Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
NB I/B női felnőtt-Nyugat
2020. szeptember 12. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Rinyamenti KC SE 25 - 21
16:00 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKK 28 - 31
18:00 Kozármisleny SE - Moyra-Budaörs Handball 22 - 24
2020. szeptember 13. vasárnap
13:00 DKKA U20 - NEKA 20 - 35
16:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Csurgói NKC 28 - 25
2020. szeptember 19. szombat
18:00 Csurgói NKC - Szekszárdi FGKC 23 - 16
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Mohácsi TE 1888 20 - 21
2020. szeptember 20. vasárnap
16:00 Szentendrei NKE - Sylver OPS SzombathelyU20 27 - 21
18:00 Moyra-Budaörs Handball - DKKA U20 34 - 22
2020. szeptember 26. szombat
18:00 Mohácsi TE 1888 - Csurgói NKC 24 - 24
2020. szeptember 27. vasárnap
11:00 Győri Audi ETO KC U20 - Moyra-Budaörs Handball 24 - 31
13:00 DKKA U20 - Rinyamenti KC SE 23 - 28
17:00 Szekszárdi FGKC - Sylver OPS SzombathelyU20 25 - 26
18:00 Kozármisleny SE - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 27
2020. október 2. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Kozármisleny SE 25 - 22
2020. október 9. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Győri Audi ETO KC U20 25 - 35
2020. október 10. szombat
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - DKKA U20 32 - 20
2020. október 11. vasárnap
15:00 Szekszárdi FGKC - Szentendrei NKE 33 - 26
18:00 Csurgói NKC - Kozármisleny SE 26 - 29
2020. október 16. péntek
18:45 Gárdony-Pázmánd NKK - Győri Audi ETO KC U20 25 - 27
2020. október 17. szombat
13:00 DKKA U20 - Csurgói NKC 23 - 27
16:00 Mohácsi TE 1888 - Szekszárdi FGKC 29 - 18
18:00 Szentendrei NKE - Moyra-Budaörs Handball 25 - 27
2020. október 24. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Szentendrei NKE 31 - 26
18:30 Gárdony-Pázmánd NKK - NEKA 21 - 25
2020. október 25. vasárnap
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - DKKA U20 29 - 25
16:00 Szekszárdi FGKC - Kozármisleny SE 22 - 32
2020. október 31. szombat
15:00 Kozármisleny SE - Sylver OPS SzombathelyU20 33 - 21
2020. november 8. vasárnap
13:00 DKKA U20 - Szekszárdi FGKC 23 - 34
2020. november 14. szombat
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - NEKA 29 - 26
2020. november 20. péntek
18:00 NEKA - Szekszárdi FGKC 18 - 26
2020. november 28. szombat
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Rinyamenti KC SE 39 - 26
16:00 Mohácsi TE 1888 - NEKA 18 - 29
2020. december 4. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Szekszárdi FGKC 34 - 23
18:00 NEKA - Kozármisleny SE 25 - 19
2020. december 6. vasárnap
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Mohácsi TE 1888 30 - 23
2020. december 10. csütörtök
18:00 NEKA - Rinyamenti KC SE 31 - 29
2021. január 23. szombat
11:00 DKKA U20 - Szentendrei NKE 32 - 22
2021. január 30. szombat
14:45 Szentendrei NKE - Rinyamenti KC SE 29 - 29
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Gárdony-Pázmánd NKK 27 - 16
2021. február 6. szombat
13:00 DKKA U20 - Kozármisleny SE 27 - 37
18:00 NEKA - Moyra-Budaörs Handball 17 - 26
18:00 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC U20 29 - 27
2021. február 7. vasárnap
11:00 Szentendrei NKE - Gárdony-Pázmánd NKK 25 - 21
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Mohácsi TE 1888 26 - 23
2021. február 12. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Mohácsi TE 1888 25 - 25
2021. február 13. szombat
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szekszárdi FGKC 30 - 25
18:00 Csurgói NKC - Sylver OPS SzombathelyU20 31 - 33
2021. február 14. vasárnap
11:00 Szentendrei NKE - Győri Audi ETO KC U20 23 - 23
15:30 NEKA - DKKA U20 30 - 27
16:00 Moyra-Budaörs Handball - Kozármisleny SE 28 - 25
2021. február 18. csütörtök
14:30 Győri Audi ETO KC U20 - NEKA 25 - 27
2021. február 20. szombat
13:00 DKKA U20 - Moyra-Budaörs Handball 20 - 31
16:00 Mohácsi TE 1888 - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 18
18:00 Kozármisleny SE - Rinyamenti KC SE 27 - 17
2021. február 21. vasárnap
17:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Szentendrei NKE 30 - 27
2021. február 26. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - DKKA U20 31 - 23
2021. február 27. szombat
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Szekszárdi FGKC 32 - 28
16:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC U20 32 - 27
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Kozármisleny SE 21 - 26
2021. február 28. vasárnap
16:00 NEKA - Szentendrei NKE 37 - 22
18:00 Csurgói NKC - Mohácsi TE 1888 26 - 18
2021. március 6. szombat
11:00 Szentendrei NKE - Szekszárdi FGKC 20 - 23
15:00 DKKA U20 - Gárdony-Pázmánd NKK 20 - 31
16:45 Moyra-Budaörs Handball - NEKA 33 - 24
18:00 Kozármisleny SE - Csurgói NKC 23 - 21
2021. március 12. péntek
17:00 NEKA - Csurgói NKC 32 - 29
2021. március 13. szombat
18:00 Rinyamenti KC SE - Gárdony-Pázmánd NKK 23 - 24
2021. március 14. vasárnap
18:00 Szekszárdi FGKC - Moyra-Budaörs Handball 21 - 29
2021. március 19. péntek
18:30 Csurgói NKC - Moyra-Budaörs Handball 24 - 26
2021. március 20. szombat
16:00 Kozármisleny SE - Mohácsi TE 1888 24 - 19
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Sylver OPS SzombathelyU20 23 - 26
2021. március 21. vasárnap
18:00 Szekszárdi FGKC - Csurgói NKC 34 - 26
2021. március 26. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - NEKA 29 - 27
2021. március 27. szombat
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Szentendrei NKE 30 - 22
2021. március 28. vasárnap
Győri Audi ETO KC U20 - Gárdony-Pázmánd NKK elhalasztva
14:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Kozármisleny SE 24 - 30
18:00 Csurgói NKC - DKKA U20 32 - 20
18:00 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 1888 27 - 30
2021. április 1. csütörtök
18:00 Rinyamenti KC SE - Csurgói NKC 22 - 24
2021. április 3. szombat
15:00 Győri Audi ETO KC U20 - Mohácsi TE 1888 27 - 30
16:00 Moyra-Budaörs Handball - Sylver OPS SzombathelyU20 35 - 29
18:00 Kozármisleny SE - Szentendrei NKE 33 - 22
2021. április 7. szerda
17:00 Rinyamenti KC SE - Moyra-Budaörs Handball 29 - 31
2021. április 10. szombat
Szentendrei NKE - Mohácsi TE 1888 elhalasztva
11:00 DKKA U20 - Sylver OPS SzombathelyU20 27 - 29
15:00 NEKA - Gárdony-Pázmánd NKK 28 - 21
18:00 Kozármisleny SE - Szekszárdi FGKC 28 - 25
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Rinyamenti KC SE 31 - 24
2021. április 11. vasárnap
12:00 Győri Audi ETO KC U20 - Csurgói NKC 29 - 29
2021. április 14. szerda
15:00 Mohácsi TE 1888 - Sylver OPS SzombathelyU20 24 - 27
2021. április 17. szombat
14:00 Szentendrei NKE - Csurgói NKC
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Rinyamenti KC SE
2021. április 18. vasárnap
17:00 Mohácsi TE 1888 - DKKA U20
2021. április 20. kedd
16:45 Szentendrei NKE - NEKA
2021. április 23. péntek
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Moyra-Budaörs Handball
2021. április 24. szombat
13:00 Rinyamenti KC SE - Szentendrei NKE
16:00 Mohácsi TE 1888 - Kozármisleny SE
18:00 Csurgói NKC - NEKA
18:00 Szekszárdi FGKC - DKKA U20
2021. április 25. vasárnap
14:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Győri Audi ETO KC U20
2021. április 30. péntek
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Csurgói NKC
2021. május 1. szombat
13:00 DKKA U20 - Mohácsi TE 1888
14:45 Szentendrei NKE - Kozármisleny SE
17:00 NEKA - Sylver OPS SzombathelyU20
2021. május 2. vasárnap
11:00 Győri Audi ETO KC U20 - Szekszárdi FGKC
2021. május 5. szerda
19:00 Győri Audi ETO KC U20 - Szentendrei NKE
2021. május 7. péntek
18:30 Csurgói NKC - Rinyamenti KC SE
2021. május 8. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Győri Audi ETO KC U20
18:00 Szekszárdi FGKC - NEKA
18:00 Kozármisleny SE - DKKA U20
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Szentendrei NKE
2021. május 9. vasárnap
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Moyra-Budaörs Handball
2021. május 11. kedd
18:30 Csurgói NKC - Győri Audi ETO KC U20
2021. május 13. csütörtök
15:00 NEKA - Győri Audi ETO KC U20
2021. május 14. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Sylver OPS SzombathelyU20
2021. május 15. szombat
16:00 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC U20
17:00 Csurgói NKC - Gárdony-Pázmánd NKK
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Szekszárdi FGKC
2021. május 16. vasárnap
11:00 Szentendrei NKE - DKKA U20
18:00 NEKA - Mohácsi TE 1888
2021. május 19. szerda
15:30 Győri Audi ETO KC U20 - Sylver OPS SzombathelyU20
2021. május 22. szombat
11:00 Győri Audi ETO KC U20 - DKKA U20
16:00 Mohácsi TE 1888 - Moyra-Budaörs Handball
18:00 Kozármisleny SE - NEKA
2021. május 23. vasárnap
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Gárdony-Pázmánd NKK
17:00 Csurgói NKC - Szentendrei NKE
18:00 Szekszárdi FGKC - Rinyamenti KC SE
2021. május 29. szombat
15:00 Győri Audi ETO KC U20 - Rinyamenti KC SE
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Csurgói NKC
2021. június 5. szombat
15:00 Győri Audi ETO KC U20 - Kozármisleny SE
2021. június 9. szerda
16:00 DKKA U20 - Győri Audi ETO KC U20
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Moyra-Budaörs Handball 17 17 0 0 505 394 111 34
2. Sylver OPS SzombathelyU20 16 12 0 4 449 435 14 24
3. Kozármisleny SE 16 11 0 5 434 374 60 22
4. NEKA 15 10 0 5 411 374 37 20
5. Mohácsi TE 1888 15 7 2 6 364 368 -4 16
6. Csurgói NKC 14 5 2 7 367 357 10 12
7. Gárdony-Pázmánd NKK 15 6 0 9 361 369 -8 12
8. Rinyamenti KC SE 16 5 2 9 417 439 -22 12
9. Szekszárdi FGKC 17 6 0 11 437 464 -27 12
10. Győri Audi ETO KC U20 9 2 2 5 244 251 -7 6
11. Szentendrei NKE 13 2 2 9 316 370 -54 6
12. DKKA U20 15 1 0 14 352 462 -110 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SCHNEIDER ÉVA Csurgói NKC 109 14
2. HEGEDÜS DOROTTYA Rinyamenti KC SE 103 16
3. SZABÓ JANKA Szekszárdi FGKC 93 17
4. KOVÁCS DORINA Rinyamenti KC SE 86 16
5. PŐDÖR REBEKA Sylver OPS Szombathe 84 14
6. POLICS TÍMEA Kozármisleny SE 82 15
7. PŐDÖR BLANKA Sylver OPS Szombathe 77 13
8. BECSÉRI KITTI Gárdony-Pázmánd NKK 73 14
9. PALOTÁS FANNI Moyra-Budaörs Handba 73 17
10. CSAJKÓ ELIZA Szekszárdi FGKC 69 12
11. VUKCEVIC SARA Csurgói NKC 67 14
12. NAGY SZILVIA Szekszárdi FGKC 62 17
13. SCHEFFER ZSANETT Kozármisleny SE 62 12
14. HORVÁTH ANNA Sylver OPS Szombathe 61 14
15. RÁCZ RÉKA Szentendrei NKE 59 13
16. KAPÁS TEKLA Szekszárdi FGKC 58 17
17. PÁLOS-BOGNÁR BARBARA Moyra-Budaörs Handba 58 16
18. KALÓ ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 57 13
19. SZABADFI ÁGNES Moyra-Budaörs Handba 54 17
20. TAKÁCS INEZ Csurgói NKC 54 14
21. GHETU ANDREA Rinyamenti KC SE 51 16
22. PÁL ESZTER DKKA U20 51 13
23. PÓCZIK KATA Rinyamenti KC SE 51 16
24. VÖRÖS SZIMONETTA Gárdony-Pázmánd NKK 51 14
25. HORVÁTH LAURA Moyra-Budaörs Handba 50 16
26. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 1888 50 12
27. HORVÁTH PETRA NEKA 48 15
28. UHRIN LILI NEKA 46 14
29. KANYÓ VIKTÓRIA Mohácsi TE 1888 45 13
30. ZSIGMOND VIVIEN Moyra-Budaörs Handba 45 17
31. BŰCS VIVIEN Szentendrei NKE 43 13
32. FODOR NESZTA DKKA U20 43 10
33. KERINGER KLAUDIA Szekszárdi FGKC 43 17
34. WALD KÍRA Sylver OPS Szombathe 43 10
35. SCHAFFER ÉVA Kozármisleny SE 41 15
36. HORNYÁK ÁGNES Moyra-Budaörs Handba 40 17
37. VILÁGOS DIÁNA Győri Audi ETO KC U 40 7
38. KAPOSVÁRI ANITA Szekszárdi FGKC 39 17
39. ORELL BETTINA Csurgói NKC 39 13
40. PADOS MÓNIKA Gárdony-Pázmánd NKK 39 12
41. SZALAI-SZITA KATALIN Moyra-Budaörs Handba 39 12
42. TOBAK LUCA Kozármisleny SE 39 16
43. TÖRÖK REBEKA Sylver OPS Szombathe 39 15
44. BREZOVSZKY FIÓNA Rinyamenti KC SE 38 16
45. HAMUTH LILI VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKK 38 15
46. KISKARTALI ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 38 14
47. KULCSÁR DOROTTYA RIA Sylver OPS Szombathe 38 15
48. MARKOVICS REBEKA Kozármisleny SE 37 15
49. GYŐRI VIKTÓRIA Sylver OPS Szombathe 36 16
50. VÍGH PATRÍCIA Szentendrei NKE 35 5
51. BOZSOVICS RITA Mohácsi TE 1888 33 12
52. GAYLHOFFER ILDIKÓ Szentendrei NKE 33 12
53. CZUCZU FRIDA Gárdony-Pázmánd NKK 32 14
54. CSEKŐ BRIGITTA Győri Audi ETO KC U 32 8
55. HORNYÁK BERNADETT Kozármisleny SE 32 15
56. NAGY ADRIENN Gárdony-Pázmánd NKK 32 14
57. SZEMMELROCK DÓRA Kozármisleny SE 31 12
58. FORGÁCS VIKTÓRIA PATRÍCIA Sylver OPS Szombathe 30 16
59. GRÉNUS GRÉTA Kozármisleny SE 30 14
60. HUSTI HANNA DKKA U20 25 6 30 11
Moyra-Budaörs Handba 5 5
61. KOCSIS BETTINA NEKA 30 6
62. LENGYELFALUSY VIVIEN Szekszárdi FGKC 30 16
63. SZABÓ ANNA NEKA 30 13
64. TÓTH KRISZTINA KATALIN Győri Audi ETO KC U 30 9
65. SZTANÓ KINCSŐ DKKA U20 29 15
66. TAKÁCS KRISZTINA Mohácsi TE 1888 29 14
67. FARKAS JÚLIA Győri Audi ETO KC U 28 9
68. MATUCZA GABRIELLA DKKA U20 28 15
69. NAGY LAURA NEKA 27 13
70. VÁRTOK TAMARA NEKA 27 10
71. FEKETE ALEXANDRA Rinyamenti KC SE 26 16
72. HAHNER DÓRA Mohácsi TE 1888 26 14
73. KAJDON BLANKA NEKA 26 5
74. JOVOVITY JOVANA DKKA U20 20 2 24 4
Moyra-Budaörs Handba 4 2
75. TÓTH LILLA Csurgói NKC 24 13
76. ANTAL ANETT Rinyamenti KC SE 23 16
77. LENGYEL ESZTER Győri Audi ETO KC U 23 8
78. LUKOVICS BOGLÁRKA ÁGNES Szentendrei NKE 23 13
79. VARGA EMÍLIA NEKA 23 13
80. VARJAS LARA DKKA U20 23 9
81. FARKAS TEKLA Szentendrei NKE 22 13
82. GALKÓ LAURA DKKA U20 14 7 22 12
Moyra-Budaörs Handba 8 5
83. GULYÁS LENKE Szekszárdi FGKC 22 17
84. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC U 22 3
85. LINDER LUCA Kozármisleny SE 22 15
86. SMID ESZTER Moyra-Budaörs Handba 22 17
87. BIRTALAN-GIDAI ESZTER Szentendrei NKE 21 12
88. KOVALCSIK BIANKA NEKA 21 8
89. NÉMETH IMOLA NEKA 21 11
90. SPÁN ILDIKÓ Mohácsi TE 1888 21 11
91. BÓDI BERNADETT Moyra-Budaörs Handba 20 3
92. FEHÉR TÍMEA Mohácsi TE 1888 19 11
93. GRÜNFELDER-TÓTH ALEXANDRA Mohácsi TE 1888 19 14
94. GYŐRFFY RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 19 15
95. LAPOS LAURA Mohácsi TE 1888 19 3
96. PERCZE DZSENIFER DKKA U20 18 10
97. ZÁMORI DORINA Szentendrei NKE 18 13
98. BODÓ SZABINA Csurgói NKC 17 14
99. HOSSZU BOGLÁRKA Kozármisleny SE 17 7
100. TAKÁCS ESZTER Mohácsi TE 1888 17 14
101. TOLVAJ DORKA Szentendrei NKE 17 8
102. ÁGOSTON NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 16 15
103. TAKÁCS CECILIA DKKA U20 9 1 16 5
Moyra-Budaörs Handba 7 4
104. NAGY LAURA NEKA 15 11
105. SZŰCS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 15 13
106. TORNÓCZKY SÁRA Csurgói NKC 15 13
107. UJHÁZI PETRA VIVIEN DKKA U20 15 13
108. ULMANN BERNADETT Szentendrei NKE 15 12
109. WOTH VIKTÓRIA LILLA NEKA 15 8
110. AGÓCS ALEXANDRA DKKA U20 14 6
111. KRENNER FANNI Csurgói NKC 14 5
112. ORSÓS ALEXANDRA Csurgói NKC 14 13
113. BÁRDIÓ ZSÓFIA Rinyamenti KC SE 13 16
114. CSÍKOS LUCA NEKA 13 9
115. LOZSI ERNA Gárdony-Pázmánd NKK 13 6
116. OGONOVSZKY ESZTER Győri Audi ETO KC U 13 6
117. PAPP KITTI DKKA U20 13 15
118. SZTANKOVICS KYRA Győri Audi ETO KC U 13 7
119. BRAUN LAURA CSENGE Moyra-Budaörs Handba 12 4
120. KOVÁCS KRISZTINA DKKA U20 12 7
121. LÉRÁNT SÁRA Szentendrei NKE 12 13
122. SZABÓ TEKLA DKKA U20 12 3
123. BABAI VIVIEN NEKA 11 11
124. EKKER GITTA Moyra-Budaörs Handba 11 15
125. FARKAS JOHANNA Győri Audi ETO KC U 11 2
126. HALÁSZ BERNADETT Kozármisleny SE 11 14
127. GERENCSÉR FANNI Győri Audi ETO KC U 10 7
128. KECSKÉS NOÉMI DKKA U20 10 8
129. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE 10 14
130. MOLNÁR DOROTTYA NEKA 10 5
131. SZANDAI MARTINA Rinyamenti KC SE 10 6
132. SZOLNOKI NÓRA Szekszárdi FGKC 10 10
133. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE 10 10
134. FRANKA RAMÓNA Sylver OPS Szombathe 9 13
135. HRABOVSZKY HELGA Gárdony-Pázmánd NKK 9 15
136. JUHÁSZ FANNI Mohácsi TE 1888 9 4
137. MENTES JANKA NEKA 9 6
138. PERVEIN ORSOLYA KATA Gárdony-Pázmánd NKK 9 14
139. SOMOGYI LIZA Győri Audi ETO KC U 9 9
140. ZSEMBERI ZÓRA Sylver OPS Szombathe 9 13
141. HAJDUCH CSENGE Moyra-Budaörs Handba 8 4
142. KISS MERCÉDESZ Moyra-Budaörs Handba 8 14
143. LAKATOS PETRA NEKA 8 9
144. TEMESVÁRI NATÁLIA Sylver OPS Szombathe 8 4
145. BÉRES ESZTER Csurgói NKC 7 14
146. BIRÓ DORINA Sylver OPS Szombathe 7 6
147. DÖMSE ZITA Mohácsi TE 1888 7 8
148. HARGITAI DOROTTYA Gárdony-Pázmánd NKK 7 11
149. HORN MÓNIKA Rinyamenti KC SE 7 7
150. KALMÁR EMESE Rinyamenti KC SE 7 5
151. KOVÁCS REBECCA Szentendrei NKE 7 9
152. PÉTER PANNA DOROTTYA Kozármisleny SE 7 14
153. BENZSAY REBEKA Szentendrei NKE 6 9
154. JUHÁSZ GRÉTA ÉVA NEKA 6 1
155. JUHÁSZ KATA NEKA 6 9
156. VASS VÍTA LUCA DKKA U20 6 3
157. BOCSI SZONJA Gárdony-Pázmánd NKK 5 2
158. FARAGÓ LUCA NEKA 5 3
159. GÁL BORBÁLA KINGA DKKA U20 5 12
160. HORVÁTH IVETT ANNA Csurgói NKC 5 8
161. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 1888 5 13
162. JAKAB EMMA Mohácsi TE 1888 4 15
163. KERESZTES ELIZABET MAJA DKKA U20 4 12
164. PINTÉR KLAUDIA Szentendrei NKE 4 13
165. SZABÓ LILI ZSÓFI NEKA 4 9
166. TAKÁCS NOÉMI Győri Audi ETO KC U 4 4
167. BÁNHIDI BARBARA NEKA 3 2
168. BOGNÁR ZSANETT Szekszárdi FGKC 3 2
169. FERI DANIELLA Szekszárdi FGKC 3 6
170. HERR ZSANNA Győri Audi ETO KC U 3 9
171. BALÁZS KITTI Szekszárdi FGKC 2 2
172. BORDÁN ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 2 2
173. CSATA PANNA NEKA 2 2
174. GADÁNYI MAJA Kozármisleny SE 2 15
175. KISS LUCA Győri Audi ETO KC U 2 7
176. KORPÁCZY KAMILLA Győri Audi ETO KC U 2 8
177. KOVÁCS NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 2 6
178. LAKATOS LIZETT Sylver OPS Szombathe 2 12
179. MLINKÓ ZSÓFIA NEKA 2 2
180. NÉMETH KATA NEKA 2 15
181. RADOCHAY BEÁTA Mohácsi TE 1888 2 15
182. VAJER BLANKA Sylver OPS Szombathe 2 5
183. BÁCSALMÁSI BLANKA Kozármisleny SE 1 4
184. BENCZE DÓRA Szekszárdi FGKC 1 16
185. BERNÁTH RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 1 1
186. BOROS ANNA KLAUDIA DKKA U20 1 5
187. CSAPÓ KINCSŐ Sylver OPS Szombathe 1 3
188. HIBÁCSKA BLANKA Mohácsi TE 1888 1 15
189. JEFCSÁK RENÁTA Sylver OPS Szombathe 1 3
190. KADLICSEK ZEA Rinyamenti KC SE 1 2
191. KISS VIRÁG Csurgói NKC 1 2
192. KORONCZAI PETRA NEKA 1 1
193. KURUCZ IVETT Rinyamenti KC SE 1 6
194. MOLNÁR ZSÓFIA Győri Audi ETO KC U 1 6
195. MUHARI ADRIENN Szentendrei NKE 1 9
196. PUSZTAI PETRA Csurgói NKC 1 14
197. RÉTI KLAUDIA EVELIN Mohácsi TE 1888 1 5
198. REZNEKI FANNI EMMA Gárdony-Pázmánd NKK 1 10
199. SÁRVÁRI KRISZTINA Gárdony-Pázmánd NKK 1 1
200. SZÉP NÓRA VIKTÓRIA Moyra-Budaörs Handba 1 1
201. SZMOLEK APPOLÓNIA Sylver OPS Szombathe 1 16
202. TALAPKA CSENGE Győri Audi ETO KC U 1 9
203. TÓTH ANTÓNIA Sylver OPS Szombathe 1 2
204. ÁGOSTON LILLA NEKA 0 2
205. AMBRUS KINGA KLAUDIA Szekszárdi FGKC 0 7
206. BAKSAI BÍBORKA Szekszárdi FGKC 0 14
207. BALOGH BIBORKA Csurgói NKC 0 7
208. BARTÓK DORINA DKKA U20 0 12
209. BINÓ BOGLÁRKA Gárdony-Pázmánd NKK 0 15
210. BŐLE MAJA Moyra-Budaörs Handba 0 4
211. CHRISTE DALMA ELEONÓRA Sylver OPS Szombathe 0 14
212. DOBÁNY KITTI Sylver OPS Szombathe 0 14
213. DRUZSIN REBEKA Rinyamenti KC SE 0 15
214. FARKAS HANNA Sylver OPS Szombathe 0 12
215. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE 0 4
216. FÜRDŐS MELITTA Mohácsi TE 1888 0 6
217. GYŐRI ALEXA Győri Audi ETO KC U 0 4
218. JÓNÁS DORINA DKKA U20 0 4
219. KÁLDY LILI Szentendrei NKE 0 2
220. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 0 3
221. KÓKAI ÁGNES Szentendrei NKE 0 6
222. KOVÁCS SZÓFIA SZTELLA NEKA 0 4
223. KOZMA BOGLÁRKA Csurgói NKC 0 3
224. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE 0 9
225. KUCZI DORINA Gárdony-Pázmánd NKK 0 6
226. KUTASI SÁRA Szekszárdi FGKC 0 1
227. LAKATOS RÉKA NEKA 0 2
228. LŐRINCZ BRIGITTA Sylver OPS Szombathe 0 2
229. MAGYAR NIKOLETT Gárdony-Pázmánd NKK 0 11
230. MOLNÁR ANNA Győri Audi ETO KC U 0 5
231. NAGY ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 0 9
232. NAGY TÜNDE Szekszárdi FGKC 0 13
233. NÉMETH ORSOLYA Kozármisleny SE 0 14
234. NÉMETH ZSÓFIA Gárdony-Pázmánd NKK 0 14
235. NÉMETH ZSUZSANNA Győri Audi ETO KC U 0 2
236. PHAM LIEN ESZTER Sylver OPS Szombathe 0 1
237. SCHOLTZ ANDREA Csurgói NKC 0 5
238. SIPEKI FLÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 14
239. SIRINA IRINA NYIKOLAJEVNA Moyra-Budaörs Handba 0 1
240. SÖVÉNYI EVELIN Szentendrei NKE 0 13
241. SZABÓ LUCA NEKA 0 3
242. SZABÓ PANNA Kozármisleny SE 0 1
243. SZALAI EVELIN Rinyamenti KC SE 0 16
244. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 0 17
245. SZALMA ZITA DKKA U20 0 14
246. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE 1888 0 6
247. SZŰCS FANNI Szentendrei NKE 0 12
248. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE 1888 0 4
249. TORMA KINGA Rinyamenti KC SE 0 11
250. TÓTH BOGLÁRKA Moyra-Budaörs Handba 0 1
251. TÓTH IVETT Csurgói NKC 0 9
252. TÓTH NIKOLETT Győri Audi ETO KC U 0 4
253. VARGA FRUZSINA Rinyamenti KC SE 0 13
254. VÁRTOK RAMÓNA Moyra-Budaörs Handba 0 16
255. VERES BARBARA DKKA U20 0 6
256. VÍG VIVIEN Kozármisleny SE 0 13
257. VITOVSZKI VERONIKA Szentendrei NKE 0 5
258. WICHMANN VIVIEN Kozármisleny SE 0 1
259. ZAJ KLÁRA NEKA 0 13
260. ZÓKA-GYŐRI VIKTÓRIA Szentendrei NKE 0 3
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó