Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat
2018. szeptember 13. csütörtök
14:45 Szombathelyi KKA - Gyömrő VSK 10 - 0
2018. szeptember 15. szombat
14:00 Rinyamenti KC - Siófok KTC KFT II. 36 - 30
16:00 Mohácsi TE 1888 - Szekszárdi FGKC 16 - 25
2018. szeptember 16. vasárnap
10:00 Győri Audi ETO KC III. - Pénzügyőr SE 27 - 26
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - DKKA II. 22 - 31
17:00 Dorogi ESE - Szombathelyi Haladás 31 - 30
2018. szeptember 19. szerda
14:00 Siófok KTC KFT II. - Szombathelyi KKA 23 - 35
18:00 Gyömrő VSK - Gárdony-Pázmánd NKK 19 - 19
2018. szeptember 21. péntek
16:00 Szekszárdi FGKC - Rinyamenti KC 29 - 21
2018. szeptember 22. szombat
13:00 Pénzügyőr SE - Mohácsi TE 1888 24 - 31
13:30 DKKA II. - Dorogi ESE 27 - 25
18:00 Szombathelyi Haladás - Győri Audi ETO KC III. 28 - 19
2018. szeptember 30. vasárnap
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Dorogi ESE 24 - 28
2018. október 3. szerda
18:00 Gyömrő VSK - Siófok KTC KFT II. 30 - 22
2018. október 5. péntek
17:00 Mohácsi TE 1888 - Szombathelyi Haladás 25 - 27
2018. október 6. szombat
16:00 Rinyamenti KC - Pénzügyőr SE 32 - 26
18:00 Szombathelyi KKA - Szekszárdi FGKC 24 - 26
2018. október 7. vasárnap
16:00 Győri Audi ETO KC III. - DKKA II. 30 - 45
2018. október 10. szerda
18:00 Dorogi ESE - Gyömrő VSK 35 - 17
2018. október 13. szombat
11:00 Szekszárdi FGKC - Siófok KTC KFT II. 45 - 19
13:00 Pénzügyőr SE - Szombathelyi KKA 25 - 19
18:00 Szombathelyi Haladás - Rinyamenti KC 34 - 23
2018. október 14. vasárnap
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Győri Audi ETO KC III. 25 - 21
16:00 DKKA II. - Mohácsi TE 1888 36 - 25
2018. október 17. szerda
15:30 Siófok KTC KFT II. - Pénzügyőr SE 31 - 41
18:00 Gyömrő VSK - Szekszárdi FGKC 18 - 22
2018. október 20. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 20
16:00 Győri Audi ETO KC III. - Dorogi ESE 28 - 36
18:00 Szombathelyi KKA - Szombathelyi Haladás 29 - 17
2018. október 21. vasárnap
16:00 Rinyamenti KC - DKKA II. 28 - 34
2018. október 25. csütörtök
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Gyömrő VSK 22 - 22
2018. október 27. szombat
14:00 Pénzügyőr SE - Szekszárdi FGKC 25 - 23
2018. október 28. vasárnap
13:00 Szombathelyi Haladás - Siófok KTC KFT II. 37 - 29
14:00 DKKA II. - Szombathelyi KKA 25 - 22
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Rinyamenti KC 25 - 24
18:00 Dorogi ESE - Mohácsi TE 1888 41 - 37
2018. november 7. szerda
18:00 Gyömrő VSK - Pénzügyőr SE 23 - 17
2018. november 8. csütörtök
17:00 Siófok KTC KFT II. - DKKA II. 36 - 41
2018. november 10. szombat
12:00 Szombathelyi KKA - Gárdony-Pázmánd NKK 37 - 22
16:00 Rinyamenti KC - Dorogi ESE 24 - 28
16:00 Mohácsi TE 1888 - Győri Audi ETO KC III. 23 - 30
2018. november 11. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Szombathelyi Haladás 23 - 21
2018. november 17. szombat
12:00 Szombathelyi Haladás - Pénzügyőr SE 26 - 25
2018. november 18. vasárnap
11:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Siófok KTC KFT II. 35 - 29
14:00 Dorogi ESE - Szombathelyi KKA 27 - 32
15:00 Mohácsi TE 1888 - Gyömrő VSK 31 - 21
15:00 Győri Audi ETO KC III. - Rinyamenti KC 24 - 36
16:00 DKKA II. - Szekszárdi FGKC 26 - 28
2018. november 21. szerda
18:00 Gyömrő VSK - Szombathelyi Haladás 17 - 36
2018. november 23. péntek
19:00 Rinyamenti KC - Mohácsi TE 1888 32 - 27
2018. november 24. szombat
13:00 Pénzügyőr SE - DKKA II. 40 - 32
17:30 Siófok KTC KFT II. - Dorogi ESE 27 - 37
18:00 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC III. 29 - 19
2018. november 25. vasárnap
13:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szekszárdi FGKC 17 - 26
2018. november 28. szerda
16:30 Rinyamenti KC - Gyömrő VSK 37 - 16
2018. november 29. csütörtök
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Siófok KTC KFT II. 25 - 24
2018. december 1. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Szombathelyi KKA 19 - 26
16:00 DKKA II. - Szombathelyi Haladás 24 - 28
18:00 Dorogi ESE - Szekszárdi FGKC 26 - 27
2018. december 2. vasárnap
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Pénzügyőr SE 28 - 30
2018. december 5. szerda
18:00 Gyömrő VSK - DKKA II. 16 - 33
18:15 Szombathelyi Haladás - Gárdony-Pázmánd NKK 18 - 14
2018. december 8. szombat
13:00 Pénzügyőr SE - Dorogi ESE 35 - 37
14:00 Siófok KTC KFT II. - Mohácsi TE 1888 25 - 33
18:00 Szombathelyi KKA - Rinyamenti KC 38 - 30
2018. december 9. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC III. 39 - 18
2019. február 13. szerda
18:00 Gyömrő VSK - Szombathelyi KKA
2019. február 16. szombat
10:00 Siófok KTC KFT II. - Rinyamenti KC
13:00 Pénzügyőr SE - Győri Audi ETO KC III.
2019. február 17. vasárnap
14:00 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 1888
15:00 Szombathelyi Haladás - Dorogi ESE
16:00 DKKA II. - Gárdony-Pázmánd NKK
2019. február 23. szombat
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Szombathelyi Haladás
16:00 Rinyamenti KC - Szekszárdi FGKC
16:00 Mohácsi TE 1888 - Pénzügyőr SE
18:00 Dorogi ESE - DKKA II.
2019. február 24. vasárnap
13:00 Szombathelyi KKA - Siófok KTC KFT II.
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Gyömrő VSK
2019. március 1. péntek
16:00 Siófok KTC KFT II. - Gyömrő VSK
2019. március 2. szombat
13:00 Szombathelyi Haladás - Mohácsi TE 1888
13:00 Pénzügyőr SE - Rinyamenti KC
18:00 Dorogi ESE - Gárdony-Pázmánd NKK
2019. március 3. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Szombathelyi KKA
16:00 DKKA II. - Győri Audi ETO KC III.
2019. március 6. szerda
18:00 Gyömrő VSK - Dorogi ESE
2019. március 9. szombat
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Gárdony-Pázmánd NKK
16:00 Rinyamenti KC - Szombathelyi Haladás
16:00 Mohácsi TE 1888 - DKKA II.
2019. március 10. vasárnap
14:00 Siófok KTC KFT II. - Szekszárdi FGKC
16:00 Szombathelyi KKA - Pénzügyőr SE
2019. március 14. csütörtök
16:30 Szekszárdi FGKC - Gyömrő VSK
2019. március 16. szombat
13:00 Pénzügyőr SE - Siófok KTC KFT II.
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Mohácsi TE 1888
16:00 Szombathelyi Haladás - Szombathelyi KKA
18:00 Dorogi ESE - Győri Audi ETO KC III.
2019. március 17. vasárnap
16:00 DKKA II. - Rinyamenti KC
2019. március 27. szerda
18:00 Gyömrő VSK - Győri Audi ETO KC III.
2019. március 28. csütörtök
15:00 Siófok KTC KFT II. - Szombathelyi Haladás
2019. március 30. szombat
14:00 Szombathelyi KKA - DKKA II.
16:00 Rinyamenti KC - Gárdony-Pázmánd NKK
16:00 Mohácsi TE 1888 - Dorogi ESE
2019. március 31. vasárnap
18:00 Szekszárdi FGKC - Pénzügyőr SE
2019. április 4. csütörtök
16:00 DKKA II. - Siófok KTC KFT II.
2019. április 6. szombat
13:00 Pénzügyőr SE - Gyömrő VSK
18:00 Dorogi ESE - Rinyamenti KC
18:00 Szombathelyi Haladás - Szekszárdi FGKC
2019. április 7. vasárnap
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Mohácsi TE 1888
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szombathelyi KKA
2019. április 10. szerda
17:00 Pénzügyőr SE - Szombathelyi Haladás
2019. április 13. szombat
12:00 Siófok KTC KFT II. - Gárdony-Pázmánd NKK
16:00 Szombathelyi KKA - Dorogi ESE
16:00 Rinyamenti KC - Győri Audi ETO KC III.
2019. április 14. vasárnap
14:00 Szekszárdi FGKC - DKKA II.
18:00 Gyömrő VSK - Mohácsi TE 1888
2019. április 25. csütörtök
13:30 Szombathelyi Haladás - Gyömrő VSK
2019. április 27. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Rinyamenti KC
2019. április 28. vasárnap
13:00 Győri Audi ETO KC III. - Szombathelyi KKA
14:00 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKK
16:00 DKKA II. - Pénzügyőr SE
18:00 Dorogi ESE - Siófok KTC KFT II.
2019. május 9. csütörtök
13:30 Szombathelyi Haladás - DKKA II.
2019. május 10. péntek
18:00 Gyömrő VSK - Rinyamenti KC
2019. május 11. szombat
12:00 Siófok KTC KFT II. - Győri Audi ETO KC III.
13:00 Pénzügyőr SE - Gárdony-Pázmánd NKK
14:00 Szombathelyi KKA - Mohácsi TE 1888
2019. május 12. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Dorogi ESE
2019. május 17. péntek
16:45 DKKA II. - Gyömrő VSK
2019. május 18. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Siófok KTC KFT II.
16:00 Rinyamenti KC - Szombathelyi KKA
18:00 Dorogi ESE - Pénzügyőr SE
2019. május 19. vasárnap
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szombathelyi Haladás
15:00 Győri Audi ETO KC III. - Szekszárdi FGKC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szekszárdi FGKC 11 10 0 1 313 231 82 20
2. Szombathelyi KKA 11 8 0 3 301 233 68 16
3. DKKA II. 11 8 0 3 354 300 54 16
4. Dorogi ESE 11 8 0 3 351 308 43 16
5. Szombathelyi Haladás 11 8 0 3 302 259 43 16
6. Rinyamenti KC 11 5 0 6 323 311 12 10
7. Pénzügyőr SE 11 5 0 6 314 309 5 10
8. Mohácsi TE 1888 11 4 0 7 291 307 -16 8
9. Gárdony-Pázmánd NKK 11 3 1 7 251 287 -36 7
10. Győri Audi ETO KC III. 11 3 1 7 263 333 -70 7
11. Gyömrő VSK 11 2 2 7 199 284 -85 6
12. Siófok KTC KFT II. 11 0 0 11 295 395 -100 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BÍRÓ FANNI Szekszárdi FGKC 112 11
2. VASS VÍTA LUCA DKKA II. 92 10
3. KOÓSZ EVELIN Siófok KTC KFT II. 89 11
4. IMREI NÓRA Dorogi ESE 83 10
5. BREZOVSZKY FIÓNA Rinyamenti KC 76 11
6. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 1888 76 10
7. SZÉCSI ADRIENN Pénzügyőr SE 76 11
8. HORVÁTH HANNA Szombathelyi Haladás 74 11
9. KECSKÉS NOÉMI DKKA II. 68 9
10. FINTA DÓRA Rinyamenti KC 67 11
11. JOÓ KLAUDIA Gyömrő VSK 67 9
12. KOKAS KARINA Győri Audi ETO KC II 64 11
13. FUISZ REBEKA Rinyamenti KC 63 11
14. PAPP PETRA Győri Audi ETO KC II 56 11
15. MOLNÁR ESZTER Dorogi ESE 55 11
16. NÉMETH REBEKA Szombathelyi Haladás 53 10
17. FORGÁCS KLAUDIA BIANKA Dorogi ESE 52 9
18. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE 1888 52 11
19. PATAK SAROLTA Rinyamenti KC 50 11
20. BALÁZS KITTI Szekszárdi FGKC 48 11
21. ORSÓS ALEXANDRA Pénzügyőr SE 48 8
22. PELYVA ZSANETT Siófok KTC KFT II. 46 11
23. HORVÁTH ALEXANDRA Szombathelyi Haladás 45 10
24. PORTÁS PETRA Gyömrő VSK 45 9
25. ÁGOSTON NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 44 9
26. TOLVAJ DORKA Dorogi ESE 44 10
27. FICSOR NÓRA Siófok KTC KFT II. 43 11
28. KULCSÁR DOROTTYA RIA Szombathelyi KKA 43 10
29. SCHUSZTER NIKOLETT Szombathelyi Haladás 43 10
30. SZŰCS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 42 11
31. TIHANYI ANNA Gárdony-Pázmánd NKK 40 9
32. SZABÓ TEKLA DKKA II. 38 8
33. FERI DANIELLA Szekszárdi FGKC 37 11
34. PŐDÖR BLANKA Szombathelyi KKA 37 4
35. MARKOS RÉKA Dorogi ESE 36 8
36. OLÁH RÉKA Mohácsi TE 1888 35 11
37. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 34 10
38. KOVÁCS HENRIETTA Pénzügyőr SE 34 11
39. KOZMA ADRIENN Szombathelyi KKA 34 10
40. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 1888 34 11
41. TÁBORI FLÓRA Mohácsi TE 1888 34 11
42. KONYECSNYIK RÉKA Siófok KTC KFT II. 33 11
43. SZTOICS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 33 10
44. SZUHOGYI LAURA Szombathelyi KKA 33 9
45. BOZZAI ZSÓFIA Szombathelyi KKA 31 9
46. PASTOREKOVÁ EDINA Pénzügyőr SE 31 5
47. SÁRVÁRI KRISZTINA Gárdony-Pázmánd NKK 30 11
48. RÁCZ ADÉL Rinyamenti KC 29 11
49. WÉBER VERONIKA DKKA II. 28 11
50. BENCZE DÓRA Szekszárdi FGKC 27 10
51. RÁCZ ZOÉ FANNI Rinyamenti KC 27 11
52. BERNÁTH RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 26 11
53. FORGÁCS VIKTÓRIA PATRÍCIA Dorogi ESE 26 5
54. GÁL BORBÁLA KINGA DKKA II. 25 11
55. GÖNCZY ESZTER Gyömrő VSK 25 7
56. HORVÁTH ADÉL Mohácsi TE 1888 25 9
57. SZEKERES SZEDERKE Szombathelyi Haladás 22 11
58. BARI CSENGE Pénzügyőr SE 21 9
59. CZECHMEISTER BOGLÁRKA Siófok KTC KFT II. 20 10
60. SZMOLEK APPOLÓNIA Szombathelyi KKA 20 8
61. TÓTH ADÉL Pénzügyőr SE 20 4
62. BEKE SÁRA Győri Audi ETO KC II 19 8
63. KERESZTES ELIZABET MAJA DKKA II. 19 9
64. KOCSI DIÁNA NOÉMI DKKA II. 19 7
65. TAMÁSI KATA Szombathelyi KKA 18 3
66. VINCZE FLÓRA Győri Audi ETO KC II 18 10
67. FEKETE FANNI Siófok KTC KFT II. 17 11
68. KOZÁRI KLAUDIA Győri Audi ETO KC II 17 6
69. MÁLOVICS DORINA Szombathelyi KKA 17 9
70. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE 1888 17 11
71. TÓTH MARTINA Pénzügyőr SE 17 10
72. URBÁNYI KINGA Pénzügyőr SE 17 10
73. HORVÁTH ANNA Szombathelyi KKA 16 4
74. NYÁRI LUCA SÁRA Szombathelyi Haladás 16 11
75. RENDI OLÍVIA Győri Audi ETO KC II 16 11
76. FARKAS KORINNA Szekszárdi FGKC 15 11
77. TOLVAJ GRÉTA Dorogi ESE 15 10
78. TURÁK ANTÓNIA Dorogi ESE 15 11
79. VARJAS LARA DKKA II. 15 10
80. BOZSÓ KINGA Győri Audi ETO KC II 14 7
81. MOLNÁR VIRÁG Pénzügyőr SE 14 9
82. SÁRECZ ADRIENN Szekszárdi FGKC 14 7
83. SZOLNOKI NÓRA Szekszárdi FGKC 14 11
84. NOVÁK ALEXANDRA Siófok KTC KFT II. 13 10
85. SZEKÉR ALEXA Pénzügyőr SE 13 11
86. REZNEKI FANNI EMMA DKKA II. 12 11
87. ARANYI VIVIEN DKKA II. 11 10
88. BÁRSONY DÓRA Szombathelyi Haladás 11 7
89. BOGNÁR REBEKA Győri Audi ETO KC II 11 10
90. NAGY DOMINIKA ROBERTA Gárdony-Pázmánd NKK 11 11
91. RIGÓ KÍRA Gyömrő VSK 11 9
92. TAKÁCS SÁRA BARBARA Gárdony-Pázmánd NKK 11 9
93. TÓTH VIVIEN Szombathelyi Haladás 11 9
94. VÁRADI HANNA DKKA II. 11 10
95. DOBOS DORKA Szombathelyi Haladás 10 7
96. KERTÉSZ MÓNIKA Siófok KTC KFT II. 10 6
97. SZALAI PETRA Siófok KTC KFT II. 10 4
98. SZITTYA LILI Dorogi ESE 10 11
99. TÓTH BERNADETT Gyömrő VSK 10 10
100. VARGA BORBÁLA ANNA Győri Audi ETO KC II 10 9
101. FARKAS NERINA Szombathelyi KKA 9 4
102. MOLNÁR ANNA Győri Audi ETO KC II 9 4
103. OSVÁTH PETRA Dorogi ESE 9 9
104. TOMASEK FANNI Gyömrő VSK 9 9
105. KOVÁCS KRISZTINA DKKA II. 8 8
106. KOVÁCS TÍMEA Szombathelyi KKA 8 9
107. MÉSZÁROS ANDREA Győri Audi ETO KC II 8 8
108. ORBÁN ESZTER Siófok KTC KFT II. 8 3
109. PŐDÖR REBEKA Szombathelyi KKA 8 3
110. DÖMSE ZITA Mohácsi TE 1888 7 6
111. ERDŐS EMESE Gyömrő VSK 7 8
112. GŐSI LUCA Szombathelyi Haladás 7 8
113. NÁDASDI ENIKŐ Győri Audi ETO KC II 7 4
114. SUTKA DOROTTYA Pénzügyőr SE 7 6
115. URBÁN VIVIEN Rinyamenti KC 7 11
116. FALTUSZ BIANKA Gyömrő VSK 6 7
117. KESZEI JÚLIA MOLLI Szombathelyi KKA 6 9
118. MENDI MARTINA Szekszárdi FGKC 6 10
119. MIKLÓS MARIETTA Pénzügyőr SE 6 5
120. SZILÁGYI ESZTER LAURA Gyömrő VSK 6 10
121. DEVECSERI DALMA Szombathelyi KKA 5 4
122. GALKÓ LAURA Gárdony-Pázmánd NKK 5 7
123. HORVÁTH - MARSOVSZKY MIRA Győri Audi ETO KC II 5 10
124. JAKAB EMMA Mohácsi TE 1888 5 2
125. JÁNOS LILI Szekszárdi FGKC 5 11
126. SZÁR DZSENIFER Szombathelyi Haladás 5 11
127. SZTANÓ KINCSŐ DKKA II. 5 5
128. VÉKEY LUCA Pénzügyőr SE 5 9
129. BURA HENRIETTA MÓNIKA Gyömrő VSK 4 8
130. FOGARASI LILI Siófok KTC KFT II. 4 5
131. MAGYAR ZSÓFIA Pénzügyőr SE 4 8
132. NEMES NÓRA Gyömrő VSK 4 6
133. DÉZSI FANNI Mohácsi TE 1888 3 8
134. PAP KRISZTINA Dorogi ESE 3 4
135. RADICS ADRIENN Győri Audi ETO KC II 3 7
136. TÖRÖK VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC II 3 6
137. BARTHA LAURA Győri Audi ETO KC II 2 1
138. DOBSZAI CSENGE DKKA II. 2 7
139. HORPÁCSI-SZABÓ BLANKA Gárdony-Pázmánd NKK 2 6
140. HORVÁTH KORINA Rinyamenti KC 2 10
141. KECSKÉS JÁZMIN Gyömrő VSK 2 9
142. KIRÁLY HAJNALKA Gárdony-Pázmánd NKK 2 10
143. KIRÁLY JÁZMIN Siófok KTC KFT II. 2 6
144. KLINSZKY KITTI Gárdony-Pázmánd NKK 2 8
145. LAKATOS LIZETT Szombathelyi KKA 2 3
146. POHNER ORSOLYA ZSANETT Dorogi ESE 2 9
147. SZABÓ ANNA Gárdony-Pázmánd NKK 2 11
148. SZABÓ KATALIN Szombathelyi Haladás 2 9
149. CZIFRA LILI Dorogi ESE 1 4
150. DÖMÖTÖR SZONJA Gyömrő VSK 1 1
151. FALUSSY FLÓRA Szombathelyi Haladás 1 4
152. FEJŐS ADRIENN Szekszárdi FGKC 1 5
153. FETTER ZOÉ RÓZA Gyömrő VSK 1 10
154. GYALLAI VIRÁG Szombathelyi Haladás 1 3
155. HORVÁTH LILLA Szombathelyi KKA 1 2
156. JARÁCS BRIGITTA Gyömrő VSK 1 7
157. JUHÁSZ ADÉL Gárdony-Pázmánd NKK 1 6
158. KAJOS DÓRA Mohácsi TE 1888 1 11
159. KISS BRIGITTA MELITTA Szombathelyi KKA 1 7
160. LASZINGER LILLA Mohácsi TE 1888 1 10
161. LENCSÉS KÍRA Pénzügyőr SE 1 10
162. NAGY-MÁRÓ SÁRA Szombathelyi KKA 1 6
163. NÁRAI NÓRA Szombathelyi KKA 1 6
164. PALACZKI LILLA LAURA Mohácsi TE 1888 1 8
165. RÁCZ SÁRA Rinyamenti KC 1 11
166. SULYOK CSENGE Szombathelyi Haladás 1 9
167. TRATNYEK BONITA Rinyamenti KC 1 1
168. VARGYAS RÉKA DKKA II. 1 9
169. VINKELMANN VIVIEN Győri Audi ETO KC II 1 1
170. ARADI AIDA CSENGE Pénzügyőr SE 0 3
171. BALATONI ADÉL Szombathelyi Haladás 0 9
172. BALOGH ESZTER Gyömrő VSK 0 10
173. BALOGH EVELIN Győri Audi ETO KC II 0 6
174. BALOGH MELANI KÍRA Gárdony-Pázmánd NKK 0 10
175. BARANYI GRÉTA Gárdony-Pázmánd NKK 0 3
176. BÁRDIÓ ZSÓFIA Siófok KTC KFT II. 0 2
177. BERTA BLANKA Dorogi ESE 0 11
178. BÉRY DORINA BEATRIX Pénzügyőr SE 0 7
179. BOGNÁR FRANCISKA Szombathelyi KKA 0 10
180. BRUNO AIDA Szombathelyi KKA 0 4
181. BÜKI ANGYALKA Szombathelyi Haladás 0 10
182. CSIK NIKOLETT Siófok KTC KFT II. 0 8
183. DEMETER DANIELLA Gyömrő VSK 0 2
184. DOBÁNY KITTI Dorogi ESE 0 11
185. DÓCZI BARBARA Szombathelyi Haladás 0 9
186. FARKAS HANNA Szombathelyi KKA 0 1
187. FEJES KRISZTINA Győri Audi ETO KC II 0 8
188. FERGER VIKTÓRIA HANNA Szekszárdi FGKC 0 2
189. FÓRI VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
190. FÜRDŐS MELITTA Mohácsi TE 1888 0 9
191. HOHMANN FANNI Mohácsi TE 1888 0 11
192. HORVÁTH BARBARA Siófok KTC KFT II. 0 7
193. HORVÁTH DÓRA Siófok KTC KFT II. 0 7
194. HORVÁTH RENÁTA Pénzügyőr SE 0 2
195. HORVÁTH SÁRA Győri Audi ETO KC II 0 2
196. KARVALICS FANNI Szombathelyi KKA 0 5
197. KATONA KITTI Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
198. KNAUER CSENGE ANITA Gárdony-Pázmánd NKK 0 11
199. KOCSIS LUCA Szekszárdi FGKC 0 2
200. KÓSA HANNA DKKA II. 0 10
201. KOVÁCS VERONIKA CSENGE Siófok KTC KFT II. 0 10
202. KUTASI SÁRA Szekszárdi FGKC 0 8
203. LISZKAI KRISZTINA Győri Audi ETO KC II 0 8
204. LIZÁK ALIDA Szekszárdi FGKC 0 9
205. LIZÁK HANGA Szekszárdi FGKC 0 10
206. LŐRINCZ BRIGITTA Szombathelyi KKA 0 4
207. MARTINOV LILI Mohácsi TE 1888 0 1
208. MÁTYÁS ANNA Dorogi ESE 0 7
209. MÁTYÁS VIKTÓRIA Dorogi ESE 0 11
210. MELEGH DIÁNA Rinyamenti KC 0 11
211. MELLES KIRA LEILA Rinyamenti KC 0 3
212. NAGY DORINA Győri Audi ETO KC II 0 10
213. PÁNDI GABRIELLA MÁRIA Siófok KTC KFT II. 0 6
214. PORTÁS BIANKA Gyömrő VSK 0 9
215. PÓTH PETRA Mohácsi TE 1888 0 10
216. RESKÓ VANESSZA Dorogi ESE 0 6
217. RÉTI FLÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 0 4
218. RÉZ RÉKA Szekszárdi FGKC 0 2
219. SCHARREISZ PATRÍCIA Győri Audi ETO KC II 0 6
220. STEFANIK LAURA ANASZTÁZIA Dorogi ESE 0 5
221. STEIGERWALD ESZTER Gyömrő VSK 0 1
222. SZABÓ KÍRA Szombathelyi Haladás 0 1
223. SZABÓ REBEKA Siófok KTC KFT II. 0 6
224. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 0 11
225. SZALAY VIKTÓRIA Gárdony-Pázmánd NKK 0 11
226. SZALMA ZITA DKKA II. 0 8
227. SZŐCSÉNYI DIÁNA Rinyamenti KC 0 9
228. SZÜCS EDINA Szekszárdi FGKC 0 2
229. SZÜCS RÉKA Szekszárdi FGKC 0 8
230. TÓTH NÓRI Szombathelyi KKA 0 1
231. TÓTH RENÁTA Pénzügyőr SE 0 4
232. TÓTH VIKTÓRIA DKKA II. 0 6
233. URBÁN NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 0 3
234. VARGA FRUZSINA Rinyamenti KC 0 10
235. VÁRKONYI RENÁTA Győri Audi ETO KC II 0 4
236. VASTAG BORÓKA Győri Audi ETO KC II 0 2
237. WENTZEL RÉKA KATALIN Pénzügyőr SE 0 11
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó