Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Leány Serdülő II. osztály-Nyugat
2018. szeptember 13. csütörtök
14:00 Rinyamenti KC - Dabasi KC VSE 12 - 27
2018. szeptember 14. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Gyömrő VSK 27 - 13
2018. szeptember 15. szombat
10:00 Győri Audi ETO KC III. - Csepel DSE 29 - 28
10:30 Gárdony-Pázmánd NKK - DKKA II. 17 - 23
14:00 Mohácsi TE 1888 - Szekszárdi FGKC 8 - 21
2018. szeptember 16. vasárnap
18:00 XVI.kerületi KMSE - Szombathelyi Haladás 19 - 25
2018. szeptember 18. kedd
15:00 Dabasi KC VSE - Mosonmagyaróvári KC 25 - 15
2018. szeptember 19. szerda
16:15 Gyömrő VSK - Gárdony-Pázmánd NKK 30 - 11
2018. szeptember 21. péntek
14:00 Szekszárdi FGKC - Rinyamenti KC 32 - 15
2018. szeptember 22. szombat
11:00 DKKA II. - XVI.kerületi KMSE 31 - 15
14:00 Szombathelyi Haladás - Győri Audi ETO KC III. 24 - 21
2018. szeptember 23. vasárnap
16:00 Csepel DSE - Mohácsi TE 1888 24 - 18
2018. október 3. szerda
16:15 Gyömrő VSK - Dabasi KC VSE 17 - 29
2018. október 4. csütörtök
16:00 Rinyamenti KC - Csepel DSE 24 - 16
2018. október 5. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Szekszárdi FGKC 20 - 30
15:00 Mohácsi TE 1888 - Szombathelyi Haladás 22 - 21
2018. október 6. szombat
11:00 XVI.kerületi KMSE - Gárdony-Pázmánd NKK 23 - 24
2018. október 7. vasárnap
14:00 Győri Audi ETO KC III. - DKKA II. 21 - 21
2018. október 9. kedd
17:30 Gyömrő VSK - XVI.kerületi KMSE 38 - 24
2018. október 11. csütörtök
15:15 Szekszárdi FGKC - Dabasi KC VSE 19 - 16
17:25 Csepel DSE - Mosonmagyaróvári KC 33 - 25
2018. október 13. szombat
14:00 Szombathelyi Haladás - Rinyamenti KC 19 - 19
2018. október 14. vasárnap
13:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Győri Audi ETO KC III. 18 - 18
14:00 DKKA II. - Mohácsi TE 1888 22 - 22
2018. október 16. kedd
16:45 Dabasi KC VSE - Csepel DSE 18 - 15
2018. október 17. szerda
16:15 Gyömrő VSK - Szekszárdi FGKC 21 - 26
2018. október 19. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Szombathelyi Haladás 17 - 24
2018. október 20. szombat
14:00 Mohácsi TE 1888 - Gárdony-Pázmánd NKK 23 - 13
14:00 Győri Audi ETO KC III. - XVI.kerületi KMSE 38 - 12
2018. október 21. vasárnap
14:00 Rinyamenti KC - DKKA II. 25 - 17
2018. október 25. csütörtök
11:00 Győri Audi ETO KC III. - Gyömrő VSK 32 - 28
13:00 Szombathelyi Haladás - Dabasi KC VSE 18 - 19
17:25 Csepel DSE - Szekszárdi FGKC 15 - 26
2018. október 27. szombat
11:00 XVI.kerületi KMSE - Mohácsi TE 1888 20 - 22
2018. október 28. vasárnap
12:00 DKKA II. - Mosonmagyaróvári KC 18 - 16
13:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Rinyamenti KC 17 - 23
2018. november 6. kedd
15:00 Dabasi KC VSE - DKKA II. 25 - 16
2018. november 7. szerda
16:15 Gyömrő VSK - Csepel DSE 19 - 12
2018. november 8. csütörtök
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Gárdony-Pázmánd NKK 15 - 14
2018. november 10. szombat
14:00 Rinyamenti KC - XVI.kerületi KMSE 32 - 21
14:00 Mohácsi TE 1888 - Győri Audi ETO KC III. 15 - 19
2018. november 11. vasárnap
14:00 Szekszárdi FGKC - Szombathelyi Haladás 25 - 22
2018. november 14. szerda
13:30 Szombathelyi Haladás - Csepel DSE 21 - 19
2018. november 16. péntek
17:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Dabasi KC VSE 14 - 26
2018. november 17. szombat
11:00 XVI.kerületi KMSE - Mosonmagyaróvári KC 17 - 24
2018. november 18. vasárnap
13:00 Mohácsi TE 1888 - Gyömrő VSK 19 - 12
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Rinyamenti KC 25 - 26
14:00 DKKA II. - Szekszárdi FGKC 19 - 25
2018. november 20. kedd
16:45 Dabasi KC VSE - XVI.kerületi KMSE 43 - 16
2018. november 21. szerda
16:15 Gyömrő VSK - Szombathelyi Haladás 23 - 21
2018. november 22. csütörtök
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC III. 17 - 20
17:25 Csepel DSE - DKKA II. 22 - 16
2018. november 23. péntek
17:30 Rinyamenti KC - Mohácsi TE 1888 23 - 23
2018. november 25. vasárnap
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szekszárdi FGKC 17 - 24
2018. november 28. szerda
15:00 Rinyamenti KC - Gyömrő VSK 28 - 22
15:00 DKKA II. - Szombathelyi Haladás 27 - 23
2018. november 29. csütörtök
11:00 Győri Audi ETO KC III. - Dabasi KC VSE 25 - 35
2018. december 1. szombat
14:00 Mohácsi TE 1888 - Mosonmagyaróvári KC 17 - 14
2018. december 2. vasárnap
13:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Csepel DSE 13 - 19
18:00 XVI.kerületi KMSE - Szekszárdi FGKC 19 - 39
2018. december 5. szerda
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Rinyamenti KC 28 - 22
16:15 Gyömrő VSK - DKKA II. 24 - 27
2018. december 6. csütörtök
17:25 Csepel DSE - XVI.kerületi KMSE 31 - 15
2018. december 7. péntek
17:30 Mohácsi TE 1888 - Dabasi KC VSE 18 - 21
2018. december 8. szombat
15:00 Szombathelyi Haladás - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 14
2018. december 9. vasárnap
14:00 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC III. 33 - 25
2019. február 12. kedd
15:00 Dabasi KC VSE - Rinyamenti KC
2019. február 13. szerda
13:00 Szombathelyi Haladás - XVI.kerületi KMSE
16:15 Gyömrő VSK - Mosonmagyaróvári KC
2019. február 14. csütörtök
17:25 Csepel DSE - Győri Audi ETO KC III.
2019. február 15. péntek
16:00 DKKA II. - Gárdony-Pázmánd NKK
2019. február 17. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 1888
2019. február 22. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Dabasi KC VSE
2019. február 23. szombat
11:00 Győri Audi ETO KC III. - Szombathelyi Haladás
14:00 Rinyamenti KC - Szekszárdi FGKC
14:00 Mohácsi TE 1888 - Csepel DSE
2019. február 24. vasárnap
13:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Gyömrő VSK
18:00 XVI.kerületi KMSE - DKKA II.
2019. február 26. kedd
16:45 Dabasi KC VSE - Gyömrő VSK
2019. február 28. csütörtök
16:25 Csepel DSE - Rinyamenti KC
2019. március 1. péntek
15:15 Szekszárdi FGKC - Mosonmagyaróvári KC
2019. március 2. szombat
11:00 Szombathelyi Haladás - Mohácsi TE 1888
2019. március 3. vasárnap
14:00 DKKA II. - Győri Audi ETO KC III.
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - XVI.kerületi KMSE
2019. március 5. kedd
16:45 Dabasi KC VSE - Szekszárdi FGKC
2019. március 8. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Csepel DSE
2019. március 9. szombat
11:00 Győri Audi ETO KC III. - Gárdony-Pázmánd NKK
14:00 Rinyamenti KC - Szombathelyi Haladás
14:00 Mohácsi TE 1888 - DKKA II.
2019. március 10. vasárnap
XVI.kerületi KMSE - Gyömrő VSK
2019. március 13. szerda
13:30 Szombathelyi Haladás - Mosonmagyaróvári KC
2019. március 14. csütörtök
14:30 Szekszárdi FGKC - Gyömrő VSK
17:25 Csepel DSE - Dabasi KC VSE
2019. március 16. szombat
13:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Mohácsi TE 1888
2019. március 17. vasárnap
14:00 DKKA II. - Rinyamenti KC
18:00 XVI.kerületi KMSE - Győri Audi ETO KC III.
2019. március 26. kedd
15:00 Dabasi KC VSE - Szombathelyi Haladás
2019. március 27. szerda
16:15 Gyömrő VSK - Győri Audi ETO KC III.
2019. március 29. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC - DKKA II.
2019. március 30. szombat
14:00 Mohácsi TE 1888 - XVI.kerületi KMSE
14:00 Rinyamenti KC - Gárdony-Pázmánd NKK
2019. március 31. vasárnap
14:00 Szekszárdi FGKC - Csepel DSE
2019. április 4. csütörtök
17:25 Csepel DSE - Gyömrő VSK
2019. április 5. péntek
16:00 DKKA II. - Dabasi KC VSE
2019. április 7. vasárnap
Szombathelyi Haladás - Szekszárdi FGKC
11:00 Győri Audi ETO KC III. - Mohácsi TE 1888
13:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Mosonmagyaróvári KC
18:00 XVI.kerületi KMSE - Rinyamenti KC
2019. április 9. kedd
16:45 Dabasi KC VSE - Gárdony-Pázmánd NKK
2019. április 11. csütörtök
17:25 Csepel DSE - Szombathelyi Haladás
2019. április 13. szombat
14:00 Rinyamenti KC - Győri Audi ETO KC III.
2019. április 14. vasárnap
11:00 Mosonmagyaróvári KC - XVI.kerületi KMSE
16:00 Szekszárdi FGKC - DKKA II.
16:15 Gyömrő VSK - Mohácsi TE 1888
2019. április 25. csütörtök
11:30 Szombathelyi Haladás - Gyömrő VSK
2019. április 26. péntek
16:00 DKKA II. - Csepel DSE
2019. április 27. szombat
14:00 Mohácsi TE 1888 - Rinyamenti KC
2019. április 28. vasárnap
15:00 Győri Audi ETO KC III. - Mosonmagyaróvári KC
16:00 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKK
18:00 XVI.kerületi KMSE - Dabasi KC VSE
2019. május 7. kedd
16:45 Dabasi KC VSE - Győri Audi ETO KC III.
2019. május 9. csütörtök
11:30 Szombathelyi Haladás - DKKA II.
17:25 Csepel DSE - Gárdony-Pázmánd NKK
2019. május 10. péntek
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Mohácsi TE 1888
16:15 Gyömrő VSK - Rinyamenti KC
2019. május 12. vasárnap
14:00 Szekszárdi FGKC - XVI.kerületi KMSE
2019. május 16. csütörtök
14:00 Rinyamenti KC - Mosonmagyaróvári KC
2019. május 17. péntek
15:00 DKKA II. - Gyömrő VSK
17:00 Dabasi KC VSE - Mohácsi TE 1888
2019. május 19. vasárnap
13:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szombathelyi Haladás
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Szekszárdi FGKC
18:00 XVI.kerületi KMSE - Csepel DSE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szekszárdi FGKC 11 11 0 0 300 197 103 22
2. Dabasi KC VSE 11 10 0 1 284 185 99 20
3. Rinyamenti KC 11 6 2 3 249 247 2 14
4. Győri Audi ETO KC III. 11 5 2 4 273 257 16 12
5. DKKA II. 11 5 2 4 237 235 2 12
6. Mohácsi TE 1888 11 5 2 4 207 210 -3 12
7. Szombathelyi Haladás 11 5 1 5 242 225 17 11
8. Csepel DSE 11 5 0 6 234 224 10 10
9. Gyömrő VSK 11 4 0 7 247 256 -9 8
10. Mosonmagyaróvári KC 11 4 0 7 218 233 -15 8
11. Gárdony-Pázmánd NKK 11 1 1 9 172 248 -76 3
12. XVI.kerületi KMSE 11 0 0 11 201 347 -146 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SZABÓ LAURA Gyömrő VSK 85 11
2. PATAK SAROLTA Rinyamenti KC 75 11
3. GÖNCZÖL VIVIEN Győri Audi ETO KC II 74 11
4. TÓTH VIVIEN Szombathelyi Haladás 70 11
5. BALÁZS KITTI Szekszárdi FGKC 66 11
6. INÁNCSI FRUZSINA Dabasi KC VSE 59 11
7. MARKOVICS RITA Gyömrő VSK 58 11
8. MELLES KIRA LEILA Rinyamenti KC 58 11
9. BABINSZKY LARA Mosonmagyaróvári KC 57 11
10. BARANYI GRÉTA Gárdony-Pázmánd NKK 57 11
11. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 57 10
12. BALOGH DÓRA ANNA DKKA II. 56 11
13. VARGA GABRIELLA Mohácsi TE 1888 55 11
14. NÁNÁSI NIKOLETT Dabasi KC VSE 47 11
15. BENCZE DÓRA Szekszárdi FGKC 46 9
16. JAKAB EMMA Mohácsi TE 1888 44 11
17. CSÁNYI LILI FANNI Csepel DSE 43 11
18. BANKÓ ZOÉ MERCÉDESZ DKKA II. 40 10
19. UZONYI-VARGA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 39 11
20. VIG LAURA Dabasi KC VSE 39 11
21. SULYOK CSENGE Szombathelyi Haladás 38 11
22. DOBOS DORKA Szombathelyi Haladás 37 11
23. RIPPEL TAMARA Csepel DSE 35 11
24. SZABÓ AIDA DKKA II. 35 9
25. BAKACSI LILLA XVI.kerületi KMSE 34 8
26. JUHÁSZ ADÉL Gárdony-Pázmánd NKK 34 11
27. KAJDÁCSI KATA Csepel DSE 34 11
28. KRETÁK ANNA Győri Audi ETO KC II 33 11
29. SZALAI KYRA Csepel DSE 33 10
30. SZALAI PETRA DKKA II. 33 9
31. HORVÁTH KORINA Rinyamenti KC 31 11
32. NEZÁCZKI SÁRA ROZI XVI.kerületi KMSE 30 9
33. KUGLICS LILI Szombathelyi Haladás 28 11
34. ZSÍROS FANNI Dabasi KC VSE 28 10
35. PERÁK CSENGE Dabasi KC VSE 27 11
36. GALKÓ LAURA Gárdony-Pázmánd NKK 26 8
37. MAJOR ZOÉ VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC II 26 11
38. BALOGH BERTINA Dabasi KC VSE 25 11
39. POKRIVTSÁK BETTINA Csepel DSE 25 11
40. TRATNYEK BONITA Rinyamenti KC 24 11
41. TRESTYÉN BEATRIX Mosonmagyaróvári KC 24 11
42. KERESZTES KATA XVI.kerületi KMSE 23 11
43. KISS CSENGE DKKA II. 23 10
44. PALACZKI LILLA LAURA Mohácsi TE 1888 23 11
45. PUSZTAI BIANKA Mosonmagyaróvári KC 23 10
46. TOMASEK FANNI Gyömrő VSK 23 11
47. TUTTI ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 23 11
48. DÉZSI FANNI Mohácsi TE 1888 22 11
49. KÖVÉR LUCA Győri Audi ETO KC II 22 11
50. TURI BIANKA Győri Audi ETO KC II 22 10
51. GÖNCZY CSENGE Gyömrő VSK 21 9
52. KISS FLÓRA DKKA II. 21 11
53. RUZSOM BRIGITTA Mosonmagyaróvári KC 21 10
54. TÖRÖK FANNI Szombathelyi Haladás 21 11
55. HORVÁTH FLÓRA ANNA Mosonmagyaróvári KC 20 4
56. KISS BARBARA SZABINA Gárdony-Pázmánd NKK 20 11
57. SZABÓ DANIELLA LÉNA Gyömrő VSK 20 11
58. BOGNÁR ZSANETT Szekszárdi FGKC 19 11
59. PEREZNYÁK ANNA Csepel DSE 19 10
60. SZOLNOKI NÓRA Szekszárdi FGKC 19 11
61. BORDÁN ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 17 10
62. KEREKES LAURA Dabasi KC VSE 17 11
63. LENGYEL ANNA Mosonmagyaróvári KC 17 9
64. NÉMETH JÚLIA EMMA Győri Audi ETO KC II 17 10
65. URBÁN VIVIEN Rinyamenti KC 17 11
66. BALATINCZ REGINA Rinyamenti KC 16 10
67. GOMBÁS LEILA Győri Audi ETO KC II 16 11
68. HORVÁTH ZITA XVI.kerületi KMSE 16 9
69. NAGY NOÉMI XVI.kerületi KMSE 16 9
70. NYERGES ANNA Győri Audi ETO KC II 16 11
71. ÁBEL SZONJA XVI.kerületi KMSE 15 11
72. SZAKÁCS LILLA Gárdony-Pázmánd NKK 15 11
73. SZENTES LILI Szekszárdi FGKC 15 11
74. FEHÉR LILIEN XVI.kerületi KMSE 14 7
75. GYALLAI VIRÁG Szombathelyi Haladás 14 10
76. KARÉ KAMILLA Szekszárdi FGKC 14 11
77. KENESEI SÁRA XVI.kerületi KMSE 14 11
78. ERDŐS EMESE Gyömrő VSK 13 10
79. RÉZ RÉKA Szekszárdi FGKC 13 8
80. SZÁJER HANNA HELÉNIA XVI.kerületi KMSE 13 10
81. TALABÉR JOHANNA Dabasi KC VSE 13 11
82. TORMA BOGLÁRKA Rinyamenti KC 13 11
83. GYENES-BÍRÓ ESZTER Gyömrő VSK 12 10
84. ZUBER HANNA Győri Audi ETO KC II 12 10
85. ERŐS TIFANI Dabasi KC VSE 11 10
86. FALUSSY FLÓRA Szombathelyi Haladás 11 8
87. FEJŐS ADRIENN Szekszárdi FGKC 11 7
88. SARKADI BÍBOR Dabasi KC VSE 11 8
89. ÁBEL FANNI Csepel DSE 10 11
90. FARKAS KORINNA Szekszárdi FGKC 10 2
91. GYÖRKI ZSUZSANNA Csepel DSE 10 10
92. OROSZ DÓRA Mohácsi TE 1888 10 11
93. PÁL REBEKA Mohácsi TE 1888 10 11
94. RITTLINGER BETTI Mohácsi TE 1888 10 11
95. SCHMIDT KARINA Győri Audi ETO KC II 10 6
96. DAJKA LILI XVI.kerületi KMSE 9 11
97. FARKAS FLÓRA Csepel DSE 9 10
98. HORVÁTH DÓRA Csepel DSE 9 11
99. MÓREL EMMA ZSÓFIA Rinyamenti KC 9 9
100. PAJOR KATA Szombathelyi Haladás 9 11
101. SCHULLER ANIKÓ Gárdony-Pázmánd NKK 9 11
102. HALÁSZ VIKTÓRIA NAPSUGÁR Győri Audi ETO KC II 8 5
103. KÁTAI EDINA DKKA II. 8 9
104. TEMESVÁRI NATÁLIA Győri Audi ETO KC II 8 8
105. GRENCZER ZITA XVI.kerületi KMSE 7 9
106. NAGY PATRÍCIA ZOÉ Mohácsi TE 1888 7 11
107. CSINTALAN VIVEN XVI.kerületi KMSE 6 10
108. FERGER VIKTÓRIA HANNA Szekszárdi FGKC 6 7
109. HAJDU NAPSUGÁR Rinyamenti KC 6 10
110. SZTRANYOVSZKY LAURA JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 6 10
111. FALTUSZ BIANKA Gyömrő VSK 5 10
112. IMRE VIKTÓRIA DKKA II. 5 11
113. JANICSÁK MAJA Dabasi KC VSE 5 9
114. KLEIN KATA Gárdony-Pázmánd NKK 5 11
115. MÓRICZ LILI Szombathelyi Haladás 5 11
116. RENNER DÓRA Mosonmagyaróvári KC 5 9
117. SLETT ENIKŐ VIRÁG DKKA II. 5 8
118. ANDORKA CSENDE Szekszárdi FGKC 4 11
119. HÓLIK ANNA SÁRA DKKA II. 4 9
120. HORVÁTH KATA Gárdony-Pázmánd NKK 4 11
121. KECSKÉS JÁZMIN Gyömrő VSK 4 11
122. RUZSOVITS VIKTÓRIA Mosonmagyaróvári KC 4 10
123. SZŰCS NÓRA Csepel DSE 4 11
124. DOBOS HANNA DKKA II. 3 6
125. DÖMÖTÖR DORINA Mohácsi TE 1888 3 5
126. KOMÁROMI LOTTI Győri Audi ETO KC II 3 6
127. KOVÁCS DÓRA Szombathelyi Haladás 3 9
128. KOVÁCS KÍRA ÉVA XVI.kerületi KMSE 3 9
129. PIRICZ VIRÁG LILI Gyömrő VSK 3 5
130. POCKMECZ ADRIENN Szombathelyi Haladás 3 11
131. RACZENBÖCK BLANKA Győri Audi ETO KC II 3 2
132. DOROGHI ZSÓFIA PANNA Szekszárdi FGKC 2 9
133. GARBACZ PETRA DKKA II. 2 9
134. KOMÁROMI LUCA Győri Audi ETO KC II 2 6
135. KOVÁCS VIRÁG IVETT Szombathelyi Haladás 2 1
136. KUMP VERONIKA Dabasi KC VSE 2 8
137. LOVAS IVETT Csepel DSE 2 6
138. PETŐ KITTI ANNA Mosonmagyaróvári KC 2 9
139. STRÓBL RAMÓNA Gárdony-Pázmánd NKK 2 11
140. WENSZKY JANKA DKKA II. 2 1
141. BOGÁTH PETRA Szombathelyi Haladás 1 11
142. FARKAS REBEKA Győri Audi ETO KC II 1 2
143. MÉSZÁROS ZSÓFIA Gyömrő VSK 1 8
144. NEMES DÓRA XVI.kerületi KMSE 1 7
145. NEMES NÓRA Gyömrő VSK 1 8
146. POLÁKOVICS ANNA Csepel DSE 1 2
147. SZÜCS EDINA Szekszárdi FGKC 1 8
148. ZOLTÁN RAMÓNA Gyömrő VSK 1 8
149. ABONYI RÉKA DKKA II. 0 4
150. BÁLINT ORSOLYA Gyömrő VSK 0 6
151. BÁRDOS BERTA Mohácsi TE 1888 0 11
152. BÁRDOSI LINDA ÁGOTA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
153. BAUMGARTNER EVELIN Mosonmagyaróvári KC 0 9
154. BENUS TÍMEA Dabasi KC VSE 0 8
155. BREZNOVITS KAROLA Szombathelyi Haladás 0 1
156. CLAESSENS HANNA Rinyamenti KC 0 7
157. CLAESSENS STELLA Rinyamenti KC 0 6
158. CSENDES BELLA Győri Audi ETO KC II 0 11
159. DAM ZSÓFIA Gyömrő VSK 0 10
160. DÁVID TÜNDE Csepel DSE 0 6
161. DEMETER DANIELLA Gyömrő VSK 0 8
162. FEHÉR FANNI Csepel DSE 0 11
163. FORGÁCS BOGLÁRKA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 0 1
164. FÓRI KÍRA Gárdony-Pázmánd NKK 0 6
165. HAJDU LUCA DKKA II. 0 3
166. HORVÁTH ANGÉLA Szombathelyi Haladás 0 11
167. HORVÁTH SZOFI VIKTÓRIA Mosonmagyaróvári KC 0 8
168. JANDA ZOÉ XVI.kerületi KMSE 0 9
169. KATONA KITTI Gárdony-Pázmánd NKK 0 11
170. KIRÁLY BOGLÁRKA Mosonmagyaróvári KC 0 2
171. KISKÓ SZIMÓNA Rinyamenti KC 0 5
172. KNAUER CSENGE ANITA Gárdony-Pázmánd NKK 0 11
173. KOCSIS LUCA Szekszárdi FGKC 0 9
174. KONDÁKOR JÁZMIN Szombathelyi Haladás 0 3
175. KOVÁCS REGINA Gárdony-Pázmánd NKK 0 2
176. KUTASI SÁRA Szekszárdi FGKC 0 3
177. LAKATOS SZINTIA Csepel DSE 0 11
178. LAKICS ESZTER Szombathelyi Haladás 0 1
179. LEIB ALEXANDRA Mohácsi TE 1888 0 11
180. LENGYEL LILLA Mosonmagyaróvári KC 0 10
181. LOVÁSZ ESZTER Gyömrő VSK 0 9
182. MÉSZÁROS ANNA Mosonmagyaróvári KC 0 10
183. NAGY ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 0 11
184. NAGY ALEXIA KIARA Mosonmagyaróvári KC 0 2
185. NÉMETH HENRIETT ANNA Győri Audi ETO KC II 0 2
186. NÉMETH JANKA BLANKA Szombathelyi Haladás 0 11
187. NÉMETH MELITTA Rinyamenti KC 0 3
188. NOVÁK NOÉMI Rinyamenti KC 0 7
189. PAP VIRÁG XVI.kerületi KMSE 0 10
190. PÉLI DOROTTYA DKKA II. 0 9
191. PUTOREK JANA Rinyamenti KC 0 9
192. RESZEGI DÓRA ERIKA DKKA II. 0 10
193. SÁRKÖZI JÁZMIN DZSENIFER Mohácsi TE 1888 0 11
194. SKULTÉTI-LAMPERT ANNA Gárdony-Pázmánd NKK 0 11
195. SÖPTEI LETTI Szombathelyi Haladás 0 1
196. STEIGERWALD ESZTER Gyömrő VSK 0 8
197. SZABÓ KÍRA Szombathelyi Haladás 0 3
198. SZABÓ MÁRTA DALMA DKKA II. 0 5
199. SZAPPANOS VIVIEN DKKA II. 0 2
200. SZILÁGYI ESZTER LAURA Gyömrő VSK 0 2
201. SZŐCSÉNYI DIÁNA Rinyamenti KC 0 9
202. SZÜCS RÉKA Szekszárdi FGKC 0 1
203. TAKÁCS LIZA HANNA Győri Audi ETO KC II 0 9
204. TAKÁCS SZELINA Szombathelyi Haladás 0 8
205. TALIGÁS MELINDA Dabasi KC VSE 0 10
206. TÓTH LARA ZSAKLIN Mohácsi TE 1888 0 10
207. TROMBITÁS LILI Gárdony-Pázmánd NKK 0 2
208. VAJDA LARA ZOÉ Rinyamenti KC 0 11
209. VASZÓCSIK MÍRA DKKA II. 0 9
210. VINCZE LAURA CINTIA Szombathelyi Haladás 0 4
211. VÖRÖS VANESSZA Rinyamenti KC 0 3
212. ZÁTONYI ZITA XVI.kerületi KMSE 0 7
213. ZSIGMOND DORKA Mosonmagyaróvári KC 0 11
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó