Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat
2018. szeptember 12. szerda
18:00 NEKA II. - Bajnok DSE Nemesvámos 34 - 27
2018. szeptember 13. csütörtök
17:00 Tatai AC - ALBA-MÁV-ELŐRE 32 - 29
17:45 KK Ajka - Veszprémi KKFT II. 21 - 38
2018. szeptember 15. szombat
10:00 Százhalombattai KE - Budai Farkasok NKFT 29 - 34
14:00 BKSE II. - Pécsi VSE 20 - 26
2018. szeptember 16. vasárnap
17:00 CYEB Budakalász II. - Éles KISE 21 - 29
2018. szeptember 20. csütörtök
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - CYEB Budakalász II. 37 - 21
2018. szeptember 21. péntek
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Budai Farkasok NKFT 23 - 38
2018. szeptember 22. szombat
11:00 Veszprémi KKFT II. - Tatai AC 39 - 18
13:00 Éles KISE - KK Ajka 34 - 26
16:00 Százhalombattai KE - BKSE II. 29 - 25
16:00 Pécsi VSE - NEKA II. 23 - 27
2018. szeptember 25. kedd
17:00 Budai Farkasok NKFT - Veszprémi KKFT II. 27 - 29
2018. szeptember 26. szerda
17:30 KK Ajka - Bajnok DSE Nemesvámos 31 - 25
2018. szeptember 28. péntek
19:00 Veszprémi KKFT II. - Éles KISE 38 - 28
2018. szeptember 29. szombat
11:00 CYEB Budakalász II. - Pécsi VSE 20 - 30
16:00 Budai Farkasok NKFT - Tatai AC 43 - 26
2018. szeptember 30. vasárnap
14:00 BKSE II. - ALBA-MÁV-ELŐRE 46 - 26
16:00 NEKA II. - Százhalombattai KE 37 - 23
2018. október 4. csütörtök
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Éles KISE 37 - 25
2018. október 5. péntek
17:30 Tatai AC - BKSE II. 26 - 37
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - NEKA II. 16 - 43
2018. október 6. szombat
12:45 Pécsi VSE - KK Ajka 24 - 21
14:00 Százhalombattai KE - CYEB Budakalász II. 34 - 21
2018. október 12. péntek
16:00 Veszprémi KKFT II. - Bajnok DSE Nemesvámos 25 - 30
2018. október 13. szombat
13:00 Éles KISE - Pécsi VSE 29 - 33
14:15 KK Ajka - Százhalombattai KE 27 - 26
2018. október 14. vasárnap
16:00 NEKA II. - Tatai AC 38 - 21
17:00 CYEB Budakalász II. - ALBA-MÁV-ELŐRE 26 - 17
2018. október 19. péntek
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - KK Ajka 36 - 37
2018. október 20. szombat
12:45 Pécsi VSE - Bajnok DSE Nemesvámos 23 - 27
16:00 Százhalombattai KE - Éles KISE 35 - 30
2018. október 21. vasárnap
14:00 BKSE II. - Veszprémi KKFT II. 24 - 33
15:00 Tatai AC - CYEB Budakalász II. 30 - 23
2018. november 7. szerda
16:00 NEKA II. - BKSE II. 25 - 21
2018. november 10. szombat
13:00 Éles KISE - ALBA-MÁV-ELŐRE 38 - 28
15:00 Veszprémi KKFT II. - Pécsi VSE 32 - 25
15:45 KK Ajka - Tatai AC 27 - 30
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Százhalombattai KE 32 - 27
2018. november 11. vasárnap
17:00 CYEB Budakalász II. - Budai Farkasok NKFT 26 - 36
2018. november 14. szerda
18:45 Budai Farkasok NKFT - NEKA II. 28 - 35
2018. november 16. péntek
16:00 NEKA II. - Veszprémi KKFT II. 24 - 22
16:00 KK Ajka - Budai Farkasok NKFT 25 - 26
2018. november 17. szombat
14:30 ALBA-MÁV-ELŐRE - Bajnok DSE Nemesvámos 23 - 39
16:00 Százhalombattai KE - Pécsi VSE 36 - 28
2018. november 18. vasárnap
12:00 Tatai AC - Éles KISE 31 - 28
16:00 BKSE II. - CYEB Budakalász II. 46 - 15
2018. november 22. csütörtök
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Tatai AC 50 - 26
2018. november 23. péntek
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Pécsi VSE 36 - 35
19:00 Éles KISE - Budai Farkasok NKFT 29 - 35
2018. november 24. szombat
11:00 Veszprémi KKFT II. - Százhalombattai KE 35 - 31
15:45 KK Ajka - BKSE II. 28 - 39
2018. november 25. vasárnap
17:00 CYEB Budakalász II. - NEKA II. 13 - 40
2018. november 30. péntek
16:30 Tatai AC - Pécsi VSE 33 - 36
17:00 NEKA II. - KK Ajka 35 - 21
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Százhalombattai KE 29 - 35
19:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Budai Farkasok NKFT 29 - 36
2018. december 1. szombat
15:00 Veszprémi KKFT II. - CYEB Budakalász II. 35 - 20
2018. december 2. vasárnap
14:00 BKSE II. - Éles KISE 26 - 28
2018. december 6. csütörtök
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - BKSE II. 35 - 32
2018. december 8. szombat
11:00 Veszprémi KKFT II. - ALBA-MÁV-ELŐRE 37 - 20
13:00 Éles KISE - NEKA II. 27 - 34
16:00 Százhalombattai KE - Tatai AC 33 - 25
2018. december 9. vasárnap
12:45 Pécsi VSE - Budai Farkasok NKFT 27 - 26
16:45 KK Ajka - CYEB Budakalász II. 32 - 25
2018. december 12. szerda
16:30 BKSE II. - Budai Farkasok NKFT 28 - 36
2019. február 14. csütörtök
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA II. 24 - 35
2019. február 15. péntek
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Tatai AC 33 - 41
2019. február 16. szombat
15:00 Éles KISE - CYEB Budakalász II. 23 - 18
17:00 Veszprémi KKFT II. - KK Ajka 36 - 27
2019. február 17. vasárnap
13:00 Pécsi VSE - BKSE II. 34 - 32
16:00 Budai Farkasok NKFT - Százhalombattai KE 36 - 25
2019. február 19. kedd
17:00 Budai Farkasok NKFT - ALBA-MÁV-ELŐRE 46 - 23
2019. február 20. szerda
17:15 CYEB Budakalász II. - Bajnok DSE Nemesvámos 25 - 29
2019. február 22. péntek
17:00 NEKA II. - Pécsi VSE
2019. február 23. szombat
16:00 Tatai AC - Veszprémi KKFT II.
2019. február 24. vasárnap
14:00 BKSE II. - Százhalombattai KE
18:00 KK Ajka - Éles KISE
2019. február 27. szerda
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - BKSE II.
2019. február 28. csütörtök
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - KK Ajka
2019. március 1. péntek
17:00 Tatai AC - Budai Farkasok NKFT
2019. március 2. szombat
13:00 Éles KISE - Veszprémi KKFT II.
16:00 Százhalombattai KE - NEKA II.
18:00 Pécsi VSE - CYEB Budakalász II.
2019. március 6. szerda
17:30 KK Ajka - Pécsi VSE
2019. március 8. péntek
18:00 NEKA II. - ALBA-MÁV-ELŐRE
2019. március 9. szombat
11:00 Veszprémi KKFT II. - Budai Farkasok NKFT
13:00 Éles KISE - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. március 10. vasárnap
14:00 BKSE II. - Tatai AC
14:00 CYEB Budakalász II. - Százhalombattai KE
2019. március 13. szerda
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - CYEB Budakalász II.
2019. március 14. csütörtök
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprémi KKFT II.
2019. március 16. szombat
16:00 Százhalombattai KE - KK Ajka
16:00 Tatai AC - NEKA II.
2019. március 17. vasárnap
11:00 Pécsi VSE - Éles KISE
16:00 Budai Farkasok NKFT - BKSE II.
2019. március 20. szerda
17:30 KK Ajka - ALBA-MÁV-ELŐRE
2019. március 21. csütörtök
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Pécsi VSE
2019. március 22. péntek
15:30 Éles KISE - Százhalombattai KE
17:00 NEKA II. - Budai Farkasok NKFT
2019. március 23. szombat
11:00 Veszprémi KKFT II. - BKSE II.
2019. március 24. vasárnap
14:00 CYEB Budakalász II. - Tatai AC
2019. március 28. csütörtök
17:30 Tatai AC - KK Ajka
2019. március 29. péntek
16:00 BKSE II. - NEKA II.
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Éles KISE
2019. március 30. szombat
14:00 Százhalombattai KE - Bajnok DSE Nemesvámos
16:00 Budai Farkasok NKFT - CYEB Budakalász II.
2019. március 31. vasárnap
11:00 Pécsi VSE - Veszprémi KKFT II.
2019. április 2. kedd
17:00 Budai Farkasok NKFT - KK Ajka
2019. április 4. csütörtök
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - ALBA-MÁV-ELŐRE
2019. április 6. szombat
11:00 Veszprémi KKFT II. - NEKA II.
13:00 Éles KISE - Tatai AC
15:00 Pécsi VSE - Százhalombattai KE
17:00 CYEB Budakalász II. - BKSE II.
2019. április 13. szombat
12:00 Százhalombattai KE - ALBA-MÁV-ELŐRE
2019. április 25. csütörtök
17:00 Tatai AC - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. április 26. péntek
18:00 NEKA II. - CYEB Budakalász II.
2019. április 27. szombat
13:00 Budai Farkasok NKFT - Éles KISE
2019. április 28. vasárnap
11:00 Pécsi VSE - ALBA-MÁV-ELŐRE
14:00 BKSE II. - KK Ajka
16:00 Százhalombattai KE - Veszprémi KKFT II.
2019. május 7. kedd
17:00 Budai Farkasok NKFT - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. május 11. szombat
13:00 Éles KISE - BKSE II.
14:00 Pécsi VSE - Tatai AC
15:45 KK Ajka - NEKA II.
2019. május 12. vasárnap
14:00 CYEB Budakalász II. - Veszprémi KKFT II.
2019. május 15. szerda
16:30 BKSE II. - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. május 17. péntek
16:00 NEKA II. - Éles KISE
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Veszprémi KKFT II.
2019. május 19. vasárnap
13:00 Budai Farkasok NKFT - Pécsi VSE
14:00 CYEB Budakalász II. - KK Ajka
16:00 Tatai AC - Százhalombattai KE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. NEKA II. 12 12 0 0 407 266 141 24
2. Veszprémi KKFT II. 12 10 0 2 399 295 104 20
3. Budai Farkasok NKFT 13 10 0 3 447 354 93 20
4. Bajnok DSE Nemesvámos 13 9 0 4 421 363 58 18
5. Pécsi VSE 12 7 0 5 344 339 5 14
6. Százhalombattai KE 12 6 0 6 363 359 4 12
7. Éles KISE 12 5 0 7 348 362 -14 10
8. Tatai AC 12 5 0 7 339 416 -77 10
9. BKSE II. 12 4 0 8 376 341 35 8
10. KK Ajka 12 4 0 8 323 374 -51 7
11. CYEB Budakalász II. 13 1 0 12 274 418 -144 2
12. ALBA-MÁV-ELŐRE 13 1 0 12 339 493 -154 0
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
ALBA-MÁV-ELŐRE -2
Kézilabda Klub Ajka -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. MÁJER MARTIN ALBA-MÁV-ELŐRE 122 11
2. GYURCSOVICS ENDRE Százhalombattai KE 102 10
3. CSEH MÁTÉ Százhalombattai KE 91 12
4. STECZINA MILÁN Tatai AC 75 11
5. MATUSZKA BALÁZS Budai Farkasok NKFT 73 12
6. KISS BENEDEK KK Ajka 72 10
7. BERÉNYI ERIK Pécsi VSE 70 12
8. SZIMICSEK DÁNIEL KK Ajka 60 11
9. GELB VILMOS BRÚNÓ Pécsi VSE 59 10
10. CSÁNYI CSONGOR Tatai AC 58 9
11. HUNYADVÁRI HENRIK ZSOLT Budai Farkasok NKFT 57 11
12. MÉSZÁROS VINCE Budai Farkasok NKFT 57 10
13. KRÁLL RICHÁRD CYEB Budakalász II. 54 11
14. UHRIN ROLAND Veszprémi KKFT II. 53 11
15. JÁNOSI TAMÁS BKSE II. 52 7
16. FADHLE HELMI BKSE II. 51 12
17. SIPOS TAMÁS Bajnok DSE Nemesvámo 48 12
18. SZI-BENEDEK BALÁZS Tatai AC 48 10
19. ÉLES ZSOMBOR Veszprémi KKFT II. 46 11
20. PATAKI LEVENTE Pécsi VSE 46 12
21. SZABÓ BOLDIZSÁR Éles KISE 45 9
22. CSUBA KOPPÁNY Pécsi VSE 44 9
23. BÁLINT GÁSPÁR BKSE II. 43 11
24. HEGYI MARCELL Bajnok DSE Nemesvámo 43 11
25. ILICSIN SZRGYAN KK Ajka 43 8
26. MELLÁK BENCE ZOLTÁN BKSE II. 42 12
27. RADVÁNSZKI ZSOLT Veszprémi KKFT II. 42 8
28. SALAMON DÁNIEL ALBA-MÁV-ELŐRE 42 11
29. SZAPU NORBERT GÁBOR Bajnok DSE Nemesvámo 41 5
30. ZATURECZKI KEVIN NEKA II. 40 11
31. CSIZMAZIA MARCELL Veszprémi KKFT II. 38 11
32. PAPP TAMÁS NEKA II. 38 7
33. RÁKOS TAMÁS Veszprémi KKFT II. 38 11
34. NÉMETI SÁMUEL ALBA-MÁV-ELŐRE 37 12
35. SZALAY ZALÁN Bajnok DSE Nemesvámo 37 11
36. GYÖNGYÖSI DÁVID Százhalombattai KE 36 11
37. ROKOLYA GERGŐ Pécsi VSE 36 12
38. VÉBER KRISZTIÁN Tatai AC 36 10
39. BERKI DÁNIEL Bajnok DSE Nemesvámo 33 12
40. KARA DÁVID Bajnok DSE Nemesvámo 33 12
41. DOBRAI DÁVID Bajnok DSE Nemesvámo 32 10
42. KOVÁCS BENCE BKSE II. 32 10
43. TEMESVÁRI GÁBOR NEKA II. 32 8
44. KULIN KRISZTIÁN Budai Farkasok NKFT 31 10
45. PAP ERVIN MÁRK Éles KISE 31 10
46. KRAKOVSZKI ZSOLT NEKA II. 30 10
47. SZATMÁRI BENCE Éles KISE 30 9
48. CSIPSZER DÁNIEL KK Ajka 29 11
49. FENYVESI MARCELL Bajnok DSE Nemesvámo 29 8
50. KNAPP MARCELL Éles KISE 29 10
51. KRETZ ATTILA BKSE II. 29 10
52. ZUBEK GÁBOR TIBOR Tatai AC 29 7
53. FARKAS BALÁZS Veszprémi KKFT II. 28 10
54. HADOBÁS OLIVÉR Pécsi VSE 28 10
55. RING MÁTÉ KK Ajka 28 11
56. WILLI OLIVÉR ATTILA Tatai AC 28 6
57. GYENE DÁNIEL Bajnok DSE Nemesvámo 27 12
58. PAPP BERTALAN NEKA II. 27 7
59. TAKÁCS VINCE CYEB Budakalász II. 27 4
60. PAPP MÁTÉ Éles KISE 26 10
61. DÓCZI BOTOND Budai Farkasok NKFT 25 8
62. MILKOVICS MILÁN Éles KISE 25 10
63. CSIZMADIA LEVENTE Veszprémi KKFT II. 24 11
64. KOSZORUS SIMON Veszprémi KKFT II. 24 7
65. SZATMÁRI SÁNDOR Éles KISE 24 10
66. TÁRNOKI MÁRKÓ NEKA II. 24 11
67. ANDRÁS-DÓRA CSABA Éles KISE 23 9
68. BALLA BENEDEK Budai Farkasok NKFT 23 11
69. BOCK MILÁN NEKA II. 23 10
70. KOVÁCS BALÁZS Százhalombattai KE 23 10
71. ORBÁN LÓRÁNT Budai Farkasok NKFT 23 12
72. HORVÁTH TAMÁS BKSE II. 22 7
73. KOVÁCS DOMINIK NEKA II. 22 8
74. BENCSIK RAMÓN Százhalombattai KE 21 10
75. KIENLE DÁVID Pécsi VSE 21 12
76. SÁTOR ZSOMBOR Bajnok DSE Nemesvámo 21 9
77. IHÁSZ DÁVID VIKTOR Éles KISE 20 11
78. SZÖLLŐSKEI LEVENTE Veszprémi KKFT II. 20 8
79. ZEŐKE-SZŐKE BARNABÁS Tatai AC 20 12
80. BOZI MÁTÉ BARNABÁS NEKA II. 19 10
81. DÓCZI BALAMBÉR MÁTYÁS Budai Farkasok NKFT 19 12
82. NEBRANEK MÁRK CYEB Budakalász II. 19 7
83. ORBÁN ISTVÁN Budai Farkasok NKFT 19 11
84. SZŰCS ATTILA ÁRPÁD ALBA-MÁV-ELŐRE 19 12
85. ZANATI ÁDÁM CYEB Budakalász II. 19 7
86. FARKAS BENCE Budai Farkasok NKFT 18 12
87. GALAMBOS GERGŐ Százhalombattai KE 18 12
88. GELENCSÉR DÁVID ALBA-MÁV-ELŐRE 18 10
89. KECSKÉS LEVENTE NEKA II. 18 7
90. ROZGONYI ÁKOS Budai Farkasok NKFT 18 11
91. SZEPESI GERGŐ CYEB Budakalász II. 18 9
92. KATONA ERVIN NIKOLÁSZ ALBA-MÁV-ELŐRE 17 3
93. TÓBIÁS BÁLINT Veszprémi KKFT II. 17 5
94. VINCZE PÉTER BÁLINT Éles KISE 17 8
95. VISZT PATRIK Veszprémi KKFT II. 17 7
96. BURI ATTILA NEKA II. 16 9
97. CZALTIG DÁNIEL Százhalombattai KE 16 9
98. HEVÉR LÁSZLÓ TAMÁS Éles KISE 16 11
99. JAJIC DAMJAN NEKA II. 16 9
100. LÁSZLÓ BOTOND CYEB Budakalász II. 16 5
101. STÁHL BOTOND KK Ajka 16 11
102. SZÜCS BENCE KK Ajka 16 5
103. VALLER KRISTÓF ZOLTÁN BKSE II. 16 6
104. DOMBI SOMA NEKA II. 15 8
105. FEHÉR ÁDÁM Százhalombattai KE 15 11
106. PERLAKI BENCE Éles KISE 15 8
107. STUMPFEL RÓBERT CYEB Budakalász II. 15 11
108. BODÓCS MARCELL NEKA II. 14 10
109. HORVÁTH DONÁT Budai Farkasok NKFT 14 11
110. KOVÁCS BENCE BKSE II. 14 10
111. RUBOS NORBERT Éles KISE 14 6
112. SZALAY GERGŐ Tatai AC 14 8
113. SZEVERÉNYI BENCE NEKA II. 14 9
114. VARGA ZALÁN Bajnok DSE Nemesvámo 14 12
115. SMID ÁKOS Százhalombattai KE 13 12
116. VRHOVINA DOMINIK JÁNOS CYEB Budakalász II. 13 10
117. BREUER MARCELL BKSE II. 12 6
118. CSERNA ERIK KK Ajka 12 10
119. IGALI GERGŐ NEKA II. 12 4
120. KISS LEVENTE NEKA II. 12 6
121. RIBACZ GERGŐ Pécsi VSE 12 12
122. ZSADÁNYI MÁTÉ FERENC Bajnok DSE Nemesvámo 12 10
123. DOTTORE DANIELE Budai Farkasok NKFT 11 4
124. RAJNAI GYÖRGY ALBA-MÁV-ELŐRE 11 12
125. SZOBONYA BARNABÁS BKSE II. 11 6
126. TÁRKÁNYI ANDRÁS CYEB Budakalász II. 11 8
127. GÜLDNER ÁDÁM Pécsi VSE 10 10
128. KLUCSIK MÁTÉ BKSE II. 10 6
129. LÁSZLÓ LEVENTE Százhalombattai KE 10 7
130. NAGY MÁTÉ LEVENTE BKSE II. 10 5
131. TÓTH GÁBOR Éles KISE 10 6
132. BAUER MÁTÉ Százhalombattai KE 9 10
133. FOGEL BENCE Tatai AC 9 12
134. FORGÁCS ROLAND ALBA-MÁV-ELŐRE 9 11
135. LUDMÁN MARCELL CSABA BKSE II. 9 4
136. NÓGRÁDI-SZABÓ PÉTER ALBA-MÁV-ELŐRE 9 10
137. OTT ATTILA ALBA-MÁV-ELŐRE 9 9
138. PRESZTER ÁKOS Veszprémi KKFT II. 9 6
139. CZUNYI GERGŐ Tatai AC 8 12
140. ERDÉLYI BENEDEK BKSE II. 8 5
141. HÁTAS RICHÁRD ALBA-MÁV-ELŐRE 8 10
142. KANIZSAI TÓTH CSABA Pécsi VSE 8 8
143. KRISPÁN GÁBOR CYEB Budakalász II. 8 10
144. POINTNER KRISTÓF KK Ajka 8 10
145. BERÉNYI BARNABÁS CYEB Budakalász II. 7 8
146. BOGNÁR PATRIK GÁBOR NEKA II. 7 4
147. HOFFMANN TAMÁS Bajnok DSE Nemesvámo 7 6
148. NEUKUM CSANÁD Budai Farkasok NKFT 7 3
149. OLÁH LEVENTE KK Ajka 7 8
150. SIMON BENEDEK Veszprémi KKFT II. 7 4
151. KOVÁCS KRISZTIÁN ZOLTÁN CYEB Budakalász II. 6 11
152. LIKAVCSÁN JÁNOS CYEB Budakalász II. 6 4
153. NYILAS ZOLTÁN CYEB Budakalász II. 6 5
154. OSOHA GYULA CYEB Budakalász II. 6 11
155. ROHONCZI GERGŐ ALBA-MÁV-ELŐRE 6 2
156. SZTANKOVICS PATRIK Budai Farkasok NKFT 6 3
157. GONDA TAMÁS NEKA II. 5 4
158. HOLUBECZ MÁTÉ BKSE II. 5 8
159. LUKÁCSI OLIVÉR Bajnok DSE Nemesvámo 5 10
160. BOLYÁN ÁDÁM Tatai AC 4 1
161. CSENGERI HUNOR NEKA II. 4 2
162. FARKAS ADRIÁN Bajnok DSE Nemesvámo 4 7
163. GYÉRESI ATTILA Pécsi VSE 4 10
164. KEREKES MÁRK Bajnok DSE Nemesvámo 4 4
165. KRAKOVSZKI BENCE NEKA II. 4 4
166. KRIX RÓBERT Pécsi VSE 4 11
167. PERGEL ANDREJ NEKA II. 4 2
168. SALAMON PATRIK ALBA-MÁV-ELŐRE 4 7
169. DÁVIDHÁZY BENCE Tatai AC 3 10
170. FODOR BARNABÁS BKSE II. 3 5
171. HEGEDŰS OLIVÉR NEKA II. 3 1
172. LIPOVICS MÁRK ALBA-MÁV-ELŐRE 3 6
173. MEIDLINGER LEVENTE BKSE II. 3 9
174. SOMOGYVÁRI MÁTÉ Tatai AC 3 8
175. SURI KORNÉL KK Ajka 3 7
176. TURZA BALÁZS Tatai AC 3 12
177. ÁLDOTT ISTVÁN Százhalombattai KE 2 4
178. FARKAS MARCELL BKSE II. 2 12
179. KIS MOLNÁR MÁTÉ NEKA II. 2 1
180. KOCSIS RUDOLF Százhalombattai KE 2 9
181. KOVÁCS BENEDEK KONSZTANTIN Százhalombattai KE 2 12
182. MAJER ÁKOS NEKA II. 2 9
183. MAJOR OLIVÉR Százhalombattai KE 2 5
184. NÉMETH LÁSZLÓ KK Ajka 2 11
185. PAIZS MIRON NEKA II. 2 2
186. SOÓS LÁSZLÓ ALBA-MÁV-ELŐRE 2 11
187. VELENCEI VILMOS NEKA II. 2 1
188. CSÁSZI PÉTER LEVENTE Bajnok DSE Nemesvámo 1 6
189. FÜLÖP DÁVID Pécsi VSE 1 10
190. NÉMETH PIUSZ Tatai AC 1 12
191. ROZGONYI ZSOMBOR BKSE II. 1 1
192. RÓZSA-KATZIRZ DÁNIEL Pécsi VSE 1 6
193. SÁROSI GÁBOR Százhalombattai KE 1 11
194. TÓTH LEVENTE BKSE II. 1 3
195. VIDA PÉTER Bajnok DSE Nemesvámo 1 6
196. BENE BALÁZS MIHÁLY Tatai AC 0 6
197. BODÓ TAMÁS Éles KISE 0 10
198. DÁVID MARTIN NEKA II. 0 5
199. FÁBIÁN DOMINIK KK Ajka 0 1
200. GÁL BARNABÁS Pécsi VSE 0 10
201. GÁTVÖLGYI ÁRMIN BKSE II. 0 10
202. GUZSLOVÁNYI ZSOMBOR CYEB Budakalász II. 0 10
203. HANCSAROV BENCE BKSE II. 0 2
204. HERSICS BENCE BALÁZS Bajnok DSE Nemesvámo 0 6
205. ILLÉS BENETT Bajnok DSE Nemesvámo 0 12
206. JANDÓ BENCE Pécsi VSE 0 11
207. KAISER BÁLINT Veszprémi KKFT II. 0 11
208. KÖTÉL FERENC ALBA-MÁV-ELŐRE 0 10
209. LIPTÁK BALÁZS Pécsi VSE 0 10
210. MAGYAR BOLDIZSÁR Százhalombattai KE 0 1
211. MEILINGER BOTOND LÁSZLÓ KK Ajka 0 11
212. MOLNÁR ÁDÁM Százhalombattai KE 0 9
213. MOLNÁR MÁRTON CYEB Budakalász II. 0 5
214. MÓRI MIKA ÁRMIN NEKA II. 0 2
215. NAGY DOMINIK BÁLINT ALBA-MÁV-ELŐRE 0 1
216. NAGY RAUL TAMÁS Veszprémi KKFT II. 0 7
217. NÉMETH MÁRTON ALBA-MÁV-ELŐRE 0 9
218. PÁLINKÁS ÁDÁM Százhalombattai KE 0 8
219. RÁCZ ZSOMBOR BKSE II. 0 1
220. RÉNES ZSOMBOR TIBOR Éles KISE 0 11
221. SESZTAKOV ÁDÁM KK Ajka 0 11
222. SPINDA MÁTÉ JÁNOS ALBA-MÁV-ELŐRE 0 1
223. STRELICZ ÁKOS BKSE II. 0 1
224. SZAÁK BENCE PÉTER Tatai AC 0 4
225. SZAKÁCS BÁLINT BENEDEK Budai Farkasok NKFT 0 10
226. SZERENCSÉS MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 0 11
227. SZIVER ÁDÁM KK Ajka 0 7
228. SZLÁVIK PÉTER CYEB Budakalász II. 0 8
229. TAKÁCS ÁKOS NEKA II. 0 9
230. TEPLÁN ERIK Pécsi VSE 0 7
231. TORMA BÁLINT Budai Farkasok NKFT 0 1
232. VARGA ISTVÁN Veszprémi KKFT II. 0 8
233. VEISZ ANDOR Tatai AC 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó