Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Leány Serdülő III. osztály-Észak-Kelet
2018. szeptember 13. csütörtök
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Nyíradony VVTK 20 - 18
15:30 Nyíregyházi SN KFT - KKHSZ 47 - 9
17:00 Hajdúböszörményi TE - Balkányi ISE 58 - 5
17:00 Miskolci VSC - DVSC SCHAEFFLER II. 24 - 18
17:00 Bőcs KSC - Füzesabonyi Sport Club 21 - 15
2018. szeptember 14. péntek
15:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - DVSC SCHAEFFLER III. 9 - 13
2018. szeptember 15. szombat
16:00 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE 23 - 15
2018. szeptember 19. szerda
15:30 Füzesabonyi Sport Club - Kazincbarcikai KSE 11 - 26
2018. szeptember 20. csütörtök
14:30 DVSC SCHAEFFLER II. - Hajdúböszörményi TE 10 - 0
17:00 KKHSZ - Miskolci VSC 8 - 46
2018. szeptember 22. szombat
10:30 Lóci DSE - Nyíregyházi SN KFT 23 - 34
11:00 Balkányi ISE - Szalézi DSE Kazincbarcika 9 - 26
2018. szeptember 23. vasárnap
12:00 Nyíradony VVTK - Bőcs KSC 10 - 25
2018. szeptember 25. kedd
17:00 Hajdúböszörményi TE - DVSC SCHAEFFLER III. 28 - 22
2018. szeptember 28. péntek
16:15 Füzesabonyi Sport Club - Arany Sárkány Focisuli Ny 28 - 11
2018. szeptember 29. szombat
13:00 KKHSZ - DVSC SCHAEFFLER III. 10 - 28
2018. október 1. hétfő
17:30 Kazincbarcikai KSE - Bőcs KSC 16 - 13
2018. október 2. kedd
16:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Füzesabonyi Sport Club 36 - 19
2018. október 4. csütörtök
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - DVSC SCHAEFFLER II. 10 - 42
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Füzesabonyi Sport Club 34 - 17
17:00 Hajdúböszörményi TE - KKHSZ 29 - 18
17:00 Lóci DSE - Miskolci VSC 21 - 35
2018. október 5. péntek
15:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - Lóci DSE 12 - 19
2018. október 7. vasárnap
10:00 Nyíradony VVTK - Balkányi ISE 25 - 7
2018. október 8. hétfő
17:30 Kazincbarcikai KSE - Nyíradony VVTK 42 - 6
2018. október 9. kedd
16:00 Bőcs KSC - Arany Sárkány Focisuli Ny 24 - 9
17:30 Miskolci VSC - DVSC SCHAEFFLER III. 25 - 23
2018. október 11. csütörtök
15:30 Füzesabonyi Sport Club - Miskolci VSC 17 - 30
16:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - Hajdúböszörményi TE 16 - 20
17:00 Bőcs KSC - Nyíregyházi SN KFT 15 - 28
2018. október 13. szombat
13:00 KKHSZ - Szalézi DSE Kazincbarcika 15 - 23
18:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Balkányi ISE 47 - 7
2018. október 14. vasárnap
11:00 Lóci DSE - Hajdúböszörményi TE 17 - 27
2018. október 17. szerda
14:30 DVSC SCHAEFFLER III. - Nyíradony VVTK 43 - 13
2018. október 18. csütörtök
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Lóci DSE 13 - 25
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Kazincbarcikai KSE 26 - 12
17:00 Hajdúböszörményi TE - Füzesabonyi Sport Club 31 - 16
17:30 Miskolci VSC - Bőcs KSC 30 - 24
2018. október 19. péntek
16:00 Kazincbarcikai KSE - Arany Sárkány Focisuli Ny 27 - 9
2018. október 20. szombat
11:00 Balkányi ISE - KKHSZ 19 - 24
2018. október 21. vasárnap
10:00 Nyíradony VVTK - DVSC SCHAEFFLER II. 17 - 43
2018. október 25. csütörtök
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - DVSC SCHAEFFLER III. 10 - 31
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Nyíradony VVTK 42 - 17
17:00 Bőcs KSC - Hajdúböszörményi TE 18 - 27
2018. október 26. péntek
16:00 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 20 - 22
17:45 Füzesabonyi Sport Club - Szalézi DSE Kazincbarcika 24 - 13
2018. október 27. szombat
13:00 KKHSZ - DVSC SCHAEFFLER II. 8 - 39
15:00 Lóci DSE - Balkányi ISE 34 - 9
2018. október 31. szerda
14:30 DVSC SCHAEFFLER III. - Balkányi ISE 53 - 4
2018. november 7. szerda
17:30 DVSC SCHAEFFLER III. - DVSC SCHAEFFLER II. 19 - 19
2018. november 8. csütörtök
12:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Bőcs KSC 17 - 21
14:30 DVSC SCHAEFFLER II. - Lóci DSE 30 - 24
15:30 Miskolci VSC - Nyíregyházi SN KFT 24 - 34
17:00 Hajdúböszörményi TE - Kazincbarcikai KSE 17 - 19
2018. november 9. péntek
15:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - Nyíradony VVTK 21 - 15
2018. november 10. szombat
11:00 Balkányi ISE - Füzesabonyi Sport Club 13 - 28
2018. november 11. vasárnap
10:00 Nyíradony VVTK - KKHSZ 16 - 22
2018. november 12. hétfő
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Hajdúböszörményi TE 25 - 18
17:30 Kazincbarcikai KSE - Szalézi DSE Kazincbarcika 33 - 9
2018. november 14. szerda
15:30 Füzesabonyi Sport Club - DVSC SCHAEFFLER II. 19 - 34
2018. november 15. csütörtök
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Arany Sárkány Focisuli Ny 34 - 15
18:30 Miskolci VSC - Nyíradony VVTK 38 - 6
2018. november 17. szombat
10:30 Lóci DSE - KKHSZ 29 - 15
11:00 Bőcs KSC - Balkányi ISE 39 - 6
2018. november 20. kedd
14:30 DVSC SCHAEFFLER III. - Lóci DSE 21 - 17
2018. november 21. szerda
14:30 Szalézi DSE Kazincbarcika - Nyíregyházi SN KFT 13 - 31
2018. november 22. csütörtök
14:30 DVSC SCHAEFFLER II. - Bőcs KSC 20 - 20
17:00 Hajdúböszörményi TE - Miskolci VSC 18 - 18
17:00 KKHSZ - Füzesabonyi Sport Club 20 - 29
2018. november 23. péntek
15:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - Szalézi DSE Kazincbarcika 17 - 9
2018. november 24. szombat
11:00 Kazincbarcikai KSE - Balkányi ISE 0 - 10
2018. november 25. vasárnap
10:00 Nyíradony VVTK - Lóci DSE 12 - 24
2018. november 26. hétfő
17:30 Kazincbarcikai KSE - DVSC SCHAEFFLER II. 26 - 15
2018. november 27. kedd
17:00 Bőcs KSC - DVSC SCHAEFFLER III. 33 - 30
2018. november 29. csütörtök
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Miskolci VSC 13 - 31
15:00 Füzesabonyi Sport Club - Lóci DSE 21 - 20
17:00 Hajdúböszörményi TE - Nyíradony VVTK 33 - 15
17:00 Bőcs KSC - KKHSZ 27 - 19
2018. december 1. szombat
11:00 Balkányi ISE - Arany Sárkány Focisuli Ny 9 - 19
2018. december 2. vasárnap
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Balkányi ISE 31 - 9
2018. december 3. hétfő
15:30 Nyíregyházi SN KFT - DVSC SCHAEFFLER III. 18 - 16
2018. december 5. szerda
13:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Nyíregyházi SN KFT 16 - 20
2018. december 6. csütörtök
16:30 Miskolci VSC - Arany Sárkány Focisuli Ny 33 - 16
17:00 Hajdúböszörményi TE - Szalézi DSE Kazincbarcika 30 - 17
2018. december 8. szombat
11:00 Balkányi ISE - Miskolci VSC 6 - 44
13:00 KKHSZ - Kazincbarcikai KSE 7 - 40
2018. december 9. vasárnap
10:00 Nyíradony VVTK - Füzesabonyi Sport Club 22 - 31
11:00 Lóci DSE - Bőcs KSC 22 - 20
2018. december 11. kedd
16:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Kazincbarcikai KSE 19 - 20
2018. december 12. szerda
15:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - DVSC SCHAEFFLER II. 18 - 34
2018. december 14. péntek
15:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - KKHSZ 24 - 9
2019. február 11. hétfő
14:45 KKHSZ - Nyíregyházi SN KFT 13 - 28
2019. február 13. szerda
14:30 DVSC SCHAEFFLER III. - Arany Sárkány Focisuli Ny 30 - 17
15:30 Lóci DSE - Kazincbarcikai KSE 12 - 22
2019. február 14. csütörtök
14:30 DVSC SCHAEFFLER II. - Miskolci VSC 24 - 24
15:00 Füzesabonyi Sport Club - Bőcs KSC 23 - 20
2019. február 15. péntek
15:00 Nyíradony VVTK - Szalézi DSE Kazincbarcika 9 - 17
2019. február 16. szombat
11:00 Balkányi ISE - Hajdúböszörményi TE 13 - 44
2019. február 19. kedd
18:00 Kazincbarcikai KSE - Füzesabonyi Sport Club 30 - 16
2019. február 20. szerda
14:30 DVSC SCHAEFFLER III. - Hajdúböszörményi TE 19 - 24
15:30 Lóci DSE - Arany Sárkány Focisuli Ny 25 - 27
2019. február 21. csütörtök
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Lóci DSE 29 - 15
2019. február 22. péntek
14:30 Szalézi DSE Kazincbarcika - Balkányi ISE 20 - 4
15:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - Füzesabonyi Sport Club 34 - 28
16:30 Hajdúböszörményi TE - DVSC SCHAEFFLER II. 23 - 25
2019. február 24. vasárnap
11:00 Bőcs KSC - Nyíradony VVTK 52 - 18
13:00 Miskolci VSC - KKHSZ 36 - 18
2019. február 25. hétfő
14:45 KKHSZ - Hajdúböszörményi TE 13 - 34
2019. február 26. kedd
15:00 Füzesabonyi Sport Club - Nyíregyházi SN KFT 29 - 38
2019. február 28. csütörtök
14:30 DVSC SCHAEFFLER II. - Szalézi DSE Kazincbarcika 30 - 9
15:00 Füzesabonyi Sport Club - DVSC SCHAEFFLER III. 19 - 28
17:00 Balkányi ISE - Nyíradony VVTK 13 - 21
2019. március 1. péntek
16:00 Bőcs KSC - Kazincbarcikai KSE 15 - 20
2019. március 2. szombat
12:00 Miskolci VSC - Lóci DSE 33 - 18
2019. március 6. szerda
14:30 DVSC SCHAEFFLER III. - Miskolci VSC 26 - 29
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Bőcs KSC 37 - 23
2019. március 7. csütörtök
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - KKHSZ 11 - 4
17:00 Hajdúböszörményi TE - Lóci DSE 29 - 22
2019. március 9. szombat
10:30 Balkányi ISE - DVSC SCHAEFFLER II. 9 - 39
11:00 Miskolci VSC - Füzesabonyi Sport Club 39 - 20
2019. március 10. vasárnap
10:00 Nyíradony VVTK - Kazincbarcikai KSE 8 - 50
2019. március 11. hétfő
16:45 Hajdúböszörményi TE - Arany Sárkány Focisuli Ny 26 - 21
2019. március 12. kedd
18:00 Kazincbarcikai KSE - Nyíregyházi SN KFT 23 - 26
2019. március 14. csütörtök
14:30 DVSC SCHAEFFLER II. - Nyíradony VVTK 42 - 22
15:00 Füzesabonyi Sport Club - Hajdúböszörményi TE 23 - 28
2019. március 16. szombat
11:00 Balkányi ISE - KKHSZ 20 - 26
14:00 Lóci DSE - Szalézi DSE Kazincbarcika 23 - 16
2019. március 17. vasárnap
12:00 Nyíradony VVTK - DVSC SCHAEFFLER III. 9 - 30
17:00 Miskolci VSC - Bőcs KSC 34 - 16
2019. március 20. szerda
14:30 Arany Sárkány Focisuli Ny - Bőcs KSC
14:30 DVSC SCHAEFFLER III. - Nyíregyházi SN KFT
2019. március 27. szerda
14:30 DVSC SCHAEFFLER III. - Szalézi DSE Kazincbarcika
2019. március 28. csütörtök
14:30 DVSC SCHAEFFLER II. - KKHSZ
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Füzesabonyi Sport Club
17:00 Hajdúböszörményi TE - Bőcs KSC
2019. március 29. péntek
15:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - Kazincbarcikai KSE
2019. március 30. szombat
10:00 Miskolci VSC - Kazincbarcikai KSE
11:00 Balkányi ISE - Lóci DSE
2019. március 31. vasárnap
10:00 Nyíradony VVTK - Nyíregyházi SN KFT
2019. április 1. hétfő
14:45 KKHSZ - Nyíradony VVTK
2019. április 2. kedd
18:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúböszörményi TE
2019. április 4. csütörtök
14:30 DVSC SCHAEFFLER II. - DVSC SCHAEFFLER III.
17:30 Bőcs KSC - Szalézi DSE Kazincbarcika
2019. április 7. vasárnap
10:00 Füzesabonyi Sport Club - Balkányi ISE
11:00 Miskolci VSC - Nyíregyházi SN KFT
12:00 Nyíradony VVTK - Arany Sárkány Focisuli Ny
15:00 Lóci DSE - DVSC SCHAEFFLER II.
2019. április 8. hétfő
14:45 KKHSZ - Lóci DSE
2019. április 10. szerda
14:30 DVSC SCHAEFFLER III. - KKHSZ
2019. április 11. csütörtök
14:30 Szalézi DSE Kazincbarcika - Kazincbarcikai KSE
14:30 DVSC SCHAEFFLER II. - Füzesabonyi Sport Club
17:00 Hajdúböszörményi TE - Nyíregyházi SN KFT
2019. április 12. péntek
15:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - Nyíregyházi SN KFT
2019. április 13. szombat
11:00 Balkányi ISE - Bőcs KSC
2019. április 14. vasárnap
10:00 Nyíradony VVTK - Miskolci VSC
2019. április 15. hétfő
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Arany Sárkány Focisuli Ny
2019. április 16. kedd
17:30 Balkányi ISE - DVSC SCHAEFFLER III.
2019. április 24. szerda
15:30 Lóci DSE - DVSC SCHAEFFLER III.
16:00 Bőcs KSC - DVSC SCHAEFFLER II.
2019. április 25. csütörtök
15:00 Füzesabonyi Sport Club - KKHSZ
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Szalézi DSE Kazincbarcika
2019. április 27. szombat
10:30 Lóci DSE - Nyíradony VVTK
11:00 Balkányi ISE - Kazincbarcikai KSE
17:00 Miskolci VSC - Hajdúböszörményi TE
2019. május 5. vasárnap
11:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - Balkányi ISE
2019. május 6. hétfő
14:45 KKHSZ - Bőcs KSC
2019. május 8. szerda
14:30 DVSC SCHAEFFLER III. - Bőcs KSC
2019. május 9. csütörtök
14:30 DVSC SCHAEFFLER II. - Kazincbarcikai KSE
2019. május 11. szombat
11:00 Miskolci VSC - Szalézi DSE Kazincbarcika
11:00 Balkányi ISE - Nyíregyházi SN KFT
14:00 Lóci DSE - Füzesabonyi Sport Club
2019. május 12. vasárnap
10:00 Nyíradony VVTK - Hajdúböszörményi TE
2019. május 13. hétfő
14:45 KKHSZ - Arany Sárkány Focisuli Ny
2019. május 14. kedd
18:00 Kazincbarcikai KSE - KKHSZ
2019. május 15. szerda
15:30 Nyíregyházi SN KFT - DVSC SCHAEFFLER II.
2019. május 16. csütörtök
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Hajdúböszörményi TE
15:00 Füzesabonyi Sport Club - Nyíradony VVTK
17:30 Bőcs KSC - Lóci DSE
2019. május 17. péntek
14:30 DVSC SCHAEFFLER II. - Arany Sárkány Focisuli Ny
18:00 Kazincbarcikai KSE - DVSC SCHAEFFLER III.
2019. május 18. szombat
11:00 Miskolci VSC - Balkányi ISE
2019. május 19. vasárnap
12:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - Miskolci VSC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Nyíregyházi SN KFT 18 18 0 0 562 307 255 36
2. Miskolci VSC 19 16 2 1 595 346 249 34
3. Hajdúböszörményi TE 20 15 1 4 544 352 192 31
4. Kazincbarcikai KSE 18 14 0 4 449 256 193 28
5. DVSC SCHAEFFLER II. 18 12 3 3 527 299 228 27
6. DVSC SCHAEFFLER III. 18 10 1 7 487 323 164 21
7. Bőcs KSC 18 8 1 9 426 381 45 16
8. Lóci DSE 19 7 0 12 405 428 -23 14
9. Füzesabonyi Sport Club 20 7 0 13 433 528 -95 14
10. Arany Sárkány Focisuli Ny 17 6 0 11 295 383 -88 12
11. Szalézi DSE Kazincbarcika 18 6 0 12 266 397 -131 12
12. KKHSZ 18 3 0 15 258 525 -267 6
13. Nyíradony VVTK 19 2 0 17 279 595 -316 4
14. Balkányi ISE 18 1 0 17 172 578 -406 2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Bőcs Községi Sport Club -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. NÁDASI DÓRA Miskolci VSC 150 18
2. BELLÉR PANNA Lóci DSE 146 15
3. POCZETNYIK DÓRA LISA Hajdúböszörményi TE 128 18
4. GELETA GRÉTA Kazincbarcikai KSE 118 15
5. PORKOLÁB ZSÓFIA DVSC SCHAEFFLER III. 117 16
6. ERDŐDI HELGA KINCSŐ DVSC SCHAEFFLER II. 111 14
7. PAP ZSÓFI Nyíregyházi SN KFT 107 17
8. KOVÁCS NAPSUGÁR DVSC SCHAEFFLER III. 106 17
9. KOSTYÓ PANNI Nyíregyházi SN KFT 103 15
10. BURGER DORKA Szalézi DSE Kazincba 99 17
11. OLÁH DALMA Miskolci VSC 92 16
12. GÁSPÁR LÉDA Miskolci VSC 90 17
13. ÉLES VIRÁG Bőcs KSC 88 15
14. MAKKAI KITTI Nyíregyházi SN KFT 88 16
15. GERGELY PETRA NIKOLETTA Nyíregyházi SN KFT 86 17
16. LASKOVICS DÓRA Arany Sárkány Focisu 83 15
17. NAGY LIZA Füzesabonyi Sport Cl 82 18
18. FELE PATRÍCIA Nyíradony VVTK 79 14
19. TORKOS LILLA Nyíregyházi SN KFT 76 15
20. UZSOKI PETRA DVSC SCHAEFFLER II. 73 16
21. NAGY LUCA Füzesabonyi Sport Cl 72 17
22. BODNÁR BOGLÁRKA Bőcs KSC 70 17
23. TAKÁCS ORSOLYA Hajdúböszörményi TE 70 16
24. ORTÓ RÉKA Miskolci VSC 68 18
25. HUSZÁR ÁGNES Bőcs KSC 61 14
26. NÁNÁSI VIVIEN Bőcs KSC 60 17
27. VÁRADI ESZTER Kazincbarcikai KSE 60 15
28. BALOGH PETRA ERIKA DVSC SCHAEFFLER II. 58 16
29. KOVÁCS LILI Hajdúböszörményi TE 58 17
30. KISS EVELIN Balkányi ISE 54 14
31. KUN VIKTÓRIA Kazincbarcikai KSE 54 16
32. SZIGETI ORSOLYA Arany Sárkány Focisu 54 16
33. FODOR IVETT Füzesabonyi Sport Cl 53 12
34. ASZTALOS DÓRA Lóci DSE 52 16
35. KURUCZ KITTI Miskolci VSC 52 18
36. NAGY KAMILLA Arany Sárkány Focisu 51 17
37. POMAHÁZI ALEXANDRA Füzesabonyi Sport Cl 51 18
38. KŐRÖSI ENIKŐ DVSC SCHAEFFLER III. 50 17
39. SZIGETI ANNA KKHSZ 49 17
40. TURÓCZI ALEXANDRA Miskolci VSC 49 18
41. TOKAI PANNA DVSC SCHAEFFLER II. 47 11
42. UZONYI ZSÓFIA Hajdúböszörményi TE 47 16
43. ARNÓCZ NIKOLETT Hajdúböszörményi TE 43 18
44. KOMORÓCZY GRÉTA Hajdúböszörményi TE 43 17
45. KIRÁLY KINCSŐ KKHSZ 42 15
46. MILE VANDA DVSC SCHAEFFLER III. 42 17
47. DOBÁK AMINA Lóci DSE 41 12
48. GULÁCSI BOGLÁRKA Bőcs KSC 41 16
49. TÓTH TEKLA Szalézi DSE Kazincba 41 15
50. ÁGOSTON ORSOLYA Lóci DSE 39 17
51. VERES IVETT Kazincbarcikai KSE 39 15
52. FRÁJTER DZSENIFER Hajdúböszörményi TE 37 16
53. NÁNÁSI LARA Lóci DSE 37 13
54. SZABÓ SZONJA Hajdúböszörményi TE 37 6
55. DÓSA ZSÓFIA Kazincbarcikai KSE 36 16
56. RÓZSA BOGLÁRKA Bőcs KSC 35 13
57. SZABÓ FRUZSINA ÉVA Balkányi ISE 33 14
58. KÁTAI EVELIN KKHSZ 32 16
59. VANCZA LILI ÁGNES Szalézi DSE Kazincba 32 17
60. LAKATOS EMESE MÁRTA DVSC SCHAEFFLER II. 30 16
61. SZABÓ RÉKA Füzesabonyi Sport Cl 29 15
62. KÖVÉR HANNA ÉVA KKHSZ 27 16
63. DÖBRE MELISSZA Nyíradony VVTK 26 12
64. HAJNAL NIKOL Kazincbarcikai KSE 25 15
65. BARTHA VIKTÓRIA KKHSZ 24 16
66. BESENYEI LIZA Füzesabonyi Sport Cl 24 15
67. KURUCZ ADRIENN DVSC SCHAEFFLER II. 24 15
68. LENGYEL BOGLÁRKA Nyíregyházi SN KFT 24 13
69. ZÁMBÓ PETRA ORSOLYA DVSC SCHAEFFLER II. 24 15
70. HORVÁTH LILI KKHSZ 23 15
71. MÁRTHA GABRIELLA Lóci DSE 23 17
72. SZABÓ LAURA Füzesabonyi Sport Cl 23 18
73. TÓTH ESZTER Arany Sárkány Focisu 23 17
74. BARZÓ PANNA Nyíregyházi SN KFT 22 17
75. BUI BRIGITTA Nyíradony VVTK 22 15
76. HUSZÁR ANETT Miskolci VSC 22 15
77. MOLNÁR PANNA Kazincbarcikai KSE 22 14
78. KELEMEN JANKA Szalézi DSE Kazincba 21 15
79. KISS NOÉMI Nyíradony VVTK 21 14
80. KOCSIS KÍRA Arany Sárkány Focisu 21 16
81. BESENYEI DORINA Füzesabonyi Sport Cl 20 16
82. BODNÁR KAROLINA DVSC SCHAEFFLER III. 20 10
83. FRÁJTER KITTI Hajdúböszörményi TE 20 17
84. KONCZ KITTI DVSC SCHAEFFLER II. 20 12
85. SOMOSI VIKTÓRIA DVSC SCHAEFFLER III. 20 17
86. BALOGH GRÉTA Balkányi ISE 19 15
87. BERKI VIRÁG LILI DVSC SCHAEFFLER II. 19 16
88. GYÖNGYÖSI PETRA DVSC SCHAEFFLER II. 19 14
89. MAKAY CSENGE DVSC SCHAEFFLER III. 19 16
90. SZABÓ SZABINA Nyíradony VVTK 19 14
91. PÓCSI ENIKŐ DVSC SCHAEFFLER II. 18 14
92. ZÁKÁNYI BLANKA Lóci DSE 18 7
93. KAPI RÉKA Arany Sárkány Focisu 17 16
94. KOVÁCS BOGLÁRKA SAROLTA Szalézi DSE Kazincba 17 8
95. VADÁSZI KINCSŐ EMESE Miskolci VSC 17 18
96. ÁDÁMKU LILI Nyíradony VVTK 16 11
97. ORGONA VANESSZA Kazincbarcikai KSE 16 9
98. BACSÁRSZKI KÁRMEN LAURA Nyíradony VVTK 15 7
99. MOLNÁR LILI Nyíregyházi SN KFT 15 15
100. FÁBIÁN CSENGE ABIGÉL DVSC SCHAEFFLER III. 14 17
101. LIPPAI ERIKA DZSENIFER Bőcs KSC 14 17
102. NÁNÁSI NIKOLETT Bőcs KSC 14 11
103. ORSÓ SZABINA DVSC SCHAEFFLER III. 14 17
104. PAPP ZOÉ Kazincbarcikai KSE 14 3
105. SZABÓ NIKOLETT Füzesabonyi Sport Cl 14 18
106. ANTAL KINGA DVSC SCHAEFFLER III. 13 8
107. BABRIK EVELIN MÁRTA Arany Sárkány Focisu 13 17
108. POMAHÁZI KRISZTINA Füzesabonyi Sport Cl 13 12
109. SÓS BERNADETT LILI DVSC SCHAEFFLER III. 13 12
110. VITONESCU ESZTER Nyíradony VVTK 13 14
111. DRÁGÁR TÍMEA Arany Sárkány Focisu 12 17
112. TÉCSI PATRÍCIA CSENGE Miskolci VSC 12 6
113. VARGA VIRÁG Balkányi ISE 12 16
114. BANCSÓK KLAUDIA Bőcs KSC 10 12
115. DEMETER DORINA Füzesabonyi Sport Cl 10 10
116. FODOR ZSÓFIA Szalézi DSE Kazincba 9 12
117. HORVÁTH LINDA SZÓFIA Arany Sárkány Focisu 9 11
118. MUNKÁCSI BRIGITTA Hajdúböszörményi TE 9 15
119. SERES PETRA Balkányi ISE 9 17
120. SZABÓ PATRÍCIA DVSC SCHAEFFLER II. 9 15
121. SZERENCSE NAPSUGÁR Kazincbarcikai KSE 9 14
122. SZILVAI CSENGE Kazincbarcikai KSE 9 13
123. TARDI KENDRA LAURA Szalézi DSE Kazincba 9 17
124. VARGA DÓRA Balkányi ISE 9 14
125. VINCZE CSENGE KKHSZ 9 13
126. ZAVECZKI ALEXANDRA Hajdúböszörményi TE 9 14
127. BODNÁR BETTINA BOGLÁRKA Lóci DSE 8 12
128. DOBI BOGLÁRKA DVSC SCHAEFFLER II. 8 7
129. SZABÓ ZOÉ Bőcs KSC 8 7
130. FÁBIÁN FLÓRA KINCSŐ DVSC SCHAEFFLER III. 7 10
131. HERENDI RÉKA DVSC SCHAEFFLER III. 7 7
132. HORVÁTH DÓRA Szalézi DSE Kazincba 7 15
133. ZSÁKAI ALEXANDRA VIVIEN Nyíradony VVTK 7 1
134. FEGYVERES FLÓRA Hajdúböszörményi TE 6 14
135. KIS FANNI VIVIEN Lóci DSE 6 9
136. KOVÁCS ZSUZSANNA Miskolci VSC 6 12
137. MESTER EMÍLIA DORKA Lóci DSE 6 16
138. MIHÁLY RÉKA Nyíradony VVTK 6 15
139. MOLNÁR HENRIETTA Arany Sárkány Focisu 6 12
140. MOLNÁR PANNA DVSC SCHAEFFLER II. 6 10
141. VECSEI LAURA Nyíradony VVTK 6 15
142. CZINA ESZTER DVSC SCHAEFFLER II. 5 3
143. ELEK DÓRA Szalézi DSE Kazincba 5 15
144. KÖNCZÖL ÁGNES Hajdúböszörményi TE 5 10
145. KRISTÓF EMESE KKHSZ 5 6
146. LIBÁRT DÓRA Bőcs KSC 5 16
147. MINIER PANNA Balkányi ISE 5 14
148. PALUSKA BOGLÁRKA DVSC SCHAEFFLER III. 5 10
149. SÓS BÍBORKA Füzesabonyi Sport Cl 5 4
150. TAKÁCS NIKOLETT KKHSZ 5 16
151. TÓTH FANNI Füzesabonyi Sport Cl 5 10
152. DÁNYI LUCA Lóci DSE 4 13
153. FEKETE ANNA Hajdúböszörményi TE 4 4
154. FELFÖLDI GABRIELLA REGINA Balkányi ISE 4 5
155. KAMUTI CSENGE KKHSZ 4 14
156. KÓRÓDI EVELIN Arany Sárkány Focisu 4 15
157. NAGY VIKTÓRIA Nyíregyházi SN KFT 4 13
158. PINTÉR GERDA Füzesabonyi Sport Cl 4 16
159. RÁCZ JANKA ZSÓFIA DVSC SCHAEFFLER II. 4 13
160. SIMON FANNI DVSC SCHAEFFLER III. 4 10
161. SZÉKELY LILI Szalézi DSE Kazincba 4 17
162. SZILÁGYI RÉKA Bőcs KSC 4 11
163. SZŰCS ADRIENN DALMA KKHSZ 4 16
164. VÖRÖS GRÉTA Szalézi DSE Kazincba 4 16
165. ALBERT BIANKA DVSC SCHAEFFLER III. 3 7
166. HERINGH VIKTÓRIA DOMINIKA Nyíregyházi SN KFT 3 1
167. KISS ERIKA Nyíradony VVTK 3 14
168. KOCSIS ALEXANDRA FRUZSINA Nyíradony VVTK 3 14
169. LOSONCZI FANNI Nyíregyházi SN KFT 3 8
170. PETRÓ STEFÁNIA Kazincbarcikai KSE 3 10
171. TAMÁS CSENGE SZONJA Füzesabonyi Sport Cl 3 17
172. BALOGH VIRÁG KKHSZ 2 1
173. FEHÉR VIRÁG Nyíregyházi SN KFT 2 4
174. HORTÓ ALEXA Nyíradony VVTK 2 8
175. KARIKA RÉKA KKHSZ 2 14
176. KIRÁLY KINGA KKHSZ 2 14
177. MÁNYÁK DANIELLA Balkányi ISE 2 16
178. MORONG PETRA Kazincbarcikai KSE 2 3
179. ÖLYÜS ADRIENN JULIANNA Nyíradony VVTK 2 1
180. PETERMAN DORINA KKHSZ 2 12
181. RÓDE ZITA Miskolci VSC 2 14
182. SÁRI IZABELLA Füzesabonyi Sport Cl 2 16
183. SMIDER DORKA ÉLETKE DVSC SCHAEFFLER III. 2 5
184. TÓTH DORINA Arany Sárkány Focisu 2 17
185. DUDÁS BOGLÁRKA Nyíregyházi SN KFT 1 16
186. ENDRÉSZ CINTIA Lóci DSE 1 12
187. FARKAS DÓRA Kazincbarcikai KSE 1 2
188. GALICZ LARA Szalézi DSE Kazincba 1 16
189. HACSI LÉNA Kazincbarcikai KSE 1 2
190. IVÁNKA ANNA DVSC SCHAEFFLER III. 1 2
191. PORÁCZKI PANNA Miskolci VSC 1 8
192. RAJI FANNI Szalézi DSE Kazincba 1 15
193. SZEGEDI SÁRA Nyíregyházi SN KFT 1 17
194. SZOMBATI VIKTÓRIA Lóci DSE 1 6
195. TOMASOVSZKI EMESE ELINA Nyíregyházi SN KFT 1 3
196. TÓTH BOGLÁRKA Kazincbarcikai KSE 1 5
197. ALFÖLDI RENÁTA KKHSZ 0 1
198. BARCSA ALEXANDRA Nyíradony VVTK 0 2
199. BENKE AMANDA ALEXANDRA Balkányi ISE 0 15
200. BOLLÓ JÁZMIN CSENGE Kazincbarcikai KSE 0 1
201. BRISTYÁN DORINA JULIANNA Bőcs KSC 0 3
202. CZICZÁS NÓRA DVSC SCHAEFFLER II. 0 6
203. CSIPKAY FLÓRA PETRA KKHSZ 0 15
204. CSOMÓS ANGELIKA ROZÁLIA KKHSZ 0 5
205. ERDEI DÓRA DVSC SCHAEFFLER II. 0 3
206. ERDEI JANKA NIKOLA Nyíradony VVTK 0 1
207. FEHÉR LILI Nyíregyházi SN KFT 0 4
208. FEKETE DORINA DVSC SCHAEFFLER II. 0 2
209. FÖLDI IVETT BRIGITTA Lóci DSE 0 2
210. GÁL NIKOLETT DVSC SCHAEFFLER III. 0 8
211. GERGÁCZ ÉVA EMESE Miskolci VSC 0 10
212. GERMUS VIKTÓRIA Bőcs KSC 0 10
213. GÖNCZŐ FANNI Arany Sárkány Focisu 0 17
214. GULÁCSI KITTY Nyíradony VVTK 0 2
215. HERMAN ADÉL Bőcs KSC 0 14
216. IZSVÁK GRÉTA Arany Sárkány Focisu 0 14
217. KALICZ ESZTER Füzesabonyi Sport Cl 0 12
218. KÉKI ZSÓFIA BEÁTA DVSC SCHAEFFLER II. 0 14
219. KIS ROXÁN Bőcs KSC 0 2
220. KIS-OROSZ VIKTÓRIA Miskolci VSC 0 17
221. KISS ALINA ZITA DVSC SCHAEFFLER III. 0 4
222. KISS PETRA Hajdúböszörményi TE 0 12
223. KOKOVAI KRISZTA KKHSZ 0 15
224. MAJOR LILLA MÁRIA DVSC SCHAEFFLER III. 0 15
225. MÁTYÁS GRÉTA Bőcs KSC 0 1
226. MIKÓ DÓRA Balkányi ISE 0 1
227. MIKÓ JUDIT Balkányi ISE 0 9
228. MÓZER ANNA KLÁRA Balkányi ISE 0 11
229. ÖLVETI BOGLÁRKA Lóci DSE 0 9
230. PAPP EVELIN Arany Sárkány Focisu 0 4
231. PETŐ REBEKA SÁRA Balkányi ISE 0 3
232. PETŐ VIRÁG DOROTTYA Balkányi ISE 0 12
233. RÁCZ HANNA VIKTÓRIA DVSC SCHAEFFLER II. 0 8
234. RADVÁNYI FANNI ANNA Szalézi DSE Kazincba 0 14
235. RAGÓ FANNI Füzesabonyi Sport Cl 0 2
236. RÉZMŰVES ANASZTÁZIA NOÉMI Nyíradony VVTK 0 1
237. SZABÓ FANNI DVSC SCHAEFFLER III. 0 1
238. SZARVAS VIKTÓRIA MÓNIKA KKHSZ 0 2
239. SZEMERE GABRIELLA Kazincbarcikai KSE 0 16
240. SZILÁGYI VIKTÓRIA KKHSZ 0 2
241. SZOMBATI EMMA Lóci DSE 0 7
242. SZŐLLŐSI BEATRIX VIVIEN Balkányi ISE 0 17
243. SZŰCS PANKA DVSC SCHAEFFLER III. 0 3
244. TÁLYAI RENÁTA Hajdúböszörményi TE 0 16
245. TAMÁS JÁZMIN LILLA DVSC SCHAEFFLER III. 0 2
246. TARCALI VIVIEN Bőcs KSC 0 2
247. TERENYEI ALEXANDRA Füzesabonyi Sport Cl 0 1
248. TÓTH KAMILLA Lóci DSE 0 18
249. VÁRADI SZABINA Füzesabonyi Sport Cl 0 18
250. VÁRALLYAI VIRÁG Füzesabonyi Sport Cl 0 19
251. VÁRKONDI KIARA Nyíregyházi SN KFT 0 13
252. VIDA VANESSZA DVSC SCHAEFFLER III. 0 3
253. VINCZE BERNADETT Szalézi DSE Kazincba 0 17
254. ZSÁMBOK ANNA Lóci DSE 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó