Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat
2018. szeptember 16. vasárnap
13:00 PEAC - Sport36-Komló U23 34 - 40
16:00 Bajai KSE - Rinyamenti KC 27 - 29
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - MEZDEPO Holler UFC 40 - 29
16:00 Hőgyészi SC - Dél Takarék Mecseknádasd 25 - 25
17:00 Kalocsai KC - Satelit SE 31 - 21
17:00 Kiskőrösi KS Kft - Kiskunhalas UKSC 27 - 21
2018. szeptember 21. péntek
19:00 Rinyamenti KC - PEAC 22 - 30
2018. szeptember 22. szombat
16:00 Sport36-Komló U23 - Kalocsai KC 26 - 30
17:00 Kiskunhalas UKSC - Bajai KSE 19 - 29
18:00 MEZDEPO Holler UFC - Kiskőrösi KS Kft 26 - 27
2018. szeptember 23. vasárnap
17:00 Dél Takarék Mecseknádasd - MK Pelikán-Siklós KC 25 - 23
18:00 Satelit SE - Hőgyészi SC 22 - 29
2018. szeptember 29. szombat
18:00 Kalocsai KC - Rinyamenti KC 26 - 28
18:00 Kiskőrösi KS Kft - Dél Takarék Mecseknádasd 29 - 35
18:00 MK Pelikán-Siklós KC - Hőgyészi SC 38 - 29
18:00 Satelit SE - Sport36-Komló U23 15 - 36
2018. szeptember 30. vasárnap
14:00 PEAC - Kiskunhalas UKSC 40 - 29
16:00 Bajai KSE - MEZDEPO Holler UFC 38 - 28
2018. október 6. szombat
17:00 Kiskunhalas UKSC - Kalocsai KC 23 - 31
18:00 Hőgyészi SC - Kiskőrösi KS Kft 36 - 26
18:00 MEZDEPO Holler UFC - PEAC 31 - 32
2018. október 7. vasárnap
13:00 Rinyamenti KC - Sport36-Komló U23 25 - 23
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Satelit SE 32 - 22
16:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Bajai KSE 25 - 24
2018. október 13. szombat
11:00 Sport36-Komló U23 - Kiskunhalas UKSC 42 - 27
18:00 Kalocsai KC - MEZDEPO Holler UFC 41 - 27
18:00 Satelit SE - Rinyamenti KC 22 - 16
2018. október 14. vasárnap
14:00 PEAC - Dél Takarék Mecseknádasd 31 - 29
16:00 Bajai KSE - Hőgyészi SC 27 - 35
17:00 Kiskőrösi KS Kft - MK Pelikán-Siklós KC 19 - 20
2018. október 20. szombat
17:00 Kiskunhalas UKSC - Rinyamenti KC 27 - 35
18:00 Kiskőrösi KS Kft - Satelit SE 25 - 23
2018. október 21. vasárnap
11:00 Sport36-Komló U23 - MEZDEPO Holler UFC 33 - 26
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Bajai KSE 28 - 23
16:00 Hőgyészi SC - PEAC 30 - 33
16:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Kalocsai KC 30 - 25
2018. október 27. szombat
18:00 Rinyamenti KC - Kiskőrösi KS Kft 33 - 27
2018. november 10. szombat
18:00 Kalocsai KC - Hőgyészi SC 25 - 27
18:00 Satelit SE - Kiskunhalas UKSC 35 - 23
2018. november 11. vasárnap
11:00 Sport36-Komló U23 - Dél Takarék Mecseknádasd 21 - 30
16:00 PEAC - MK Pelikán-Siklós KC 31 - 25
16:00 Bajai KSE - Kiskőrösi KS Kft 26 - 29
2018. november 17. szombat
16:00 Kiskőrösi KS Kft - PEAC 25 - 32
2018. november 18. vasárnap
16:00 Bajai KSE - Satelit SE 30 - 31
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kalocsai KC 38 - 30
16:00 Hőgyészi SC - Sport36-Komló U23 35 - 32
16:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Rinyamenti KC 10 - 0
2018. november 22. csütörtök
19:00 PEAC - Bajai KSE 35 - 28
2018. november 24. szombat
16:00 Kalocsai KC - Kiskőrösi KS Kft 30 - 21
16:00 Rinyamenti KC - Hőgyészi SC 31 - 23
17:00 Kiskunhalas UKSC - Dél Takarék Mecseknádasd 23 - 30
2018. november 25. vasárnap
11:00 Sport36-Komló U23 - MK Pelikán-Siklós KC 26 - 27
2018. december 2. vasárnap
16:00 Bajai KSE - Kalocsai KC 26 - 31
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Rinyamenti KC 25 - 24
16:00 Hőgyészi SC - Kiskunhalas UKSC 34 - 22
17:00 Kiskőrösi KS Kft - Sport36-Komló U23 25 - 25
18:00 PEAC - Satelit SE 45 - 22
2018. december 8. szombat
17:00 Kiskunhalas UKSC - MK Pelikán-Siklós KC 23 - 32
18:00 Kalocsai KC - PEAC 35 - 29
18:00 Satelit SE - Dél Takarék Mecseknádasd 30 - 34
2018. december 9. vasárnap
11:00 Sport36-Komló U23 - Bajai KSE 35 - 22
2019. február 16. szombat
17:00 Sport36-Komló U23 - PEAC
19:00 Rinyamenti KC - Bajai KSE
2019. február 17. vasárnap
16:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Hőgyészi SC
17:00 Kiskunhalas UKSC - Kiskőrösi KS Kft
17:00 Satelit SE - Kalocsai KC
2019. február 23. szombat
18:00 Kalocsai KC - Sport36-Komló U23
18:00 MK Pelikán-Siklós KC - Dél Takarék Mecseknádasd
2019. február 24. vasárnap
12:00 PEAC - Rinyamenti KC
16:00 Bajai KSE - Kiskunhalas UKSC
16:00 Hőgyészi SC - Satelit SE
2019. március 2. szombat
16:00 Kiskunhalas UKSC - PEAC
18:00 Rinyamenti KC - Kalocsai KC
2019. március 3. vasárnap
13:00 Sport36-Komló U23 - Satelit SE
16:00 Hőgyészi SC - MK Pelikán-Siklós KC
16:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Kiskőrösi KS Kft
2019. március 8. péntek
18:30 Sport36-Komló U23 - Rinyamenti KC
2019. március 9. szombat
17:00 Satelit SE - MK Pelikán-Siklós KC
18:00 Kiskőrösi KS Kft - Hőgyészi SC
2019. március 10. vasárnap
16:00 Bajai KSE - Dél Takarék Mecseknádasd
18:00 Kalocsai KC - Kiskunhalas UKSC
2019. március 16. szombat
17:00 Kiskunhalas UKSC - Sport36-Komló U23
18:00 Rinyamenti KC - Satelit SE
2019. március 17. vasárnap
16:00 Dél Takarék Mecseknádasd - PEAC
16:00 Hőgyészi SC - Bajai KSE
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kiskőrösi KS Kft
2019. március 23. szombat
17:00 Satelit SE - Kiskőrösi KS Kft
18:00 Rinyamenti KC - Kiskunhalas UKSC
2019. március 24. vasárnap
12:00 PEAC - Hőgyészi SC
16:00 Bajai KSE - MK Pelikán-Siklós KC
18:00 Kalocsai KC - Dél Takarék Mecseknádasd
2019. március 30. szombat
17:00 Kiskunhalas UKSC - Satelit SE
18:00 Kiskőrösi KS Kft - Bajai KSE
2019. március 31. vasárnap
16:00 Hőgyészi SC - Kalocsai KC
16:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Sport36-Komló U23
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - PEAC
2019. április 6. szombat
17:00 Sport36-Komló U23 - Hőgyészi SC
17:00 Satelit SE - Bajai KSE
18:00 Kalocsai KC - MK Pelikán-Siklós KC
18:00 Rinyamenti KC - Dél Takarék Mecseknádasd
2019. április 7. vasárnap
18:00 PEAC - Kiskőrösi KS Kft
2019. április 13. szombat
18:00 Kiskőrösi KS Kft - Rinyamenti KC
2019. április 18. csütörtök
19:00 MK Pelikán-Siklós KC - Sport36-Komló U23
2019. április 26. péntek
19:00 Hőgyészi SC - Rinyamenti KC
2019. április 27. szombat
18:00 Kiskőrösi KS Kft - Kalocsai KC
2019. április 28. vasárnap
16:00 Bajai KSE - PEAC
16:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Kiskunhalas UKSC
2019. május 4. szombat
18:00 Rinyamenti KC - MK Pelikán-Siklós KC
2019. május 11. szombat
12:00 Kiskunhalas UKSC - Hőgyészi SC
17:00 Satelit SE - PEAC
18:00 Kalocsai KC - Bajai KSE
2019. május 12. vasárnap
13:00 Sport36-Komló U23 - Kiskőrösi KS Kft
2019. május 18. szombat
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kiskunhalas UKSC
2019. május 19. vasárnap
14:00 Bajai KSE - Sport36-Komló U23
16:00 Dél Takarék Mecseknádasd - Satelit SE
18:00 PEAC - Kalocsai KC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Dél Takarék Mecseknádasd 10 8 1 1 273 231 42 17
2. PEAC 10 8 0 2 340 285 55 16
3. MK Pelikán-Siklós KC 10 8 0 2 288 252 36 16
4. Hőgyészi SC 10 6 1 3 303 281 22 13
5. Kalocsai KC 10 6 0 4 294 269 25 12
6. Rinyamenti KC 10 6 0 4 243 240 3 12
7. Sport36-Komló U23 10 4 1 5 306 270 36 9
8. Kiskőrösi KS Kft 10 3 1 6 253 281 -28 7
9. Satelit SE 10 3 0 7 243 301 -58 6
10. Bajai KSE 10 1 0 9 262 297 -35 2
11. Kiskunhalas UKSC 10 0 0 10 237 335 -98 0
12. MEZDEPO Holler UFC (TÖRÖLVE)
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SZVÉTEK BALÁZS Kalocsai KC 82 10
2. SZOMOR OLIVÉR PEAC 76 10
3. HARANGOZÓ GERGŐ Kiskőrösi KS Kft 70 9
4. PALJAR MATEJ MATO Satelit SE 66 9
5. MÉSZÁROS DÁVID Bajai KSE 61 10
6. KATONA BENCE Kalocsai KC 59 10
7. BÉRCES PATRIK Dél Takarék Mecsekná 58 9
8. BOJTOR DÁVID Rinyamenti KC 56 9
9. ILLÉS LEVENTE Sport36-Komló U23 55 10
10. LIPÓTZY MÁTÉ JÁNOS PEAC 54 10
11. VOJKOVICS ISTVÁN Hőgyészi SC 54 10
12. HOFFMANN JÓZSEF Sport36-Komló U23 52 7
13. RUMI ÁDÁM Kalocsai KC 51 10
14. GYŐRI PÉTER Dél Takarék Mecsekná 49 8
15. KOVÁCSEVICS ISTVÁN Satelit SE 49 10
16. SZABÓ TIBOR Hőgyészi SC 48 10
17. SZOMMER ERIK MK Pelikán-Siklós KC 48 8
18. SZTÁRAI PÉTER MK Pelikán-Siklós KC 47 9
19. TEMESVÁRI ZALÁN MK Pelikán-Siklós KC 47 10
20. THIESZ TAMÁS Kiskőrösi KS Kft 44 10
21. BÁLINT BENJAMIN Dél Takarék Mecsekná 40 9
22. SZENTGYÖRGYI JÓZSEF Kiskőrösi KS Kft 39 7
23. BARANYAI ZSOLT Satelit SE 38 10
24. BOCK MILÁN Hőgyészi SC 38 10
25. KOVÁCS ROLAND MK Pelikán-Siklós KC 38 10
26. MANOJLOVITY SZTEFÁN Sport36-Komló U23 38 6
27. SCHMIDT RAUL KORNÉL Kalocsai KC 38 10
28. VOJKOVICS GYULA Hőgyészi SC 36 10
29. HŐGYE PÉTER Bajai KSE 35 10
30. KOZICS ATTILA Rinyamenti KC 35 9
31. NAGY TAMÁS PEAC 34 10
32. TRISCHLER MÁTÉ Sport36-Komló U23 34 9
33. FREY TAMÁS Dél Takarék Mecsekná 33 9
34. KÉKESI SZABOLCS PEAC 33 10
35. CHALUPA GERGŐ Bajai KSE 32 10
36. ZUDER ENZO PEAC 32 10
37. BALLA GÁBOR Kalocsai KC 29 10
38. GAJDOS DÁNIEL Sport36-Komló U23 29 10
39. HARKAI BÁLINT Kiskunhalas UKSC 29 8
40. VAJDA KORNÉL PEAC 29 6
41. VALD BENJAMIN Hőgyészi SC 29 10
42. SZÁNTOSI TIBOR Bajai KSE 26 10
43. GELENCSÉR LÁSZLÓ Rinyamenti KC 25 7
44. HORVÁTH CZINGER GYÖRGY Kiskunhalas UKSC 25 8
45. SIPOS TAMÁS MK Pelikán-Siklós KC 25 10
46. TEIMEL RÓBERT Hőgyészi SC 25 6
47. FEKETE TAMÁS MK Pelikán-Siklós KC 24 7
48. ZUBORNYÁK DÁVID Kiskunhalas UKSC 24 6
49. PAIC RÓBERT Kiskunhalas UKSC 22 8
50. SZÖGI BALÁZS PEAC 22 10
51. BALÁZS OLIVÉR Dél Takarék Mecsekná 21 8
52. GYENIZSE LÁSZLÓ Kiskunhalas UKSC 21 10
53. NYITRAI MIKLÓS Hőgyészi SC 21 8
54. PAVLOVIC MILOVAN Bajai KSE 21 8
55. GALFI DAVOR Bajai KSE 20 10
56. HORVÁTH GERGŐ Rinyamenti KC 20 9
57. HORVÁTH NORBERT Bajai KSE 19 6
58. BURKUS BARNABÁS Bajai KSE 18 8
59. FÜLE CSABA Rinyamenti KC 18 8
60. SÁRICZ GÁBOR Bajai KSE 18 10
61. SZEKULA LAJOS MÁTÉ Kiskunhalas UKSC 18 10
62. TAKÁCS LÁSZLÓ Rinyamenti KC 18 8
63. VÖRÖSVÁCZKI TIBOR Kiskunhalas UKSC 18 3
64. OKLOPCIC BOJAN Satelit SE 17 4
65. RUSKÓ BALÁZS Kiskőrösi KS Kft 17 10
66. VASS PÉTER Kiskőrösi KS Kft 17 5
67. VIDÓK PATRIK Kalocsai KC 17 10
68. KAÁLI NAGY KENDE Sport36-Komló U23 16 8
69. KÁLÓCZI DÁNIEL Dél Takarék Mecsekná 16 9
70. NYERS TAMÁS Sport36-Komló U23 16 10
71. PAPP ANDRÁS Dél Takarék Mecsekná 16 9
72. BOGNÁR ÁRON PEAC 15 10
73. CSONKA PATRIK Rinyamenti KC 15 7
74. GADÁNYI TIBOR Hőgyészi SC 15 7
75. KÁLMÁN DÁVID Dél Takarék Mecsekná 15 8
76. SZUHÁNYI ZOLTÁN Kiskunhalas UKSC 15 3
77. VONYA KORNÉL PEAC 15 10
78. KUKIC SASA Satelit SE 14 4
79. LIPTAI JÁNOS Dél Takarék Mecsekná 14 9
80. MAGYAR BARNABÁS Rinyamenti KC 14 6
81. TÓTH TAMÁS Kiskunhalas UKSC 14 4
82. ZATURECZKI KEVIN Hőgyészi SC 14 10
83. WERNER RICHÁRD MK Pelikán-Siklós KC 13 5
84. FINTA GYULA Sport36-Komló U23 12 6
85. KIS DÁNIEL Sport36-Komló U23 12 2
86. LEBÁR BENCE Rinyamenti KC 12 8
87. NAGY GÁBOR Kiskunhalas UKSC 12 9
88. TEIMEL MÁRK Hőgyészi SC 12 10
89. TRATNYEK GERGŐ Satelit SE 12 9
90. BREJÁK ISTVÁN Satelit SE 11 10
91. MEZEI DÁVID Kiskunhalas UKSC 11 8
92. VIRÁG LÁSZLÓ MK Pelikán-Siklós KC 11 10
93. BALOGH PATRIK Sport36-Komló U23 10 10
94. BECK MÁTÉ Sport36-Komló U23 10 3
95. KANURIC NENAD Kiskunhalas UKSC 10 3
96. SIPOS VIKTOR MK Pelikán-Siklós KC 10 10
97. BAKSA RICHÁRD Kalocsai KC 9 9
98. GUCSI MÁTÉ Kiskőrösi KS Kft 9 10
99. KEMÉNY LEVENTE GÉZA PEAC 9 10
100. KOZICS LÁSZLÓ ATTILA Rinyamenti KC 9 9
101. KULCSÁR FERENC Kiskőrösi KS Kft 9 9
102. TIMÁR BÁLINT Satelit SE 9 10
103. BEZSENYI ÁKOS Kiskőrösi KS Kft 8 4
104. GÁL BERTOLD SÁNDOR Rinyamenti KC 8 8
105. HORVÁTH MARCELL Rinyamenti KC 8 6
106. HUNYADI MÁRK Kiskőrösi KS Kft 8 7
107. KOVÁCSEVICS ISTVÁN Sport36-Komló U23 8 4
108. METCZ DÁVID Sport36-Komló U23 8 6
109. NAGY SZILÁRD Satelit SE 8 6
110. VELKY PÉTER Hőgyészi SC 8 3
111. BARNA IMRE MÁRK Kiskőrösi KS Kft 7 5
112. KRIZMANICS GÁBOR MK Pelikán-Siklós KC 7 10
113. TÓTH PÉTER Satelit SE 7 6
114. CSERNYIK MÁTÉ PEAC 6 3
115. FEJES ATTILA Kiskunhalas UKSC 6 6
116. POLERECZKI PÁL Kiskőrösi KS Kft 6 7
117. TÓTH FERENC GYÖRGY PEAC 6 2
118. GRÉZLÓ JÓZSEF Bajai KSE 5 10
119. MOLNÁR VIKTOR Kiskunhalas UKSC 5 9
120. TALIÁN BÁLINT ATTILA Rinyamenti KC 5 8
121. BORSI PÉTER PEAC 4 6
122. CICAK ANTONIJO Satelit SE 4 6
123. FÖLDI ALEX Kiskunhalas UKSC 4 7
124. KATONA OLIVÉR Kalocsai KC 4 6
125. KIS MÁTÉ BALÁZS Satelit SE 4 5
126. MAROSI DÁVID Kiskőrösi KS Kft 4 8
127. OBERRITTER ROLAND ROMEO Sport36-Komló U23 4 3
128. PAP NORBERT Bajai KSE 4 4
129. RAFFAI ANDRÁS Kalocsai KC 4 6
130. ROKOLYA GERGŐ MK Pelikán-Siklós KC 4 8
131. SZABÓ BALÁZS Kiskőrösi KS Kft 4 4
132. VEZSENYI ZSOLT Kiskőrösi KS Kft 4 8
133. VIRÁG ZSOLT MK Pelikán-Siklós KC 4 8
134. KELEMEN ÁRON MK Pelikán-Siklós KC 3 5
135. PAPP PATRIK Kiskunhalas UKSC 3 6
136. SZENTGYÖRGYI SÁNDOR Kiskőrösi KS Kft 3 9
137. VARGA ZSOMBOR Satelit SE 3 9
138. KATONA BALÁZS DÁVID MK Pelikán-Siklós KC 2 4
139. KAZAL KRISZTIÁN Bajai KSE 2 6
140. MOSDÓSI GÁBOR PEAC 2 5
141. NAGY ÁKOS PEAC 2 7
142. ROHOSKA ROLAND Kiskőrösi KS Kft 2 7
143. VADON DÁNIEL MK Pelikán-Siklós KC 2 6
144. DEBRECZENI CSABA Hőgyészi SC 1 3
145. DENCS BÁLINT PEAC 1 6
146. DOMBI SOMA Hőgyészi SC 1 9
147. FARKAS GÁBOR Hőgyészi SC 1 9
148. HERCZEG PATRIK Bajai KSE 1 2
149. KANALAS NORBERT Kalocsai KC 1 9
150. KOLLÁR LEVENTE Dél Takarék Mecsekná 1 9
151. KOVÁCS MÁRK Sport36-Komló U23 1 1
152. KOVÁCS ZALÁN MÁRTON Satelit SE 1 6
153. KULCSÁR PÉTER Kiskőrösi KS Kft 1 9
154. SÁROSI DÁVID MK Pelikán-Siklós KC 1 10
155. SZAKÁCS BENCE MK Pelikán-Siklós KC 1 2
156. SZENTTAMÁSI NAGY KRISZTIÁN MK Pelikán-Siklós KC 1 9
157. TÓTH KEVIN Sport36-Komló U23 1 7
158. WÁGNER ANTAL Kiskőrösi KS Kft 1 10
159. ÁDÁM PÉTER Kiskunhalas UKSC 0 2
160. BALASKÓ LÁSZLÓ Hőgyészi SC 0 3
161. BALÁZS PÉTER Kalocsai KC 0 10
162. BARABÁS TAMÁS Dél Takarék Mecsekná 0 8
163. BEZSENYI MÁRK Kiskőrösi KS Kft 0 1
164. BONDOR DÁNIEL PEAC 0 2
165. BONDOR MILÁN Kalocsai KC 0 10
166. BUZÁS ZOLTÁN Rinyamenti KC 0 9
167. CSERNÁK GÁBOR Kiskőrösi KS Kft 0 10
168. CSOMÓS DOMONKOS ANDRÁS Rinyamenti KC 0 3
169. DEMETER ÁDÁM Kiskunhalas UKSC 0 4
170. ERDÉLYI DÁNIEL Kiskunhalas UKSC 0 7
171. FATA TAMÁS Dél Takarék Mecsekná 0 8
172. FÓNAGY BARNABÁS MK Pelikán-Siklós KC 0 7
173. GAJDACSI PÉTER Kiskunhalas UKSC 0 9
174. GALETIC PETAR Satelit SE 0 8
175. GÁZSITY TAMÁS PEAC 0 4
176. GILLICH SZILÁRD Kiskunhalas UKSC 0 3
177. GUBICZA ISTVÁN PEAC 0 10
178. HÉGER ZSOLT Hőgyészi SC 0 10
179. HUDRA MILÁN Hőgyészi SC 0 9
180. IFKOVICS ZORÁN Kiskunhalas UKSC 0 9
181. JAGICZA MARCELL Kalocsai KC 0 9
182. KÁLMÁN ATTILA Dél Takarék Mecsekná 0 3
183. KARSAI GÁBOR Rinyamenti KC 0 4
184. KISS ADRIÁN Satelit SE 0 6
185. KISS MIKLÓS Rinyamenti KC 0 1
186. KOCSIS ÁKOS Rinyamenti KC 0 2
187. KOVÁCS ÁDÁM Hőgyészi SC 0 3
188. KOVÁCS FERENC SZEBASZTIÁN Hőgyészi SC 0 3
189. KOVÁCS KRISZTIÁN PEAC 0 9
190. KŰ BENCE LÁSZLÓ Kiskőrösi KS Kft 0 9
191. LENGYEL PÉTER Kiskunhalas UKSC 0 1
192. LÉVAY TAMÁS Dél Takarék Mecsekná 0 7
193. MAGYAR BALÁZS Sport36-Komló U23 0 3
194. MIHÁLYFI BENDEGÚZ Sport36-Komló U23 0 2
195. MILICEVIC DAVOR Bajai KSE 0 8
196. MIZSEI ERIK Bajai KSE 0 2
197. MOLNÁR BALÁZS Hőgyészi SC 0 10
198. MOLNÁR MARCELL Kiskunhalas UKSC 0 6
199. NÉMETH GÁBOR Sport36-Komló U23 0 1
200. OPACIC ALEN Kiskunhalas UKSC 0 3
201. OSTHEIMER RICHÁRD Bajai KSE 0 1
202. ÓVÁRI DÁNIEL Kalocsai KC 0 7
203. PÁDÁR MARCELL Satelit SE 0 10
204. PÁDÁR MÁTÉ Satelit SE 0 6
205. PÁNOVICS TAMÁS Dél Takarék Mecsekná 0 9
206. PAP BENCE Hőgyészi SC 0 1
207. PECSÉRI VIKTOR Kiskunhalas UKSC 0 1
208. PETŐ DORIÁN Bajai KSE 0 1
209. POLYÁK BENCE Kiskőrösi KS Kft 0 1
210. PUTNOKI PÉTER Sport36-Komló U23 0 3
211. RÓZSAVÖLGYI LÁSZLÓ PEAC 0 5
212. SCHAFFER RICHÁRD Kalocsai KC 0 10
213. SEBESZTA RICHÁRD Satelit SE 0 4
214. SIMIGH JÁNOS Hőgyészi SC 0 4
215. STAVRI GREGORY GEORGE Bajai KSE 0 9
216. SZABÓ MARTIN Sport36-Komló U23 0 4
217. SZILÁGYI BENJAMIN Sport36-Komló U23 0 8
218. TORZSÁS TIBOR MK Pelikán-Siklós KC 0 10
219. TÓTH BENCE KOPPÁNY Satelit SE 0 7
220. TULLNER ATTILA Sport36-Komló U23 0 1
221. VANYEK SZABOLCS Sport36-Komló U23 0 8
222. VARGA ZOLTÁN Kalocsai KC 0 7
223. VARJAS PÉTER Rinyamenti KC 0 7
224. ZSOBRÁK ZOLTÁN Rinyamenti KC 0 9
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó