Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
NB II női felnőtt-Dél-nyugat
2019. szeptember 14. szombat
11:00 BBSC Balatonboglár - Veszprém Pannon SE 23 - 35
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Tamási KC 41 - 13
15:30 Kozármisleny SE U22 - Marcali VSZSE 24 - 30
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Hévízi SK 29 - 22
16:00 TUNGSRAM SE - Szekszárdi FGKC 21 - 33
2019. szeptember 15. vasárnap
18:00 Tolna KC - PEAC 25 - 45
2019. szeptember 21. szombat
14:00 Hévízi SK - Kozármisleny SE U22 19 - 24
17:00 Marcali VSZSE - PEAC 25 - 33
18:00 Tolna KC - TUNGSRAM SE 22 - 21
2019. szeptember 22. vasárnap
15:00 Szekszárdi FGKC - BBSC Balatonboglár 34 - 21
15:00 Veszprém Pannon SE - Bajnok DSE Nemesvámos 42 - 36
15:00 Tamási KC - Siófok KTC KFT U22 22 - 33
2019. október 5. szombat
11:00 BBSC Balatonboglár - TUNGSRAM SE 39 - 22
12:30 PEAC - Hévízi SK
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Szekszárdi FGKC 26 - 21
15:30 Kozármisleny SE U22 - Tamási KC 33 - 22
18:00 Tolna KC - Marcali VSZSE 29 - 32
2019. október 6. vasárnap
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Veszprém Pannon SE 41 - 26
2019. október 12. szombat
11:00 BBSC Balatonboglár - Tolna KC 39 - 20
13:00 TUNGSRAM SE - Bajnok DSE Nemesvámos 23 - 21
16:00 Tamási KC - PEAC 18 - 28
2019. október 13. vasárnap
14:00 Hévízi SK - Marcali VSZSE 24 - 25
15:00 Szekszárdi FGKC - Siófok KTC KFT U22 32 - 35
15:00 Veszprém Pannon SE - Kozármisleny SE U22 35 - 28
2019. október 19. szombat
13:00 PEAC - Veszprém Pannon SE 33 - 27
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - BBSC Balatonboglár 38 - 35
17:00 Marcali VSZSE - Tamási KC 36 - 27
18:00 Tolna KC - Hévízi SK 35 - 25
2019. október 20. vasárnap
16:00 Siófok KTC KFT U22 - TUNGSRAM SE 38 - 26
18:00 Kozármisleny SE U22 - Szekszárdi FGKC 17 - 25
2019. október 26. szombat
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Tolna KC 33 - 29
16:00 TUNGSRAM SE - Kozármisleny SE U22 20 - 35
16:00 Tamási KC - Hévízi SK 24 - 21
2019. október 27. vasárnap
11:00 BBSC Balatonboglár - Siófok KTC KFT U22 29 - 30
11:00 Szekszárdi FGKC - PEAC 29 - 28
15:00 Veszprém Pannon SE - Marcali VSZSE 36 - 19
2019. október 31. csütörtök
14:30 PEAC - Hévízi SK 33 - 23
2019. november 9. szombat
14:00 Hévízi SK - Veszprém Pannon SE 21 - 29
15:00 PEAC - TUNGSRAM SE 45 - 23
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Bajnok DSE Nemesvámos 24 - 25
17:00 Marcali VSZSE - Szekszárdi FGKC 25 - 31
18:00 Tolna KC - Tamási KC 20 - 35
2019. november 10. vasárnap
18:00 Kozármisleny SE U22 - BBSC Balatonboglár 34 - 31
2019. november 16. szombat
11:00 BBSC Balatonboglár - PEAC 23 - 30
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Tolna KC 37 - 26
16:00 TUNGSRAM SE - Marcali VSZSE 23 - 24
2019. november 17. vasárnap
11:00 Szekszárdi FGKC - Hévízi SK 30 - 14
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE U22 33 - 25
15:00 Veszprém Pannon SE - Tamási KC 36 - 21
2019. november 23. szombat
14:00 Hévízi SK - TUNGSRAM SE 32 - 28
17:00 Marcali VSZSE - BBSC Balatonboglár 31 - 33
18:00 Tolna KC - Veszprém Pannon SE 17 - 36
2019. november 24. vasárnap
13:00 Tamási KC - Szekszárdi FGKC 16 - 34
15:00 PEAC - Bajnok DSE Nemesvámos 40 - 31
16:00 Kozármisleny SE U22 - Siófok KTC KFT U22 26 - 40
2019. november 30. szombat
11:00 BBSC Balatonboglár - Hévízi SK 29 - 30
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Marcali VSZSE 26 - 25
16:00 Siófok KTC KFT U22 - PEAC 41 - 34
16:00 TUNGSRAM SE - Tamási KC 17 - 23
2019. december 1. vasárnap
15:00 Szekszárdi FGKC - Veszprém Pannon SE 27 - 25
18:00 Kozármisleny SE U22 - Tolna KC 37 - 17
2019. december 6. péntek
17:00 PEAC - Kozármisleny SE U22 24 - 23
2019. december 7. szombat
12:00 Hévízi SK - Bajnok DSE Nemesvámos 28 - 27
17:00 Marcali VSZSE - Siófok KTC KFT U22 31 - 38
18:00 Tamási KC - BBSC Balatonboglár 28 - 26
2019. december 8. vasárnap
15:00 Veszprém Pannon SE - TUNGSRAM SE 33 - 25
18:00 Tolna KC - Szekszárdi FGKC 13 - 41
2020. február 7. péntek
18:00 Hévízi SK - Siófok KTC KFT U22 29 - 37
18:00 PEAC - Tolna KC 32 - 27
2020. február 8. szombat
16:00 Tamási KC - Bajnok DSE Nemesvámos 21 - 23
17:00 Marcali VSZSE - Kozármisleny SE U22 31 - 27
2020. február 9. vasárnap
15:00 Veszprém Pannon SE - BBSC Balatonboglár 39 - 19
16:00 Szekszárdi FGKC - TUNGSRAM SE 41 - 18
2020. február 15. szombat
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon SE 33 - 27
15:00 PEAC - Marcali VSZSE 29 - 23
15:30 Kozármisleny SE U22 - Hévízi SK 31 - 29
16:00 TUNGSRAM SE - Tolna KC 22 - 23
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Tamási KC 36 - 19
2020. február 16. vasárnap
14:00 BBSC Balatonboglár - Szekszárdi FGKC 30 - 36
2020. február 22. szombat
16:00 Tamási KC - Kozármisleny SE U22 23 - 35
17:00 Marcali VSZSE - Tolna KC 29 - 24
2020. február 23. vasárnap
14:00 TUNGSRAM SE - BBSC Balatonboglár 28 - 30
14:00 Hévízi SK - PEAC 29 - 33
15:00 Szekszárdi FGKC - Bajnok DSE Nemesvámos 32 - 21
15:00 Veszprém Pannon SE - Siófok KTC KFT U22 32 - 44
2020. február 29. szombat
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - TUNGSRAM SE 29 - 25
15:00 PEAC - Tamási KC 43 - 22
15:30 Kozármisleny SE U22 - Veszprém Pannon SE 29 - 29
16:00 Siófok KTC KFT U22 - Szekszárdi FGKC 35 - 28
17:00 Marcali VSZSE - Hévízi SK 24 - 23
18:00 Tolna KC - BBSC Balatonboglár 23 - 19
2020. március 4. szerda
16:00 TUNGSRAM SE - Siófok KTC KFT U22 28 - 44
2020. március 7. szombat
11:00 BBSC Balatonboglár - Bajnok DSE Nemesvámos 37 - 17
12:00 Hévízi SK - Tolna KC 25 - 25
16:00 Tamási KC - Marcali VSZSE 23 - 26
2020. március 8. vasárnap
15:00 Veszprém Pannon SE - PEAC 28 - 29
15:00 Szekszárdi FGKC - Kozármisleny SE U22 31 - 20
2020. március 11. szerda
18:00 Siófok KTC KFT U22 - BBSC Balatonboglár 38 - 27
2020. március 13. péntek
PEAC - Szekszárdi FGKC
16:30 Kozármisleny SE U22 - TUNGSRAM SE 26 - 27
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Siófok KTC KFT U22 17 16 0 1 620 462 158 32
2. PEAC 16 14 0 2 539 417 122 28
3. Szekszárdi FGKC 16 13 0 3 505 365 140 26
4. Bajnok DSE Nemesvámos 16 10 0 6 460 447 13 20
5. Veszprém Pannon SE 16 9 1 6 515 445 70 19
6. Marcali VSZSE 16 9 0 7 436 450 -14 18
7. Kozármisleny SE U22 17 7 1 9 474 466 8 15
8. BBSC Balatonboglár 17 5 0 12 490 513 -23 10
9. Tolna KC 16 4 1 11 375 508 -133 9
10. Tamási KC 16 4 0 12 357 488 -131 8
11. Hévízi SK 16 3 1 12 394 463 -69 7
12. TUNGSRAM SE 17 2 0 15 397 538 -141 4
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS ANNA Veszprém Pannon SE 155 16
2. CSAJKÓ ELIZA Tolna KC 135 16
3. FEHÉR TÍMEA Szekszárdi FGKC 135 16
4. SZÖLLŐSI FLÓRA BBSC Balatonboglár 134 16
5. ZVOLENSZKY NÓRA TUNGSRAM SE 134 16
6. WALD KÍRA Siófok KTC KFT U22 133 16
7. HORVÁTH VIRGINIA PEAC 128 17
8. VIDA CSENGE Bajnok DSE Nemesvámo 128 15
9. NAGY SZILVIA Szekszárdi FGKC 124 16
10. GULYÁS LENKE Tamási KC 116 16
11. NÉMETH KRISZTA Veszprém Pannon SE 113 16
12. DOMBÓVÁRI DÓRA Marcali VSZSE 112 16
13. JUHÁSZ FANNI Siófok KTC KFT U22 109 17
14. TAKÁCS BIANKA Veszprém Pannon SE 105 15
15. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE U22 97 16
16. MIHÁLYI FANNI BBSC Balatonboglár 92 16
17. RÉB FANNI PEAC 83 17
18. LAPOS LAURA Siófok KTC KFT U22 79 16
19. PÓCZIK KATA Siófok KTC KFT U22 79 16
20. HOLCZBAUER ZSÓFIA Hévízi SK 75 16
21. URBÁN EDINA Marcali VSZSE 73 15
22. BURGHARDT VICTORIA Hévízi SK 72 16
23. LENGYELFALUSY VIVIEN Tolna KC 68 15
24. KANYÓ VIKTÓRIA PEAC 65 17
25. SCHMIDT NIKOLETT Tamási KC 62 13
26. KREUTZ KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 60 16
27. BÍRÓ FANNI Szekszárdi FGKC 59 16
28. GÁL DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 58 16
29. HORVÁTH IVETT ANNA Hévízi SK 58 15
30. SZABADI SZIMONETTA Marcali VSZSE 58 14
31. HÁMORI RÉKA PEAC 54 17
32. KOCSIS BETTINA BBSC Balatonboglár 54 13
33. POTONJAC ANA MARIA PEAC 54 16
34. BÁRDIÓ ZSÓFIA Siófok KTC KFT U22 53 17
35. GYÁNÓ KINGA BBSC Balatonboglár 52 16
36. KAPÁS TEKLA Szekszárdi FGKC 52 16
37. REISCH GABRIELLA Szekszárdi FGKC 51 10
38. SZIVA-BALOGH PIROSKA Marcali VSZSE 50 15
39. HORVÁTH PETRA Tamási KC 48 7
40. SZABÓ PANNA BBSC Balatonboglár 13 4 48 10
Kozármisleny SE U22 35 6
41. HERMAN NIKOLETT TUNGSRAM SE 47 16
42. DUZSIK NIKOLETT Marcali VSZSE 46 16
43. PENZER KATA Hévízi SK 46 16
44. BURGHARDT LUKRÉCIA Hévízi SK 45 10
45. GAÁL DORINA Bajnok DSE Nemesvámo 45 16
46. JANZSÓ DOMINIKA TUNGSRAM SE 45 16
47. GASCHLER DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 44 12
48. DÉZSI FANNI Kozármisleny SE U22 43 16
49. GAÁL VIRÁG Marcali VSZSE 43 13
50. PÁSZTOR FANNI Tolna KC 43 16
51. SALAMON CSILLA Tamási KC 42 15
52. SZMODICS VERONIKA TUNGSRAM SE 42 17
53. FICSOR NÓRA Siófok KTC KFT U22 41 15
54. KADLICSEK ZEA Siófok KTC KFT U22 41 15
55. LOZSI ANNA Veszprém Pannon SE 39 15
56. BUZÁS DOROTTYA Hévízi SK 38 15
57. TÓTH BARBARA Szekszárdi FGKC 38 16
58. MAURER KINGA Bajnok DSE Nemesvámo 37 15
59. SZMODICS DÓRA TUNGSRAM SE 36 17
60. ACSAI SAROLTA Kozármisleny SE U22 35 15
61. JUHÁSZ GRÉTA ÉVA BBSC Balatonboglár 35 4
62. KOVARSZKI BEATRIX Marcali VSZSE 35 16
63. KOZSÁN VIVIEN Kozármisleny SE U22 35 14
64. GÁL DÓRA Tolna KC 34 7
65. REGOVICS VILHELMINA Veszprém Pannon SE 32 14
66. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE U22 31 17
67. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE U22 30 17
68. KUN BOGLÁRKA Veszprém Pannon SE 30 16
69. KOVÁCS BOGLÁRKA VIRÁG TUNGSRAM SE 29 11
70. NEMES LAURA Kozármisleny SE U22 29 8
71. LUJBER NIKOLETT BBSC Balatonboglár 27 16
72. BORSI BIANKA Hévízi SK 26 15
73. FARKAS ESZTER Tamási KC 26 15
74. OBENDORF VANDA Kozármisleny SE U22 26 11
75. GYENIS PATRÍCIA PEAC 25 9
76. VÉGH VIKTÓRIA Veszprém Pannon SE 25 14
77. NÉMETH IMOLA BBSC Balatonboglár 24 5
78. HORVÁTH ZSÓFIA PEAC 23 17
79. MOLNÁR-STEINER ÉVA Tolna KC 22 15
80. RACZKÓ PETRA TUNGSRAM SE 22 15
81. KATONA-KISS ERZSÉBET BBSC Balatonboglár 21 9
82. LÁSZLÓ KINGA Tolna KC 21 16
83. SCHMIDT INGRID PEAC 21 13
84. SCHMAL PETRA PEAC 20 17
85. BALOGH HANGA Siófok KTC KFT U22 19 9
86. NÉMET ESZTER Siófok KTC KFT U22 19 14
87. ROSENBERGER RITA PEAC 19 17
88. SZMACSKA LILIANA Tolna KC 19 16
89. ZENTE EDINA ANNA Bajnok DSE Nemesvámo 19 14
90. BÁCSALMÁSI BLANKA Kozármisleny SE U22 18 14
91. BALÁZS KITTI Szekszárdi FGKC 18 12
92. GYENIS DORKA PEAC 18 11
93. SÁRI JÚLIA Bajnok DSE Nemesvámo 18 11
94. TÓTH JÁZMIN Siófok KTC KFT U22 18 16
95. TAKÁCS KITTI Tamási KC 17 16
96. CSIVRE VIKTÓRIA TUNGSRAM SE 16 17
97. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE U22 16 15
98. MENYHEI RÉKA Kozármisleny SE U22 16 11
99. POCSAY ESZTER Kozármisleny SE U22 16 4
100. SZILÁGYI VERONIKA Bajnok DSE Nemesvámo 16 10
101. PELYVA ZSANETT Siófok KTC KFT U22 15 13
102. TILLMANN RÉKA Tamási KC 15 14
103. MENYHEI CSENGE Kozármisleny SE U22 14 8
104. SZABÓ KRISZTINA Bajnok DSE Nemesvámo 14 4
105. ANCIL FANNI Kozármisleny SE U22 13 9
106. IZSÁK ADÉL Tolna KC 13 12
107. MEGYERI ZSÓFIA Marcali VSZSE 12 16
108. AMBRUS KINGA KLAUDIA Szekszárdi FGKC 11 15
109. MÁJ MÓNIKA BBSC Balatonboglár 11 11
110. SEEMANN KATALIN Tamási KC 11 16
111. FEKETE ALEXANDRA PEAC 10 3
112. HORVÁTH LAURA Hévízi SK 10 5
113. NOVIKOVA ROMINA Hévízi SK 10 10
114. ORSÓS ALEXANDRA TUNGSRAM SE 10 2
115. SZÁSZ KÁRMEN BBSC Balatonboglár 10 17
116. LESTÁR BLANKA Bajnok DSE Nemesvámo 9 8
117. BALOGH BLANKA Hévízi SK 8 10
118. MAJSAI-SIPOS ÁGNES ÉVA Tolna KC 8 3
119. RIBÁNYI LUCA Tamási KC 8 16
120. DOBSZAI CSENGE Kozármisleny SE U22 7 14
121. GOTTHÁRD KATALIN BBSC Balatonboglár 7 15
122. KONKOLY EDIT Tolna KC 7 5
123. SZALAI JÁZMIN TUNGSRAM SE 7 16
124. CZISZER LIZA Veszprém Pannon SE 6 14
125. HORVÁTH VANESSA PEAC 6 16
126. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 6 14
127. RÉTI KLAUDIA EVELIN Kozármisleny SE U22 6 7
128. FERI DANIELLA Szekszárdi FGKC 5 16
129. KERTÉSZ MÓNIKA Siófok KTC KFT U22 5 11
130. LÉGRÁDI EMESE Marcali VSZSE 5 16
131. NOVÁK LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 5 5
132. VÁGÓ MARIETTA Hévízi SK 5 5
133. GULYÁS RÉKA BBSC Balatonboglár 4 13
134. KÖVESDI ZSUZSANNA Tamási KC 4 7
135. LEITNER DORINA Kozármisleny SE U22 4 1
136. PAPP VIVIEN BBSC Balatonboglár 4 6
137. RUDOLF ADÉL FRANCISKA PEAC 4 9
138. CZECHMEISTER BOGLÁRKA Siófok KTC KFT U22 3 12
139. CZISZER LAURA Veszprém Pannon SE 3 8
140. DAINESE JENNIFER Bajnok DSE Nemesvámo 3 5
141. DOMSA ÉVA Tolna KC 3 10
142. IZSÁK ANNA Tamási KC 3 13
143. NYAKAS EMESE TUNGSRAM SE 3 15
144. SZEKERES KINGA Veszprém Pannon SE 3 5
145. SZOLNOKI NÓRA Szekszárdi FGKC 3 12
146. TÓT KÍRA FANNI Siófok KTC KFT U22 3 9
147. VÁRADI ZSÓFIA Kozármisleny SE U22 3 2
148. VINCZE ORSOLYA PEAC 3 3
149. BENCZE DÓRA Szekszárdi FGKC 2 15
150. BORSOS DORA Bajnok DSE Nemesvámo 2 9
151. FLISZÁR PANNA DOROTTYA Siófok KTC KFT U22 2 13
152. GAJAI GRÉTA Tolna KC 2 11
153. JANZSÓ DANIELLA TUNGSRAM SE 2 1
154. KEMÉNY HANNA PEAC 2 3
155. KOVÁCS KRISZTINA Veszprém Pannon SE 2 3
156. NAGY PATRÍCIA Veszprém Pannon SE 2 15
157. NÉMETH ZSÓKA Marcali VSZSE 2 13
158. PERVEIN ORSOLYA KATA TUNGSRAM SE 2 2
159. TÓTH ALEXANDRA Bajnok DSE Nemesvámo 2 5
160. VERB VIOLA BBSC Balatonboglár 2 15
161. VIDAKOVIC NEVENA PEAC 2 3
162. ANDOR NINA OLÍVIA TUNGSRAM SE 1 16
163. BARTÓK KLAUDIA PEAC 1 2
164. BINECZ MERCÉDESZ Hévízi SK 1 3
165. FÖLKER LAURA Tamási KC 1 5
166. JÁNOS FRUZSINA Tamási KC 1 16
167. KOÓSZ EVELIN Siófok KTC KFT U22 1 1
168. LEIN ANIKÓ TUNGSRAM SE 1 4
169. NAGY SÁRA Tamási KC 1 13
170. PALACZKI LILLA LAURA PEAC 1 5
171. PINTÉR MARIANN Tamási KC 1 4
172. SÁKOVICS BETTINA Tamási KC 1 16
173. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 1 16
174. AGÓCS ALEXANDRA Tolna KC 0 4
175. BÁN FARKAS DOROTTYA Hévízi SK 0 16
176. BARKÓCZI VALENTINA Tamási KC 0 5 0 7
Tolna KC 0 2
177. BARTÓK EVELIN PEAC 0 4
178. BOCSKOR ANNA Kozármisleny SE U22 0 13
179. BODNÁR MIKOLT Veszprém Pannon SE 0 8
180. BORBÉLY BORI Marcali VSZSE 0 5
181. BÖDÖR SZILVIA Marcali VSZSE 0 14
182. CSAPÓ KINCSŐ Siófok KTC KFT U22 0 16
183. CSISZÁR REBEKA ZOÉ TUNGSRAM SE 0 17
184. CSIVRE ENIKŐ TUNGSRAM SE 0 17
185. FONYÓDI EMESE BBSC Balatonboglár 0 17
186. FORSTER ADÉL Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
187. FÜZESI RITA PEAC 0 13
188. HAJÓS PETRA BBSC Balatonboglár 0 11
189. HENNEL BORA Marcali VSZSE 0 4
190. HIBÁCSKA BLANKA BBSC Balatonboglár 0 4
191. HOLCZER ZSÓFIA Hévízi SK 0 2
192. HORÁK HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 14
193. HORVÁTH NIKOLETTA Veszprém Pannon SE 0 2
194. IPKOVICH ESZTER Veszprém Pannon SE 0 6
195. KÁLOVICS ESZTER TUNGSRAM SE 0 1
196. KASZIBA BARBARA Kozármisleny SE U22 0 1
197. KONCZ JANKA BOGLÁRKA Veszprém Pannon SE 0 15
198. KONDOR VIVIEN Bajnok DSE Nemesvámo 0 3
199. KOVÁCS DÓRA TUNGSRAM SE 0 14
200. KUBINA MOLLI BBSC Balatonboglár 0 1
201. KUTASI SÁRA Szekszárdi FGKC 0 14
202. KUTI MELITTA Marcali VSZSE 0 5
203. LÁZÁR RÉKA Hévízi SK 0 2
204. LÉNÁRT ESZTER Tolna KC 0 15
205. MAGYAR SÁRA Veszprém Pannon SE 0 13
206. MENYHÁRT ZORKA AJSA BBSC Balatonboglár 0 13
207. MISTINA FANNI Siófok KTC KFT U22 0 17
208. MOLNÁR ANNA Hévízi SK 0 16
209. NAGY ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 0 14
210. NÉMETH ORSOLYA Kozármisleny SE U22 0 5
211. NYIRI KLAUDIA BBSC Balatonboglár 0 2
212. ORBÁN LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 14
213. PETE ZSANNA Veszprém Pannon SE 0 8
214. PFLUGER AMELITA Marcali VSZSE 0 10
215. RIKKERS KATALIN Tolna KC 0 2
216. SCHUCK DIÁNA Tolna KC 0 4
217. SÓLYOMVÁRI CSENGE PEAC 0 9
218. SOMOGYVÁRI ESZTER PEAC 0 2
219. SZABÓ ANDREA Tolna KC 0 3
220. SZABÓ LUCA BBSC Balatonboglár 0 3
221. SZABÓ SÁRA Tolna KC 0 3
222. SZÉP ESZTER Tamási KC 0 6
223. SZMERK LARA ANNA TUNGSRAM SE 0 3
224. SZVOBODA SZELINA Marcali VSZSE 0 13
225. TAKÁCS KATA Siófok KTC KFT U22 0 1
226. TANCZ KINGA Tolna KC 0 11
227. TANCSA ZSUZSANNA Tolna KC 0 2
228. TELKES ÉVA REBEKA Marcali VSZSE 0 3
229. TERENYI BIANKA Veszprém Pannon SE 0 1
230. TÓTH BOGLÁRKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
231. TÓTH VIKTÓRIA CINTIA TUNGSRAM SE 0 17
232. TÓTIK LORETTA Bajnok DSE Nemesvámo 0 14
233. UJHELYI HETTI Veszprém Pannon SE 0 8
234. VARGA ESZTER Veszprém Pannon SE 0 14
235. VARGA GABRIELLA Kozármisleny SE U22 0 1
236. VASKÓ JÚLIA PEAC 0 17
237. VUKMANN VIKTÓRIA Kozármisleny SE U22 0 14
238. WICHMANN VIVIEN Kozármisleny SE U22 0 16
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó