Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Női Ifjúsági II. osztály-Kelet
2018. szeptember 12. szerda
12:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Hódmezővásárhelyi LKC 35 - 29
2018. szeptember 15. szombat
11:00 Kispest NKK Endo+ Service - Mikolik Handball School 22 - 27
2018. szeptember 16. vasárnap
11:45 Szigetszentmiklós NKSE - NKK Balmazújváros 31 - 40
14:00 K. Szeged SE - Szeghalmi NKC 39 - 28
15:40 Gödi SE - ÉRD II. 32 - 29
16:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Eszterházy SC 43 - 28
2018. szeptember 19. szerda
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - K. Szeged SE 38 - 31
2018. szeptember 20. csütörtök
13:00 Mikolik Handball School - Oxxo Energy Orosházi NKC 11 - 47
2018. szeptember 22. szombat
17:00 Szeghalmi NKC - Szigetszentmiklós NKSE 33 - 35
2018. szeptember 23. vasárnap
10:00 ÉRD II. - Kispest NKK Endo+ Service 45 - 9
12:00 NKK Balmazújváros - Gödi SE 36 - 22
12:45 Eszterházy SC - DVSC SCHAEFFLER II. 28 - 31
2018. szeptember 30. vasárnap
12:45 K. Szeged SE - Gödi SE 26 - 34
2018. október 3. szerda
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - Eszterházy SC 33 - 33
2018. október 4. csütörtök
18:30 Oxxo Energy Orosházi NKC - ÉRD II. 33 - 21
2018. október 6. szombat
12:00 Kispest NKK Endo+ Service - NKK Balmazújváros 18 - 46
2018. október 7. vasárnap
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - K. Szeged SE 42 - 21
15:40 Gödi SE - Szeghalmi NKC 23 - 27
16:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Mikolik Handball School 43 - 26
2018. október 11. csütörtök
13:00 Mikolik Handball School - Eszterházy SC 26 - 42
2018. október 13. szombat
17:00 Szeghalmi NKC - Kispest NKK Endo+ Service 50 - 16
2018. október 14. vasárnap
13:00 NKK Balmazújváros - Oxxo Energy Orosházi NKC 34 - 30
14:00 ÉRD II. - DVSC SCHAEFFLER II. 25 - 33
15:45 Szigetszentmiklós NKSE - Hódmezővásárhelyi LKC 10 - 0
2018. október 17. szerda
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - Mikolik Handball School 58 - 26
2018. október 18. csütörtök
12:30 DVSC SCHAEFFLER II. - NKK Balmazújváros 25 - 28
2018. október 20. szombat
13:00 Kispest NKK Endo+ Service - K. Szeged SE 13 - 33
2018. október 21. vasárnap
12:45 Eszterházy SC - ÉRD II. 39 - 29
15:40 Gödi SE - Szigetszentmiklós NKSE 25 - 23
16:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Szeghalmi NKC 39 - 27
2018. október 27. szombat
12:00 NKK Balmazújváros - Eszterházy SC 34 - 24
17:00 Szeghalmi NKC - DVSC SCHAEFFLER II. 35 - 33
2018. október 28. vasárnap
10:00 ÉRD II. - Mikolik Handball School 30 - 29
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Kispest NKK Endo+ Service 48 - 18
14:00 K. Szeged SE - Oxxo Energy Orosházi NKC 24 - 38
15:40 Gödi SE - Hódmezővásárhelyi LKC 24 - 29
2018. november 4. vasárnap
15:40 Gödi SE - Eszterházy SC 36 - 26
2018. november 7. szerda
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - ÉRD II. 36 - 26
2018. november 9. péntek
18:30 Mikolik Handball School - NKK Balmazújváros 16 - 52
2018. november 10. szombat
15:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Szigetszentmiklós NKSE 32 - 23
2018. november 11. vasárnap
12:45 Eszterházy SC - Szeghalmi NKC 38 - 40
14:00 DVSC SCHAEFFLER II. - K. Szeged SE 38 - 37
17:00 Gödi SE - Kispest NKK Endo+ Service 43 - 16
2018. november 13. kedd
16:30 Szeghalmi NKC - Mikolik Handball School
2018. november 17. szombat
13:00 Kispest NKK Endo+ Service - Hódmezővásárhelyi LKC 15 - 33
2018. november 18. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - DVSC SCHAEFFLER II. 32 - 31
12:45 Eszterházy SC - K. Szeged SE 47 - 42
15:15 NKK Balmazújváros - ÉRD II. 46 - 23
15:40 Gödi SE - Oxxo Energy Orosházi NKC 23 - 34
2018. november 21. szerda
12:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Gödi SE 33 - 27
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - NKK Balmazújváros 20 - 35
2018. november 23. péntek
18:30 Mikolik Handball School - K. Szeged SE 17 - 42
2018. november 24. szombat
17:00 ÉRD II. - Szeghalmi NKC 36 - 40
2018. november 25. vasárnap
12:45 Eszterházy SC - Szigetszentmiklós NKSE 27 - 27
16:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Kispest NKK Endo+ Service 48 - 19
2018. december 1. szombat
16:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Hódmezővásárhelyi LKC 29 - 25
17:00 Szeghalmi NKC - NKK Balmazújváros 30 - 31
2018. december 2. vasárnap
11:15 Szigetszentmiklós NKSE - Mikolik Handball School 44 - 23
13:30 Kispest NKK Endo+ Service - DVSC SCHAEFFLER II. 14 - 47
14:00 K. Szeged SE - ÉRD II. 34 - 24
2018. december 5. szerda
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - Szeghalmi NKC 41 - 38
2018. december 7. péntek
17:00 Gödi SE - Mikolik Handball School 53 - 21
2018. december 8. szombat
10:00 ÉRD II. - Szigetszentmiklós NKSE 29 - 24
12:00 NKK Balmazújváros - K. Szeged SE 40 - 18
2018. december 9. vasárnap
12:45 Eszterházy SC - Kispest NKK Endo+ Service 54 - 18
17:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Oxxo Energy Orosházi NKC 27 - 31
2018. december 13. csütörtök
16:30 Szeghalmi NKC - Mikolik Handball School 10 - 0
2019. február 13. szerda
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - DVSC SCHAEFFLER II. 26 - 28
2019. február 16. szombat
10:00 ÉRD II. - Gödi SE 24 - 25
17:00 Szeghalmi NKC - K. Szeged SE 32 - 36
18:00 Mikolik Handball School - Kispest NKK Endo+ Service 13 - 34
2019. február 17. vasárnap
12:45 Eszterházy SC - Oxxo Energy Orosházi NKC 22 - 36
13:00 NKK Balmazújváros - Szigetszentmiklós NKSE 29 - 27
2019. február 21. csütörtök
17:30 Kispest NKK Endo+ Service - ÉRD II. 20 - 42
2019. február 23. szombat
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Szeghalmi NKC 40 - 21
16:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Mikolik Handball School 10 - 0
16:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Eszterházy SC 30 - 28
2019. február 24. vasárnap
15:40 Gödi SE - NKK Balmazújváros 23 - 28
16:00 K. Szeged SE - Hódmezővásárhelyi LKC 29 - 28
2019. február 27. szerda
18:00 K. Szeged SE - Szigetszentmiklós NKSE 29 - 27
2019. március 1. péntek
15:45 Mikolik Handball School - DVSC SCHAEFFLER II. 12 - 54
2019. március 2. szombat
12:00 NKK Balmazújváros - Kispest NKK Endo+ Service 52 - 18
18:00 Szeghalmi NKC - Gödi SE 30 - 30
2019. március 3. vasárnap
12:45 Eszterházy SC - Hódmezővásárhelyi LKC 23 - 28
16:00 ÉRD II. - Oxxo Energy Orosházi NKC 22 - 27
2019. március 6. szerda
16:30 Kispest NKK Endo+ Service - Szeghalmi NKC 24 - 34
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - Szigetszentmiklós NKSE 27 - 28
2019. március 10. vasárnap
12:45 Eszterházy SC - Mikolik Handball School 72 - 1
15:40 Gödi SE - K. Szeged SE 24 - 27
16:00 DVSC SCHAEFFLER II. - ÉRD II. 36 - 29
17:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - NKK Balmazújváros 22 - 24
2019. március 13. szerda
14:30 Mikolik Handball School - Hódmezővásárhelyi LKC 4 - 46
2019. március 14. csütörtök
18:00 Szeghalmi NKC - Oxxo Energy Orosházi NKC 33 - 37
2019. március 16. szombat
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - Gödi SE 33 - 29
2019. március 17. vasárnap
13:00 ÉRD II. - Eszterházy SC 31 - 33
14:00 NKK Balmazújváros - DVSC SCHAEFFLER II. 31 - 31
18:00 K. Szeged SE - Kispest NKK Endo+ Service 38 - 22
2019. március 28. csütörtök
12:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Szeghalmi NKC 31 - 21
16:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - K. Szeged SE 42 - 31
2019. március 30. szombat
13:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Gödi SE 28 - 20
18:00 Mikolik Handball School - ÉRD II. 5 - 51
2019. március 31. vasárnap
11:00 Kispest NKK Endo+ Service - Szigetszentmiklós NKSE 16 - 48
12:45 Eszterházy SC - NKK Balmazújváros 20 - 34
2019. április 6. szombat
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Oxxo Energy Orosházi NKC 30 - 32
17:00 Szeghalmi NKC - Eszterházy SC 40 - 39
2019. április 7. vasárnap
11:00 Kispest NKK Endo+ Service - Gödi SE 10 - 48
14:00 ÉRD II. - Hódmezővásárhelyi LKC 29 - 27
15:00 NKK Balmazújváros - Mikolik Handball School 86 - 7
16:00 K. Szeged SE - DVSC SCHAEFFLER II. 25 - 25
2019. április 10. szerda
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - Kispest NKK Endo+ Service 42 - 20
17:30 ÉRD II. - NKK Balmazújváros 26 - 43
2019. április 13. szombat
10:00 Mikolik Handball School - Szeghalmi NKC 19 - 40
20:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - Gödi SE 24 - 20
2019. április 14. vasárnap
14:00 K. Szeged SE - Eszterházy SC 36 - 29
16:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Szigetszentmiklós NKSE 31 - 17
2019. április 25. csütörtök
18:00 Szeghalmi NKC - ÉRD II. 33 - 29
2019. április 27. szombat
12:00 Kispest NKK Endo+ Service - Oxxo Energy Orosházi NKC 12 - 37
14:00 K. Szeged SE - Mikolik Handball School 58 - 8
2019. április 28. vasárnap
11:00 NKK Balmazújváros - Hódmezővásárhelyi LKC 42 - 29
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Eszterházy SC 34 - 35
15:40 Gödi SE - DVSC SCHAEFFLER II. 25 - 30
2019. május 11. szombat
11:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Oxxo Energy Orosházi NKC 18 - 26
13:00 NKK Balmazújváros - Szeghalmi NKC 42 - 19
2019. május 12. vasárnap
10:30 Mikolik Handball School - Szigetszentmiklós NKSE 7 - 61
12:45 Eszterházy SC - Gödi SE 33 - 32
13:00 ÉRD II. - K. Szeged SE 33 - 32
16:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Kispest NKK Endo+ Service 58 - 9
2019. május 17. péntek
16:15 Mikolik Handball School - Gödi SE 4 - 49
2019. május 18. szombat
11:00 Kispest NKK Endo+ Service - Eszterházy SC 10 - 52
16:00 Szeghalmi NKC - Hódmezővásárhelyi LKC 35 - 33
16:00 Oxxo Energy Orosházi NKC - DVSC SCHAEFFLER II. 31 - 23
2019. május 19. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD II. 41 - 27
16:00 K. Szeged SE - NKK Balmazújváros 29 - 50
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. NKK Balmazújváros 22 21 1 0 883 508 375 43
2. Oxxo Energy Orosházi NKC 22 20 0 2 728 497 231 40
3. DVSC SCHAEFFLER II. 22 15 2 5 753 566 187 32
4. Szigetszentmiklós NKSE 22 12 1 9 725 562 163 25
5. K. Szeged SE 22 11 1 10 717 679 38 23
6. Szeghalmi NKC 22 11 1 10 696 691 5 23
7. Hódmezővásárhelyi LKC 22 10 1 11 674 586 88 21
8. Eszterházy SC 22 9 2 11 772 671 101 20
9. Gödi SE 22 9 1 12 667 571 96 19
10. ÉRD II. 22 7 0 15 660 677 -17 14
11. Kispest NKK Endo+ Service 22 1 0 21 373 938 -565 1
12. Mikolik Handball School 22 1 0 21 302 1004 -702 -11
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Kispest NKK Endo + Service -1
Mikolik Sport School KFT -13
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ZAVACZKI BOGLÁRKA ANNA NKK Balmazújváros 248 21
2. PETRI ILDIKÓ Szeghalmi NKC 191 20
3. REPÁK DÓRA DVSC SCHAEFFLER II. 188 21
4. NIKOLICZA AMANDA Gödi SE 168 22
5. HORVÁTH DÓRA Szigetszentmiklós NK 140 20
6. DOHÁNY VANDA Eszterházy SC 138 22
7. CSIKI JANKA Szigetszentmiklós NK 129 20
8. TURI DZSENIFER NKK Balmazújváros 120 21
9. MILÁNIK KATALIN DVSC SCHAEFFLER II. 116 18
10. KURUCZ AIDA Eszterházy SC 115 21
11. PÁL IZABELLA NKK Balmazújváros 115 21
12. FORRÁS VIVIEN Szeghalmi NKC 106 12
13. KOVÁCS ESZTER ÉRD II. 105 22
14. ÖTVÖS NETTI Hódmezővásárhelyi LK 105 21
15. FRIEDMAN LUCA Szigetszentmiklós NK 103 20
16. KOCZKA LILI Eszterházy SC 102 21
17. HORVÁTH NIKOLETT Oxxo Energy Orosházi 101 17
18. MARLYIN BERNADETT Szigetszentmiklós NK 101 19
19. MOLNÁR ANNA VIKTÓRIA Gödi SE 100 19
20. MOLNÁR ZSÓFIA ÉRD II. 98 22
21. BALLA TÜNDE NKK Balmazújváros 97 21
22. BERNÁTH LIA DVSC SCHAEFFLER II. 94 18
23. CSOMÓS ANNA JUDIT Eszterházy SC 94 22
24. KLEMM KATA Hódmezővásárhelyi LK 92 11
25. BERCZIK SÁRA Mikolik Handball Sch 90 10
26. SZÖLLŐSI DOROTTYA Oxxo Energy Orosházi 90 21
27. RAGÓ REBEKA DVSC SCHAEFFLER II. 86 22
28. GYŰRŰ VIKTÓRIA Szeghalmi NKC 85 12
29. BLASKOVICS INGRID NIKOLETT Hódmezővásárhelyi LK 84 18
30. VARGA BERNADETT Kispest NKK Endo+ Se 83 17
31. ZSOLNAI ARABELLA REBEKA ÉRD II. 82 21
32. SZALAI ESZTER BOGLÁRKA Kispest NKK Endo+ Se 81 22
33. REPÁK VIKTÓRIA DVSC SCHAEFFLER II. 76 21
34. SZABÓ RÉKA NKK Balmazújváros 74 21
35. CZIFRA DÓRA K. Szeged SE 73 17
36. CSÁKI ZSÓFI K. Szeged SE 73 6
37. KIRÁLY LILIÁNA K. Szeged SE 73 17
38. FÖLDESI LUCA LUJZA Hódmezővásárhelyi LK 71 21
39. HEGEDÜS LILLA Kispest NKK Endo+ Se 71 22
40. RÉVÉSZ BOGLÁRKA Oxxo Energy Orosházi 70 20
41. LUKÁCS VIKTÓRIA ERZSÉBET Gödi SE 68 22
42. KOVÁCS ADRIENN Hódmezővásárhelyi LK 67 18
43. KOVÁCS ILDIKÓ K. Szeged SE 67 21
44. VAJDA SZONJA ÉRD II. 67 21
45. HEGEDŰS ANITA Szeghalmi NKC 65 9
46. CSOMOR BIANKA Oxxo Energy Orosházi 62 19
47. KOVÁCS ZITA Oxxo Energy Orosházi 62 19
48. BERECZ REBEKA NKK Balmazújváros 61 22
49. BESENYI NAPSUGÁR K. Szeged SE 60 12
50. BURAI BOGLÁRKA NKK Balmazújváros 57 22
51. FEHÉR VIKTÓRIA K. Szeged SE 57 17
52. PUZSÁR ZSANETT NKK Balmazújváros 57 22
53. FARKAS FANNI RAMÓNA Mikolik Handball Sch 56 19
54. PÉNZES EVELIN ÉRD II. 56 20
55. GÁSPÁR DÓRA DVSC SCHAEFFLER II. 54 22
56. KRINSZKI GRÉTA NELLI Eszterházy SC 54 21
57. NAGY ÁGNES Szeghalmi NKC 53 21
58. VASS NIKOLETT Gödi SE 52 22
59. TÓTH SZABINA DVSC SCHAEFFLER II. 51 15
60. JAKABOVITS FLÓRA K. Szeged SE 50 18
61. MOKSONY MARIANN Gödi SE 50 19
62. HORVÁTH HENRIETT ÉRD II. 49 18
63. TEKAUER GRÉTA ÉRD II. 49 17
64. TÖMÖSKÖZI PANNA Oxxo Energy Orosházi 49 19
65. BAKRÓ REBEKA Oxxo Energy Orosházi 47 21
66. BOGNÁR ANNA K. Szeged SE 47 12
67. KANDÓ DOROTTYA KARINA Hódmezővásárhelyi LK 47 17
68. ELEK DORINA Gödi SE 46 21
69. TÓTH JANKA Szeghalmi NKC 46 17
70. VÖRÖS NIKOLETT Hódmezővásárhelyi LK 46 21
71. KOCZKÁS ANNA K. Szeged SE 45 17
72. SZALAI DORKA Szigetszentmiklós NK 45 11
73. LUKÁCS BEATRIX LAURA Gödi SE 44 22
74. NAGY PANNA ZSÓFIA Oxxo Energy Orosházi 44 20
75. PALICSKA LIZA Szigetszentmiklós NK 44 19
76. KOVÁCS DÓRA Eszterházy SC 43 22
77. BALOGH VIKTÓRIA K. Szeged SE 41 4
78. BEREI KRISZTINA Hódmezővásárhelyi LK 40 16
79. SZÉLL KORINA Oxxo Energy Orosházi 35 18
80. CSAMANGÓ DORINA ÉRD II. 34 16
81. LIMPEK ANNA K. Szeged SE 34 18
82. NAGY ESZTER Eszterházy SC 33 22
83. SZEKERES REBEKA Szigetszentmiklós NK 33 20
84. SZALAI DORINA Szigetszentmiklós NK 32 19
85. GYŰRŰ PETRA Szeghalmi NKC 30 21
86. ROMÁNY KINGA Eszterházy SC 30 20
87. BARTA ADELINDA VANDA Eszterházy SC 29 19
88. LENGYEL TAMARA VIRÁG Eszterházy SC 29 21
89. TARJÁN PETRA Hódmezővásárhelyi LK 29 21
90. EGYHÁZY HANNA Mikolik Handball Sch 28 6
91. MOLNÁR MELITTA Gödi SE 28 11
92. NAGY ANNA Oxxo Energy Orosházi 27 20
93. SZÁNTÓ KITTI Szeghalmi NKC 27 8
94. BARTA REBEKA Oxxo Energy Orosházi 26 18
95. NEMES NÓRA Oxxo Energy Orosházi 26 7
96. FARKAS BETTINA Mikolik Handball Sch 25 12
97. KIRÁLY LILI DÓRA Eszterházy SC 25 19
98. ORBÁN RENÁTA Szigetszentmiklós NK 25 19
99. RÁCZ VIVIEN Hódmezővásárhelyi LK 25 10
100. BARABÁS ROXÁNA Eszterházy SC 24 14
101. BUGYÁKI CSENGE HANNA Mikolik Handball Sch 24 10
102. FERENCZ BEATRIX ALETTA Gödi SE 24 12
103. FERENCZI SZILVIA Kispest NKK Endo+ Se 24 12
104. FILEK KORNÉLIA DVSC SCHAEFFLER II. 24 22
105. JANOWSZKY VIKTÓRIA K. Szeged SE 24 21
106. BUGNÓ GRÉTA Hódmezővásárhelyi LK 23 21
107. BUKOVICS BARBARA ÉRD II. 21 11
108. PINTÉR PETRA ÉRD II. 21 20
109. BAJKÁN LAURA Oxxo Energy Orosházi 20 9
110. MAJOR-MARÓTHY LÉNA Gödi SE 20 12
111. SZABÓ FANNI Eszterházy SC 20 9
112. OCSOVSZKY NIKOLETT Hódmezővásárhelyi LK 19 7
113. PRÁGAI FANNI K. Szeged SE 19 20
114. SÁFIÁN PETRA Szeghalmi NKC 19 19
115. PÉCSI VIRÁG ADRIENN Kispest NKK Endo+ Se 18 9
116. CSOKÁN FANNI DVSC SCHAEFFLER II. 17 21
117. JUHÁSZ GRÉTA Gödi SE 17 18
118. PETIS PETRONELLA NKK Balmazújváros 17 15
119. CSOMOR ZSÓFIA Kispest NKK Endo+ Se 16 8
120. MOKSONY BERNADETT Gödi SE 16 11
121. PERÉNYI ANNA K. Szeged SE 16 16
122. SZABÓ PETRA NKK Balmazújváros 16 20
123. FÁBIÁN PETRA Szeghalmi NKC 15 7
124. GALKÓ LAURA ÉRD II. 15 2
125. NAGY RENÁTA Oxxo Energy Orosházi 15 8
126. ÓVÁRI BOGLÁRKA Szigetszentmiklós NK 15 5
127. PAPP ESZTER Oxxo Energy Orosházi 15 8
128. SELMECZI CINTIA Gödi SE 15 9
129. VASILEIOU SOFIA ÉRD II. 15 10
130. BERTA RÉKA ÉRD II. 14 7
131. DÖBRŐSSY EDINA Kispest NKK Endo+ Se 14 20
132. HORVÁTH BÍBORKA Oxxo Energy Orosházi 14 7
133. KOÓS RÉKA Eszterházy SC 14 18
134. LISKÁNY CSENGE REGINA DVSC SCHAEFFLER II. 14 17
135. BENEDEK BIANKA ÉRD II. 13 14
136. CZAKÓ BOGLÁRKA DVSC SCHAEFFLER II. 13 10
137. DOMOKOS SZONJA NKK Balmazújváros 13 22
138. KELEMEN KATA Mikolik Handball Sch 13 5
139. SZABÓ KRISZTINA Kispest NKK Endo+ Se 13 21
140. KOTROCZÓ GABRIELLA ERIKA Szeghalmi NKC 12 20
141. SZATMÁRI DÓRA Mikolik Handball Sch 12 5
142. SZOPCSÁK RÉKA SÁRA Kispest NKK Endo+ Se 12 7
143. BARTA LAURA ÉVA Kispest NKK Endo+ Se 11 4
144. CSÓTI DÓRA K. Szeged SE 11 8
145. MARKOVITS EMMA Mikolik Handball Sch 11 11
146. NAGY-GYÖRGY HANNA Eszterházy SC 11 10
147. PETRÓCZI SÁRA Hódmezővásárhelyi LK 11 20
148. POLGÁR SÁRA Szigetszentmiklós NK 11 17
149. KEREKES DORINA Szigetszentmiklós NK 10 20
150. KLEMENT ILDIKÓ KATA Szeghalmi NKC 10 10
151. POLÁK ZSÓFIA Szigetszentmiklós NK 10 18
152. SÁRI FANNI ÉRD II. 10 15
153. PINCÉS SÁRA Szeghalmi NKC 9 4
154. RÉTI PANNA Kispest NKK Endo+ Se 9 5
155. TOLNAI LAURA Gödi SE 9 21
156. CSERKUTI KRISZTINA DVSC SCHAEFFLER II. 8 17
157. HORVÁTH VERONIKA SAROLTA Gödi SE 8 14
158. KORCSMÁR RÉKA DVSC SCHAEFFLER II. 8 19
159. NÉMETH-TROCADO FRANCISCA Mikolik Handball Sch 8 3
160. TASI ALIZ JÁZMIN Szigetszentmiklós NK 8 14
161. AMBRUS ÉVA Szeghalmi NKC 7 18
162. BÁRDOS ANNA Eszterházy SC 7 17
163. GYUKICS KÍRA K. Szeged SE 7 5
164. NAGY FANNI Hódmezővásárhelyi LK 7 4
165. VÉGH HANNA ANDREA Mikolik Handball Sch 7 10
166. CSÁK DOROTTYA CSENGE Mikolik Handball Sch 6 6
167. DRÁGÁN NÓRA K. Szeged SE 6 13
168. NAGY PETRA Szeghalmi NKC 6 21
169. PITYER VIKTÓRIA KRISZTINA Kispest NKK Endo+ Se 6 21
170. BUGYIK FANNI Szeghalmi NKC 5 3
171. CSESZKÓ VIOLA K. Szeged SE 5 5
172. FENT BORÓKA EMÍLIA Kispest NKK Endo+ Se 5 2
173. LOVASS ORSOLYA GABRIELLA Mikolik Handball Sch 5 10
174. MUSZTAFA VANESSZA Oxxo Energy Orosházi 5 6
175. PATAKI FANNI Hódmezővásárhelyi LK 5 21
176. SZUNYOK RENÁTA ÉRD II. 5 9
177. ANTAL NOÉMI Mikolik Handball Sch 4 13
178. BALOGH VIVIEN LAURA ÉRD II. 4 5
179. BODROGI JÁZMIN LAURA K. Szeged SE 4 11
180. HAJNÁCKI BABETT MAJA Mikolik Handball Sch 4 7
181. KOVÁCS ORSOLYA Kispest NKK Endo+ Se 4 10
182. BABOS DORINA NKK Balmazújváros 3 5
183. FARKAS ZSÓFIA Szigetszentmiklós NK 3 15
184. GABNAI ALEXANDRA Oxxo Energy Orosházi 3 3
185. GEDÓ ALEXANDRA FANNI Oxxo Energy Orosházi 3 20
186. KÁDÁR SAROLTA Szigetszentmiklós NK 3 1
187. KOPKA RÉKA Eszterházy SC 3 22
188. ORBÁN FLÓRA Mikolik Handball Sch 3 3
189. POLNER LILI KRISZTINA Kispest NKK Endo+ Se 3 11
190. ÁNCSÁN FANNI Hódmezővásárhelyi LK 2 20
191. FEKETE DÓRA Gödi SE 2 20
192. FORTUNYÁK ZSÓFIA Kispest NKK Endo+ Se 2 7
193. GALSAI DORKA DVSC SCHAEFFLER II. 2 8
194. HADAS PANNA NKK Balmazújváros 2 21
195. KASNYA DORINA Szigetszentmiklós NK 2 1
196. LENDVAY FRUZSINA Mikolik Handball Sch 2 4
197. LIPTAI ZSUZSANNA SÁRA Mikolik Handball Sch 2 6
198. PAP VIKTÓRIA ÉRD II. 2 3
199. SZABÓ ADÉL K. Szeged SE 2 4
200. SZABÓ IVETT ERZSÉBET NKK Balmazújváros 2 19
201. VÁMOS LÍVIA KATALIN Mikolik Handball Sch 2 10
202. BARTA-VÁMOS ZSÓFIA Oxxo Energy Orosházi 1 3
203. DIENES HANNA KLÁRA DVSC SCHAEFFLER II. 1 7
204. FODOR LAURA Eszterházy SC 1 22
205. GAJDA ANNA KIRA K. Szeged SE 1 1
206. GYURIS DORKA K. Szeged SE 1 4
207. KÉSMÁRKI KATA Oxxo Energy Orosházi 1 21
208. MÉSZÁROS KINGA Oxxo Energy Orosházi 1 4
209. NÉMETI NÓRA DVSC SCHAEFFLER II. 1 2
210. ÓVÁRI DORINA Szigetszentmiklós NK 1 1
211. PATYI FRANCISKA Kispest NKK Endo+ Se 1 3
212. PRIKLER BORBÁLA Hódmezővásárhelyi LK 1 14
213. SZABÓ ANNA NKK Balmazújváros 1 4
214. SZIGETVÁRI VIKTÓRIA Oxxo Energy Orosházi 1 2
215. TISÓCZKI MELINDA K. Szeged SE 1 1
216. ALMÁSI ANNA DÓRA ÉRD II. 0 20
217. BÉRES ESZTER FANNI NKK Balmazújváros 0 2
218. BURAI KINCSŐ DVSC SCHAEFFLER II. 0 18
219. CSIZMADIA RÉKA Szeghalmi NKC 0 16
220. FAZEKAS ALEXANDRA Hódmezővásárhelyi LK 0 1
221. FILSINGER ALÍZ Gödi SE 0 1
222. GABBIANELLI CHIARA Kispest NKK Endo+ Se 0 3
223. GÁLL BEÁTA ILDIKÓ Gödi SE 0 14
224. GAZSI GRÉTA Gödi SE 0 6
225. GYŐRFI ADRIENN Gödi SE 0 1
226. HAJNAL SÁRA BORBÁLA Mikolik Handball Sch 0 10
227. HANÁK ADÉL Oxxo Energy Orosházi 0 8
228. JAKAB LAURA K. Szeged SE 0 22
229. JANKÓ FRUZSINA K. Szeged SE 0 3
230. JÓZSA ANIKÓ ÉRD II. 0 22
231. JUHÁSZ DORKA Szeghalmi NKC 0 5
232. KÁLLAI ILDIKÓ Kispest NKK Endo+ Se 0 15
233. KECSKÉS EVELIN Kispest NKK Endo+ Se 0 10
234. KÉKI ZSÓFIA BEÁTA DVSC SCHAEFFLER II. 0 1
235. KEREKES BETTINA Szigetszentmiklós NK 0 1
236. KÉZDI JANKA LILLA Gödi SE 0 22
237. KISS DÉZI Szigetszentmiklós NK 0 1
238. KISS MELINDA Szigetszentmiklós NK 0 9
239. KORÓDI NIKOL ALEXA Gödi SE 0 1
240. KOVÁCS BIANKA DVSC SCHAEFFLER II. 0 22
241. KOVÁCS JULIANNA Oxxo Energy Orosházi 0 1
242. KRPANOV LILI Mikolik Handball Sch 0 1
243. MADAR MÍRA Szigetszentmiklós NK 0 1
244. MÁRCZY FLÓRA Szigetszentmiklós NK 0 16
245. MÉSZÁROS NIKOLETT ANITA Oxxo Energy Orosházi 0 4
246. MÓROCZ ADRIENN Kispest NKK Endo+ Se 0 22
247. OVSZIJENKO DORINA DVSC SCHAEFFLER II. 0 2
248. PITYER DOROTTYA KITTI Kispest NKK Endo+ Se 0 19
249. POTECZIN ENIKŐ ÉRD II. 0 22
250. SEBEN KÍRA Kispest NKK Endo+ Se 0 21
251. SZABÓ LAURA Szeghalmi NKC 0 21
252. SZLOVÁK LÉNA Mikolik Handball Sch 0 5
253. TORDA VANESSA ANDREA NKK Balmazújváros 0 22
254. TUSZ VIKTÓRIA DVSC SCHAEFFLER II. 0 7
255. VÁKÁR LAURA BELLA Mikolik Handball Sch 0 10
256. VARGA NIKOLETT Szigetszentmiklós NK 0 20
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó