Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Leány Serdülő III. osztály-Közép-Nyugat
2018. szeptember 15. szombat
13:00 Bugyi SE - Moyra-Budaörs Handball 15 - 33
2018. szeptember 16. vasárnap
13:00 Gödöllői SE - ÉRD II. 42 - 11
16:00 Martonvásári KSE - SZHB VUK SE 7 - 30
2018. szeptember 18. kedd
16:00 SZHB VUK SE - Bugyi SE 30 - 11
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Budai Farkasok NKFT 41 - 11
2018. szeptember 20. csütörtök
16:30 ÉRD II. - Martonvásári KSE 51 - 6
2018. október 6. szombat
14:00 Budai Farkasok NKFT - SZHB VUK SE 10 - 26
15:00 Bugyi SE - ÉRD II. 18 - 26
2018. október 7. vasárnap
11:00 Gödöllői SE - GVM Europe-Vác II. 48 - 11
16:00 Alsónémedi SE - Moyra-Budaörs Handball 31 - 36
2018. október 11. csütörtök
16:30 ÉRD II. - Budai Farkasok NKFT 31 - 18
2018. október 13. szombat
16:00 SZHB VUK SE - Alsónémedi SE 35 - 33
2018. október 14. vasárnap
16:00 GVM Europe-Vác II. - Martonvásári KSE 27 - 13
2018. október 16. kedd
17:30 Alsónémedi SE - ÉRD II. 29 - 28
2018. október 20. szombat
12:00 Bugyi SE - GVM Europe-Vác II. 22 - 14
16:00 Martonvásári KSE - Gödöllői SE 8 - 63
2018. október 27. szombat
10:00 SZHB VUK SE - Moyra-Budaörs Handball 29 - 27
2018. október 28. vasárnap
14:00 GVM Europe-Vác II. - Budai Farkasok NKFT 18 - 30
15:00 Gödöllői SE - Bugyi SE 53 - 11
2018. november 7. szerda
17:00 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD II. 28 - 24
2018. november 11. vasárnap
11:00 Budai Farkasok NKFT - Gödöllői SE 15 - 42
14:00 Bugyi SE - Martonvásári KSE 27 - 9
18:00 Alsónémedi SE - GVM Europe-Vác II. 42 - 9
2018. november 15. csütörtök
16:30 ÉRD II. - SZHB VUK SE 18 - 31
2018. november 18. vasárnap
14:00 Martonvásári KSE - Budai Farkasok NKFT 12 - 34
19:00 Gödöllői SE - Alsónémedi SE 41 - 32
2018. november 21. szerda
17:00 Moyra-Budaörs Handball - GVM Europe-Vác II. 31 - 15
2018. november 24. szombat
11:00 Budai Farkasok NKFT - Bugyi SE 27 - 21
2018. november 25. vasárnap
18:00 Alsónémedi SE - Martonvásári KSE 41 - 9
2018. december 1. szombat
15:00 Bugyi SE - Alsónémedi SE 29 - 37
2018. december 2. vasárnap
13:00 Gödöllői SE - Moyra-Budaörs Handball 41 - 24
16:00 GVM Europe-Vác II. - SZHB VUK SE 17 - 34
2018. december 4. kedd
16:00 SZHB VUK SE - Gödöllői SE 29 - 41
2018. december 5. szerda
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Martonvásári KSE 32 - 15
2018. december 6. csütörtök
16:30 ÉRD II. - GVM Europe-Vác II. 34 - 13
2018. december 8. szombat
18:00 Alsónémedi SE - Budai Farkasok NKFT 34 - 21
2019. február 12. kedd
16:00 SZHB VUK SE - Martonvásári KSE 48 - 7
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Bugyi SE 37 - 19
2019. február 14. csütörtök
16:30 ÉRD II. - Gödöllői SE 29 - 33
2019. február 23. szombat
09:30 Budai Farkasok NKFT - Moyra-Budaörs Handball
14:00 Bugyi SE - SZHB VUK SE
2019. február 24. vasárnap
14:00 Martonvásári KSE - ÉRD II.
2019. február 26. kedd
16:00 SZHB VUK SE - Budai Farkasok NKFT
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Alsónémedi SE
2019. február 28. csütörtök
15:30 GVM Europe-Vác II. - Gödöllői SE
16:30 ÉRD II. - Bugyi SE
2019. március 10. vasárnap
Budai Farkasok NKFT - ÉRD II.
12:00 Martonvásári KSE - GVM Europe-Vác II.
18:00 Alsónémedi SE - SZHB VUK SE
2019. március 12. kedd
17:00 Gödöllői SE - Martonvásári KSE
2019. március 14. csütörtök
16:30 ÉRD II. - Alsónémedi SE
2019. március 17. vasárnap
16:00 GVM Europe-Vác II. - Bugyi SE
2019. március 27. szerda
17:00 Moyra-Budaörs Handball - SZHB VUK SE
2019. március 30. szombat
10:00 Budai Farkasok NKFT - GVM Europe-Vác II.
12:00 Bugyi SE - Gödöllői SE
2019. április 2. kedd
17:00 Gödöllői SE - Budai Farkasok NKFT
2019. április 4. csütörtök
16:30 ÉRD II. - Moyra-Budaörs Handball
2019. április 6. szombat
14:00 Martonvásári KSE - Bugyi SE
2019. április 7. vasárnap
14:15 GVM Europe-Vác II. - Alsónémedi SE
2019. április 9. kedd
16:00 SZHB VUK SE - ÉRD II.
2019. április 13. szombat
09:30 Budai Farkasok NKFT - Martonvásári KSE
17:00 Alsónémedi SE - Gödöllői SE
2019. április 25. csütörtök
18:00 Bugyi SE - Budai Farkasok NKFT
2019. április 28. vasárnap
12:00 Martonvásári KSE - Alsónémedi SE
13:15 GVM Europe-Vác II. - Moyra-Budaörs Handball
2019. május 7. kedd
16:00 SZHB VUK SE - GVM Europe-Vác II.
18:45 Moyra-Budaörs Handball - Gödöllői SE
2019. május 12. vasárnap
17:00 Alsónémedi SE - Bugyi SE
2019. május 14. kedd
17:00 Gödöllői SE - SZHB VUK SE
2019. május 19. vasárnap
Budai Farkasok NKFT - Alsónémedi SE
12:00 Martonvásári KSE - Moyra-Budaörs Handball
12:00 GVM Europe-Vác II. - ÉRD II.
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gödöllői SE 9 9 0 0 404 170 234 18
2. SZHB VUK SE 9 8 0 1 292 171 121 16
3. Moyra-Budaörs Handball 9 7 0 2 289 200 89 14
4. Alsónémedi SE 8 5 0 3 279 208 71 10
5. ÉRD II. 9 4 0 5 252 218 34 8
6. Budai Farkasok NKFT 8 3 0 5 166 225 -59 6
7. Bugyi SE 9 2 0 7 173 266 -93 4
8. GVM Europe-Vác II. 8 1 0 7 124 254 -130 2
9. Martonvásári KSE 9 0 0 9 86 353 -267 -1
10. Hatvani KSZSE (TÖRÖLVE)
11. Piliscsabai CSLE (TÖRÖLVE)
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Martonvásári KSE -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. LEGÉNDI LILI Gödöllői SE 112 9
2. VODA GEORGETA ALINA Alsónémedi SE 86 8
3. LUKÁCSI JÁZMIN SZHB VUK SE 74 9
4. CZERÓCZKI JENNIFER Alsónémedi SE 73 8
5. KOROZMÁN MERCÉDESZ CSILLA SZHB VUK SE 64 9
6. TARR SZONJA TÍMEA Bugyi SE 63 9
7. PELLE BETTINA Moyra-Budaörs Handba 58 8
8. HRACHOVINA SÁRA Gödöllői SE 57 9
9. KIRCSI FANNI Moyra-Budaörs Handba 54 8
10. TÓTH ABIGÉL Gödöllői SE 43 8
11. LEGÉNDI KÁRMEN Gödöllői SE 41 9
12. KRÁCSALA PIROSKA Gödöllői SE 40 9
13. ÁPRILY DÓRA Budai Farkasok NKFT 39 8
14. KOLLÁR EMESE Bugyi SE 36 9
15. MIKÓ LUCA SZHB VUK SE 36 9
16. BRÉDA ABIGÉL Gödöllői SE 34 9
17. FARKAS ANGÉLA Alsónémedi SE 33 8
18. JURÁCSIK VIVIEN Bugyi SE 29 8
19. KOVÁCS BARBARA SZHB VUK SE 28 9
20. BÓKA KITTI NOÉMI Gödöllői SE 27 9
21. KUN-SZABÓ RÉKA SZHB VUK SE 27 4
22. ERDŐS PETRA ÉRD II. 26 6
23. KRAFT DORINA ZSÓFIA GVM Europe-Vác II. 25 5
24. VARGA REGINA Moyra-Budaörs Handba 25 7
25. ÁCS JULIANNA Gödöllői SE 24 8
26. BÁLINT VIRÁG TÜNDE Alsónémedi SE 24 8
27. MESTERHÁZY KATA JANKA Moyra-Budaörs Handba 23 6
28. VASILEIOU SOFIA ÉRD II. 23 8
29. BALOGH VIVIEN LAURA ÉRD II. 22 6
30. NAGY LILI ESZTER Gödöllői SE 22 9
31. CS. NAGY OLGA GVM Europe-Vác II. 21 6
32. ENZSÖL MAJA SZHB VUK SE 20 9
33. VERES VIVIEN Budai Farkasok NKFT 20 8
34. MOLNÁR KORINNA ALEXANDRA Moyra-Budaörs Handba 19 8
35. BERÉNYI KIRA ÉRD II. 18 5
36. CSEH DÓRA SZHB VUK SE 18 9
37. BILIK ZSÓFIA SÁRA ÉRD II. 17 3
38. BRJESKA NOÉMI GVM Europe-Vác II. 17 8
39. HAJAS HANNA GVM Europe-Vác II. 17 8
40. BENEDEK BIANKA ÉRD II. 16 7
41. FOGL ZENGŐ ÉRD II. 16 5
42. FRANCSICS LILIÁNA Moyra-Budaörs Handba 16 9
43. KISS VIRÁG Martonvásári KSE 16 9
44. CZEROVSZKI DÓRA GVM Europe-Vác II. 15 8
45. SZABÓ DALMA Budai Farkasok NKFT 15 8
46. TURBUCZ LÉNA DORKA ÉRD II. 15 3
47. DÉBERLING BORBÁLA Budai Farkasok NKFT 14 6
48. KRASNYÁNSZKI RÉKA Alsónémedi SE 14 8
49. NAGY LUCA GVM Europe-Vác II. 14 6
50. PIETRASKÓ NIKOL ANNA ÉRD II. 14 5
51. SZUNYOK RENÁTA ÉRD II. 14 9
52. FILIPP LAURA Martonvásári KSE 13 9
53. HŐGYI VANDA Martonvásári KSE 13 9
54. SZUNYOK RÉKA ÉRD II. 13 4
55. GYŐRFI LILI Budai Farkasok NKFT 12 8
56. IMRE ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 12 6
57. BURIK ALEXANDRA ANNA GVM Europe-Vác II. 11 7
58. GALAMBOS LILLA Alsónémedi SE 11 4
59. NAGY ZSÓFIA Budai Farkasok NKFT 11 8
60. TUGYI VIKTÓRIA Budai Farkasok NKFT 11 8
61. BAKOS ILDIKÓ Alsónémedi SE 10 5
62. MATYASOVSZKY NELLI Moyra-Budaörs Handba 10 5
63. URBÁNYI JÚLIA ÉRD II. 10 3
64. CSORJA KATA Alsónémedi SE 9 8
65. FÜZESI ESZTER SZHB VUK SE 9 7
66. GRAFF IZABELLA ANDREA Bugyi SE 9 9
67. KALMÁR GITTA RÓZA Budai Farkasok NKFT 9 6
68. KATONA KITTI ÉRD II. 9 6
69. KEMECSEI ÉVA Bugyi SE 9 8
70. LUKÁCS VIVIEN NIKOLETT Martonvásári KSE 9 3
71. MOLNÁR PETRA Alsónémedi SE 9 8
72. SZABÓ VIKTÓRIA Bugyi SE 9 9
73. BAKONYI BOGLÁRKA Budai Farkasok NKFT 8 5
74. ÉGETŐ KATA Budai Farkasok NKFT 8 8
75. ENGLER VIRÁG Martonvásári KSE 8 6
76. GEIER ANITA Budai Farkasok NKFT 8 7
77. HADFI TÍMEA RÉKA Moyra-Budaörs Handba 8 6
78. IZSÓ CSENGE Martonvásári KSE 8 5
79. KIRÁLY FLÓRA ÉRD II. 8 2
80. SZENYÁN TÍMEA Bugyi SE 8 7
81. GYURCSOVICS HAJNALKA MÁRIA Moyra-Budaörs Handba 7 4
82. PORZSOLT JÁZMIN Moyra-Budaörs Handba 7 7
83. SZABÓ BODZA Moyra-Budaörs Handba 7 2
84. SZÁSZ-AUGUSZT LAURA BODZA Moyra-Budaörs Handba 7 1
85. FOGARASI ANETT ERIKA ÉRD II. 6 4
86. HUNYADVÁRI LAURA PETRA Moyra-Budaörs Handba 6 4
87. LÉVAI LILI Moyra-Budaörs Handba 6 4
88. SCHWARCZ IDA Budai Farkasok NKFT 6 5
89. BAKÓ HANNA AMINA Budai Farkasok NKFT 5 8
90. BALIKÓ FLÓRA Martonvásári KSE 5 9
91. GYÖRGYÖVICS BOGLÁRKA Alsónémedi SE 5 7
92. SARKADI LUCA Moyra-Budaörs Handba 5 6
93. ZSADÁNYI ZSÓFIA FRUZSINA Bugyi SE 5 9
94. AUER AISA LAURA ÉRD II. 4 9
95. JEHODA EVELIN Martonvásári KSE 4 6
96. MÁRKUS ZSÓFIA KLÁRA Martonvásári KSE 4 8
97. PAPP KITTI VIVIEN Moyra-Budaörs Handba 4 6
98. REICHERT KÍRA SZHB VUK SE 4 7
99. SERES JULIANNA Moyra-Budaörs Handba 4 2
100. ÁLDOTT FRUZSINA ELIZABET Martonvásári KSE 3 1
101. BENGYEL KATA ÉRD II. 3 6
102. ELEK PANNA ÉRD II. 3 7
103. HÖGYI LAURA Martonvásári KSE 3 9
104. INDIG FANNI SZHB VUK SE 3 1
105. KARÁSZI RÉKA Moyra-Budaörs Handba 3 3
106. KRUCSÓ FANNI ÉRD II. 3 2
107. PAPP NIKOLETT SZHB VUK SE 3 7
108. SERÉNYI SZONJA ÉRD II. 3 2
109. SZABÓ ZSANETT ÉRD II. 3 5
110. VÁLENTI BLANKA LILLA Moyra-Budaörs Handba 3 8
111. BALOGH HANNA DORINA ÉRD II. 2 4
112. DABIZS NADIN DIÁNA Gödöllői SE 2 5
113. JAKAB ÉVA Alsónémedi SE 2 2
114. KAPCSOS EMŐKE Bugyi SE 2 6
115. MATOLCSY DÓRA LILIÁNA Moyra-Budaörs Handba 2 3
116. NYÁRÁDI DORINA Alsónémedi SE 2 6
117. SZARKA JÚLIA ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 2 6
118. SZATMÁRI CSENGE ÉRD II. 2 5
119. TÓTH IVETT Bugyi SE 2 4
120. TRINFA JOHANNA SZHB VUK SE 2 2
121. ÁCS DOROTTYA Gödöllői SE 1 4
122. ANTALICS KRISZTINA GVM Europe-Vác II. 1 6
123. FEHÉR LILI ESZTER Moyra-Budaörs Handba 1 3
124. FODOR TAMARA ÉRD II. 1 4
125. ISTVÁN FLÓRA GVM Europe-Vác II. 1 3
126. JUHÁSZ DOROTTYA Gödöllői SE 1 9
127. JUHÁSZ LILI Alsónémedi SE 1 8
128. KÁLMÁN BOGLÁRKA SZHB VUK SE 1 1
129. NÉMETH GRÉTA BÍBORKA SZHB VUK SE 1 5
130. SIPOS PANNA GVM Europe-Vác II. 1 7
131. SZABÓ FANNI SZHB VUK SE 1 4
132. SZILASI KITTI Bugyi SE 1 8
133. TODOR VIKTÓRIA SZHB VUK SE 1 2
134. VASAS VIVIEN GVM Europe-Vác II. 1 8
135. WEISZ ZSÓFIA DALMA ÉRD II. 1 1
136. ÁBRAHÁM VIKTÓRIA Martonvásári KSE 0 1
137. BARTUS SZONJA HANNA Budai Farkasok NKFT 0 1
138. BERNÁTH ANNA KATA Martonvásári KSE 0 6
139. BOROS BEÁTA SZHB VUK SE 0 2
140. CZABAI PETRA ZSÓKA Alsónémedi SE 0 8
141. CSIDER KATA GVM Europe-Vác II. 0 3
142. CSOG SZABINA Bugyi SE 0 4
143. DEÁK ZSÓFIA ÉRD II. 0 5
144. GONDI EVELIN Martonvásári KSE 0 1
145. GÖDÖLLEI FANNI Alsónémedi SE 0 1
146. GULYÁS GRÉTA SZHB VUK SE 0 5
147. HALLER KATA Alsónémedi SE 0 7
148. HEGEDŰS ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 8
149. HERKLI DOMINIKA SZHB VUK SE 0 8
150. HRUBI RÉKA ORSOLYA Bugyi SE 0 7
151. INDIG HENRIETTA SZHB VUK SE 0 1
152. KAJDÁCSI PETRA Bugyi SE 0 6
153. KOVÁCS DORINA MIRTILL Gödöllői SE 0 1
154. KRISTON JÁZMIN Martonvásári KSE 0 1
155. KUTI ANNA MÁRIA SZHB VUK SE 0 1
156. LOÓS DOROTTYA CSENGE SZHB VUK SE 0 2
157. MAJER ZSÓFIA GVM Europe-Vác II. 0 8
158. MÁRKUS ANNA Gödöllői SE 0 1
159. MÁRKUS IRINGÓ Gödöllői SE 0 1
160. MONOS DALMA RÉKA Budai Farkasok NKFT 0 1
161. NAGY IMOLA Bugyi SE 0 9
162. NAGY KIRÁLY LILI SZHB VUK SE 0 2
163. OSZOLI DIÁNA Moyra-Budaörs Handba 0 3
164. PALKÓ PETRA Martonvásári KSE 0 1
165. PÉTER ANDREA Budai Farkasok NKFT 0 4
166. PINTÉR ABIGÉL Bugyi SE 0 3
167. PINTÉR POLINA ÉRD II. 0 5
168. PLASEK DALMA Gödöllői SE 0 1
169. SÁNDOR BOGLÁRKA Gödöllői SE 0 7
170. STUBER NÁDJA Gödöllői SE 0 1
171. SZABÓ MIRELLA ANNA Bugyi SE 0 8
172. SZABÓ PETRA Bugyi SE 0 7
173. SZIGETI DÓRA Martonvásári KSE 0 3
174. SZILI MÓNIKA GLÓRIA Martonvásári KSE 0 7
175. SZÖLLŐSI SÁRA Martonvásári KSE 0 4
176. SZTRANYAN CSENGE GVM Europe-Vác II. 0 8
177. TAMASOVITS NÓRA GABRIELLA ÉRD II. 0 7
178. TÓTH ESZTER ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 7
179. VARGA NOÉMI Bugyi SE 0 4
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó