Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB II női felnőtt-Dél-nyugat
2018. szeptember 15. szombat
14:00 Hévízi SK - Tolna KC 21 - 20
17:00 Marcali VSZSE - Veszprém Pannon SE 29 - 29
18:00 Duna-Pent NKSE - BBSC Balatonboglár 30 - 32
2018. szeptember 16. vasárnap
16:00 Kozármisleny SE U22 - PEAC 18 - 17
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KTC KFT U22 35 - 36
18:00 Csurgói NKC - Tamási KC 29 - 20
2018. szeptember 22. szombat
11:00 BBSC Balatonboglár - Csurgói NKC 20 - 30
16:00 Tamási KC - Bajnok DSE Nemesvámos 27 - 25
18:00 Tolna KC - Marcali VSZSE 26 - 27
2018. szeptember 23. vasárnap
11:00 PEAC - Duna-Pent NKSE 24 - 23
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Hévízi SK 25 - 28
17:00 Veszprém Pannon SE - Kozármisleny SE U22 20 - 33
2018. október 5. péntek
18:00 Tolna KC - Siófok KTC KFT U22 29 - 31
2018. október 6. szombat
14:00 Hévízi SK - Tamási KC 37 - 24
16:00 Kozármisleny SE U22 - Marcali VSZSE 33 - 23
18:00 Duna-Pent NKSE - Veszprém Pannon SE 25 - 28
2018. október 7. vasárnap
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - BBSC Balatonboglár 37 - 26
18:00 Csurgói NKC - PEAC 23 - 21
2018. október 13. szombat
12:45 PEAC - Bajnok DSE Nemesvámos 26 - 26
16:00 Kozármisleny SE U22 - Tolna KC 37 - 27
17:00 Marcali VSZSE - Duna-Pent NKSE 29 - 23
18:00 Tamási KC - Siófok KTC KFT U22 28 - 42
2018. október 14. vasárnap
11:00 BBSC Balatonboglár - Hévízi SK 31 - 28
17:00 Veszprém Pannon SE - Csurgói NKC 16 - 31
2018. október 20. szombat
12:00 Hévízi SK - PEAC 25 - 23
16:00 Siófok KTC KFT U22 - BBSC Balatonboglár 44 - 30
18:00 Tolna KC - Tamási KC 26 - 22
2018. október 21. vasárnap
16:00 Duna-Pent NKSE - Kozármisleny SE U22 25 - 32
17:00 Veszprém Pannon SE - Bajnok DSE Nemesvámos 28 - 30
17:00 Csurgói NKC - Marcali VSZSE 38 - 22
2018. október 26. péntek
17:00 PEAC - Siófok KTC KFT U22 36 - 32
2018. október 27. szombat
13:00 BBSC Balatonboglár - Tamási KC 31 - 29
16:00 Duna-Pent NKSE - Tolna KC 37 - 27
17:00 Marcali VSZSE - Bajnok DSE Nemesvámos 36 - 31
2018. október 28. vasárnap
16:00 Kozármisleny SE U22 - Csurgói NKC 31 - 30
17:00 Veszprém Pannon SE - Hévízi SK 25 - 24
2018. november 10. szombat
14:00 Hévízi SK - Marcali VSZSE 30 - 29
18:00 Tamási KC - PEAC 20 - 28
18:00 Tolna KC - BBSC Balatonboglár 36 - 30
2018. november 11. vasárnap
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE U22 22 - 24
17:00 Csurgói NKC - Duna-Pent NKSE 33 - 21
18:00 Siófok KTC KFT U22 - Veszprém Pannon SE 37 - 29
2018. november 17. szombat
11:00 PEAC - BBSC Balatonboglár 22 - 26
16:00 Kozármisleny SE U22 - Hévízi SK 32 - 25
17:00 Marcali VSZSE - Siófok KTC KFT U22 38 - 39
2018. november 18. vasárnap
14:00 Duna-Pent NKSE - Bajnok DSE Nemesvámos 32 - 31
17:00 Csurgói NKC - Tolna KC 43 - 22
17:00 Veszprém Pannon SE - Tamási KC 27 - 24
2018. november 24. szombat
14:00 Hévízi SK - Duna-Pent NKSE 36 - 25
16:00 Tamási KC - Marcali VSZSE 29 - 19
18:00 Tolna KC - PEAC 19 - 22
2018. november 25. vasárnap
15:00 BBSC Balatonboglár - Veszprém Pannon SE 32 - 27
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Kozármisleny SE U22 33 - 25
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Csurgói NKC 27 - 28
2018. december 1. szombat
14:00 Duna-Pent NKSE - Siófok KTC KFT U22 28 - 31
17:00 Marcali VSZSE - BBSC Balatonboglár 31 - 26
18:00 Kozármisleny SE U22 - Tamási KC 43 - 14
2018. december 2. vasárnap
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Tolna KC 30 - 29
17:00 Veszprém Pannon SE - PEAC 31 - 26
18:00 Csurgói NKC - Hévízi SK 22 - 18
2018. december 5. szerda
17:00 Marcali VSZSE - PEAC 28 - 25
2018. december 8. szombat
14:00 Hévízi SK - Bajnok DSE Nemesvámos 31 - 22
15:00 BBSC Balatonboglár - Kozármisleny SE U22 24 - 25
18:00 Tamási KC - Duna-Pent NKSE 29 - 33
18:00 Tolna KC - Veszprém Pannon SE 21 - 23
2018. december 9. vasárnap
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Csurgói NKC 25 - 32
2019. február 15. péntek
17:00 PEAC - Kozármisleny SE U22 19 - 30
2019. február 16. szombat
12:30 Veszprém Pannon SE - Marcali VSZSE 26 - 25
13:00 BBSC Balatonboglár - Duna-Pent NKSE 38 - 27
16:00 Tamási KC - Csurgói NKC 20 - 25
18:00 Tolna KC - Hévízi SK 21 - 27
2019. február 17. vasárnap
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Bajnok DSE Nemesvámos 26 - 31
2019. február 23. szombat
14:00 Hévízi SK - Siófok KTC KFT U22
17:00 Marcali VSZSE - Tolna KC
2019. február 24. vasárnap
11:00 Kozármisleny SE U22 - Veszprém Pannon SE
17:00 Csurgói NKC - BBSC Balatonboglár
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Tamási KC
17:00 Duna-Pent NKSE - PEAC
2019. március 2. szombat
11:00 PEAC - Csurgói NKC
16:00 Tamási KC - Hévízi SK
17:00 Marcali VSZSE - Kozármisleny SE U22
2019. március 3. vasárnap
13:00 BBSC Balatonboglár - Bajnok DSE Nemesvámos
15:00 Veszprém Pannon SE - Duna-Pent NKSE
18:00 Siófok KTC KFT U22 - Tolna KC
2019. március 9. szombat
14:00 Hévízi SK - BBSC Balatonboglár
18:00 Tolna KC - Kozármisleny SE U22
2019. március 10. vasárnap
14:00 Duna-Pent NKSE - Marcali VSZSE
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - PEAC
17:00 Csurgói NKC - Veszprém Pannon SE
18:00 Siófok KTC KFT U22 - Tamási KC
2019. március 16. szombat
11:00 BBSC Balatonboglár - Siófok KTC KFT U22
13:00 PEAC - Hévízi SK
16:00 Tamási KC - Tolna KC
16:00 Kozármisleny SE U22 - Duna-Pent NKSE
17:00 Marcali VSZSE - Csurgói NKC
2019. március 17. vasárnap
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon SE
2019. március 30. szombat
14:00 Hévízi SK - Veszprém Pannon SE
16:00 Tamási KC - BBSC Balatonboglár
18:00 Tolna KC - Duna-Pent NKSE
2019. március 31. vasárnap
16:00 Siófok KTC KFT U22 - PEAC
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Marcali VSZSE
17:00 Csurgói NKC - Kozármisleny SE U22
2019. április 6. szombat
11:00 PEAC - Tamási KC
14:00 Duna-Pent NKSE - Csurgói NKC
17:00 Marcali VSZSE - Hévízi SK
2019. április 7. vasárnap
15:00 BBSC Balatonboglár - Tolna KC
15:00 Veszprém Pannon SE - Siófok KTC KFT U22
16:00 Kozármisleny SE U22 - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. április 13. szombat
14:00 Hévízi SK - Kozármisleny SE U22
16:00 Tamási KC - Veszprém Pannon SE
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Duna-Pent NKSE
18:00 Tolna KC - Csurgói NKC
2019. április 14. vasárnap
15:00 BBSC Balatonboglár - PEAC
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Marcali VSZSE
2019. április 20. szombat
17:00 Marcali VSZSE - Tamási KC
2019. április 27. szombat
13:00 PEAC - Tolna KC
2019. április 28. vasárnap
14:00 Duna-Pent NKSE - Hévízi SK
15:00 Veszprém Pannon SE - BBSC Balatonboglár
16:00 Kozármisleny SE U22 - Siófok KTC KFT U22
16:00 Csurgói NKC - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. május 11. szombat
11:00 PEAC - Veszprém Pannon SE
14:00 Hévízi SK - Csurgói NKC
16:00 Tamási KC - Kozármisleny SE U22
18:00 Tolna KC - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. május 12. vasárnap
13:00 BBSC Balatonboglár - Marcali VSZSE
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Duna-Pent NKSE
2019. május 18. szombat
13:00 PEAC - Marcali VSZSE
18:00 Kozármisleny SE U22 - BBSC Balatonboglár
2019. május 19. vasárnap
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Hévízi SK
15:00 Veszprém Pannon SE - Tolna KC
17:00 Duna-Pent NKSE - Tamási KC
17:00 Csurgói NKC - Siófok KTC KFT U22
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Csurgói NKC 12 11 0 1 364 263 101 22
2. Kozármisleny SE U22 12 11 0 1 363 279 84 22
3. Siófok KTC KFT U22 12 8 0 4 401 369 32 16
4. Hévízi SK 12 8 0 4 330 299 31 16
5. Veszprém Pannon SE 12 6 1 5 309 337 -28 13
6. BBSC Balatonboglár 12 6 0 6 346 366 -20 12
7. Marcali VSZSE 12 5 1 6 336 355 -19 11
8. Bajnok DSE Nemesvámos 12 4 1 7 347 349 -2 9
9. PEAC 12 4 1 7 289 301 -12 9
10. Duna-Pent NKSE 12 3 0 9 329 370 -41 6
11. Tolna KC 12 2 0 10 303 350 -47 4
12. Tamási KC 12 2 0 10 286 365 -79 4
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. CSAJKÓ ELIZA Tolna KC 83 11
2. WALD KÍRA Siófok KTC KFT U22 83 12
3. KISS ERZSÉBET BBSC Balatonboglár 80 11
4. MIHÁLYI FANNI BBSC Balatonboglár 79 11
5. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE U22 78 11
6. GULYÁS LENKE Tamási KC 75 11
7. ÁCS ANNA Veszprém Pannon SE 73 10
8. LANCZKI ESZTER ZSÓFIA Tamási KC 73 10
9. BURGHARDT LUKRÉCIA Hévízi SK 71 11
10. VIDA CSENGE Bajnok DSE Nemesvámo 71 12
11. TAKÁCS DUSMÁTA Csurgói NKC 69 11
12. GÁCSER KLAUDIA Hévízi SK 67 10
13. GYÁNÓ KINGA BBSC Balatonboglár 62 11
14. GÁL DÓRA Tolna KC 59 11
15. NEMES LAURA Siófok KTC KFT U22 56 12
16. SZIVA-BALOGH PIROSKA Marcali VSZSE 55 11
17. SZABÓ ESZTER ERIKA Marcali VSZSE 54 10
18. ÁY NIKOLETT Csurgói NKC 53 11
19. LAPOS LAURA Siófok KTC KFT U22 51 12
20. REGOVICS VILHELMINA Veszprém Pannon SE 49 11
21. SZŰCS RITA Duna-Pent NKSE 49 11
22. KAPINYA DIÁNA Duna-Pent NKSE 48 11
23. LEITNER DORINA Kozármisleny SE U22 48 9
24. TAKÁCS ESZTER Siófok KTC KFT U22 48 12
25. ZAJCSEKNÉ DRÁVAI GYÖNGYI Csurgói NKC 46 9
26. KANYÓ VIKTÓRIA PEAC 43 11
27. MÁTÉ FANNI SZABINA Bajnok DSE Nemesvámo 43 11
28. DOMBÓVÁRI DÓRA Marcali VSZSE 42 11
29. PÁL ESZTER Duna-Pent NKSE 42 8
30. PÁSZTOR KATA Tolna KC 42 10
31. BERECZ NIKOLETT ERIKA Hévízi SK 41 11
32. JUHÁSZ FANNI Siófok KTC KFT U22 40 9
33. DUZSIK NIKOLETT Marcali VSZSE 39 11
34. FACSKÓ PETRA Duna-Pent NKSE 38 11
35. SZABÓ ANNA Bajnok DSE Nemesvámo 38 9
36. URBÁN EDINA Marcali VSZSE 37 11
37. GÁL DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 36 11
38. KREUTZ KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 36 12
39. LENGYELFALUSY VIVIEN Tolna KC 36 11
40. TAKÁCS INEZ Csurgói NKC 36 11
41. KADLICSEK ZEA Siófok KTC KFT U22 35 12
42. PANCZÁK PETRA Duna-Pent NKSE 35 10
43. HÁMORI RÉKA PEAC 34 11
44. JENCSKI BEATRIX Csurgói NKC 34 11
45. LOZSI ANNA Veszprém Pannon SE 34 11
46. POTONJAC ANA MARIA PEAC 34 11
47. SZABADI SZIMONETTA Marcali VSZSE 34 10
48. BODÓ SZABINA Csurgói NKC 33 11
49. PÉTER PANNA DOROTTYA Kozármisleny SE U22 31 6
50. VINCZE ORSOLYA PEAC 30 11
51. GAÁL VIRÁG Marcali VSZSE 29 11
52. SALAMON CSILLA Tamási KC 29 11
53. BURGHARDT VICTORIA BBSC Balatonboglár 28 10
54. GYENIS ALEXANDRA PEAC 28 8
55. UJHÁZI PETRA VIVIEN Duna-Pent NKSE 28 10
56. MENYHEI RÉKA Kozármisleny SE U22 27 9
57. CZIGÁNY NÓRA Hévízi SK 26 11
58. GAÁL ORSOLYA Tolna KC 26 11
59. JAKSICS REBEKA Veszprém Pannon SE 25 8
60. SÁRI JÚLIA Bajnok DSE Nemesvámo 25 9
61. BALOGH BABETT Bajnok DSE Nemesvámo 24 6
62. MAURER KINGA Bajnok DSE Nemesvámo 24 11
63. SÁKOVICS KITTI Tamási KC 23 9
64. LAZIC VANJA Kozármisleny SE U22 22 8
65. SOLYMOSI DÓRA Duna-Pent NKSE 22 11
66. HILD LAURA PEAC 21 10
67. BERKES KITTI Duna-Pent NKSE 20 11
68. HOLCZBAUER ZSÓFIA Hévízi SK 20 10
69. HUMEL LUCIJA Kozármisleny SE U22 20 10
70. KERSÁK NOÉMI Tamási KC 20 7
71. IZSÁK ADÉL Tolna KC 19 10
72. SÁKOVICS BETTINA Tamási KC 19 10
73. SCHMAL PETRA PEAC 19 11
74. SZANDAI MARTINA Csurgói NKC 19 8
75. BUZÁS DOROTTYA Hévízi SK 18 11
76. CSEBERKO ROMINA Hévízi SK 18 11
77. DANKÓ LEA PEAC 17 10
78. POTONDI DIÁNNA Siófok KTC KFT U22 17 8
79. RÉTI KLAUDIA EVELIN Kozármisleny SE U22 17 11
80. BOTT BOGLÁRKA Siófok KTC KFT U22 16 8
81. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE U22 16 9
82. MÉSZÁROS MELINDA BBSC Balatonboglár 16 4
83. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE U22 16 10
84. JÁROSSY DOMINIKA Veszprém Pannon SE 15 4
85. KŐSZEGI BIANKA Veszprém Pannon SE 15 9
86. KUN BOGLÁRKA Veszprém Pannon SE 15 11
87. MÁJ MÓNIKA BBSC Balatonboglár 15 11
88. PERVEIN ORSOLYA KATA Csurgói NKC 15 11
89. RACZKÓ PETRA Csurgói NKC 15 11
90. ROSENBERGER RITA PEAC 15 11
91. HORVÁTH ZSÓFIA PEAC 14 11
92. JUHÁSZ ANNA Veszprém Pannon SE 14 10
93. MARKOVICS REBEKA Kozármisleny SE U22 14 5
94. FEHÉR KITTI Hévízi SK 13 7
95. PAPP VIVIEN Marcali VSZSE 13 10
96. BARCZA KÍRA Bajnok DSE Nemesvámo 12 10
97. BARKÓCZI DORINA Siófok KTC KFT U22 12 6
98. BORBÁS DZSENIFER Duna-Pent NKSE 12 7
99. GAÁL DORINA Bajnok DSE Nemesvámo 12 11
100. KOVÁCS KRISZTINA Veszprém Pannon SE 12 10
101. KOVARSZKI BEATRIX Hévízi SK 12 11
102. BALOGH HANGA Siófok KTC KFT U22 11 4
103. GASCHLER DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 11 11
104. SEEMANN KATALIN Tamási KC 11 11
105. BORSI BIANKA Hévízi SK 10 9
106. LÁZA DZSENIFER Csurgói NKC 10 11
107. MOLNÁR BIANKA BBSC Balatonboglár 10 10
108. MÁTÉ ZSANETT Tolna KC 9 11
109. ERDŐSI LUCA Siófok KTC KFT U22 8 12
110. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE U22 8 10
111. PÁLFI PANNA PEAC 8 7
112. UJHELYI VIVIEN Veszprém Pannon SE 8 6
113. ACSAI SAROLTA Kozármisleny SE U22 7 8
114. BOZSOK DÓRA BBSC Balatonboglár 7 1
115. GÖNCZI LÍVIA Veszprém Pannon SE 7 11
116. MATUCZA GABRIELLA Duna-Pent NKSE 7 8
117. MÜLLERLEI BIANKA Kozármisleny SE U22 7 11
118. PÓCZIK KATA Siófok KTC KFT U22 7 3
119. POCSAY ESZTER Kozármisleny SE U22 7 4
120. FARKAS ESZTER Tamási KC 6 9
121. GOTTHÁRD KATALIN BBSC Balatonboglár 6 8
122. VÁGÓ MARIETTA Hévízi SK 6 10
123. BODNÁR MIKOLT Veszprém Pannon SE 5 6
124. FÖLKER LAURA Tamási KC 5 8
125. KAMEN CHIARA Siófok KTC KFT U22 5 7
126. PÁSZTOR FANNI Tolna KC 5 1
127. SZABÓ PANNA Bajnok DSE Nemesvámo 5 1
128. ZEBA LUCIJA Kozármisleny SE U22 5 1
129. BORSOS DORA Bajnok DSE Nemesvámo 4 5
130. CZECHMEISTER BOGLÁRKA Siófok KTC KFT U22 4 4
131. GYARMATI LILLA Bajnok DSE Nemesvámo 4 5
132. KOZSÁN VIVIEN Kozármisleny SE U22 4 5
133. KUTI MELITTA Marcali VSZSE 4 11
134. SZENTPÉTERI CSILLA Veszprém Pannon SE 4 8
135. TOLLER B. ZSUZSANNA BBSC Balatonboglár 4 8
136. TÓTH JÁZMIN Siófok KTC KFT U22 4 11
137. VÉGH VIKTÓRIA Veszprém Pannon SE 4 3
138. ZENTE EDINA ANNA Kozármisleny SE U22 4 7
139. CZINDERI IVETT Csurgói NKC 3 4
140. FÜSTÖS NÓRA VERONIKA Csurgói NKC 3 10
141. GYENIS DORKA PEAC 3 2
142. SÁRFI ANETT Marcali VSZSE 3 10
143. MOLNÁR VIRÁG Siófok KTC KFT U22 2 11
144. NAGY SÁRA Tamási KC 2 9
145. RIBÁNYI LUCA Tamási KC 2 6
146. RUDOLF ADÉL FRANCISKA PEAC 2 9
147. SCHMIDT INGRID PEAC 2 7
148. SZABÓ DÓRA Veszprém Pannon SE 2 7
149. SZEDER RÉKA Csurgói NKC 2 11
150. SZMACSKA LILIANA Tolna KC 2 9
151. SZÖLLŐSI FLÓRA Bajnok DSE Nemesvámo 2 1
152. BALOGH BIBORKA Csurgói NKC 1 5
153. BALOGH BLANKA Hévízi SK 1 11
154. GLÜCK ENIKŐ Duna-Pent NKSE 1 6
155. JÁNOS FRUZSINA Tamási KC 1 10
156. KOÓSZ EVELIN Siófok KTC KFT U22 1 8
157. LUJBER NIKOLETT BBSC Balatonboglár 1 9
158. MEGYERI ZSÓFIA Marcali VSZSE 1 8
159. MENYHEI CSENGE Kozármisleny SE U22 1 1
160. MISTINA FANNI Siófok KTC KFT U22 1 12
161. NOVÁK LAURA Veszprém Pannon SE 1 2
162. OBENDORF VANDA Tolna KC 1 1
163. VASKÓ JÚLIA Kozármisleny SE U22 1 11
164. BÁN FARKAS DOROTTYA Hévízi SK 0 11
165. BARKÓCZI VALENTINA Tamási KC 0 5
166. BATICZ DORINA Csurgói NKC 0 1
167. BOCSKOR ANNA Kozármisleny SE U22 0 1
168. BÖDÖR SZILVIA Marcali VSZSE 0 11
169. CSERPÁN VIRÁG PEAC 0 1
170. DOBOS NÓRA Duna-Pent NKSE 0 9
171. DOMSA ÉVA Tolna KC 0 9
172. FONYÓDI EMESE BBSC Balatonboglár 0 11
173. FORSTER ADÉL Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
174. FRITZ ÁGNES BBSC Balatonboglár 0 1
175. FURKA ALÍZ Tolna KC 0 1
176. FÜZESI RITA PEAC 0 8
177. GAJAI GRÉTA Tolna KC 0 1
178. GRÓF EMESE BBSC Balatonboglár 0 9
179. HAJÓS PETRA BBSC Balatonboglár 0 9
180. HALÁSZ NIKOLETT Hévízi SK 0 6
181. HINGYI BEATRIX Duna-Pent NKSE 0 1
182. HINGYI ZITA Duna-Pent NKSE 0 2
183. HORÁK HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 11
184. HORVÁTH VANESSA PEAC 0 9
185. IVÁNFAI CSILLAG Veszprém Pannon SE 0 2
186. JANKÓ ENIKŐ Tamási KC 0 2
187. KACZOR GRÉTA Duna-Pent NKSE 0 8
188. KÁLMÁN LINA Duna-Pent NKSE 0 10
189. KEMÉNY HANNA PEAC 0 10
190. KISS ORSOLYA Csurgói NKC 0 11
191. KOZMA BOGLÁRKA Csurgói NKC 0 7
192. LEIN ANIKÓ Marcali VSZSE 0 6
193. LÉNÁRT ESZTER Tolna KC 0 11
194. MAGYAR NIKOLETT Veszprém Pannon SE 0 11
195. MAROSI DZSENIFER Veszprém Pannon SE 0 2
196. MOLNÁR ANNA Hévízi SK 0 11
197. NAGY PATRÍCIA Veszprém Pannon SE 0 4
198. NAGYVIZELI JÁZMIN NOÉMI Csurgói NKC 0 1
199. NÉMETH ORSOLYA Kozármisleny SE U22 0 10
200. NYIRI KLAUDIA BBSC Balatonboglár 0 7
201. ORBÁN LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
202. PÁNDI GABRIELLA MÁRIA Siófok KTC KFT U22 0 1
203. PAPP DÓRA Veszprém Pannon SE 0 5
204. PENZER KATA Hévízi SK 0 6
205. PERGEL KATALIN Duna-Pent NKSE 0 3
206. PINTÉR MARIANN Tamási KC 0 1
207. SÁNDOR HENRIETTA PEAC 0 6
208. SÁROSI NANETTA Siófok KTC KFT U22 0 1
209. SÓLYOMVÁRI CSENGE PEAC 0 8
210. SOMOGYVÁRI ESZTER PEAC 0 2
211. SOMORÁCZ LEILA Veszprém Pannon SE 0 3
212. SZALAI PETRA Siófok KTC KFT U22 0 1
213. SZALAI SZONJA Tamási KC 0 6
214. SZATNIK MARTINA BBSC Balatonboglár 0 1
215. SZERDAHELYI ÉVA Veszprém Pannon SE 0 6
216. SZILÁGYI VERONIKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 1
217. SZITÁS ANETT Duna-Pent NKSE 0 3
218. SZKLENÁR JANKA Kozármisleny SE U22 0 2
219. TANCZ KINGA Tolna KC 0 11
220. TELKES ÉVA REBEKA Marcali VSZSE 0 10
221. TORMA KINGA Siófok KTC KFT U22 0 11
222. TÓTH BOGLÁRKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 1
223. TÓTH IVETT Csurgói NKC 0 11
224. UJHELYI HETTI Veszprém Pannon SE 0 7
225. VÁNYI LILI Tolna KC 0 2
226. VARGA ESZTER Veszprém Pannon SE 0 1
227. VÉGI KATALIN Tamási KC 0 1
228. VUKMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE U22 0 4
229. ZÓKA-GYŐRI VIKTÓRIA BBSC Balatonboglár 0 11
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó