Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat
2018. augusztus 24. péntek
12:50 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA 8 - 26
2018. augusztus 29. szerda
13:00 Győri Audi ETO KC II. - NEKA I. 11 - 31
2018. augusztus 31. péntek
14:00 NEKA II. - ÉRD 42 - 25
2018. szeptember 1. szombat
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Alba FKC 25 - 11
15:30 Siófok KTC KFT - Dorogi Egyetértés Sporteg 25 - 23
2018. szeptember 2. vasárnap
14:00 Pénzügyőr SE - Moyra-Budaörs Handball 23 - 15
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA 32 - 29
2018. szeptember 7. péntek
13:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC I. 16 - 42
14:00 NEKA I. - NEKA II. 32 - 19
2018. szeptember 8. szombat
13:30 DKKA - Siófok KTC KFT 24 - 18
14:00 ÉRD - Bajnok DSE Nemesvámos 25 - 35
15:30 Alba FKC - Kozármisleny SE 26 - 22
2018. szeptember 9. vasárnap
11:00 Pénzügyőr SE - Dorogi Egyetértés Sporteg 21 - 12
16:00 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC II. 31 - 22
2018. szeptember 12. szerda
12:00 Győri Audi ETO KC I. - Dorogi Egyetértés Sporteg 32 - 17
13:30 Siófok KTC KFT - Bajnok DSE Nemesvámos 24 - 38
17:00 ÉRD - NEKA I. 18 - 40
2018. szeptember 13. csütörtök
18:00 Pénzügyőr SE - DKKA 20 - 34
2018. szeptember 14. péntek
16:00 NEKA II. - Szombathelyi KKA 28 - 27
2018. szeptember 15. szombat
14:00 Győri Audi ETO KC II. - Alba FKC 25 - 23
14:15 Kozármisleny SE - Moyra-Budaörs Handball 17 - 18
2018. szeptember 19. szerda
13:30 DKKA - Győri Audi ETO KC I. 16 - 28
2018. szeptember 21. péntek
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Pénzügyőr SE 25 - 19
2018. szeptember 22. szombat
13:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC II. 30 - 27
13:30 Siófok KTC KFT - ÉRD 25 - 23
13:30 Alba FKC - NEKA II. 13 - 17
2018. szeptember 23. vasárnap
11:00 Dorogi Egyetértés Sporteg - Kozármisleny SE 18 - 20
16:00 Szombathelyi KKA - NEKA I. 23 - 23
2018. október 3. szerda
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Bajnok DSE Nemesvámos 31 - 22
15:00 NEKA II. - Moyra-Budaörs Handball 34 - 20
15:30 Kozármisleny SE - DKKA 23 - 35
2018. október 4. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC II. - Dorogi Egyetértés Sporteg 23 - 22
16:00 NEKA I. - Alba FKC 33 - 10
18:00 Pénzügyőr SE - Siófok KTC KFT 21 - 21
2018. október 6. szombat
13:30 ÉRD - Szombathelyi KKA 24 - 31
2018. október 11. csütörtök
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA II. 24 - 21
2018. október 13. szombat
16:00 Alba FKC - Moyra-Budaörs Handball 17 - 21
2018. október 15. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - NEKA II. 21 - 28
2018. október 17. szerda
13:30 DKKA - Győri Audi ETO KC II. 26 - 20
15:30 Alba FKC - Szombathelyi KKA 18 - 21
17:00 Moyra-Budaörs Handball - NEKA I. 19 - 38
2018. október 18. csütörtök
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE 28 - 21
18:00 Pénzügyőr SE - ÉRD 18 - 18
2018. október 24. szerda
13:00 Győri Audi ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos
13:30 Siófok KTC KFT - Győri Audi ETO KC I.
16:00 NEKA II. - DKKA
2018. október 25. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC I. - Pénzügyőr SE
16:00 NEKA I. - Dorogi Egyetértés Sporteg
2018. október 27. szombat
14:15 Kozármisleny SE - Siófok KTC KFT
15:30 ÉRD - Alba FKC
2018. október 28. vasárnap
16:00 Szombathelyi KKA - Moyra-Budaörs Handball
2018. október 29. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Szombathelyi KKA
2018. október 31. szerda
13:00 Siófok KTC KFT - Győri Audi ETO KC II.
14:00 Győri Audi ETO KC I. - ÉRD
15:30 DKKA - NEKA I.
2018. november 3. szombat
14:00 Pénzügyőr SE - Kozármisleny SE
2018. november 7. szerda
14:00 NEKA II. - Siófok KTC KFT
14:15 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC I.
2018. november 13. kedd
16:00 NEKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos
2018. november 14. szerda
15:00 Győri Audi ETO KC II. - Pénzügyőr SE
17:30 Alba FKC - Dorogi Egyetértés Sporteg
2018. november 17. szombat
13:30 ÉRD - Moyra-Budaörs Handball
16:00 Szombathelyi KKA - DKKA
2018. november 21. szerda
13:30 Siófok KTC KFT - NEKA I.
2018. november 22. csütörtök
14:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC I.
2018. november 25. vasárnap
11:00 Pénzügyőr SE - NEKA II.
2018. november 26. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Moyra-Budaörs Handball
2018. november 29. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA
2018. november 30. péntek
16:00 NEKA I. - Pénzügyőr SE
2018. december 3. hétfő
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Győri Audi ETO KC II.
2018. december 5. szerda
13:00 Győri Audi ETO KC II. - Kozármisleny SE
16:00 Alba FKC - Bajnok DSE Nemesvámos
2018. december 12. szerda
15:30 DKKA - Alba FKC
2018. december 15. szombat
14:15 Kozármisleny SE - ÉRD
2019. január 5. szombat
15:30 ÉRD - Dorogi Egyetértés Sporteg
16:00 Szombathelyi KKA - Siófok KTC KFT
2019. január 6. vasárnap
13:00 Moyra-Budaörs Handball - DKKA
2019. január 9. szerda
13:00 Siófok KTC KFT - Alba FKC
2019. január 10. csütörtök
13:00 Győri Audi ETO KC I. - NEKA I.
2019. január 11. péntek
14:00 NEKA II. - Kozármisleny SE
2019. január 12. szombat
14:00 Győri Audi ETO KC II. - ÉRD
15:30 DKKA - Dorogi Egyetértés Sporteg
16:00 Pénzügyőr SE - Szombathelyi KKA
2019. január 13. vasárnap
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Moyra-Budaörs Handball
2019. január 21. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. január 23. szerda
13:00 Moyra-Budaörs Handball - Siófok KTC KFT
2019. január 24. csütörtök
14:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC II.
2019. január 25. péntek
14:00 NEKA I. - Kozármisleny SE
2019. január 26. szombat
13:30 ÉRD - DKKA
14:30 Alba FKC - Pénzügyőr SE
16:00 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC I.
2019. január 28. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Siófok KTC KFT
2019. január 30. szerda
16:00 Alba FKC - Győri Audi ETO KC I.
2019. január 31. csütörtök
14:00 NEKA I. - Győri Audi ETO KC II.
2019. február 2. szombat
13:30 ÉRD - NEKA II.
13:30 DKKA - Bajnok DSE Nemesvámos
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Pénzügyőr SE
16:00 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE
2019. február 11. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Pénzügyőr SE
2019. február 13. szerda
16:00 NEKA II. - NEKA I.
2019. február 14. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC II. - Szombathelyi KKA
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - ÉRD
2019. február 16. szombat
13:30 Siófok KTC KFT - DKKA
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Moyra-Budaörs Handball
14:15 Kozármisleny SE - Alba FKC
2019. február 18. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Győri Audi ETO KC I.
2019. február 20. szerda
15:30 DKKA - Pénzügyőr SE
16:00 Alba FKC - Győri Audi ETO KC II.
16:00 NEKA I. - ÉRD
2019. február 21. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KTC KFT
2019. február 23. szombat
12:00 Moyra-Budaörs Handball - Kozármisleny SE
14:00 Szombathelyi KKA - NEKA II.
2019. március 6. szerda
14:00 Győri Audi ETO KC I. - DKKA
16:00 NEKA II. - Alba FKC
2019. március 7. csütörtök
14:00 NEKA I. - Szombathelyi KKA
18:00 Pénzügyőr SE - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. március 9. szombat
13:30 ÉRD - Siófok KTC KFT
16:00 Kozármisleny SE - Dorogi Egyetértés Sporteg
2019. március 10. vasárnap
14:00 Győri Audi ETO KC II. - Moyra-Budaörs Handball
2019. március 14. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC I.
2019. március 16. szombat
15:00 Szombathelyi KKA - Alba FKC
2019. március 23. szombat
14:00 Szombathelyi KKA - ÉRD
2019. március 25. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Győri Audi ETO KC II.
2019. március 26. kedd
17:00 Moyra-Budaörs Handball - NEKA II.
2019. március 27. szerda
13:30 DKKA - Kozármisleny SE
13:30 Siófok KTC KFT - Pénzügyőr SE
14:30 Alba FKC - NEKA I.
2019. március 29. péntek
13:00 Győri Audi ETO KC II. - DKKA
18:00 NEKA II. - Dorogi Egyetértés Sporteg
2019. március 30. szombat
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Siófok KTC KFT
14:15 Kozármisleny SE - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. március 31. vasárnap
13:30 ÉRD - Pénzügyőr SE
15:00 NEKA I. - Moyra-Budaörs Handball
2019. április 1. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - NEKA I.
2019. április 3. szerda
15:30 DKKA - NEKA II.
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Szombathelyi KKA
2019. április 4. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC II.
2019. április 6. szombat
13:30 Siófok KTC KFT - Kozármisleny SE
14:30 Alba FKC - ÉRD
2019. április 7. vasárnap
11:00 Pénzügyőr SE - Győri Audi ETO KC I.
2019. április 10. szerda
13:00 Győri Audi ETO KC II. - Siófok KTC KFT
16:00 NEKA I. - DKKA
2019. április 11. csütörtök
16:00 NEKA II. - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. április 13. szombat
13:00 Moyra-Budaörs Handball - Alba FKC
13:30 ÉRD - Győri Audi ETO KC I.
14:00 Szombathelyi KKA - Dorogi Egyetértés Sporteg
14:15 Kozármisleny SE - Pénzügyőr SE
2019. április 17. szerda
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Alba FKC
2019. április 18. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA I.
2019. április 20. szombat
12:00 Pénzügyőr SE - Győri Audi ETO KC II.
13:30 Siófok KTC KFT - NEKA II.
13:30 DKKA - Szombathelyi KKA
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Kozármisleny SE
2019. április 21. vasárnap
13:00 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD
2019. április 24. szerda
16:00 NEKA II. - Pénzügyőr SE
2019. április 25. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Győri Audi ETO KC I.
14:00 NEKA I. - Siófok KTC KFT
2019. április 27. szombat
13:30 ÉRD - Kozármisleny SE
14:30 Alba FKC - DKKA
16:00 Szombathelyi KKA - Bajnok DSE Nemesvámos
16:30 Moyra-Budaörs Handball - Dorogi Egyetértés Sporteg
2019. április 29. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - ÉRD
2019. május 2. csütörtök
13:00 Győri Audi ETO KC I. - NEKA II.
13:30 Siófok KTC KFT - Szombathelyi KKA
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Alba FKC
2019. május 4. szombat
12:00 Pénzügyőr SE - NEKA I.
13:30 DKKA - Moyra-Budaörs Handball
14:15 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC II.
2019. május 6. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - DKKA
2019. május 8. szerda
14:00 NEKA I. - Győri Audi ETO KC I.
14:00 Szombathelyi KKA - Pénzügyőr SE
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. május 9. csütörtök
13:30 ÉRD - Győri Audi ETO KC II.
14:30 Alba FKC - Siófok KTC KFT
2019. május 11. szombat
14:00 Kozármisleny SE - NEKA II.
2019. május 14. kedd
13:00 Győri Audi ETO KC II. - NEKA II.
2019. május 15. szerda
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Szombathelyi KKA
16:00 DKKA - ÉRD
2019. május 16. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Dorogi Egyetértés Sporteg
18:00 Pénzügyőr SE - Alba FKC
2019. május 18. szombat
13:30 Siófok KTC KFT - Moyra-Budaörs Handball
2019. május 19. vasárnap
14:15 Kozármisleny SE - NEKA I.
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Bajnok DSE Nemesvámos 7 6 0 1 204 170 34 12
2. NEKA I. 6 5 1 0 197 100 97 11
3. Győri Audi ETO KC I. 5 5 0 0 158 82 76 10
4. NEKA II. 7 5 0 2 189 162 27 10
5. Szombathelyi KKA 6 4 1 1 159 123 36 9
6. DKKA 6 4 0 2 164 141 23 8
7. Pénzügyőr SE 6 2 2 2 122 125 -3 6
8. Moyra-Budaörs Handball 7 3 0 4 139 198 -59 6
9. Siófok KTC KFT 5 2 1 2 113 129 -16 5
10. Győri Audi ETO KC II. 6 2 0 4 128 163 -35 4
11. Kozármisleny SE 6 1 0 5 111 151 -40 2
12. Alba FKC 7 1 0 6 118 164 -46 2
13. ÉRD 6 0 1 5 133 191 -58 1
14. Dorogi Egyetértés Sporteg 6 0 0 6 113 149 -36 -1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Dorogi Egyetértés Sportegyesület -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SZABÓ ANNA Bajnok DSE Nemesvámo 74 7
2. PŐDÖR BLANKA Szombathelyi KKA 52 5
3. KECSKÉS NOÉMI DKKA 41 6
4. TOLVAJ DORKA Dorogi Egyetértés Sp 40 6
5. VASS VÍTA LUCA DKKA 37 5
6. MOLNÁR VIRÁG Pénzügyőr SE 36 5
7. BALOGH BABETT Bajnok DSE Nemesvámo 33 6
8. KOVÁCS NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 33 7
9. SZABÓ TEKLA DKKA 33 4
10. ASZTALOS LILI Moyra-Budaörs Handba 32 7
11. JUHÁSZ KATA NEKA II. 30 7
12. TAMÁSI KATA Szombathelyi KKA 29 4
13. KREUTZ KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 28 7
14. MARKOS RÉKA Dorogi Egyetértés Sp 28 5
15. BARCZA KÍRA Bajnok DSE Nemesvámo 26 6
16. CSÍKOS LUCA NEKA II. 26 7
17. TAKÁCS KATA Siófok KTC KFT 26 5
18. TALAPKA CSENGE Győri Audi ETO KC II 25 4
19. FICSOR NÓRA Siófok KTC KFT 24 5
20. GYUGYI GRÉTA Alba FKC 24 6
21. PÉCSI VILLŐ NEKA II. 24 7
22. KOVALCSIK BIANKA NEKA I. 23 6
23. VÁRTOK TAMARA NEKA I. 22 6
24. MENDRE VIRÁG ÉRD 21 5
25. GALKÓ LAURA ÉRD 20 4
26. GYARMATI LILLA Bajnok DSE Nemesvámo 20 4
27. HORVÁTH ANNA Szombathelyi KKA 20 5
28. KELE VIRÁG Moyra-Budaörs Handba 20 7
29. KORPÁCZY KAMILLA Győri Audi ETO KC I. 20 5
30. MOHAROS ANDREA DORINA Győri Audi ETO KC I. 20 3
31. PELYVA ZSANETT Siófok KTC KFT 20 5
32. KOVÁCS ANIKÓ NEKA II. 19 6
33. NAGY LAURA NEKA I. 19 6
34. NAGY NÓRA NEKA II. 19 7
35. VÁRADI ZSÓFIA Kozármisleny SE 19 6
36. KISS DOROTTYA ZSÓFIA ÉRD 18 5
37. NAGY KATA Győri Audi ETO KC II 18 5
38. UHRIN LILI NEKA I. 18 6
39. HAVASI VIRÁG Győri Audi ETO KC II 17 6
40. MAGYAR ZSÓFIA Pénzügyőr SE 17 5
41. SULYOK RÉKA Alba FKC 17 6
42. KOCSIS SZILVIA Siófok KTC KFT 16 5
43. NAGY LAURA NEKA I. 16 6
44. OGONOVSZKY ESZTER NEKA I. 16 6
45. CSÁKI LILLA ÉRD 15 5
46. HORVÁTH PETRA NEKA I. 15 6
47. PAPP VIVIENN Győri Audi ETO KC II 15 6
48. VARGA VIRÁG Győri Audi ETO KC I. 15 4
49. KOCSI DIÁNA NOÉMI DKKA 14 6
50. TOLNAI LAURA ÉVA Alba FKC 14 6
51. TÓTH ANNA KRISZTINA Moyra-Budaörs Handba 14 6
52. ANCIL FANNI Kozármisleny SE 13 6
53. CSAMANGÓ LILI NEKA II. 13 7
54. FARKAS NERINA Szombathelyi KKA 13 5
55. MIKLÓS MARIETTA Pénzügyőr SE 13 5
56. TAKÁCS NOÉMI Győri Audi ETO KC I. 13 4
57. URBÁNYI KINGA Pénzügyőr SE 13 5
58. ÁGOSTON LILLA NEKA I. 12 6
59. BÁCSALMÁSI BLANKA Kozármisleny SE 12 5
60. DANIS NIKOLETT Kozármisleny SE 12 5
61. FARKAS JÚLIA Győri Audi ETO KC I. 12 3
62. MOLNÁR DOROTTYA NEKA II. 12 7
63. TAKÁCS FANNI Győri Audi ETO KC II 12 4
64. WÉBER VERONIKA DKKA 12 6
65. BARI CSENGE Pénzügyőr SE 11 3
66. DOMOKOS DIÁNA Siófok KTC KFT 11 5
67. GYŐRI VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC I. 11 5
68. KERTÉSZ KORINA NEKA II. 11 7
69. LAKATOS PETRA NEKA I. 11 6
70. MENTES JANKA NEKA I. 11 6
71. SZEMES SZONJA Győri Audi ETO KC II 11 6
72. VARGA EMÍLIA Győri Audi ETO KC I. 11 4
73. GERENCSÉR FANNI Győri Audi ETO KC I. 10 5
74. KONKOLY KATA Győri Audi ETO KC I. 10 5
75. MÁTYÁS ANNA Dorogi Egyetértés Sp 10 6
76. PETHŐ VIRÁG Alba FKC 10 6
77. RESKÓ VANESSZA Dorogi Egyetértés Sp 10 6
78. SZTANKOVICS KYRA Győri Audi ETO KC I. 10 4
79. TEKAUER GRÉTA ÉRD 10 4
80. OSVÁTH PETRA Dorogi Egyetértés Sp 9 6
81. TÓTH BOGLÁRKA Bajnok DSE Nemesvámo 9 7
82. ÁDÁM GRÉTA Alba FKC 8 6
83. BÁLINT ZORKA NEKA II. 8 6
84. BENCSIK DORKA ANNA NEKA II. 8 6
85. DÉZSI NIKOL Kozármisleny SE 8 1
86. GÁL BORBÁLA KINGA DKKA 8 6
87. GROSICS GRÉTA Kozármisleny SE 8 5
88. HORVÁTH LILLA Szombathelyi KKA 8 5
89. JUDT EMESE Győri Audi ETO KC I. 8 5
90. KASZIBA BARBARA Kozármisleny SE 8 5
91. KOVÁCS ESZTER ÉRD 8 5
92. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE 8 6
93. KURMAI PANNA NEKA I. 8 6
94. LAKATOS LIZETT Szombathelyi KKA 8 5
95. MOLNÁR ZSÓFIA ÉRD 8 5
96. TÓTH GRÉTA NEKA I. 8 6
97. KISS LAURA NEKA I. 7 4
98. KISS MERCÉDESZ Moyra-Budaörs Handba 7 5
99. KOZMA RÉKA Pénzügyőr SE 7 5
100. TAKÁCS IVETT Kozármisleny SE 7 6
101. VAJDA SZONJA ÉRD 7 5
102. BABAI VIVIEN NEKA I. 6 6
103. BARNA FANNI NÓRA Dorogi Egyetértés Sp 6 6
104. CZUDOR SZTELLA NEKA II. 6 7
105. ELIÁDESZ KYRA Moyra-Budaörs Handba 6 6
106. KAJDI KINGA Alba FKC 6 6
107. LŐRINC PANNA Alba FKC 6 6
108. MANDEL HANNA Alba FKC 6 6
109. MÉSZÁROS ALEXANDRA Győri Audi ETO KC II 6 5
110. MÓNUS DÓRA Győri Audi ETO KC I. 6 5
111. SZABÓ ESZTER Alba FKC 6 6
112. SZILÁGYI VERONIKA Bajnok DSE Nemesvámo 6 5
113. TAMÁS CSENGE Moyra-Budaörs Handba 6 5
114. BENCZIK LIZA Győri Audi ETO KC I. 5 3
115. CSAMANGÓ NÓRA NEKA II. 5 6
116. DÁVIDA HANNA Győri Audi ETO KC II 5 5
117. FORGÁCS KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 5 7
118. REZNEKI FANNI EMMA DKKA 5 6
119. TAKÁCS REBEKA Győri Audi ETO KC II 5 6
120. TÖRZSÖK TÜNDE Moyra-Budaörs Handba 5 5
121. BUKOVICS BARBARA ÉRD 4 5
122. HORVÁTH ZSÓFIA Siófok KTC KFT 4 5
123. JARJABKA JOHANNA Kozármisleny SE 4 6
124. JUHÁSZ ANNA Szombathelyi KKA 4 5
125. KORNFELD FANNI Kozármisleny SE 4 6
126. KOVÁCS KATA Győri Audi ETO KC II 4 4
127. SZABÓ DORINA NAPSUGÁR NEKA II. 4 7
128. TORDAY NAGY SÁRA ANNA NEKA II. 4 7
129. VÁMOS MÍRA NEKA I. 4 1
130. ARANYI VIVIEN DKKA 3 5
131. BODNÁR LILIEN Moyra-Budaörs Handba 3 2
132. FARKAS ESZTER NÓRA Győri Audi ETO KC I. 3 4
133. HORVÁTH HENRIETT ÉRD 3 5
134. HUSZKA DORINA Dorogi Egyetértés Sp 3 5
135. KOLUMBÁN KÍRA Siófok KTC KFT 3 5
136. LENNERT DORKA ZITA Moyra-Budaörs Handba 3 7
137. NAGY NIKOLETT Győri Audi ETO KC II 3 3
138. NAGY REBEKA Győri Audi ETO KC II 3 4
139. POHNER ORSOLYA ZSANETT Dorogi Egyetértés Sp 3 4
140. STEFANIK LAURA ANASZTÁZIA Dorogi Egyetértés Sp 3 6
141. VÁRADI HANNA DKKA 3 6
142. VARJAS LARA DKKA 3 6
143. VEREBES LAURA Kozármisleny SE 3 5
144. ZÖLEI RÉKA Alba FKC 3 5
145. BÁLVÁNYOS FANNI Kozármisleny SE 2 5
146. BIHARI FLÓRA Kozármisleny SE 2 5
147. BOKOR VIVIEN MÓNIKA Moyra-Budaörs Handba 2 4
148. CSARMASZ DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 2 7
149. CSORDÁS DÓRA Pénzügyőr SE 2 5
150. FEIX VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC II 2 3
151. GYŐRI JOHANNA Győri Audi ETO KC II 2 4
152. HORVÁTH EMESE Siófok KTC KFT 2 5
153. KERESZTES ELIZABET MAJA DKKA 2 6
154. KERTÉSZ MÓNIKA Siófok KTC KFT 2 4
155. KOVÁCS KRISZTINA DKKA 2 4
156. KULISICS PANNA Pénzügyőr SE 2 5
157. MÁTÉ SÁRA ESZTER Moyra-Budaörs Handba 2 4
158. MOKA ALEXA Moyra-Budaörs Handba 2 4
159. PINTÉR NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 2 4
160. SÁMSON PETRA Szombathelyi KKA 2 5
161. SZENTGYÖRGYVÁRI LIA Szombathelyi KKA 2 5
162. TORMA BORBÁLA Győri Audi ETO KC I. 2 2
163. ZOLNAI ÉVA Győri Audi ETO KC I. 2 3
164. DAINESE JENNIFER Kozármisleny SE 1 2
165. GÁSPÁR VANDA Dorogi Egyetértés Sp 1 1
166. HORVÁTH RENÁTA Pénzügyőr SE 1 4
167. KEREKES PETRA Pénzügyőr SE 1 5
168. MLINKÓ ZSÓFIA NEKA I. 1 2
169. MOLNÁR BIANKA KITTI Moyra-Budaörs Handba 1 4
170. NAGY ADRIENN Siófok KTC KFT 1 5
171. PAULIK TÜNDE Pénzügyőr SE 1 4
172. PINTÉR GEORGINA Siófok KTC KFT 1 4
173. PINTÉR PETRA ÉRD 1 5
174. SEMSEY SÁRA CSILLA Siófok KTC KFT 1 5
175. SPEKHARDT RÉKA Bajnok DSE Nemesvámo 1 7
176. STEIGER ALETTA Siófok KTC KFT 1 4
177. VÁNYAI FANNI Moyra-Budaörs Handba 1 6
178. VARGYAS RÉKA DKKA 1 5
179. VIDA ZSÓFIA Siófok KTC KFT 1 1
180. ALMÁSI ANNA DÓRA ÉRD 0 5
181. BAKOS KÁRMEN KIARA NEKA II. 0 7
182. BARANYI LÍVIA KATALIN Moyra-Budaörs Handba 0 3
183. BERTA BLANKA Dorogi Egyetértés Sp 0 4
184. BÉRY DORINA BEATRIX Pénzügyőr SE 0 4
185. BOGNÁR RÉKA EDDA Győri Audi ETO KC II 0 1
186. BORBÉLY DORKA Siófok KTC KFT 0 3
187. BORS REBEKA Győri Audi ETO KC II 0 6
188. BORSODI SÁRA Pénzügyőr SE 0 3
189. BŐLE MAJA Moyra-Budaörs Handba 0 5
190. CSEKE ANNA Alba FKC 0 2
191. DOBÁNY KITTI Dorogi Egyetértés Sp 0 6
192. DOBSZAI CSENGE DKKA 0 1
193. DUBÁN NIKOLETT Alba FKC 0 1
194. FARKAS HANNA Szombathelyi KKA 0 5
195. FAZEKAS KINGA Moyra-Budaörs Handba 0 1
196. FIÁTH FANNI Siófok KTC KFT 0 1
197. FICSOR ZSÓFIA Siófok KTC KFT 0 1
198. FLISZÁR PANNA DOROTTYA Siófok KTC KFT 0 5
199. FUTÓ HELLA Bajnok DSE Nemesvámo 0 7
200. GYOVAI LILI Pénzügyőr SE 0 2
201. GYŐRI ALEXA Győri Audi ETO KC II 0 2
202. GYURÁNKI BERNADETT NEKA I. 0 5
203. HARTMANN PETRA Dorogi Egyetértés Sp 0 5
204. HAUSZNEK HANNA Kozármisleny SE 0 5
205. HERR ZSANNA Győri Audi ETO KC II 0 4
206. HIDEG HANNA Győri Audi ETO KC II 0 5
207. HOLCZINGER GRÉTA Győri Audi ETO KC II 0 2
208. HOLCZINGER PETRA Győri Audi ETO KC I. 0 5
209. HORVÁTH DÓRA Siófok KTC KFT 0 1
210. HORVÁTH OLIMPIA Pénzügyőr SE 0 1
211. HORVÁTH ORSOLYA JULIANNA Alba FKC 0 4
212. IPKOVICH ESZTER Bajnok DSE Nemesvámo 0 2
213. JÁRMAI ESZTER Dorogi Egyetértés Sp 0 3
214. JÓZSA ANIKÓ ÉRD 0 4
215. KAJDI ILONA Alba FKC 0 6
216. KONDOR VIRÁG GRÉTA Győri Audi ETO KC II 0 5
217. KONDOR VIVIEN Bajnok DSE Nemesvámo 0 5
218. KÓSA HANNA DKKA 0 5
219. KOVÁCS VERONIKA CSENGE Siófok KTC KFT 0 5
220. LAKATOS RÉKA NEKA II. 0 7
221. LŐRINCZ BRIGITTA Szombathelyi KKA 0 3
222. LUKÁCSY KITTI Győri Audi ETO KC I. 0 2
223. MESTYÁN NÓRA Győri Audi ETO KC I. 0 5
224. MIHÁLY BEATRIX ÉRD 0 1
225. MÓROCZ VIKTÓRIA Szombathelyi KKA 0 5
226. NÉMETH JÁZMIN Kozármisleny SE 0 5
227. ORBÁN LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 7
228. PÁNCSICS LAURA Alba FKC 0 5
229. PÉCZI VIRÁG Alba FKC 0 2
230. PÉNZES EVELIN ÉRD 0 2
231. PINCÉSI LUCA ANIKÓ Moyra-Budaörs Handba 0 1
232. PINCÉSI PANNA OTÍLIA Moyra-Budaörs Handba 0 7
233. PÓCSIK ANNA Pénzügyőr SE 0 2
234. POLÓCZ LOTTI Győri Audi ETO KC II 0 1
235. POROBIC ZOÉ Bajnok DSE Nemesvámo 0 7
236. POTECZIN ENIKŐ ÉRD 0 5
237. REICHEL DÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 2
238. SÁRI FANNI ÉRD 0 3
239. SIMON CSENGE ANNA DKKA 0 2
240. SZABÓ NOÉMI Szombathelyi KKA 0 5
241. SZALAI ZITA Moyra-Budaörs Handba 0 1
242. SZALÁNCZI RÉKA Alba FKC 0 4
243. SZALAY NÓRA Győri Audi ETO KC II 0 1
244. SZALMA ZITA DKKA 0 6
245. SZEKÉR PETRA Szombathelyi KKA 0 5
246. SZŐKE NOÉMI Dorogi Egyetértés Sp 0 5
247. TÓTH NÓRI Szombathelyi KKA 0 5
248. TÓTH RENÁTA Pénzügyőr SE 0 2
249. TÓTH VIKTÓRIA DKKA 0 6
250. TÓTIK LORETTA Bajnok DSE Nemesvámo 0 7
251. VULCZER LAURA ANNA Pénzügyőr SE 0 3
252. WÁGNER DÓRI Szombathelyi KKA 0 4
253. WENTZEL RÉKA KATALIN Pénzügyőr SE 0 4
254. WICHMANN VIVIEN Kozármisleny SE 0 6
255. ZAJ KLÁRA NEKA I. 0 6
256. ZARUBAY LILI Alba FKC 0 3
257. ZSOLNAI ARABELLA REBEKA ÉRD 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó