Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Győr-Moson-Sopron megyei női
2018. szeptember 22. szombat
16:00 Koroncó KSSZE - Győrzámoly KC 18 - 17
2018. szeptember 23. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - Fertőszentmiklósi KC 24 - 28
14:00 Répcelaki SE - KSE Bősárkány 29 - 17
15:00 Csornai SE - Győrszemere KSK 19 - 33
17:00 Petőfi SK Lipót - FKC Hegykő 19 - 22
17:00 Szany SE - Lébényi KSE 37 - 24
2018. szeptember 27. csütörtök
19:00 Győrszemere KSK - Petőfi SK Lipót 28 - 31
2018. szeptember 28. péntek
17:30 Lébényi KSE - KSE Bősárkány 19 - 25
2018. szeptember 29. szombat
18:00 FKC Hegykő - Koroncó KSSZE 32 - 22
19:00 Fertőszentmiklósi KC - Szany SE 31 - 32
2018. szeptember 30. vasárnap
11:00 Győrzámoly KC - Öttevényi KSE 25 - 26
15:00 Csornai SE - Répcelaki SE 23 - 40
2018. október 6. szombat
16:00 Petőfi SK Lipót - Répcelaki SE 24 - 25
17:00 Öttevényi KSE - Koroncó KSSZE 27 - 26
18:00 FKC Hegykő - Győrszemere KSK 30 - 27
2018. október 7. vasárnap
11:00 KSE Bősárkány - Fertőszentmiklósi KC 16 - 25
15:00 Csornai SE - Lébényi KSE 18 - 26
18:00 Szany SE - Győrzámoly KC 35 - 22
2018. október 13. szombat
17:00 Koroncó KSSZE - Szany SE 33 - 35
18:00 Répcelaki SE - Győrszemere KSK 27 - 16
2018. október 14. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - FKC Hegykő 33 - 23
11:00 Győrzámoly KC - KSE Bősárkány 16 - 21
16:00 Fertőszentmiklósi KC - Csornai SE 43 - 18
17:00 Lébényi KSE - Petőfi SK Lipót 18 - 26
2018. október 20. szombat
18:00 Fertőszentmiklósi KC - FKC Hegykő 30 - 23
2018. október 26. péntek
18:30 Szany SE - Öttevényi KSE 37 - 33
2018. október 27. szombat
17:00 Győrszemere KSK - Lébényi KSE 24 - 27
18:00 Petőfi SK Lipót - Fertőszentmiklósi KC 19 - 28
18:00 Csornai SE - Győrzámoly KC 19 - 27
18:00 FKC Hegykő - Répcelaki SE 28 - 24
2018. október 28. vasárnap
11:00 KSE Bősárkány - Koroncó KSSZE 30 - 22
2018. november 10. szombat
16:00 Koroncó KSSZE - Csornai SE 31 - 29
19:00 Fertőszentmiklósi KC - Győrszemere KSK 35 - 20
2018. november 11. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - KSE Bősárkány 30 - 29
11:00 Győrzámoly KC - Petőfi SK Lipót 19 - 23
16:00 Lébényi KSE - Répcelaki SE 22 - 22
18:00 Szany SE - FKC Hegykő 38 - 32
2018. november 17. szombat
19:00 Répcelaki SE - Fertőszentmiklósi KC 13 - 29
2018. november 18. vasárnap
11:00 KSE Bősárkány - Szany SE 34 - 42
11:00 Győrzámoly KC - Győrszemere KSK 31 - 23
17:00 Petőfi SK Lipót - Koroncó KSSZE 25 - 16
17:00 Csornai SE - Öttevényi KSE 19 - 34
18:00 FKC Hegykő - Lébényi KSE 28 - 29
2018. november 24. szombat
13:15 KSE Bősárkány - FKC Hegykő 29 - 31
16:00 Koroncó KSSZE - Győrszemere KSK 24 - 31
2018. november 25. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - Petőfi SK Lipót 21 - 16
15:00 Csornai SE - Szany SE 20 - 45
16:00 Fertőszentmiklósi KC - Lébényi KSE 31 - 27
2018. december 1. szombat
17:00 Győrszemere KSK - Öttevényi KSE 37 - 28
18:00 Répcelaki SE - Koroncó KSSZE 24 - 24
2018. december 2. vasárnap
11:00 KSE Bősárkány - Csornai SE 47 - 28
16:00 Lébényi KSE - Győrzámoly KC 25 - 21
18:00 Petőfi SK Lipót - Szany SE 23 - 32
2018. december 5. szerda
18:30 Szany SE - Győrszemere KSK 36 - 28
2018. december 8. szombat
15:00 KSE Bősárkány - Petőfi SK Lipót 19 - 23
16:00 Koroncó KSSZE - Lébényi KSE 24 - 27
2018. december 9. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - Répcelaki SE 20 - 22
11:00 Győrzámoly KC - Fertőszentmiklósi KC 18 - 33
17:00 FKC Hegykő - Csornai SE 50 - 23
2018. december 15. szombat
16:00 Győrszemere KSK - KSE Bősárkány 24 - 29
18:00 Lébényi KSE - Öttevényi KSE 31 - 28
18:00 FKC Hegykő - Győrzámoly KC 10 - 0
2018. december 16. vasárnap
11:00 Szany SE - Répcelaki SE 26 - 30
16:00 Petőfi SK Lipót - Csornai SE 37 - 20
16:00 Fertőszentmiklósi KC - Koroncó KSSZE 31 - 22
2019. február 17. vasárnap
11:00 Győrzámoly KC - Répcelaki SE 23 - 30
2019. február 23. szombat
18:00 KSE Bősárkány - Répcelaki SE
18:00 FKC Hegykő - Petőfi SK Lipót
2019. február 24. vasárnap
11:00 Győrzámoly KC - Koroncó KSSZE
16:00 Győrszemere KSK - Csornai SE
16:00 Lébényi KSE - Szany SE
16:30 Fertőszentmiklósi KC - Öttevényi KSE
2019. március 1. péntek
18:30 Petőfi SK Lipót - Győrszemere KSK
2019. március 3. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - Győrzámoly KC
15:00 KSE Bősárkány - Lébényi KSE
16:00 Szany SE - Fertőszentmiklósi KC
16:00 Koroncó KSSZE - FKC Hegykő
18:00 Répcelaki SE - Csornai SE
2019. március 9. szombat
18:00 Répcelaki SE - Petőfi SK Lipót
18:00 Fertőszentmiklósi KC - KSE Bősárkány
18:00 Lébényi KSE - Csornai SE
2019. március 10. vasárnap
11:00 Győrzámoly KC - Szany SE
16:00 Koroncó KSSZE - Öttevényi KSE
17:00 Győrszemere KSK - FKC Hegykő
2019. március 14. csütörtök
18:30 Győrszemere KSK - Szany SE
2019. március 16. szombat
18:00 FKC Hegykő - Fertőszentmiklósi KC
2019. március 23. szombat
18:00 FKC Hegykő - Öttevényi KSE
18:00 Petőfi SK Lipót - Lébényi KSE
18:30 Csornai SE - Fertőszentmiklósi KC
2019. március 24. vasárnap
16:00 Győrszemere KSK - Répcelaki SE
16:00 KSE Bősárkány - Győrzámoly KC
17:00 Szany SE - Koroncó KSSZE
2019. március 30. szombat
18:00 Lébényi KSE - Győrszemere KSK
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Petőfi SK Lipót
18:00 Répcelaki SE - FKC Hegykő
2019. március 31. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - Szany SE
11:00 Győrzámoly KC - Csornai SE
16:00 Koroncó KSSZE - KSE Bősárkány
2019. április 6. szombat
16:30 Csornai SE - Koroncó KSSZE
18:00 FKC Hegykő - Szany SE
18:00 Petőfi SK Lipót - Győrzámoly KC
18:00 Répcelaki SE - Lébényi KSE
2019. április 7. vasárnap
13:00 KSE Bősárkány - Öttevényi KSE
16:00 Győrszemere KSK - Fertőszentmiklósi KC
2019. április 13. szombat
17:00 Győrszemere KSK - Győrzámoly KC
2019. április 14. vasárnap
11:00 Öttevényi KSE - Csornai SE
16:00 Fertőszentmiklósi KC - Répcelaki SE
16:00 Lébényi KSE - FKC Hegykő
16:00 Koroncó KSSZE - Petőfi SK Lipót
18:00 Szany SE - KSE Bősárkány
2019. április 27. szombat
16:00 Petőfi SK Lipót - Öttevényi KSE
18:00 Répcelaki SE - Győrzámoly KC
18:00 FKC Hegykő - KSE Bősárkány
18:00 Lébényi KSE - Fertőszentmiklósi KC
2019. április 28. vasárnap
16:00 Győrszemere KSK - Koroncó KSSZE
18:00 Szany SE - Csornai SE
2019. május 4. szombat
11:00 Győrzámoly KC - Lébényi KSE
17:00 Csornai SE - KSE Bősárkány
2019. május 5. vasárnap
16:00 Koroncó KSSZE - Répcelaki SE
16:30 Öttevényi KSE - Győrszemere KSK
18:00 Szany SE - Petőfi SK Lipót
2019. május 11. szombat
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Győrzámoly KC
18:00 Répcelaki SE - Öttevényi KSE
18:00 Csornai SE - FKC Hegykő
18:00 Petőfi SK Lipót - KSE Bősárkány
2019. május 12. vasárnap
18:00 Lébényi KSE - Koroncó KSSZE
2019. május 18. szombat
18:00 Répcelaki SE - Szany SE
18:00 Csornai SE - Petőfi SK Lipót
2019. május 19. vasárnap
11:00 Győrzámoly KC - FKC Hegykő
13:00 KSE Bősárkány - Győrszemere KSK
16:00 Koroncó KSSZE - Fertőszentmiklósi KC
16:30 Öttevényi KSE - Lébényi KSE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Fertőszentmiklósi KC 11 10 0 1 344 232 112 20
2. Szany SE 11 10 0 1 395 310 85 20
3. Répcelaki SE 11 7 2 2 286 252 34 16
4. FKC Hegykő 11 7 0 4 309 274 35 14
5. Lébényi KSE 11 6 1 4 275 284 -9 13
6. Petőfi SK Lipót 11 6 0 5 266 248 18 12
7. Öttevényi KSE 11 6 0 5 304 293 11 12
8. KSE Bősárkány 11 5 0 6 296 289 7 10
9. Győrszemere KSK 11 3 0 8 291 317 -26 6
10. Koroncó KSSZE 11 2 1 8 262 308 -46 5
11. Győrzámoly KC 11 2 0 9 219 263 -44 4
12. Csornai SE 11 0 0 11 236 413 -177 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. PŐDÖR PETRA Szany SE 105 11
2. KELEMEN HANNA FKC Hegykő 98 10
3. MARKÓ DÓRA Fertőszentmiklósi KC 97 11
4. TÖRÖK NÁRCISZ KSE Bősárkány 93 11
5. TÓTH DOROTTYA Fertőszentmiklósi KC 89 11
6. BOGNÁR PETRA Répcelaki SE 81 10
7. VALKÓ-SZABÓ NIKOLETT Koroncó KSSZE 81 11
8. VIDA NOÉMI Győrszemere KSK 75 11
9. BUDAY ZSÓFIA NINA Győrzámoly KC 68 10
10. MÓRICZ VIRÁG Répcelaki SE 68 10
11. MOLNÁR ANNA DORINA Petőfi SK Lipót 64 11
12. TIBOLD ENIKŐ Petőfi SK Lipót 63 10
13. PARÁDI ZSUZSANNA Öttevényi KSE 59 11
14. GYŐRVÁRI RÉKA Lébényi KSE 57 9
15. SZABÓNÉ GŐSI JUDIT Koroncó KSSZE 56 11
16. HORVÁTH RÉKA Szany SE 53 10
17. KOLLÁR KRISZTINA KSE Bősárkány 53 11
18. PELLES MARTINA Öttevényi KSE 51 11
19. FUTÓ PATRÍCIA Győrszemere KSK 49 11
20. KORPÁCZY KINGA Csornai SE 48 9
21. HEGYI ILDIKÓ Győrzámoly KC 46 10
22. NÉMETH MARINA VIRÁG Csornai SE 46 11
23. KOLLERNÉ BARA KRISZTINA Öttevényi KSE 44 9
24. NAGY ZSUZSANNA Lébényi KSE 42 10
25. RUZSIK FANNI Csornai SE 42 11
26. FERSTL ANDREA Koroncó KSSZE 39 7
27. MAKRAY TEKLA GIZELLA Csornai SE 39 11
28. SZABÓ HAJNALKA Öttevényi KSE 6 3 39 11
Szany SE 33 8
29. HORVÁTH ESZTER Fertőszentmiklósi KC 38 11
30. SIPOS PATRÍCIA Répcelaki SE 37 10
31. HEIZER NATÁLIA Lébényi KSE 36 8
32. VISY ESZTER Győrzámoly KC 36 10
33. DOBOS SZILVIA FKC Hegykő 35 10
34. KOVÁCS LAURA Lébényi KSE 35 11
35. BLAHOVITS ESZTER Petőfi SK Lipót 34 10
36. VARGA EDINA Répcelaki SE 34 11
37. BORBÉLY ALEXANDRA Szany SE 33 8
38. NÉMETH REGINA Szany SE 33 10
39. KISS ZSANETT Fertőszentmiklósi KC 32 7
40. SZALAI LAURA Győrszemere KSK 32 4
41. SÁRVÁRI PATRÍCIA Szany SE 30 11
42. FÁBIÁN ÁGNES Petőfi SK Lipót 29 11
43. NÉMETHNÉ SZABÓ ANITA Lébényi KSE 29 11
44. SZIJÁRTÓ EDINA Szany SE 28 11
45. TÓTH VALENTINA Fertőszentmiklósi KC 28 10
46. PAÁR ZITA Győrszemere KSK 27 10
47. SZÉKELY RÓBERTNÉ Győrszemere KSK 27 11
48. RÓKA VANESSZA FKC Hegykő 26 9
49. BARABÁS RÉKA Öttevényi KSE 25 10
50. GERENCSÉR KLAUDIA Szany SE 25 10
51. KELEMEN MÓNIKA Koroncó KSSZE 24 11
52. NÉMETH DZSENIFER MAGDOLNA Győrzámoly KC 24 9
53. PÁLFI ADRIENN Koroncó KSSZE 24 9
54. HORVÁTH DORI RITA FKC Hegykő 23 9
55. CZEGLÉDI-THIESZ PANNA FKC Hegykő 22 8
56. DOBOZY ALEXANDRA Öttevényi KSE 22 7
57. HORVÁTH FLÓRA ANNA KSE Bősárkány 22 3
58. HORVÁTH LUCA Lébényi KSE 22 7
59. HERCZEG ÁGNES DR Győrzámoly KC 21 8
60. KISS ESZTER Szany SE 21 10
61. SZALAI TAMARA Győrszemere KSK 21 8
62. VARGA JÚLIA KSE Bősárkány 21 10
63. CZANK ADRIENN Öttevényi KSE 20 10
64. PUSZTAI DÓRA Lébényi KSE 20 6
65. HORVÁTH ENIKŐ FKC Hegykő 19 10
66. KOVÁCS NIKOLETT DZSENIFER KSE Bősárkány 19 10
67. LAKICS MÁRIA Győrszemere KSK 19 10
68. VARGA VIKTÓRIA KSE Bősárkány 18 11
69. ÁBRAHÁM DIÁNA DR FKC Hegykő 17 9
70. KÁLMÁN PETRA KSE Bősárkány 17 10
71. KELEMEN FANNI FKC Hegykő 17 4
72. KOVÁCS ADRIENN Szany SE 17 11
73. SOÓS NIKOLETTA Répcelaki SE 17 11
74. FUTÓ LORETTA Győrszemere KSK 16 10
75. KECSKÉS KATA Győrszemere KSK 16 9
76. PREINER SÁRA Fertőszentmiklósi KC 16 9
77. SOÓSNÉ KISS CSILLA Koroncó KSSZE 16 7
78. TUBÁNÉ STEININGER BEÁTA Öttevényi KSE 16 7
79. WERTÁL DÓRA Petőfi SK Lipót 16 11
80. KÁLMÁN ESZTER Öttevényi KSE 15 10
81. NAGY SZABINA Petőfi SK Lipót 15 9
82. HORVÁTH LÍVIA Fertőszentmiklósi KC 14 9
83. RUZSICS ADRIENN Szany SE 14 11
84. GULYÁS SZILVIA Csornai SE 13 11
85. KÁROLYI LAURA Csornai SE 13 9
86. KOVÁCS LILI ANNA Győrzámoly KC 13 8
87. PETHŐ ADRIENN Lébényi KSE 13 4
88. TURI ALEXANDRA SÁRA Öttevényi KSE 13 8
89. BALASSA ADÉL Csornai SE 12 11
90. BURNÓCZKI NÓRA Petőfi SK Lipót 12 11
91. CSER BERNADETT KSE Bősárkány 12 6
92. HOLLÓSNÉ FEHÉR BARBARA Fertőszentmiklósi KC 12 10
93. HORVÁTH NÓRA KSE Bősárkány 12 11
94. PECZÁR ANITA Öttevényi KSE 12 7
95. HEGYI LILLA FKC Hegykő 11 10
96. KARSA ANNA ERZSÉBET Csornai SE 11 5
97. BOTH LILI Fertőszentmiklósi KC 10 10
98. LENGYEL KLAUDIA Répcelaki SE 10 11
99. NAGY DALMA FKC Hegykő 10 7
100. DOMBI PETRA Répcelaki SE 9 6
101. HATOS ESZTER Lébényi KSE 9 11
102. MARKÓ BETTINA Petőfi SK Lipót 9 10
103. ÁBRAHÁM VIRÁG DR. FKC Hegykő 8 8
104. ÁDÁM ADRIENN Répcelaki SE 8 3
105. FEKETE EVELIN Öttevényi KSE 8 8
106. HATOS ZSUZSANNA Koroncó KSSZE 8 6
107. HORVÁTH LÁSZLÓNÉ Koroncó KSSZE 8 11
108. MOLNÁR ALIZ DIÁNA Petőfi SK Lipót 8 9
109. MÉSZÁROS VIKTÓRIA KSE Bősárkány 7 11
110. TURI JUDIT FKC Hegykő 7 10
111. KOVÁCS-KATONA GRÉTA Répcelaki SE 6 8
112. PÓCZIK VANESSZA KSE Bősárkány 6 3
113. TÓTH VIVIEN FKC Hegykő 6 9
114. VARGA ZSÓFIA Csornai SE 6 9
115. BARA ZSUZSANNA Öttevényi KSE 5 10
116. KARÁCSONY RÉKA LILI Petőfi SK Lipót 5 6
117. KECSKÉS KINGA Győrszemere KSK 5 9
118. KOVÁCS DÓRA KSE Bősárkány 5 9
119. ANGYAL ALEXANDRA Petőfi SK Lipót 4 10
120. ERDŐS MELITTA Lébényi KSE 4 4
121. GAZSÓ BARBARA KSE Bősárkány 4 9
122. HIDEGHÉTY ZSÓFIA Petőfi SK Lipót 4 9
123. HORVÁTH DORINA Répcelaki SE 4 1
124. JÁMBOR IBOLYA Győrzámoly KC 4 8
125. KONYECZKY SZILVIA Öttevényi KSE 4 2
126. KORMOS KLAUDIA Lébényi KSE 4 5
127. PFEFFERNÉ ZSÉDELY VALÉRIA Győrszemere KSK 4 10
128. PICZINGER REBEKA Fertőszentmiklósi KC 4 8
129. ANGYAL LÁSZLÓNÉ Koroncó KSSZE 3 8
130. FEKETE KLAUDIA KSE Bősárkány 3 9
131. HORVÁTH FLÓRA Csornai SE 3 6
132. KÓCZÁN ORSOLYA Szany SE 3 7
133. KOVÁCS KINGA Öttevényi KSE 3 3
134. SALOMVÁRI-CSŐRE SZABINA Győrzámoly KC 3 1
135. VARGA MÓNIKA Répcelaki SE 3 6
136. VARGA-KOVÁCS KRISZTINA KSE Bősárkány 3 9
137. BÖDECS ADRIENN Koroncó KSSZE 2 5
138. FOKI ANNA Répcelaki SE 2 4
139. GOMBÁS LAURA Répcelaki SE 2 10
140. HÉCZ GABRIELLA JULIANNA Győrzámoly KC 2 4
141. KOVÁCS JÚLIA Fertőszentmiklósi KC 2 3
142. KRÁNITZ KATA Csornai SE 2 9
143. KRONEKKERNÉ MARÁCZI ANITA Répcelaki SE 2 7
144. MATETICS ÉVA Répcelaki SE 2 3
145. SZALAI ANETT Petőfi SK Lipót 2 3
146. TAKÁCS FLÓRA Lébényi KSE 2 5
147. TAKÁCS NOÉMI Lébényi KSE 2 8
148. CSOMA VIVIEN ANNA Csornai SE 1 3
149. FEKETE TÍMEA Fertőszentmiklósi KC 1 11
150. FLÓRIÁN ZSANETT Koroncó KSSZE 1 6
151. FÜST NIKOLETT Győrzámoly KC 1 6 1 7
Öttevényi KSE 0 1
152. GALAMBOS ALEXANDRA Fertőszentmiklósi KC 1 5
153. HORVÁTH RENÁTA Répcelaki SE 1 4
154. KOVÁCS ESZTER KSE Bősárkány 1 4
155. LUDVÁN ANITA MÁRIA Öttevényi KSE 1 5
156. PULAI SAROLTA ILONA Győrzámoly KC 1 3
157. SZIGONY DÓRA IBOLYA Petőfi SK Lipót 1 10
158. BALLA EDIT Öttevényi KSE 0 11
159. BANYÓ KORINA Lébényi KSE 0 10
160. BÖKÖNYI KRISZTA ILONA Csornai SE 0 7
161. BURNÓCZKI RÉKA Petőfi SK Lipót 0 11
162. BÜKI BARBARA KSE Bősárkány 0 11
163. CSERESZNYÉS BERNADETT Koroncó KSSZE 0 11
164. CSIGÓ KATA Répcelaki SE 0 1
165. CSIZMADIA ÍRISZ Petőfi SK Lipót 0 7
166. FIBECZ ÉVA Öttevényi KSE 0 6
167. FODOR BOGLÁRKA DOMINIKA Fertőszentmiklósi KC 0 2
168. GERENCSÉR ALEXA Szany SE 0 7
169. GÖNDŐCS GEORGINA Répcelaki SE 0 10
170. GŐSI ALEXANDRA Fertőszentmiklósi KC 0 10
171. GYŐRI RAMÓNA Öttevényi KSE 0 9
172. HARTMANN BERNADETT Petőfi SK Lipót 0 8
173. HOLPER LUCA ROZÁLIA FKC Hegykő 0 3
174. HORVÁTH KATA FKC Hegykő 0 10
175. HORVÁTH LAURA Fertőszentmiklósi KC 0 11
176. KIRÁLYNÉ VARGA ANGÉLA Győrzámoly KC 0 9
177. KOVÁCS ANNA Győrszemere KSK 0 10
178. KOVÁCS DOROTTYA ELVIRA KSE Bősárkány 0 4
179. KOVÁCS ZSANETT KLAUDIA Koroncó KSSZE 0 6
180. LAMPERT FRIDERIKA Lébényi KSE 0 11
181. LEGLER KINGA Szany SE 0 3
182. LENDVAI KATA Lébényi KSE 0 4
183. LIMP MIRELLA Lébényi KSE 0 4
184. MÁRK KLAUDIA FKC Hegykő 0 10
185. MODROVICH KATALIN Öttevényi KSE 0 8
186. NAGY ANNA KSE Bősárkány 0 1
187. NÉMETH MÓNIKA KSE Bősárkány 0 11
188. PALKOVITS ZSÓFIA Lébényi KSE 0 2
189. PAVELKA PORGA RITA Győrszemere KSK 0 9
190. PÉRCSY DÓRA Lébényi KSE 0 8
191. RÁCZ-BERTALAN IBOLYA Győrszemere KSK 0 1
192. RIBÁRNÉ SÜTÖRI IBOLYA Koroncó KSSZE 0 3
193. RUGLI ADRIENN Szany SE 0 11
194. RUZSIK FLÓRA Csornai SE 0 10
195. SÁNDOR ÁGOTA JULIANNA Répcelaki SE 0 11
196. SCHREINER KLAUDIA Győrzámoly KC 0 1
197. SIPOS DÓRA Csornai SE 0 5
198. SZÁSZ ANNA ENIKŐ Győrzámoly KC 0 9
199. SZÜCS ILDIKÓ NOÉMI Répcelaki SE 0 1
200. TAKÁCSNÉ HORVÁTH PETRA Győrszemere KSK 0 10
201. TUMAY ZSOLT KÁROLYNÉ Fertőszentmiklósi KC 0 10
202. UZSÁK VIKTÓRIA Győrzámoly KC 0 1
203. VÖRÖS RÓZSA Szany SE 0 9
204. WERTÁN BORBÁLA Fertőszentmiklósi KC 0 7
205. WÖLFINGER JUDIT ÁGNES Lébényi KSE 0 4
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó