Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak
2018. szeptember 12. szerda
18:00 FTC KN KFT II. - MAFC - Moyra Budaörs 37 - 28
2018. szeptember 16. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Budakalászi SC 26 - 41
15:00 Móri KSC - Pásztói KC 31 - 41
15:00 Komárom VSE - Csömör KSK 10 - 0
17:00 Gödöllői KC - Rákosmenti KSK 0 - 10
18:00 Pilisvörösvári KSK - Solymári SC 22 - 31
2018. szeptember 22. szombat
12:30 Rákosmenti KSK - Komárom VSE 36 - 26
14:00 Pásztói KC - Gödöllői KC 10 - 0
16:00 Budakalászi SC - FTC KN KFT II. 33 - 29
2018. szeptember 23. vasárnap
12:00 Solymári SC - Grundfos Tatabánya KC II. 37 - 37
16:00 Csömör KSK - Pilisvörösvári KSK 0 - 10
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Móri KSC 53 - 16
2018. szeptember 27. csütörtök
18:00 FTC KN KFT II. - Solymári SC 36 - 28
2018. szeptember 30. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Csömör KSK 27 - 36
14:00 Pásztói KC - Rákosmenti KSK 22 - 38
15:00 Móri KSC - Budakalászi SC 17 - 43
17:00 Gödöllői KC - MAFC - Moyra Budaörs 0 - 10
18:00 Pilisvörösvári KSK - Komárom VSE 10 - 0
2018. október 6. szombat
16:00 Budakalászi SC - Gödöllői KC 10 - 0
2018. október 7. vasárnap
12:00 Solymári SC - Móri KSC 50 - 14
15:00 Komárom VSE - Grundfos Tatabánya KC II. 22 - 39
18:00 Pilisvörösvári KSK - Rákosmenti KSK 30 - 27
19:30 Csömör KSK - FTC KN KFT II. 29 - 30
2018. október 11. csütörtök
18:00 FTC KN KFT II. - Komárom VSE 39 - 18
2018. október 13. szombat
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Pilisvörösvári KSK 36 - 32
16:00 Pásztói KC - Budakalászi SC 18 - 29
2018. október 14. vasárnap
15:00 Móri KSC - Csömör KSK 10 - 29
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Rákosmenti KSK 30 - 30
17:00 Gödöllői KC - Solymári SC 0 - 10
2018. október 19. péntek
16:30 Csömör KSK - Gödöllői KC 27 - 18
2018. október 20. szombat
12:30 Rákosmenti KSK - Grundfos Tatabánya KC II. 24 - 23
16:00 Budakalászi SC - MAFC - Moyra Budaörs 32 - 21
2018. október 21. vasárnap
12:00 Solymári SC - Pásztói KC 49 - 29
15:00 Komárom VSE - Móri KSC 34 - 19
18:00 Pilisvörösvári KSK - FTC KN KFT II. 30 - 30
2018. október 30. kedd
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Pásztói KC 32 - 21
2018. november 10. szombat
13:00 FTC KN KFT II. - Grundfos Tatabánya KC II. 37 - 22
16:00 Pásztói KC - Csömör KSK 23 - 35
2018. november 11. vasárnap
15:00 Móri KSC - Pilisvörösvári KSK 30 - 36
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Solymári SC 39 - 28
17:00 Gödöllői KC - Komárom VSE 0 - 10
17:45 Rákosmenti KSK - Budakalászi SC 26 - 38
2018. november 14. szerda
18:00 FTC KN KFT II. - Rákosmenti KSK 37 - 27
2018. november 15. csütörtök
16:15 Csömör KSK - MAFC - Moyra Budaörs 34 - 26
2018. november 16. péntek
16:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Móri KSC 36 - 20
2018. november 18. vasárnap
12:00 Solymári SC - Budakalászi SC 33 - 35
15:00 Komárom VSE - Pásztói KC 25 - 23
18:00 Pilisvörösvári KSK - Gödöllői KC 10 - 0
2018. november 23. péntek
18:00 Pásztói KC - Pilisvörösvári KSK 32 - 36
20:30 Budakalászi SC - Csömör KSK 29 - 21
2018. november 24. szombat
12:30 Rákosmenti KSK - Solymári SC 30 - 38
2018. november 25. vasárnap
10:00 MAFC - Moyra Budaörs - Komárom VSE 32 - 14
15:00 Móri KSC - FTC KN KFT II. 17 - 48
17:00 Gödöllői KC - Grundfos Tatabánya KC II. 45 - 34
2018. november 29. csütörtök
16:15 Csömör KSK - Solymári SC 39 - 38
18:00 FTC KN KFT II. - Gödöllői KC 31 - 28
2018. november 30. péntek
18:00 Pásztói KC - Grundfos Tatabánya KC II. 44 - 49
2018. december 2. vasárnap
15:00 Móri KSC - Rákosmenti KSK 16 - 43
15:00 Komárom VSE - Budakalászi SC 17 - 44
18:00 Pilisvörösvári KSK - MAFC - Moyra Budaörs 27 - 40
2018. december 8. szombat
15:45 FTC KN KFT II. - Pásztói KC 41 - 28
16:00 Budakalászi SC - Pilisvörösvári KSK 39 - 25
17:45 Rákosmenti KSK - Csömör KSK 32 - 40
2018. december 9. vasárnap
12:00 Solymári SC - Komárom VSE 39 - 23
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Grundfos Tatabánya KC II. 39 - 36
17:00 Gödöllői KC - Móri KSC 51 - 22
2019. február 9. szombat
11:00 Komárom VSE - Pilisvörösvári KSK 32 - 34
2019. február 15. péntek
16:15 Csömör KSK - Komárom VSE 43 - 20
2019. február 16. szombat
18:00 Rákosmenti KSK - Gödöllői KC 33 - 49
2019. február 17. vasárnap
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - FTC KN KFT II. 32 - 38
18:00 Budakalászi SC - Grundfos Tatabánya KC II. 28 - 19
18:00 Solymári SC - Pilisvörösvári KSK 33 - 27
2019. február 23. szombat
15:00 FTC KN KFT II. - Budakalászi SC 31 - 34
15:30 Komárom VSE - Rákosmenti KSK 20 - 26
2019. február 24. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Solymári SC 34 - 35
15:00 Móri KSC - MAFC - Moyra Budaörs 14 - 54
17:00 Gödöllői KC - Pásztói KC 48 - 28
18:00 Pilisvörösvári KSK - Csömör KSK 23 - 30
2019. február 28. csütörtök
16:15 Csömör KSK - Grundfos Tatabánya KC II. 33 - 32
2019. március 2. szombat
10:00 Rákosmenti KSK - Pásztói KC 27 - 35
16:00 Budakalászi SC - Móri KSC 40 - 19
2019. március 3. vasárnap
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Gödöllői KC 28 - 33
18:00 Solymári SC - FTC KN KFT II. 34 - 35
2019. március 6. szerda
18:30 FTC KN KFT II. - Csömör KSK 32 - 40
2019. március 9. szombat
14:00 Pásztói KC - MAFC - Moyra Budaörs 29 - 34
18:00 Rákosmenti KSK - Pilisvörösvári KSK 29 - 39
2019. március 10. vasárnap
11:00 Móri KSC - Solymári SC 30 - 50
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Komárom VSE 28 - 20
17:00 Gödöllői KC - Budakalászi SC 31 - 36
2019. március 12. kedd
18:15 Komárom VSE - FTC KN KFT II. 20 - 46
2019. március 16. szombat
14:00 Solymári SC - Gödöllői KC 34 - 44
16:00 Budakalászi SC - Pásztói KC 41 - 21
2019. március 17. vasárnap
18:00 Pilisvörösvári KSK - Grundfos Tatabánya KC II. 37 - 31
18:00 Rákosmenti KSK - MAFC - Moyra Budaörs 21 - 36
19:30 Csömör KSK - Móri KSC 44 - 19
2019. március 23. szombat
14:00 Pásztói KC - Solymári SC 30 - 38
2019. március 24. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Rákosmenti KSK 30 - 24
13:00 FTC KN KFT II. - Pilisvörösvári KSK 40 - 31
15:00 Móri KSC - Komárom VSE 30 - 36
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Budakalászi SC 31 - 34
17:00 Gödöllői KC - Csömör KSK 34 - 40
2019. március 30. szombat
14:00 Solymári SC - MAFC - Moyra Budaörs 44 - 36
16:00 Budakalászi SC - Rákosmenti KSK 41 - 27
2019. március 31. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - FTC KN KFT II. 26 - 25
15:00 Komárom VSE - Gödöllői KC 22 - 50
18:00 Pilisvörösvári KSK - Móri KSC 40 - 23
19:30 Csömör KSK - Pásztói KC 45 - 27
2019. április 6. szombat
13:00 Budakalászi SC - Solymári SC 42 - 32
14:00 Pásztói KC - Komárom VSE 32 - 29
18:00 Rákosmenti KSK - FTC KN KFT II. 23 - 43
2019. április 7. vasárnap
15:00 Móri KSC - Grundfos Tatabánya KC II. 29 - 35
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Csömör KSK 23 - 26
17:00 Gödöllői KC - Pilisvörösvári KSK 38 - 33
2019. április 12. péntek
16:15 Csömör KSK - Budakalászi SC 27 - 23
2019. április 13. szombat
14:00 Pásztói KC - Móri KSC 41 - 34
2019. április 26. péntek
16:30 Solymári SC - Csömör KSK
2019. április 28. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Gödöllői KC
14:00 Solymári SC - Rákosmenti KSK
15:00 Komárom VSE - MAFC - Moyra Budaörs
16:00 FTC KN KFT II. - Móri KSC
18:00 Pilisvörösvári KSK - Pásztói KC
2019. május 12. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Pásztói KC
16:00 MAFC - Moyra Budaörs - Pilisvörösvári KSK
17:00 Gödöllői KC - FTC KN KFT II.
17:00 Budakalászi SC - Komárom VSE
17:45 Rákosmenti KSK - Móri KSC
2019. május 18. szombat
14:00 Pásztói KC - FTC KN KFT II.
2019. május 19. vasárnap
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - MAFC - Moyra Budaörs
15:00 Móri KSC - Gödöllői KC
18:00 Pilisvörösvári KSK - Budakalászi SC
18:00 Komárom VSE - Solymári SC
19:30 Csömör KSK - Rákosmenti KSK
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Budakalászi SC 20 19 0 1 692 471 221 38
2. Csömör KSK 20 16 0 4 618 486 132 32
3. FTC KN KFT II. 19 14 1 4 685 528 157 29
4. Solymári SC 19 11 1 7 681 582 99 23
5. MAFC - Moyra Budaörs 19 10 1 8 624 514 110 21
6. Pilisvörösvári KSK 19 10 1 8 532 521 11 21
7. Grundfos Tatabánya KC II. 19 8 1 10 600 608 -8 17
8. Gödöllői KC 19 8 0 11 469 438 31 16
9. Rákosmenti KSK 19 6 1 12 533 593 -60 13
10. Pásztói KC 19 5 0 14 534 661 -127 10
11. Komárom VSE 19 5 0 14 398 570 -172 9
12. Móri KSC 19 0 0 19 410 804 -394 -2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Komárom VSE -1
Móri KSC -2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BERZÉKY BENCE Solymári SC 170 18
2. JÓNÁS PATRIK Móri KSC 160 18
3. PAPP KRISTÓF BÁLINT Solymári SC 146 18
4. FETTER ALBERT Pilisvörösvári KSK 140 16
5. SISÁK DÁVID Pásztói KC 139 15
6. FORSTNER RÓBERT Pilisvörösvári KSK 128 16
7. HRABÁK MIKSA ZALÁN Budakalászi SC 124 17
8. FEKETE DÁVID Komárom VSE 115 16
9. KATUS BÁLINT SZABOLCS MAFC - Moyra Budaörs 113 17
10. BODÓ MÁRTON FTC KN KFT II. 108 18
11. FIDEL DOMINIK Budakalászi SC 107 19
12. SZABADOS MÁRTON FTC KN KFT II. 105 18
13. VIDA GÁBOR MAFC - Moyra Budaörs 99 18
14. MARTIN MILÁN Rákosmenti KSK 97 18
15. LUDVIG KRISTÓF Pilisvörösvári KSK 95 16
16. DOLESCHALL ÁRON Rákosmenti KSK 94 17
17. PRIBITEK ZALÁN FTC KN KFT II. 94 18
18. KRANCZ KOLEN Grundfos Tatabánya K 92 17
19. KIRCHOF TAMÁS MAFC - Moyra Budaörs 91 18
20. TÓTH BARNABÁS ATTILA Grundfos Tatabánya K 90 18
21. PÁVA KRISTÓF Solymári SC 88 18
22. BARNA BÁLINT Csömör KSK 83 18
23. NEUKUM ZALÁN MAFC - Moyra Budaörs 83 17
24. TURÁK FÉLIX Csömör KSK 83 17
25. TÓTH FEKETE BARNABÁS Csömör KSK 80 17
26. PÁSZTOR IMRE Gödöllői KC 79 12
27. ERDŐS DÁVID Rákosmenti KSK 77 18
28. KEMPL BARNABÁS Komárom VSE 76 16
29. KOVÁCS BENCE FTC KN KFT II. 73 14
30. BARTHA MÁTÉ Budakalászi SC 72 18
31. NAGY-JÁVORI BENCE MAFC - Moyra Budaörs 71 16
32. MÁTYÁS PÉTER Pásztói KC 70 11
33. ODLER MARCELL Pásztói KC 70 17
34. BÓDI BENCE Budakalászi SC 67 19
35. HÁZI BALÁZS Budakalászi SC 67 17
36. HORÁNSZKY DÉNES Solymári SC 67 17
37. OLÁH BENCE Grundfos Tatabánya K 66 17
38. FORSTHOFFER PÉTER Csömör KSK 65 16
39. TANÁCS BENCE FTC KN KFT II. 65 19
40. NAGY OLIVÉR Rákosmenti KSK 64 14
41. WEILER KRISZTIÁN Grundfos Tatabánya K 64 18
42. PACS GERGELY Gödöllői KC 63 11
43. VÁRI MÁRK FTC KN KFT II. 62 18
44. BELÁK BERTOLD Pásztói KC 59 16
45. MATUSZKA ÁKOS MAFC - Moyra Budaörs 58 18
46. HULLÁN BOTTYÁN Csömör KSK 55 16
47. BALAHÓ ANDRÁS Komárom VSE 54 16
48. GYURIS MÁRK Móri KSC 51 16
49. HALMI SZABOLCS Grundfos Tatabánya K 51 16
50. HULLÁN BÁNK Csömör KSK 51 15
51. KISS BENCE Budakalászi SC 50 15
52. BERECZ BOTOND Csömör KSK 49 17
53. KIRÁLY ZSOLT Komárom VSE 49 15
54. CSIKI BENCE FTC KN KFT II. 47 19
55. DUDUSCH ILLÉS Pilisvörösvári KSK 47 16
56. SZERDAHELYI GERGŐ MAFC - Moyra Budaörs 47 18
57. HEGYI TAMÁS Gödöllői KC 45 10
58. HORVÁTH ZOLTÁN Budakalászi SC 45 15
59. SEBESTYÉN MÁRTON Solymári SC 45 18
60. BUDAVÁRI CSONGOR FTC KN KFT II. 44 17
61. MILBICH MARTIN Solymári SC 43 15
62. SZEGI KORNÉL Grundfos Tatabánya K 43 17
63. ÖRDÖG BENDEGÚZ Csömör KSK 41 17
64. RACSKÓ ÖDÖN DÁVID Pásztói KC 41 17
65. URBÁN SOMA Gödöllői KC 41 12
66. FARKAS BALÁZS BOLDIZSÁR Gödöllői KC 40 11
67. NICK BARNABÁS Rákosmenti KSK 40 6
68. FÁBIÁN MÁTÉ Solymári SC 39 17
69. HORVÁTH ZSOLT Budakalászi SC 39 16
70. TÓTH BENCE Budakalászi SC 39 15
71. BAGÓ PÉTER Pásztói KC 38 15
72. MOLNÁR BÉLA GYULA Rákosmenti KSK 38 18
73. BRÉDA PÉTER Gödöllői KC 37 10
74. HORVÁTH BENDEGÚZ ZOLTÁN Móri KSC 37 15
75. KALÁNYOS BARNABÁS Móri KSC 37 5
76. RÉTHY ÁDÁM Csömör KSK 37 6
77. KOVÁCS DÁNIEL Móri KSC 36 15
78. EDWARDS OLIVÉR MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 35 15
79. BODNÁR ÁDÁM Grundfos Tatabánya K 34 8
80. HARTA BENCE FTC KN KFT II. 34 16
81. SZABÓ IMRE Pásztói KC 34 14
82. HORVÁTH CSONGOR Komárom VSE 33 14
83. FARKAS DOMONKOS Gödöllői KC 30 7
84. LÁTOS MÁTYÁS Móri KSC 30 17
85. PINTÉR MILÁN LAJOS Solymári SC 30 14
86. ROMVÁRI BALÁZS FTC KN KFT II. 30 17
87. POZSGAI KÁROLY Gödöllői KC 29 11
88. KECSKÉS ÁKOS Rákosmenti KSK 27 17
89. PETRI DÉNES Budakalászi SC 26 18
90. PONKHÁZI ANDRÁS Rákosmenti KSK 26 7
91. SEBESTYÉN DÁNIEL Solymári SC 26 18
92. PAPP DÁVID Rákosmenti KSK 24 16
93. ZAJÁCZ TIBOR Pilisvörösvári KSK 24 16
94. HUNYADI DÁNIEL JÁNOS FTC KN KFT II. 23 11
95. MAJOROS DOMOKOS Gödöllői KC 23 3
96. BATTA GÁBOR MARCELL Grundfos Tatabánya K 22 13
97. KOLOZSI KORNÉL ISTVÁN Grundfos Tatabánya K 21 17
98. LÁSZLÓ GERGELY Pásztói KC 21 12
99. PINTÉR MEDÁRD Budakalászi SC 20 16
100. URBÁN DÁVID Csömör KSK 20 18
101. FREY LÁSZLÓ Gödöllői KC 19 11
102. TÓTH VALTER Pásztói KC 19 9
103. CSORDÁS KRISTÓF Grundfos Tatabánya K 18 16
104. SERES MÁTÉ Csömör KSK 18 10
105. SOÓS PATRIK Pilisvörösvári KSK 18 15
106. KANYÓ VALTER Pásztói KC 17 16
107. MOLNÁR PÉTER Pilisvörösvári KSK 17 16
108. NAGYGYÖRGY BENCE Solymári SC 17 9
109. NYERS DÁNIEL GYÖGY Grundfos Tatabánya K 17 6
110. VÁMOS MILÁN Pilisvörösvári KSK 17 8
111. VINCELLÉR CSONGOR Grundfos Tatabánya K 17 19
112. KOSÁRSZKY GERGELY Móri KSC 16 14
113. NEUKUM CSANÁD MAFC - Moyra Budaörs 16 5
114. VILHELM TAMÁS Gödöllői KC 16 3
115. VALÁSEK BALÁZS Móri KSC 15 13
116. BITTMAN ÁDÁM Komárom VSE 14 16
117. DEZSŐ BENEDEK MAFC - Moyra Budaörs 14 14
118. LÉVAI OLIVÉR Budakalászi SC 13 17
119. DAJKA MIKLÓS Gödöllői KC 12 6
120. HELEMBAI NAGY LEVENTE Csömör KSK 12 10
121. KALÁNYOS RICHÁRD Móri KSC 12 10
122. SZABÓ GYÖRGY Gödöllői KC 12 4
123. BOTLÓ KRISZTIÁN Komárom VSE 11 14
124. KŐMÜVES MÁRTON Gödöllői KC 11 5
125. GULYÁS DÁVID Csömör KSK 10 9
126. JAMBRIK MÁRTON Gödöllői KC 10 5
127. SZÁSZ TAMÁS MÁRK Rákosmenti KSK 10 1
128. MILOTAI TAMÁS Komárom VSE 9 14
129. PONGRÁCZ DÁVID Pásztói KC 9 6
130. FRAIMAN MÁRK Grundfos Tatabánya K 8 15
131. KALTENECKER KRISTÓF Rákosmenti KSK 8 2
132. KISS DÁNIEL PÉTER Rákosmenti KSK 8 2
133. SKAPINYECZ JÁNOS BOTOND MAFC - Moyra Budaörs 8 4
134. SZATZKER MÁRK Móri KSC 8 10
135. WÉBER SZABOLCS Pilisvörösvári KSK 8 10
136. BENKŐ KRISTÓF DOMONKOS Grundfos Tatabánya K 7 17
137. SZABÓ BENCE DOMINIK Budakalászi SC 7 10
138. DOMBI KRISZTIÁN Komárom VSE 6 6
139. FILIPP KRISZTIÁN Rákosmenti KSK 6 2
140. GERENDI ÁKOS MAFC - Moyra Budaörs 6 1
141. MARX DOMINIK Grundfos Tatabánya K 6 5
142. RAJOS PÉTER Csömör KSK 6 4
143. SZULIMANN ZOLTÁN Pilisvörösvári KSK 6 7
144. TAKÁCS DÁNIEL Budakalászi SC 6 8
145. PIRIK MIHÁLY Komárom VSE 5 9
146. TÓTH KRISTÓF ISTVÁN Grundfos Tatabánya K 5 16
147. KUCSERA MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 4 8
148. LÉNÁRT JÁZON BÁLINT MAFC - Moyra Budaörs 4 3
149. PÉK BALÁZS Móri KSC 4 8
150. POLÁNYI ÁDÁM MAFC - Moyra Budaörs 4 2
151. SZABÓ JÁNOS Komárom VSE 4 1
152. KALMÁR SZABOLCS Csömör KSK 3 1
153. RÉPÁS BARNABÁS ZSOLT Pásztói KC 3 7
154. RUMPLER BALÁZS Móri KSC 3 3
155. SVIRZSOVITS BÁLINT Csömör KSK 3 2
156. BÍRÓ ÁKOS Komárom VSE 2 16
157. CSERMELY ÁBEL Gödöllői KC 2 1
158. HORVÁTH GERGŐ Rákosmenti KSK 2 17
159. RÁCZ MÁTYÁS Pásztói KC 2 2
160. VÖRÖS ZSOLT Pilisvörösvári KSK 2 4
161. CSEKE GYŐZŐ TAMÁS Pásztói KC 1 5
162. CSONKA MÁTÉ Pásztói KC 1 2
163. IKLADI BÁLINT Csömör KSK 1 15
164. JAKUS ANDRÁS Móri KSC 1 1
165. KENYHERCZ DÁNIEL Rákosmenti KSK 1 10
166. PÜSKI BARNABÁS IMRE Rákosmenti KSK 1 15
167. RIZ BULCSÚ Csömör KSK 1 16
168. ASBOLT OLIVÉR MAFC - Moyra Budaörs 0 18
169. BARSI JÓZSEF KRISTÓF Grundfos Tatabánya K 0 2
170. BÉGÁNY LEVENTE Pilisvörösvári KSK 0 12
171. BOGDÁNY ÁRON Grundfos Tatabánya K 0 8
172. BRAUN PÉTER Pilisvörösvári KSK 0 2
173. DARMSTADTER MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 0 18
174. DURUCZ TAMÁS Gödöllői KC 0 4
175. FADDI KRISTÓF Móri KSC 0 1
176. FANCSALI GÁBOR Móri KSC 0 1
177. FERENCZ MÁRTON Gödöllői KC 0 1
178. FERENCZY BOTOND Solymári SC 0 3
179. FLATSKER PATRIK Móri KSC 0 9
180. GYIMESI BENEDEK Budakalászi SC 0 16
181. HORVÁTH MÁRTON MAFC - Moyra Budaörs 0 1
182. HORVÁTH MÁTÉ ÁKOS Pásztói KC 0 4
183. JENEY ÁKOS LÁSZLÓ FTC KN KFT II. 0 18
184. KÁRNER ZSOLT MÁRK Móri KSC 0 12
185. KISS BENEDEK Komárom VSE 0 10
186. KLEIN BENDEGÚZ Móri KSC 0 1
187. KLEIN GERGŐ Móri KSC 0 15
188. KÓRÓS LÁSZLÓ Pásztói KC 0 2
189. KOSÁRSZKY PÉTER Móri KSC 0 12
190. KOVÁCS BENCE Móri KSC 0 2
191. KOVACSEVICS MÁTÉ Solymári SC 0 5
192. KURUCZ BENEDEK Gödöllői KC 0 10
193. KUTROVICS KORNÉL ANDRÁS Gödöllői KC 0 9
194. LIPÓTH BALÁZS Komárom VSE 0 1
195. MAJTÉNYI BERTOLD Solymári SC 0 1
196. MAROSI MÁRK Budakalászi SC 0 19
197. MISINSZKI LÁSZLÓ BENEDEK FTC KN KFT II. 0 19
198. MOLNÁR TAMÁS Pásztói KC 0 3
199. PÉTER BENCE Budakalászi SC 0 18
200. SZABÓ BENCE Solymári SC 0 18
201. SZÉKELY CSABA ATTILA Solymári SC 0 4
202. SZERENCSÉS MÁTÉ MAFC - Moyra Budaörs 0 8
203. SZUHÁCS ZSOLT Móri KSC 0 1
204. TARJÁNI PÁL Csömör KSK 0 2
205. TORMA BÁLINT MAFC - Moyra Budaörs 0 10
206. TURCSÁN GERGELY BOTOND Rákosmenti KSK 0 5
207. VAS-BOROSI ZOLTÁN Pásztói KC 0 16
208. VIRÁG MARTIN Pásztói KC 0 2
209. VOGYERACZKI PÉTER Pilisvörösvári KSK 0 14
210. ZSÁK KRISTÓF Csömör KSK 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó