Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat
2018. szeptember 13. csütörtök
14:45 Szombathelyi KKA - Gyömrő VSK 10 - 0
2018. szeptember 15. szombat
14:00 Rinyamenti KC - Siófok KTC KFT II. 36 - 30
16:00 Mohácsi TE 1888 - Szekszárdi FGKC 16 - 25
2018. szeptember 16. vasárnap
10:00 Győri Audi ETO KC III. - Pénzügyőr SE 27 - 26
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - DKKA II. 22 - 31
17:00 Dorogi ESE - Szombathelyi Haladás 31 - 30
2018. szeptember 19. szerda
14:00 Siófok KTC KFT II. - Szombathelyi KKA 23 - 35
18:00 Gyömrő VSK - Gárdony-Pázmánd NKK 19 - 19
2018. szeptember 21. péntek
16:00 Szekszárdi FGKC - Rinyamenti KC 29 - 21
2018. szeptember 22. szombat
13:00 Pénzügyőr SE - Mohácsi TE 1888 24 - 31
13:30 DKKA II. - Dorogi ESE 27 - 25
18:00 Szombathelyi Haladás - Győri Audi ETO KC III. 28 - 19
2018. szeptember 30. vasárnap
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Dorogi ESE 24 - 28
2018. október 3. szerda
18:00 Gyömrő VSK - Siófok KTC KFT II. 30 - 22
2018. október 5. péntek
17:00 Mohácsi TE 1888 - Szombathelyi Haladás 25 - 27
2018. október 6. szombat
16:00 Rinyamenti KC - Pénzügyőr SE 32 - 26
18:00 Szombathelyi KKA - Szekszárdi FGKC 24 - 26
2018. október 7. vasárnap
16:00 Győri Audi ETO KC III. - DKKA II. 30 - 45
2018. október 10. szerda
18:00 Dorogi ESE - Gyömrő VSK 35 - 17
2018. október 13. szombat
11:00 Szekszárdi FGKC - Siófok KTC KFT II. 45 - 19
13:00 Pénzügyőr SE - Szombathelyi KKA 25 - 19
18:00 Szombathelyi Haladás - Rinyamenti KC 34 - 23
2018. október 14. vasárnap
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Győri Audi ETO KC III. 25 - 21
16:00 DKKA II. - Mohácsi TE 1888 36 - 25
2018. október 17. szerda
15:30 Siófok KTC KFT II. - Pénzügyőr SE 31 - 41
18:00 Gyömrő VSK - Szekszárdi FGKC 18 - 22
2018. október 20. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 20
16:00 Győri Audi ETO KC III. - Dorogi ESE 28 - 36
18:00 Szombathelyi KKA - Szombathelyi Haladás 29 - 17
2018. október 21. vasárnap
16:00 Rinyamenti KC - DKKA II. 28 - 34
2018. október 25. csütörtök
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Gyömrő VSK 22 - 22
2018. október 27. szombat
14:00 Pénzügyőr SE - Szekszárdi FGKC 25 - 23
2018. október 28. vasárnap
13:00 Szombathelyi Haladás - Siófok KTC KFT II. 37 - 29
14:00 DKKA II. - Szombathelyi KKA 25 - 22
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Rinyamenti KC 25 - 24
18:00 Dorogi ESE - Mohácsi TE 1888 41 - 37
2018. november 7. szerda
18:00 Gyömrő VSK - Pénzügyőr SE 23 - 17
2018. november 8. csütörtök
17:00 Siófok KTC KFT II. - DKKA II. 36 - 41
2018. november 10. szombat
12:00 Szombathelyi KKA - Gárdony-Pázmánd NKK 37 - 22
16:00 Rinyamenti KC - Dorogi ESE 24 - 28
16:00 Mohácsi TE 1888 - Győri Audi ETO KC III. 23 - 30
2018. november 11. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Szombathelyi Haladás 23 - 21
2018. november 17. szombat
12:00 Szombathelyi Haladás - Pénzügyőr SE 26 - 25
2018. november 18. vasárnap
11:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Siófok KTC KFT II. 35 - 29
14:00 Dorogi ESE - Szombathelyi KKA 27 - 32
15:00 Mohácsi TE 1888 - Gyömrő VSK 31 - 21
15:00 Győri Audi ETO KC III. - Rinyamenti KC 24 - 36
16:00 DKKA II. - Szekszárdi FGKC 26 - 28
2018. november 21. szerda
18:00 Gyömrő VSK - Szombathelyi Haladás 17 - 36
2018. november 23. péntek
19:00 Rinyamenti KC - Mohácsi TE 1888 32 - 27
2018. november 24. szombat
13:00 Pénzügyőr SE - DKKA II. 40 - 32
17:30 Siófok KTC KFT II. - Dorogi ESE 27 - 37
18:00 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC III. 29 - 19
2018. november 25. vasárnap
13:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szekszárdi FGKC 17 - 26
2018. november 28. szerda
16:30 Rinyamenti KC - Gyömrő VSK 37 - 16
2018. november 29. csütörtök
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Siófok KTC KFT II. 25 - 24
2018. december 1. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Szombathelyi KKA 19 - 26
16:00 DKKA II. - Szombathelyi Haladás 24 - 28
18:00 Dorogi ESE - Szekszárdi FGKC 26 - 27
2018. december 2. vasárnap
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Pénzügyőr SE 28 - 30
2018. december 5. szerda
18:00 Gyömrő VSK - DKKA II. 16 - 33
18:15 Szombathelyi Haladás - Gárdony-Pázmánd NKK 18 - 14
2018. december 8. szombat
13:00 Pénzügyőr SE - Dorogi ESE 35 - 37
14:00 Siófok KTC KFT II. - Mohácsi TE 1888 25 - 33
18:00 Szombathelyi KKA - Rinyamenti KC 38 - 30
2018. december 9. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC III. 39 - 18
2019. február 13. szerda
18:00 Gyömrő VSK - Szombathelyi KKA 19 - 25
2019. február 16. szombat
10:00 Siófok KTC KFT II. - Rinyamenti KC 30 - 34
13:00 Pénzügyőr SE - Győri Audi ETO KC III. 33 - 18
2019. február 17. vasárnap
14:00 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 1888 33 - 13
15:00 Szombathelyi Haladás - Dorogi ESE 21 - 23
16:00 DKKA II. - Gárdony-Pázmánd NKK 33 - 22
2019. február 23. szombat
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Szombathelyi Haladás 20 - 23
16:00 Rinyamenti KC - Szekszárdi FGKC 28 - 28
16:00 Mohácsi TE 1888 - Pénzügyőr SE 24 - 31
18:00 Dorogi ESE - DKKA II. 41 - 24
2019. február 24. vasárnap
13:00 Szombathelyi KKA - Siófok KTC KFT II. 45 - 30
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Gyömrő VSK 28 - 21
2019. február 28. csütörtök
18:30 Dorogi ESE - Gárdony-Pázmánd NKK 33 - 28
2019. március 1. péntek
16:00 Siófok KTC KFT II. - Gyömrő VSK 27 - 29
2019. március 2. szombat
13:00 Szombathelyi Haladás - Mohácsi TE 1888 26 - 16
13:00 Pénzügyőr SE - Rinyamenti KC 39 - 33
2019. március 3. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Szombathelyi KKA 31 - 23
16:00 DKKA II. - Győri Audi ETO KC III. 36 - 18
2019. március 6. szerda
18:00 Gyömrő VSK - Dorogi ESE 11 - 38
2019. március 9. szombat
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Gárdony-Pázmánd NKK 28 - 28
16:00 Rinyamenti KC - Szombathelyi Haladás 22 - 29
16:00 Mohácsi TE 1888 - DKKA II. 33 - 36
2019. március 10. vasárnap
14:00 Siófok KTC KFT II. - Szekszárdi FGKC 14 - 39
16:00 Szombathelyi KKA - Pénzügyőr SE 28 - 20
2019. március 14. csütörtök
16:30 Szekszárdi FGKC - Gyömrő VSK 30 - 15
2019. március 16. szombat
13:00 Pénzügyőr SE - Siófok KTC KFT II. 34 - 31
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Mohácsi TE 1888 35 - 25
16:00 Szombathelyi Haladás - Szombathelyi KKA 26 - 17
18:00 Dorogi ESE - Győri Audi ETO KC III. 42 - 18
2019. március 17. vasárnap
16:00 DKKA II. - Rinyamenti KC 36 - 27
2019. március 27. szerda
18:00 Gyömrő VSK - Győri Audi ETO KC III. 18 - 25
2019. március 28. csütörtök
15:00 Siófok KTC KFT II. - Szombathelyi Haladás 23 - 34
2019. március 30. szombat
14:00 Szombathelyi KKA - DKKA II. 27 - 23
16:00 Rinyamenti KC - Gárdony-Pázmánd NKK 27 - 26
16:00 Mohácsi TE 1888 - Dorogi ESE 21 - 23
2019. március 31. vasárnap
18:00 Szekszárdi FGKC - Pénzügyőr SE 30 - 22
2019. április 4. csütörtök
16:00 DKKA II. - Siófok KTC KFT II. 41 - 26
2019. április 6. szombat
13:00 Pénzügyőr SE - Gyömrő VSK 27 - 11
18:00 Dorogi ESE - Rinyamenti KC 35 - 28
18:00 Szombathelyi Haladás - Szekszárdi FGKC 20 - 24
2019. április 7. vasárnap
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Mohácsi TE 1888 16 - 26
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szombathelyi KKA 24 - 29
2019. április 10. szerda
17:00 Pénzügyőr SE - Szombathelyi Haladás 26 - 27
2019. április 11. csütörtök
15:00 Siófok KTC KFT II. - Gárdony-Pázmánd NKK 21 - 28
15:00 Rinyamenti KC - Győri Audi ETO KC III. 41 - 21
2019. április 13. szombat
16:00 Szombathelyi KKA - Dorogi ESE 31 - 27
2019. április 14. vasárnap
14:00 Szekszárdi FGKC - DKKA II. 32 - 33
18:00 Gyömrő VSK - Mohácsi TE 1888 14 - 31
2019. április 25. csütörtök
13:30 Szombathelyi Haladás - Gyömrő VSK 33 - 17
2019. április 27. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Rinyamenti KC 26 - 27
2019. április 28. vasárnap
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Szombathelyi KKA 20 - 37
14:00 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKK 31 - 17
16:00 DKKA II. - Pénzügyőr SE 34 - 34
18:00 Dorogi ESE - Siófok KTC KFT II. 50 - 27
2019. május 9. csütörtök
13:30 Szombathelyi Haladás - DKKA II. 33 - 28
2019. május 10. péntek
18:00 Gyömrő VSK - Rinyamenti KC 24 - 32
2019. május 11. szombat
12:00 Siófok KTC KFT II. - Győri Audi ETO KC III. 34 - 21
13:00 Pénzügyőr SE - Gárdony-Pázmánd NKK 22 - 32
16:00 Szombathelyi KKA - Mohácsi TE 1888 27 - 17
2019. május 12. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Dorogi ESE 37 - 16
2019. május 16. csütörtök
17:00 Mohácsi TE 1888 - Siófok KTC KFT II. 37 - 26
2019. május 17. péntek
16:45 DKKA II. - Gyömrő VSK 37 - 27
2019. május 18. szombat
16:00 Rinyamenti KC - Szombathelyi KKA 19 - 25
18:00 Dorogi ESE - Pénzügyőr SE 36 - 31
2019. május 19. vasárnap
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szombathelyi Haladás 18 - 22
15:00 Győri Audi ETO KC III. - Szekszárdi FGKC 24 - 39
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szekszárdi FGKC 22 19 1 2 667 456 211 39
2. Dorogi ESE 22 17 0 5 715 585 130 34
3. Szombathelyi KKA 22 17 0 5 615 489 126 34
4. Szombathelyi Haladás 22 17 0 5 596 493 103 34
5. DKKA II. 22 15 1 6 715 620 95 31
6. Pénzügyőr SE 22 10 1 11 633 613 20 21
7. Rinyamenti KC 22 10 1 11 641 630 11 21
8. Gárdony-Pázmánd NKK 22 7 2 13 537 579 -42 16
9. Mohácsi TE 1888 22 7 0 15 560 601 -41 14
10. Győri Audi ETO KC III. 22 4 2 16 492 690 -198 10
11. Gyömrő VSK 22 3 2 17 405 617 -212 8
12. Siófok KTC KFT II. 22 1 0 21 584 787 -203 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BÍRÓ FANNI Szekszárdi FGKC 235 22
2. IMREI NÓRA Dorogi ESE 177 20
3. BREZOVSZKY FIÓNA Rinyamenti KC 165 22
4. KOÓSZ EVELIN Siófok KTC KFT II. 163 22
5. VASS VÍTA LUCA DKKA II. 160 21
6. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 1888 133 17
7. HORVÁTH HANNA Szombathelyi Haladás 131 22
8. KECSKÉS NOÉMI DKKA II. 128 19
9. ÁGOSTON NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 126 20
10. SCHUSZTER NIKOLETT Szombathelyi Haladás 125 21
11. FORGÁCS KLAUDIA BIANKA Dorogi ESE 120 19
12. SZÉCSI ADRIENN Pénzügyőr SE 118 20
13. FINTA DÓRA Rinyamenti KC 117 21
14. FUISZ REBEKA Rinyamenti KC 116 21
15. PORTÁS PETRA Gyömrő VSK 116 20
16. KOKAS KARINA Győri Audi ETO KC II 110 21
17. KULCSÁR DOROTTYA RIA Szombathelyi KKA 110 21
18. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE 1888 105 22
19. FERI DANIELLA Szekszárdi FGKC 103 22
20. BALÁZS KITTI Szekszárdi FGKC 102 22
21. FICSOR NÓRA Siófok KTC KFT II. 102 22
22. NÉMETH REBEKA Szombathelyi Haladás 101 20
23. SZABÓ TEKLA DKKA II. 97 17
24. TIHANYI ANNA Gárdony-Pázmánd NKK 96 20
25. PAPP PETRA Győri Audi ETO KC II 92 21
26. SZUHOGYI LAURA Szombathelyi KKA 89 19
27. GÖNCZY ESZTER Gyömrő VSK 84 17
28. ORSÓS ALEXANDRA Pénzügyőr SE 83 17
29. PATAK SAROLTA Rinyamenti KC 82 22
30. TOLVAJ DORKA Dorogi ESE 80 21
31. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 1888 78 22
32. MOLNÁR ESZTER Dorogi ESE 77 22
33. MARKOS RÉKA Dorogi ESE 73 19
34. BOZZAI ZSÓFIA Szombathelyi KKA 69 19
35. JOÓ KLAUDIA Gyömrő VSK 67 9
36. KOVÁCS HENRIETTA Pénzügyőr SE 67 21
37. PELYVA ZSANETT Siófok KTC KFT II. 67 19
38. KOZMA ADRIENN Szombathelyi KKA 62 20
39. SZŰCS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 62 22
40. WÉBER VERONIKA DKKA II. 59 20
41. BENCZE DÓRA Szekszárdi FGKC 57 21
42. HERMANN GRÉTA Pénzügyőr SE 56 11
43. SÁRVÁRI KRISZTINA Gárdony-Pázmánd NKK 54 19
44. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 53 20
45. BARI CSENGE Pénzügyőr SE 52 18
46. FORGÁCS VIKTÓRIA PATRÍCIA Dorogi ESE 51 13
47. HORVÁTH ALEXANDRA Szombathelyi Haladás 51 13
48. BEKE SÁRA Győri Audi ETO KC II 50 16
49. PŐDÖR BLANKA Szombathelyi KKA 49 5
50. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE 1888 49 22
51. RÁCZ ADÉL Rinyamenti KC 48 22
52. TÁBORI FLÓRA Mohácsi TE 1888 48 21
53. BÁRDIÓ ZSÓFIA Siófok KTC KFT II. 47 11
54. MOLNÁR VIRÁG Pénzügyőr SE 46 20
55. RÁCZ ZOÉ FANNI Rinyamenti KC 46 22
56. OLÁH RÉKA Mohácsi TE 1888 45 14
57. BERNÁTH RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 44 22
58. MÁLOVICS DORINA Szombathelyi KKA 42 20
59. RIGÓ KÍRA Gyömrő VSK 42 17
60. PASTOREKOVÁ EDINA Pénzügyőr SE 41 10
61. VARGA FRUZSINA Rinyamenti KC 41 21
62. CZECHMEISTER BOGLÁRKA Siófok KTC KFT II. 40 21
63. URBÁNYI KINGA Pénzügyőr SE 40 21
64. KERTÉSZ MÓNIKA Siófok KTC KFT II. 39 17
65. TAKÁCS SÁRA BARBARA Gárdony-Pázmánd NKK 39 20
66. TOLVAJ GRÉTA Dorogi ESE 38 21
67. KOCSI DIÁNA NOÉMI DKKA II. 37 15
68. KONYECSNYIK RÉKA Siófok KTC KFT II. 37 12
69. GŐSI LUCA Szombathelyi Haladás 36 19
70. TÓTH MARTINA Pénzügyőr SE 36 20
71. TÓTH VIVIEN Szombathelyi Haladás 36 20
72. NYÁRI LUCA SÁRA Szombathelyi Haladás 35 22
73. SZEKERES SZEDERKE Szombathelyi Haladás 35 22
74. BOZSÓ KINGA Győri Audi ETO KC II 34 16
75. KOZÁRI KLAUDIA Győri Audi ETO KC II 34 12
76. GÁL BORBÁLA KINGA DKKA II. 33 19
77. SZTOICS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 33 10
78. GALKÓ LAURA Gárdony-Pázmánd NKK 32 18
79. SZMOLEK APPOLÓNIA Szombathelyi KKA 32 18
80. JAKAB EMMA Mohácsi TE 1888 29 12
81. VINCZE FLÓRA Győri Audi ETO KC II 29 21
82. KERESZTES ELIZABET MAJA DKKA II. 28 18
83. KOVÁCS KRISZTINA DKKA II. 28 18
84. RENDI OLÍVIA Győri Audi ETO KC II 28 22
85. DEVECSERI DALMA Szombathelyi KKA 27 15
86. SZABÓ DORINA Dorogi ESE 27 10
87. NOVÁK ALEXANDRA Siófok KTC KFT II. 26 20
88. REZNEKI FANNI EMMA DKKA II. 26 22
89. HORVÁTH ADÉL Mohácsi TE 1888 25 13
90. KOVÁCS TÍMEA Szombathelyi KKA 25 20
91. SZOLNOKI NÓRA Szekszárdi FGKC 25 17
92. VARJAS LARA DKKA II. 25 17
93. BOGNÁR REBEKA Győri Audi ETO KC II 24 21
94. MOLNÁR ANNA Győri Audi ETO KC II 23 14
95. TÓTH BERNADETT Gyömrő VSK 23 21
96. ARANYI VIVIEN DKKA II. 22 18
97. NAGY DOMINIKA ROBERTA Gárdony-Pázmánd NKK 21 21
98. SZITTYA LILI Dorogi ESE 21 19
99. TURÁK ANTÓNIA Dorogi ESE 21 17
100. FARKAS KORINNA Szekszárdi FGKC 20 18
101. HORVÁTH ANNA Szombathelyi KKA 20 5
102. KESZEI JÚLIA MOLLI Szombathelyi KKA 20 20
103. SZTANÓ KINCSŐ DKKA II. 20 13
104. TÓTH ADÉL Pénzügyőr SE 20 4
105. TAMÁSI KATA Szombathelyi KKA 18 3
106. VÁRADI HANNA DKKA II. 18 20
107. FALTUSZ BIANKA Gyömrő VSK 17 18
108. FEKETE FANNI Siófok KTC KFT II. 17 11
109. MENDI MARTINA Szekszárdi FGKC 17 21
110. SZEKÉR ALEXA Pénzügyőr SE 17 21
111. TOMASEK FANNI Gyömrő VSK 17 20
112. FARKAS NERINA Szombathelyi KKA 16 6
113. JÁNOS LILI Szekszárdi FGKC 16 22
114. KLINSZKY KITTI Gárdony-Pázmánd NKK 16 14
115. MÉSZÁROS ANDREA Győri Audi ETO KC II 16 17
116. DOBOS DORKA Szombathelyi Haladás 15 18
117. GYŐRFFY LUCA DKKA II. 15 6
118. SÁRECZ ADRIENN Szekszárdi FGKC 14 7
119. VARGA BORBÁLA ANNA Győri Audi ETO KC II 14 20
120. PALACZKI LILLA LAURA Mohácsi TE 1888 13 19
121. SZABÓ REBEKA Siófok KTC KFT II. 13 16
122. FEJŐS ADRIENN Szekszárdi FGKC 12 11
123. VÉKEY LUCA Pénzügyőr SE 12 20
124. ARADI AIDA CSENGE Pénzügyőr SE 11 7
125. BÁRSONY DÓRA Szombathelyi Haladás 11 7
126. SZILÁGYI ESZTER LAURA Gyömrő VSK 11 21
127. VARGA GABRIELLA Mohácsi TE 1888 11 8
128. POHNER ORSOLYA ZSANETT Dorogi ESE 10 20
129. SZALAI PETRA Siófok KTC KFT II. 10 4
130. DOBSZAI CSENGE DKKA II. 9 16
131. OSVÁTH PETRA Dorogi ESE 9 18
132. URBÁN VIVIEN Rinyamenti KC 9 20
133. VARGYAS RÉKA DKKA II. 9 17
134. VINKELMANN VIVIEN Győri Audi ETO KC II 9 8
135. KECSKÉS JÁZMIN Gyömrő VSK 8 18
136. LENCSÉS KÍRA Pénzügyőr SE 8 21
137. ORBÁN ESZTER Siófok KTC KFT II. 8 3
138. PÁL REBEKA Mohácsi TE 1888 8 6
139. PŐDÖR REBEKA Szombathelyi KKA 8 3
140. TRATNYEK BONITA Rinyamenti KC 8 5
141. DÖMSE ZITA Mohácsi TE 1888 7 6
142. ERDŐS EMESE Gyömrő VSK 7 11
143. HORVÁTH - MARSOVSZKY MIRA Győri Audi ETO KC II 7 15
144. NÁDASDI ENIKŐ Győri Audi ETO KC II 7 4
145. SUTKA DOROTTYA Pénzügyőr SE 7 6
146. SZÁR DZSENIFER Szombathelyi Haladás 7 22
147. BURA HENRIETTA MÓNIKA Gyömrő VSK 6 19
148. CSIK NIKOLETT Siófok KTC KFT II. 6 17
149. HORVÁTH KORINA Rinyamenti KC 6 21
150. KISS BRIGITTA MELITTA Szombathelyi KKA 6 18
151. MIKLÓS MARIETTA Pénzügyőr SE 6 7
152. RADICS ADRIENN Győri Audi ETO KC II 6 13
153. SZÜCS RÉKA Szekszárdi FGKC 6 11
154. BARTHA LAURA Győri Audi ETO KC II 5 7
155. KAJOS DÓRA Mohácsi TE 1888 5 22
156. KIRÁLY JÁZMIN Siófok KTC KFT II. 5 10
157. MAGYAR ZSÓFIA Pénzügyőr SE 5 9
158. BÉRY DORINA BEATRIX Pénzügyőr SE 4 15
159. FALUSSY FLÓRA Szombathelyi Haladás 4 12
160. FOGARASI LILI Siófok KTC KFT II. 4 5
161. KARVALICS FANNI Szombathelyi KKA 4 13
162. NEMES NÓRA Gyömrő VSK 4 8
163. RÉZ RÉKA Szekszárdi FGKC 4 9
164. SULYOK CSENGE Szombathelyi Haladás 4 20
165. SZABÓ KATALIN Szombathelyi Haladás 4 18
166. BARANYI GRÉTA Gárdony-Pázmánd NKK 3 8
167. DÉZSI FANNI Mohácsi TE 1888 3 8
168. KIRÁLY HAJNALKA Gárdony-Pázmánd NKK 3 19
169. KOZMA RÉKA Pénzügyőr SE 3 5
170. NÁRAI NÓRA Szombathelyi KKA 3 17
171. PAP KRISZTINA Dorogi ESE 3 4
172. RÁCZ SÁRA Rinyamenti KC 3 22
173. RESKÓ VANESSZA Dorogi ESE 3 10
174. SZABÓ ANNA Gárdony-Pázmánd NKK 3 21
175. SZÜCS EDINA Szekszárdi FGKC 3 8
176. TÖRÖK VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC II 3 10
177. HORPÁCSI-SZABÓ BLANKA Gárdony-Pázmánd NKK 2 6
178. LAKATOS LIZETT Szombathelyi KKA 2 3
179. MÁTYÁS VIKTÓRIA Dorogi ESE 2 18
180. NAGY-MÁRÓ SÁRA Szombathelyi KKA 2 12
181. RÉTI FLÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 2 15
182. BLAZSEK ALEXANDRA TÍMEA Dorogi ESE 1 1
183. CZIFRA LILI Dorogi ESE 1 9
184. DÖMÖTÖR SZONJA Gyömrő VSK 1 1
185. FETTER ZOÉ RÓZA Gyömrő VSK 1 17
186. GÁSPÁR VANDA Dorogi ESE 1 5
187. GYALLAI VIRÁG Szombathelyi Haladás 1 5
188. HORVÁTH LILLA Szombathelyi KKA 1 2
189. HORVÁTH RENÁTA Pénzügyőr SE 1 5
190. JARÁCS BRIGITTA Gyömrő VSK 1 7
191. JUHÁSZ ADÉL Gárdony-Pázmánd NKK 1 11
192. LASZINGER LILLA Mohácsi TE 1888 1 15
193. TÓTH VIKTÓRIA DKKA II. 1 14
194. VÁRKONYI RENÁTA Győri Audi ETO KC II 1 6
195. BALATINCZ REGINA Rinyamenti KC 0 1
196. BALATONI ADÉL Szombathelyi Haladás 0 9
197. BALOGH ESZTER Gyömrő VSK 0 21
198. BALOGH EVELIN Győri Audi ETO KC II 0 11
199. BALOGH MELANI KÍRA Gárdony-Pázmánd NKK 0 18
200. BÁRDOS BERTA Mohácsi TE 1888 0 5
201. BERTA BLANKA Dorogi ESE 0 15
202. BOGNÁR FRANCISKA Szombathelyi KKA 0 21
203. BRUNO AIDA Szombathelyi KKA 0 4
204. BUKOVICS BARBARA Gárdony-Pázmánd NKK 0 9
205. BÜKI ANGYALKA Szombathelyi Haladás 0 21
206. DEMETER DANIELLA Gyömrő VSK 0 7
207. DOBÁNY KITTI Dorogi ESE 0 22
208. DÓCZI BARBARA Szombathelyi Haladás 0 9
209. DÓSA - NAGY LÚCIA Siófok KTC KFT II. 0 7
210. FARKAS HANNA Szombathelyi KKA 0 4
211. FEJES KRISZTINA Győri Audi ETO KC II 0 13
212. FERGER VIKTÓRIA HANNA Szekszárdi FGKC 0 2
213. FÓRI VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKK 0 6
214. FÜRDŐS MELITTA Mohácsi TE 1888 0 20
215. HOHMANN FANNI Mohácsi TE 1888 0 11
216. HORVÁTH BARBARA Siófok KTC KFT II. 0 16
217. HORVÁTH DÓRA Siófok KTC KFT II. 0 7
218. HORVÁTH SÁRA Győri Audi ETO KC II 0 2
219. KATONA KITTI Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
220. KEREKES PETRA Pénzügyőr SE 0 1
221. KNAUER CSENGE ANITA Gárdony-Pázmánd NKK 0 21
222. KOCSIS LUCA Szekszárdi FGKC 0 4
223. KÓSA HANNA DKKA II. 0 19
224. KOVÁCS VERONIKA CSENGE Siófok KTC KFT II. 0 16
225. KUTASI SÁRA Szekszárdi FGKC 0 19
226. LEIB ALEXANDRA Mohácsi TE 1888 0 1
227. LISZKAI KRISZTINA Győri Audi ETO KC II 0 17
228. LIZÁK ALIDA Szekszárdi FGKC 0 16
229. LIZÁK HANGA Szekszárdi FGKC 0 17
230. LŐRINCZ BRIGITTA Szombathelyi KKA 0 5
231. MARTINOV LILI Mohácsi TE 1888 0 7
232. MÁTYÁS ANNA Dorogi ESE 0 8
233. MELEGH DIÁNA Rinyamenti KC 0 22
234. MELLES KIRA LEILA Rinyamenti KC 0 3
235. NAGY DORINA Győri Audi ETO KC II 0 21
236. NÉMETH JANKA BLANKA Szombathelyi Haladás 0 1
237. NÉMETH LIZETT Dorogi ESE 0 1
238. OROSZ DÓRA Mohácsi TE 1888 0 1
239. PÁNDI GABRIELLA MÁRIA Siófok KTC KFT II. 0 6
240. PORTÁS BIANKA Gyömrő VSK 0 20
241. PÓTH PETRA Mohácsi TE 1888 0 20
242. SCHARREISZ PATRÍCIA Győri Audi ETO KC II 0 15
243. STEFANIK LAURA ANASZTÁZIA Dorogi ESE 0 12
244. STEIGERWALD ESZTER Gyömrő VSK 0 6
245. SZABÓ KÍRA Szombathelyi Haladás 0 1
246. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 0 22
247. SZALAY VIKTÓRIA Gárdony-Pázmánd NKK 0 22
248. SZALMA ZITA DKKA II. 0 18
249. SZŐCSÉNYI DIÁNA Rinyamenti KC 0 19
250. TÓTH NÓRI Szombathelyi KKA 0 1
251. TÓTH RENÁTA Pénzügyőr SE 0 7
252. TÖRŐCSIK FRUZSINA Pénzügyőr SE 0 11
253. TUTTI ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 0 1
254. URBÁN NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 0 5
255. VASTAG BORÓKA Győri Audi ETO KC II 0 2
256. WENTZEL RÉKA KATALIN Pénzügyőr SE 0 11
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó