Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Győr-Moson-Sopron megyei női
2018. szeptember 22. szombat
16:00 Koroncó KSSZE - Győrzámoly KC 18 - 17
2018. szeptember 23. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - Fertőszentmiklósi KC 24 - 28
14:00 Répcelaki SE - KSE Bősárkány 29 - 17
15:00 Csornai SE - Győrszemere KSK 19 - 33
17:00 Petőfi SK Lipót - FKC Hegykő 19 - 22
17:00 Szany SE - Lébényi KSE 37 - 24
2018. szeptember 27. csütörtök
19:00 Győrszemere KSK - Petőfi SK Lipót 28 - 31
2018. szeptember 28. péntek
17:30 Lébényi KSE - KSE Bősárkány 19 - 25
2018. szeptember 29. szombat
18:00 FKC Hegykő - Koroncó KSSZE 32 - 22
19:00 Fertőszentmiklósi KC - Szany SE 31 - 32
2018. szeptember 30. vasárnap
11:00 Győrzámoly KC - Öttevényi KSE 25 - 26
15:00 Csornai SE - Répcelaki SE 23 - 40
2018. október 6. szombat
16:00 Petőfi SK Lipót - Répcelaki SE 24 - 25
17:00 Öttevényi KSE - Koroncó KSSZE 27 - 26
18:00 FKC Hegykő - Győrszemere KSK 30 - 27
2018. október 7. vasárnap
11:00 KSE Bősárkány - Fertőszentmiklósi KC 16 - 25
15:00 Csornai SE - Lébényi KSE 18 - 26
18:00 Szany SE - Győrzámoly KC 35 - 22
2018. október 13. szombat
17:00 Koroncó KSSZE - Szany SE 33 - 35
18:00 Répcelaki SE - Győrszemere KSK 27 - 16
2018. október 14. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - FKC Hegykő 33 - 23
11:00 Győrzámoly KC - KSE Bősárkány 16 - 21
16:00 Fertőszentmiklósi KC - Csornai SE 43 - 18
17:00 Lébényi KSE - Petőfi SK Lipót 18 - 26
2018. október 20. szombat
18:00 Fertőszentmiklósi KC - FKC Hegykő 30 - 23
2018. október 26. péntek
18:30 Szany SE - Öttevényi KSE
2018. október 27. szombat
17:00 Győrszemere KSK - Lébényi KSE
18:00 Petőfi SK Lipót - Fertőszentmiklósi KC
18:00 Csornai SE - Győrzámoly KC
18:00 FKC Hegykő - Répcelaki SE
2018. október 28. vasárnap
11:00 KSE Bősárkány - Koroncó KSSZE
2018. november 10. szombat
16:00 Koroncó KSSZE - Csornai SE
19:00 Fertőszentmiklósi KC - Győrszemere KSK
2018. november 11. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - KSE Bősárkány
11:00 Győrzámoly KC - Petőfi SK Lipót
16:00 Lébényi KSE - Répcelaki SE
18:00 Szany SE - FKC Hegykő
2018. november 17. szombat
19:00 Répcelaki SE - Fertőszentmiklósi KC
2018. november 18. vasárnap
11:00 Csornai SE - Öttevényi KSE
11:00 KSE Bősárkány - Szany SE
11:00 Győrzámoly KC - Győrszemere KSK
17:00 Petőfi SK Lipót - Koroncó KSSZE
18:00 FKC Hegykő - Lébényi KSE
2018. november 24. szombat
13:15 KSE Bősárkány - FKC Hegykő
16:00 Koroncó KSSZE - Győrszemere KSK
2018. november 25. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - Petőfi SK Lipót
11:00 Győrzámoly KC - Répcelaki SE
16:00 Fertőszentmiklósi KC - Lébényi KSE
18:00 Szany SE - Csornai SE
2018. december 1. szombat
17:00 Győrszemere KSK - Öttevényi KSE
18:00 Répcelaki SE - Koroncó KSSZE
2018. december 2. vasárnap
11:00 KSE Bősárkány - Csornai SE
16:00 Lébényi KSE - Győrzámoly KC
17:00 Petőfi SK Lipót - Szany SE
2018. december 8. szombat
15:00 KSE Bősárkány - Petőfi SK Lipót
16:00 Koroncó KSSZE - Lébényi KSE
2018. december 9. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - Répcelaki SE
11:00 Győrzámoly KC - Fertőszentmiklósi KC
15:00 Csornai SE - FKC Hegykő
18:00 Szany SE - Győrszemere KSK
2018. december 15. szombat
16:00 Győrszemere KSK - KSE Bősárkány
18:00 Lébényi KSE - Öttevényi KSE
18:00 FKC Hegykő - Győrzámoly KC
2018. december 16. vasárnap
16:00 Petőfi SK Lipót - Csornai SE
16:00 Fertőszentmiklósi KC - Koroncó KSSZE
18:00 Szany SE - Répcelaki SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Fertőszentmiklósi KC 5 4 0 1 157 113 44 8
2. Répcelaki SE 4 4 0 0 121 80 41 8
3. Szany SE 4 4 0 0 139 110 29 8
4. Öttevényi KSE 4 3 0 1 110 102 8 6
5. FKC Hegykő 5 3 0 2 130 131 -1 6
6. Petőfi SK Lipót 4 2 0 2 100 93 7 4
7. KSE Bősárkány 4 2 0 2 79 89 -10 4
8. Győrszemere KSK 4 1 0 3 104 107 -3 2
9. Koroncó KSSZE 4 1 0 3 99 111 -12 2
10. Lébényi KSE 4 1 0 3 87 106 -19 2
11. Győrzámoly KC 4 0 0 4 80 100 -20 0
12. Csornai SE 4 0 0 4 78 142 -64 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. PŐDÖR PETRA Szany SE 43 4
2. VALKÓ-SZABÓ NIKOLETT Koroncó KSSZE 36 4
3. MARKÓ DÓRA Fertőszentmiklósi KC 35 4
4. KELEMEN HANNA FKC Hegykő 32 4
5. TÖRÖK NÁRCISZ KSE Bősárkány 31 4
6. TÓTH DOROTTYA Fertőszentmiklósi KC 30 4
7. BOGNÁR PETRA Répcelaki SE 29 3
8. MOLNÁR ANNA DORINA Petőfi SK Lipót 29 4
9. BUDAY ZSÓFIA NINA Győrzámoly KC 28 4
10. TIBOLD ENIKŐ Petőfi SK Lipót 28 3
11. SZALAI LAURA Győrszemere KSK 25 3
12. FERSTL ANDREA Koroncó KSSZE 24 4
13. KOLLÁR KRISZTINA KSE Bősárkány 20 4
14. PELLES MARTINA Öttevényi KSE 20 4
15. VIDA NOÉMI Győrszemere KSK 20 3
16. KORPÁCZY KINGA Csornai SE 19 4
17. GYŐRVÁRI RÉKA Lébényi KSE 18 2
18. KOLLERNÉ BARA KRISZTINA Öttevényi KSE 18 4
19. KISS ZSANETT Fertőszentmiklósi KC 17 4
20. BORBÉLY ALEXANDRA Szany SE 16 4
21. PARÁDI ZSUZSANNA Öttevényi KSE 16 4
22. SZABÓNÉ GŐSI JUDIT Koroncó KSSZE 16 4
23. VARGA EDINA Répcelaki SE 15 3
24. HEGYI ILDIKÓ Győrzámoly KC 14 4
25. HORVÁTH ESZTER Fertőszentmiklósi KC 14 4
26. HORVÁTH RÉKA Szany SE 14 3
27. NÉMETH DZSENIFER MAGDOLNA Győrzámoly KC 14 4
28. SÁRVÁRI PATRÍCIA Szany SE 14 4
29. SIPOS PATRÍCIA Répcelaki SE 14 3
30. FUTÓ PATRÍCIA Győrszemere KSK 13 3
31. GERENCSÉR KLAUDIA Szany SE 13 3
32. MAKRAY TEKLA GIZELLA Csornai SE 13 4
33. PETHŐ ADRIENN Lébényi KSE 13 4
34. HERCZEG ÁGNES DR Győrzámoly KC 12 3
35. NAGY ZSUZSANNA Lébényi KSE 12 3
36. NÉMETH MARINA VIRÁG Csornai SE 12 4
37. SZIJÁRTÓ EDINA Szany SE 12 4
38. BLAHOVITS ESZTER Petőfi SK Lipót 11 3
39. HEIZER NATÁLIA Lébényi KSE 11 2
40. KELEMEN FANNI FKC Hegykő 11 3
41. MÓRICZ VIRÁG Répcelaki SE 11 2
42. FÁBIÁN ÁGNES Petőfi SK Lipót 10 4
43. NÉMETH REGINA Szany SE 10 3
44. NÉMETHNÉ SZABÓ ANITA Lébényi KSE 10 4
45. RUZSIK FANNI Csornai SE 10 4
46. ÁBRAHÁM DIÁNA DR FKC Hegykő 9 3
47. TÓTH VALENTINA Fertőszentmiklósi KC 9 4
48. BARABÁS RÉKA Öttevényi KSE 8 4
49. DOBOS SZILVIA FKC Hegykő 8 4
50. HORVÁTH LUCA Lébényi KSE 8 2
51. KELEMEN MÓNIKA Koroncó KSSZE 8 4
52. KOVÁCS LAURA Lébényi KSE 8 4
53. KOVÁCS NIKOLETT DZSENIFER KSE Bősárkány 8 4
54. RÓKA VANESSZA FKC Hegykő 8 4
55. RUZSICS ADRIENN Szany SE 8 4
56. DOBOZY ALEXANDRA Öttevényi KSE 7 3
57. HORVÁTH ENIKŐ FKC Hegykő 7 4
58. KÁLMÁN ESZTER Öttevényi KSE 7 4
59. KARSA ANNA ERZSÉBET Csornai SE 7 4
60. LAKICS MÁRIA Győrszemere KSK 7 3
61. NAGY DALMA FKC Hegykő 7 4
62. NAGY SZABINA Petőfi SK Lipót 7 3
63. PAÁR ZITA Győrszemere KSK 7 2
64. SZABÓ HAJNALKA Öttevényi KSE 6 3 7 4
Szany SE 1 1
65. TURI ALEXANDRA SÁRA Öttevényi KSE 7 2
66. VISY ESZTER Győrzámoly KC 7 4
67. CZEGLÉDI-THIESZ PANNA FKC Hegykő 6 2
68. KÁROLYI LAURA Csornai SE 6 4
69. KISS ESZTER Szany SE 6 3
70. BALASSA ADÉL Csornai SE 5 4
71. BOTH LILI Fertőszentmiklósi KC 5 4
72. FUTÓ LORETTA Győrszemere KSK 5 3
73. HEGYI LILLA FKC Hegykő 5 4
74. HOLLÓSNÉ FEHÉR BARBARA Fertőszentmiklósi KC 5 4
75. HORVÁTH DORI RITA FKC Hegykő 5 4
76. KÁLMÁN PETRA KSE Bősárkány 5 4
77. LENGYEL KLAUDIA Répcelaki SE 5 3
78. PECZÁR ANITA Öttevényi KSE 5 3
79. SOÓS NIKOLETTA Répcelaki SE 5 3
80. SZÉKELY RÓBERTNÉ Győrszemere KSK 5 3
81. TÓTH VIVIEN FKC Hegykő 5 4
82. WERTÁL DÓRA Petőfi SK Lipót 5 4
83. CZANK ADRIENN Öttevényi KSE 4 3
84. ERDŐS MELITTA Lébényi KSE 4 3
85. HORVÁTH LÍVIA Fertőszentmiklósi KC 4 3
86. KOVÁCS-KATONA GRÉTA Répcelaki SE 4 2
87. PÁLFI ADRIENN Koroncó KSSZE 4 3
88. SOÓSNÉ KISS CSILLA Koroncó KSSZE 4 3
89. TUBÁNÉ STEININGER BEÁTA Öttevényi KSE 4 2
90. VARGA JÚLIA KSE Bősárkány 4 4
91. VARGA VIKTÓRIA KSE Bősárkány 4 4
92. FEKETE EVELIN Öttevényi KSE 3 4
93. HORVÁTH LÁSZLÓNÉ Koroncó KSSZE 3 4
94. KOVÁCS KINGA Öttevényi KSE 3 3
95. MARKÓ BETTINA Petőfi SK Lipót 3 3
96. PREINER SÁRA Fertőszentmiklósi KC 3 3
97. SZALAI TAMARA Győrszemere KSK 3 3
98. VARGA MÓNIKA Répcelaki SE 3 3
99. ÁBRAHÁM VIRÁG DR. FKC Hegykő 2 3
100. ANGYAL ALEXANDRA Petőfi SK Lipót 2 4
101. BARA ZSUZSANNA Öttevényi KSE 2 4
102. BÖDECS ADRIENN Koroncó KSSZE 2 4
103. DOMBI PETRA Répcelaki SE 2 1
104. GOMBÁS LAURA Répcelaki SE 2 3
105. GULYÁS SZILVIA Csornai SE 2 4
106. HATOS ESZTER Lébényi KSE 2 4
107. HATOS ZSUZSANNA Koroncó KSSZE 2 2
108. HORVÁTH NÓRA KSE Bősárkány 2 4
109. KARÁCSONY RÉKA LILI Petőfi SK Lipót 2 2
110. KECSKÉS KINGA Győrszemere KSK 2 3
111. KOVÁCS DÓRA KSE Bősárkány 2 4
112. KOVÁCS JÚLIA Fertőszentmiklósi KC 2 2
113. KOVÁCS LILI ANNA Győrzámoly KC 2 3
114. MATETICS ÉVA Répcelaki SE 2 3
115. PICZINGER REBEKA Fertőszentmiklósi KC 2 4
116. TURI JUDIT FKC Hegykő 2 4
117. VARGA ZSÓFIA Csornai SE 2 4
118. BURNÓCZKI NÓRA Petőfi SK Lipót 1 4
119. FEKETE TÍMEA Fertőszentmiklósi KC 1 4
120. FOKI ANNA Répcelaki SE 1 1
121. GAZSÓ BARBARA KSE Bősárkány 1 2
122. HÉCZ GABRIELLA JULIANNA Győrzámoly KC 1 2
123. HIDEGHÉTY ZSÓFIA Petőfi SK Lipót 1 4
124. HORVÁTH FLÓRA Csornai SE 1 2
125. JÁMBOR IBOLYA Győrzámoly KC 1 3
126. KECSKÉS KATA Győrszemere KSK 1 1
127. KÓCZÁN ORSOLYA Szany SE 1 2
128. KOVÁCS ADRIENN Szany SE 1 4
129. KOVÁCS ESZTER KSE Bősárkány 1 3
130. KRÁNITZ KATA Csornai SE 1 4
131. KRONEKKERNÉ MARÁCZI ANITA Répcelaki SE 1 3
132. MÉSZÁROS VIKTÓRIA KSE Bősárkány 1 4
133. MOLNÁR ALIZ DIÁNA Petőfi SK Lipót 1 3
134. PULAI SAROLTA ILONA Győrzámoly KC 1 1
135. TAKÁCS NOÉMI Lébényi KSE 1 3
136. ANGYAL LÁSZLÓNÉ Koroncó KSSZE 0 2
137. BALLA EDIT Öttevényi KSE 0 4
138. BANYÓ KORINA Lébényi KSE 0 4
139. BÖKÖNYI KRISZTA ILONA Csornai SE 0 3
140. BURNÓCZKI RÉKA Petőfi SK Lipót 0 4
141. BÜKI BARBARA KSE Bősárkány 0 4
142. CSERESZNYÉS BERNADETT Koroncó KSSZE 0 4
143. CSIZMADIA ÍRISZ Petőfi SK Lipót 0 1
144. FEKETE KLAUDIA KSE Bősárkány 0 3
145. FÜST NIKOLETT Öttevényi KSE 0 1
146. GALAMBOS ALEXANDRA Fertőszentmiklósi KC 0 1
147. GERENCSÉR ALEXA Szany SE 0 3
148. GÖNDŐCS GEORGINA Répcelaki SE 0 3
149. GŐSI ALEXANDRA Fertőszentmiklósi KC 0 4
150. GYŐRI RAMÓNA Öttevényi KSE 0 3
151. HARTMANN BERNADETT Petőfi SK Lipót 0 2
152. HOLPER LUCA ROZÁLIA FKC Hegykő 0 3
153. HORVÁTH KATA FKC Hegykő 0 4
154. HORVÁTH LAURA Fertőszentmiklósi KC 0 4
155. KIRÁLYNÉ VARGA ANGÉLA Győrzámoly KC 0 4
156. KONYECZKY SZILVIA Öttevényi KSE 0 1
157. KOVÁCS ANNA Győrszemere KSK 0 3
158. KOVÁCS DOROTTYA ELVIRA KSE Bősárkány 0 4
159. KOVÁCS ZSANETT KLAUDIA Koroncó KSSZE 0 2
160. LAMPERT FRIDERIKA Lébényi KSE 0 4
161. LEGLER KINGA Szany SE 0 2
162. LENDVAI KATA Lébényi KSE 0 2
163. LIMP MIRELLA Lébényi KSE 0 1
164. MÁRK KLAUDIA FKC Hegykő 0 4
165. MODROVICH KATALIN Öttevényi KSE 0 3
166. NAGY ANNA KSE Bősárkány 0 1
167. NÉMETH MÓNIKA KSE Bősárkány 0 4
168. PAVELKA PORGA RITA Győrszemere KSK 0 3
169. PÉRCSY DÓRA Lébényi KSE 0 4
170. PFEFFERNÉ ZSÉDELY VALÉRIA Győrszemere KSK 0 3
171. RIBÁRNÉ SÜTÖRI IBOLYA Koroncó KSSZE 0 1
172. RUGLI ADRIENN Szany SE 0 4
173. RUZSIK FLÓRA Csornai SE 0 4
174. SÁNDOR ÁGOTA JULIANNA Répcelaki SE 0 3
175. SCHREINER KLAUDIA Győrzámoly KC 0 1
176. SIPOS DÓRA Csornai SE 0 3
177. SZALAI ANETT Petőfi SK Lipót 0 2
178. SZÁSZ ANNA ENIKŐ Győrzámoly KC 0 3
179. SZIGONY DÓRA IBOLYA Petőfi SK Lipót 0 4
180. TAKÁCSNÉ HORVÁTH PETRA Győrszemere KSK 0 3
181. TUMAY ZSOLT KÁROLYNÉ Fertőszentmiklósi KC 0 4
182. VARGA-KOVÁCS KRISZTINA KSE Bősárkány 0 4
183. VÖRÖS RÓZSA Szany SE 0 3
184. WERTÁN BORBÁLA Fertőszentmiklósi KC 0 2
185. WÖLFINGER JUDIT ÁGNES Lébényi KSE 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó