Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak
2018. szeptember 12. szerda
18:00 FTC KN KFT II. - MAFC - Moyra Budaörs 37 - 28
2018. szeptember 16. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Budakalászi SC 26 - 41
15:00 Móri KSC - Pásztói KC 31 - 41
15:00 Komárom VSE - Csömör KSK 10 - 0
17:00 Gödöllői KC - Rákosmenti KSK 0 - 10
18:00 Pilisvörösvári KSK - Solymári SC 22 - 31
2018. szeptember 22. szombat
12:30 Rákosmenti KSK - Komárom VSE 36 - 26
14:00 Pásztói KC - Gödöllői KC 10 - 0
16:00 Budakalászi SC - FTC KN KFT II. 33 - 29
2018. szeptember 23. vasárnap
12:00 Solymári SC - Grundfos Tatabánya KC II. 37 - 37
16:00 Csömör KSK - Pilisvörösvári KSK 0 - 10
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Móri KSC 53 - 16
2018. szeptember 27. csütörtök
18:00 FTC KN KFT II. - Solymári SC 36 - 28
2018. szeptember 30. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Csömör KSK 27 - 36
14:00 Pásztói KC - Rákosmenti KSK 22 - 38
15:00 Móri KSC - Budakalászi SC 17 - 43
17:00 Gödöllői KC - MAFC - Moyra Budaörs 0 - 10
18:00 Pilisvörösvári KSK - Komárom VSE 10 - 0
2018. október 6. szombat
16:00 Budakalászi SC - Gödöllői KC 10 - 0
2018. október 7. vasárnap
12:00 Solymári SC - Móri KSC 50 - 14
15:00 Komárom VSE - Grundfos Tatabánya KC II. 22 - 39
18:00 Pilisvörösvári KSK - Rákosmenti KSK 30 - 27
19:30 Csömör KSK - FTC KN KFT II. 29 - 30
2018. október 11. csütörtök
18:00 FTC KN KFT II. - Komárom VSE 39 - 18
2018. október 13. szombat
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Pilisvörösvári KSK 36 - 32
16:00 Pásztói KC - Budakalászi SC 18 - 29
2018. október 14. vasárnap
15:00 Móri KSC - Csömör KSK 10 - 29
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Rákosmenti KSK 30 - 30
17:00 Gödöllői KC - Solymári SC 0 - 10
2018. október 19. péntek
16:30 Csömör KSK - Gödöllői KC 27 - 18
2018. október 20. szombat
12:30 Rákosmenti KSK - Grundfos Tatabánya KC II. 24 - 23
16:00 Budakalászi SC - MAFC - Moyra Budaörs 32 - 21
2018. október 21. vasárnap
12:00 Solymári SC - Pásztói KC 49 - 29
15:00 Komárom VSE - Móri KSC 34 - 19
18:00 Pilisvörösvári KSK - FTC KN KFT II. 30 - 30
2018. október 30. kedd
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Pásztói KC 32 - 21
2018. november 10. szombat
13:00 FTC KN KFT II. - Grundfos Tatabánya KC II. 37 - 22
16:00 Pásztói KC - Csömör KSK 23 - 35
2018. november 11. vasárnap
15:00 Móri KSC - Pilisvörösvári KSK 30 - 36
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Solymári SC 39 - 28
17:00 Gödöllői KC - Komárom VSE 0 - 10
17:45 Rákosmenti KSK - Budakalászi SC 26 - 38
2018. november 14. szerda
18:00 FTC KN KFT II. - Rákosmenti KSK 37 - 27
2018. november 15. csütörtök
16:15 Csömör KSK - MAFC - Moyra Budaörs 34 - 26
2018. november 16. péntek
16:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Móri KSC 36 - 20
2018. november 18. vasárnap
12:00 Solymári SC - Budakalászi SC 33 - 35
15:00 Komárom VSE - Pásztói KC 25 - 23
18:00 Pilisvörösvári KSK - Gödöllői KC 10 - 0
2018. november 23. péntek
18:00 Pásztói KC - Pilisvörösvári KSK 32 - 36
20:30 Budakalászi SC - Csömör KSK 29 - 21
2018. november 24. szombat
12:30 Rákosmenti KSK - Solymári SC 30 - 38
2018. november 25. vasárnap
10:00 MAFC - Moyra Budaörs - Komárom VSE 32 - 14
15:00 Móri KSC - FTC KN KFT II. 17 - 48
17:00 Gödöllői KC - Grundfos Tatabánya KC II. 45 - 34
2018. november 29. csütörtök
16:15 Csömör KSK - Solymári SC 39 - 38
18:00 FTC KN KFT II. - Gödöllői KC 31 - 28
2018. november 30. péntek
18:00 Pásztói KC - Grundfos Tatabánya KC II. 44 - 49
2018. december 2. vasárnap
15:00 Móri KSC - Rákosmenti KSK 16 - 43
15:00 Komárom VSE - Budakalászi SC 17 - 44
18:00 Pilisvörösvári KSK - MAFC - Moyra Budaörs 27 - 40
2018. december 8. szombat
15:45 FTC KN KFT II. - Pásztói KC 41 - 28
16:00 Budakalászi SC - Pilisvörösvári KSK 39 - 25
17:45 Rákosmenti KSK - Csömör KSK 32 - 40
2018. december 9. vasárnap
12:00 Solymári SC - Komárom VSE 39 - 23
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Grundfos Tatabánya KC II. 39 - 36
17:00 Gödöllői KC - Móri KSC 51 - 22
2019. február 9. szombat
11:00 Komárom VSE - Pilisvörösvári KSK 32 - 34
2019. február 15. péntek
16:15 Csömör KSK - Komárom VSE 43 - 20
2019. február 16. szombat
18:00 Rákosmenti KSK - Gödöllői KC 33 - 49
2019. február 17. vasárnap
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - FTC KN KFT II. 32 - 38
18:00 Budakalászi SC - Grundfos Tatabánya KC II. 28 - 19
18:00 Solymári SC - Pilisvörösvári KSK 33 - 27
2019. február 23. szombat
15:00 FTC KN KFT II. - Budakalászi SC
15:30 Komárom VSE - Rákosmenti KSK
2019. február 24. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Solymári SC
15:00 Móri KSC - MAFC - Moyra Budaörs
17:00 Gödöllői KC - Pásztói KC
18:00 Pilisvörösvári KSK - Csömör KSK
2019. március 2. szombat
10:00 Rákosmenti KSK - Pásztói KC
16:00 Budakalászi SC - Móri KSC
2019. március 3. vasárnap
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Gödöllői KC
18:00 Solymári SC - FTC KN KFT II.
19:30 Csömör KSK - Grundfos Tatabánya KC II.
2019. március 6. szerda
18:30 FTC KN KFT II. - Csömör KSK
2019. március 9. szombat
14:00 Pásztói KC - MAFC - Moyra Budaörs
18:00 Rákosmenti KSK - Pilisvörösvári KSK
2019. március 10. vasárnap
11:00 Móri KSC - Solymári SC
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Komárom VSE
17:00 Gödöllői KC - Budakalászi SC
2019. március 12. kedd
18:15 Komárom VSE - FTC KN KFT II.
2019. március 16. szombat
14:00 Solymári SC - Gödöllői KC
16:00 Budakalászi SC - Pásztói KC
2019. március 17. vasárnap
18:00 Pilisvörösvári KSK - Grundfos Tatabánya KC II.
18:00 Rákosmenti KSK - MAFC - Moyra Budaörs
19:30 Csömör KSK - Móri KSC
2019. március 23. szombat
14:00 Pásztói KC - Solymári SC
2019. március 24. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Rákosmenti KSK
13:00 FTC KN KFT II. - Pilisvörösvári KSK
15:00 Móri KSC - Komárom VSE
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Budakalászi SC
17:00 Gödöllői KC - Csömör KSK
2019. március 30. szombat
14:00 Solymári SC - MAFC - Moyra Budaörs
16:00 Budakalászi SC - Rákosmenti KSK
2019. március 31. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - FTC KN KFT II.
15:00 Komárom VSE - Gödöllői KC
18:00 Pilisvörösvári KSK - Móri KSC
19:30 Csömör KSK - Pásztói KC
2019. április 6. szombat
13:00 Budakalászi SC - Solymári SC
14:00 Pásztói KC - Komárom VSE
18:00 Rákosmenti KSK - FTC KN KFT II.
2019. április 7. vasárnap
15:00 Móri KSC - Grundfos Tatabánya KC II.
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Csömör KSK
17:00 Gödöllői KC - Pilisvörösvári KSK
2019. április 12. péntek
16:15 Csömör KSK - Budakalászi SC
2019. április 13. szombat
14:00 Pásztói KC - Móri KSC
2019. április 28. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Gödöllői KC
14:00 Solymári SC - Rákosmenti KSK
15:00 Komárom VSE - MAFC - Moyra Budaörs
16:00 FTC KN KFT II. - Móri KSC
18:00 Pilisvörösvári KSK - Pásztói KC
2019. május 12. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Pásztói KC
16:00 Solymári SC - Csömör KSK
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Pilisvörösvári KSK
17:00 Gödöllői KC - FTC KN KFT II.
17:00 Budakalászi SC - Komárom VSE
17:45 Rákosmenti KSK - Móri KSC
2019. május 18. szombat
14:00 Pásztói KC - FTC KN KFT II.
2019. május 19. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - MAFC - Moyra Budaörs
15:00 Móri KSC - Gödöllői KC
18:00 Pilisvörösvári KSK - Budakalászi SC
18:00 Komárom VSE - Solymári SC
19:30 Csömör KSK - Rákosmenti KSK
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Budakalászi SC 12 12 0 0 401 252 149 24
2. FTC KN KFT II. 12 10 1 1 433 320 113 21
3. Csömör KSK 12 8 0 4 333 273 60 16
4. Solymári SC 12 7 1 4 414 331 83 15
5. MAFC - Moyra Budaörs 12 7 1 4 382 313 69 15
6. Pilisvörösvári KSK 13 7 1 5 329 330 -1 15
7. Rákosmenti KSK 12 5 1 6 356 349 7 11
8. Grundfos Tatabánya KC II. 12 4 1 7 384 405 -21 9
9. Komárom VSE 13 4 0 9 251 358 -107 7
10. Gödöllői KC 12 3 0 9 191 217 -26 6
11. Pásztói KC 11 2 0 9 291 365 -74 4
12. Móri KSC 11 0 0 11 212 464 -252 -2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Komárom VSE -1
Móri KSC -2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BERZÉKY BENCE Solymári SC 97 11
2. PAPP KRISTÓF BÁLINT Solymári SC 91 11
3. FETTER ALBERT Pilisvörösvári KSK 87 10
4. JÓNÁS PATRIK Móri KSC 86 10
5. SISÁK DÁVID Pásztói KC 75 8
6. FEKETE DÁVID Komárom VSE 74 9
7. FORSTNER RÓBERT Pilisvörösvári KSK 72 10
8. MARTIN MILÁN Rákosmenti KSK 65 11
9. HRABÁK MIKSA ZALÁN Budakalászi SC 64 9
10. FIDEL DOMINIK Budakalászi SC 63 10
11. LUDVIG KRISTÓF Pilisvörösvári KSK 62 10
12. KATUS BÁLINT SZABOLCS MAFC - Moyra Budaörs 61 9
13. KOVÁCS BENCE FTC KN KFT II. 58 10
14. VIDA GÁBOR MAFC - Moyra Budaörs 58 10
15. BODÓ MÁRTON FTC KN KFT II. 56 10
16. SZABADOS MÁRTON FTC KN KFT II. 55 10
17. TÓTH BARNABÁS ATTILA Grundfos Tatabánya K 52 10
18. KRANCZ KOLEN Grundfos Tatabánya K 50 10
19. ERDŐS DÁVID Rákosmenti KSK 48 11
20. MÁTYÁS PÉTER Pásztói KC 48 8
21. TURÁK FÉLIX Csömör KSK 48 8
22. NEUKUM ZALÁN MAFC - Moyra Budaörs 47 9
23. TANÁCS BENCE FTC KN KFT II. 46 11
24. DOLESCHALL ÁRON Rákosmenti KSK 44 10
25. HÁZI BALÁZS Budakalászi SC 43 9
26. NAGY-JÁVORI BENCE MAFC - Moyra Budaörs 42 9
27. PÁVA KRISTÓF Solymári SC 41 11
28. PRIBITEK ZALÁN FTC KN KFT II. 41 10
29. WEILER KRISZTIÁN Grundfos Tatabánya K 41 10
30. KIRCHOF TAMÁS MAFC - Moyra Budaörs 40 10
31. NICK BARNABÁS Rákosmenti KSK 40 6
32. KEMPL BARNABÁS Komárom VSE 39 9
33. BARNA BÁLINT Csömör KSK 38 9
34. MATUSZKA ÁKOS MAFC - Moyra Budaörs 38 10
35. VÁRI MÁRK FTC KN KFT II. 38 11
36. RÉTHY ÁDÁM Csömör KSK 37 6
37. BARTHA MÁTÉ Budakalászi SC 36 9
38. BÓDI BENCE Budakalászi SC 36 10
39. SEBESTYÉN MÁRTON Solymári SC 36 11
40. HORÁNSZKY DÉNES Solymári SC 35 10
41. KISS BENCE Budakalászi SC 34 8
42. OLÁH BENCE Grundfos Tatabánya K 34 10
43. HORVÁTH ZOLTÁN Budakalászi SC 32 10
44. NAGY OLIVÉR Rákosmenti KSK 32 7
45. TÓTH FEKETE BARNABÁS Csömör KSK 32 8
46. HORVÁTH BENDEGÚZ ZOLTÁN Móri KSC 31 10
47. BELÁK BERTOLD Pásztói KC 30 9
48. PINTÉR MILÁN LAJOS Solymári SC 30 10
49. CSIKI BENCE FTC KN KFT II. 29 11
50. EDWARDS OLIVÉR MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 29 10
51. BERECZ BOTOND Csömör KSK 28 8
52. GYURIS MÁRK Móri KSC 28 9
53. BALAHÓ ANDRÁS Komárom VSE 27 9
54. DUDUSCH ILLÉS Pilisvörösvári KSK 27 10
55. KIRÁLY ZSOLT Komárom VSE 27 8
56. ODLER MARCELL Pásztói KC 27 9
57. SZABÓ IMRE Pásztói KC 27 9
58. SZEGI KORNÉL Grundfos Tatabánya K 27 10
59. HALMI SZABOLCS Grundfos Tatabánya K 24 8
60. HULLÁN BOTTYÁN Csömör KSK 24 7
61. KOVÁCS DÁNIEL Móri KSC 24 9
62. RACSKÓ ÖDÖN DÁVID Pásztói KC 23 10
63. BUDAVÁRI CSONGOR FTC KN KFT II. 22 10
64. FÁBIÁN MÁTÉ Solymári SC 22 10
65. KECSKÉS ÁKOS Rákosmenti KSK 22 10
66. MOLNÁR BÉLA GYULA Rákosmenti KSK 21 11
67. PACS GERGELY Gödöllői KC 21 3
68. PÁSZTOR IMRE Gödöllői KC 20 4
69. SEBESTYÉN DÁNIEL Solymári SC 20 11
70. SZERDAHELYI GERGŐ MAFC - Moyra Budaörs 20 10
71. BATTA GÁBOR MARCELL Grundfos Tatabánya K 19 10
72. HARTA BENCE FTC KN KFT II. 19 8
73. HULLÁN BÁNK Csömör KSK 19 6
74. ROMVÁRI BALÁZS FTC KN KFT II. 19 11
75. BAGÓ PÉTER Pásztói KC 17 9
76. HEGYI TAMÁS Gödöllői KC 17 3
77. KOLOZSI KORNÉL ISTVÁN Grundfos Tatabánya K 17 10
78. LÁTOS MÁTYÁS Móri KSC 17 11
79. NAGYGYÖRGY BENCE Solymári SC 17 8
80. NYERS DÁNIEL GYÖGY Grundfos Tatabánya K 17 6
81. TÓTH BENCE Budakalászi SC 17 6
82. BODNÁR ÁDÁM Grundfos Tatabánya K 16 4
83. FARKAS BALÁZS BOLDIZSÁR Gödöllői KC 15 3
84. FORSTHOFFER PÉTER Csömör KSK 15 7
85. HORVÁTH CSONGOR Komárom VSE 15 8
86. MILBICH MARTIN Solymári SC 15 9
87. HORVÁTH ZSOLT Budakalászi SC 14 8
88. ÖRDÖG BENDEGÚZ Csömör KSK 14 8
89. ZAJÁCZ TIBOR Pilisvörösvári KSK 14 10
90. PAPP DÁVID Rákosmenti KSK 13 10
91. URBÁN DÁVID Csömör KSK 13 9
92. DEZSŐ BENEDEK MAFC - Moyra Budaörs 12 10
93. HUNYADI DÁNIEL JÁNOS FTC KN KFT II. 12 6
94. MOLNÁR PÉTER Pilisvörösvári KSK 12 10
95. VINCELLÉR CSONGOR Grundfos Tatabánya K 12 11
96. DAJKA MIKLÓS Gödöllői KC 11 4
97. URBÁN SOMA Gödöllői KC 11 4
98. BITTMAN ÁDÁM Komárom VSE 10 9
99. CSORDÁS KRISTÓF Grundfos Tatabánya K 10 8
100. KANYÓ VALTER Pásztói KC 10 9
101. LÁSZLÓ GERGELY Pásztói KC 10 7
102. PETRI DÉNES Budakalászi SC 10 10
103. SZÁSZ TAMÁS MÁRK Rákosmenti KSK 10 1
104. VALÁSEK BALÁZS Móri KSC 10 9
105. POZSGAI KÁROLY Gödöllői KC 9 4
106. SOÓS PATRIK Pilisvörösvári KSK 9 9
107. KALTENECKER KRISTÓF Rákosmenti KSK 8 2
108. KOSÁRSZKY GERGELY Móri KSC 8 8
109. SKAPINYECZ JÁNOS BOTOND MAFC - Moyra Budaörs 8 3
110. VILHELM TAMÁS Gödöllői KC 8 2
111. FARKAS DOMONKOS Gödöllői KC 7 3
112. FREY LÁSZLÓ Gödöllői KC 7 3
113. TÓTH VALTER Pásztói KC 7 3
114. WÉBER SZABOLCS Pilisvörösvári KSK 7 7
115. FILIPP KRISZTIÁN Rákosmenti KSK 6 2
116. GERENDI ÁKOS MAFC - Moyra Budaörs 6 1
117. MILOTAI TAMÁS Komárom VSE 6 9
118. PINTÉR MEDÁRD Budakalászi SC 6 8
119. RAJOS PÉTER Csömör KSK 6 4
120. SZULIMANN ZOLTÁN Pilisvörösvári KSK 6 7
121. BRÉDA PÉTER Gödöllői KC 5 3
122. JAMBRIK MÁRTON Gödöllői KC 5 2
123. LÉVAI OLIVÉR Budakalászi SC 5 9
124. MARX DOMINIK Grundfos Tatabánya K 5 4
125. PIRIK MIHÁLY Komárom VSE 5 6
126. GULYÁS DÁVID Csömör KSK 4 4
127. HELEMBAI NAGY LEVENTE Csömör KSK 4 4
128. KŐMÜVES MÁRTON Gödöllői KC 4 2
129. KUCSERA MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 4 8
130. LÉNÁRT JÁZON BÁLINT MAFC - Moyra Budaörs 4 3
131. PÉK BALÁZS Móri KSC 4 4
132. POLÁNYI ÁDÁM MAFC - Moyra Budaörs 4 2
133. SZABÓ JÁNOS Komárom VSE 4 1
134. SZATZKER MÁRK Móri KSC 4 7
135. TÓTH KRISTÓF ISTVÁN Grundfos Tatabánya K 4 10
136. BENKŐ KRISTÓF DOMONKOS Grundfos Tatabánya K 3 10
137. KALMÁR SZABOLCS Csömör KSK 3 1
138. RÉPÁS BARNABÁS ZSOLT Pásztói KC 3 6
139. SVIRZSOVITS BÁLINT Csömör KSK 3 2
140. SZABÓ BENCE DOMINIK Budakalászi SC 3 4
141. BÍRÓ ÁKOS Komárom VSE 2 9
142. BOTLÓ KRISZTIÁN Komárom VSE 2 7
143. CSERMELY ÁBEL Gödöllői KC 2 1
144. HORVÁTH GERGŐ Rákosmenti KSK 2 10
145. RÁCZ MÁTYÁS Pásztói KC 2 2
146. SERES MÁTÉ Csömör KSK 2 3
147. VÖRÖS ZSOLT Pilisvörösvári KSK 2 4
148. CSEKE GYŐZŐ TAMÁS Pásztói KC 1 3
149. CSONKA MÁTÉ Pásztói KC 1 2
150. FRAIMAN MÁRK Grundfos Tatabánya K 1 7
151. KENYHERCZ DÁNIEL Rákosmenti KSK 1 10
152. PÜSKI BARNABÁS IMRE Rákosmenti KSK 1 9
153. VÁMOS MILÁN Pilisvörösvári KSK 1 2
154. ASBOLT OLIVÉR MAFC - Moyra Budaörs 0 10
155. BARSI JÓZSEF KRISTÓF Grundfos Tatabánya K 0 2
156. BÉGÁNY LEVENTE Pilisvörösvári KSK 0 6
157. BRAUN PÉTER Pilisvörösvári KSK 0 2
158. DARMSTADTER MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 0 11
159. DURUCZ TAMÁS Gödöllői KC 0 4
160. FERENCZ MÁRTON Gödöllői KC 0 1
161. FLATSKER PATRIK Móri KSC 0 6
162. GYIMESI BENEDEK Budakalászi SC 0 9
163. HORVÁTH MÁTÉ ÁKOS Pásztói KC 0 4
164. IKLADI BÁLINT Csömör KSK 0 8
165. JENEY ÁKOS LÁSZLÓ FTC KN KFT II. 0 11
166. KALÁNYOS RICHÁRD Móri KSC 0 2
167. KÁRNER ZSOLT MÁRK Móri KSC 0 10
168. KISS BENEDEK Komárom VSE 0 4
169. KISS DÁNIEL PÉTER Rákosmenti KSK 0 1
170. KLEIN GERGŐ Móri KSC 0 9
171. KÓRÓS LÁSZLÓ Pásztói KC 0 2
172. KOSÁRSZKY PÉTER Móri KSC 0 8
173. KURUCZ BENEDEK Gödöllői KC 0 4
174. KUTROVICS KORNÉL ANDRÁS Gödöllői KC 0 2
175. LIPÓTH BALÁZS Komárom VSE 0 1
176. MAJTÉNYI BERTOLD Solymári SC 0 1
177. MAROSI MÁRK Budakalászi SC 0 10
178. MISINSZKI LÁSZLÓ BENEDEK FTC KN KFT II. 0 11
179. PÉTER BENCE Budakalászi SC 0 9
180. RIZ BULCSÚ Csömör KSK 0 7
181. SZABÓ BENCE Solymári SC 0 11
182. SZÉKELY CSABA ATTILA Solymári SC 0 4
183. SZUHÁCS ZSOLT Móri KSC 0 1
184. TARJÁNI PÁL Csömör KSK 0 2
185. TORMA BÁLINT MAFC - Moyra Budaörs 0 10
186. TURCSÁN GERGELY BOTOND Rákosmenti KSK 0 1
187. VAS-BOROSI ZOLTÁN Pásztói KC 0 8
188. VIRÁG MARTIN Pásztói KC 0 2
189. VOGYERACZKI PÉTER Pilisvörösvári KSK 0 9
190. ZSÁK KRISTÓF Csömör KSK 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó