Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat
2018. szeptember 12. szerda
17:30 Balatonfüredi KSE II. - Bp. Elektromos SE 23 - 24
2018. szeptember 14. péntek
17:00 Tatai AC - Cunder TU Kézisuli 32 - 17
2018. szeptember 15. szombat
10:00 Budai Farkasok NKFT - Százhalombattai KE 33 - 24
11:00 KK Ajka - Várpalotai BSK 25 - 24
2018. szeptember 16. vasárnap
15:00 FTC KN KFT II. - Telekom Veszprém II. 22 - 17
17:30 Szigetszentmiklósi KSK - Éles KISE 22 - 35
2018. szeptember 19. szerda
15:00 Bp. Elektromos SE - FTC KN KFT II. 33 - 28
16:00 Cunder TU Kézisuli - Budai Farkasok NKFT 24 - 21
17:45 Várpalotai BSK - Tatai AC 26 - 33
18:00 Telekom Veszprém II. - Szigetszentmiklósi KSK 37 - 28
2018. szeptember 21. péntek
17:45 KK Ajka - Éles KISE 31 - 27
2018. szeptember 22. szombat
14:00 Százhalombattai KE - Balatonfüredi KSE II. 17 - 27
2018. szeptember 26. szerda
17:45 Várpalotai BSK - Éles KISE 32 - 36
2018. szeptember 27. csütörtök
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Cunder TU Kézisuli 22 - 24
18:30 Budai Farkasok NKFT - Tatai AC 31 - 41
2018. szeptember 28. péntek
17:45 KK Ajka - Telekom Veszprém II. 25 - 24
2018. szeptember 29. szombat
15:00 FTC KN KFT II. - Százhalombattai KE 33 - 20
2018. szeptember 30. vasárnap
13:00 Szigetszentmiklósi KSK - Bp. Elektromos SE 28 - 35
2018. október 3. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Éles KISE 25 - 36
16:00 Cunder TU Kézisuli - FTC KN KFT II. 22 - 16
18:20 Budai Farkasok NKFT - Várpalotai BSK 32 - 24
2018. október 4. csütörtök
15:00 Bp. Elektromos SE - KK Ajka 35 - 25
2018. október 5. péntek
15:30 Tatai AC - Balatonfüredi KSE II. 34 - 28
2018. október 6. szombat
16:00 Százhalombattai KE - Szigetszentmiklósi KSK 27 - 34
2018. október 10. szerda
17:45 Várpalotai BSK - Telekom Veszprém II. 25 - 24
2018. október 11. csütörtök
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Budai Farkasok NKFT 23 - 24
2018. október 12. péntek
15:00 Éles KISE - Bp. Elektromos SE 31 - 31
2018. október 13. szombat
12:30 KK Ajka - Százhalombattai KE 29 - 27
14:00 FTC KN KFT II. - Tatai AC 30 - 32
2018. október 14. vasárnap
10:10 Szigetszentmiklósi KSK - Cunder TU Kézisuli 28 - 26
2018. október 17. szerda
15:30 Bp. Elektromos SE - Telekom Veszprém II. 41 - 35
16:00 Balatonfüredi KSE II. - Várpalotai BSK 23 - 28
16:00 Cunder TU Kézisuli - KK Ajka 24 - 23
2018. október 19. péntek
17:00 Tatai AC - Szigetszentmiklósi KSK 35 - 24
2018. október 20. szombat
10:00 Budai Farkasok NKFT - FTC KN KFT II. 22 - 25
14:00 Százhalombattai KE - Éles KISE 20 - 39
2018. november 7. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Százhalombattai KE 38 - 19
17:45 Várpalotai BSK - Bp. Elektromos SE 29 - 30
2018. november 9. péntek
15:00 Éles KISE - Cunder TU Kézisuli 32 - 21
2018. november 10. szombat
14:00 KK Ajka - Tatai AC 21 - 27
15:00 FTC KN KFT II. - Balatonfüredi KSE II. 21 - 25
2018. november 11. vasárnap
17:15 Szigetszentmiklósi KSK - Budai Farkasok NKFT 32 - 26
2018. november 14. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli - Telekom Veszprém II. 25 - 21
2018. november 15. csütörtök
18:00 FTC KN KFT II. - Várpalotai BSK 22 - 20
2018. november 17. szombat
11:00 Budai Farkasok NKFT - KK Ajka 26 - 19
14:00 Balatonfüredi KSE II. - Szigetszentmiklósi KSK 26 - 23
14:00 Százhalombattai KE - Bp. Elektromos SE 22 - 41
2018. november 18. vasárnap
18:00 Tatai AC - Éles KISE 28 - 25
2018. november 21. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Tatai AC 20 - 38
15:30 Bp. Elektromos SE - Cunder TU Kézisuli 31 - 24
2018. november 23. péntek
15:00 Éles KISE - Budai Farkasok NKFT 34 - 26
2018. november 24. szombat
14:00 KK Ajka - Balatonfüredi KSE II. 21 - 22
16:00 Várpalotai BSK - Százhalombattai KE 32 - 18
2018. november 25. vasárnap
11:45 Szigetszentmiklósi KSK - FTC KN KFT II. 20 - 29
2018. november 29. csütörtök
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Éles KISE 26 - 25
17:00 Tatai AC - Bp. Elektromos SE 36 - 30
18:30 Budai Farkasok NKFT - Telekom Veszprém II. 24 - 36
2018. december 1. szombat
11:00 Cunder TU Kézisuli - Százhalombattai KE 35 - 23
2018. december 2. vasárnap
15:00 FTC KN KFT II. - KK Ajka 29 - 20
15:15 Szigetszentmiklósi KSK - Várpalotai BSK 29 - 28
2018. december 5. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Balatonfüredi KSE II. 22 - 23
15:30 Bp. Elektromos SE - Budai Farkasok NKFT 32 - 26
17:45 Várpalotai BSK - Cunder TU Kézisuli 29 - 33
2018. december 7. péntek
15:00 Éles KISE - FTC KN KFT II. 26 - 24
17:30 Százhalombattai KE - Tatai AC 20 - 36
2018. december 9. vasárnap
15:00 KK Ajka - Szigetszentmiklósi KSK 37 - 27
2019. február 7. csütörtök
18:50 Szigetszentmiklósi KSK - Telekom Veszprém II. 36 - 34
2019. február 13. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - FTC KN KFT II. 32 - 28
15:30 Bp. Elektromos SE - Balatonfüredi KSE II. 28 - 28
16:00 Cunder TU Kézisuli - Tatai AC 34 - 28
17:15 Várpalotai BSK - KK Ajka 22 - 21
2019. február 15. péntek
14:30 Éles KISE - Szigetszentmiklósi KSK 41 - 34
17:15 Százhalombattai KE - Budai Farkasok NKFT 26 - 36
2019. február 21. csütörtök
15:00 FTC KN KFT II. - Bp. Elektromos SE
16:00 Éles KISE - KK Ajka
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Százhalombattai KE
18:30 Budai Farkasok NKFT - Cunder TU Kézisuli
2019. február 22. péntek
17:00 Tatai AC - Várpalotai BSK
2019. február 27. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - KK Ajka
15:30 Bp. Elektromos SE - Szigetszentmiklósi KSK
16:00 Cunder TU Kézisuli - Balatonfüredi KSE II.
2019. február 28. csütörtök
16:00 Éles KISE - Várpalotai BSK
2019. március 2. szombat
14:00 Százhalombattai KE - FTC KN KFT II.
2019. március 3. vasárnap
17:00 Tatai AC - Budai Farkasok NKFT
2019. március 6. szerda
17:15 Várpalotai BSK - Budai Farkasok NKFT
2019. március 7. csütörtök
16:00 Éles KISE - Telekom Veszprém II.
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Tatai AC
18:00 FTC KN KFT II. - Cunder TU Kézisuli
2019. március 9. szombat
11:00 KK Ajka - Bp. Elektromos SE
2019. március 10. vasárnap
13:45 Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai KE
2019. március 13. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Várpalotai BSK
15:30 Bp. Elektromos SE - Éles KISE
16:00 Cunder TU Kézisuli - Szigetszentmiklósi KSK
2019. március 14. csütörtök
17:00 Tatai AC - FTC KN KFT II.
18:30 Budai Farkasok NKFT - Balatonfüredi KSE II.
2019. március 16. szombat
14:00 Százhalombattai KE - KK Ajka
2019. március 20. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Bp. Elektromos SE
17:15 Várpalotai BSK - Balatonfüredi KSE II.
2019. március 21. csütörtök
16:00 Éles KISE - Százhalombattai KE
2019. március 22. péntek
16:00 KK Ajka - Cunder TU Kézisuli
2019. március 24. vasárnap
11:30 Szigetszentmiklósi KSK - Tatai AC
15:00 FTC KN KFT II. - Budai Farkasok NKFT
2019. március 27. szerda
15:30 Bp. Elektromos SE - Várpalotai BSK
16:00 Cunder TU Kézisuli - Éles KISE
17:30 Százhalombattai KE - Telekom Veszprém II.
2019. március 28. csütörtök
16:00 Tatai AC - KK Ajka
17:00 Balatonfüredi KSE II. - FTC KN KFT II.
18:30 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklósi KSK
2019. április 3. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Cunder TU Kézisuli
15:30 Bp. Elektromos SE - Százhalombattai KE
17:15 Várpalotai BSK - FTC KN KFT II.
2019. április 4. csütörtök
16:00 Éles KISE - Tatai AC
2019. április 5. péntek
16:00 KK Ajka - Budai Farkasok NKFT
2019. április 7. vasárnap
16:15 Szigetszentmiklósi KSK - Balatonfüredi KSE II.
2019. április 24. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli - Bp. Elektromos SE
2019. április 25. csütörtök
17:00 Balatonfüredi KSE II. - KK Ajka
18:30 Budai Farkasok NKFT - Éles KISE
2019. április 26. péntek
17:00 Tatai AC - Telekom Veszprém II.
2019. április 27. szombat
15:30 FTC KN KFT II. - Szigetszentmiklósi KSK
2019. április 28. vasárnap
14:00 Százhalombattai KE - Várpalotai BSK
2019. május 6. hétfő
16:00 Bp. Elektromos SE - Tatai AC
2019. május 8. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Budai Farkasok NKFT
17:15 Várpalotai BSK - Szigetszentmiklósi KSK
2019. május 9. csütörtök
16:00 Éles KISE - Balatonfüredi KSE II.
2019. május 11. szombat
14:00 Százhalombattai KE - Cunder TU Kézisuli
14:00 KK Ajka - FTC KN KFT II.
2019. május 15. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli - Várpalotai BSK
2019. május 16. csütörtök
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Telekom Veszprém II.
18:00 FTC KN KFT II. - Éles KISE
18:30 Budai Farkasok NKFT - Bp. Elektromos SE
2019. május 17. péntek
17:00 Tatai AC - Százhalombattai KE
17:15 Szigetszentmiklósi KSK - KK Ajka
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Tatai AC 12 11 0 1 400 306 94 22
2. Bp. Elektromos SE 12 9 2 1 391 335 56 20
3. Éles KISE 12 8 1 3 387 320 67 17
4. Cunder TU Kézisuli 12 8 0 4 309 306 3 16
5. Balatonfüredi KSE II. 12 6 1 5 296 291 5 13
6. FTC KN KFT II. 12 6 0 6 307 289 18 12
7. Budai Farkasok NKFT 12 5 0 7 327 340 -13 10
8. KK Ajka 12 5 0 7 297 314 -17 10
9. Szigetszentmiklósi KSK 13 5 0 8 365 416 -51 9
10. Telekom Veszprém II. 13 4 0 9 365 370 -5 8
11. Várpalotai BSK 12 4 0 8 319 326 -7 8
12. Százhalombattai KE 12 0 0 12 263 413 -150 0
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Szigetszentmiklósi KSK -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. HORVÁTH MÁTÉ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 111 12
2. ANGEBRANDT ÁKOS Telekom Veszprém II. 100 12
3. SÜLE LÁSZLÓ Bp. Elektromos SE 99 12
4. WILLI OLIVÉR ATTILA Tatai AC 76 12
5. CSÁNYI CSONGOR Tatai AC 74 10
6. SISA RAJMUND MÁTÉ Éles KISE 73 12
7. SZABOLCSI BENCE Bp. Elektromos SE 70 11
8. SZÉPVÖLGYI LÁSZLÓ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 70 11
9. SZÜCS BENCE KK Ajka 69 9
10. RUPRECHT BENEDEK Cunder TU Kézisuli 68 12
11. BODNÁR BÁLINT Éles KISE 66 12
12. SZI-BENEDEK BALÁZS Tatai AC 66 11
13. BENCZE BENDEGÚZ Cunder TU Kézisuli 64 10
14. HERMANN HUNOR Balatonfüredi KSE II 62 8
15. CZABULA HUBA Éles KISE 61 12
16. VÁCZI DOMINIK GYÖRGY FTC KN KFT II. 60 12
17. GÁDOR KRISZTIÁN Budai Farkasok NKFT 58 11
18. MORVAI TAMÁS FTC KN KFT II. 57 11
19. KOVÁCS BENCE Balatonfüredi KSE II 53 11
20. MARINKA MARCELL Bp. Elektromos SE 53 11
21. BODNÁR BENCE Éles KISE 51 12
22. LENDVAY TARDOS Budai Farkasok NKFT 51 10
23. MAJOR OLIVÉR Százhalombattai KE 50 11
24. MÉCS MARTIN Szigetszentmiklósi K 49 12
25. SPILÁK LEVENTE Budai Farkasok NKFT 49 11
26. SOMOGYI MÁRK Várpalotai BSK 48 11
27. TÖRÖK ÁDÁM FTC KN KFT II. 47 10
28. HEGYESI ALEX ERIK Várpalotai BSK 44 11
29. PANAIT DÖME Budai Farkasok NKFT 44 10
30. BAUMGARTNER MÁRK Százhalombattai KE 43 11
31. SZABÓ ÁKOS Éles KISE 43 9
32. TÓTH BERTALAN Telekom Veszprém II. 43 12
33. NÉMETH LÁSZLÓ KK Ajka 42 11
34. GRUNDA DÁVID TIBOR Telekom Veszprém II. 41 13
35. JÁRÁSI RICHÁRD Várpalotai BSK 41 11
36. BOLYÁN ÁDÁM Tatai AC 40 8
37. KOVÁCSPÁL KRISTÓF Cunder TU Kézisuli 40 11
38. TÓTH LEVENTE Balatonfüredi KSE II 40 11
39. KOVÁCS LEVENTE Százhalombattai KE 39 11
40. VÁMOSI MILÁN Tatai AC 39 11
41. FERENCZI MÁRK Cunder TU Kézisuli 38 11
42. POINTNER KRISTÓF KK Ajka 37 11
43. HEGEDÜS ZALÁN Cunder TU Kézisuli 34 12
44. FODOR BARNABÁS Balatonfüredi KSE II 33 12
45. SZALAY GERGŐ Tatai AC 33 12
46. SZIKRA BARNA Várpalotai BSK 33 7
47. BÁDER BARNABÁS Telekom Veszprém II. 32 13
48. BALOGH BOTOND Telekom Veszprém II. 32 13
49. BODZÁN BENCE FTC KN KFT II. 31 10
50. GÁLLI KEVIN Bp. Elektromos SE 31 9
51. TURÁK XAVÉR Budai Farkasok NKFT 31 10
52. HORVÁTH KORNÉL KK Ajka 30 10
53. TÁJOK TAMÁS PÉTER FTC KN KFT II. 30 12
54. SIMON TAMÁS Szigetszentmiklósi K 29 11
55. BARTA LEVENTE TIBOR Éles KISE 28 6
56. FÁBIÁN DOMINIK KK Ajka 28 11
57. KOVÁCS ALBERT Telekom Veszprém II. 28 12
58. MAJOROS DOMOKOS Bp. Elektromos SE 28 10
59. DOBOS MÁTÉ Várpalotai BSK 27 9
60. KUBIK ÁDÁM KK Ajka 27 11
61. PAPP GERGŐ ZOLTÁN Szigetszentmiklósi K 26 12
62. RÓKA MIKLÓS Bp. Elektromos SE 26 11
63. TÖRÖK ÁKOS IMRE FTC KN KFT II. 26 10
64. FERCSIK DÁNIEL Éles KISE 24 12
65. STRUPKA ATTILA Százhalombattai KE 24 11
66. MOLNÁR LEÓ Budai Farkasok NKFT 22 10
67. NAGY ÁDÁM Telekom Veszprém II. 22 12
68. FARKAS BÁLINT LEVENTE Bp. Elektromos SE 21 5
69. VARGA ZOLTÁN Várpalotai BSK 21 9
70. ERDÉLYI BENEDEK Balatonfüredi KSE II 20 8
71. PADRAGI BÁLINT Várpalotai BSK 20 8
72. SCHMIDT ZSOMBOR Éles KISE 20 11
73. SZŐLLŐS MÁRTON Szigetszentmiklósi K 20 9
74. TAKÁCS MÁTÉ Tatai AC 20 11
75. JÁSZ DOMINIK Várpalotai BSK 19 11
76. SOÓS BENEDEK KK Ajka 19 9
77. GALAMBOS MARTIN Százhalombattai KE 18 7
78. STRELICZ ÁKOS Balatonfüredi KSE II 18 6
79. GYÖRE BOTOND Telekom Veszprém II. 17 11
80. HOLUBECZ BENEDEK Balatonfüredi KSE II 16 10
81. KARNICZKI MÁRK Cunder TU Kézisuli 16 12
82. LANTOS KORNÉL Százhalombattai KE 16 11
83. IHÁSZ VILMOS Százhalombattai KE 15 11
84. KOVÁCS BENDEGÚZ Szigetszentmiklósi K 15 10
85. MÁRFI RICHÁRD ATTILA FTC KN KFT II. 15 12
86. NAGY GERGŐ Várpalotai BSK 15 9
87. ORMAY SOMA NÁNDOR Balatonfüredi KSE II 15 7
88. ZUBEK GÁBOR TIBOR Tatai AC 15 9
89. DOMBOVÁRI GERGŐ FTC KN KFT II. 4 1 14 5
Telekom Veszprém II. 10 4
90. MÉHES BÁLINT Bp. Elektromos SE 14 9
91. EKKER BALÁZS Cunder TU Kézisuli 13 9
92. HORVÁTH BÁLINT Tatai AC 13 7
93. MEIDLINGER LEVENTE Balatonfüredi KSE II 13 9
94. FEHÉR DOMINIK Cunder TU Kézisuli 12 12
95. FERENCZ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 12 9
96. HANCSAROV BENCE Balatonfüredi KSE II 12 12
97. KAZSOKI BALÁZS Telekom Veszprém II. 12 11
98. KOVÁCS TIMÓTEUS Szigetszentmiklósi K 12 12
99. LIPTAI TAMÁS ÁLMOS Cunder TU Kézisuli 12 9
100. PÁDÁR PATRIK FTC KN KFT II. 12 12
101. GODA KOPPÁNY Telekom Veszprém II. 11 10
102. SZABÓ DÁNIEL Budai Farkasok NKFT 11 9
103. ZERGI BÁLINT Várpalotai BSK 11 11
104. FENYŐ JORDÁN Várpalotai BSK 10 11
105. SZABÓ BENCE ISTVÁN Bp. Elektromos SE 10 12
106. BALI BENCE Éles KISE 9 11
107. BARNA BENJAMIN Bp. Elektromos SE 9 8
108. KOZÁK DÁVID FTC KN KFT II. 9 10
109. MAJOR SOMA Budai Farkasok NKFT 9 11
110. NAGY MÁRTON GÁBOR Tatai AC 9 6
111. SIMÓ BALÁZS Bp. Elektromos SE 9 12
112. ZSÁKI ÁKOS KK Ajka 9 10
113. FARKAS DOMINIK KK Ajka 8 5
114. KOVÁCS LEVENTE Szigetszentmiklósi K 8 13
115. NAGY PÉTER Tatai AC 8 5
116. PIETRASKÓ ADRIÁN MÁTÉ Százhalombattai KE 8 11
117. GARAI BALÁZS GÁBOR Szigetszentmiklósi K 7 6
118. HERKLI NOEL Százhalombattai KE 7 8
119. KRANJEC BARNABÁS Éles KISE 7 10
120. SZABÓ MÁTÉ FTC KN KFT II. 7 8
121. VÖRÖS OLIVÉR Telekom Veszprém II. 7 8
122. DOMOKOS ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 6 12
123. KOCH SIMON Budai Farkasok NKFT 6 10
124. VEISZ ANDOR Tatai AC 6 10
125. BODA BENCE Százhalombattai KE 5 7
126. BORBÉLY ANDRÁS Várpalotai BSK 5 8
127. BÓZSA BRENDON Telekom Veszprém II. 5 12
128. CZALTIG MÁTÉ Százhalombattai KE 5 10
129. EGRI DÁNIEL Balatonfüredi KSE II 5 12
130. FARKAS BÁLINT ZSOLT Cunder TU Kézisuli 5 11
131. KURBÉLY ÁRON Telekom Veszprém II. 5 13
132. MÁRTON KRISTÓF Szigetszentmiklósi K 5 10
133. TÖRÖK -VIDA ZSOMBOR Éles KISE 5 8
134. ÁCS PATRIK Cunder TU Kézisuli 4 1
135. HORVÁTH ÁKOS Balatonfüredi KSE II 4 5
136. ÓDOR BENJAMIN Százhalombattai KE 4 8
137. PALLOS LŐRINC JÓZSEF Budai Farkasok NKFT 4 10
138. SOLYMOSI LAJOS FERENC Bp. Elektromos SE 4 9
139. ANDRÁSKA BÁLINT FTC KN KFT II. 3 12
140. ÉGETŐ BENCE Budai Farkasok NKFT 3 8
141. SZÖLLŐSI GERGELY Bp. Elektromos SE 3 10
142. TÓTH MÁRTON FTC KN KFT II. 3 9
143. VÁRADI ZSIGMOND Szigetszentmiklósi K 3 3
144. ZSÁKI OLIVÉR KK Ajka 3 11
145. ÁRKI ROLAND Cunder TU Kézisuli 2 12
146. BEKE ZSOMBOR FTC KN KFT II. 2 10
147. CSERE GERGŐ Balatonfüredi KSE II 2 4
148. HENN KORNÉL Balatonfüredi KSE II 2 10
149. PALLOS MÁRTON Budai Farkasok NKFT 2 1
150. PUSKÁS KRISTÓF KK Ajka 2 8
151. ADORJÁN MARCELL Százhalombattai KE 1 1
152. BALATONI JÁNOS Várpalotai BSK 1 11
153. BICZÓ JÓZSEF MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 1 6
154. CSŐGÖR MARTIN Szigetszentmiklósi K 1 6
155. ERDŐSI BALÁZS ISTVÁN Százhalombattai KE 1 6
156. LAKÓ MIHÁLY ATTILA Várpalotai BSK 1 10
157. NAGY KRISZTIÁN MÁRK KK Ajka 1 9
158. PAP MÁTÉ MÁRK Tatai AC 1 9
159. PAPP BÁLINT FTC KN KFT II. 1 7
160. PESTI PATRIK BOTOND Bp. Elektromos SE 1 3
161. PONGRÁCZ CSABA Várpalotai BSK 1 9
162. RECK NIKOLÁSZ Bp. Elektromos SE 1 1
163. RIBÁRIK BÁLINT Százhalombattai KE 1 2
164. SÍRÓ LEVENTE LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 1 2
165. SÓTONYI BÁLINT Balatonfüredi KSE II 1 2
166. SZEKERES VIKTOR Cunder TU Kézisuli 1 11
167. TÓTH ÁBEL Budai Farkasok NKFT 1 3
168. ÜRÖGI GÁBOR KK Ajka 1 9
169. VÁRADI GÁSPÁR LÖRINC Szigetszentmiklósi K 1 4
170. ALEXA BOTOND FTC KN KFT II. 0 11
171. BALDAUF ZOLTÁN Szigetszentmiklósi K 0 1
172. BARTUS BRUNÓ DOMONKOS Bp. Elektromos SE 0 1
173. BATA MÁRK BENCE Cunder TU Kézisuli 0 2
174. BEGE ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 0 1
175. BENCZE BÁLINT KK Ajka 0 11
176. BOGDÁNY ÁRON Várpalotai BSK 0 10
177. BOLLA BOTOND KK Ajka 0 9
178. DENKŐ DOMINIK Százhalombattai KE 0 5
179. EKKER GÁBOR Cunder TU Kézisuli 0 1
180. FEIR LÁSZLÓ Százhalombattai KE 0 10
181. FEKETE ÁRPÁD Százhalombattai KE 0 9
182. GYŐRI NÁNDOR Balatonfüredi KSE II 0 6
183. HAJDÚ ZOLTÁN Éles KISE 0 10
184. JÁMBOR MÁTÉ Várpalotai BSK 0 11
185. JUHÁSZ ROLAND Szigetszentmiklósi K 0 4
186. KOVÁCS BOLDIZSÁR Éles KISE 0 9
187. KOVÁCS ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 11
188. KŐBER MÁRTON JÓZSEF Szigetszentmiklósi K 0 5
189. KULISICS MIRKO Szigetszentmiklósi K 0 1
190. LANTOS GERGŐ Cunder TU Kézisuli 0 1
191. MAKRAI BÁLINT Telekom Veszprém II. 0 4
192. NAGY DÁNIEL FTC KN KFT II. 0 12
193. NEMES MÁRIÓ LEVENTE KK Ajka 0 1
194. ORAVECZ BENCE Tatai AC 0 7
195. PERÉNYI MARTIN Telekom Veszprém II. 0 13
196. PETRÓCZKI DÁNIEL ISTVÁN Cunder TU Kézisuli 0 10
197. POÓR GERGŐ ANDRÁS Cunder TU Kézisuli 0 2
198. PRÓKAI MÁRTON Cunder TU Kézisuli 0 12
199. RÁCZ ZSOMBOR Balatonfüredi KSE II 0 12
200. RADVÁNSZKI ATTILA Éles KISE 0 11
201. REIDMAR DOMINIK Telekom Veszprém II. 0 8
202. RIGÓ BÁLINT Budai Farkasok NKFT 0 11
203. ROZGONYI ZSOMBOR Balatonfüredi KSE II 0 7
204. SIMÓ BÁLINT Bp. Elektromos SE 0 12
205. SIMON MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 0 11
206. SOMOGYVÁRI MÁTÉ Tatai AC 0 12
207. SZABÓ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 0 12
208. SZABÓ MAGOR Telekom Veszprém II. 0 8
209. SZOMBATI JÁNOS ANDRÁS Bp. Elektromos SE 0 3
210. SZÖVÉRFI ERIK KK Ajka 0 4
211. TIHANYI BALÁZS Szigetszentmiklósi K 0 7
212. VINCZE BÁLINT Tatai AC 0 12
213. ZÖMBIK CSONGOR Balatonfüredi KSE II 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó