Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat
2018. augusztus 23. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC II. - NEKA I. 19 - 37
2018. augusztus 31. péntek
16:00 NEKA II. - ÉRD 32 - 25
17:30 Kozármisleny SE - Mosonmagyaróvári KC 21 - 30
2018. szeptember 1. szombat
12:00 TFSE-KSA - Moyra-Budaörs Handball 20 - 26
16:00 Győri Audi ETO KC - Alba FKC 46 - 19
2018. szeptember 2. vasárnap
18:00 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA 24 - 33
2018. szeptember 7. péntek
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC 24 - 52
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC II. 17 - 26
16:00 NEKA I. - NEKA II. 34 - 26
2018. szeptember 8. szombat
13:30 Alba FKC - Kozármisleny SE 30 - 23
15:30 DKKA - Siófok KTC KFT 35 - 29
16:00 ÉRD - Bajnok DSE Nemesvámos 26 - 27
2018. szeptember 12. szerda
15:30 Siófok KTC KFT - Bajnok DSE Nemesvámos 31 - 34
18:45 ÉRD - NEKA I. 20 - 37
2018. szeptember 13. csütörtök
16:00 NEKA II. - Mosonmagyaróvári KC 24 - 18
2018. szeptember 15. szombat
11:00 TFSE-KSA - DKKA 22 - 38
16:00 Győri Audi ETO KC II. - Alba FKC 35 - 26
16:00 Kozármisleny SE - Moyra-Budaörs Handball 27 - 25
2018. szeptember 19. szerda
15:30 DKKA - Győri Audi ETO KC 31 - 34
16:00 Mosonmagyaróvári KC - NEKA I. 19 - 35
2018. szeptember 21. péntek
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - TFSE-KSA 37 - 24
2018. szeptember 22. szombat
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC II. 32 - 38
15:30 Siófok KTC KFT - ÉRD 37 - 24
15:30 Alba FKC - NEKA II. 23 - 25
2018. október 3. szerda
16:00 Győri Audi ETO KC - Bajnok DSE Nemesvámos 44 - 15
16:45 NEKA II. - Moyra-Budaörs Handball 39 - 28
17:15 Kozármisleny SE - DKKA 19 - 33
2018. október 4. csütörtök
18:00 NEKA I. - Alba FKC 33 - 18
2018. október 6. szombat
11:00 TFSE-KSA - Siófok KTC KFT 27 - 31
15:15 ÉRD - Mosonmagyaróvári KC 20 - 31
2018. október 12. péntek
10:00 Győri Audi ETO KC - TFSE-KSA 45 - 19
2018. október 13. szombat
14:00 Alba FKC - Moyra-Budaörs Handball 19 - 30
2018. október 17. szerda
15:30 DKKA - Győri Audi ETO KC II. 35 - 31
18:45 Moyra-Budaörs Handball - NEKA I. 29 - 45
2018. október 18. csütörtök
16:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE 23 - 31
16:50 TFSE-KSA - ÉRD 23 - 25
2018. október 20. szombat
12:30 Alba FKC - Mosonmagyaróvári KC 26 - 18
2018. október 24. szerda
15:00 Győri Audi ETO KC II. - Bajnok DSE Nemesvámos
15:30 Siófok KTC KFT - Győri Audi ETO KC
18:00 NEKA II. - DKKA
2018. október 26. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Moyra-Budaörs Handball
2018. október 27. szombat
13:30 ÉRD - Alba FKC
16:00 Kozármisleny SE - Siófok KTC KFT
2018. október 31. szerda
15:00 Siófok KTC KFT - Győri Audi ETO KC II.
16:00 Győri Audi ETO KC - ÉRD
17:30 DKKA - NEKA I.
2018. november 1. csütörtök
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA II.
2018. november 3. szombat
11:00 TFSE-KSA - Kozármisleny SE
2018. november 7. szerda
16:00 NEKA II. - Siófok KTC KFT
16:00 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC
2018. november 13. kedd
17:45 NEKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos
2018. november 14. szerda
16:00 Mosonmagyaróvári KC - DKKA
2018. november 17. szombat
15:15 ÉRD - Moyra-Budaörs Handball
2018. november 18. vasárnap
11:00 Győri Audi ETO KC II. - TFSE-KSA
2018. november 21. szerda
15:30 Siófok KTC KFT - NEKA I.
2018. november 22. csütörtök
16:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC
2018. november 24. szombat
11:00 NEKA I. - TFSE-KSA
2018. december 1. szombat
11:00 TFSE-KSA - NEKA II.
2018. december 3. hétfő
16:00 Győri Audi ETO KC - Győri Audi ETO KC II.
2018. december 5. szerda
14:45 Győri Audi ETO KC II. - Kozármisleny SE
18:00 Alba FKC - Bajnok DSE Nemesvámos
2018. december 12. szerda
17:30 DKKA - Alba FKC
2018. december 13. csütörtök
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Mosonmagyaróvári KC
2018. december 15. szombat
16:00 Kozármisleny SE - ÉRD
2019. január 3. csütörtök
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Siófok KTC KFT
2019. január 6. vasárnap
15:00 Moyra-Budaörs Handball - DKKA
2019. január 9. szerda
15:30 Siófok KTC KFT - Alba FKC
2019. január 10. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC - NEKA I.
2019. január 11. péntek
16:00 NEKA II. - Kozármisleny SE
2019. január 12. szombat
11:00 TFSE-KSA - Mosonmagyaróvári KC
16:00 Győri Audi ETO KC II. - ÉRD
2019. január 13. vasárnap
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Moyra-Budaörs Handball
2019. január 18. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC
2019. január 23. szerda
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Siófok KTC KFT
2019. január 24. csütörtök
16:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC II.
2019. január 25. péntek
16:00 NEKA I. - Kozármisleny SE
2019. január 26. szombat
12:30 Alba FKC - TFSE-KSA
15:30 ÉRD - DKKA
2019. január 30. szerda
18:00 Alba FKC - Győri Audi ETO KC
2019. január 31. csütörtök
16:00 NEKA I. - Győri Audi ETO KC II.
2019. február 2. szombat
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Kozármisleny SE
15:15 ÉRD - NEKA II.
15:30 DKKA - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. február 3. vasárnap
09:30 Moyra-Budaörs Handball - TFSE-KSA
2019. február 12. kedd
14:00 Győri Audi ETO KC II. - Mosonmagyaróvári KC
2019. február 13. szerda
18:00 NEKA II. - NEKA I.
2019. február 14. csütörtök
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - ÉRD
2019. február 16. szombat
15:30 Siófok KTC KFT - DKKA
16:00 Győri Audi ETO KC - Moyra-Budaörs Handball
16:00 Kozármisleny SE - Alba FKC
2019. február 20. szerda
17:30 DKKA - TFSE-KSA
18:00 Alba FKC - Győri Audi ETO KC II.
18:00 NEKA I. - ÉRD
2019. február 21. csütörtök
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KTC KFT
2019. február 22. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - NEKA II.
2019. február 23. szombat
14:00 Moyra-Budaörs Handball - Kozármisleny SE
2019. március 6. szerda
16:00 Győri Audi ETO KC - DKKA
18:00 NEKA II. - Alba FKC
2019. március 7. csütörtök
16:00 NEKA I. - Mosonmagyaróvári KC
2019. március 9. szombat
11:00 TFSE-KSA - Bajnok DSE Nemesvámos
15:15 ÉRD - Siófok KTC KFT
2019. március 10. vasárnap
16:00 Győri Audi ETO KC II. - Moyra-Budaörs Handball
2019. március 14. csütörtök
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC
2019. március 26. kedd
18:45 Moyra-Budaörs Handball - NEKA II.
2019. március 27. szerda
12:30 Alba FKC - NEKA I.
15:30 DKKA - Kozármisleny SE
15:30 Siófok KTC KFT - TFSE-KSA
16:00 Mosonmagyaróvári KC - ÉRD
2019. március 29. péntek
15:00 Győri Audi ETO KC II. - DKKA
2019. március 30. szombat
16:00 Győri Audi ETO KC - Siófok KTC KFT
16:00 Kozármisleny SE - Bajnok DSE Nemesvámos
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Alba FKC
2019. március 31. vasárnap
15:15 ÉRD - TFSE-KSA
17:00 NEKA I. - Moyra-Budaörs Handball
2019. április 3. szerda
17:30 DKKA - NEKA II.
2019. április 4. csütörtök
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC II.
2019. április 6. szombat
11:00 TFSE-KSA - Győri Audi ETO KC
12:30 Alba FKC - ÉRD
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Mosonmagyaróvári KC
15:30 Siófok KTC KFT - Kozármisleny SE
2019. április 10. szerda
15:00 Győri Audi ETO KC II. - Siófok KTC KFT
18:00 NEKA I. - DKKA
2019. április 11. csütörtök
17:45 NEKA II. - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. április 13. szombat
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Alba FKC
15:15 ÉRD - Győri Audi ETO KC
16:00 Kozármisleny SE - TFSE-KSA
2019. április 18. csütörtök
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA I.
2019. április 20. szombat
11:00 TFSE-KSA - Győri Audi ETO KC II.
15:30 Siófok KTC KFT - NEKA II.
15:30 DKKA - Mosonmagyaróvári KC
16:00 Győri Audi ETO KC - Kozármisleny SE
2019. április 21. vasárnap
15:00 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD
2019. április 24. szerda
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Bajnok DSE Nemesvámos
17:45 NEKA II. - TFSE-KSA
2019. április 25. csütörtök
15:30 Győri Audi ETO KC II. - Győri Audi ETO KC
16:00 NEKA I. - Siófok KTC KFT
2019. április 27. szombat
12:30 Alba FKC - DKKA
15:15 ÉRD - Kozármisleny SE
2019. május 2. csütörtök
15:00 Győri Audi ETO KC - NEKA II.
15:30 Siófok KTC KFT - Mosonmagyaróvári KC
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Alba FKC
2019. május 4. szombat
11:00 TFSE-KSA - NEKA I.
15:30 DKKA - Moyra-Budaörs Handball
16:00 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC II.
2019. május 8. szerda
15:45 NEKA I. - Győri Audi ETO KC
18:45 Moyra-Budaörs Handball - Bajnok DSE Nemesvámos
2019. május 9. csütörtök
12:30 Alba FKC - Siófok KTC KFT
15:15 ÉRD - Győri Audi ETO KC II.
2019. május 11. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC - TFSE-KSA
16:00 Kozármisleny SE - NEKA II.
2019. május 14. kedd
15:00 Győri Audi ETO KC II. - NEKA II.
2019. május 15. szerda
16:00 Győri Audi ETO KC - Mosonmagyaróvári KC
18:00 DKKA - ÉRD
2019. május 18. szombat
11:00 TFSE-KSA - Alba FKC
15:30 Siófok KTC KFT - Moyra-Budaörs Handball
2019. május 19. vasárnap
16:00 Kozármisleny SE - NEKA I.
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. NEKA I. 6 6 0 0 221 131 90 12
2. Győri Audi ETO KC 5 5 0 0 221 108 113 10
3. DKKA 6 5 0 1 205 159 46 10
4. NEKA II. 5 4 0 1 146 128 18 8
5. Győri Audi ETO KC II. 5 3 0 2 149 147 2 6
6. Bajnok DSE Nemesvámos 6 3 0 3 160 189 -29 6
7. Siófok KTC KFT 4 2 0 2 128 120 8 4
8. Mosonmagyaróvári KC 6 2 0 4 133 152 -19 4
9. Kozármisleny SE 5 2 0 3 121 141 -20 4
10. Moyra-Budaörs Handball 7 2 0 5 194 240 -46 4
11. Alba FKC 7 2 0 5 161 210 -49 4
12. ÉRD 6 1 0 5 140 187 -47 2
13. TFSE-KSA 6 0 0 6 135 202 -67 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. RÁCZ RÉKA Moyra-Budaörs Handba 47 7
2. VIDA CSENGE Bajnok DSE Nemesvámo 43 6
3. KORONCZAI PETRA DKKA 41 6
4. FARKAS JOHANNA Győri Audi ETO KC 33 5
5. JOVOVIC JOVANA DKKA 33 6
6. UTASI LINDA Alba FKC 33 5
7. CSEKŐ BRIGITTA Győri Audi ETO KC II 32 5
8. URBÁNYI SÁRA ÉRD 30 5
9. TAKÓ VIKTÓRIA NEKA I. 29 5
10. MIHÁLY PETRA DKKA 27 5
11. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE 25 5
12. SZABÓ NINA NEKA I. 25 6
13. JUHÁSZ GRÉTA ÉVA NEKA II. 24 4
14. KAJDON BLANKA NEKA I. 24 5
15. SÁRI JÚLIA Bajnok DSE Nemesvámo 24 6
16. SZEMÁN ALÍCIA EMÍLIA TFSE-KSA 24 5
17. SZÖLLŐSI FLÓRA NEKA II. 24 5
18. WALD KÍRA Siófok KTC KFT 24 4
19. HARGITAI DOROTTYA Alba FKC 23 6
20. TÓTH KRISZTINA KATALIN Győri Audi ETO KC II 23 5
21. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC 22 5
22. LEITNER DORINA Kozármisleny SE 22 5
23. ANDRÓCZKI FLÓRA Győri Audi ETO KC 21 5
24. BESSZER BORBÁLA Alba FKC 21 5
25. GÜNSER BIANKA TFSE-KSA 21 3
26. KÓKA MARIANN ÉRD 21 5
27. KELLERMANN DÓRA Győri Audi ETO KC 20 5
28. KOCSIS BETTINA NEKA II. 20 5
29. LANDI GABRIELLA ÉRD 20 4
30. SZABÓ ANNA Bajnok DSE Nemesvámo 20 6
31. LAPOS LAURA Siófok KTC KFT 19 4
32. SZERZŐ LAURA Mosonmagyaróvári KC 19 4
33. VÁMOS MÍRA NEKA I. 19 6
34. GERHÁTH KINCSŐ Győri Audi ETO KC 18 5
35. KUKUCSKA VIKTÓRIA NEKA I. 18 5
36. MANCZAL DÓRA Moyra-Budaörs Handba 18 6
37. MÁRCZY TEKLA Mosonmagyaróvári KC 18 4
38. TÓTH ANTÓNIA Győri Audi ETO KC II 18 5
39. CSÁKI LILLA ÉRD 17 5
40. FODOR NESZTA DKKA 17 6
41. FRANCSICS RÉKA Moyra-Budaörs Handba 17 6
42. HUMEL LUCIJA Kozármisleny SE 17 4
43. KLIMA DOMINIKA Alba FKC 17 6
44. SOMLAI RITA NEKA II. 17 5
45. SZILOVICS FANNI Győri Audi ETO KC 17 4
46. TAKÁCS ESZTER Siófok KTC KFT 17 4
47. NEMES LAURA Siófok KTC KFT 16 4
48. HUSTI HANNA DKKA 15 6
49. KACZUR DOMINIKA Moyra-Budaörs Handba 15 6
50. MAURER KINGA Bajnok DSE Nemesvámo 15 6
51. NÉMETH IMOLA NEKA I. 15 4
52. PÁL TAMARA Győri Audi ETO KC 15 5
53. SZALAI ZSUZSANNA Mosonmagyaróvári KC 15 4
54. TAKÁCS CECILIA DKKA 15 6
55. BÁNHIDI BARBARA NEKA I. 14 5
56. DEMETER VIRÁG ORSOLYA Győri Audi ETO KC 14 5
57. KISS VIRÁG Alba FKC 14 6
58. LENGYEL ESZTER Győri Audi ETO KC 14 5
59. NAGY DOROTTYA Moyra-Budaörs Handba 14 6
60. POTONDI DIÁNNA Siófok KTC KFT 14 4
61. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE 14 4
62. VERESS-FILEP BOGLÁRKA ORSOLYA NEKA II. 14 3
63. BALOGH BABETT Bajnok DSE Nemesvámo 13 6
64. GENGELICZKY LILI DKKA 13 5
65. LANCZ BARBORA Győri Audi ETO KC 13 2
66. RÓNAI DIÁNA NEKA I. 13 6
67. TÓTH MIRELLA Győri Audi ETO KC II 13 5
68. DUBÁN NIKOLETT Alba FKC 12 5
69. FILÁKOVITY PATRÍCIA DANIELLA TFSE-KSA 12 5
70. GASCHLER DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 12 6
71. LAZIC VANJA Kozármisleny SE 12 5
72. MÉRAI MAJA NEKA I. 12 4
73. NAGY LAURA NEKA II. 12 4
74. BARCZA REBEKA Győri Audi ETO KC II 11 5
75. DOMOKOS DALMA Mosonmagyaróvári KC 11 1
76. ERDŐSI LUCA Siófok KTC KFT 11 4
77. FARAGÓ LUCA NEKA I. 11 6
78. FRÁNYÓ LAURA DKKA 11 5
79. HORVÁTH NIKOLETT NEKA I. 11 5
80. PINTÉR KLAUDIA TFSE-KSA 11 3
81. SOMOGYI LIZA Győri Audi ETO KC 11 5
82. VÁMOS PETRA NEKA I. 11 3
83. VÖRÖS ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 11 5
84. BIRÓ DORINA Győri Audi ETO KC II 10 4
85. GAÁL DORINA Bajnok DSE Nemesvámo 10 5
86. LÁZÁR JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 10 5
87. MENYHEI CSENGE Kozármisleny SE 10 4
88. SZABÓ FANNI TFSE-KSA 10 5
89. HORVÁTH IVETT ANNA Győri Audi ETO KC II 9 5
90. JUHÁSZ FANNI Siófok KTC KFT 9 4
91. KOVÁCS PANKA Mosonmagyaróvári KC 9 5
92. LENDVAI ANNA FLÓRA Moyra-Budaörs Handba 9 6
93. PÁL ESZTER DKKA 9 6
94. SZABÓ IZABELLA SZERÉNKE TFSE-KSA 9 5
95. BAKOS LUCA Moyra-Budaörs Handba 8 5
96. FENESI RENÁTA Mosonmagyaróvári KC 8 5
97. HORVÁTH LIZA KLÁRA Moyra-Budaörs Handba 8 5
98. KOVÁCS BARBARA ÉRD 8 5
99. KOVÁCS NOÉMI NEKA I. 8 4
100. KREUTZ KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 8 6
101. OSVAI FANNI NEKA I. 8 3
102. SZABÓ KRISZTINA Győri Audi ETO KC II 8 5
103. VAJER BLANKA NEKA II. 8 5
104. VARGA VIKTÓRIA Mosonmagyaróvári KC 8 5
105. DANCSÓ DOROTTYA TFSE-KSA 7 5
106. ELIÁDESZ ATHINA Moyra-Budaörs Handba 7 4
107. KIRÁLY JÁZMIN LAURA Moyra-Budaörs Handba 7 7
108. NÉMETH PETRA Győri Audi ETO KC 7 5
109. SÁNDOR BRIGITTA TFSE-KSA 7 5
110. UJHÁZI PETRA VIVIEN DKKA 7 6
111. ÁCS BIANKA Győri Audi ETO KC 6 3
112. ÁGOSTON NÓRA ÉRD 6 4
113. BABAI VIVIEN NEKA II. 6 4
114. BARCZA KÍRA Bajnok DSE Nemesvámo 6 3
115. BOTT BOGLÁRKA Siófok KTC KFT 6 3
116. BRAUN LAURA CSENGE DKKA 6 3
117. FEHÉR ÁGNES ANNA Mosonmagyaróvári KC 6 4
118. FRANKA RAMÓNA Győri Audi ETO KC II 6 5
119. GICZI VIVIEN Győri Audi ETO KC II 6 5
120. HEGEDŰS LILLA Moyra-Budaörs Handba 6 6
121. HORVÁTH ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 6 4
122. KOVÁCS NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 6 6
123. MEDVECZKY NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 6 7
124. VILÁGOS DIÁNA Győri Audi ETO KC 6 3
125. ACSAI SAROLTA Kozármisleny SE 5 4
126. APÁTI ZSÓFIA ÉRD 5 4
127. DÖMÖTÖR VIRÁG Alba FKC 5 6
128. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE 5 5
129. GÁL DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 5 6
130. GYÖPÖS SZABINA Alba FKC 5 6
131. MATUCZA GABRIELLA DKKA 5 6
132. MÜLLERLEI BIANKA Kozármisleny SE 5 4
133. PADLA DORINA VIRÁG Moyra-Budaörs Handba 5 5
134. SZEMES JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 5 4
135. KISS DOROTTYA ZSÓFIA ÉRD 4 5
136. LAKATOS PETRA NEKA II. 4 1
137. MENTES JANKA NEKA II. 4 3
138. ÖKRÖS TAMARA TFSE-KSA 4 5
139. SELMECZI CINTIA TFSE-KSA 4 4
140. SZABÓ ANNA Moyra-Budaörs Handba 4 7
141. UHRIN LILI NEKA II. 4 1
142. BÉRES ESZTER NEKA II. 3 4
143. BORSOS DORA Bajnok DSE Nemesvámo 3 6
144. GANZORIG ANUJIN Mosonmagyaróvári KC 3 4
145. GLOFÁK ESZTER DKKA 3 6
146. KADLICSEK ZEA Siófok KTC KFT 3 4
147. KOVÁCS VIRÁG Győri Audi ETO KC II 3 2
148. MOLNÁR ZSÓFIA Győri Audi ETO KC II 3 5
149. NÉMETH NIKOLETT Győri Audi ETO KC II 3 4
150. PÓCZIK KATA Siófok KTC KFT 3 2
151. SZABÓ DORINA Győri Audi ETO KC 3 5
152. SZABÓ PANNA NEKA I. 3 4
153. TÓTH JÁZMIN Siófok KTC KFT 3 4
154. ALAXAI ZOÉ TFSE-KSA 2 5
155. FARKAS ANDREA Alba FKC 2 6
156. HORVÁTH PETRA NEKA II. 2 2
157. JUDT EMESE Győri Audi ETO KC II 2 1
158. KANYÓ VIKTÓRIA DKKA 2 1
159. KERTÉSZ RAMÓNA ÉRD 2 3
160. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE 2 5
161. MOLNÁR VIRÁG Siófok KTC KFT 2 4
162. SZALÓCZY EMMA ÉRD 2 3
163. SZKLENÁR JANKA Kozármisleny SE 2 5
164. ANCIL FANNI Kozármisleny SE 1 5
165. BABINSZKY LARA Mosonmagyaróvári KC 1 3
166. BALOGH HANGA Siófok KTC KFT 1 3
167. CSEKE ANNA Alba FKC 1 6
168. CSER LIZA TFSE-KSA 1 1
169. DÁVIDA GRÉTA Győri Audi ETO KC II 1 4
170. GYARMATI LILLA Bajnok DSE Nemesvámo 1 2
171. HERMANN GRÉTA NEKA II. 1 5
172. KERINGER KLAUDIA DKKA 1 6
173. KISER PANNA Győri Audi ETO KC 1 1
174. MENYHEI RÉKA Kozármisleny SE 1 2
175. MÉSZÁROS ESZTER KINGA Mosonmagyaróvári KC 1 5
176. MLINKÓ ZSÓFIA NEKA II. 1 1
177. NAGY LAURA NEKA II. 1 2
178. PARÓCZAI ESZTER ANNAMÁRIA Mosonmagyaróvári KC 1 4
179. POLÓCZ TAMARA Győri Audi ETO KC II 1 4
180. SÁRKÖZI LILI NEKA II. 1 3
181. SZABÓ ESZTER Alba FKC 1 2
182. VÁMOSI KARINA Alba FKC 1 5
183. BAKOS KÁRMEN KIARA NEKA II. 0 1
184. BALÁZS RÉKA TFSE-KSA 0 5
185. BARÁTH BLANKA VIVIEN TFSE-KSA 0 2
186. BOCSKOR ANNA Kozármisleny SE 0 4
187. BOJTOS BEÁTA BARBARA TFSE-KSA 0 1
188. BOKOR DZSENIFER MÓNIKA Moyra-Budaörs Handba 0 1
189. CHRISTE DALMA ELEONÓRA Győri Audi ETO KC II 0 4
190. CSAPÓ KINCSŐ DKKA 0 6
191. DOSZPOTH ZSUZSANNA ÉRD 0 5
192. DROBA PANNA ÉRD 0 4
193. ENYEDI VIVIEN Alba FKC 0 2
194. FORSTER ADÉL Bajnok DSE Nemesvámo 0 5
195. FÜZES ANGELIKA Alba FKC 0 6
196. GAJDÓCZI BARBARA Alba FKC 0 6
197. GYUGYI GRÉTA Alba FKC 0 1
198. HALMI PANNA ÉRD 0 4
199. HERCZEG LILI MÓNIKA NEKA I. 0 3
200. HIBÁCSKA BLANKA NEKA II. 0 4
201. HORÁK HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 6
202. HORVÁTH FLÓRA ANNA Mosonmagyaróvári KC 0 1
203. HORVÁTH VIRÁG Mosonmagyaróvári KC 0 5
204. JAKAB BEATRIX Mosonmagyaróvári KC 0 3
205. JÓNÁS DORINA DKKA 0 3
206. KASTL ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 7
207. KISS LAURA NEKA II. 0 1
208. KISS LUCA Győri Audi ETO KC II 0 5
209. KUBINA MOLLI NEKA II. 0 5
210. KURMAI PANNA NEKA II. 0 2
211. LÁZÁR EVELIN ÉRD 0 5
212. LIPOVICS GABRIELLA Moyra-Budaörs Handba 0 6
213. MAGERA NOÉMI NEKA I. 0 4
214. MANDEL MAJA Alba FKC 0 4
215. MENDRE VIRÁG ÉRD 0 5
216. MISTINA FANNI Siófok KTC KFT 0 4
217. NAGY NIKOLETT ÉRD 0 1
218. NÉMETH KATA DKKA 0 6
219. NÉMETH ZSUZSANNA Győri Audi ETO KC 0 4
220. OLÁH BELLA Mosonmagyaróvári KC 0 3
221. ORBÁN LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 4
222. ÖKRÖS ALEXANDRA ÉRD 0 1
223. PETHŐ VIRÁG Alba FKC 0 1
224. PÓCZIK VANESSZA Mosonmagyaróvári KC 0 3
225. PUSZTAI BIANKA Mosonmagyaróvári KC 0 4
226. RUBINT EVELIN Győri Audi ETO KC 0 3
227. SULYOK RÉKA Alba FKC 0 1
228. SZABÓ CSENGE Mosonmagyaróvári KC 0 2
229. SZABÓ LUCA NEKA I. 0 5
230. TORMA KINGA Siófok KTC KFT 0 4
231. TÓTH GRÉTA NEKA II. 0 1
232. TÓTH NIKOLETT Győri Audi ETO KC 0 4
233. VAJK ESZTER Alba FKC 0 6
234. VERESZKY NÓRA TFSE-KSA 0 5
235. VUKMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE 0 5
236. WICHMANN VIVIEN Kozármisleny SE 0 5
237. WOTH VIKTÓRIA LILLA NEKA I. 0 3
238. ZENTE EDINA ANNA Kozármisleny SE 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó