Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat
2018. szeptember 13. csütörtök
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - MEZDEPO Holler UFC 51 - 9
2018. szeptember 15. szombat
12:00 Bácska SZSE - Satelit SE 30 - 25
2018. szeptember 16. vasárnap
14:00 Bajai KSE - Rinyamenti KC 25 - 43
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - MEZDEPO Holler UFC 48 - 11
14:00 Hőgyészi SC - Dél Takarék Mecseknádasd 20 - 40
15:00 Kalocsai KC - Satelit SE 37 - 20
15:00 PEAC - Sport36-Komló 29 - 50
15:00 Kiskőrösi KS Kft - Kiskunhalas UKSC 30 - 24
2018. szeptember 18. kedd
16:00 Sport36-Komló - Bácska SZSE 37 - 20
2018. szeptember 20. csütörtök
17:00 Dél Takarék Mecseknádasd - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 18 - 34
2018. szeptember 21. péntek
17:00 Rinyamenti KC - PEAC 26 - 16
2018. szeptember 22. szombat
15:00 Kiskunhalas UKSC - Bajai KSE 42 - 14
16:00 MEZDEPO Holler UFC - Kiskőrösi KS Kft 29 - 40
18:00 Sport36-Komló - Kalocsai KC 29 - 31
2018. szeptember 23. vasárnap
15:00 Dél Takarék Mecseknádasd - MK Pelikán-Siklós KC 20 - 27
16:00 Satelit SE - Hőgyészi SC 45 - 27
2018. szeptember 27. csütörtök
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Hőgyészi SC 41 - 18
2018. szeptember 28. péntek
17:00 Bácska SZSE - Rinyamenti KC 51 - 24
2018. szeptember 29. szombat
16:00 Kalocsai KC - Rinyamenti KC 24 - 16
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Dél Takarék Mecseknádasd 32 - 25
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Hőgyészi SC 38 - 22
16:00 Satelit SE - Sport36-Komló 33 - 44
2018. szeptember 30. vasárnap
14:00 Bajai KSE - MEZDEPO Holler UFC 30 - 33
16:00 PEAC - Kiskunhalas UKSC 30 - 39
2018. október 4. csütörtök
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Satelit SE 38 - 20
18:30 MEZDEPO Holler UFC - PEAC 26 - 44
2018. október 6. szombat
15:00 Kiskunhalas UKSC - Kalocsai KC 30 - 31
16:00 Hőgyészi SC - Kiskőrösi KS Kft 24 - 33
2018. október 7. vasárnap
11:00 Rinyamenti KC - Sport36-Komló 26 - 41
11:00 Kiskunhalas UKSC - Bácska SZSE 28 - 35
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - Satelit SE 36 - 28
14:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Bajai KSE 49 - 19
2018. október 10. szerda
17:00 Bácska SZSE - MEZDEPO Holler UFC 63 - 17
2018. október 11. csütörtök
18:30 Kiskőrösi KS Kft - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 24 - 29
2018. október 13. szombat
13:00 Sport36-Komló - Kiskunhalas UKSC 40 - 20
16:00 Kalocsai KC - MEZDEPO Holler UFC 44 - 17
16:00 Satelit SE - Rinyamenti KC 28 - 24
2018. október 14. vasárnap
14:00 Bajai KSE - Hőgyészi SC 27 - 33
15:00 Kiskőrösi KS Kft - MK Pelikán-Siklós KC 30 - 30
16:00 PEAC - Dél Takarék Mecseknádasd 35 - 44
2018. október 18. csütörtök
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Bajai KSE 38 - 10
18:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Bácska SZSE 32 - 27
18:30 MEZDEPO Holler UFC - Sport36-Komló 18 - 69
2018. október 20. szombat
15:00 Kiskunhalas UKSC - Rinyamenti KC 27 - 22
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Satelit SE 29 - 27
2018. október 21. vasárnap
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - Bajai KSE 33 - 19
14:00 Hőgyészi SC - PEAC 25 - 33
14:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Kalocsai KC 28 - 26
2018. október 26. péntek
17:00 Bácska SZSE - MK Pelikán-Siklós KC 29 - 29
2018. október 27. szombat
16:00 Rinyamenti KC - Kiskőrösi KS Kft 29 - 29
2018. október 28. vasárnap
17:00 Kalocsai KC - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 24 - 19
2018. október 31. szerda
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - MK Pelikán-Siklós KC 28 - 20
2018. november 3. szombat
16:00 Kalocsai KC - Bácska SZSE 36 - 26
2018. november 6. kedd
13:00 PEAC - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 24 - 40
2018. november 9. péntek
17:00 Bácska SZSE - Hőgyészi SC 49 - 31
2018. november 10. szombat
16:00 Kalocsai KC - Hőgyészi SC 34 - 15
16:00 Satelit SE - Kiskunhalas UKSC 31 - 36
2018. november 11. vasárnap
13:30 Rinyamenti KC - MEZDEPO Holler UFC 65 - 22
14:00 PEAC - MK Pelikán-Siklós KC 27 - 35
14:00 Bajai KSE - Kiskőrösi KS Kft 25 - 43
15:00 Sport36-Komló - Dél Takarék Mecseknádasd 43 - 27
2018. november 13. kedd
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Bácska SZSE 37 - 30
2018. november 17. szombat
16:00 MEZDEPO Holler UFC - Kiskunhalas UKSC 20 - 35
18:00 Kiskőrösi KS Kft - PEAC 41 - 27
2018. november 18. vasárnap
14:00 Bajai KSE - Satelit SE 35 - 46
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kalocsai KC 23 - 21
14:00 Hőgyészi SC - Sport36-Komló 26 - 49
14:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Rinyamenti KC 27 - 24
2018. november 20. kedd
16:45 Sport36-Komló - MK Pelikán-Siklós KC 26 - 24
2018. november 22. csütörtök
15:00 Sport36-Komló - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 30 - 21
17:00 PEAC - Bajai KSE 31 - 24
2018. november 23. péntek
17:00 Bácska SZSE - Kiskőrösi KS Kft 31 - 27
2018. november 24. szombat
14:00 Rinyamenti KC - Hőgyészi SC 29 - 26
15:00 Kiskunhalas UKSC - Dél Takarék Mecseknádasd 31 - 32
16:00 Satelit SE - MEZDEPO Holler UFC 51 - 10
18:00 Kalocsai KC - Kiskőrösi KS Kft 24 - 24
2018. november 29. csütörtök
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Rinyamenti KC 36 - 16
2018. november 30. péntek
16:00 Bajai KSE - Bácska SZSE 18 - 38
2018. december 2. vasárnap
13:30 Hőgyészi SC - Kiskunhalas UKSC 26 - 36
14:00 Bajai KSE - Kalocsai KC 19 - 35
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - Rinyamenti KC 31 - 18
14:00 Dél Takarék Mecseknádasd - MEZDEPO Holler UFC 67 - 16
14:30 PEAC - Satelit SE 27 - 34
15:00 Kiskőrösi KS Kft - Sport36-Komló 30 - 34
2018. december 7. péntek
17:00 Bácska SZSE - PEAC 46 - 28
2018. december 8. szombat
15:00 Kiskunhalas UKSC - MK Pelikán-Siklós KC 33 - 26
16:00 Kalocsai KC - PEAC 33 - 27
16:00 Satelit SE - Dél Takarék Mecseknádasd 23 - 27
2018. december 9. vasárnap
11:00 Kiskunhalas UKSC - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 17 - 35
13:00 Sport36-Komló - Bajai KSE 60 - 28
16:00 MEZDEPO Holler UFC - Hőgyészi SC 22 - 48
2019. február 14. csütörtök
15:30 Sport36-Komló - PEAC
18:30 MEZDEPO Holler UFC - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa
2019. február 16. szombat
15:00 Satelit SE - Bácska SZSE
17:00 Rinyamenti KC - Bajai KSE
17:30 MEZDEPO Holler UFC - MK Pelikán-Siklós KC
2019. február 17. vasárnap
14:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Hőgyészi SC
15:00 Satelit SE - Kalocsai KC
15:00 Kiskunhalas UKSC - Kiskőrösi KS Kft
2019. február 21. csütörtök
17:00 Kiskőrösi KS Kft - MEZDEPO Holler UFC
18:30 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Dél Takarék Mecseknádasd
2019. február 22. péntek
17:00 Bácska SZSE - Sport36-Komló
2019. február 23. szombat
16:00 Kalocsai KC - Sport36-Komló
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Dél Takarék Mecseknádasd
2019. február 24. vasárnap
14:00 PEAC - Rinyamenti KC
14:00 Bajai KSE - Kiskunhalas UKSC
14:00 Hőgyészi SC - Satelit SE
2019. március 1. péntek
18:00 Rinyamenti KC - Bácska SZSE
2019. március 2. szombat
14:00 Kiskunhalas UKSC - PEAC
15:00 MEZDEPO Holler UFC - Bajai KSE
16:00 Hőgyészi SC - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa
16:00 Rinyamenti KC - Kalocsai KC
2019. március 3. vasárnap
14:00 Hőgyészi SC - MK Pelikán-Siklós KC
14:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Kiskőrösi KS Kft
15:00 Sport36-Komló - Satelit SE
2019. március 6. szerda
17:00 Satelit SE - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa
2019. március 8. péntek
16:30 Sport36-Komló - Rinyamenti KC
17:00 Bácska SZSE - Kiskunhalas UKSC
2019. március 9. szombat
15:00 Satelit SE - MK Pelikán-Siklós KC
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Hőgyészi SC
2019. március 10. vasárnap
14:00 Bajai KSE - Dél Takarék Mecseknádasd
16:00 Kalocsai KC - Kiskunhalas UKSC
17:30 PEAC - MEZDEPO Holler UFC
2019. március 14. csütörtök
18:30 MEZDEPO Holler UFC - Bácska SZSE
18:30 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Kiskőrösi KS Kft
2019. március 16. szombat
15:00 Kiskunhalas UKSC - Sport36-Komló
15:00 MEZDEPO Holler UFC - Kalocsai KC
16:00 Rinyamenti KC - Satelit SE
2019. március 17. vasárnap
14:00 Hőgyészi SC - Bajai KSE
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kiskőrösi KS Kft
14:00 Dél Takarék Mecseknádasd - PEAC
2019. március 22. péntek
15:45 Bajai KSE - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa
17:00 Bácska SZSE - Dél Takarék Mecseknádasd
2019. március 23. szombat
15:00 Satelit SE - Kiskőrösi KS Kft
16:00 Rinyamenti KC - Kiskunhalas UKSC
2019. március 24. vasárnap
14:00 PEAC - Hőgyészi SC
14:00 Bajai KSE - MK Pelikán-Siklós KC
16:00 Kalocsai KC - Dél Takarék Mecseknádasd
17:00 Sport36-Komló - MEZDEPO Holler UFC
2019. március 28. csütörtök
18:30 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - PEAC
2019. március 30. szombat
15:00 Kiskunhalas UKSC - Satelit SE
16:00 Hőgyészi SC - Bácska SZSE
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Bajai KSE
17:30 MEZDEPO Holler UFC - Rinyamenti KC
2019. március 31. vasárnap
14:00 Hőgyészi SC - Kalocsai KC
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - PEAC
14:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Sport36-Komló
2019. április 5. péntek
17:00 Bácska SZSE - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa
2019. április 6. szombat
15:00 Satelit SE - Bajai KSE
15:00 Kiskunhalas UKSC - MEZDEPO Holler UFC
16:00 Rinyamenti KC - Dél Takarék Mecseknádasd
16:00 Kalocsai KC - MK Pelikán-Siklós KC
19:00 Sport36-Komló - Hőgyészi SC
2019. április 7. vasárnap
15:00 PEAC - Kiskőrösi KS Kft
2019. április 11. csütörtök
18:30 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Kalocsai KC
2019. április 12. péntek
17:00 MK Pelikán-Siklós KC - Bácska SZSE
2019. április 13. szombat
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Rinyamenti KC
2019. április 17. szerda
18:30 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Sport36-Komló
2019. április 18. csütörtök
17:00 MK Pelikán-Siklós KC - Sport36-Komló
2019. április 25. csütörtök
18:30 Kiskőrösi KS Kft - Bácska SZSE
2019. április 26. péntek
17:00 Hőgyészi SC - Rinyamenti KC
2019. április 27. szombat
15:00 MEZDEPO Holler UFC - Satelit SE
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Kalocsai KC
2019. április 28. vasárnap
14:00 Bajai KSE - PEAC
14:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Kiskunhalas UKSC
2019. április 29. hétfő
17:00 Bácska SZSE - Kalocsai KC
2019. május 2. csütörtök
18:30 MK Pelikán-Siklós KC - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa
2019. május 10. péntek
17:00 Bácska SZSE - Bajai KSE
18:00 Rinyamenti KC - TUNGSRAM SE-Nagykanizsa
2019. május 11. szombat
14:00 Kiskunhalas UKSC - Hőgyészi SC
15:00 Satelit SE - PEAC
15:00 MEZDEPO Holler UFC - Dél Takarék Mecseknádasd
16:00 Kalocsai KC - Bajai KSE
2019. május 12. vasárnap
14:00 Rinyamenti KC - MK Pelikán-Siklós KC
15:00 Sport36-Komló - Kiskőrösi KS Kft
2019. május 14. kedd
13:00 PEAC - Bácska SZSE
2019. május 16. csütörtök
15:00 PEAC - Kalocsai KC
2019. május 18. szombat
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kiskunhalas UKSC
16:00 Hőgyészi SC - MEZDEPO Holler UFC
2019. május 19. vasárnap
13:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Kiskunhalas UKSC
14:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Satelit SE
16:00 Bajai KSE - Sport36-Komló
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Sport36-Komló 13 12 0 1 552 333 219 24
2. TUNGSRAM SE-Nagykanizsa 13 11 0 2 447 260 187 22
3. Kalocsai KC 13 10 1 2 400 293 107 20
4. MK Pelikán-Siklós KC 13 8 2 3 400 312 88 18
5. Dél Takarék Mecseknádasd 13 9 0 4 436 357 79 18
6. Kiskőrösi KS Kft 13 7 3 3 412 358 54 17
7. Bácska SZSE 13 8 1 4 475 369 106 16
8. Kiskunhalas UKSC 13 7 0 6 398 372 26 14
9. Satelit SE 13 5 0 8 411 400 11 10
10. Rinyamenti KC 13 4 1 8 362 383 -21 9
11. PEAC 13 3 0 10 378 463 -85 6
12. Hőgyészi SC 13 2 0 11 341 476 -135 4
13. Bajai KSE 13 0 0 13 293 524 -231 -1
14. MEZDEPO Holler UFC 13 1 0 12 250 655 -405 -2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Bácska Szabadidősport Egyesület -1
Bajai KSE -1
Kalocsai Kézilabda Club -1
MEZDEPO Holler UFC -4
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KÁLMÁN ATTILA Dél Takarék Mecsekná 137 13
2. MIHÁLDINECZ JÓZSEF Rinyamenti KC 126 13
3. RAFFAI ANDRÁS Kalocsai KC 118 9
4. BUJTÁS BALÁZS MEZDEPO Holler UFC 114 11
5. KIS MÁTÉ BALÁZS Satelit SE 109 11
6. SZEKULA LAJOS MÁTÉ Kiskunhalas UKSC 109 13
7. BEZSENYI ÁKOS Kiskőrösi KS Kft 103 13
8. KOVÁCS FERENC SZEBASZTIÁN Hőgyészi SC 103 13
9. NAGY ÁKOS PEAC 100 13
10. VÖŐ ADRIÁN Bácska SZSE 94 13
11. MIHÁLYFI BENDEGÚZ Sport36-Komló 90 13
12. HORVÁTH BENCE TIBOR TUNGSRAM SE-Nagykani 89 13
13. KANIZSAI MÁRK Bácska SZSE 88 13
14. KELEMEN ÁRON MK Pelikán-Siklós KC 88 13
15. MOLNÁR VIKTOR Kiskunhalas UKSC 87 13
16. BAZSÓ MÁTÉ TUNGSRAM SE-Nagykani 85 12
17. KOLLÁR LEVENTE Dél Takarék Mecsekná 81 13
18. SÁRKÖZI DONÁT Bácska SZSE 80 10
19. VIRÁG ZSOLT MK Pelikán-Siklós KC 80 13
20. SZABÓ BALÁZS Bácska SZSE 79 11
21. VADON DÁNIEL MK Pelikán-Siklós KC 78 11
22. ORBÁN ISTVÁN Bácska SZSE 73 13
23. TÓTH BENCE KOPPÁNY Satelit SE 72 13
24. BARNA IMRE MÁRK Kiskőrösi KS Kft 71 13
25. MÁRICS ALEX ZOLTÁN Bajai KSE 71 13
26. RUSKÓ BALÁZS Kiskőrösi KS Kft 71 13
27. OSTHEIMER RICHÁRD Bajai KSE 67 12
28. BONDOR MILÁN Kalocsai KC 66 13
29. TAKÁCS MÁTÉ Sport36-Komló 66 13
30. VIDÓK PATRIK Kalocsai KC 63 13
31. AUTH BÁLINT Dél Takarék Mecsekná 62 12
32. KOMA BENCE LÁSZLÓ TUNGSRAM SE-Nagykani 61 12
33. APOSTOLOW ANDRÁS Sport36-Komló 60 9
34. SEBESZTA RICHÁRD Satelit SE 60 13
35. SZAKÁCS BENCE MK Pelikán-Siklós KC 60 13
36. HORVÁTH DÁNIEL TUNGSRAM SE-Nagykani 59 12
37. HORVÁTH DÁVID Rinyamenti KC 57 13
38. KOVÁCS ÁDÁM Hőgyészi SC 57 11
39. VASI MÁRK Hőgyészi SC 57 11
40. FÁBIÁN ÁKOS ZSOLT Kiskőrösi KS Kft 56 12
41. VARGA ZSOMBOR Satelit SE 56 13
42. VIRÁG ZSOMBOR TUNGSRAM SE-Nagykani 56 11
43. BEGOVÁCZ MÁRK Sport36-Komló 53 12
44. KALTENECKER KRISTÓF PEAC 53 7
45. TULLNER ÁRPÁD Sport36-Komló 53 13
46. MARKÓ TIBOR Kalocsai KC 51 13
47. SZÖBÖLŐDI JÁNOS BARNABÁS Satelit SE 51 12
48. BONDOR DÁNIEL PEAC 50 13
49. BÍRÓ GERGŐ Dél Takarék Mecsekná 48 12
50. FÖLDI ALEX Kiskunhalas UKSC 46 10
51. HIEGL ZSOMBOR Sport36-Komló 44 11
52. HORVÁTH DOMINIK Rinyamenti KC 44 13
53. MOSDÓSI GÁBOR PEAC 42 13
54. KOVÁCS ZALÁN MÁRTON Satelit SE 41 12
55. BÓKA TAMÁS MEZDEPO Holler UFC 40 8
56. NÁGL ROLAND MEZDEPO Holler UFC 39 6
57. PETŐ DORIÁN Bajai KSE 39 6
58. LUKÁCS MÁRK Sport36-Komló 37 13
59. VARGA SZABOLCS Sport36-Komló 36 9
60. HARNAL PATRIK Hőgyészi SC 35 13
61. OLÁH BENCE Hőgyészi SC 35 13
62. CSOMÓS DOMONKOS ANDRÁS Rinyamenti KC 34 13
63. PUTNOKI PÉTER PEAC 33 5
64. HIEZL BALÁZS Bajai KSE 32 10
65. KARDOS PÉTER Kalocsai KC 32 13
66. BARTHA BENDEGÚZ KÁROLY Kiskőrösi KS Kft 30 10
67. CZENE BENJAMIN Rinyamenti KC 30 10
68. MAGYAR BALÁZS Sport36-Komló 30 10
69. POLERECZKI PÁL Kiskőrösi KS Kft 30 12
70. RENCSÁR LEVENTE Kiskunhalas UKSC 29 11
71. VARGA ERIK Kalocsai KC 28 5
72. MOLNÁR TAMÁS MK Pelikán-Siklós KC 27 12
73. CSONKA PATRIK Rinyamenti KC 26 5
74. PAPP PATRIK Kiskunhalas UKSC 26 12
75. TÓTH TAMÁS TUNGSRAM SE-Nagykani 26 13
76. HANICS OLIVÉR MK Pelikán-Siklós KC 24 12
77. OCSKÓ ROLAND LÁSZLÓ Dél Takarék Mecsekná 24 13
78. ARADI ERIK MEZDEPO Holler UFC 23 12
79. LŐRINCZ DÁVID Dél Takarék Mecsekná 23 12
80. RADÁK SOMA Rinyamenti KC 23 13
81. ERDÉLYI DÁNIEL Kiskunhalas UKSC 22 13
82. OCSKÓ ANDRÁS Dél Takarék Mecsekná 22 13
83. SOMODI OLIVÉR Sport36-Komló 22 5
84. TOMASEV LÉNÁRD MK Pelikán-Siklós KC 22 13
85. BAZSA VIKTOR Sport36-Komló 20 8
86. KAZAL KRISZTIÁN Bajai KSE 20 12
87. KISS DONÁT Kiskunhalas UKSC 20 12
88. ZÁSZLÓSI MÁTÉ MEZDEPO Holler UFC 20 13
89. PATAI DENISZ Kiskőrösi KS Kft 18 10
90. BALI DOMINIK TUNGSRAM SE-Nagykani 17 13
91. BALLA MÁTÉ TUNGSRAM SE-Nagykani 17 12
92. BARNA ALBERT Bácska SZSE 17 8
93. KESZTHELYI VILMOS Dél Takarék Mecsekná 17 10
94. RUTAI ZSOLT Kiskunhalas UKSC 17 3
95. SCHMIDT RAUL KORNÉL Kalocsai KC 17 6
96. TAKSONYI CSABA PEAC 17 3
97. BALASSA SZILVESZTER TUNGSRAM SE-Nagykani 16 13
98. HÖRNYÉKI SZABOLCS Sport36-Komló 16 9
99. PÁNCSICS LÁSZLÓ Bajai KSE 16 12
100. BRINZA DÁVID TAMÁS Hőgyészi SC 14 11
101. GUTH MARCELL PEAC 14 8
102. SCHMIDT LEVENTE PEAC 14 13
103. SZABÓ BENCE PEAC 14 11
104. AMMA MÁTÉ Hőgyészi SC 13 13
105. TÓTH NORBERT Kiskőrösi KS Kft 13 13
106. MIHUCZ DONÁT Bajai KSE 12 13
107. PÁSTI ISTVÁN Bácska SZSE 12 9
108. STEINER VIKTOR Bajai KSE 12 9
109. SZANYI BARNABÁS PEAC 12 6
110. VINCZE ÁKOS Kiskunhalas UKSC 12 12
111. FREY PÉTER JÓZSEF Dél Takarék Mecsekná 11 13
112. IVICZ MARTIN Sport36-Komló 11 8
113. KOVÁCS HENRIK KRISZTOFER Hőgyészi SC 11 6
114. SZENTGYÖRGYI BALÁZS Satelit SE 11 13
115. FÖLDVÁRI KRISTÓF Sport36-Komló 10 7
116. GÁL OLIVÉR Dél Takarék Mecsekná 10 13
117. KISA ZSOMBOR ZSOLT Kiskunhalas UKSC 10 11
118. LOVÁSZ GÁBOR Bácska SZSE 6 4 10 6
Sport36-Komló 4 2
119. VÖŐ OLIVÉR Bácska SZSE 10 8
120. ZAKARIÁS BÁLINT MK Pelikán-Siklós KC 10 5
121. BENKŐ VIKTOR MK Pelikán-Siklós KC 9 13
122. BOGÁROMI ÁDÁM Kiskőrösi KS Kft 9 11
123. BORSOS RICHÁRD Kalocsai KC 9 11
124. GAZDAG ZSOMBOR PEAC 9 13
125. VIRÁG TAMÁS Kiskunhalas UKSC 9 10
126. GOMBOS LEVENTE Hőgyészi SC 8 8
127. KASZNAI KÁROLY Bácska SZSE 8 7
128. LUKÁCS DÁVID Rinyamenti KC 8 12
129. MÁTYÁS DONÁT ISTVÁN MEZDEPO Holler UFC 8 12
130. TUBÁK MILÁN PEAC 8 8
131. ANDIK DORIÁN Rinyamenti KC 7 7
132. BLASKÓ TAMÁS Bajai KSE 7 2
133. LENGYEL PÉTER Kiskunhalas UKSC 7 1
134. NÉMETH BOTOND Kiskőrösi KS Kft 7 11
135. ORBÁN GERGŐ Bácska SZSE 7 8
136. SZŐKE KRISTÓF Kalocsai KC 7 13
137. KÁLCSICS MARCELL TUNGSRAM SE-Nagykani 6 9
138. ZACHARIÁS MÁRTON SZILVESZTER Rinyamenti KC 6 6
139. CVITKÓ ISTVÁN Bajai KSE 5 1
140. GRESA JÁNOS MÁRIÓ TUNGSRAM SE-Nagykani 5 7
141. KEVE BOTOND Bajai KSE 5 7
142. ÓDOR LÓRÁNT PEAC 5 5
143. TAMASKÓ ÁRON Bajai KSE 5 7
144. IGNÁCZ BÁLINT Hőgyészi SC 4 1
145. LŐRINCZ SZABOLCS Hőgyészi SC 4 6
146. PAPP RAJMOND Satelit SE 4 9
147. SIMON ADRIÁN GERGŐ PEAC 4 4
148. TÓTH GERGELY TUNGSRAM SE-Nagykani 4 12
149. VIZI ZSOMBOR ALAJOS Satelit SE 4 12
150. BAGÓ BALÁZS Kalocsai KC 3 3
151. CSAPÓCZI RÓBERT MEZDEPO Holler UFC 3 9
152. SOÓS BENCE TUNGSRAM SE-Nagykani 3 3
153. TAJTI ZOLTÁN MEZDEPO Holler UFC 3 12
154. TAMÁS ATTILA Kalocsai KC 3 2
155. TÖRÖK MÁRIÓ TUNGSRAM SE-Nagykani 3 2
156. VÉRTES PÉTER Satelit SE 3 12
157. BARANYAI ZOLTÁN Kiskőrösi KS Kft 2 8
158. KOLLER OLIVÉR MK Pelikán-Siklós KC 2 10
159. MAROSVÖLGYI MARTIN Kalocsai KC 2 12
160. SOLTI BÁLINT Kiskunhalas UKSC 2 4
161. SZALMA MARTIN PÉTER PEAC 2 11
162. TEMESVÁRI RICHÁRD Kiskunhalas UKSC 2 12
163. ASZÓDI ZSOMBOR Kiskőrösi KS Kft 1 3
164. CSÁSZÁR RICHÁRD Bácska SZSE 1 5
165. KARSAI GÁBOR Rinyamenti KC 1 13
166. KESZTHELYI MÁTYÁS GERGŐ Dél Takarék Mecsekná 1 3
167. KUTI MIHÁLY Bajai KSE 1 5
168. MÁDAI MARCELL Kiskőrösi KS Kft 1 4
169. NAGYPÁL LÁSZLÓ Kalocsai KC 1 2
170. NÉMETH TAMÁS PEAC 1 11
171. SZOLLÁR EDVÁRD Bajai KSE 1 1
172. ÁCS TIBOR ÁBEL Hőgyészi SC 0 12
173. ARANY DÁNIEL Rinyamenti KC 0 6
174. BALLA LÁSZLÓ PEAC 0 10
175. BARTA PATRIK MEZDEPO Holler UFC 0 3
176. BENKŐ MILÁN Sport36-Komló 0 3
177. BORBÉLY TAMÁS MEZDEPO Holler UFC 0 5
178. BURÁNY KEVIN Bácska SZSE 0 1
179. CSORVÁSI ADRIÁN Hőgyészi SC 0 5
180. DÖRÖMBÖZŐ ATTILA Hőgyészi SC 0 10
181. ERDÉLYI ÁRPÁD Kiskunhalas UKSC 0 12
182. FINTA ERVIN MEZDEPO Holler UFC 0 9
183. FUCHS ANDRÁS Dél Takarék Mecsekná 0 13
184. FÜLE LÁSZLÓ SÁNDOR Satelit SE 0 2
185. GELENCSÉR ANTAL TUNGSRAM SE-Nagykani 0 13
186. HARACSI BARNA ATTILA Rinyamenti KC 0 13
187. HORVÁTH BÁLINT Satelit SE 0 1
188. HORVÁTH JÁNOS ÁDÁM TUNGSRAM SE-Nagykani 0 3
189. HULLMANN BÉLA MK Pelikán-Siklós KC 0 8
190. JAGICZA MARCELL Kalocsai KC 0 12
191. KÁLMÁN TAMÁS Satelit SE 0 13
192. KEREKES KEVIN Satelit SE 0 1
193. KERESZTURI PATRIK Bajai KSE 0 8
194. KISS ADRIÁN Satelit SE 0 13
195. KISS DÁNIEL Sport36-Komló 0 10
196. KLOPFER GERGŐ JÁNOS Hőgyészi SC 0 11
197. KOVÁCS PÉTER CSABA Bajai KSE 0 11
198. KOZMÁRY BENEDEK Dél Takarék Mecsekná 0 13
199. LÁNG ÁRON Kalocsai KC 0 1
200. LIGETI KEVIN Hőgyészi SC 0 9
201. MEDZIHORSZKI TAMÁS Bácska SZSE 0 13
202. NÉMETH PÉTER Rinyamenti KC 0 2
203. OBERHAUSER ATTILA Bajai KSE 0 8
204. OKORIE PÉTER PEAC 0 11
205. PÉCSI PÉTER TUNGSRAM SE-Nagykani 0 8
206. POLYÁK BENCE Kiskőrösi KS Kft 0 12
207. RÁCZ MÁTYÁS ISTVÁN MEZDEPO Holler UFC 0 13
208. SÁROSI ÁRMIN Dél Takarék Mecsekná 0 1
209. SIMON ARNOLD MEZDEPO Holler UFC 0 7
210. SZŐLLŐSI ISTVÁN BÁLINT Bácska SZSE 0 3
211. SZTIPANOV ILLÉS Bácska SZSE 0 3
212. SZTRINKÓ MÁTÉ LÁSZLÓ Kiskunhalas UKSC 0 1
213. TILLMANN ATTILA Kalocsai KC 0 4
214. TORGYIK ROLAND Kiskőrösi KS Kft 0 13
215. TÖRÖK ROLAND TUNGSRAM SE-Nagykani 0 13
216. TULLNER ATTILA Sport36-Komló 0 13
217. VICZIÁN NORBERT Kiskőrösi KS Kft 0 1
218. VLCSKÓ BALÁZS MÁTÉ Kiskőrösi KS Kft 0 3
219. WEINERT GERGŐ MK Pelikán-Siklós KC 0 13
220. ZALAI ZALÁN Bácska SZSE 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó