Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I/B női felnőtt-Nyugat
2018. szeptember 13. csütörtök
18:45 Gárdony-Pázmánd NKK - Győri Audi ETO KC U 19 30 - 27
2018. szeptember 15. szombat
16:00 Rinyamenti KC - NEKA 21 - 41
18:00 Mohácsi TE 1888 - Szekszárdi FGKC 27 - 13
2018. szeptember 16. vasárnap
12:00 Győri Audi ETO KC U 19 - Pénzügyőr SE 33 - 24
15:00 Dorogi ESE - Szombathelyi Haladás 27 - 23
16:00 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE 19 - 17
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - DKKA U19 23 - 32
2018. szeptember 21. péntek
18:00 Szekszárdi FGKC - Rinyamenti KC 33 - 26
2018. szeptember 22. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Mohácsi TE 1888 23 - 23
15:30 DKKA U19 - Dorogi ESE 30 - 33
16:00 Szombathelyi Haladás - Győri Audi ETO KC U 19 22 - 32
18:00 NEKA - Szombathelyi KKA 22 - 28
18:00 Kozármisleny SE - Gárdony-Pázmánd NKK 30 - 23
2018. szeptember 30. vasárnap
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Dorogi ESE 29 - 28
2018. október 5. péntek
19:00 Mohácsi TE 1888 - Szombathelyi Haladás 28 - 20
2018. október 6. szombat
16:00 Szombathelyi KKA - Szekszárdi FGKC 36 - 15
18:00 Rinyamenti KC - Pénzügyőr SE 31 - 32
18:00 Kozármisleny SE - NEKA 27 - 30
2018. október 7. vasárnap
18:00 Győri Audi ETO KC U 19 - DKKA U19 29 - 29
2018. október 13. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Szombathelyi KKA 23 - 28
16:00 Dorogi ESE - Kozármisleny SE 22 - 40
16:00 Szombathelyi Haladás - Rinyamenti KC 25 - 35
2018. október 14. vasárnap
18:00 DKKA U19 - Mohácsi TE 1888 28 - 25
18:00 Szekszárdi FGKC - NEKA 20 - 41
2018. október 19. péntek
18:00 NEKA - Pénzügyőr SE 32 - 21
2018. október 20. szombat
16:00 Szombathelyi KKA - Szombathelyi Haladás 30 - 16
18:00 Mohácsi TE 1888 - Gárdony-Pázmánd NKK 23 - 16
18:00 Győri Audi ETO KC U 19 - Dorogi ESE 38 - 36
18:00 Kozármisleny SE - Szekszárdi FGKC 31 - 17
2018. október 21. vasárnap
18:00 Rinyamenti KC - DKKA U19 30 - 28
2018. október 27. szombat
12:00 Pénzügyőr SE - Szekszárdi FGKC 28 - 21
15:00 Győri Audi ETO KC U 19 - Kozármisleny SE 45 - 29
2018. október 28. vasárnap
15:00 Szombathelyi Haladás - NEKA 21 - 23
16:00 Dorogi ESE - Mohácsi TE 1888 16 - 18
16:00 DKKA U19 - Szombathelyi KKA 33 - 37
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Rinyamenti KC 32 - 27
2018. november 2. péntek
18:45 Gárdony-Pázmánd NKK - NEKA 20 - 32
2018. november 9. péntek
16:00 NEKA - DKKA U19 24 - 21
2018. november 10. szombat
14:00 Szombathelyi KKA - Gárdony-Pázmánd NKK 31 - 21
18:00 Rinyamenti KC - Dorogi ESE 40 - 33
18:00 Mohácsi TE 1888 - Győri Audi ETO KC U 19 21 - 29
18:00 Kozármisleny SE - Pénzügyőr SE 32 - 27
2018. november 11. vasárnap
18:00 Szekszárdi FGKC - Szombathelyi Haladás 24 - 21
2018. november 13. kedd
15:00 Győri Audi ETO KC U 19 - Rinyamenti KC 37 - 19
2018. november 16. péntek
19:00 Mohácsi TE 1888 - Kozármisleny SE 16 - 30
2018. november 17. szombat
14:00 Szombathelyi Haladás - Pénzügyőr SE 20 - 31
2018. november 18. vasárnap
16:00 Dorogi ESE - Szombathelyi KKA 29 - 37
18:00 DKKA U19 - Szekszárdi FGKC 31 - 24
2018. november 24. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - DKKA U19 26 - 28
18:00 Rinyamenti KC - Mohácsi TE 1888 23 - 30
18:00 Kozármisleny SE - Szombathelyi Haladás 22 - 20
2018. november 25. vasárnap
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szekszárdi FGKC 29 - 27
2018. november 26. hétfő
17:00 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC U 19 31 - 27
2018. november 27. kedd
18:00 NEKA - Dorogi ESE 47 - 28
2018. november 29. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC U 19 - NEKA 24 - 27
2018. december 1. szombat
16:00 Dorogi ESE - Szekszárdi FGKC 24 - 27
18:00 Rinyamenti KC - Kozármisleny SE 23 - 23
18:00 Mohácsi TE 1888 - Szombathelyi KKA 26 - 29
18:00 DKKA U19 - Szombathelyi Haladás 29 - 23
2018. december 2. vasárnap
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Pénzügyőr SE 24 - 29
2018. december 8. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Dorogi ESE 23 - 31
11:00 NEKA - Mohácsi TE 1888 31 - 22
16:00 Szombathelyi KKA - Rinyamenti KC 38 - 24
17:00 Szombathelyi Haladás - Gárdony-Pázmánd NKK 27 - 26
18:00 Kozármisleny SE - DKKA U19 28 - 24
2018. december 9. vasárnap
18:00 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC U 19 32 - 32
2019. február 12. kedd
11:30 NEKA - Győri Audi ETO KC U 19
2019. február 15. péntek
19:00 NEKA - Rinyamenti KC
2019. február 16. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Győri Audi ETO KC U 19
18:00 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA
2019. február 17. vasárnap
17:00 Szombathelyi Haladás - Dorogi ESE
18:00 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 1888
18:00 DKKA U19 - Gárdony-Pázmánd NKK
2019. február 23. szombat
15:00 Győri Audi ETO KC U 19 - Szombathelyi Haladás
16:00 Dorogi ESE - DKKA U19
16:00 Szombathelyi KKA - NEKA
18:00 Rinyamenti KC - Szekszárdi FGKC
18:00 Mohácsi TE 1888 - Pénzügyőr SE
2019. február 24. vasárnap
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Kozármisleny SE
2019. március 1. péntek
18:30 Szombathelyi Haladás - Mohácsi TE 1888
2019. március 2. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Rinyamenti KC
16:00 Dorogi ESE - Gárdony-Pázmánd NKK
2019. március 3. vasárnap
16:00 NEKA - Kozármisleny SE
18:00 Szekszárdi FGKC - Szombathelyi KKA
18:00 DKKA U19 - Győri Audi ETO KC U 19
2019. március 9. szombat
15:00 Győri Audi ETO KC U 19 - Gárdony-Pázmánd NKK
15:00 NEKA - Szekszárdi FGKC
18:00 Kozármisleny SE - Dorogi ESE
18:00 Rinyamenti KC - Szombathelyi Haladás
18:00 Mohácsi TE 1888 - DKKA U19
2019. március 10. vasárnap
18:00 Szombathelyi KKA - Pénzügyőr SE
2019. március 16. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - NEKA
16:00 Dorogi ESE - Győri Audi ETO KC U 19
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Mohácsi TE 1888
18:00 Szombathelyi Haladás - Szombathelyi KKA
2019. március 17. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Kozármisleny SE
18:00 DKKA U19 - Rinyamenti KC
2019. március 23. szombat
16:00 DKKA U19 - Kozármisleny SE
2019. március 30. szombat
16:00 Szombathelyi KKA - DKKA U19
17:00 NEKA - Szombathelyi Haladás
18:00 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC U 19
18:00 Mohácsi TE 1888 - Dorogi ESE
18:00 Rinyamenti KC - Gárdony-Pázmánd NKK
2019. március 31. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Pénzügyőr SE
2019. április 5. péntek
15:00 DKKA U19 - NEKA
2019. április 6. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Kozármisleny SE
16:00 Dorogi ESE - Rinyamenti KC
16:00 Szombathelyi Haladás - Szekszárdi FGKC
2019. április 7. vasárnap
15:00 Győri Audi ETO KC U 19 - Mohácsi TE 1888
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szombathelyi KKA
2019. április 11. csütörtök
17:00 Rinyamenti KC - Győri Audi ETO KC U 19
2019. április 12. péntek
18:45 NEKA - Gárdony-Pázmánd NKK
2019. április 13. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Szombathelyi Haladás
18:00 Kozármisleny SE - Mohácsi TE 1888
18:00 Szombathelyi KKA - Dorogi ESE
2019. április 14. vasárnap
18:00 Szekszárdi FGKC - DKKA U19
2019. április 27. szombat
18:00 Mohácsi TE 1888 - Rinyamenti KC
18:00 Szombathelyi Haladás - Kozármisleny SE
2019. április 28. vasárnap
11:00 Győri Audi ETO KC U 19 - Szombathelyi KKA
16:00 Dorogi ESE - NEKA
18:00 DKKA U19 - Pénzügyőr SE
18:00 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKK
2019. május 10. péntek
18:00 Szombathelyi Haladás - DKKA U19
2019. május 11. szombat
11:00 Pénzügyőr SE - Gárdony-Pázmánd NKK
16:00 Szombathelyi KKA - Mohácsi TE 1888
18:00 Kozármisleny SE - Rinyamenti KC
2019. május 12. vasárnap
18:00 Szekszárdi FGKC - Dorogi ESE
2019. május 18. szombat
16:00 Dorogi ESE - Pénzügyőr SE
18:00 Mohácsi TE 1888 - NEKA
18:00 Rinyamenti KC - Szombathelyi KKA
2019. május 19. vasárnap
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szombathelyi Haladás
17:00 Győri Audi ETO KC U 19 - Szekszárdi FGKC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szombathelyi KKA 11 11 0 0 344 253 91 22
2. NEKA 11 10 0 1 350 253 97 20
3. Kozármisleny SE 11 7 1 3 309 266 43 15
4. Győri Audi ETO KC U 19 11 6 2 3 353 300 53 14
5. DKKA U19 11 5 1 5 313 302 11 11
6. Mohácsi TE 1888 11 5 1 5 259 258 1 11
7. Pénzügyőr SE 11 4 1 6 287 303 -16 9
8. Gárdony-Pázmánd NKK 11 4 0 7 273 313 -40 8
9. Rinyamenti KC 11 3 1 7 299 352 -53 7
10. Szekszárdi FGKC 11 3 1 7 253 326 -73 7
11. Dorogi ESE 11 3 0 8 307 352 -45 6
12. Szombathelyi Haladás 11 1 0 10 238 307 -69 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KOVÁCS DORINA Rinyamenti KC 87 11
2. PÁL TAMARA Győri Audi ETO KC U 79 10
3. SZABÓ JANKA Dorogi ESE 69 11
4. POLICS TÍMEA Kozármisleny SE 64 11
5. KORONCZAI PETRA DKKA U19 62 11
6. KOZMA DOMINIKA Szombathelyi Haladás 62 11
7. MIHÁLY PETRA DKKA U19 61 11
8. FEHÉR TÍMEA Szekszárdi FGKC 60 11
9. FORGÁCS KLAUDIA BIANKA Dorogi ESE 59 11
10. PALOTÁS FANNI Kozármisleny SE 53 11
11. NAGY RENÁTA Rinyamenti KC 51 10
12. TAKÓ VIKTÓRIA NEKA 51 11
13. KAJDON BLANKA NEKA 48 11
14. KOSIK ADÉL Dorogi ESE 48 11
15. UDVARDI LAURA Szombathelyi KKA 48 11
16. GYEBROVSZKI ZITA Gárdony-Pázmánd NKK 47 11
17. SPÁN ILDIKÓ Mohácsi TE 1888 47 11
18. HORVÁTH PETRA Szombathelyi KKA 45 10
19. OLÁH KYRA Pénzügyőr SE 44 11
20. PAP MERCÉDESZ Szombathelyi Haladás 44 11
21. KARSAI ROBERTA Gárdony-Pázmánd NKK 43 11
22. KELLERMANN DÓRA Győri Audi ETO KC U 43 10
23. MAYER LÍVIA Pénzügyőr SE 42 11
24. NAGY ZSUZSANNA Gárdony-Pázmánd NKK 42 11
25. VÁMOS PETRA NEKA 42 10
26. FARKAS ANITA Szekszárdi FGKC 41 11
27. IMREI NÓRA Dorogi ESE 41 11
28. HORNYÁK BERNADETT Szombathelyi KKA 40 11
29. SZILOVICS FANNI Győri Audi ETO KC U 39 10
30. MAYER MAJA LETICIA Szombathelyi KKA 38 11
31. NAGY SZILVIA Szekszárdi FGKC 37 9
32. BRAUN LAURA CSENGE DKKA U19 36 8
33. VIRÁG NOÉMI Szombathelyi KKA 36 11
34. BLAUBACHER DÓRA Pénzügyőr SE 35 11
35. BOZSOVICS RITA Mohácsi TE 1888 33 11
36. DITTRICH ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 33 11
37. DUBLINSZKI DÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 33 7
38. JOVOVIC JOVANA DKKA U19 32 9
39. KEMENCZIK MARTINA Dorogi ESE 32 10
40. VÁMOS MÍRA NEKA 32 10
41. WAHID MIRJAM Rinyamenti KC 32 11
42. CSEPREGI ANITA Pénzügyőr SE 30 11
43. FARKAS JOHANNA Győri Audi ETO KC U 30 11
44. FUNDÁK ANNAMÁRIA Gárdony-Pázmánd NKK 30 11
45. JUHÁSZ ESZTER Pénzügyőr SE 30 11
46. KOVÁCS NOÉMI NEKA 30 11
47. SIMSIK CYNTIA Szombathelyi Haladás 30 8
48. SZEMMELROCK DÓRA Kozármisleny SE 30 11
49. SZENDREI BARBARA Szombathelyi KKA 30 11
50. GERHÁTH KINCSŐ Győri Audi ETO KC U 29 11
51. HUSTI HANNA DKKA U19 29 11
52. KUKUCSKA VIKTÓRIA NEKA 29 11
53. TAKÁCS CECILIA DKKA U19 28 11
54. VARGA NIKOLETT Szombathelyi KKA 28 10
55. LANCZ BARBORA Győri Audi ETO KC U 27 9
56. BÍRÓ FANNI Szekszárdi FGKC 26 11
57. BERTA BIANKA Mohácsi TE 1888 25 11
58. REISCH GABRIELLA Szekszárdi FGKC 25 5
59. TAKÁCS ANGÉLA Dorogi ESE 25 11
60. ANTAL ANETT Rinyamenti KC 24 11
61. MAGÓ ANNA Rinyamenti KC 24 10
62. TÓTH TÍMEA Kozármisleny SE 24 11
63. ÁCS BIANKA Győri Audi ETO KC U 23 11
64. HALÁSZ BERNADETT Kozármisleny SE 23 11
65. ILYÉS LILLA Mohácsi TE 1888 23 11
66. FODOR NESZTA DKKA U19 22 8
67. GAZSOVICS VIRÁG Pénzügyőr SE 22 11
68. KÓNYA KINGA Mohácsi TE 1888 22 11
69. MÓROCZ ALEXANDRA Szombathelyi Haladás 22 11
70. PANKOTAI LUCA NEKA 22 11
71. TAKÁCS BIANKA Szombathelyi KKA 22 11
72. FRÁNYÓ LAURA DKKA U19 21 8
73. HRABOVSZKY HELGA Gárdony-Pázmánd NKK 21 11
74. KÖDMÖN KRISZTINA Pénzügyőr SE 21 11
75. RAGONCSA DOMINIKA Kozármisleny SE 21 9
76. CSIRE FANNI Szombathelyi KKA 20 11
77. GULYA KRISZTINA Kozármisleny SE 20 11
78. SZABÓ NINA NEKA 20 11
79. BALASKÓ ANDREA Rinyamenti KC 19 11
80. GRÜNFELDER-TÓTH ALEXANDRA Mohácsi TE 1888 19 10
81. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 1888 19 10
82. SCHAFFER ÉVA Kozármisleny SE 19 9
83. PASTOREKOVÁ EDINA Pénzügyőr SE 18 9
84. HAHNER DÓRA Mohácsi TE 1888 17 11
85. MOUTSOGIANNI THEODÓRA Szombathelyi KKA 17 11
86. GYENIS PATRÍCIA Szekszárdi FGKC 16 6
87. KAPOSVÁRI ANITA Dorogi ESE 16 9
88. KARSAI ANNA Rinyamenti KC 16 7
89. MARKOVICS REBEKA Kozármisleny SE 16 9
90. RÁBAI ALEXANDRA Szombathelyi Haladás 16 11
91. SOMOGYI LIZA Győri Audi ETO KC U 16 11
92. ANDRÓCZKI FLÓRA Győri Audi ETO KC U 15 11
93. HOSSZU BOGLÁRKA Kozármisleny SE 15 5
94. NAGY ADRIENN Gárdony-Pázmánd NKK 15 9
95. GRÉNUS GRÉTA Kozármisleny SE 4 2 14 8
Szekszárdi FGKC 10 6
96. HORN MÓNIKA Rinyamenti KC 14 11
97. KÓNYA DÓRA Szekszárdi FGKC 14 11
98. SZAMORÁNSKY ANIKÓ Gárdony-Pázmánd NKK 14 10
99. AFENTALER SÁRA Győri Audi ETO KC U 13 5
100. TÓTH BARBARA Szekszárdi FGKC 13 11
101. FREIBERGER IVETT Szombathelyi Haladás 12 11
102. GŐSI LUCA Szombathelyi Haladás 12 11
103. KISS NÓRA Szombathelyi Haladás 12 11
104. KOVÁCS ALEXANDRA Szombathelyi Haladás 12 5
105. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC U 12 8
106. LADICS VIVIEN Mohácsi TE 1888 12 11
107. LENGYEL ESZTER Győri Audi ETO KC U 12 10
108. ORSÓS ALEXANDRA Pénzügyőr SE 12 11
109. PREISENDÖRFER GRÉTA Rinyamenti KC 12 11
110. RÓNAI DIÁNA NEKA 12 8
111. SIMON ARMILLA NEKA 12 6
112. TÍMÁR PETRA Pénzügyőr SE 12 11
113. BALOGH SZÁVA Pénzügyőr SE 11 5
114. BÁNHIDI BARBARA NEKA 11 11
115. HORVÁTH NIKOLETT NEKA 11 3
116. MÉRAI MAJA NEKA 11 11
117. VILÁGOS DIÁNA Győri Audi ETO KC U 9 8
118. CZUCZU FRIDA Gárdony-Pázmánd NKK 8 8
119. JAKSICS REBEKA Szombathelyi Haladás 8 2
120. BOZSOK DÓRA Rinyamenti KC 7 11
121. GENGELICZKY LILI DKKA U19 7 10
122. LINDER LUCA Kozármisleny SE 7 10
123. PÉTER PANNA DOROTTYA Kozármisleny SE 7 10
124. PŐDÖR REBEKA Szombathelyi KKA 7 8
125. BALÁZS KITTI Szekszárdi FGKC 6 10
126. FEKETE ALEXANDRA Mohácsi TE 1888 6 11
127. FORGÁCS VIKTÓRIA PATRÍCIA Dorogi ESE 6 5
128. KOLICS VIKTÓRIA Gárdony-Pázmánd NKK 6 11
129. MATUCZA GABRIELLA DKKA U19 6 10
130. NÉMETH IMOLA NEKA 6 6
131. BREZOVSZKY FIÓNA Rinyamenti KC 5 10
132. FARAGÓ LUCA NEKA 5 10
133. GLOFÁK ESZTER DKKA U19 5 11
134. TÓTH ADÉL Pénzügyőr SE 5 6
135. TUTTI KATA Szekszárdi FGKC 1 3 5 9
Szombathelyi Haladás 4 6
136. KUKOVECZ REGINA Gárdony-Pázmánd NKK 4 6
137. SZÁSZ-FEJÉR ANNA Pénzügyőr SE 4 7
138. VARGA EMŐKE Győri Audi ETO KC U 4 5
139. FARKAS NERINA Szombathelyi KKA 3 1
140. HORVÁTH VIRGINIA Rinyamenti KC 3 11
141. KACZUR DOMINIKA Gárdony-Pázmánd NKK 3 4
142. LEITNER DORINA Kozármisleny SE 3 4
143. RÁCZ RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 3 3
144. SZABÓ PANNA NEKA 3 3
145. SZMOLEK APPOLÓNIA Szombathelyi KKA 3 7
146. TÖRŐCSIK ZSÓFIA Dorogi ESE 3 7
147. ELŐD NIKOLETTA Dorogi ESE 2 9
148. FERI DANIELLA Szekszárdi FGKC 2 11
149. FINTA DÓRA Rinyamenti KC 2 10
150. FUISZ REBEKA Rinyamenti KC 2 6
151. JUHÁSZ GRÉTA ÉVA NEKA 2 1
152. KERINGER KLAUDIA DKKA U19 2 9
153. MAJOROS VIRÁG Szombathelyi Haladás 2 4
154. MARKOS RÉKA Dorogi ESE 2 7
155. NÉMETH PETRA Győri Audi ETO KC U 2 8
156. OSVAI FANNI NEKA 2 3
157. PÁL ESZTER DKKA U19 2 10
158. PIAZZA DÓRA SZIMONETTA Gárdony-Pázmánd NKK 2 9
159. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 1888 2 10
160. PŐDÖR BLANKA Szombathelyi KKA 2 4
161. RÉTI KLAUDIA EVELIN Kozármisleny SE 2 3
162. SCHUSZTER NIKOLETT Szombathelyi Haladás 2 11
163. SZUHOGYI LAURA Szombathelyi KKA 2 8
164. TAMÁSI KATA Szombathelyi KKA 2 1
165. TURÁK ANTÓNIA Dorogi ESE 2 10
166. AMBRUS KINGA KLAUDIA Szekszárdi FGKC 1 11
167. BENCZE DÓRA Szekszárdi FGKC 1 8
168. HLOGYIK PETRA AMANDA Pénzügyőr SE 1 11
169. MOLNÁR VIKTÓRIA Szombathelyi KKA 1 7
170. PLESZTOVITS ALEXA Gárdony-Pázmánd NKK 1 3
171. RÁCZ ADÉL Rinyamenti KC 1 8
172. RÉB FANNI Kozármisleny SE 1 9
173. SZABÓ LUCA NEKA 1 8
174. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE 1888 1 10
175. SZITTYA LILI Dorogi ESE 1 5
176. SZŰCS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 1 10
177. TOLVAJ DORKA Dorogi ESE 1 9
178. ACSAI SAROLTA Kozármisleny SE 0 1
179. ÁGOSTON NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 0 2
180. BERTA BLANKA Dorogi ESE 0 1
181. BIRÓ BENITA Gárdony-Pázmánd NKK 0 11
182. BÜKI ANGYALKA Szombathelyi Haladás 0 11
183. CSAPÓ KINCSŐ DKKA U19 0 8
184. DEMETER VIRÁG ORSOLYA Győri Audi ETO KC U 0 4
185. DOBÁNY KITTI Dorogi ESE 0 2
186. DRUZSIN REBEKA Rinyamenti KC 0 8
187. FARKAS KATA Pénzügyőr SE 0 2
188. GADÁNYI MAJA Kozármisleny SE 0 11
189. GERENCSÉR ZSÓFIA Szombathelyi Haladás 0 2
190. GYŐRI ÁGNES Dorogi ESE 0 5
191. HERCZEG LILI MÓNIKA NEKA 0 8
192. HORVÁTH ANNA Szombathelyi KKA 0 2
193. HORVÁTH HANNA Szombathelyi Haladás 0 9
194. JÓNÁS DORINA DKKA U19 0 4
195. KANYÓ VIKTÓRIA DKKA U19 0 1
196. KASTL ANNA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
197. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 0 4
198. KOCSIS BETTINA NEKA 0 1
199. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE 0 2
200. KÖLCZE GABRIELLA Mohácsi TE 1888 0 11
201. KUTASI SÁRA Szekszárdi FGKC 0 1
202. LUGOSI FRUZSINA Szombathelyi KKA 0 9
203. MAGERA NOÉMI NEKA 0 11
204. MÁTYÁS VIKTÓRIA Dorogi ESE 0 7
205. MELEGH DIÁNA Rinyamenti KC 0 1
206. MERŐ DÓRA Szombathelyi Haladás 0 11
207. MIKLÓS KLAUDIA Pénzügyőr SE 0 9
208. MOLNÁR ESZTER Dorogi ESE 0 9
209. MÜLLER KAMILLA Gárdony-Pázmánd NKK 0 9
210. NAGY TÜNDE Mohácsi TE 1888 0 11
211. NÉMETH KATA DKKA U19 0 11
212. NÉMETH REBEKA Szombathelyi Haladás 0 10
213. NÉMETH ZSUZSANNA Győri Audi ETO KC U 0 4
214. RÁCZ ZOÉ FANNI Rinyamenti KC 0 1
215. RADOCHAY BEÁTA Kozármisleny SE 0 10
216. RÓZSA ADRIENN Mohácsi TE 1888 0 11
217. RUBINT EVELIN Győri Audi ETO KC U 0 10
218. SÁRECZ ADRIENN Szekszárdi FGKC 0 7
219. SCHELL GABRIELLA Szekszárdi FGKC 0 11
220. SCHNECK RÉKA Szombathelyi KKA 0 11
221. STADLER MERCÉDESZ Dorogi ESE 0 9
222. SZABÓ DORINA Győri Audi ETO KC U 0 6
223. SZALAI EVELIN Rinyamenti KC 0 11
224. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 0 11
225. SZÉCSI ADRIENN Pénzügyőr SE 0 11
226. SZEKERES SZEDERKE Szombathelyi Haladás 0 8
227. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE 0 1
228. TERENYI BIANKA Szombathelyi KKA 0 7
229. TOLVAJ GRÉTA Dorogi ESE 0 7
230. TÓTH NIKOLETT Győri Audi ETO KC U 0 10
231. TÖMŐ ALEXANDRA Szombathelyi Haladás 0 11
232. UJHÁZI PETRA VIVIEN DKKA U19 0 9
233. VÁRTOK RAMÓNA Gárdony-Pázmánd NKK 0 11
234. VÍG VIVIEN Kozármisleny SE 0 10
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó