Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat
2019. szeptember 11. szerda
12:00 Siófok KTC KFT II - Győri Audi ETO KC II. 33 - 31
2019. szeptember 12. csütörtök
17:30 PEAC - Dorogi ESE 33 - 22
2019. szeptember 14. szombat
12:00 Haladás VSE - Szekszárdi FGKC 24 - 20
16:00 ÓKSI SE - Mohácsi TE 1888 38 - 20
18:00 Rinyamenti KC - DKKA 34 - 33
2019. szeptember 15. vasárnap
16:00 Moyra-Budaörs Handball II - Gárdony-Pázmánd NKK 18 - 40
2019. szeptember 21. szombat
11:00 DKKA - PEAC 35 - 33
16:00 Mohácsi TE 1888 - Moyra-Budaörs Handball II 29 - 13
18:00 Dorogi ESE - Haladás VSE 34 - 18
2019. szeptember 22. vasárnap
11:00 Szekszárdi FGKC - ÓKSI SE 27 - 10
15:00 Győri Audi ETO KC II. - Rinyamenti KC 28 - 28
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Siófok KTC KFT II 24 - 19
2019. szeptember 27. péntek
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Győri Audi ETO KC II. 28 - 20
2019. szeptember 28. szombat
16:00 Moyra-Budaörs Handball II - ÓKSI SE 26 - 39
2019. október 2. szerda
16:45 Moyra-Budaörs Handball II - Szekszárdi FGKC 18 - 48
2019. október 3. csütörtök
15:00 Siófok KTC KFT II - Mohácsi TE 1888 28 - 34
2019. október 4. péntek
15:30 PEAC - Győri Audi ETO KC II. 33 - 25
2019. október 5. szombat
12:30 ÓKSI SE - Haladás VSE 21 - 30
18:00 Rinyamenti KC - Gárdony-Pázmánd NKK 32 - 23
18:00 Dorogi ESE - DKKA 44 - 33
2019. október 12. szombat
12:00 Gárdony-Pázmánd NKK - PEAC 29 - 23
14:00 Haladás VSE - Moyra-Budaörs Handball II 43 - 15
16:00 ÓKSI SE - Dorogi ESE 33 - 34
2019. október 13. vasárnap
11:00 Szekszárdi FGKC - Siófok KTC KFT II 37 - 21
13:00 Győri Audi ETO KC II. - DKKA 30 - 37
16:00 Mohácsi TE 1888 - Rinyamenti KC 30 - 28
2019. október 17. csütörtök
17:30 PEAC - Mohácsi TE 1888 24 - 29
2019. október 19. szombat
10:00 DKKA - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 23
11:30 Siófok KTC KFT II - Haladás VSE 28 - 37
16:00 Rinyamenti KC - Szekszárdi FGKC 24 - 29
2019. október 20. vasárnap
13:00 Győri Audi ETO KC II. - Dorogi ESE 30 - 39
2019. október 24. csütörtök
17:00 Szekszárdi FGKC - PEAC 35 - 31
2019. október 26. szombat
14:00 Haladás VSE - Rinyamenti KC 27 - 27
16:00 ÓKSI SE - Siófok KTC KFT II 37 - 24
16:00 Mohácsi TE 1888 - DKKA 27 - 29
2019. október 27. vasárnap
16:00 Moyra-Budaörs Handball II - Dorogi ESE 23 - 35
2019. november 8. péntek
17:00 DKKA - Szekszárdi FGKC 26 - 35
2019. november 9. szombat
13:00 PEAC - Haladás VSE 30 - 26
14:00 Siófok KTC KFT II - Moyra-Budaörs Handball II 42 - 24
16:00 Rinyamenti KC - ÓKSI SE 36 - 30
18:00 Dorogi ESE - Gárdony-Pázmánd NKK 34 - 28
2019. november 10. vasárnap
12:00 Győri Audi ETO KC II. - Mohácsi TE 1888 29 - 38
2019. november 15. péntek
13:00 Haladás VSE - DKKA 30 - 34
2019. november 16. szombat
12:15 ÓKSI SE - PEAC 23 - 37
14:00 Siófok KTC KFT II - Dorogi ESE 31 - 41
2019. november 17. vasárnap
14:45 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC II. 36 - 21
16:00 Moyra-Budaörs Handball II - Rinyamenti KC 22 - 42
16:00 Mohácsi TE 1888 - Gárdony-Pázmánd NKK 28 - 24
2019. november 23. szombat
11:00 DKKA - ÓKSI SE 27 - 26
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szekszárdi FGKC 22 - 22
18:00 Rinyamenti KC - Siófok KTC KFT II 43 - 29
18:00 Dorogi ESE - Mohácsi TE 1888 32 - 27
2019. november 24. vasárnap
11:00 Győri Audi ETO KC II. - Haladás VSE 27 - 31
13:00 PEAC - Moyra-Budaörs Handball II 44 - 20
2019. november 28. csütörtök
14:00 Haladás VSE - Gárdony-Pázmánd NKK 22 - 21
16:00 Moyra-Budaörs Handball II - DKKA 17 - 42
18:30 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 1888 28 - 18
2019. november 30. szombat
10:30 ÓKSI SE - Győri Audi ETO KC II. 25 - 29
14:00 Siófok KTC KFT II - PEAC 31 - 34
18:00 Rinyamenti KC - Dorogi ESE 33 - 41
2019. december 6. péntek
17:15 Mohácsi TE 1888 - Haladás VSE 27 - 25
2019. december 7. szombat
10:00 DKKA - Siófok KTC KFT II 42 - 37
15:00 Gárdony-Pázmánd NKK - ÓKSI SE 26 - 30
18:00 Dorogi ESE - Szekszárdi FGKC 39 - 28
2019. december 8. vasárnap
11:00 PEAC - Rinyamenti KC 37 - 36
13:00 Győri Audi ETO KC II. - Moyra-Budaörs Handball II 39 - 21
2020. január 29. szerda
18:30 ÓKSI SE - Moyra-Budaörs Handball II 33 - 18
2020. február 4. kedd
14:00 Győri Audi ETO KC II. - Siófok KTC KFT II 44 - 27
2020. február 7. péntek
16:00 DKKA - Rinyamenti KC 34 - 27
2020. február 8. szombat
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Moyra-Budaörs Handball II 33 - 16
18:00 Dorogi ESE - PEAC 33 - 37
18:00 Mohácsi TE 1888 - ÓKSI SE 22 - 27
2020. február 9. vasárnap
12:00 Szekszárdi FGKC - Haladás VSE 26 - 13
2020. február 12. szerda
13:30 Siófok KTC KFT II - Gárdony-Pázmánd NKK 27 - 34
2020. február 13. csütörtök
16:00 Rinyamenti KC - Győri Audi ETO KC II. 37 - 31
2020. február 15. szombat
13:00 PEAC - DKKA 27 - 26
14:15 ÓKSI SE - Szekszárdi FGKC 20 - 27
2020. február 16. vasárnap
11:00 Haladás VSE - Dorogi ESE 22 - 29
14:00 Moyra-Budaörs Handball II - Mohácsi TE 1888 16 - 38
2020. február 19. szerda
15:45 Győri Audi ETO KC II. - PEAC 32 - 28
17:00 Mohácsi TE 1888 - Siófok KTC KFT II 45 - 20
2020. február 21. péntek
11:30 Haladás VSE - ÓKSI SE 27 - 26
2020. február 22. szombat
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Rinyamenti KC 25 - 11
2020. február 23. vasárnap
11:00 Szekszárdi FGKC - Moyra-Budaörs Handball II 57 - 14
16:00 DKKA - Dorogi ESE 35 - 35
2020. február 26. szerda
13:30 DKKA - Győri Audi ETO KC II. 31 - 25
2020. február 29. szombat
13:00 PEAC - Gárdony-Pázmánd NKK 25 - 29
14:00 Moyra-Budaörs Handball II - Haladás VSE 19 - 39
14:00 Siófok KTC KFT II - Szekszárdi FGKC 24 - 32
18:00 Dorogi ESE - ÓKSI SE 43 - 29
2020. március 1. vasárnap
15:00 Rinyamenti KC - Mohácsi TE 1888 29 - 19
2020. március 6. péntek
14:00 Haladás VSE - Siófok KTC KFT II 37 - 23
2020. március 7. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - PEAC 31 - 25
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - DKKA 27 - 37
2020. március 8. vasárnap
11:00 Szekszárdi FGKC - Rinyamenti KC 30 - 22
18:00 Dorogi ESE - Győri Audi ETO KC II. 40 - 36
2020. március 11. szerda
18:00 Győri Audi ETO KC II. - Gárdony-Pázmánd NKK 29 - 34
2020. március 13. péntek
17:30 PEAC - Szekszárdi FGKC 23 - 40
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szekszárdi FGKC 17 14 1 2 557 370 187 29
2. Dorogi ESE 16 13 1 2 575 476 99 27
3. DKKA 16 11 1 4 525 477 48 23
4. Mohácsi TE 1888 16 10 0 6 462 415 47 20
5. Gárdony-Pázmánd NKK 17 9 1 7 470 417 53 19
6. Haladás VSE 16 9 1 6 451 407 44 19
7. PEAC 17 9 0 8 524 502 22 18
8. Rinyamenti KC 16 7 2 7 489 468 21 16
9. ÓKSI SE 16 6 0 10 447 453 -6 11
10. Győri Audi ETO KC II. 17 4 1 12 506 546 -40 9
11. Siófok KTC KFT II 16 2 0 14 444 576 -132 4
12. Moyra-Budaörs Handball II 16 0 0 16 300 643 -343 0
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
ÓKSI SE -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BÍRÓ FANNI Szekszárdi FGKC 172 16
2. HORVÁTH HANNA Haladás VSE 142 16
3. GARANCZ PETRA DORINA ÓKSI SE 139 15
4. GYENIS DORKA PEAC 133 14
5. IMREI NÓRA Dorogi ESE 128 15
6. KECSKÉS NOÉMI DKKA 119 14
7. BREZOVSZKY FIÓNA Rinyamenti KC 116 16
8. FORGÁCS VIKTÓRIA PATRÍCIA Dorogi ESE 108 16
9. PERCZE DZSENIFER ÓKSI SE 106 14
10. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 1888 100 15
11. TALAPKA CSENGE Győri Audi ETO KC II 98 16
12. FINTA DÓRA Rinyamenti KC 96 15
13. FUISZ REBEKA Rinyamenti KC 93 15
14. FORGÁCS KLAUDIA BIANKA Dorogi ESE 91 14
15. KANYÓ VIKTÓRIA PEAC 91 13
16. PELYVA ZSANETT Siófok KTC KFT II 88 14
17. SZTOICS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 88 17
18. SOMOGYI BAKOS DORKA Győri Audi ETO KC II 86 17
19. FERI DANIELLA Szekszárdi FGKC 85 16
20. SZŰCS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 85 17
21. SZTANÓ KINCSŐ DKKA 81 15
22. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE 1888 78 16
23. ÁGOSTON NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 76 15
24. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 1888 73 15
25. KONKOLY KATA Győri Audi ETO KC II 67 17
26. VARJAS LARA DKKA 67 15
27. VARGA FRUZSINA Rinyamenti KC 66 16
28. BENCZE DÓRA Szekszárdi FGKC 65 16
29. DOMOKOS DIÁNA Siófok KTC KFT II 61 14
30. MOHAROS ANDREA DORINA Győri Audi ETO KC II 61 17
31. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 60 17
32. SZABÓ DORINA Dorogi ESE 59 13
33. BARANYI LÍVIA KATALIN Moyra-Budaörs Handba 56 16
34. SCHMIDT INGRID PEAC 56 17
35. PINTÉR NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 54 16
36. NYÁRI LUCA SÁRA Haladás VSE 53 16
37. TAKÁCS ESZTER Mohácsi TE 1888 53 15
38. BALÁZS KITTI Szekszárdi FGKC 52 14
39. DOBOS DORKA Haladás VSE 52 11
40. TÓTH VIVIEN Haladás VSE 52 16
41. ARANYI VIVIEN DKKA 51 10
42. SÁRVÁRI KRISZTINA Gárdony-Pázmánd NKK 48 17
43. BALOGH VIKTÓRIA Dorogi ESE 41 7 47 8
ÓKSI SE 6 1
44. PATAK SAROLTA Rinyamenti KC 46 16
45. POTONJAC ANA MARIA PEAC 46 13
46. KERESZTES ELIZABET MAJA DKKA 44 15
47. KOCSIS SZILVIA Siófok KTC KFT II 41 9
48. DÁVIDA HANNA Győri Audi ETO KC II 40 15
49. KOVÁCS LILLA ÓKSI SE 40 13
50. TAKÁCS KATA Siófok KTC KFT II 40 16
51. TORMA BORBÁLA Győri Audi ETO KC II 40 16
52. GRAFFY TAMARA DKKA 39 15
53. SZOLNOKI NÓRA Szekszárdi FGKC 39 17
54. MOKA ALEXA Moyra-Budaörs Handba 38 16
55. POHNER ORSOLYA ZSANETT Dorogi ESE 36 14
56. KOCSI DIÁNA NOÉMI DKKA 35 11
57. JAKAB EMMA Mohácsi TE 1888 34 15
58. SZALAI PETRA Siófok KTC KFT II 33 8
59. TÓTH RENÁTA ÓKSI SE 33 16
60. GYALLAI VIRÁG Haladás VSE 32 15
61. SZEKERES SZEDERKE Haladás VSE 32 15
62. RITTLINGER BETTI Mohácsi TE 1888 31 16
63. ERDŐSI LUCA Siófok KTC KFT II 30 13
64. JUHÁSZ ADÉL Gárdony-Pázmánd NKK 30 15
65. NAGY KATA Győri Audi ETO KC II 30 16
66. RÁCZ ZOÉ FANNI Rinyamenti KC 30 16
67. SULYOK CSENGE Haladás VSE 30 15
68. FURKA ALÍZ Gárdony-Pázmánd NKK 29 16
69. TRATNYEK BONITA Rinyamenti KC 29 16
70. ANDA LILI ÓKSI SE 28 16
71. BORDÁN ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 28 15
72. HERR ZSANNA Győri Audi ETO KC II 28 16
73. KOVÁCS FLÓRA DKKA 28 15
74. RÁCZ DOROTTYA PEAC 28 17
75. PALACZKI LILLA LAURA PEAC 27 17
76. BERNÁTH RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 25 17
77. NAGY ADRIENN Siófok KTC KFT II 25 12
78. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE 1888 25 13
79. BARTÓK KLAUDIA PEAC 24 17
80. TURÁK ANTÓNIA Dorogi ESE 24 11
81. SIYAM ÍRISZ Moyra-Budaörs Handba 23 15
82. POTONDI DIÁNNA Dorogi ESE 22 5
83. RUDOLF ADÉL FRANCISKA PEAC 22 16
84. MOLNÁR ANNA Győri Audi ETO KC II 21 16
85. SÁNDOR VERONIKA ÓKSI SE 21 12
86. SEMSEY SÁRA CSILLA Siófok KTC KFT II 21 15
87. VIDAKOVIC NEVENA PEAC 21 3
88. BOGÁTH PETRA Haladás VSE 20 16
89. HÁDINGER ZSÓFI Moyra-Budaörs Handba 20 8
90. MARKOS RÉKA Dorogi ESE 20 8
91. MOLNÁR BIANKA KITTI Moyra-Budaörs Handba 20 16
92. KEMÉNY HANNA PEAC 19 11
93. MATIRKÓ MELITTA ÓKSI SE 19 16
94. AGÓCS KATA Siófok KTC KFT II 18 13
95. DANIS NIKOLETT PEAC 18 17
96. FALUSSY FLÓRA Haladás VSE 18 15
97. HORVÁTH ZSÓFIA Siófok KTC KFT II 18 16
98. KOVÁCS PETRA ÓKSI SE 18 15
99. VÁRADI HANNA DKKA 18 9
100. BOKOR VIVIEN MÓNIKA Moyra-Budaörs Handba 17 10
101. HORVÁTH ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 17 14
102. NAGY KINGA Moyra-Budaörs Handba 17 6
103. DÖMSE ZITA Mohácsi TE 1888 16 5
104. HETYEI KATALIN KINCSŐ Gárdony-Pázmánd NKK 16 17
105. PAPP ZOÉ DKKA 16 13
106. BOGNÁR ZSANETT Szekszárdi FGKC 15 15
107. HARGITAI DOROTTYA Gárdony-Pázmánd NKK 15 4
108. MENDI MARTINA Szekszárdi FGKC 15 16
109. SZÁR DZSENIFER Haladás VSE 15 14
110. VENYIGE ADRIENN Gárdony-Pázmánd NKK 15 14
111. TAJTHY LAURA ÓKSI SE 14 13
112. DEZSÉRI ZSÓFIA Győri Audi ETO KC II 13 16
113. HORPÁCSI-SZABÓ BLANKA Gárdony-Pázmánd NKK 13 11
114. IVÁNYI LÉNA MÓNIKA Siófok KTC KFT II 13 6
115. BERECZKI BÍBORKA GÉDA DKKA 12 16
116. BUZÁDY HANGA PEAC 12 16
117. HORVÁTH EMESE Siófok KTC KFT II 12 8
118. KOVÁCS RÉKA Győri Audi ETO KC II 12 17
119. BAKSAI BÍBORKA Szekszárdi FGKC 11 15
120. HAVAS LÉNA Moyra-Budaörs Handba 11 12
121. TUTTI ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 11 15
122. BALATINCZ REGINA Rinyamenti KC 10 12
123. JELENEK IZABELLA ÓKSI SE 10 7
124. KAJOS DÓRA Mohácsi TE 1888 10 15
125. KOROZMÁN MERCÉDESZ CSILLA DKKA 10 12
126. OSVÁTH PETRA Dorogi ESE 10 13
127. TIHANYI ANNA Gárdony-Pázmánd NKK 10 4
128. CZECHMEISTER BOGLÁRKA Siófok KTC KFT II 9 9
129. ELIÁDESZ KYRA Moyra-Budaörs Handba 9 13
130. HORVÁTH BRIGITTA Siófok KTC KFT II 9 6
131. MENYHEI CSENGE Mohácsi TE 1888 9 2
132. NAGY PATRÍCIA ZOÉ Mohácsi TE 1888 9 10
133. RUSZKAI SÁRA PEAC 9 11
134. PINCÉSI LUCA ANIKÓ Moyra-Budaörs Handba 8 13
135. BLAZSEK ALEXANDRA TÍMEA Gárdony-Pázmánd NKK 7 2
136. GYÖRE KINCSŐ PEAC 7 14
137. KARÉ KAMILLA Szekszárdi FGKC 7 9
138. KISS VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKK 7 12
139. NOVÁK ALEXANDRA Siófok KTC KFT II 7 10
140. RESKÓ VANESSZA Dorogi ESE 7 7
141. SZABÓ REBEKA Siófok KTC KFT II 7 13
142. SZITTYA LILI Dorogi ESE 7 4
143. VINCZE FLÓRA Győri Audi ETO KC II 7 17
144. FARAGÓ REBEKA PEAC 6 16
145. GÁSPÁR VANDA Dorogi ESE 6 10
146. MOLNÁR VIRÁG Siófok KTC KFT II 6 12
147. PÁL REBEKA Mohácsi TE 1888 6 12
148. SZAKÁCS ALEXA Siófok KTC KFT II 6 9
149. BALOGH MELANI KÍRA Gárdony-Pázmánd NKK 5 16
150. LEIB ALEXANDRA Mohácsi TE 1888 5 14
151. SŐLÖSI ERIKA RALUCA Dorogi ESE 5 10
152. WIRTH PETRA HENRIETTA ÓKSI SE 5 16
153. DOBÁNY KITTI Dorogi ESE 4 16
154. SZABÓ KATALIN Haladás VSE 4 9
155. BARNA FANNI NÓRA Dorogi ESE 3 3
156. BARTHA JÚLIA ÓKSI SE 3 5
157. GEMBICZKI RÉKA Moyra-Budaörs Handba 3 1
158. MÉSZÁROS ANDREA Győri Audi ETO KC II 3 7
159. MÜLLER DÓRA Szekszárdi FGKC 3 4
160. PLISZ ADRIENN PEAC 3 11
161. SZENTES LILI Szekszárdi FGKC 3 6
162. SZUNYI DORKA Moyra-Budaörs Handba 3 1
163. TALAPKA PETRA ÓKSI SE 3 8
164. TÓTH REBEKA DKKA 3 16
165. CZIFRA LILI Dorogi ESE 2 11
166. DÉBERLING BORBÁLA Moyra-Budaörs Handba 2 3
167. HERCZKU VIVIEN ÓKSI SE 2 4
168. MELLES KIRA LEILA Rinyamenti KC 2 7
169. OROSZ DÓRA PEAC 2 9
170. STEFANIK LAURA ANASZTÁZIA Dorogi ESE 2 11
171. TÁBORI FLÓRA Mohácsi TE 1888 2 9
172. TÓTH REGINA DKKA 2 15
173. GULA SÁRA PETRA Moyra-Budaörs Handba 1 4
174. KOCSIS LUCA Szekszárdi FGKC 1 3
175. NÉMETH REBEKA Haladás VSE 1 2
176. NÉMETH ZSÓFIA Gárdony-Pázmánd NKK 1 6
177. SZABÓ CSILLA Szekszárdi FGKC 1 1
178. SZABÓ FLÓRA LILIÁNA Moyra-Budaörs Handba 1 16
179. URBÁN VIVIEN Rinyamenti KC 1 7
180. ALMÁSI REGINA Siófok KTC KFT II 0 8
181. BAKOS DOROTTYA PEAC 0 4
182. BALÁZS EMMA Siófok KTC KFT II 0 10
183. BARTÓK EVELIN PEAC 0 17
184. BAYER LAURA CSENGE Szekszárdi FGKC 0 1
185. BREZNOVITS KAROLA Haladás VSE 0 14
186. DOLÁNYI BARBARA ÓKSI SE 0 8
187. DOROGHI ZSÓFIA PANNA Szekszárdi FGKC 0 2
188. DÓSA - NAGY LÚCIA Siófok KTC KFT II 0 2
189. FARKAS KORINNA Szekszárdi FGKC 0 11
190. FISCARELLI NIKOLETA PEAC 0 4
191. FÜRDŐS MELITTA Mohácsi TE 1888 0 14
192. HORVÁTH ANGÉLA Haladás VSE 0 15
193. HUSZKA DORINA Dorogi ESE 0 1
194. JÁRMAI ESZTER Dorogi ESE 0 3
195. JOVÁN ÉDUA DKKA 0 2
196. KÉKESI ZORKA Gárdony-Pázmánd NKK 0 13
197. KISS DOROTTYA ÓKSI SE 0 6
198. KNAUER CSENGE ANITA Gárdony-Pázmánd NKK 0 17
199. KONDOR VIRÁG GRÉTA Győri Audi ETO KC II 0 16
200. KÓSA HANNA DKKA 0 11
201. KOVÁCS ESZTER ÓKSI SE 0 11
202. KOVÁCS VERONIKA CSENGE Siófok KTC KFT II 0 15
203. KUTASI SÁRA Szekszárdi FGKC 0 15
204. MARTINOV LILI Mohácsi TE 1888 0 8
205. MARTON PETRA Haladás VSE 0 2
206. MELEGH DIÁNA Rinyamenti KC 0 16
207. MESTER MARTINA LAURA Rinyamenti KC 0 13
208. MESTYÁN NÓRA Győri Audi ETO KC II 0 15
209. NAGY ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 0 2
210. NAGY DORINA Győri Audi ETO KC II 0 17
211. NAGY NIKOLETTA ZSUZSANNA Dorogi ESE 0 2
212. NÉMETH DOMINIKA ZOÉ Rinyamenti KC 0 13
213. NÉMETH JANKA BLANKA Haladás VSE 0 16
214. OLÁH BOGLÁRKA Dorogi ESE 0 14
215. OSZOLI DIÁNA Moyra-Budaörs Handba 0 15
216. PAP EMMA Szekszárdi FGKC 0 2
217. PÓTH PETRA Mohácsi TE 1888 0 2
218. RÁCZ ADÉL Rinyamenti KC 0 1
219. RÁKOS RÓZA LUJZA Siófok KTC KFT II 0 1
220. RESZEGI DÓRA ERIKA DKKA 0 14
221. SARKADI LUCA Moyra-Budaörs Handba 0 6
222. SCHUCK DIÁNA DKKA 0 4
223. SOMOGYVÁRI ESZTER PEAC 0 6
224. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 0 16
225. SZALAY VIKTÓRIA Gárdony-Pázmánd NKK 0 10
226. SZAPPANOS VIVIEN DKKA 0 1
227. SZEKERES LILLA Szekszárdi FGKC 0 1
228. SZENDI LILLA Dorogi ESE 0 2
229. SZKLENÁR JANKA PEAC 0 1
230. SZŐCSÉNYI DIÁNA Rinyamenti KC 0 11
231. TADITS LEILA Mohácsi TE 1888 0 2
232. TIHANYI LUCA ÓKSI SE 0 1
233. TORMA KINGA Rinyamenti KC 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó