130. NAGY RÉKA ASI - Vasas 15 9
131. PÁLINKÁS PANNA SZONJA Kinizsi TTK-KSI Kézi 15 20
132. PÁSZTOR VIRÁG Juventus-Panoráma He 15 21
133. MOLNÁR VIVIENN Solymári SC 14 19
134. NAGY LUCA BABETT VS Dunakeszi 14 13
135. NÉMETH VANDA VS Dunakeszi 14 9
136. BALÁZS ÉVA Kinizsi TTK-KSI Kézi 13 3
137. LAKATOS PETRA Salgótarjáni Strandé 11 17
138. SZABÓ ESZTER REAC 11 4
139. KALMÁR RÉKA BARBARA VS Dunakeszi 10 8
140. MÁTYÁS ANNA Dorogi ESE 10 14
141. FEJES REBEKA Esztergomi Vitézek R 9 14
142. FINFERA FANNI ASI - Vasas 9 7 9 9
Kinizsi TTK-KSI Kézi 0 2
143. TÓTH CSILLA RÉKA Esztergomi Vitézek R 9 9
144. ZSÍROS LUCA Kinizsi TTK-KSI Kézi 9 8
145. CSOBA RENÁTA ASI - Vasas 7 21
146. JAKABFFY LILI Solymári SC 7 19
147. PETŐI PANNA VS Dunakeszi 7 7
148. SZORCSIK ADÉL VS Dunakeszi 7 3
149. VUROM DOROTI Salgótarjáni Strandé 7 13
150. CZUTH NOÉMI ZOÉ Dorogi ESE 6 6
151. GERENDÁS ÉVA Esztergomi Vitézek R 6 4
152. HORVÁTH LILLA RÉKA REAC 5 6
153. IPOLYI BLANKA KATALIN Esztergomi Vitézek R 5 11
154. KOPLÁNYI KLAUDIA BARBARA ASI - Vasas 5 20
155. NÉMET ESZTER VS Dunakeszi 5 1
156. PITTLIK PANNA REAC 5 11
157. PROSSER NATÁLIA Kinizsi TTK-KSI Kézi 5 10
158. SLÁJER FANNI Solymári SC 5 11
159. SZILVÁSI PETRA SÁRA REAC 5 10
160. VERES LILLA Budakalászi SC 5 10
161. BEDŐ-BÉLAI BARBARA Esztergomi Vitézek R 4 19
162. BERGMANN NIKOLETT Budakalászi SC 4 10
163. BÚS EMMA MOLLI REAC 4 14
164. KONCZ DORINA Juhász `99 Füzesabon 4 12
165. TÓTH JÁZMIN VS Dunakeszi 4 3
166. BAGI LAURA VS Dunakeszi 3 17
167. HORVÁTH BRIGITTA Esztergomi Vitézek R 3 21
168. KANDI VIKTÓRIA Esztergomi Vitézek R 3 9
169. KISS VIRÁG ZSUZSANNA Salgótarjáni Strandé 3 11
170. PETE KRISZTINA ILONA Kinizsi TTK-KSI Kézi 3 10
171. SÁFRÁNY ÁGNES MARGIT Kinizsi TTK-KSI Kézi 3 21
172. SOLT EMESE Solymári SC 3 6
173. TÖRÖK ESZTER Budakalászi SC 3 11
174. VARGA LILLA REAC 3 12
175. ZILAY BRIGITTA LILLA Budakalászi SC 3 10
176. HAVASI PANNA ILDIKÓ Solymári SC 2 6
177. HOLLÓ FANNI Juventus-Panoráma He 2 1
178. JAKAB ILDIKÓ MELINDA VS Dunakeszi 2 8
179. PICHLER ZSUZSA Budakalászi SC 2 5
180. SÁRI ELIZABET MARIETTA Juhász `99 Füzesabon 2 20
181. SZŐKE LILIÁNA ALEXANDRA VS Dunakeszi 2 16
182. SZTÁNYI DORINA VS Dunakeszi 2 3
183. TAX ANNA VIKTÓRIA VS Dunakeszi 2 9
184. TERJÉK FANNI Salgótarjáni Strandé 2 4
185. BARTHA STEFÁNIA Solymári SC 1 11
186. BÓDI PANNA SZONJA Juhász `99 Füzesabon 1 8
187. JEKKEL PETRA Juventus-Panoráma He 1 12
188. KANDI KITTI Esztergomi Vitézek R 1 10
189. KRISTON LAURA Juhász `99 Füzesabon 1 9
190. PELLER PANNA Solymári SC 1 3
191. SZABÓ KINGA Juhász `99 Füzesabon 1 20
192. TÓTH NIKOLETT HÓVIRÁG ASI - Vasas 1 20
193. BARTUCZ JÁZMIN VS Dunakeszi 0 6
194. BERTA BLANKA Solymári SC 0 20
195. BOSNYÁK LILI VS Dunakeszi 0 7
196. CZIFRA LILI Tatabányai SC 0 4
197. FEHÉR VIRÁG VS Dunakeszi 0 9
198. FÖLDHÁZI LAURA KATALIN ASI - Vasas 0 17
199. GÖRFÖL SZILVIA Solymári SC 0 18
200. GYARMATHY GIZELLA KATALIN Esztergomi Vitézek R 0 13
201. HADNAGY DOMINIKA REAC 0 3
202. HALÁSZ CSENGE Tatabányai SC 0 21
203. JUHÁSZ ANNA GRÉTA Juventus-Panoráma He 0 10
204. KELEMEN GRÉTA Juventus-Panoráma He 0 3
205. KLENCSÁK DÓRA Solymári SC 0 2
206. KONTICS VIRÁG Esztergomi Vitézek R 0 5
207. KOVÁCS ADRIENN VS Dunakeszi 0 1
208. LANGER LIZA MÍNA Esztergomi Vitézek R 0 19
209. MÁTYÁS VIKTÓRIA Dorogi ESE 0 22
210. MESTERHÁZY NIKOLETT Budakalászi SC 0 21
211. MILE SÁRA KORNÉLIA Esztergomi Vitézek R 0 16
212. MOLNÁR SÁRA IZABELL REAC 0 2
213. MOLNÁR VERONIKA ASI - Vasas 0 21
214. MOTYOVSZKI NOÉMI MARIANN Kinizsi TTK-KSI Kézi 0 13
215. NAGY MILÉNA VS Dunakeszi 0 1
216. NAGY NIKOLETTA Juventus-Panoráma He 0 21
217. NAGY REGINA Kinizsi TTK-KSI Kézi 0 13
218. PINTÉR DÓRA Esztergomi Vitézek R 0 12
219. PINTÉR KRISZTINA REAC 0 2
220. SCHREIER MERCÉDESZ RAMÓNA REAC 0 2
221. SEMSEI MERCÉDESZ VS Dunakeszi 0 17
222. SIPOS GRÉTA KAROLIN Juhász `99 Füzesabon 0 15
223. SZABÓ ALIZ BARBARA Budakalászi SC 0 4
224. SZABÓ KITTI Salgótarjáni Strandé 0 9
225. SZAJKÓ LILIÁNA Juventus-Panoráma He 0 2
226. SZALAI RÉKA Salgótarjáni Strandé 0 20
227. SZALATOVICS EDINA Salgótarjáni Strandé 0 10
228. SZALMA MELISSZA Esztergomi Vitézek R 0 9
229. SZEDLÁK DORINA Juhász `99 Füzesabon 0 1
230. SZÉNÁSI ZSÓFIA Tatabányai SC 0 16
231. TALLÉR KRISZTINA Solymári SC 0 1
232. TÓTH BOGLÁRKA Juventus-Panoráma He 0 11
233. TÓTH PETRA VIVIEN REAC 0 19
234. VÁSÁRHELY RÉKA SAROLTA Budakalászi SC 0 19
235. VÉGH LOLÍTA Juhász `99 Füzesabon 0 21
236. VIDA BARBARA Tatabányai SC 0 4
237. VIDÁK VIKTÓRIA Budakalászi SC 0 2
238. VIRCSIK LILLA REAC 0 2
239. ZAVACZKI DÓRA REAC 0 9
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó