Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat
2018. augusztus 29. szerda
11:00 Telekom Veszprém - Csurgói KK 28 - 15
2018. augusztus 30. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - CYEB Budakalász 35 - 22
16:00 NEKA I. - Sport36-Komló 29 - 9
2018. augusztus 31. péntek
13:00 Éles KISE - Veszprémi KKFT Felsőörs 20 - 30
2018. szeptember 1. szombat
14:00 FTC KN KFT - Moyra-Budaörs Handball 24 - 25
2018. szeptember 2. vasárnap
15:30 Grundfos Tatabánya KC - Balatonfüredi KSE 16 - 26
16:00 Váci KSE - NEKA II. 22 - 19
2018. szeptember 5. szerda
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Grundfos Tatabánya KC 31 - 13
2018. szeptember 6. csütörtök
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - NEKA I. 30 - 21
2018. szeptember 7. péntek
13:00 Csurgói KK - Váci KSE 25 - 22
16:00 NEKA II. - Éles KISE 15 - 17
2018. szeptember 8. szombat
11:00 Balatonfüredi KSE - AGROFEED ETO-SZESE 32 - 24
13:00 CYEB Budakalász - Telekom Veszprém 10 - 35
14:00 Sport36-Komló - FTC KN KFT 24 - 27
2018. szeptember 12. szerda
16:15 Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE 25 - 25
2018. szeptember 13. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Moyra-Budaörs Handball 23 - 28
16:00 Éles KISE - Csurgói KK 23 - 21
2018. szeptember 14. péntek
13:30 Grundfos Tatabánya KC - FTC KN KFT 23 - 19
14:00 NEKA I. - NEKA II. 27 - 21
2018. szeptember 15. szombat
13:00 Sport36-Komló - Veszprémi KKFT Felsőörs 10 - 28
2018. szeptember 16. vasárnap
13:00 CYEB Budakalász - Váci KSE 18 - 31
2018. szeptember 26. szerda
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Telekom Veszprém 22 - 34
2018. szeptember 27. csütörtök
16:00 NEKA II. - Veszprémi KKFT Felsőörs 22 - 29
18:00 Balatonfüredi KSE - Váci KSE 18 - 15
2018. szeptember 28. péntek
13:00 Csurgói KK - NEKA I. 13 - 33
13:30 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló 16 - 19
16:45 FTC KN KFT - AGROFEED ETO-SZESE 27 - 27
2018. szeptember 29. szombat
15:00 CYEB Budakalász - Éles KISE 8 - 31
2018. október 2. kedd
17:00 NEKA I. - CYEB Budakalász 34 - 10
2018. október 3. szerda
15:30 Sport36-Komló - NEKA II. 18 - 21
16:15 Telekom Veszprém - FTC KN KFT 37 - 20
2018. október 4. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Grundfos Tatabánya KC 32 - 19
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Csurgói KK 35 - 17
2018. október 6. szombat
11:00 Éles KISE - Balatonfüredi KSE 18 - 25
2018. október 7. vasárnap
16:00 Váci KSE - Moyra-Budaörs Handball 21 - 29
2018. október 10. szerda
13:00 Grundfos Tatabánya KC - Telekom Veszprém 22 - 36
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Éles KISE 21 - 20
2018. október 11. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Sport36-Komló 30 - 20
18:00 Balatonfüredi KSE - NEKA I. 17 - 22
2018. október 12. péntek
13:00 Csurgói KK - NEKA II. 20 - 21
16:45 FTC KN KFT - Váci KSE 22 - 21
2018. október 13. szombat
15:00 CYEB Budakalász - Veszprémi KKFT Felsőörs 14 - 47
2018. október 17. szerda
16:00 NEKA I. - Moyra-Budaörs Handball 33 - 18
16:15 Telekom Veszprém - AGROFEED ETO-SZESE 33 - 26
2018. október 18. csütörtök
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Balatonfüredi KSE 28 - 22
17:00 NEKA II. - CYEB Budakalász 47 - 21
2018. október 20. szombat
11:00 Éles KISE - FTC KN KFT 19 - 25
14:00 Sport36-Komló - Csurgói KK 22 - 19
2018. október 21. vasárnap
16:00 Váci KSE - Grundfos Tatabánya KC 19 - 18
2018. október 30. kedd
13:00 Grundfos Tatabánya KC - Éles KISE 22 - 29
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Váci KSE 26 - 22
2018. október 31. szerda
14:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Moyra-Budaörs Handball 26 - 26
15:00 CYEB Budakalász - Csurgói KK 18 - 23
16:00 Balatonfüredi KSE - NEKA II. 29 - 22
16:15 Telekom Veszprém - Sport36-Komló 19 - 18
2018. november 3. szombat
14:00 FTC KN KFT - NEKA I. 16 - 20
2018. november 8. csütörtök
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - FTC KN KFT 23 - 19
17:00 NEKA II. - Moyra-Budaörs Handball 25 - 30
2018. november 9. péntek
19:00 Éles KISE - AGROFEED ETO-SZESE 27 - 28
2018. november 10. szombat
14:00 Sport36-Komló - CYEB Budakalász 24 - 16
2018. november 14. szerda
15:00 Csurgói KK - Balatonfüredi KSE 20 - 30
2018. november 16. péntek
18:00 Telekom Veszprém - Váci KSE 28 - 19
2018. november 20. kedd
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Csurgói KK 28 - 17
2018. november 21. szerda
16:15 Telekom Veszprém - Éles KISE 31 - 21
2018. november 22. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - NEKA I. 21 - 25
18:00 Balatonfüredi KSE - CYEB Budakalász 46 - 10
2018. november 23. péntek
13:30 Grundfos Tatabánya KC - Veszprémi KKFT Felsőörs 25 - 27
16:45 FTC KN KFT - NEKA II. 25 - 22
2018. november 24. szombat
14:00 Váci KSE - Sport36-Komló 24 - 20
2018. november 28. szerda
15:00 CYEB Budakalász - Moyra-Budaörs Handball 16 - 34
16:00 NEKA I. - Telekom Veszprém 20 - 26
2018. november 29. csütörtök
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - AGROFEED ETO-SZESE 32 - 24
17:00 NEKA II. - Grundfos Tatabánya KC 30 - 25
2018. november 30. péntek
13:00 Csurgói KK - FTC KN KFT 15 - 20
15:45 Éles KISE - Váci KSE 30 - 23
2018. december 1. szombat
14:00 Sport36-Komló - Balatonfüredi KSE 11 - 27
2018. december 4. kedd
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Balatonfüredi KSE 13 - 18
2018. december 5. szerda
16:15 Telekom Veszprém - Veszprémi KKFT Felsőörs 27 - 28
18:30 Váci KSE - NEKA I. 13 - 29
2018. december 6. csütörtök
13:30 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK 23 - 22
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - NEKA II. 34 - 30
16:00 Éles KISE - Sport36-Komló 32 - 18
2018. december 7. péntek
16:45 FTC KN KFT - CYEB Budakalász 34 - 18
2018. december 10. hétfő
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Váci KSE 31 - 17
2018. december 11. kedd
14:00 NEKA I. - Grundfos Tatabánya KC 33 - 19
2018. december 13. csütörtök
16:00 NEKA II. - Telekom Veszprém 20 - 31
2018. december 14. péntek
13:00 Csurgói KK - AGROFEED ETO-SZESE 21 - 31
14:00 Sport36-Komló - Moyra-Budaörs Handball 10 - 22
16:00 NEKA I. - Éles KISE 27 - 20
2018. december 15. szombat
14:00 Balatonfüredi KSE - FTC KN KFT 20 - 23
15:00 CYEB Budakalász - Grundfos Tatabánya KC 15 - 21
2019. január 30. szerda
18:00 NEKA II. - Váci KSE 34 - 19
2019. január 31. csütörtök
13:00 Sport36-Komló - NEKA I. 11 - 31
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Éles KISE 27 - 20
2019. február 1. péntek
13:00 Csurgói KK - Telekom Veszprém 16 - 44
2019. február 2. szombat
11:00 Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC 29 - 19
13:00 CYEB Budakalász - AGROFEED ETO-SZESE 16 - 32
2019. február 3. vasárnap
11:30 Moyra-Budaörs Handball - FTC KN KFT 22 - 19
2019. február 6. szerda
16:00 Éles KISE - NEKA II. 20 - 24
16:15 Telekom Veszprém - CYEB Budakalász 51 - 11
2019. február 7. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Balatonfüredi KSE 29 - 21
16:00 NEKA I. - Veszprémi KKFT Felsőörs 23 - 18
2019. február 9. szombat
13:30 Grundfos Tatabánya KC - Moyra-Budaörs Handball 16 - 27
14:00 FTC KN KFT - Sport36-Komló 37 - 18
16:00 Váci KSE - Csurgói KK 18 - 20
2019. február 21. csütörtök
16:00 NEKA II. - NEKA I. 20 - 35
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Sport36-Komló 46 - 23
2019. február 22. péntek
13:00 Csurgói KK - Éles KISE 21 - 19
15:00 Moyra-Budaörs Handball - AGROFEED ETO-SZESE 26 - 19
16:45 FTC KN KFT - Grundfos Tatabánya KC 28 - 18
18:00 Balatonfüredi KSE - Telekom Veszprém 24 - 30
2019. február 24. vasárnap
09:30 Váci KSE - CYEB Budakalász 27 - 16
2019. február 27. szerda
15:00 NEKA I. - Csurgói KK 39 - 14
16:15 Telekom Veszprém - Moyra-Budaörs Handball 31 - 21
2019. február 28. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - FTC KN KFT 19 - 22
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - NEKA II. 25 - 20
19:45 Váci KSE - Balatonfüredi KSE 22 - 18
2019. március 2. szombat
14:00 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC 18 - 21
2019. március 3. vasárnap
15:00 Éles KISE - CYEB Budakalász 24 - 11
2019. március 6. szerda
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Váci KSE 31 - 19
2019. március 7. csütörtök
16:00 NEKA II. - Sport36-Komló 29 - 23
18:00 Balatonfüredi KSE - Éles KISE 23 - 16
18:30 CYEB Budakalász - NEKA I. 11 - 35
2019. március 8. péntek
13:00 Csurgói KK - Veszprémi KKFT Felsőörs 25 - 27
2019. március 9. szombat
13:30 Grundfos Tatabánya KC - AGROFEED ETO-SZESE 21 - 25
14:00 FTC KN KFT - Telekom Veszprém 22 - 25
2019. március 12. kedd
15:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - CYEB Budakalász 42 - 12
2019. március 13. szerda
16:00 Éles KISE - Moyra-Budaörs Handball 19 - 26
16:00 NEKA I. - Balatonfüredi KSE 23 - 22
16:15 Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC 30 - 12
2019. március 14. csütörtök
15:00 Sport36-Komló - AGROFEED ETO-SZESE 28 - 27
16:00 NEKA II. - Csurgói KK 21 - 15
2019. március 16. szombat
16:00 Váci KSE - FTC KN KFT 18 - 28
2019. március 18. hétfő
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Telekom Veszprém 22 - 31
2019. március 20. szerda
17:00 Moyra-Budaörs Handball - NEKA I. 15 - 26
2019. március 21. csütörtök
18:00 Balatonfüredi KSE - Veszprémi KKFT Felsőörs 27 - 34
2019. március 22. péntek
13:00 Csurgói KK - Sport36-Komló 26 - 28
2019. március 23. szombat
13:30 Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE 24 - 22
14:00 FTC KN KFT - Éles KISE 22 - 16
15:00 CYEB Budakalász - NEKA II. 23 - 34
2019. március 27. szerda
14:00 NEKA I. - FTC KN KFT 24 - 22
16:00 Éles KISE - Grundfos Tatabánya KC 17 - 18
2019. március 28. csütörtök
13:00 Sport36-Komló - Telekom Veszprém 15 - 35
16:00 Moyra-Budaörs Handball - Veszprémi KKFT Felsőörs 15 - 23
16:00 NEKA II. - Balatonfüredi KSE 23 - 16
2019. március 29. péntek
13:00 Csurgói KK - CYEB Budakalász 23 - 14
2019. március 30. szombat
12:00 Váci KSE - AGROFEED ETO-SZESE 25 - 26
2019. április 4. csütörtök
16:30 FTC KN KFT - Veszprémi KKFT Felsőörs 21 - 31
2019. április 11. csütörtök
12:30 Sport36-Komló - Váci KSE 23 - 19
2019. április 16. kedd
14:30 AGROFEED ETO-SZESE - Éles KISE 23 - 21
2019. április 17. szerda
17:00 Moyra-Budaörs Handball - NEKA II. 22 - 24
18:30 Váci KSE - Telekom Veszprém 26 - 32
2019. április 18. csütörtök
13:00 Grundfos Tatabánya KC - NEKA I. 19 - 29
18:00 Balatonfüredi KSE - Csurgói KK 33 - 21
2019. április 20. szombat
13:00 CYEB Budakalász - Sport36-Komló 25 - 27
2019. április 24. szerda
16:00 Éles KISE - Telekom Veszprém
16:00 NEKA I. - AGROFEED ETO-SZESE
2019. április 25. csütörtök
16:00 NEKA II. - FTC KN KFT
2019. április 26. péntek
13:00 Csurgói KK - Moyra-Budaörs Handball
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Grundfos Tatabánya KC
2019. április 27. szombat
13:00 CYEB Budakalász - Balatonfüredi KSE
2019. május 1. szerda
17:00 Moyra-Budaörs Handball - CYEB Budakalász
2019. május 2. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Veszprémi KKFT Felsőörs
16:15 Telekom Veszprém - NEKA I.
16:30 FTC KN KFT - Csurgói KK
18:00 Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló
2019. május 4. szombat
13:30 Grundfos Tatabánya KC - NEKA II.
2019. május 5. vasárnap
16:00 Váci KSE - Éles KISE
2019. május 8. szerda
16:00 NEKA I. - Váci KSE
16:30 Balatonfüredi KSE - Moyra-Budaörs Handball
2019. május 9. csütörtök
16:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Telekom Veszprém
16:00 NEKA II. - AGROFEED ETO-SZESE
2019. május 10. péntek
13:00 Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC
2019. május 11. szombat
14:00 Sport36-Komló - Éles KISE
15:00 CYEB Budakalász - FTC KN KFT
2019. május 15. szerda
16:00 Éles KISE - NEKA I.
16:15 Telekom Veszprém - NEKA II.
2019. május 16. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Csurgói KK
2019. május 18. szombat
13:30 Grundfos Tatabánya KC - CYEB Budakalász
14:00 Moyra-Budaörs Handball - Sport36-Komló
16:00 Váci KSE - Veszprémi KKFT Felsőörs
2019. május 19. vasárnap
16:15 FTC KN KFT - Balatonfüredi KSE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Telekom Veszprém 22 20 1 1 699 435 264 41
2. Veszprémi KKFT Felsőörs 22 20 1 1 667 450 217 41
3. NEKA I. 22 20 0 2 618 385 233 40
4. Moyra-Budaörs Handball 22 14 1 7 532 476 56 29
5. Balatonfüredi KSE 22 12 1 9 548 464 84 25
6. FTC KN KFT 22 12 1 9 522 485 37 25
7. AGROFEED ETO-SZESE 22 12 1 9 583 549 34 25
8. NEKA II. 22 11 0 11 544 526 18 22
9. Éles KISE 22 7 0 15 479 489 -10 14
10. Sport36-Komló 23 7 0 16 437 606 -169 14
11. Váci KSE 23 6 0 17 484 565 -81 12
12. Grundfos Tatabánya KC 22 6 0 16 430 563 -133 12
13. Csurgói KK 22 5 0 17 429 577 -148 10
14. CYEB Budakalász 22 0 0 22 335 737 -402 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KATUS BÁLINT SZABOLCS Moyra-Budaörs Handba 115 21
2. KOCSIS MARCELL Váci KSE 108 23
3. BAKOS BÁLINT Telekom Veszprém 104 22
4. KADOCSA BOTOND AGROFEED ETO-SZESE 100 22
5. MARKOVICS PATRIK Telekom Veszprém 97 21
6. KISS LEVENTE NEKA II. 96 22
7. SISA ERHÁRD Veszprémi KKFT Felső 94 21
8. JUHÁSZ LEVENTE PÉTER AGROFEED ETO-SZESE 93 21
9. PERGEL ANDREJ NEKA II. 89 21
10. TÓTH SZABOLCS FTC KN KFT 87 18
11. ZELLER MARTIN Váci KSE 87 23
12. LUKÁCS BOTOND AGROFEED ETO-SZESE 85 22
13. JÁNOSI TAMÁS Balatonfüredi KSE 84 18
14. ALFÖLDI BENCE Váci KSE 81 21
15. BAZSA VIKTOR Sport36-Komló 81 19
16. BEGOVÁCZ MÁRK Sport36-Komló 79 22
17. SZIJÁRTÓ MÁTÉ Csurgói KK 79 21
18. KRANCZ KOLEN Grundfos Tatabánya K 76 20
19. UHRIN ROLAND Veszprémi KKFT Felső 76 22
20. TÓTH BARNABÁS ATTILA Grundfos Tatabánya K 75 20
21. KRAKOVSZKI BENCE NEKA II. 74 17
22. VARGA SZABOLCS Sport36-Komló 70 19
23. FAZEKAS GERGŐ Veszprémi KKFT Felső 69 17
24. PARZER NORBERT GERGŐ FTC KN KFT 68 17
25. PAPP TAMÁS NEKA I. 67 17
26. RADVÁNSZKI ZSOLT Veszprémi KKFT Felső 64 19
27. MÉSZÁROS VINCE Moyra-Budaörs Handba 63 15
28. TEMESVÁRI GÁBOR NEKA I. 63 18
29. VARGA MARTIN Csurgói KK 63 18
30. KOVÁCS BENCE Balatonfüredi KSE 59 20
31. WEILER KRISZTIÁN Grundfos Tatabánya K 59 20
32. BENE ZSOMBOR SOMA Telekom Veszprém 58 21
33. BOZI MÁTÉ BARNABÁS NEKA II. 58 20
34. KÖRTÉLYESI ZOLTÁN Telekom Veszprém 58 22
35. SZABADOS MÁRTON FTC KN KFT 58 21
36. SKODA LEVENTE Csurgói KK 55 16
37. SZATMÁRI BENCE Éles KISE 55 21
38. KOVÁCS DOMINIK NEKA I. 53 16
39. PAP ERVIN MÁRK Éles KISE 35 13 53 20
Veszprémi KKFT Felső 18 7
40. OLÁH BENCE Grundfos Tatabánya K 52 21
41. HORVÁTH MÁRKÓ Telekom Veszprém 51 20
42. MEZEI JÓZSEF MÁTÉ Váci KSE 51 23
43. MOLNÁR BENEDEK AGROFEED ETO-SZESE 51 21
44. ORBÁN ISTVÁN Moyra-Budaörs Handba 50 22
45. SZABÓ BOLDIZSÁR Éles KISE 37 12 50 19
Veszprémi KKFT Felső 13 7
46. TÓTH ISTVÁN SÁMUEL Telekom Veszprém 50 21
47. KRAKOVSZKI ZSOLT NEKA I. 49 17
48. KRETZ ATTILA Balatonfüredi KSE 49 21
49. VRHOVINA DOMINIK JÁNOS CYEB Budakalász 47 20
50. CSIZMADIA LEVENTE Veszprémi KKFT Felső 46 19
51. NKOUSA DÁVID LUC Telekom Veszprém 46 20
52. BODNÁR ÁDÁM Grundfos Tatabánya K 44 12
53. KOLLÁR MÁRTON Csurgói KK 44 20
54. VÉGH BÁLINT Telekom Veszprém 44 14
55. CSORDÁS MÁTÉ FTC KN KFT 43 19
56. PINTÉR BENEDEK Telekom Veszprém 43 22
57. ÁSVÁNYI GELLÉRT AGROFEED ETO-SZESE 42 20
58. BOHUNICZKY BÁTOR AGROFEED ETO-SZESE 42 17
59. IGALI GERGŐ NEKA I. 42 17
60. SZABÓ TAS Telekom Veszprém 42 14
61. ZANATI ÁDÁM CYEB Budakalász 42 19
62. BODÓ MÁRTON FTC KN KFT 41 21
63. HORVÁTH HENRIK Balatonfüredi KSE 41 21
64. IVICZ MARTIN Sport36-Komló 41 19
65. PRIBITEK ZALÁN FTC KN KFT 41 20
66. CSENGERI HUNOR NEKA I. 40 19
67. CSIZMAZIA MARCELL Veszprémi KKFT Felső 40 20
68. KIRCHOF TAMÁS Moyra-Budaörs Handba 40 19
69. PAPP BERTALAN NEKA I. 40 20
70. SZATMÁRI SÁNDOR Éles KISE 40 22
71. RÁKOS TAMÁS Veszprémi KKFT Felső 39 22
72. SCHWÁB OLIVÉR CYEB Budakalász 39 17
73. PAIZS MIRON NEKA II. 38 22
74. OLDAL ZSOMBOR AGROFEED ETO-SZESE 36 20
75. PAPP MÁTÉ Éles KISE 36 21
76. PERLAKI BENCE Éles KISE 36 20
77. JENEI BÁLINT SÁNDOR FTC KN KFT 35 21
78. KATHI SÁNDOR NEKA II. 35 20
79. KULIN KRISZTIÁN Moyra-Budaörs Handba 35 14
80. LUDMÁN MARCELL CSABA Balatonfüredi KSE 35 17
81. TÁRNOKI MÁRKÓ NEKA I. 35 17
82. HIEGL ZSOMBOR Sport36-Komló 34 22
83. HÖRNYÉKI SZABOLCS Sport36-Komló 34 21
84. KECSKÉS LEVENTE NEKA I. 34 19
85. ÉLES ZSOMBOR Veszprémi KKFT Felső 33 17
86. HALMI SZABOLCS Grundfos Tatabánya K 33 20
87. KARAI MIKLÓS FTC KN KFT 33 8
88. KLUCSIK MÁTÉ Balatonfüredi KSE 33 21
89. BODÓCS MARCELL NEKA I. 32 18
90. FARKAS BALÁZS Veszprémi KKFT Felső 32 21
91. SZEPESI GERGŐ CYEB Budakalász 32 21
92. SZÖLLŐSKEI LEVENTE Veszprémi KKFT Felső 32 18
93. VALLER KRISTÓF ZOLTÁN Balatonfüredi KSE 32 19
94. SZŰCS BALÁZS Telekom Veszprém 31 18
95. HEVÉR LÁSZLÓ TAMÁS Éles KISE 30 20
96. KOSZORUS SIMON Veszprémi KKFT Felső 30 16
97. KOVÁCS BENCE FTC KN KFT 30 13
98. REZESSY SZILVESZTER ÖRS Váci KSE 30 13
99. ALMÁSY RICHÁRD Telekom Veszprém 29 15
100. KNAPP MARCELL Éles KISE 29 12
101. MELLÁK BENCE ZOLTÁN Balatonfüredi KSE 29 14
102. MILKOVICS MILÁN Éles KISE 29 20
103. MOLNÁR ROBIN NEKA II. 29 17
104. PÁLINKÁS ÁRON Váci KSE 29 9
105. NAGY-JÁVORI BENCE Moyra-Budaörs Handba 28 19
106. JAJIC DAMJAN NEKA I. 27 19
107. NYILAS ZOLTÁN CYEB Budakalász 27 16
108. SZEVERÉNYI BENCE NEKA I. 27 17
109. DÓCZI BALAMBÉR MÁTYÁS Moyra-Budaörs Handba 26 20
110. HORVÁTH JÓZSEF GELLÉRT Csurgói KK 26 19
111. ROZGONYI ÁKOS Moyra-Budaörs Handba 26 12
112. BÁLINT GÁSPÁR Balatonfüredi KSE 25 13
113. BERÉNYI BARNABÁS CYEB Budakalász 25 18
114. BURI ATTILA NEKA I. 25 21
115. FRAUENBERGER BENEDEK Balatonfüredi KSE 25 12
116. FÜSTÖS GÁBOR Csurgói KK 25 20
117. LÁMFALUSI PÉTER NEKA II. 25 16
118. OSOHA GYULA CYEB Budakalász 24 20
119. PRESZTER ÁKOS Veszprémi KKFT Felső 24 18
120. TÓTH GÁBOR Éles KISE 24 16
121. TŐSÉR MÁTÉ Váci KSE 24 21
122. VIDA GÁBOR Moyra-Budaörs Handba 24 22
123. ANDRÁS-DÓRA CSABA Éles KISE 23 21
124. RUBOS NORBERT Éles KISE 23 12
125. SIKLÓS-SZONDI BENCE FTC KN KFT 23 12
126. VISZT PATRIK Veszprémi KKFT Felső 23 12
127. DOTTORE DANIELE Moyra-Budaörs Handba 22 6
128. HUTVÁGNER ÁKOS Balatonfüredi KSE 22 15
129. IHÁSZ DÁVID VIKTOR Éles KISE 22 18
130. MÜLLER MARTIN Éles KISE 8 7 22 19
Veszprémi KKFT Felső 14 12
131. PANÁK MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE 22 16
132. SOMODI OLIVÉR Sport36-Komló 22 14
133. SZEGNER PÉTER Váci KSE 22 22
134. KOSZTOVÁNYI ANDRÁS KRISZTIÁN NEKA II. 21 20
135. LIZICZAY BENCE Moyra-Budaörs Handba 21 20
136. REIDER MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE 21 19
137. BOGNÁR PATRIK GÁBOR NEKA I. 20 13
138. KURUCZ BENCE Telekom Veszprém 20 18
139. FAZEKAS BALÁZS AGROFEED ETO-SZESE 19 15
140. JUHÁSZ GERGŐ Moyra-Budaörs Handba 19 19
141. NEUKUM ZALÁN Moyra-Budaörs Handba 19 18
142. SÁRKÖZY BENCE Éles KISE 7 3 19 12
Veszprémi KKFT Felső 12 9
143. SURGUTA ÁRON VINCE Telekom Veszprém 19 20
144. TISZA LEVENTE NEKA II. 19 20
145. TÓBIÁS BÁLINT Éles KISE 14 7 19 11
Veszprémi KKFT Felső 5 4
146. VINCZE PÉTER BÁLINT Éles KISE 19 16
147. BALOGH ANDRÁS CYEB Budakalász 18 20
148. FARKAS BENEDEK AGROFEED ETO-SZESE 18 18
149. HEVÉR LEVENTE CYEB Budakalász 18 15
150. HORVÁTH TAMÁS Balatonfüredi KSE 18 8
151. RIGÓ KOPPÁNY RÓBERT Csurgói KK 18 14
152. FADHLE HELMI Balatonfüredi KSE 17 21
153. HEGEDŰS OLIVÉR NEKA II. 16 7
154. SZEGI KORNÉL Grundfos Tatabánya K 16 21
155. FARAGÓ BENEDEK Csurgói KK 15 20
156. HORVÁTH BOTOND AGROFEED ETO-SZESE 15 20
157. KALUZSA ERIK Sport36-Komló 15 16
158. MATUSZKA ÁKOS Moyra-Budaörs Handba 15 13
159. SASS GERGŐ Csurgói KK 15 19
160. DEZSŐ BENEDEK Moyra-Budaörs Handba 14 6
161. DÓSA HUBA NEKA II. 14 16
162. EDWARDS OLIVÉR MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 14 18
163. BOTI BENCE Csurgói KK 13 10
164. CSIKI BENCE FTC KN KFT 13 20
165. HORVÁTH LÉNÁRD Sport36-Komló 13 22
166. HUNYADI DÁNIEL JÁNOS FTC KN KFT 13 14
167. SIMON BENEDEK Éles KISE 10 6 13 12
Veszprémi KKFT Felső 3 6
168. VILI DOMINIK Váci KSE 13 21
169. KIS MOLNÁR MÁTÉ NEKA II. 12 22
170. SZMODICS KRISTÓF Csurgói KK 12 11
171. SZOBONYA BARNABÁS Balatonfüredi KSE 12 10
172. WITTMANN GERGŐ BÁLINT CYEB Budakalász 12 20
173. BÖCSKEI ZSIGMOND AGROFEED ETO-SZESE 11 10
174. NAGY MÁTÉ LEVENTE Balatonfüredi KSE 11 8
175. NÉMETH BOTOND RAJMUND Csurgói KK 11 15
176. GONDA TAMÁS NEKA I. 10 8
177. KOVÁCS MARCELL AGROFEED ETO-SZESE 10 16
178. SZOKOLÓCZI ÁRON Váci KSE 10 9
179. SZŐNYI MIKSA Váci KSE 10 22
180. BENKŐ KRISTÓF DOMONKOS Grundfos Tatabánya K 9 17
181. BREUER MARCELL Balatonfüredi KSE 9 13
182. HERMANN HUNOR Balatonfüredi KSE 9 8
183. KUCSERA MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 9 14
184. VÁRI MÁRK FTC KN KFT 9 17
185. WEISINGER PATRIK GÁBOR Csurgói KK 9 14
186. CSONKA KRISTÓF Csurgói KK 8 17
187. FÁBIÁN ÁKOS AGROFEED ETO-SZESE 8 11
188. FÓRIZS BENCE CYEB Budakalász 8 15
189. ILIC ZORAN NEKA I. 8 1
190. MOLNÁR MARCELL AGROFEED ETO-SZESE 8 6
191. PÁLFFY ZOLTÁN Váci KSE 8 23
192. ROMVÁRI BALÁZS FTC KN KFT 8 14
193. VARGA ROLAND Sport36-Komló 8 20
194. BOGNÁR ZSOMBOR Váci KSE 7 10
195. BUDAVÁRI CSONGOR FTC KN KFT 7 15
196. PINTÉR DÁNIEL Csurgói KK 7 11
197. TANÁCS BENCE FTC KN KFT 7 17
198. ZSIROS BERTALAN NEKA II. 7 18
199. DEZSŐ DOMONKOS Moyra-Budaörs Handba 6 16
200. HARTA BENCE FTC KN KFT 6 16
201. HEGEDÜS BENCE Sport36-Komló 6 21
202. KOLOZSI KORNÉL ISTVÁN Grundfos Tatabánya K 6 19
203. PUSKÁS MILÁN Moyra-Budaörs Handba 6 17
204. SZABÓ ÁDÁM NEKA I. 6 4
205. CSIKI BOTOND CSABA NEKA I. 2 3 5 11
Telekom Veszprém 3 8
206. MAROZS TAMÁS CYEB Budakalász 5 3
207. NYÉKI ISTVÁN NEKA II. 5 15
208. PAPP DÁVID LÁSZLÓ NEKA I. 5 12
209. PATÓCS VINCE PÉTER CYEB Budakalász 5 16
210. CSORDÁS KRISTÓF Grundfos Tatabánya K 4 20
211. FÖLDVÁRI KRISTÓF Sport36-Komló 4 17
212. NYERS DÁNIEL GYÖGY Grundfos Tatabánya K 4 8
213. PETI SOMA JÓZSEF Csurgói KK 4 16
214. VINCELLÉR CSONGOR Grundfos Tatabánya K 4 21
215. FÜSTÖS BENCE Csurgói KK 3 14
216. MEIDLINGER LEVENTE Balatonfüredi KSE 3 6
217. PALOTAI GERGŐ Váci KSE 3 13
218. SKAPINYECZ JÁNOS BOTOND Moyra-Budaörs Handba 3 1
219. VELENCEI VILMOS NEKA II. 3 14
220. BATTA GÁBOR MARCELL Grundfos Tatabánya K 2 6
221. FARKAS MARCELL Balatonfüredi KSE 2 7
222. KUGELMANN ZSOMBOR Sport36-Komló 2 7
223. MARX DOMINIK Grundfos Tatabánya K 2 8
224. PAUSITS NOEL NEKA II. 2 4
225. RUSZNÁK PATRIK NEKA I. 2 4
226. SZABÓ DÁNIEL ÁRPÁD CYEB Budakalász 2 12
227. SZŐCS BÁLINT CYEB Budakalász 2 4
228. TAKÁCS ÁKOS NEKA I. 2 20
229. TÓTH GERGELY CYEB Budakalász 2 17
230. TÓTH MÁRTON Telekom Veszprém 2 12
231. VÉGH ZSOMBOR AGROFEED ETO-SZESE 2 12
232. BÁRÓDI MÁRTON CSABA CYEB Budakalász 1 5
233. BÍRÓ BENEDEK Váci KSE 1 12
234. BODÓ TAMÁS Éles KISE 1 22
235. BORDÁS GERGŐ KENDE Csurgói KK 1 18
236. DARMSTADTER MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 1 19
237. DEÁK DÁVID Éles KISE 1 1
238. FAZEKAS ÁKOS ÁBEL Telekom Veszprém 1 8
239. FRAIMAN MÁRK Grundfos Tatabánya K 1 17
240. MATISZ LÁSZLÓ NEKA II. 1 10
241. MIKLER KRISZTIÁN ISTVÁN Telekom Veszprém 1 14
242. SÁPY MÁRTON CYEB Budakalász 1 21
243. ZSALAKOVITS DOMINIK Sport36-Komló 1 22
244. ASBOLT OLIVÉR Moyra-Budaörs Handba 0 9
245. BARSI JÓZSEF KRISTÓF Grundfos Tatabánya K 0 4
246. BENKŐ MILÁN Sport36-Komló 0 18
247. BOGDÁNY ÁRON Grundfos Tatabánya K 0 8
248. BŐLE BENDEGÚZ Moyra-Budaörs Handba 0 1
249. CSANAKI MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE 0 22
250. CSÁNYI MÁRTON Váci KSE 0 21
251. CSÁSZI PÉTER LEVENTE Telekom Veszprém 0 3
252. DÁVID MARTIN NEKA I. 0 15
253. DE RIDDER ROBERT AGROFEED ETO-SZESE 0 21
254. DEÁK DÁNIEL Sport36-Komló 0 16
255. DOMBAI LEVENTE CYEB Budakalász 0 2
256. DOMBRÁDI OLIVÉR FTC KN KFT 0 5
257. FARKAS CSABA AGROFEED ETO-SZESE 0 17
258. FILOMÉLA ZALÁN Sport36-Komló 0 1
259. GÁTVÖLGYI ÁRMIN Balatonfüredi KSE 0 15
260. HAJDÚ CSANÁD Csurgói KK 0 16
261. HORVÁTH DÁNIEL NEKA II. 0 3
262. HORVÁTH GERGŐ Csurgói KK 0 1
263. JENEY ÁKOS LÁSZLÓ FTC KN KFT 0 15
264. KAISER BÁLINT Veszprémi KKFT Felső 0 22
265. KISS DÁNIEL Sport36-Komló 0 21
266. KOMJÁTI BOTOND Váci KSE 0 3
267. KONYICSÁK TAMÁS NEKA I. 0 13
268. KÓSA BARNABÁS Telekom Veszprém 0 20
269. KOVÁCS ÁKOS Éles KISE 0 6
270. KOVÁCS ANDRÁS NEKA II. 0 21
271. KOVÁCS BENCE Moyra-Budaörs Handba 0 5
272. LAKATOS KRISZTIÁN Balatonfüredi KSE 0 19
273. LOVISTYEK LÁSZLÓ Balatonfüredi KSE 0 15
274. MISINSZKI LÁSZLÓ BENEDEK FTC KN KFT 0 17
275. MÓRI MIKA ÁRMIN NEKA II. 0 20
276. NAGY RAUL TAMÁS Veszprémi KKFT Felső 0 7
277. NÁNÁSI LAJOS FTC KN KFT 0 12
278. PALASICS KRISTÓF Telekom Veszprém 0 2
279. PERCZE PATRIK CYEB Budakalász 0 3
280. POLÁNYI ÁDÁM Moyra-Budaörs Handba 0 1
281. RÉNES ZSOMBOR TIBOR Éles KISE 0 14
282. SZERDAHELYI GERGŐ Moyra-Budaörs Handba 0 20
283. SZILÁGYI PÉTER Váci KSE 0 12
284. SZÓLÁK DÁVID Csurgói KK 0 13
285. TORMA BÁLINT Moyra-Budaörs Handba 0 22
286. TÓTH KRISTÓF ISTVÁN Grundfos Tatabánya K 0 10
287. VARGA ISTVÁN Veszprémi KKFT Felső 0 22
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó