Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2018/2019
Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet
2018. szeptember 15. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE 14 - 44
13:00 Mátészalkai MTK - Mezőkeresztes VSE 44 - 24
16:00 Hevesi SE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 29 - 23
2018. szeptember 16. vasárnap
13:00 Vitka SE - DVSC SCHAEFFLER III. 35 - 40
14:00 Hajdúböszörményi TE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 20 - 23
2018. szeptember 19. szerda
15:30 DVSC SCHAEFFLER III. - Hajdúböszörményi TE 46 - 23
2018. szeptember 22. szombat
12:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Kazincbarcikai KSE 25 - 5
14:00 Lóci DSE - Mátészalkai MTK 30 - 27
2018. szeptember 23. vasárnap
15:00 Mezőkeresztes VSE - Vitka SE 34 - 36
18:00 Szepa KSE - Hevesi SE 16 - 48
2018. szeptember 26. szerda
15:30 DVSC SCHAEFFLER III. - Mátészalkai MTK 16 - 32
2018. szeptember 30. vasárnap
16:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Mezőkeresztes VSE 40 - 21
2018. október 6. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Hevesi SE 12 - 44
2018. október 7. vasárnap
13:00 Vitka SE - Lóci DSE 25 - 31
17:00 Mátészalkai MTK - Juhász `99 Füzesabonyi SC 32 - 27
18:00 Hajdúböszörményi TE - Mezőkeresztes VSE 33 - 25
18:00 Szepa KSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 16 - 44
2018. október 13. szombat
16:00 Kazincbarcikai KSE - Szepa KSE 0 - 10
16:00 Hevesi SE - Mátészalkai MTK 26 - 29
2018. október 14. vasárnap
12:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Vitka SE 27 - 28
15:00 Lóci DSE - Hajdúböszörményi TE 37 - 33
16:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Kölcsey DSE Nyíregyháza 30 - 36
2018. október 16. kedd
17:00 Hajdúböszörményi TE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 29 - 13
2018. október 20. szombat
17:00 Mátészalkai MTK - Kazincbarcikai KSE 39 - 21
2018. október 21. vasárnap
13:00 Vitka SE - Hevesi SE 30 - 39
18:00 Szepa KSE - DVSC SCHAEFFLER III. 10 - 48
2018. október 27. szombat
15:00 Mezőkeresztes VSE - DVSC SCHAEFFLER III. 20 - 42
16:00 Kazincbarcikai KSE - Vitka SE 35 - 43
16:00 Hevesi SE - Hajdúböszörményi TE 36 - 19
17:00 Mátészalkai MTK - Szepa KSE 38 - 15
2018. október 28. vasárnap
13:00 Lóci DSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 28 - 21
2018. november 4. vasárnap
17:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Kazincbarcikai KSE 44 - 16
2018. november 11. vasárnap
13:00 Vitka SE - Mátészalkai MTK 30 - 37
15:00 Hajdúböszörményi TE - Kazincbarcikai KSE 41 - 13
16:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Lóci DSE 23 - 27
16:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Juhász `99 Füzesabonyi SC 37 - 20
18:00 Szepa KSE - Mezőkeresztes VSE 32 - 46
2018. november 17. szombat
12:30 Lóci DSE - Mezőkeresztes VSE 44 - 26
16:00 Hevesi SE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 32 - 27
17:30 Hajdúböszörményi TE - Mátészalkai MTK 44 - 25
2018. november 18. vasárnap
13:00 Vitka SE - Szepa KSE 34 - 13
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - DVSC SCHAEFFLER III. 29 - 26
2018. november 24. szombat
16:00 Hajdúböszörményi TE - Vitka SE 35 - 34
2018. november 25. vasárnap
15:00 Mezőkeresztes VSE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 28 - 32
16:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Hevesi SE 30 - 28
18:00 Szepa KSE - Lóci DSE 18 - 49
2018. december 1. szombat
16:00 Kazincbarcikai KSE - DVSC SCHAEFFLER III. 19 - 34
16:00 Hevesi SE - Mezőkeresztes VSE 34 - 17
17:00 Mátészalkai MTK - Kölcsey DSE Nyíregyháza 32 - 30
2018. december 2. vasárnap
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Lóci DSE 23 - 34
18:00 Hajdúböszörményi TE - Szepa KSE 33 - 17
2018. december 9. vasárnap
15:00 Lóci DSE - Hevesi SE 32 - 27
15:00 Mezőkeresztes VSE - Kazincbarcikai KSE 33 - 22
17:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Vitka SE 36 - 29
18:00 Szepa KSE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 12 - 36
2019. február 16. szombat
12:00 Lóci DSE - Kazincbarcikai KSE 30 - 22
2019. február 17. vasárnap
11:00 Mezőkeresztes VSE - Mátészalkai MTK 29 - 41
14:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Hevesi SE 22 - 30
16:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Vitka SE 39 - 25
16:30 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Hajdúböszörményi TE 37 - 25
2019. február 23. szombat
13:00 Mátészalkai MTK - Lóci DSE 32 - 24
16:00 Hevesi SE - Szepa KSE 47 - 12
18:00 Hajdúböszörményi TE - DVSC SCHAEFFLER III. 22 - 24
2019. február 24. vasárnap
11:00 Kazincbarcikai KSE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 30 - 38
11:00 Vitka SE - Mezőkeresztes VSE 31 - 29
2019. március 2. szombat
16:00 Hevesi SE - Kazincbarcikai KSE 27 - 20
2019. március 3. vasárnap
11:00 Lóci DSE - Vitka SE 49 - 19
11:00 Mezőkeresztes VSE - Hajdúböszörményi TE 35 - 35
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Mátészalkai MTK 24 - 23
16:30 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Szepa KSE 60 - 8
2019. március 10. vasárnap
13:00 Mátészalkai MTK - Hevesi SE 35 - 27
13:00 Vitka SE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 25 - 34
13:30 Kölcsey DSE Nyíregyháza - DVSC SCHAEFFLER III. 38 - 27
18:00 Hajdúböszörményi TE - Lóci DSE 24 - 30
18:00 Szepa KSE - Kazincbarcikai KSE 26 - 42
2019. március 16. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Mátészalkai MTK 43 - 33
16:00 Hevesi SE - Vitka SE 34 - 15
2019. március 17. vasárnap
11:00 Mezőkeresztes VSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 23 - 43
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Hajdúböszörményi TE 24 - 22
18:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Szepa KSE 43 - 14
2019. március 24. vasárnap
13:00 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Hevesi SE 35 - 32
2019. március 31. vasárnap
12:30 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Lóci DSE 39 - 26
13:00 Vitka SE - Kazincbarcikai KSE 22 - 34
15:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Mezőkeresztes VSE 36 - 21
16:00 Hajdúböszörményi TE - Hevesi SE 28 - 33
18:00 Szepa KSE - Mátészalkai MTK 17 - 47
2019. április 6. szombat
12:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúböszörményi TE 24 - 43
13:00 Mátészalkai MTK - Vitka SE 38 - 29
2019. április 7. vasárnap
11:00 Lóci DSE - DVSC SCHAEFFLER III. 39 - 23
12:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Kölcsey DSE Nyíregyháza 31 - 34
16:00 Mezőkeresztes VSE - Szepa KSE 36 - 34
2019. április 13. szombat
15:00 Mátészalkai MTK - Hajdúböszörményi TE 26 - 29
2019. április 14. vasárnap
11:00 Mezőkeresztes VSE - Lóci DSE 23 - 43
14:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Juhász `99 Füzesabonyi SC 26 - 30
18:00 Szepa KSE - Vitka SE 18 - 39
2019. április 18. csütörtök
18:30 Vitka SE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 20 - 35
2019. április 26. péntek
16:00 Vitka SE - Hajdúböszörményi TE 21 - 33
16:00 Hevesi SE - DVSC SCHAEFFLER III. 21 - 25
2019. április 27. szombat
12:00 Lóci DSE - Szepa KSE 42 - 19
14:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Mezőkeresztes VSE 27 - 21
2019. április 28. vasárnap
12:00 Kazincbarcikai KSE - Kölcsey DSE Nyíregyháza 26 - 38
2019. május 12. vasárnap
11:00 Mezőkeresztes VSE - Hevesi SE 36 - 44
11:00 Lóci DSE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 33 - 27
14:00 DVSC SCHAEFFLER III. - Kazincbarcikai KSE 23 - 26
16:30 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Mátészalkai MTK 34 - 36
18:00 Szepa KSE - Hajdúböszörményi TE 18 - 27
2019. május 18. szombat
13:00 Mátészalkai MTK - DVSC SCHAEFFLER III. 30 - 24
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC - Szepa KSE 29 - 19
16:00 Kazincbarcikai KSE - Mezőkeresztes VSE 47 - 16
16:00 Hevesi SE - Lóci DSE 24 - 27
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Lóci DSE 20 18 0 2 699 489 210 36
2. Kölcsey DSE Nyíregyháza 20 16 0 4 731 498 233 32
3. Mátészalkai MTK 20 15 0 5 676 543 133 30
4. Hevesi SE 20 13 0 7 662 490 172 26
5. Juhász `99 Füzesabonyi SC 20 11 0 9 541 523 18 22
6. DVSC SCHAEFFLER III. 20 11 0 9 625 525 100 22
7. Hajdúböszörményi TE 20 10 1 9 598 541 57 21
8. Vitka SE 20 6 0 14 570 670 -100 12
9. Kazincbarcikai KSE 20 5 0 15 471 653 -182 10
10. Mezőkeresztes VSE 20 3 1 16 543 740 -197 6
11. Szepa KSE 20 1 0 19 344 788 -444 -5
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Mezőkeresztes Városi Sportegyesület -1
Szepa KSE -7
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. HORVÁTH FRUZSINA Lóci DSE 299 20
2. DRABIK PANNA Mátészalkai MTK 240 20
3. CZAP DALMA Szepa KSE 165 19
4. TOÓK VIVIEN Mátészalkai MTK 165 17
5. KRISTON NIKOLETT Juhász `99 Füzesabon 163 20
6. TARDI ZSUZSANNA Hajdúböszörményi TE 154 19
7. GELETA GRÉTA Kazincbarcikai KSE 149 18
8. KATONA BEÁTA Kölcsey DSE Nyíregyh 146 20
9. NAGY NIKOLETT Vitka SE 139 16
10. BARTA LUCA Mezőkeresztes VSE 125 19
11. HRABINA INEZ Kölcsey DSE Nyíregyh 124 10
12. BALLAGÓ LILIÁNA DVSC SCHAEFFLER III. 119 19
13. HALMAI MÓNIKA Juhász `99 Füzesabon 118 18
14. VASS VIRÁG Lóci DSE 116 18
15. SZABÓ SZONJA Hajdúböszörményi TE 115 19
16. MOLNÁR LILLA Hevesi SE 112 20
17. SÁRI JANKA Hajdúböszörményi TE 106 18
18. VARGA DIÁNA Kölcsey DSE Nyíregyh 106 20
19. VASS BIANKA DIÁNA Vitka SE 106 18
20. SZEREMI CINTIA Vitka SE 104 16
21. VÁMOSI ANNA DVSC SCHAEFFLER III. 103 19
22. PORKOLÁB ZSÓFIA DVSC SCHAEFFLER III. 94 20
23. TÓTH GRÉTA Kölcsey DSE Nyíregyh 94 16
24. REGÉCZI ZSÓFI Hevesi SE 90 19
25. HOGYA GABRIELLA Szepa KSE 87 19
26. ADÁCSI NOÉMI Hevesi SE 86 20
27. FEKETE FRUZSINA Mezőkeresztes VSE 86 15
28. DEME VIVIEN Mátészalkai MTK 85 20
29. KOSTYÓ PANNI Kölcsey DSE Nyíregyh 76 18
30. ADÁCSI LAURA Hevesi SE 73 20
31. SZABÓ REBEKA Hajdúböszörményi TE 69 19
32. FARKAS PATRÍCIA Lóci DSE 68 20
33. BENCSIK ANNA Hevesi SE 67 19
34. CZIER NIKOLETT Mátészalkai MTK 67 19
35. MOLNÁR NÓRA Mezőkeresztes VSE 66 20
36. CZINA ESZTER DVSC SCHAEFFLER III. 65 20
37. NAGY NIKOLETT Juhász `99 Füzesabon 65 20
38. SZABÓ ZSÓFIA Juhász `99 Füzesabon 65 19
39. GARANCZ KINCSŐ Hevesi SE 63 20
40. HADI MELINDA Mezőkeresztes VSE 60 19
41. OLÁH LILI Kazincbarcikai KSE 59 10
42. BALOGH ALEXA Mezőkeresztes VSE 57 20
43. SAFFARIK MIRTILL Lóci DSE 55 17
44. SIMON KARINA Mezőkeresztes VSE 54 17
45. TAMÁS KORINA VIKTORIA DVSC SCHAEFFLER III. 54 9
46. ASZTALOS DÓRA Lóci DSE 51 19
47. MÁNDI ESZTER Mátészalkai MTK 48 14
48. KÓSA ZSÓFIA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 1 47 20
Vitka SE 47 19
49. PETŐ KATA Hevesi SE 47 15
50. KUN VIKTÓRIA Kazincbarcikai KSE 46 18
51. JUHÁSZ TÍMEA ANNA Kölcsey DSE Nyíregyh 45 20
52. DANKA EDINA DVSC SCHAEFFLER III. 44 20
53. PAPP ZOÉ Kazincbarcikai KSE 44 9
54. HOLLÓ FANNI Hevesi SE 43 19
55. KÓSA ANDREA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 1 43 20
Vitka SE 43 19
56. SCHVARCZKOPF VIKTÓRIA Vitka SE 42 16
57. FEKETE ANNA Hajdúböszörményi TE 40 19
58. KOVÁCS DORINA Vitka SE 37 20
59. TÓTH ENIKŐ Kazincbarcikai KSE 36 19
60. ERDŐDI GRÉTA DVSC SCHAEFFLER III. 35 20
61. KOVÁCS NAPSUGÁR DVSC SCHAEFFLER III. 35 12
62. PÁSZTOR VIRÁG Hevesi SE 35 16
63. VERES IVETT Kazincbarcikai KSE 35 19
64. BELLÉR PANNA Lóci DSE 33 10
65. VALENT SZONJA Juhász `99 Füzesabon 33 19
66. MAKKAI KITTI Kölcsey DSE Nyíregyh 32 18
67. MÁTÉ MÓNIKA Juhász `99 Füzesabon 32 20
68. ZÁKÁNYI BLANKA Lóci DSE 32 15
69. PEIMLI DORKA Kölcsey DSE Nyíregyh 31 20
70. SZABÓ ADRIENN Mezőkeresztes VSE 31 17
71. DOBÁK AMINA Lóci DSE 30 19
72. SZABÓ ALEXANDRA Mezőkeresztes VSE 30 17
73. SZAJKÓ ADRIENN Juhász `99 Füzesabon 30 20
74. MÓRÉ JUDIT Mátészalkai MTK 29 18
75. FARKAS DÓRA Kazincbarcikai KSE 28 11
76. KOÓS MARTINA Kölcsey DSE Nyíregyh 27 13
77. MUNKÁCSI BETTINA Hajdúböszörményi TE 26 18
78. CUCCO SARA Vitka SE 25 7
79. PAP ZSÓFI Kölcsey DSE Nyíregyh 25 19
80. TÓTH TÍMEA Szepa KSE 25 13
81. GYŐRFI BOGLÁRKA DVSC SCHAEFFLER III. 24 19
82. SZERENCSE NAPSUGÁR Kazincbarcikai KSE 24 13
83. HORVÁTH ZSUZSANNA VIVIEN Mezőkeresztes VSE 21 19
84. KABAI GABRIELLA Szepa KSE 21 16
85. PARDI DÓRA DORINA Mátészalkai MTK 20 18
86. SZARVAS ADÉL Kazincbarcikai KSE 7 10 20 19
Szepa KSE 13 9
87. VEREB NAPSUGÁR MÓNIKA Hevesi SE 20 18
88. TORKOS LILLA Kölcsey DSE Nyíregyh 19 16
89. BIHARI VANDA Hajdúböszörményi TE 18 10
90. JUHÁSZ ESZTER FLÓRA Hevesi SE 18 19
91. CSEKE BENIGNA CSENGE DVSC SCHAEFFLER III. 16 10
92. GÁL BOGLÁRKA ADRIENN DVSC SCHAEFFLER III. 16 13
93. BENCZE RAMÓNA Szepa KSE 15 19
94. POCZETNYIK DÓRA LISA Hajdúböszörményi TE 15 9
95. MUHAR KINGA Vitka SE 14 10
96. NAGY DIÁNA Hajdúböszörményi TE 13 20
97. ARNÓCZ NIKOLETT Hajdúböszörményi TE 12 11
98. HORVÁTH FANNI Kazincbarcikai KSE 12 6
99. PETRÓ STEFÁNIA Kazincbarcikai KSE 11 16
100. RÁTKAI ANGYALKA Juhász `99 Füzesabon 11 5
101. TAKÁCS ORSOLYA Hajdúböszörményi TE 10 5
102. GÓBOR NIKOLETT Hevesi SE 8 10
103. POMAHÁZI KRISZTINA Juhász `99 Füzesabon 8 16
104. SZILÁGYI ZSÓFIA DVSC SCHAEFFLER III. 8 17
105. PAPP RENÁTA Mátészalkai MTK 7 11
106. TÓTH RENÁTA KATALIN Mezőkeresztes VSE 7 18
107. ÉLES MÓNIKA Mátészalkai MTK 6 10
108. FARKAS SÁRA Vitka SE 6 13
109. FLASKÓ LILIAN Lóci DSE 6 20
110. MÁTYÁS LAURA DVSC SCHAEFFLER III. 6 15
111. MORONG PETRA Kazincbarcikai KSE 6 17
112. SZÉLL NÓRA Kölcsey DSE Nyíregyh 6 15
113. TÓTH BOGLÁRKA Kazincbarcikai KSE 6 19
114. TÓTH DZSESSZIKA NIKOL Kazincbarcikai KSE 6 7
115. UZONYI ANNA Hajdúböszörményi TE 6 17
116. BODNÁR BETTINA BOGLÁRKA Kazincbarcikai KSE 1 2 4 19
Lóci DSE 3 17
117. CSORBA RENÁTA Szepa KSE 4 3
118. GÁSPÁR LILI Szepa KSE 4 19
119. KOMORÓCZY GRÉTA Hajdúböszörményi TE 4 4
120. PÁSZICZKI ÉVA ESZTER Mátészalkai MTK 4 17
121. PINTÉR GERDA Juhász `99 Füzesabon 4 11
122. PRACZU LÉNA DVSC SCHAEFFLER III. 4 10
123. SÁRI ELIZABET MARIETTA Juhász `99 Füzesabon 4 19
124. SIPOS GRÉTA KAROLIN Juhász `99 Füzesabon 4 19
125. UZONYI ZSÓFIA Hajdúböszörményi TE 4 10
126. SZOMBATI VIKTÓRIA Lóci DSE 3 1
127. BERENGYÁN ENIKŐ Mezőkeresztes VSE 2 9
128. BERTÓK TAMARA Mezőkeresztes VSE 2 6
129. FARMOSI LAURA PANNA Mezőkeresztes VSE 2 10
130. HORVÁTH HANNA Hajdúböszörményi TE 2 5
131. KIS FANNI VIVIEN Lóci DSE 2 11
132. KONCZ DORINA Juhász `99 Füzesabon 2 10
133. MÓRÉ ILDIKÓ Mátészalkai MTK 2 1
134. PÉCHY ORSOLYA BRIGITTA Vitka SE 2 3
135. SZABÓ RÉKA Juhász `99 Füzesabon 2 4
136. TAR DOMINIKA DÓRA Vitka SE 2 3
137. ZAVECZKI ALEXANDRA Hajdúböszörményi TE 2 11
138. BARCSAY ZSÓFIA Vitka SE 1 1
139. DULA BIANKA Mátészalkai MTK 1 3
140. FEGYVERES FLÓRA Hajdúböszörményi TE 1 5
141. FÖLDI IVETT BRIGITTA Lóci DSE 1 3
142. JANCSÓ ELLA Vitka SE 1 1
143. JÓNÁS KRISZTINA ZSUZSANNA Vitka SE 1 1
144. KÖNCZÖL ÁGNES Hajdúböszörményi TE 1 3
145. KRÁNYÁK NOÉMI VANDA Kazincbarcikai KSE 1 19
146. LAKATOS PAULINA Mátészalkai MTK 1 20
147. NEMES KÍRA BLANKA DVSC SCHAEFFLER III. 1 3
148. SZABÓ KRISZTINA Mátészalkai MTK 1 20
149. VÉRTESI VIKTÓRIA DVSC SCHAEFFLER III. 1 5
150. BALOG BIANKA Szepa KSE 0 1
151. BORI PANNA STELLA Szepa KSE 0 7
152. CZICZÁS NÓRA DVSC SCHAEFFLER III. 0 20
153. CSIKÓS BOGLÁRKA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 12
154. DARÓCZI DOMINIKA Mezőkeresztes VSE 0 4
155. DÓSA ZSÓFIA Kazincbarcikai KSE 0 2
156. DUDÁS BOGLÁRKA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 14
157. GÁL NIKOLETT DVSC SCHAEFFLER III. 0 1
158. HAIDU TIMEA Vitka SE 0 5
159. HORVÁTH HENRIETTA Szepa KSE 0 18
160. JUHÁSZ ANNA GRÉTA Hevesi SE 0 20
161. KARAF DINA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 2
162. KELEMEN GRÉTA Hevesi SE 0 19
163. KISS ERIKA Vitka SE 0 19
164. KISS KITTI KATALIN Szepa KSE 0 5
165. KISS PETRA Hajdúböszörményi TE 0 10
166. KISS ZSUZSA DVSC SCHAEFFLER III. 0 4
167. KOKAS VIVIEN Vitka SE 0 4
168. KONCZVALD REGINA TEKLA Szepa KSE 0 4
169. KÓNYA LAURA Mátészalkai MTK 0 19
170. KOVÁCS LILI Hajdúböszörményi TE 0 2
171. MADÁR RÉKA Vitka SE 0 10
172. MUNKÁCSI BRIGITTA Hajdúböszörményi TE 0 1
173. NAGY ANNA Mátészalkai MTK 0 4
174. OLÁH GRÉTA Vitka SE 0 1
175. ÖLVETI BOGLÁRKA Lóci DSE 0 3
176. PEREVERZIA PETRA Hajdúböszörményi TE 0 20
177. PRÓKAI PANNA Szepa KSE 0 13
178. ROZSOS GITTA Mezőkeresztes VSE 0 19
179. SZABÓ KRISZTINA DVSC SCHAEFFLER III. 0 1
180. SZÁSZ FRUZSINA Juhász `99 Füzesabon 0 4
181. SZILÁGYI EVELIN Mezőkeresztes VSE 0 10
182. SZKÁROSI JÁZMIN BEÁTA Szepa KSE 0 9
183. TÓDI AMANDA Vitka SE 0 3
184. TOLDI EDIT Vitka SE 0 2
185. TORKOS HANNA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 20
186. TÓTH BARBARA Juhász `99 Füzesabon 0 18
187. TÓTH BOGLÁRKA SÁRA DVSC SCHAEFFLER III. 0 16
188. TÓTH KAMILLA Lóci DSE 0 17
189. VARGA FRUZSINA Kölcsey DSE Nyíregyh 0 15
190. VÉGH LOLÍTA Juhász `99 Füzesabon 0 20
191. ZSÁMBOK ANNA Lóci DSE 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó