Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat
2018. augusztus 23. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC II. - NEKA I. 19 - 37
2018. augusztus 31. péntek
16:00 NEKA II. - ÉRD 32 - 25
17:30 Kozármisleny SE - Mosonmagyaróvári KC 21 - 30
2018. szeptember 1. szombat
12:00 TFSE-KSA - Moyra-Budaörs Handball 20 - 26
16:00 Győri Audi ETO KC I. - Alba FKC 46 - 19
2018. szeptember 2. vasárnap
18:00 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA 24 - 33
2018. szeptember 7. péntek
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC I. 24 - 52
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC II. 17 - 26
16:00 NEKA I. - NEKA II. 34 - 26
2018. szeptember 8. szombat
13:30 Alba FKC - Kozármisleny SE 30 - 23
15:30 DKKA - Siófok KTC KFT 35 - 29
16:00 ÉRD - Bajnok DSE Nemesvámos 26 - 27
2018. szeptember 12. szerda
15:30 Siófok KTC KFT - Bajnok DSE Nemesvámos 31 - 34
18:45 ÉRD - NEKA I. 20 - 37
2018. szeptember 13. csütörtök
16:00 NEKA II. - Mosonmagyaróvári KC 24 - 18
2018. szeptember 15. szombat
11:00 TFSE-KSA - DKKA 22 - 38
16:00 Győri Audi ETO KC II. - Alba FKC 35 - 26
16:00 Kozármisleny SE - Moyra-Budaörs Handball 27 - 25
2018. szeptember 19. szerda
15:30 DKKA - Győri Audi ETO KC I. 31 - 34
16:00 Mosonmagyaróvári KC - NEKA I. 19 - 35
2018. szeptember 21. péntek
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - TFSE-KSA 37 - 24
2018. szeptember 22. szombat
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC II. 32 - 38
15:30 Siófok KTC KFT - ÉRD 37 - 24
15:30 Alba FKC - NEKA II. 23 - 25
2018. október 3. szerda
16:00 Győri Audi ETO KC I. - Bajnok DSE Nemesvámos 44 - 15
16:45 NEKA II. - Moyra-Budaörs Handball 39 - 28
17:15 Kozármisleny SE - DKKA 19 - 33
2018. október 4. csütörtök
18:00 NEKA I. - Alba FKC 33 - 18
2018. október 6. szombat
11:00 TFSE-KSA - Siófok KTC KFT 27 - 31
15:15 ÉRD - Mosonmagyaróvári KC 20 - 31
2018. október 12. péntek
10:00 Győri Audi ETO KC I. - TFSE-KSA 45 - 19
2018. október 13. szombat
14:00 Alba FKC - Moyra-Budaörs Handball 19 - 30
2018. október 17. szerda
15:30 DKKA - Győri Audi ETO KC II. 35 - 31
18:45 Moyra-Budaörs Handball - NEKA I. 29 - 45
2018. október 18. csütörtök
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE 23 - 31
16:50 TFSE-KSA - ÉRD 23 - 25
2018. október 20. szombat
12:30 Alba FKC - Mosonmagyaróvári KC 26 - 18
2018. október 24. szerda
15:00 Győri Audi ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos 40 - 29
15:30 Siófok KTC KFT - Győri Audi ETO KC I. 33 - 51
18:00 NEKA II. - DKKA 23 - 31
2018. október 26. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Moyra-Budaörs Handball 28 - 23
2018. október 27. szombat
13:30 ÉRD - Alba FKC 26 - 22
16:00 Kozármisleny SE - Siófok KTC KFT 35 - 43
2018. október 31. szerda
15:00 Siófok KTC KFT - Győri Audi ETO KC II. 31 - 42
16:00 Győri Audi ETO KC I. - ÉRD 51 - 27
17:30 DKKA - NEKA I. 23 - 29
2018. november 1. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA II. 22 - 26
2018. november 3. szombat
11:00 TFSE-KSA - Kozármisleny SE 21 - 27
2018. november 7. szerda
16:00 NEKA II. - Siófok KTC KFT 31 - 34
16:00 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC I. 19 - 37
2018. november 13. kedd
17:45 NEKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos 46 - 27
2018. november 14. szerda
16:00 Mosonmagyaróvári KC - DKKA 28 - 32
18:00 ÉRD - Moyra-Budaörs Handball 35 - 30
2018. november 18. vasárnap
11:00 Győri Audi ETO KC II. - TFSE-KSA 37 - 22
2018. november 21. szerda
15:30 Siófok KTC KFT - NEKA I. 19 - 40
2018. november 24. szombat
11:00 NEKA I. - TFSE-KSA 35 - 14
2018. december 1. szombat
11:00 TFSE-KSA - NEKA II. 28 - 40
2018. december 3. hétfő
16:00 Győri Audi ETO KC I. - Győri Audi ETO KC II. 44 - 22
2018. december 5. szerda
18:00 Alba FKC - Bajnok DSE Nemesvámos 33 - 29
2018. december 6. csütörtök
12:00 Győri Audi ETO KC II. - Kozármisleny SE 25 - 27
2018. december 12. szerda
17:00 Kozármisleny SE - ÉRD 30 - 30
17:30 DKKA - Alba FKC 34 - 22
2018. december 13. csütörtök
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Mosonmagyaróvári KC 32 - 27
2018. december 14. péntek
11:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC I. 21 - 38
2019. január 3. csütörtök
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Siófok KTC KFT 38 - 31
2019. január 6. vasárnap
15:00 Moyra-Budaörs Handball - DKKA 20 - 35
2019. január 9. szerda
15:30 Siófok KTC KFT - Alba FKC 32 - 28
18:30 TFSE-KSA - Mosonmagyaróvári KC 21 - 34
2019. január 10. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC I. - NEKA I. 20 - 33
2019. január 12. szombat
16:00 Győri Audi ETO KC II. - ÉRD 39 - 34
2019. január 13. vasárnap
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Moyra-Budaörs Handball 33 - 33
2019. január 15. kedd
16:00 NEKA II. - Kozármisleny SE 35 - 19
2019. január 18. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC I. 23 - 41
2019. január 22. kedd
16:00 NEKA I. - Kozármisleny SE 40 - 28
2019. január 23. szerda
15:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC II. 33 - 27
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Siófok KTC KFT 35 - 40
17:00 ÉRD - DKKA 21 - 31
2019. január 26. szombat
12:30 Alba FKC - TFSE-KSA 28 - 19
2019. január 30. szerda
18:00 Alba FKC - Győri Audi ETO KC I. 20 - 32
2019. január 31. csütörtök
16:00 NEKA I. - Győri Audi ETO KC II. 43 - 27
2019. február 2. szombat
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Kozármisleny SE 34 - 34
15:30 DKKA - Bajnok DSE Nemesvámos 40 - 22
2019. február 3. vasárnap
09:30 Moyra-Budaörs Handball - TFSE-KSA 39 - 27
15:30 ÉRD - NEKA II. 18 - 37
2019. február 7. csütörtök
13:00 Győri Audi ETO KC I. - Siófok KTC KFT 44 - 24
18:00 NEKA II. - NEKA I. 20 - 35
2019. február 12. kedd
14:00 Győri Audi ETO KC II. - Mosonmagyaróvári KC 29 - 22
2019. február 13. szerda
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - ÉRD 31 - 27
2019. február 16. szombat
15:30 Siófok KTC KFT - DKKA 28 - 41
16:00 Kozármisleny SE - Alba FKC 24 - 27
2019. február 17. vasárnap
16:00 Győri Audi ETO KC I. - Moyra-Budaörs Handball 48 - 26
2019. február 20. szerda
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KTC KFT 32 - 38
17:30 DKKA - TFSE-KSA 36 - 19
18:00 Alba FKC - Győri Audi ETO KC II. 26 - 22
18:00 NEKA I. - ÉRD 43 - 20
2019. február 22. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - NEKA II. 28 - 28
2019. február 23. szombat
14:00 Moyra-Budaörs Handball - Kozármisleny SE 31 - 33
2019. március 6. szerda
15:45 ÉRD - Siófok KTC KFT 36 - 39
16:00 Győri Audi ETO KC I. - DKKA 29 - 20
18:00 NEKA II. - Alba FKC 33 - 24
2019. március 7. csütörtök
16:00 NEKA I. - Mosonmagyaróvári KC 35 - 25
2019. március 9. szombat
11:00 TFSE-KSA - Bajnok DSE Nemesvámos 23 - 27
2019. március 10. vasárnap
16:00 Győri Audi ETO KC II. - Moyra-Budaörs Handball 35 - 34
2019. március 14. csütörtök
18:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC I. 25 - 32
2019. március 26. kedd
13:00 Moyra-Budaörs Handball - NEKA II. 31 - 31
2019. március 27. szerda
12:30 Alba FKC - NEKA I. 24 - 40
15:30 DKKA - Kozármisleny SE 37 - 30
15:30 Siófok KTC KFT - TFSE-KSA 38 - 21
16:00 Mosonmagyaróvári KC - ÉRD 29 - 29
2019. március 29. péntek
15:00 Győri Audi ETO KC II. - DKKA 16 - 25
2019. március 30. szombat
16:00 Kozármisleny SE - Bajnok DSE Nemesvámos 28 - 27
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Alba FKC 40 - 27
2019. március 31. vasárnap
15:15 ÉRD - TFSE-KSA 32 - 18
17:00 NEKA I. - Moyra-Budaörs Handball 44 - 28
2019. április 2. kedd
16:30 DKKA - NEKA II. 29 - 25
2019. április 4. csütörtök
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC II. 29 - 28
2019. április 5. péntek
15:00 Siófok KTC KFT - Kozármisleny SE 35 - 29
2019. április 6. szombat
11:00 TFSE-KSA - Győri Audi ETO KC I. 19 - 37
12:30 Alba FKC - ÉRD 39 - 29
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Mosonmagyaróvári KC 40 - 33
2019. április 10. szerda
15:00 Győri Audi ETO KC II. - Siófok KTC KFT 38 - 28
18:00 NEKA I. - DKKA 30 - 20
2019. április 11. csütörtök
17:45 NEKA II. - Bajnok DSE Nemesvámos 36 - 23
2019. április 13. szombat
14:45 Moyra-Budaörs Handball - Alba FKC 24 - 31
2019. április 14. vasárnap
17:00 Kozármisleny SE - TFSE-KSA 38 - 26
2019. április 15. hétfő
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA I. 23 - 40
2019. április 17. szerda
15:30 ÉRD - Győri Audi ETO KC I. 34 - 50
15:30 Siófok KTC KFT - NEKA II. 26 - 43
16:30 DKKA - Mosonmagyaróvári KC 37 - 29
18:30 TFSE-KSA - Győri Audi ETO KC II. 27 - 32
2019. április 18. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC I. - Kozármisleny SE 37 - 28
2019. április 21. vasárnap
14:45 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD
2019. április 24. szerda
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Bajnok DSE Nemesvámos
17:45 NEKA II. - TFSE-KSA
2019. április 25. csütörtök
15:30 Győri Audi ETO KC II. - Győri Audi ETO KC I.
16:00 NEKA I. - Siófok KTC KFT
2019. április 27. szombat
12:30 Alba FKC - DKKA
15:15 ÉRD - Kozármisleny SE
2019. május 2. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC I. - NEKA II.
15:30 Siófok KTC KFT - Mosonmagyaróvári KC
16:00 DKKA - Moyra-Budaörs Handball
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Alba FKC
19:00 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC II.
2019. május 4. szombat
11:00 TFSE-KSA - NEKA I.
2019. május 8. szerda
18:45 Moyra-Budaörs Handball - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. május 9. csütörtök
15:15 ÉRD - Győri Audi ETO KC II.
18:00 NEKA I. - Győri Audi ETO KC I.
2019. május 10. péntek
17:00 Alba FKC - Siófok KTC KFT
2019. május 11. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC - TFSE-KSA
16:00 Kozármisleny SE - NEKA II.
2019. május 14. kedd
13:00 Győri Audi ETO KC II. - NEKA II.
2019. május 15. szerda
16:00 Győri Audi ETO KC I. - Mosonmagyaróvári KC
18:00 DKKA - ÉRD
2019. május 18. szombat
11:00 TFSE-KSA - Alba FKC
15:30 Siófok KTC KFT - Moyra-Budaörs Handball
2019. május 19. vasárnap
16:00 Kozármisleny SE - NEKA I.
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. NEKA I. 20 20 0 0 754 449 305 40
2. Győri Audi ETO KC I. 20 19 0 1 812 482 330 38
3. DKKA 21 17 0 4 676 530 146 34
4. NEKA II. 20 12 2 6 608 541 67 26
5. Győri Audi ETO KC II. 20 11 0 9 608 601 7 22
6. Siófok KTC KFT 20 10 0 10 647 704 -57 20
7. Kozármisleny SE 20 7 2 11 550 626 -76 16
8. Alba FKC 20 8 0 12 512 594 -82 16
9. Mosonmagyaróvári KC 20 6 3 11 551 591 -40 15
10. Bajnok DSE Nemesvámos 21 7 1 13 571 686 -115 15
11. Moyra-Budaörs Handball 20 4 2 14 588 693 -105 10
12. ÉRD 20 4 2 14 538 676 -138 10
13. TFSE-KSA 20 0 0 20 440 682 -242 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. UTASI LINDA Alba FKC 130 18
2. VIDA CSENGE Bajnok DSE Nemesvámo 127 20
3. MÁRCZY TEKLA Mosonmagyaróvári KC 126 17
4. WALD KÍRA Siófok KTC KFT 123 17
5. TÓTH KRISZTINA KATALIN Győri Audi ETO KC II 112 18
6. KORONCZAI PETRA DKKA 110 20
7. LEITNER DORINA Kozármisleny SE 109 19
8. PÁL TAMARA Győri Audi ETO KC I. 105 17
9. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE 97 17
10. LANDI GABRIELLA ÉRD 96 18
11. TAKÓ VIKTÓRIA NEKA I. 96 18
12. NAGY DOROTTYA Moyra-Budaörs Handba 95 19
13. URBÁNYI SÁRA ÉRD 92 20
14. JUHÁSZ GRÉTA ÉVA NEKA II. 90 17
15. FARKAS JOHANNA Győri Audi ETO KC I. 89 16
16. NEMES LAURA Siófok KTC KFT 88 19
17. DOMOKOS DALMA Mosonmagyaróvári KC 87 14
18. CSÁKI ZSÓFI Moyra-Budaörs Handba 84 11
19. MIHÁLY PETRA DKKA 83 15
20. SÁRI JÚLIA Bajnok DSE Nemesvámo 78 20
21. KÓKA MARIANN ÉRD 77 21
22. KOCSIS BETTINA NEKA II. 75 19
23. HARGITAI DOROTTYA Alba FKC 74 17
24. KELLERMANN DÓRA Győri Audi ETO KC I. 74 19
25. SZALAI ZSUZSANNA Mosonmagyaróvári KC 74 17
26. KAJDON BLANKA NEKA I. 73 18
27. PINTÉR KLAUDIA TFSE-KSA 73 16
28. LAPOS LAURA Siófok KTC KFT 72 16
29. TÓTH MIRELLA Győri Audi ETO KC II 72 20
30. TAKÁCS ESZTER Siófok KTC KFT 70 19
31. GAÁL DORINA Bajnok DSE Nemesvámo 69 20
32. KIRÁLY RÉKA ÉRD 69 13
33. SZABÓ NINA NEKA I. 69 20
34. ANDRÓCZKI FLÓRA Győri Audi ETO KC I. 68 19
35. BESSZER BORBÁLA Alba FKC 67 18
36. GÁL DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 67 21
37. KUKUCSKA VIKTÓRIA NEKA I. 67 19
38. JOVOVITY JOVANA DKKA 66 16
39. LANCZ BARBORA Győri Audi ETO KC I. 66 14
40. SZÖLLŐSI FLÓRA NEKA II. 63 18
41. KOVÁCS NOÉMI NEKA I. 62 17
42. POTONDI DIÁNNA Siófok KTC KFT 62 18
43. SZEMÁN ALÍCIA EMÍLIA TFSE-KSA 62 18
44. CSEKŐ BRIGITTA Győri Audi ETO KC II 61 15
45. FODOR NESZTA DKKA 61 17
46. RÓNAI DIÁNA NEKA I. 61 18
47. KISS DOROTTYA ZSÓFIA ÉRD 58 21
48. LÁZÁR JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 57 19
49. RÁCZ RÉKA Moyra-Budaörs Handba 57 9
50. TAKÁCS CECILIA DKKA 57 20
51. HUMEL LUCIJA Kozármisleny SE 54 16
52. SOMLAI RITA NEKA II. 54 18
53. SZILOVICS FANNI Győri Audi ETO KC I. 54 15
54. MANCZAL DÓRA Moyra-Budaörs Handba 53 20
55. TÓTH ANTÓNIA Győri Audi ETO KC II 53 16
56. BARCZA REBEKA Győri Audi ETO KC II 52 19
57. GERHÁTH KINCSŐ Győri Audi ETO KC I. 52 18
58. MOLNÁR ZSÓFIA Győri Audi ETO KC II 52 20
59. DUBÁN NIKOLETT Alba FKC 51 16
60. POCSAY ESZTER Kozármisleny SE 51 11
61. SZABÓ ANNA Bajnok DSE Nemesvámo 51 16
62. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE 50 18
63. BABAI VIVIEN NEKA II. 49 14
64. FRÁNYÓ LAURA DKKA 48 17
65. MÉRAI MAJA NEKA I. 48 16
66. BIRÓ DORINA Győri Audi ETO KC II 47 18
67. VERESS-FILEP BOGLÁRKA ORSOLYA NEKA II. 47 16
68. FENESI RENÁTA Mosonmagyaróvári KC 46 18
69. JUHÁSZ FANNI Siófok KTC KFT 46 13
70. KOVÁCS BARBARA ÉRD 44 20
71. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC I. 44 15
72. MAURER KINGA Bajnok DSE Nemesvámo 44 12
73. MENYHEI RÉKA Kozármisleny SE 44 16
74. PÓCZIK KATA Siófok KTC KFT 44 16
75. VÁMOS MÍRA NEKA I. 43 17
76. NÉMETH IMOLA NEKA I. 42 16
77. VILÁGOS DIÁNA Győri Audi ETO KC I. 42 13
78. GÜNSER BIANKA TFSE-KSA 41 7
79. SÁNDOR BRIGITTA TFSE-KSA 41 20
80. LENDVAI ANNA FLÓRA Moyra-Budaörs Handba 40 19
81. FRANCSICS RÉKA Moyra-Budaörs Handba 39 20
82. GENGELICZKY LILI DKKA 39 17
83. HUSTI HANNA DKKA 39 15
84. ÁCS BIANKA Győri Audi ETO KC I. 38 14
85. CSÁKI LILLA ÉRD 37 20
86. DEMETER VIRÁG ORSOLYA Győri Audi ETO KC I. 15 6 37 15
Győri Audi ETO KC II 22 9
87. FARAGÓ LUCA NEKA I. 37 20
88. KREUTZ KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 37 17
89. SZABÓ KRISZTINA Győri Audi ETO KC II 37 15
90. HORVÁTH IVETT ANNA Győri Audi ETO KC II 36 18
91. KACZUR DOMINIKA Moyra-Budaörs Handba 36 15
92. KISS VIRÁG Alba FKC 36 20
93. SZABÓ IZABELLA SZERÉNKE TFSE-KSA 36 20
94. SZABÓ PANNA NEKA I. 36 18
95. UJHÁZI PETRA VIVIEN DKKA 36 20
96. BALOGH BABETT Bajnok DSE Nemesvámo 35 13
97. BÁNHIDI BARBARA NEKA I. 35 18
98. BOJTOS BEÁTA BARBARA TFSE-KSA 34 12
99. FILÁKOVITY PATRÍCIA DANIELLA TFSE-KSA 33 19
100. VÁMOS PETRA NEKA I. 31 10
101. KADLICSEK ZEA Siófok KTC KFT 30 19
102. FEHÉR ÁGNES ANNA Mosonmagyaróvári KC 29 17
103. GYÖPÖS SZABINA Alba FKC 29 20
104. PÁL ESZTER DKKA 29 20
105. ALAXAI ZOÉ TFSE-KSA 28 18
106. SOMOGYI LIZA Győri Audi ETO KC I. 28 17
107. AFENTALER SÁRA Győri Audi ETO KC I. 27 11
108. ERDŐSI LUCA Siófok KTC KFT 27 19
109. GASCHLER DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 27 21
110. KLIMA DOMINIKA Alba FKC 27 11
111. VAJER BLANKA NEKA II. 27 17
112. OSVAI FANNI NEKA I. 26 13
113. TÓTH TAMARA TFSE-KSA 26 8
114. BAKOS LUCA Moyra-Budaörs Handba 25 14
115. HORVÁTH LIZA KLÁRA Moyra-Budaörs Handba 25 15
116. MEDVECZKY NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 25 20
117. DÖMÖTÖR VIRÁG Alba FKC 23 20
118. LENGYEL ESZTER Győri Audi ETO KC I. 23 8
119. ZENTE EDINA ANNA Alba FKC 16 7 23 15
Kozármisleny SE 7 8
120. BRAUN LAURA CSENGE DKKA 22 8
121. KERTÉSZ RAMÓNA ÉRD 22 13
122. BALOGH HANGA Siófok KTC KFT 21 10
123. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE 21 19
124. KOVÁCS VIRÁG Győri Audi ETO KC II 21 12
125. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE 21 19
126. MATUCZA GABRIELLA DKKA 21 20
127. VÖRÖS ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 21 19
128. NÉMETH PETRA Győri Audi ETO KC I. 20 12
129. ACSAI SAROLTA Kozármisleny SE 19 15
130. HEGEDŰS LILLA Moyra-Budaörs Handba 19 20
131. LAKATOS PETRA NEKA II. 19 6
132. SZABÓ ANNA Moyra-Budaörs Handba 19 21
133. SZABÓ FANNI TFSE-KSA 19 10
134. SZERZŐ LAURA Mosonmagyaróvári KC 19 4
135. BÉRES ESZTER NEKA II. 18 13
136. CSEKE ANNA Alba FKC 18 19
137. PARÓCZAI ESZTER ANNAMÁRIA Mosonmagyaróvári KC 18 18
138. UHRIN LILI NEKA II. 18 9
139. ELIÁDESZ ATHINA Moyra-Budaörs Handba 17 16
140. BOTT BOGLÁRKA Siófok KTC KFT 16 16
141. DANCSÓ DOROTTYA TFSE-KSA 16 10
142. FRANKA RAMÓNA Győri Audi ETO KC II 16 20
143. GLOFÁK ESZTER DKKA 16 19
144. LAZIC VANJA Kozármisleny SE 16 14
145. NAGY LAURA NEKA II. 16 6
146. ÖKRÖS TAMARA TFSE-KSA 16 20
147. APÁTI ZSÓFIA ÉRD 15 19
148. HORVÁTH NIKOLETT NEKA I. 15 8
149. HORVÁTH PETRA NEKA II. 15 12
150. MÜLLERLEI BIANKA Kozármisleny SE 15 13
151. FARKAS ANDREA Alba FKC 14 17
152. KOVÁCS PANKA Mosonmagyaróvári KC 14 14
153. MOLNÁR VIRÁG Siófok KTC KFT 14 19
154. TOLNAI LAURA ÉVA Alba FKC 13 5
155. KOVÁCS NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 12 15
156. MÓNUS DÓRA Győri Audi ETO KC I. 12 6
157. NAGY LAURA NEKA II. 12 7
158. SZEMES JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 12 11
159. WOTH VIKTÓRIA LILLA NEKA I. 12 14
160. KOVALCSIK BIANKA NEKA II. 11 5
161. PÉCSI VILLŐ NEKA II. 11 3
162. SZABÓ CSENGE Mosonmagyaróvári KC 11 16
163. KIRÁLY JÁZMIN LAURA Moyra-Budaörs Handba 10 9
164. MENYHEI CSENGE Kozármisleny SE 10 4
165. CSEH NOÉMI TFSE-KSA 9 10
166. KERINGER KLAUDIA DKKA 9 18
167. MÉSZÁROS ESZTER KINGA Mosonmagyaróvári KC 9 17
168. VARGA VIKTÓRIA Mosonmagyaróvári KC 9 6
169. ZIMEK KRISZTINA ÉRD 9 15
170. BORSOS DORA Bajnok DSE Nemesvámo 8 19
171. GICZI VIVIEN Győri Audi ETO KC II 8 7
172. NÉMETH NIKOLETT Győri Audi ETO KC II 8 7
173. SZABÓ DORINA Győri Audi ETO KC I. 8 10
174. SZILÁGYI VERONIKA Bajnok DSE Nemesvámo 8 8
175. TÓTH BOGLÁRKA Bajnok DSE Nemesvámo 8 4
176. GANZORIG ANUJIN Mosonmagyaróvári KC 7 13
177. KURMAI PANNA NEKA II. 7 9
178. MLINKÓ ZSÓFIA NEKA II. 7 4
179. OGONOVSZKY ESZTER NEKA II. 7 3
180. TÓTH JÁZMIN Siófok KTC KFT 7 12
181. ÁGOSTON NÓRA ÉRD 6 4
182. BARCZA KÍRA Bajnok DSE Nemesvámo 6 7
183. HORVÁTH ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 6 4
184. SULYOK RÉKA Alba FKC 6 9
185. ANCIL FANNI Kozármisleny SE 5 14
186. FÜZES ANGELIKA Alba FKC 5 20
187. HORVÁTH NIKOLETTA Bajnok DSE Nemesvámo 5 8
188. MENTES JANKA NEKA II. 5 9
189. PADLA DORINA VIRÁG Moyra-Budaörs Handba 5 6
190. POLÓCZ TAMARA Győri Audi ETO KC II 5 14
191. SÁRKÖZI LILI NEKA II. 5 13
192. VARGA EMŐKE Győri Audi ETO KC I. 5 3
193. GYŐRI VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC I. 4 5
194. HALMI PANNA ÉRD 4 16
195. SELMECZI CINTIA TFSE-KSA 4 4
196. ÁGOSTON LILLA NEKA II. 3 3
197. DROBA PANNA ÉRD 3 16
198. JUDT EMESE Győri Audi ETO KC II 3 2
199. SZKLENÁR JANKA Kozármisleny SE 3 9
200. BABINSZKY LARA Mosonmagyaróvári KC 2 11
201. CSER LIZA TFSE-KSA 2 12
202. KANYÓ VIKTÓRIA DKKA 2 1
203. KISS LAURA NEKA II. 2 4
204. KOVÁCS RÉKA Győri Audi ETO KC II 2 2
205. MENDRE VIRÁG ÉRD 2 17
206. ÖKRÖS ALEXANDRA ÉRD 2 16
207. SZALÓCZY EMMA ÉRD 2 6
208. VÁRTOK TAMARA NEKA II. 2 2
209. CSAPÓ KINCSŐ DKKA 1 17
210. DÁVIDA GRÉTA Győri Audi ETO KC II 1 9 1 15
Mosonmagyaróvári KC 0 6
211. FEKETE FANNI Mosonmagyaróvári KC 1 5
212. GYARMATI LILLA Bajnok DSE Nemesvámo 1 2
213. HERMANN GRÉTA NEKA II. 1 10
214. KISER PANNA Győri Audi ETO KC I. 1 1
215. MISTINA FANNI Siófok KTC KFT 1 19
216. PUSZTAI BIANKA Mosonmagyaróvári KC 1 11
217. SZABÓ ESZTER Alba FKC 1 5
218. SZABÓ LUCA NEKA I. 1 10
219. TÓTH GRÉTA NEKA II. 1 7
220. VAJK ESZTER Alba FKC 1 19
221. VÁMOSI KARINA Alba FKC 1 5
222. ÁDÁM GRÉTA Alba FKC 0 2
223. BAKOS KÁRMEN KIARA NEKA II. 0 2
224. BALÁZS RÉKA TFSE-KSA 0 16
225. BARÁTH BLANKA VIVIEN TFSE-KSA 0 17
226. BOCSKOR ANNA Kozármisleny SE 0 18
227. BOKOR DZSENIFER MÓNIKA Moyra-Budaörs Handba 0 4
228. CHRISTE DALMA ELEONÓRA Győri Audi ETO KC II 0 18
229. CZUDOR SZTELLA NEKA II. 0 2
230. DEZSÉRI ZSÓFIA Győri Audi ETO KC II 0 4
231. DOSZPOTH ZSUZSANNA ÉRD 0 21
232. ENYEDI VIVIEN Alba FKC 0 2
233. FEKETE KITTI Alba FKC 0 5
234. FORSTER ADÉL Bajnok DSE Nemesvámo 0 20
235. FRITZ NOÉMI Mosonmagyaróvári KC 0 7
236. GAJDÓCZI BARBARA Alba FKC 0 20
237. GYUGYI GRÉTA Alba FKC 0 3
238. GYURÁNKI BERNADETT NEKA II. 0 5
239. HERCZEG LILI MÓNIKA NEKA I. 0 10
240. HIBÁCSKA BLANKA NEKA I. 0 6 0 15
NEKA II. 0 9
241. HORÁK HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 17
242. HORVÁTH FLÓRA ANNA Mosonmagyaróvári KC 0 1
243. HORVÁTH VIRÁG Mosonmagyaróvári KC 0 9
244. JAKAB BEATRIX Mosonmagyaróvári KC 0 5
245. JÓNÁS DORINA DKKA 0 12
246. KASTL ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 18
247. KISS LUCA Győri Audi ETO KC II 0 20
248. KOVÁCS ANIKÓ NEKA II. 0 1
249. KUBINA MOLLI NEKA II. 0 17
250. LÁZÁR EVELIN ÉRD 0 20
251. LIPOVICS GABRIELLA Moyra-Budaörs Handba 0 20
252. LŐRINC PANNA Alba FKC 0 2
253. MAGERA NOÉMI NEKA I. 0 18
254. MANDEL HANNA Alba FKC 0 1
255. MANDEL MAJA Alba FKC 0 16
256. MESTYÁN NÓRA Győri Audi ETO KC II 0 2
257. NAGY NIKOLETT ÉRD 0 5
258. NÉMETH KATA DKKA 0 19
259. NÉMETH ZSUZSANNA Győri Audi ETO KC I. 0 14
260. OLÁH BELLA Mosonmagyaróvári KC 0 4
261. ORBÁN LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 19
262. PETHŐ VIRÁG Alba FKC 0 3
263. PÓCZIK VANESSZA Mosonmagyaróvári KC 0 3
264. POZSGAI FANNI Mosonmagyaróvári KC 0 2
265. RUBINT EVELIN Győri Audi ETO KC I. 0 13
266. RUZSOM BRIGITTA Mosonmagyaróvári KC 0 4
267. TORDAY NAGY SÁRA ANNA NEKA II. 0 1
268. TORMA KINGA Siófok KTC KFT 0 18
269. TÓTH NIKOLETT Győri Audi ETO KC I. 0 17
270. VERESZKY NÓRA TFSE-KSA 0 20
271. VUKMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE 0 17
272. WICHMANN VIVIEN Kozármisleny SE 0 19
273. ZAJ KLÁRA NEKA II. 0 5
274. ZÖLEI RÉKA Alba FKC 0 1
275. ZSIGMOND DORKA Mosonmagyaróvári KC 0 7
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó