Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Fiú Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat
2018. szeptember 11. kedd
18:00 Alba Regia KSE - Veszprémi KKFT II. 25 - 21
2018. szeptember 12. szerda
16:30 Bakonyerdő Pápa - Várpalotai BSK II. 29 - 32
2018. szeptember 14. péntek
15:15 Máriaujfalu-Szentgotthárd - Szentgotthárdi VSE 22 - 14
20:00 Lipóti SKFT - AGROFEED ETO-SZESE II. 15 - 41
2018. szeptember 16. vasárnap
11:30 SZoESE - Egerszegi KK 29 - 21
2018. szeptember 19. szerda
17:00 Egerszegi KK - Alba Regia KSE 22 - 39
2018. szeptember 20. csütörtök
18:00 AGROFEED ETO-SZESE II. - SZoESE 42 - 7
2018. szeptember 22. szombat
16:00 Veszprémi KKFT II. - Bakonyerdő Pápa 28 - 29
2018. szeptember 23. vasárnap
11:00 Várpalotai BSK II. - Máriaujfalu-Szentgotthárd 20 - 32
2018. szeptember 25. kedd
18:00 Alba Regia KSE - AGROFEED ETO-SZESE II. 18 - 28
2018. szeptember 26. szerda
16:30 Bakonyerdő Pápa - Egerszegi KK 43 - 25
2018. szeptember 30. vasárnap
10:00 Lipóti SKFT - Szentgotthárdi VSE 24 - 31
16:00 Várpalotai BSK II. - Veszprémi KKFT II. 29 - 33
2018. október 2. kedd
18:00 AGROFEED ETO-SZESE II. - Bakonyerdő Pápa 45 - 17
2018. október 3. szerda
18:00 Szentgotthárdi VSE - SZoESE 36 - 21
2018. október 5. péntek
15:15 Máriaujfalu-Szentgotthárd - Lipóti SKFT 23 - 18
2018. október 9. kedd
18:00 Alba Regia KSE - Szentgotthárdi VSE 24 - 28
2018. október 10. szerda
17:00 Egerszegi KK - Veszprémi KKFT II. 23 - 38
18:30 SZoESE - Máriaujfalu-Szentgotthárd 25 - 37
2018. október 13. szombat
13:00 Veszprémi KKFT II. - AGROFEED ETO-SZESE II. 18 - 22
16:00 Várpalotai BSK II. - Egerszegi KK 42 - 23
2018. október 16. kedd
18:00 Alba Regia KSE - Máriaujfalu-Szentgotthárd 19 - 29
2018. október 17. szerda
18:00 Szentgotthárdi VSE - Bakonyerdő Pápa 38 - 30
2018. október 20. szombat
13:00 AGROFEED ETO-SZESE II. - Egerszegi KK 52 - 12
2018. október 21. vasárnap
10:00 Lipóti SKFT - Várpalotai BSK II. 36 - 28
2018. november 7. szerda
16:30 Bakonyerdő Pápa - Máriaujfalu-Szentgotthárd
2018. november 10. szombat
14:00 Szentgotthárdi VSE - Veszprémi KKFT II.
16:00 Várpalotai BSK II. - AGROFEED ETO-SZESE II.
2018. november 11. vasárnap
10:00 SZoESE - Lipóti SKFT
2018. november 14. szerda
18:00 Lipóti SKFT - Alba Regia KSE
18:00 Szentgotthárdi VSE - Egerszegi KK
2018. november 16. péntek
15:15 Máriaujfalu-Szentgotthárd - Veszprémi KKFT II.
2018. november 18. vasárnap
15:00 SZoESE - Várpalotai BSK II.
2018. november 20. kedd
18:00 AGROFEED ETO-SZESE II. - Szentgotthárdi VSE
2018. november 21. szerda
16:30 Bakonyerdő Pápa - Lipóti SKFT
2018. november 24. szombat
10:00 Egerszegi KK - Máriaujfalu-Szentgotthárd
13:30 Alba Regia KSE - SZoESE
2018. november 27. kedd
18:00 Alba Regia KSE - Várpalotai BSK II.
2018. november 30. péntek
15:15 Máriaujfalu-Szentgotthárd - AGROFEED ETO-SZESE II.
2018. december 1. szombat
16:00 SZoESE - Bakonyerdő Pápa
2018. december 2. vasárnap
10:00 Lipóti SKFT - Veszprémi KKFT II.
2018. december 5. szerda
16:30 Bakonyerdő Pápa - Alba Regia KSE
2018. december 8. szombat
12:00 Veszprémi KKFT II. - SZoESE
16:00 Várpalotai BSK II. - Szentgotthárdi VSE
2018. december 9. vasárnap
16:00 Egerszegi KK - Lipóti SKFT
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. AGROFEED ETO-SZESE II. 6 6 0 0 230 87 143 12
2. Máriaujfalu-Szentgotthárd 5 5 0 0 143 96 47 10
3. Szentgotthárdi VSE 5 4 0 1 147 121 26 8
4. Veszprémi KKFT II. 5 2 0 3 138 128 10 4
5. Várpalotai BSK II. 5 2 0 3 151 153 -2 4
6. Alba Regia KSE 5 2 0 3 125 128 -3 4
7. Lipóti SKFT 4 1 0 3 93 123 -30 2
8. SZoESE 4 1 0 3 82 136 -54 2
9. Bakonyerdő Pápa 5 2 0 3 148 168 -20 0
10. Egerszegi KK 6 0 0 6 126 243 -117 0
11. KK Ajka (TÖRÖLVE)
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Bakonyerdő Pápa -4
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. HORVÁTH DÁVID Szentgotthárdi VSE 63 5
2. NAGY OLIVÉR Bakonyerdő Pápa 56 5
3. OTT ATTILA Alba Regia KSE 39 5
4. BUCHESZ DÁVID Máriaujfalu-Szentgot 37 5
5. SALAMON DÁNIEL Alba Regia KSE 37 5
6. VAJDA ZOLTÁN Veszprémi KKFT II. 36 5
7. NÉMETH MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE I 35 6
8. HORVÁTH KRISTÓF SZoESE 34 4
9. TIMA ÁDÁM Bakonyerdő Pápa 34 5
10. SULYOK BENEDEK Veszprémi KKFT II. 31 4
11. HAUSLINGER ATTILA Veszprémi KKFT II. 29 5
12. VESZPRÉMI ATTILA Lipóti SKFT 27 4
13. HORVÁTH PÉTER NOEL AGROFEED ETO-SZESE I 26 5
14. SURÁNYI PÉTER GERGŐ Várpalotai BSK II. 26 5
15. KOVÁCS BENJAMIN Várpalotai BSK II. 23 5
16. VARGA DOMINIK Lipóti SKFT 23 4
17. MEISZTERICS REGŐ JÁNOS Bakonyerdő Pápa 22 5
18. BALOGH VIKTOR AGROFEED ETO-SZESE I 21 5
19. GYŐRFI ÁKOS Veszprémi KKFT II. 21 5
20. NÉMETH GERGŐ BARNABÁS Egerszegi KK 21 6
21. BABICS OLIVÉR BENEDEK AGROFEED ETO-SZESE I 20 6
22. LAKAT OLIVÉR Egerszegi KK 20 6
23. NAGY VIKTOR Szentgotthárdi VSE 20 5
24. SZAKÁCS SZABOLCS Szentgotthárdi VSE 20 5
25. ORTÓ PATRIK AGROFEED ETO-SZESE I 19 4
26. SZALAI DÉNES SZoESE 19 4
27. MÁRCSIK LEVENTE Várpalotai BSK II. 18 5
28. RAJNAI GYÖRGY Alba Regia KSE 18 5
29. SZABÓ ÁRON Máriaujfalu-Szentgot 18 5
30. VARSÁNYI ANDRÁS Várpalotai BSK II. 18 5
31. FOKI MÁTÉ Várpalotai BSK II. 16 5
32. MESICS ALEX Máriaujfalu-Szentgot 16 5
33. PENCZ KEVIN Máriaujfalu-Szentgot 16 4
34. SZABÓ BERTOLD Bakonyerdő Pápa 16 5
35. KONDÁKOR TRISZTÁN Egerszegi KK 15 2
36. KOVÁTS DOMONKOS Egerszegi KK 15 4
37. KRAUS BENDEGÚZ Egerszegi KK 15 4
38. HÁKLÁR ÁRMIN Máriaujfalu-Szentgot 14 5
39. HUSZÁR MÁRTON AGROFEED ETO-SZESE I 14 5
40. KOLLER KRISTÓF Szentgotthárdi VSE 14 4
41. BARKA GERGŐ Veszprémi KKFT II. 13 5
42. IHÁSZ MÁRK Egerszegi KK 13 4
43. LANG ZALÁN Máriaujfalu-Szentgot 13 2
44. MAROSI DOMINIK DEZSŐ Alba Regia KSE 13 5
45. TURZA ROLAND Várpalotai BSK II. 13 5
46. DÉCSI GERGŐ AGROFEED ETO-SZESE I 12 4
47. KNEISZ CSANÁD SZoESE 12 4
48. PINGÁR KRISTÓF Egerszegi KK 12 3
49. BÉKEFI DÁNIEL Bakonyerdő Pápa 11 5
50. MOLNÁR BARNA Lipóti SKFT 11 4
51. FÜRY FÉLIX AGROFEED ETO-SZESE I 10 6
52. HAMVAY LEVENTE AGROFEED ETO-SZESE I 10 6
53. HETYEI ERVIN SZoESE 10 4
54. BŐTI DOMINIK TAMÁS AGROFEED ETO-SZESE I 9 4
55. CZIRJÁK KRISTÓF AGROFEED ETO-SZESE I 9 6
56. FARKAS TAMÁS Szentgotthárdi VSE 9 5
57. SZUHÁNYI DÁVID AGROFEED ETO-SZESE I 9 4
58. TOLNAI PÉTER Lipóti SKFT 9 4
59. VADÁSZ HUNOR Máriaujfalu-Szentgot 9 2
60. BORS MÁTÉ JÁNOS Várpalotai BSK II. 8 5
61. ZÁDORI MÁRK Alba Regia KSE 8 5
62. DRÖSZLER BOTOND Várpalotai BSK II. 7 4
63. GONDA ÁDÁM AGROFEED ETO-SZESE I 7 2
64. HERBERT BÁLINT AGROFEED ETO-SZESE I 7 3
65. HORVÁTH ALEX DÁNIEL Bakonyerdő Pápa 7 5
66. HORVÁTH NOEL Máriaujfalu-Szentgot 7 2
67. SCHUTTOVITS MILÁN Lipóti SKFT 7 3
68. SZŐKE TAMÁS LÁSZLÓ Várpalotai BSK II. 7 5
69. TAMÁS OLIVÉR Lipóti SKFT 7 4
70. VÖRÖS ÁDÁM AGROFEED ETO-SZESE I 7 2
71. HANÁK DOMINIK Várpalotai BSK II. 6 5
72. SÉGER BENDEGÚZ Szentgotthárdi VSE 6 5
73. BARABÁS MÁRK Máriaujfalu-Szentgot 5 3
74. LIPOVICS MÁRK Alba Regia KSE 5 5
75. NUSSER ZÉNÓ Lipóti SKFT 5 2
76. PINTÉR CSABA BENDEGÚZ AGROFEED ETO-SZESE I 5 2
77. CZIBÓK DÁNIEL Szentgotthárdi VSE 4 4
78. GÁSPÁR RICHÁRD Várpalotai BSK II. 4 5
79. KOLLÁR MÁRTON FERENC AGROFEED ETO-SZESE I 4 4
80. RÓNAI KRISTÓF Szentgotthárdi VSE 4 4
81. SZABÓ LEVENTE Veszprémi KKFT II. 4 2
82. BENKE ÁRMIN SZoESE 3 4
83. BUCHESZ ÁDÁM Máriaujfalu-Szentgot 3 4
84. ENYEDI DÁVID Várpalotai BSK II. 3 5
85. HADARÓ BÁLINT AGROFEED ETO-SZESE I 3 6
86. NÉMETH KORNÉL Szentgotthárdi VSE 3 3
87. SIMON PÉTER Egerszegi KK 3 3
88. SZABÓ BENCE LEVENTE Szentgotthárdi VSE 3 4
89. BAROSS BENCE Bakonyerdő Pápa 2 1
90. BÍRÓ ARMAND CSÖRSZ Lipóti SKFT 2 3
91. FERENCZ ANDRÁS Alba Regia KSE 2 5
92. GÁL ATTILA ISTVÁN SZoESE 2 3
93. HORVÁTH GYULA KEVIN Egerszegi KK 2 6
94. LÉRÁNT MARTIN Egerszegi KK 2 4
95. NAGY RÓBERT Várpalotai BSK II. 2 2
96. NÉMETH KRISTÓF SZoESE 2 4
97. SZABÓ BARABÁS Egerszegi KK 2 6
98. SZARKA MARCELL Egerszegi KK 2 1
99. SZEDMÁK ÁRON ZÉTÉNY Veszprémi KKFT II. 2 5
100. TURAI ANDRÁS Alba Regia KSE 2 5
101. VARGA RICHÁRD Máriaujfalu-Szentgot 2 2
102. VISZLÓ TAMÁS AGROFEED ETO-SZESE I 2 1
103. ZSOLDOS DÁNIEL Egerszegi KK 2 5
104. BERKENYÉS BOTOND Máriaujfalu-Szentgot 1 5
105. BERTÓK CSABA Alba Regia KSE 1 5
106. GAJDUSEK ÁKOS AGROFEED ETO-SZESE I 1 1
107. GYURICZA BOLDIZSÁR Máriaujfalu-Szentgot 1 5
108. KÓSI CSONGOR Egerszegi KK 1 2
109. MOLNÁR GÉZA Szentgotthárdi VSE 1 1
110. PFEIFFER KRISTÓF Máriaujfalu-Szentgot 1 4
111. TOSKOSZ HRISZTOS Veszprémi KKFT II. 1 5
112. TROZNAI ROLAND Egerszegi KK 1 4
113. TURCSÁNYI-KOCH DOMINIK Veszprémi KKFT II. 1 4
114. VINCZE SZABOLCS Lipóti SKFT 1 4
115. ZÖMBIK CSONGOR Lipóti SKFT 1 4
116. BÁNFALVI DÁNIEL SZoESE 0 4
117. BEDICS GERGŐ Veszprémi KKFT II. 0 4
118. BIRKÁS BARNABÁS SZoESE 0 4
119. BOCHDALOVSZKY BARNABÁS Lipóti SKFT 0 3
120. DANCSECS DONÁT Máriaujfalu-Szentgot 0 5
121. DOBOS BÁLINT Várpalotai BSK II. 0 4
122. GÁSPÁR BÁLINT Egerszegi KK 0 6
123. GÁSPÁR DOMINIK Szentgotthárdi VSE 0 1
124. GERHÁT DOMINIK Bakonyerdő Pápa 0 1
125. GYURICA ZALÁN Máriaujfalu-Szentgot 0 2
126. GYÜGYI GYULA BENCE Alba Regia KSE 0 1
127. HAMBURGER ZSOMBOR PÁL Veszprémi KKFT II. 0 4
128. HAVASI BÁLINT SZoESE 0 2
129. HEGEDŰS- SZIJJ BENEDEK SZoESE 0 4
130. HOFFMANN BÁLINT AGROFEED ETO-SZESE I 0 5
131. JUHÁSZ ERIK Alba Regia KSE 0 2
132. KALAMÁR BULCSÚ Máriaujfalu-Szentgot 0 2
133. KÁNTOR ZALÁN Bakonyerdő Pápa 0 1
134. KIFLER NORBERT Alba Regia KSE 0 4
135. KISS BARNABÁS Egerszegi KK 0 5
136. KOHUS BÁLINT Alba Regia KSE 0 3
137. KOVÁCS ÁKOS Veszprémi KKFT II. 0 5
138. KOVÁCS ÁKOS Szentgotthárdi VSE 0 4
139. KOVÁCS GELLÉRT JÁNOS Lipóti SKFT 0 4
140. KOVÁCS KRISTÓF DÁNIEL Várpalotai BSK II. 0 2
141. KULACS KRISTÓF Lipóti SKFT 0 4
142. KUTENICS GÁBOR LÁSZLÓ Várpalotai BSK II. 0 1
143. LAJOS BENDEGÚZ Lipóti SKFT 0 2
144. LAJOS BOLDIZSÁR Lipóti SKFT 0 4
145. LÁSZLÓ DOMINIK JÓZSEF Alba Regia KSE 0 3
146. MELLÁR MÁTYÁS Várpalotai BSK II. 0 5
147. NÉMETH RUBEN Szentgotthárdi VSE 0 4
148. PEDERSEN BENJAMIN KÁROLY AGROFEED ETO-SZESE I 0 2
149. SALAMON PATRIK Alba Regia KSE 0 5
150. SÁNDOR DÁVID SZoESE 0 3
151. SOLCZ BALÁZS Veszprémi KKFT II. 0 1
152. SÜPEK DÁVID Bakonyerdő Pápa 0 5
153. SZABADOS HUNOR Lipóti SKFT 0 3
154. SZABADOS MAGOR Lipóti SKFT 0 1
155. SZABÓ BARNABÁS GÁBOR Alba Regia KSE 0 4
156. SZALAI KRISTÓF Máriaujfalu-Szentgot 0 1
157. TÓTH LEVENTE Szentgotthárdi VSE 0 4
158. TÖRÖK GERGŐ AGROFEED ETO-SZESE I 0 5
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó