Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat
2018. augusztus 24. péntek
12:50 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA 8 - 26
2018. augusztus 29. szerda
13:00 Győri Audi ETO KC II. - NEKA I. 11 - 31
2018. augusztus 31. péntek
14:00 NEKA II. - ÉRD 42 - 25
2018. szeptember 1. szombat
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Alba FKC 25 - 11
15:30 Siófok KTC KFT - Dorogi Egyetértés Sporteg 25 - 23
2018. szeptember 2. vasárnap
14:00 Pénzügyőr SE - Moyra-Budaörs Handball 23 - 15
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA 32 - 29
2018. szeptember 7. péntek
13:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC I. 16 - 42
14:00 NEKA I. - NEKA II. 32 - 19
2018. szeptember 8. szombat
13:30 DKKA - Siófok KTC KFT 24 - 18
14:00 ÉRD - Bajnok DSE Nemesvámos 25 - 35
15:30 Alba FKC - Kozármisleny SE 26 - 22
2018. szeptember 9. vasárnap
11:00 Pénzügyőr SE - Dorogi Egyetértés Sporteg 21 - 12
16:00 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC II. 31 - 22
2018. szeptember 12. szerda
12:00 Győri Audi ETO KC I. - Dorogi Egyetértés Sporteg 32 - 17
13:30 Siófok KTC KFT - Bajnok DSE Nemesvámos 24 - 38
17:00 ÉRD - NEKA I. 18 - 40
2018. szeptember 13. csütörtök
18:00 Pénzügyőr SE - DKKA 20 - 34
2018. szeptember 14. péntek
16:00 NEKA II. - Szombathelyi KKA 28 - 27
2018. szeptember 15. szombat
14:00 Győri Audi ETO KC II. - Alba FKC 25 - 23
14:15 Kozármisleny SE - Moyra-Budaörs Handball 17 - 18
2018. szeptember 19. szerda
13:30 DKKA - Győri Audi ETO KC I. 16 - 28
2018. szeptember 21. péntek
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Pénzügyőr SE 25 - 19
2018. szeptember 22. szombat
13:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC II. 30 - 27
13:30 Siófok KTC KFT - ÉRD 25 - 23
13:30 Alba FKC - NEKA II. 13 - 17
2018. szeptember 23. vasárnap
11:00 Dorogi Egyetértés Sporteg - Kozármisleny SE 18 - 20
16:00 Szombathelyi KKA - NEKA I. 23 - 23
2018. október 3. szerda
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Bajnok DSE Nemesvámos 31 - 22
15:00 NEKA II. - Moyra-Budaörs Handball 34 - 20
15:30 Kozármisleny SE - DKKA 23 - 35
2018. október 4. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC II. - Dorogi Egyetértés Sporteg 23 - 22
16:00 NEKA I. - Alba FKC 33 - 10
18:00 Pénzügyőr SE - Siófok KTC KFT 21 - 21
2018. október 6. szombat
13:30 ÉRD - Szombathelyi KKA 24 - 31
2018. október 11. csütörtök
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA II. 24 - 21
2018. október 13. szombat
16:00 Alba FKC - Moyra-Budaörs Handball 17 - 21
2018. október 15. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - NEKA II. 21 - 28
2018. október 17. szerda
13:30 DKKA - Győri Audi ETO KC II. 26 - 20
15:30 Alba FKC - Szombathelyi KKA 18 - 21
17:00 Moyra-Budaörs Handball - NEKA I. 19 - 38
2018. október 18. csütörtök
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE 28 - 21
18:00 Pénzügyőr SE - ÉRD 18 - 18
2018. október 24. szerda
13:00 Győri Audi ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos 30 - 33
13:30 Siófok KTC KFT - Győri Audi ETO KC I. 18 - 28
16:00 NEKA II. - DKKA 32 - 26
2018. október 25. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC I. - Pénzügyőr SE 24 - 11
16:00 NEKA I. - Dorogi Egyetértés Sporteg 37 - 15
2018. október 27. szombat
14:15 Kozármisleny SE - Siófok KTC KFT 21 - 15
15:30 ÉRD - Alba FKC 16 - 24
2018. október 28. vasárnap
16:00 Szombathelyi KKA - Moyra-Budaörs Handball 36 - 23
2018. október 31. szerda
13:00 Siófok KTC KFT - Győri Audi ETO KC II. 28 - 28
14:00 Győri Audi ETO KC I. - ÉRD 30 - 15
15:30 DKKA - NEKA I. 23 - 30
18:00 Dorogi Egyetértés Sporteg - Szombathelyi KKA 18 - 28
2018. november 3. szombat
14:00 Pénzügyőr SE - Kozármisleny SE 28 - 17
2018. november 7. szerda
14:00 NEKA II. - Siófok KTC KFT 34 - 28
14:15 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC I. 14 - 27
2018. november 13. kedd
16:00 NEKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos 32 - 21
2018. november 14. szerda
15:00 Győri Audi ETO KC II. - Pénzügyőr SE 18 - 16
17:30 Alba FKC - Dorogi Egyetértés Sporteg 32 - 15
2018. november 16. péntek
18:00 ÉRD - Moyra-Budaörs Handball 32 - 23
2018. november 17. szombat
16:00 Szombathelyi KKA - DKKA 36 - 25
2018. november 21. szerda
13:30 Siófok KTC KFT - NEKA I. 12 - 35
2018. november 22. csütörtök
14:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC I. 24 - 22
2018. november 25. vasárnap
11:00 Pénzügyőr SE - NEKA II. 17 - 20
2018. november 26. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Moyra-Budaörs Handball 23 - 23
2018. november 29. csütörtök
16:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA 20 - 31
2018. november 30. péntek
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Győri Audi ETO KC II. 21 - 13
16:00 NEKA I. - Pénzügyőr SE 22 - 14
2018. december 5. szerda
16:00 Alba FKC - Bajnok DSE Nemesvámos 22 - 23
2018. december 6. csütörtök
14:00 Győri Audi ETO KC II. - Kozármisleny SE 27 - 17
2018. december 12. szerda
15:30 Kozármisleny SE - ÉRD 26 - 26
15:30 DKKA - Alba FKC 28 - 22
2019. január 5. szombat
15:30 ÉRD - Dorogi Egyetértés Sporteg 24 - 23
2019. január 6. vasárnap
13:00 Moyra-Budaörs Handball - DKKA 20 - 36
2019. január 9. szerda
13:30 Siófok KTC KFT - Alba FKC 21 - 22
2019. január 10. csütörtök
13:00 Győri Audi ETO KC I. - NEKA I. 20 - 18
16:15 DKKA - Dorogi Egyetértés Sporteg 37 - 24
2019. január 12. szombat
14:00 Győri Audi ETO KC II. - ÉRD 25 - 28
16:00 Pénzügyőr SE - Szombathelyi KKA 19 - 25
2019. január 13. vasárnap
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Moyra-Budaörs Handball 26 - 12
2019. január 15. kedd
14:00 NEKA II. - Kozármisleny SE 31 - 15
2019. január 19. szombat
17:00 Szombathelyi KKA - Siófok KTC KFT 35 - 22
2019. január 21. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Bajnok DSE Nemesvámos 20 - 28
2019. január 22. kedd
14:00 NEKA I. - Kozármisleny SE 38 - 21
2019. január 23. szerda
13:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC II. 24 - 17
13:00 Moyra-Budaörs Handball - Siófok KTC KFT 27 - 28
19:00 ÉRD - DKKA 26 - 29
2019. január 26. szombat
14:30 Alba FKC - Pénzügyőr SE 18 - 15
15:30 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC I. 24 - 19
2019. január 28. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Siófok KTC KFT 29 - 32
2019. január 30. szerda
16:00 Alba FKC - Győri Audi ETO KC I. 16 - 27
2019. január 31. csütörtök
14:00 NEKA I. - Győri Audi ETO KC II. 35 - 22
2019. február 2. szombat
13:30 DKKA - Bajnok DSE Nemesvámos 30 - 26
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Pénzügyőr SE 18 - 20
16:00 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE 35 - 18
2019. február 3. vasárnap
13:30 ÉRD - NEKA II. 23 - 31
2019. február 7. csütörtök
11:00 Győri Audi ETO KC I. - Siófok KTC KFT 30 - 22
16:00 NEKA II. - NEKA I. 22 - 23
2019. február 11. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Pénzügyőr SE 23 - 34
2019. február 13. szerda
13:30 Bajnok DSE Nemesvámos - ÉRD 35 - 26
2019. február 14. csütörtök
11:00 Győri Audi ETO KC II. - Szombathelyi KKA 21 - 26
2019. február 16. szombat
13:30 Siófok KTC KFT - DKKA 20 - 34
14:15 Kozármisleny SE - Alba FKC 15 - 17
2019. február 17. vasárnap
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Moyra-Budaörs Handball 30 - 19
2019. február 18. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Győri Audi ETO KC I. 25 - 39
2019. február 20. szerda
13:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KTC KFT 32 - 25
15:30 DKKA - Pénzügyőr SE 30 - 17
16:00 Alba FKC - Győri Audi ETO KC II. 24 - 25
16:00 NEKA I. - ÉRD 35 - 18
2019. február 23. szombat
12:00 Moyra-Budaörs Handball - Kozármisleny SE 28 - 16
14:00 Szombathelyi KKA - NEKA II. 36 - 30
2019. március 6. szerda
14:00 ÉRD - Siófok KTC KFT 24 - 24
14:00 Győri Audi ETO KC I. - DKKA 24 - 19
16:00 NEKA II. - Alba FKC 22 - 23
2019. március 7. csütörtök
14:00 NEKA I. - Szombathelyi KKA 32 - 21
18:00 Pénzügyőr SE - Bajnok DSE Nemesvámos 23 - 29
2019. március 9. szombat
16:00 Kozármisleny SE - Dorogi Egyetértés Sporteg 25 - 24
2019. március 10. vasárnap
14:00 Győri Audi ETO KC II. - Moyra-Budaörs Handball 22 - 21
2019. március 13. szerda
18:00 ÉRD - Pénzügyőr SE 25 - 25
2019. március 14. csütörtök
16:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC I. 20 - 34
2019. március 17. vasárnap
11:00 Szombathelyi KKA - Alba FKC 29 - 21
2019. március 25. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Győri Audi ETO KC II. 17 - 18
2019. március 26. kedd
15:00 Moyra-Budaörs Handball - NEKA II. 15 - 29
2019. március 27. szerda
13:30 DKKA - Kozármisleny SE 30 - 27
13:30 Siófok KTC KFT - Pénzügyőr SE 20 - 23
14:30 Alba FKC - NEKA I. 18 - 29
2019. március 29. péntek
13:00 Győri Audi ETO KC II. - DKKA 21 - 31
14:00 Szombathelyi KKA - ÉRD 36 - 27
17:00 NEKA II. - Dorogi Egyetértés Sporteg 41 - 19
2019. március 30. szombat
14:15 Kozármisleny SE - Bajnok DSE Nemesvámos 22 - 26
2019. március 31. vasárnap
15:00 NEKA I. - Moyra-Budaörs Handball 40 - 12
2019. április 1. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - NEKA I. 22 - 26
2019. április 2. kedd
15:00 DKKA - NEKA II. 23 - 20
2019. április 3. szerda
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Szombathelyi KKA 26 - 40
2019. április 4. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC II. 32 - 26
18:00 Pénzügyőr SE - Győri Audi ETO KC I. 16 - 33
2019. április 5. péntek
13:00 Siófok KTC KFT - Kozármisleny SE 27 - 26
2019. április 6. szombat
14:30 Alba FKC - ÉRD 22 - 20
2019. április 10. szerda
13:00 Győri Audi ETO KC II. - Siófok KTC KFT 24 - 26
16:00 NEKA I. - DKKA 27 - 20
2019. április 11. csütörtök
16:00 NEKA II. - Bajnok DSE Nemesvámos 28 - 26
2019. április 13. szombat
13:00 Moyra-Budaörs Handball - Alba FKC 23 - 37
14:00 Szombathelyi KKA - Dorogi Egyetértés Sporteg 34 - 27
2019. április 14. vasárnap
15:30 Kozármisleny SE - Pénzügyőr SE 17 - 21
2019. április 15. hétfő
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA I. 21 - 27
2019. április 17. szerda
13:30 Siófok KTC KFT - NEKA II. 23 - 26
13:45 ÉRD - Győri Audi ETO KC I. 22 - 31
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - Alba FKC 25 - 23
2019. április 18. csütörtök
13:00 Győri Audi ETO KC I. - Kozármisleny SE 30 - 21
14:00 DKKA - Szombathelyi KKA 24 - 28
16:45 Pénzügyőr SE - Győri Audi ETO KC II. 21 - 23
2019. április 21. vasárnap
13:00 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD 21 - 30
2019. április 24. szerda
16:00 NEKA II. - Pénzügyőr SE
2019. április 25. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC II. - Győri Audi ETO KC I.
14:00 NEKA I. - Siófok KTC KFT
2019. április 27. szombat
13:30 ÉRD - Kozármisleny SE
14:30 Alba FKC - DKKA
16:00 Szombathelyi KKA - Bajnok DSE Nemesvámos
16:30 Moyra-Budaörs Handball - Dorogi Egyetértés Sporteg
2019. április 29. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - ÉRD
2019. május 2. csütörtök
13:00 Győri Audi ETO KC I. - NEKA II.
13:30 Siófok KTC KFT - Szombathelyi KKA
14:30 DKKA - Moyra-Budaörs Handball
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Alba FKC
17:25 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC II.
2019. május 4. szombat
12:00 Pénzügyőr SE - NEKA I.
2019. május 6. hétfő
17:30 Dorogi Egyetértés Sporteg - DKKA
2019. május 8. szerda
14:00 NEKA I. - Győri Audi ETO KC I.
14:00 Szombathelyi KKA - Pénzügyőr SE
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. május 9. csütörtök
13:30 ÉRD - Győri Audi ETO KC II.
14:30 Alba FKC - Siófok KTC KFT
2019. május 11. szombat
14:00 Kozármisleny SE - NEKA II.
2019. május 14. kedd
11:00 Győri Audi ETO KC II. - NEKA II.
2019. május 15. szerda
14:00 Győri Audi ETO KC I. - Szombathelyi KKA
16:00 DKKA - ÉRD
2019. május 16. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Dorogi Egyetértés Sporteg
18:00 Pénzügyőr SE - Alba FKC
2019. május 18. szombat
13:30 Siófok KTC KFT - Moyra-Budaörs Handball
2019. május 19. vasárnap
14:15 Kozármisleny SE - NEKA I.
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. NEKA I. 22 20 1 1 683 402 281 41
2. Győri Audi ETO KC I. 22 20 0 2 627 399 228 40
3. Szombathelyi KKA 22 19 1 2 659 495 164 39
4. NEKA II. 22 16 0 6 603 498 105 32
5. Bajnok DSE Nemesvámos 22 15 0 7 602 558 44 30
6. DKKA 22 14 0 8 609 541 68 28
7. Alba FKC 22 9 0 13 459 497 -38 18
8. Pénzügyőr SE 22 7 3 12 442 487 -45 17
9. Győri Audi ETO KC II. 22 8 1 13 488 563 -75 17
10. Siófok KTC KFT 22 6 3 13 504 607 -103 15
11. ÉRD 22 4 4 14 515 631 -116 12
12. Moyra-Budaörs Handball 22 4 1 17 450 643 -193 9
13. Kozármisleny SE 22 3 1 18 429 581 -152 7
14. Dorogi Egyetértés Sporteg 22 1 1 20 462 630 -168 2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Dorogi Egyetértés Sportegyesület -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. PŐDÖR BLANKA Szombathelyi KKA 207 21
2. SZABÓ ANNA Bajnok DSE Nemesvámo 202 22
3. TAMÁSI KATA Szombathelyi KKA 147 20
4. MOLNÁR VIRÁG Pénzügyőr SE 145 21
5. KECSKÉS NOÉMI DKKA 141 21
6. TOLVAJ DORKA Dorogi Egyetértés Sp 137 21
7. VASS VÍTA LUCA DKKA 132 20
8. MARKOS RÉKA Dorogi Egyetértés Sp 127 19
9. FICSOR NÓRA Siófok KTC KFT 124 21
10. BARCZA KÍRA Bajnok DSE Nemesvámo 111 21
11. TAKÁCS KATA Siófok KTC KFT 109 21
12. JUHÁSZ KATA NEKA II. 98 21
13. ASZTALOS LILI Moyra-Budaörs Handba 95 19
14. TALAPKA CSENGE Győri Audi ETO KC II 95 19
15. GYUGYI GRÉTA Alba FKC 94 21
16. MENDRE VIRÁG ÉRD 92 21
17. KOVALCSIK BIANKA NEKA I. 90 22
18. HORVÁTH ANNA Szombathelyi KKA 89 21
19. CSÁKI LILLA ÉRD 88 22
20. TAKÁCS NOÉMI Győri Audi ETO KC I. 85 20
21. FARKAS JÚLIA Győri Audi ETO KC I. 84 19
22. SZABÓ TEKLA DKKA 83 17
23. KREUTZ KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 78 20
24. FARKAS NERINA Szombathelyi KKA 77 21
25. CSÍKOS LUCA NEKA II. 76 21
26. LAKATOS PETRA NEKA I. 72 21
27. VARGA EMÍLIA Győri Audi ETO KC I. 70 19
28. BARI CSENGE Pénzügyőr SE 69 18
29. KOVÁCS NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 67 17
30. VÁRADI ZSÓFIA Kozármisleny SE 67 20
31. BALOGH BABETT Bajnok DSE Nemesvámo 66 11
32. KOVÁCS ESZTER ÉRD 64 22
33. NAGY NÓRA NEKA II. 64 17
34. KOCSIS SZILVIA Siófok KTC KFT 63 20
35. PÉCSI VILLŐ NEKA II. 63 21
36. HAVASI VIRÁG Győri Audi ETO KC II 62 21
37. SULYOK RÉKA Alba FKC 61 21
38. KISS DOROTTYA ZSÓFIA ÉRD 60 22
39. MOLNÁR DOROTTYA NEKA II. 59 21
40. KELE VIRÁG Moyra-Budaörs Handba 58 20
41. MAGYAR ZSÓFIA Pénzügyőr SE 57 20
42. OGONOVSZKY ESZTER NEKA I. 55 21
43. NAGY LAURA NEKA I. 54 22
44. NAGY KATA Győri Audi ETO KC II 53 19
45. HORVÁTH PETRA NEKA I. 51 22
46. PELYVA ZSANETT Siófok KTC KFT 51 14
47. VÁRTOK TAMARA NEKA I. 51 22
48. UHRIN LILI NEKA I. 50 21
49. ÁGOSTON LILLA NEKA I. 49 22
50. MLINKÓ ZSÓFIA NEKA I. 49 15
51. URBÁNYI KINGA Pénzügyőr SE 49 21
52. TOLNAI LAURA ÉVA Alba FKC 48 19
53. DÉZSI FANNI Kozármisleny SE 46 8
54. KAJDI KINGA Alba FKC 46 20
55. KOVÁCS ANIKÓ NEKA II. 46 15
56. GYŐRI VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC I. 45 20
57. KISS MERCÉDESZ Moyra-Budaörs Handba 45 19
58. MOLNÁR ZSÓFIA ÉRD 45 22
59. KORPÁCZY KAMILLA Győri Audi ETO KC I. 44 18
60. ÁDÁM GRÉTA Alba FKC 42 21
61. BÁCSALMÁSI BLANKA Kozármisleny SE 42 15
62. SZTANKOVICS KYRA Győri Audi ETO KC I. 42 20
63. VARGA VIRÁG Győri Audi ETO KC I. 42 20
64. WÉBER VERONIKA DKKA 42 18
65. RESKÓ VANESSZA Dorogi Egyetértés Sp 41 21
66. TÓTH ANNA KRISZTINA Moyra-Budaörs Handba 41 19
67. SZABÓ ESZTER Alba FKC 40 19
68. KERTÉSZ KORINA NEKA II. 39 21
69. GROSICS GRÉTA Kozármisleny SE 38 19
70. PETHŐ VIRÁG Alba FKC 38 20
71. MOHAROS ANDREA DORINA Győri Audi ETO KC I. 36 17
72. ANCIL FANNI Kozármisleny SE 35 18
73. CSAMANGÓ LILI NEKA II. 35 21
74. DÁVIDA HANNA Győri Audi ETO KC II 35 20
75. FARKAS ESZTER NÓRA Győri Audi ETO KC I. 34 20
76. LAKATOS LIZETT Szombathelyi KKA 34 20
77. POHNER ORSOLYA ZSANETT Dorogi Egyetértés Sp 34 19
78. TÓTH GRÉTA NEKA I. 34 22
79. DOMOKOS DIÁNA Siófok KTC KFT 33 21
80. TÓTH BOGLÁRKA Bajnok DSE Nemesvámo 33 20
81. MÉSZÁROS ALEXANDRA Győri Audi ETO KC II 32 19
82. GYŐRFFY LUCA DKKA 31 10
83. SZILÁGYI VERONIKA Bajnok DSE Nemesvámo 30 18
84. TEKAUER GRÉTA ÉRD 30 18
85. DANIS NIKOLETT Kozármisleny SE 29 20
86. DÉZSI NIKOL Kozármisleny SE 29 13
87. KULISICS PANNA Pénzügyőr SE 29 21
88. ZSOLNAI ARABELLA REBEKA ÉRD 29 21
89. JUDT EMESE Győri Audi ETO KC I. 28 20
90. PAPP VIVIENN Győri Audi ETO KC II 28 15
91. ARANYI VIVIEN DKKA 27 18
92. BABAI VIVIEN NEKA I. 27 22
93. HORÁK HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 27 8
94. MENTES JANKA NEKA I. 27 19
95. TAKÁCS FANNI Győri Audi ETO KC II 27 6
96. TAKÁCS IVETT Kozármisleny SE 27 21
97. GERENCSÉR FANNI Győri Audi ETO KC I. 26 18
98. NAGY ADRIENN Siófok KTC KFT 26 19
99. ZÖLEI RÉKA Alba FKC 26 19
100. GÁL BORBÁLA KINGA DKKA 25 18
101. KOZMA RÉKA Pénzügyőr SE 25 21
102. SÁMSON PETRA Szombathelyi KKA 25 20
103. SZEMES SZONJA Győri Audi ETO KC II 25 19
104. CZUDOR SZTELLA NEKA II. 24 19
105. GYARMATI LILLA Bajnok DSE Nemesvámo 24 5
106. VAJDA SZONJA ÉRD 24 20
107. KOCSI DIÁNA NOÉMI DKKA 23 17
108. REZNEKI FANNI EMMA DKKA 23 20
109. OSVÁTH PETRA Dorogi Egyetértés Sp 22 21
110. BÁLINT ZORKA NEKA II. 21 19
111. KISS LAURA NEKA I. 21 19
112. GALKÓ LAURA ÉRD 20 4
113. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE 20 14
114. MIKLÓS MARIETTA Pénzügyőr SE 20 13
115. VÁMOS MÍRA NEKA I. 20 6
116. JARJABKA JOHANNA Kozármisleny SE 19 21
117. LŐRINC PANNA Alba FKC 19 15
118. MÁTYÁS ANNA Dorogi Egyetértés Sp 19 20
119. MÓNUS DÓRA Győri Audi ETO KC I. 19 18
120. TAKÁCS REBEKA Győri Audi ETO KC II 19 18
121. CSAMANGÓ NÓRA NEKA II. 17 19
122. HOLCZINGER GRÉTA Győri Audi ETO KC II 17 13
123. KURMAI PANNA NEKA I. 17 22
124. NAGY LAURA NEKA I. 16 8
125. SEMSEY SÁRA CSILLA Siófok KTC KFT 16 21
126. BENCZIK LIZA Győri Audi ETO KC I. 15 15
127. ELIÁDESZ KYRA Moyra-Budaörs Handba 15 13
128. SZABÓ DORINA NAPSUGÁR NEKA II. 15 20
129. VEREBES LAURA Kozármisleny SE 15 16
130. BENCSIK DORKA ANNA NEKA II. 14 17
131. BOKOR VIVIEN MÓNIKA Moyra-Budaörs Handba 14 17
132. HORVÁTH LILLA Szombathelyi KKA 14 11
133. HORVÁTH RENÁTA Pénzügyőr SE 14 18
134. TAMÁS CSENGE Moyra-Budaörs Handba 14 16
135. VARJAS LARA DKKA 14 16
136. KASZIBA BARBARA Kozármisleny SE 13 17
137. KERTÉSZ MÓNIKA Siófok KTC KFT 13 19
138. NAGY NIKOLETT Győri Audi ETO KC II 13 10
139. FORGÁCS KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 12 21
140. HORVÁTH HENRIETT ÉRD 12 18
141. KÖVÉR HANNA Moyra-Budaörs Handba 12 11
142. LENNERT DORKA ZITA Moyra-Budaörs Handba 12 22
143. MÁTÉ SÁRA ESZTER Moyra-Budaörs Handba 12 18
144. STEFANIK LAURA ANASZTÁZIA Dorogi Egyetértés Sp 12 21
145. SZENTGYÖRGYVÁRI LIA Szombathelyi KKA 12 16
146. SZŐKE NOÉMI Dorogi Egyetértés Sp 12 18
147. VIDA ZSÓFIA Siófok KTC KFT 12 12
148. BARNA FANNI NÓRA Dorogi Egyetértés Sp 11 16
149. JUHÁSZ ANNA Szombathelyi KKA 11 20
150. MANDEL HANNA Alba FKC 11 21
151. PÉNZES EVELIN ÉRD 11 19
152. BIHARI FLÓRA Kozármisleny SE 10 20
153. HERR ZSANNA Győri Audi ETO KC II 10 17
154. KONKOLY KATA Győri Audi ETO KC I. 10 5
155. KORNFELD FANNI Kozármisleny SE 10 20
156. BODNÁR LILIEN Moyra-Budaörs Handba 9 11
157. CSORDÁS DÓRA Pénzügyőr SE 9 20
158. FEIX VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC II 9 9
159. FUTÓ HELLA Bajnok DSE Nemesvámo 9 21
160. KERESZTES ELIZABET MAJA DKKA 9 16
161. KOVÁCS KRISZTINA DKKA 9 17
162. STEIGER ALETTA Siófok KTC KFT 9 12
163. SZTANÓ KINCSŐ DKKA 9 10
164. VÁRADI HANNA DKKA 9 18
165. BARANYI LÍVIA KATALIN Moyra-Budaörs Handba 8 14
166. GÁSPÁR VANDA Dorogi Egyetértés Sp 8 15
167. HIDEG HANNA Győri Audi ETO KC II 8 14
168. KOVÁCS KATA Győri Audi ETO KC II 8 8
169. NAGY REBEKA Győri Audi ETO KC II 8 12
170. TÖRZSÖK TÜNDE Moyra-Budaörs Handba 8 13
171. BÁLVÁNYOS FANNI Kozármisleny SE 7 16
172. CSARMASZ DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 7 21
173. LUKÁCSY KITTI Győri Audi ETO KC I. 7 13
174. TORMA BORBÁLA Győri Audi ETO KC I. 7 14
175. BUKOVICS BARBARA ÉRD 6 12
176. HUSZKA DORINA Dorogi Egyetértés Sp 6 16
177. KOLUMBÁN KÍRA Siófok KTC KFT 6 13
178. SŐLÖSI ERIKA RALUCA Dorogi Egyetértés Sp 6 8
179. TORDAY NAGY SÁRA ANNA NEKA II. 6 19
180. WÁGNER DÓRI Szombathelyi KKA 6 20
181. GYÖPÖS SZABINA Alba FKC 5 2
182. HORVÁTH EMESE Siófok KTC KFT 5 15
183. HORVÁTH ZSÓFIA Siófok KTC KFT 5 10
184. PINTÉR NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 5 13
185. VARGYAS RÉKA DKKA 5 17
186. KIS HANNA Moyra-Budaörs Handba 4 8
187. MOLNÁR BIANKA KITTI Moyra-Budaörs Handba 4 11
188. SZABÓ NOÉMI Szombathelyi KKA 4 20
189. CSEKE ANNA Alba FKC 3 7
190. DOBSZAI CSENGE DKKA 3 13
191. FIÁTH FANNI Siófok KTC KFT 3 11
192. GYŐRI JOHANNA Győri Audi ETO KC II 3 8
193. KEREKES PETRA Pénzügyőr SE 3 21
194. KOVÁCS RÉKA Győri Audi ETO KC II 3 2
195. MOKA ALEXA Moyra-Budaörs Handba 3 5
196. PINTÉR GEORGINA Siófok KTC KFT 3 14
197. SÁRI FANNI ÉRD 3 14
198. SOMOGYI BAKOS DORKA Győri Audi ETO KC II 3 10
199. SZALAY NÓRA Győri Audi ETO KC II 3 5
200. SZEKÉR PETRA Szombathelyi KKA 3 18
201. ZÁDORI DORINA Győri Audi ETO KC II 3 7
202. BOJTOK ANNA Siófok KTC KFT 2 6
203. JÁRMAI ESZTER Dorogi Egyetértés Sp 2 9
204. KONDOR VIVIEN Bajnok DSE Nemesvámo 2 20
205. TÓTH NÓRI Szombathelyi KKA 2 20
206. VÁNYAI FANNI Moyra-Budaörs Handba 2 13
207. ZARUBAY LILI Alba FKC 2 13
208. ZOLNAI ÉVA Győri Audi ETO KC I. 2 4
209. DAINESE JENNIFER Kozármisleny SE 1 2
210. PAULIK TÜNDE Pénzügyőr SE 1 8
211. PINTÉR PETRA ÉRD 1 22
212. POLÓCZ LOTTI Győri Audi ETO KC II 1 6
213. SOPONYAI LILI Siófok KTC KFT 1 5
214. SPEKHARDT RÉKA Bajnok DSE Nemesvámo 1 9
215. SZALAI ZITA Moyra-Budaörs Handba 1 3
216. SZALÁNCZI RÉKA Alba FKC 1 15
217. TALLÓS KAMILLA RÉKA Győri Audi ETO KC I. 1 3
218. ALMÁSI ANNA DÓRA ÉRD 0 22
219. BAKOS KÁRMEN KIARA NEKA II. 0 18
220. BERTA BLANKA Dorogi Egyetértés Sp 0 13
221. BÉRY DORINA BEATRIX Pénzügyőr SE 0 20
222. BOGNÁR RÉKA EDDA Győri Audi ETO KC II 0 1
223. BORBÉLY DORKA Siófok KTC KFT 0 11
224. BORS REBEKA Győri Audi ETO KC II 0 17
225. BORSODI SÁRA Pénzügyőr SE 0 9
226. BŐLE MAJA Moyra-Budaörs Handba 0 20
227. DOBÁNY KITTI Dorogi Egyetértés Sp 0 21
228. DUBÁN NIKOLETT Alba FKC 0 1
229. FARKAS HANNA Szombathelyi KKA 0 21
230. FAZEKAS KINGA Moyra-Budaörs Handba 0 1
231. FELLEMBEK CSERNE Siófok KTC KFT 0 3
232. FERENCZY BOGLÁRKA NEKA II. 0 4
233. FICSOR ZSÓFIA Siófok KTC KFT 0 7
234. FLISZÁR PANNA DOROTTYA Siófok KTC KFT 0 21
235. GYOVAI LILI Pénzügyőr SE 0 6
236. GYŐRI ALEXA Győri Audi ETO KC II 0 16
237. GYURÁNKI BERNADETT NEKA I. 0 21
238. HARTMANN PETRA Dorogi Egyetértés Sp 0 16
239. HAUSZNEK HANNA Kozármisleny SE 0 16
240. HOLCZINGER PETRA Győri Audi ETO KC I. 0 20
241. HORVÁTH DÓRA Siófok KTC KFT 0 1
242. HORVÁTH OLIMPIA Pénzügyőr SE 0 1
243. HORVÁTH ORSOLYA JULIANNA Alba FKC 0 18
244. IPKOVICH ESZTER Bajnok DSE Nemesvámo 0 3
245. JÓZSA ANIKÓ ÉRD 0 21
246. KAJDI ILONA Alba FKC 0 21
247. KISS BRIGITTA MELITTA Szombathelyi KKA 0 2
248. KONDOR VIRÁG GRÉTA Győri Audi ETO KC II 0 18
249. KÓSA HANNA DKKA 0 16
250. KOVÁCS VERONIKA CSENGE Siófok KTC KFT 0 10
251. KRASZNAI JÚLIA Siófok KTC KFT 0 7
252. LAKATOS RÉKA NEKA II. 0 21
253. LŐRINCZ BRIGITTA Szombathelyi KKA 0 19
254. MESTYÁN NÓRA Győri Audi ETO KC I. 0 18
255. MIHÁLY BEATRIX ÉRD 0 3
256. MÓROCZ VIKTÓRIA Szombathelyi KKA 0 10
257. NÁRAI NÓRA Szombathelyi KKA 0 1
258. NÉMETH JÁZMIN Kozármisleny SE 0 12
259. NÉMETH ZSÓFIA Siófok KTC KFT 0 3
260. ORBÁN LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 22
261. PÁLINKÁS PANNA SZONJA Pénzügyőr SE 0 5
262. PÁNCSICS LAURA Alba FKC 0 20
263. PÉCZI VIRÁG Alba FKC 0 2
264. PINCÉSI LUCA ANIKÓ Moyra-Budaörs Handba 0 2
265. PINCÉSI PANNA OTÍLIA Moyra-Budaörs Handba 0 22
266. PÓCSIK ANNA Pénzügyőr SE 0 11
267. POROBIC ZOÉ Bajnok DSE Nemesvámo 0 22
268. POTECZIN ENIKŐ ÉRD 0 22
269. REICHEL DÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 2
270. SIMON CSENGE ANNA DKKA 0 2
271. SZALMA ZITA DKKA 0 20
272. TAKÁCS LILI Győri Audi ETO KC I. 0 7
273. TÓTH ALEXANDRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 4
274. TÓTH RENÁTA Pénzügyőr SE 0 14
275. TÓTH VIKTÓRIA DKKA 0 18
276. TÓTIK LORETTA Bajnok DSE Nemesvámo 0 22
277. VULCZER LAURA ANNA Pénzügyőr SE 0 17
278. WENTZEL RÉKA KATALIN Pénzügyőr SE 0 17
279. WICHMANN VIVIEN Kozármisleny SE 0 20
280. ZAJ KLÁRA NEKA I. 0 22
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó