Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
NB I/B női felnőtt-Nyugat
2020. szeptember 12. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Rinyamenti KC SE 25 - 21
16:00 Szekszárdi FGKC - Gárdony-Pázmánd NKK 28 - 31
18:00 Kozármisleny SE - Moyra-Budaörs Handball 22 - 24
2020. szeptember 13. vasárnap
Győri Audi ETO KC U20 - Szentendrei NKE
13:00 DKKA U20 - NEKA 20 - 35
16:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Csurgói NKC 28 - 25
2020. szeptember 19. szombat
18:00 Csurgói NKC - Szekszárdi FGKC 23 - 16
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Mohácsi TE 1888 20 - 21
2020. szeptember 20. vasárnap
NEKA - Győri Audi ETO KC U20
16:00 Szentendrei NKE - Sylver OPS SzombathelyU20 27 - 21
18:00 Moyra-Budaörs Handball - DKKA U20 34 - 22
2020. szeptember 26. szombat
18:00 Mohácsi TE 1888 - Csurgói NKC 24 - 24
2020. szeptember 27. vasárnap
Szentendrei NKE - NEKA
11:00 Győri Audi ETO KC U20 - Moyra-Budaörs Handball 24 - 31
13:00 DKKA U20 - Rinyamenti KC SE 23 - 28
17:00 Szekszárdi FGKC - Sylver OPS SzombathelyU20 25 - 26
18:00 Kozármisleny SE - Gárdony-Pázmánd NKK 24 - 27
2020. október 2. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Kozármisleny SE 25 - 22
2020. október 9. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Győri Audi ETO KC U20 25 - 35
2020. október 10. szombat
Sylver OPS SzombathelyU20 - Mohácsi TE 1888 elhalasztva
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - DKKA U20 32 - 20
2020. október 11. vasárnap
NEKA - Moyra-Budaörs Handball elhalasztva
15:00 Szekszárdi FGKC - Szentendrei NKE 33 - 26
18:00 Csurgói NKC - Kozármisleny SE 26 - 29
2020. október 16. péntek
18:45 Gárdony-Pázmánd NKK - Győri Audi ETO KC U20 25 - 27
2020. október 17. szombat
13:00 DKKA U20 - Csurgói NKC 23 - 27
16:00 Mohácsi TE 1888 - Szekszárdi FGKC 29 - 18
18:00 Szentendrei NKE - Moyra-Budaörs Handball 25 - 27
2020. október 24. szombat
16:00 Mohácsi TE 1888 - Szentendrei NKE 31 - 26
18:30 Gárdony-Pázmánd NKK - NEKA 21 - 25
2020. október 25. vasárnap
Csurgói NKC - Győri Audi ETO KC U20 elhalasztva
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - DKKA U20 29 - 25
16:00 Szekszárdi FGKC - Kozármisleny SE 22 - 32
2020. október 31. szombat
15:00 Kozármisleny SE - Sylver OPS SzombathelyU20 33 - 21
2020. november 6. péntek
NEKA - Csurgói NKC elhalasztva
2020. november 7. szombat
Győri Audi ETO KC U20 - Sylver OPS SzombathelyU20 elhalasztva
Kozármisleny SE - Mohácsi TE 1888 elhalasztva
Szentendrei NKE - Rinyamenti KC SE elhalasztva
2020. november 8. vasárnap
Moyra-Budaörs Handball - Gárdony-Pázmánd NKK elhalasztva
13:00 DKKA U20 - Szekszárdi FGKC 23 - 34
2020. november 13. péntek
Mohácsi TE 1888 - DKKA U20 elhalasztva
Gárdony-Pázmánd NKK - Rinyamenti KC SE elhalasztva
2020. november 14. szombat
Kozármisleny SE - Szentendrei NKE elhalasztva
Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC U20 elhalasztva
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - NEKA 29 - 26
2020. november 15. vasárnap
Csurgói NKC - Moyra-Budaörs Handball elhalasztva
2020. november 20. péntek
Rinyamenti KC SE - Csurgói NKC elhalasztva
18:00 NEKA - Szekszárdi FGKC 18 - 26
2020. november 21. szombat
DKKA U20 - Kozármisleny SE elhalasztva
2020. november 22. vasárnap
Győri Audi ETO KC U20 - Mohácsi TE 1888 elhalasztva
Moyra-Budaörs Handball - Sylver OPS SzombathelyU20 elhalasztva
Szentendrei NKE - Gárdony-Pázmánd NKK elhalasztva
2020. november 27. péntek
Csurgói NKC - Gárdony-Pázmánd NKK elhalasztva
2020. november 28. szombat
DKKA U20 - Szentendrei NKE elhalasztva
Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC U20 elhalasztva
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Rinyamenti KC SE 39 - 26
16:00 Mohácsi TE 1888 - NEKA 18 - 29
2020. november 29. vasárnap
Szekszárdi FGKC - Moyra-Budaörs Handball elhalasztva
2020. december 2. szerda
Győri Audi ETO KC U20 - DKKA U20 elhalasztva
2020. december 4. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Szekszárdi FGKC 34 - 23
18:00 NEKA - Kozármisleny SE 25 - 19
2020. december 5. szombat
Gárdony-Pázmánd NKK - Sylver OPS SzombathelyU20 elhalasztva
Szentendrei NKE - Csurgói NKC elhalasztva
2020. december 6. vasárnap
18:00 Moyra-Budaörs Handball - Mohácsi TE 1888
2020. december 10. csütörtök
18:00 NEKA - Rinyamenti KC SE
2020. december 18. péntek
18:00 Rinyamenti KC SE - Moyra-Budaörs Handball
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Sylver OPS SzombathelyU20 7 5 0 2 193 187 6 10
2. Mohácsi TE 1888 6 4 1 1 148 138 10 9
3. NEKA 6 4 0 2 158 133 25 8
4. Moyra-Budaörs Handball 4 4 0 0 116 93 23 8
5. Kozármisleny SE 7 3 0 4 181 170 11 6
6. Gárdony-Pázmánd NKK 6 3 0 3 156 145 11 6
7. Rinyamenti KC SE 6 3 0 3 159 167 -8 6
8. Szekszárdi FGKC 9 3 0 6 225 242 -17 6
9. Csurgói NKC 5 2 1 2 125 120 5 5
10. Győri Audi ETO KC U20 3 2 0 1 86 81 5 4
11. Szentendrei NKE 4 1 0 3 104 112 -8 2
12. DKKA U20 7 0 0 7 156 219 -63 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. CSAJKÓ ELIZA Szekszárdi FGKC 51 9
2. PŐDÖR BLANKA Sylver OPS Szombathe 44 7
3. SCHNEIDER ÉVA Csurgói NKC 38 5
4. HEGEDÜS DOROTTYA Rinyamenti KC SE 36 6
5. NAGY SZILVIA Szekszárdi FGKC 36 9
6. POLICS TÍMEA Kozármisleny SE 34 6
7. VÍGH PATRÍCIA Szentendrei NKE 34 4
8. KAPÁS TEKLA Szekszárdi FGKC 33 9
9. KOVÁCS DORINA Rinyamenti KC SE 32 6
10. BECSÉRI KITTI Gárdony-Pázmánd NKK 31 6
11. PŐDÖR REBEKA Sylver OPS Szombathe 31 5
12. SCHEFFER ZSANETT Kozármisleny SE 29 6
13. SZABÓ JANKA Szekszárdi FGKC 29 9
14. HORVÁTH ANNA Sylver OPS Szombathe 27 6
15. PÁL ESZTER DKKA U20 27 5
16. KERINGER KLAUDIA Szekszárdi FGKC 26 9
17. PADOS MÓNIKA Gárdony-Pázmánd NKK 24 6
18. PÓCZIK KATA Rinyamenti KC SE 23 6
19. SZTANÓ KINCSŐ DKKA U20 23 7
20. VUKCEVIC SARA Csurgói NKC 23 5
21. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC U 22 3
22. HORVÁTH PETRA NEKA 21 6
23. SPÁN ILDIKÓ Mohácsi TE 1888 21 6
24. VÖRÖS SZIMONETTA Gárdony-Pázmánd NKK 21 6
25. BÓDI BERNADETT Moyra-Budaörs Handba 20 3
26. JOVOVITY JOVANA DKKA U20 20 2
27. RÁCZ RÉKA Szentendrei NKE 20 4
28. BOZSOVICS RITA Mohácsi TE 1888 19 6
29. LAPOS LAURA Mohácsi TE 1888 19 3
30. SZEMMELROCK DÓRA Kozármisleny SE 19 7
31. GHETU ANDREA Rinyamenti KC SE 18 6
32. UHRIN LILI NEKA 18 6
33. BREZOVSZKY FIÓNA Rinyamenti KC SE 17 6
34. BŰCS VIVIEN Szentendrei NKE 17 4
35. GYŐRI VIKTÓRIA Sylver OPS Szombathe 17 7
36. HOSSZU BOGLÁRKA Kozármisleny SE 17 7
37. TAKÁCS INEZ Csurgói NKC 17 5
38. LENGYELFALUSY VIVIEN Szekszárdi FGKC 16 8
39. KANYÓ VIKTÓRIA Mohácsi TE 1888 15 4
40. SCHAFFER ÉVA Kozármisleny SE 15 6
41. GALKÓ LAURA DKKA U20 14 7
42. KAJDON BLANKA NEKA 14 2
43. FEKETE ALEXANDRA Rinyamenti KC SE 13 6
44. GRÉNUS GRÉTA Kozármisleny SE 13 7
45. KALÓ ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 13 4
46. LOZSI ERNA Gárdony-Pázmánd NKK 13 6
47. NAGY ADRIENN Gárdony-Pázmánd NKK 13 6
48. NAGY LAURA NEKA 13 6
49. RITTLINGER LOTTI Mohácsi TE 1888 13 4
50. TÖRÖK REBEKA Sylver OPS Szombathe 13 6
51. BRAUN LAURA CSENGE Moyra-Budaörs Handba 12 4
52. FARKAS JÚLIA Győri Audi ETO KC U 12 3
53. GULYÁS LENKE Szekszárdi FGKC 12 9
54. HORNYÁK ÁGNES Moyra-Budaörs Handba 12 4
55. HORNYÁK BERNADETT Kozármisleny SE 12 6
56. KAPOSVÁRI ANITA Szekszárdi FGKC 12 9
57. MARKOVICS REBEKA Kozármisleny SE 12 6
58. PERCZE DZSENIFER DKKA U20 12 3
59. SZABÓ ANNA NEKA 12 4
60. SZABÓ TEKLA DKKA U20 12 3
61. VÁRTOK TAMARA NEKA 12 6
62. CZUCZU FRIDA Gárdony-Pázmánd NKK 11 5
63. FORGÁCS VIKTÓRIA PATRÍCIA Sylver OPS Szombathe 11 7
64. LENGYEL ESZTER Győri Audi ETO KC U 11 3
65. PALOTÁS FANNI Moyra-Budaörs Handba 11 4
66. VILÁGOS DIÁNA Győri Audi ETO KC U 11 3
67. WALD KÍRA Sylver OPS Szombathe 11 2
68. ZSIGMOND VIVIEN Moyra-Budaörs Handba 11 4
69. HORVÁTH LAURA Moyra-Budaörs Handba 10 3
70. KULCSÁR DOROTTYA RIA Sylver OPS Szombathe 10 6
71. NÉMETH IMOLA NEKA 10 5
72. ORELL BETTINA Csurgói NKC 10 5
73. TAKÁCS KRISZTINA Mohácsi TE 1888 10 5
74. TOBAK LUCA Kozármisleny SE 10 7
75. WOTH VIKTÓRIA LILLA NEKA 10 3
76. ÁGOSTON NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 9 6
77. GRÜNFELDER-TÓTH ALEXANDRA Mohácsi TE 1888 9 5
78. HAMUTH LILI VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKK 9 6
79. JUHÁSZ FANNI Mohácsi TE 1888 9 4
80. KOVALCSIK BIANKA NEKA 9 3
81. MATUCZA GABRIELLA DKKA U20 9 7
82. CSEKŐ BRIGITTA Győri Audi ETO KC U 8 3
83. GAYLHOFFER ILDIKÓ Szentendrei NKE 8 4
84. GYŐRFFY RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 8 6
85. LUKOVICS BOGLÁRKA ÁGNES Szentendrei NKE 8 4
86. OGONOVSZKY ESZTER Győri Audi ETO KC U 8 3
87. ORSÓS ALEXANDRA Csurgói NKC 8 5
88. TEMESVÁRI NATÁLIA Sylver OPS Szombathe 8 4
89. TORNÓCZKY SÁRA Csurgói NKC 8 4
90. TÓTH LILLA Csurgói NKC 8 5
91. UJHÁZI PETRA VIVIEN DKKA U20 8 6
92. BABAI VIVIEN NEKA 7 6
93. BÁRDIÓ ZSÓFIA Rinyamenti KC SE 7 6
94. BIRÓ DORINA Sylver OPS Szombathe 7 5
95. BIRTALAN-GIDAI ESZTER Szentendrei NKE 7 4
96. BODÓ SZABINA Csurgói NKC 7 5
97. FODOR NESZTA DKKA U20 7 4
98. FRANKA RAMÓNA Sylver OPS Szombathe 7 4
99. HAHNER DÓRA Mohácsi TE 1888 7 5
100. HALÁSZ BERNADETT Kozármisleny SE 7 6
101. PAPP KITTI DKKA U20 7 7
102. TAKÁCS ESZTER Mohácsi TE 1888 7 6
103. ZÁMORI DORINA Szentendrei NKE 7 4
104. ANTAL ANETT Rinyamenti KC SE 6 6
105. EKKER GITTA Moyra-Budaörs Handba 6 4
106. LINDER LUCA Kozármisleny SE 6 7
107. SZABADFI ÁGNES Moyra-Budaörs Handba 6 4
108. SZALAI-SZITA KATALIN Moyra-Budaörs Handba 6 4
109. SZOLNOKI NÓRA Szekszárdi FGKC 6 3
110. VASS VÍTA LUCA DKKA U20 6 3
111. BÉRES ESZTER Csurgói NKC 5 5
112. BOCSI SZONJA Gárdony-Pázmánd NKK 5 2
113. HUSTI HANNA Moyra-Budaörs Handba 5 4
114. KOCSIS BETTINA NEKA 5 1
115. MENTES JANKA NEKA 5 3
116. SZANDAI MARTINA Rinyamenti KC SE 5 3
117. TAKÁCS CECILIA Moyra-Budaörs Handba 5 3
118. FARAGÓ LUCA NEKA 4 2
119. KERESZTES ELIZABET MAJA DKKA U20 4 5
120. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE 4 6
121. LAKATOS PETRA NEKA 4 6
122. PERVEIN ORSOLYA KATA Gárdony-Pázmánd NKK 4 6
123. SMID ESZTER Moyra-Budaörs Handba 4 4
124. SOMOGYI LIZA Győri Audi ETO KC U 4 3
125. SZTANKOVICS KYRA Győri Audi ETO KC U 4 2
126. SZŰCS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 4 4
127. DÖMSE ZITA Mohácsi TE 1888 3 2
128. GÁL BORBÁLA KINGA DKKA U20 3 5
129. HRABOVSZKY HELGA Gárdony-Pázmánd NKK 3 6
130. KISS MERCÉDESZ Moyra-Budaörs Handba 3 2
131. NAGY LAURA NEKA 3 3
132. PÁLOS-BOGNÁR BARBARA Moyra-Budaörs Handba 3 3
133. SZABÓ LILI ZSÓFI NEKA 3 4
134. TÓTH KRISZTINA KATALIN Győri Audi ETO KC U 3 3
135. ZSEMBERI ZÓRA Sylver OPS Szombathe 3 6
136. BALÁZS KITTI Szekszárdi FGKC 2 2
137. BÁNHIDI BARBARA NEKA 2 1
138. CSÍKOS LUCA NEKA 2 3
139. FEHÉR TÍMEA Mohácsi TE 1888 2 3
140. FERI DANIELLA Szekszárdi FGKC 2 1
141. HORN MÓNIKA Rinyamenti KC SE 2 5
142. KISKARTALI ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 2 1
143. LÉRÁNT SÁRA Szentendrei NKE 2 4
144. PÉTER PANNA DOROTTYA Kozármisleny SE 2 7
145. VARGA EMÍLIA NEKA 2 4
146. VARJAS LARA DKKA U20 2 1
147. BOROS ANNA KLAUDIA DKKA U20 1 5
148. CSAPÓ KINCSŐ Sylver OPS Szombathe 1 3
149. HARGITAI DOROTTYA Gárdony-Pázmánd NKK 1 2
150. HERR ZSANNA Győri Audi ETO KC U 1 3
151. JEFCSÁK RENÁTA Sylver OPS Szombathe 1 3
152. JUHÁSZ KATA NEKA 1 2
153. KISS LUCA Győri Audi ETO KC U 1 3
154. KISS VIRÁG Csurgói NKC 1 2
155. KOVÁCS KRISZTINA DKKA U20 1 3
156. NÉMETH KATA NEKA 1 6
157. RÉTI KLAUDIA EVELIN Mohácsi TE 1888 1 1
158. SZMOLEK APPOLÓNIA Sylver OPS Szombathe 1 7
159. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE 1 2
160. TALAPKA CSENGE Győri Audi ETO KC U 1 3
161. TÓTH ANTÓNIA Sylver OPS Szombathe 1 2
162. ULMANN BERNADETT Szentendrei NKE 1 4
163. ÁGOSTON LILLA NEKA 0 2
164. AMBRUS KINGA KLAUDIA Szekszárdi FGKC 0 5
165. BAKSAI BÍBORKA Szekszárdi FGKC 0 8
166. BALOGH BIBORKA Csurgói NKC 0 4
167. BARTÓK DORINA DKKA U20 0 4
168. BENCZE DÓRA Szekszárdi FGKC 0 8
169. BENZSAY REBEKA Szentendrei NKE 0 2
170. BINÓ BOGLÁRKA Gárdony-Pázmánd NKK 0 6
171. CHRISTE DALMA ELEONÓRA Sylver OPS Szombathe 0 5
172. DOBÁNY KITTI Sylver OPS Szombathe 0 5
173. DRUZSIN REBEKA Rinyamenti KC SE 0 5
174. FARKAS HANNA Sylver OPS Szombathe 0 3
175. FARKAS TEKLA Szentendrei NKE 0 4
176. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE 0 1
177. GADÁNYI MAJA Kozármisleny SE 0 6
178. GERENCSÉR FANNI Győri Audi ETO KC U 0 1
179. HIBÁCSKA BLANKA Mohácsi TE 1888 0 6
180. JAKAB EMMA Mohácsi TE 1888 0 6
181. JÓNÁS DORINA DKKA U20 0 4
182. KADLICSEK ZEA Rinyamenti KC SE 0 1
183. KÁLDY LILI Szentendrei NKE 0 2
184. KECSKÉS NOÉMI DKKA U20 0 1
185. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 0 3
186. KORPÁCZY KAMILLA Győri Audi ETO KC U 0 2
187. KOVÁCS NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 0 2
188. KOVÁCS SZÓFIA SZTELLA NEKA 0 1
189. KOZMA BOGLÁRKA Csurgói NKC 0 3
190. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE 0 1
191. KUCZI DORINA Gárdony-Pázmánd NKK 0 5
192. KURUCZ IVETT Rinyamenti KC SE 0 4
193. LAKATOS LIZETT Sylver OPS Szombathe 0 3
194. LAKATOS RÉKA NEKA 0 1
195. LŐRINCZ BRIGITTA Sylver OPS Szombathe 0 2
196. MAGYAR NIKOLETT Gárdony-Pázmánd NKK 0 5
197. MLINKÓ ZSÓFIA NEKA 0 1
198. MOLNÁR ANNA Győri Audi ETO KC U 0 1
199. MOLNÁR ZSÓFIA Győri Audi ETO KC U 0 2
200. MUHARI ADRIENN Szentendrei NKE 0 4
201. NAGY ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 0 3
202. NAGY TÜNDE Szekszárdi FGKC 0 9
203. NÉMETH ORSOLYA Kozármisleny SE 0 7
204. NÉMETH ZSÓFIA Gárdony-Pázmánd NKK 0 5
205. NÉMETH ZSUZSANNA Győri Audi ETO KC U 0 2
206. PINTÉR KLAUDIA Szentendrei NKE 0 4
207. POLICSEK REBEKA Mohácsi TE 1888 0 5
208. PUSZTAI PETRA Csurgói NKC 0 5
209. RADOCHAY BEÁTA Mohácsi TE 1888 0 6
210. REZNEKI FANNI EMMA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
211. SCHOLTZ ANDREA Csurgói NKC 0 5
212. SIPEKI FLÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 4
213. SÖVÉNYI EVELIN Szentendrei NKE 0 4
214. SZABÓ LUCA NEKA 0 1
215. SZALAI EVELIN Rinyamenti KC SE 0 6
216. SZALAI SZONJA Szekszárdi FGKC 0 9
217. SZALMA ZITA DKKA U20 0 6
218. SZIDONYA EMESE Mohácsi TE 1888 0 1
219. SZŰCS FANNI Szentendrei NKE 0 4
220. TAKÓ GABRIELLA Mohácsi TE 1888 0 1
221. TORMA KINGA Rinyamenti KC SE 0 2
222. TÓTH IVETT Csurgói NKC 0 3
223. TÓTH NIKOLETT Győri Audi ETO KC U 0 2
224. VARGA FRUZSINA Rinyamenti KC SE 0 5
225. VÁRTOK RAMÓNA Moyra-Budaörs Handba 0 4
226. VERES BARBARA DKKA U20 0 6
227. VÍG VIVIEN Kozármisleny SE 0 6
228. VITOVSZKI VERONIKA Szentendrei NKE 0 4
229. ZAJ KLÁRA NEKA 0 6
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó