Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Női Ifjúsági I. osztály-Kelet
2018. augusztus 30. csütörtök
17:30 Szentendrei NKE - PC Trade Szeged KKSE 37 - 22
2018. szeptember 1. szombat
14:00 EUbility Group-Békéscsaba - Vasas SC 26 - 27
16:00 MTK Budapest - FTC KN KFT 29 - 38
16:00 GVM Europe-Vác - DKA 34 - 23
2018. szeptember 2. vasárnap
16:00 Hajdúnánás SK - Kecskeméti NKSE 28 - 30
16:00 Csepel DSE - DVSC SCHAEFFLER 28 - 39
2018. szeptember 5. szerda
16:00 Szent István SE - FTC KN KFT 33 - 38
2018. szeptember 6. csütörtök
18:30 PC Trade Szeged KKSE - GVM Europe-Vác 24 - 38
2018. szeptember 7. péntek
14:00 DVSC SCHAEFFLER - EUbility Group-Békéscsaba 30 - 20
2018. szeptember 8. szombat
16:00 Vasas SC - Hajdúnánás SK 38 - 27
16:00 MTK Budapest - Szentendrei NKE 28 - 27
16:45 Kecskeméti NKSE - Kisvárdai KC 31 - 17
2018. szeptember 9. vasárnap
18:00 DKA - Csepel DSE 38 - 28
2018. szeptember 12. szerda
15:30 Kisvárdai KC - Szent István SE 10 - 0
15:45 FTC KN KFT - EUbility Group-Békéscsaba 33 - 23
2018. szeptember 13. csütörtök
16:30 PC Trade Szeged KKSE - MTK Budapest 33 - 34
2018. szeptember 15. szombat
11:00 Szentendrei NKE - Szent István SE 26 - 34
14:00 EUbility Group-Békéscsaba - DKA 29 - 27
14:45 FTC KN KFT - Kecskeméti NKSE 33 - 16
16:00 Kisvárdai KC - Vasas SC 15 - 42
16:00 Hajdúnánás SK - DVSC SCHAEFFLER 26 - 30
2018. szeptember 16. vasárnap
16:00 Csepel DSE - GVM Europe-Vác 10 - 0
2018. szeptember 19. szerda
19:30 Kecskeméti NKSE - Szentendrei NKE 32 - 25
2018. szeptember 21. péntek
14:00 DVSC SCHAEFFLER - Kisvárdai KC 50 - 24
17:00 Vasas SC - FTC KN KFT 26 - 36
2018. szeptember 22. szombat
15:00 Szent István SE - MTK Budapest 29 - 41
16:00 Csepel DSE - PC Trade Szeged KKSE 43 - 31
16:00 GVM Europe-Vác - EUbility Group-Békéscsaba 36 - 20
2018. szeptember 23. vasárnap
14:00 DKA - Hajdúnánás SK 31 - 33
2018. október 4. csütörtök
16:30 PC Trade Szeged KKSE - Szent István SE 37 - 42
2018. október 6. szombat
15:30 Kisvárdai KC - DKA 22 - 29
16:00 Hajdúnánás SK - GVM Europe-Vác 23 - 30
16:00 MTK Budapest - Kecskeméti NKSE 36 - 29
2018. október 7. vasárnap
14:30 EUbility Group-Békéscsaba - Csepel DSE 38 - 27
2018. október 9. kedd
16:45 FTC KN KFT - DVSC SCHAEFFLER 28 - 28
2018. október 10. szerda
16:00 GVM Europe-Vác - Kisvárdai KC 46 - 13
2018. október 17. szerda
14:00 EUbility Group-Békéscsaba - PC Trade Szeged KKSE 35 - 23
2018. október 19. péntek
17:00 Vasas SC - MTK Budapest 44 - 32
17:45 Kecskeméti NKSE - Szent István SE 26 - 31
2018. október 21. vasárnap
14:00 DKA - FTC KN KFT 31 - 32
16:00 Csepel DSE - Hajdúnánás SK 30 - 26
2018. október 22. hétfő
13:00 Szent István SE - Vasas SC 24 - 43
2018. október 24. szerda
13:30 Hajdúnánás SK - EUbility Group-Békéscsaba 28 - 31
2018. október 25. csütörtök
16:30 PC Trade Szeged KKSE - Kecskeméti NKSE 21 - 20
2018. október 27. szombat
13:00 Szentendrei NKE - DKA 21 - 22
15:45 FTC KN KFT - GVM Europe-Vác 34 - 24
16:00 MTK Budapest - DVSC SCHAEFFLER 25 - 37
2018. október 28. vasárnap
13:30 Kisvárdai KC - Csepel DSE 29 - 29
2018. október 31. szerda
14:00 Hajdúnánás SK - PC Trade Szeged KKSE 33 - 27
17:30 Csepel DSE - FTC KN KFT 22 - 44
17:30 Vasas SC - Kecskeméti NKSE 38 - 28
2018. november 2. péntek
14:00 EUbility Group-Békéscsaba - Kisvárdai KC 39 - 23
2018. november 3. szombat
14:00 DVSC SCHAEFFLER - Szent István SE 39 - 19
2018. november 4. vasárnap
16:00 DKA - MTK Budapest 37 - 28
2018. november 11. vasárnap
14:00 Hajdúnánás SK - Szent István SE 36 - 27
16:00 Csepel DSE - MTK Budapest 22 - 33
18:00 GVM Europe-Vác - Szentendrei NKE 23 - 18
2018. november 14. szerda
15:30 Kisvárdai KC - Hajdúnánás SK 25 - 27
16:00 Kecskeméti NKSE - DVSC SCHAEFFLER 26 - 37
2018. november 15. csütörtök
16:30 PC Trade Szeged KKSE - Vasas SC 30 - 34
19:15 Szentendrei NKE - Csepel DSE 25 - 23
2018. november 17. szombat
13:00 Szent István SE - DKA 29 - 31
2018. november 18. vasárnap
13:45 MTK Budapest - GVM Europe-Vác 30 - 41
2018. november 21. szerda
19:00 Szentendrei NKE - Vasas SC 28 - 29
2018. november 22. csütörtök
15:30 Kisvárdai KC - PC Trade Szeged KKSE 18 - 26
2018. november 24. szombat
16:00 Hajdúnánás SK - MTK Budapest 34 - 27
2018. november 25. vasárnap
12:00 EUbility Group-Békéscsaba - Szentendrei NKE 34 - 19
12:00 GVM Europe-Vác - Szent István SE 33 - 23
16:00 DKA - Kecskeméti NKSE 35 - 19
2018. november 29. csütörtök
13:00 Hajdúnánás SK - FTC KN KFT 26 - 34
2018. december 1. szombat
14:00 DVSC SCHAEFFLER - Szentendrei NKE 34 - 25
2018. december 6. csütörtök
16:30 PC Trade Szeged KKSE - DVSC SCHAEFFLER 21 - 37
2018. december 8. szombat
11:00 Szentendrei NKE - Hajdúnánás SK 22 - 25
2018. december 12. szerda
17:15 Vasas SC - DVSC SCHAEFFLER 29 - 46
2018. december 16. vasárnap
17:00 GVM Europe-Vác - Kecskeméti NKSE 28 - 23
2019. január 5. szombat
11:00 Vasas SC - DKA 24 - 28
13:00 Szent István SE - Csepel DSE 21 - 21
15:45 FTC KN KFT - Kisvárdai KC 48 - 17
16:00 MTK Budapest - EUbility Group-Békéscsaba 30 - 27
2019. január 11. péntek
15:30 Kisvárdai KC - Szentendrei NKE 18 - 17
2019. január 12. szombat
15:45 FTC KN KFT - PC Trade Szeged KKSE 43 - 21
16:00 GVM Europe-Vác - Vasas SC 37 - 26
2019. január 13. vasárnap
14:00 EUbility Group-Békéscsaba - Szent István SE 41 - 27
18:00 DKA - DVSC SCHAEFFLER 23 - 27
2019. január 16. szerda
15:45 FTC KN KFT - MTK Budapest 46 - 25
2019. január 17. csütörtök
17:25 Csepel DSE - Kecskeméti NKSE 33 - 29
2019. január 19. szombat
14:00 Vasas SC - EUbility Group-Békéscsaba 20 - 27
2019. január 20. vasárnap
15:00 DVSC SCHAEFFLER - GVM Europe-Vác 31 - 30
2019. január 24. csütörtök
16:30 PC Trade Szeged KKSE - DKA 28 - 29
2019. január 26. szombat
11:00 Vasas SC - Csepel DSE 36 - 28
16:00 MTK Budapest - Kisvárdai KC 32 - 22
16:45 Kecskeméti NKSE - EUbility Group-Békéscsaba 24 - 25
2019. január 29. kedd
19:15 Szentendrei NKE - FTC KN KFT 26 - 33
2019. január 30. szerda
18:00 Kecskeméti NKSE - Hajdúnánás SK 26 - 23
2019. január 31. csütörtök
16:30 PC Trade Szeged KKSE - Szentendrei NKE 34 - 30
2019. február 2. szombat
15:00 Szent István SE - Kisvárdai KC 35 - 26
2019. február 3. vasárnap
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Csepel DSE 43 - 29
18:00 DKA - GVM Europe-Vác 26 - 31
2019. február 10. vasárnap
12:00 DVSC SCHAEFFLER - PC Trade Szeged KKSE 37 - 21
2019. február 13. szerda
17:00 Hajdúnánás SK - Vasas SC 26 - 27
2019. február 15. péntek
15:00 Kisvárdai KC - Kecskeméti NKSE 21 - 20
2019. február 16. szombat
14:00 EUbility Group-Békéscsaba - DVSC SCHAEFFLER 27 - 36
15:00 Szentendrei NKE - MTK Budapest 27 - 22
15:45 FTC KN KFT - Szent István SE 35 - 21
16:00 GVM Europe-Vác - PC Trade Szeged KKSE 44 - 24
2019. február 17. vasárnap
16:00 Csepel DSE - DKA 21 - 36
2019. február 22. péntek
17:45 Kecskeméti NKSE - FTC KN KFT 27 - 43
2019. február 23. szombat
11:00 Vasas SC - Kisvárdai KC 34 - 18
12:45 GVM Europe-Vác - Csepel DSE 39 - 24
16:00 MTK Budapest - PC Trade Szeged KKSE 24 - 26
2019. február 24. vasárnap
14:00 DVSC SCHAEFFLER - Hajdúnánás SK 37 - 27
16:00 DKA - EUbility Group-Békéscsaba 34 - 34
18:00 Szent István SE - Szentendrei NKE 20 - 19
2019. február 26. kedd
16:30 FTC KN KFT - Csepel DSE 42 - 20
2019. március 7. csütörtök
13:00 Hajdúnánás SK - DKA 28 - 35
16:30 PC Trade Szeged KKSE - Csepel DSE 36 - 25
2019. március 8. péntek
14:30 FTC KN KFT - Vasas SC 42 - 27
15:30 Kisvárdai KC - DVSC SCHAEFFLER 14 - 36
16:00 EUbility Group-Békéscsaba - GVM Europe-Vác 28 - 35
2019. március 9. szombat
11:00 Szentendrei NKE - Kecskeméti NKSE 26 - 27
16:00 MTK Budapest - Szent István SE 40 - 30
2019. március 14. csütörtök
13:00 Hajdúnánás SK - Csepel DSE 29 - 25
18:15 FTC KN KFT - DKA 34 - 25
2019. március 16. szombat
15:00 Szent István SE - PC Trade Szeged KKSE 27 - 29
2019. március 19. kedd
17:00 Vasas SC - PC Trade Szeged KKSE 42 - 27
2019. március 20. szerda
19:30 Kecskeméti NKSE - Csepel DSE 29 - 31
2019. március 24. vasárnap
16:00 Csepel DSE - EUbility Group-Békéscsaba 26 - 30
2019. március 27. szerda
12:00 DKA - Kisvárdai KC 33 - 24
14:00 DVSC SCHAEFFLER - FTC KN KFT 27 - 39
16:00 GVM Europe-Vác - Hajdúnánás SK 37 - 25
17:00 Vasas SC - Szentendrei NKE 24 - 28
17:45 Kecskeméti NKSE - MTK Budapest 30 - 30
2019. március 28. csütörtök
16:30 PC Trade Szeged KKSE - EUbility Group-Békéscsaba 24 - 31
2019. március 29. péntek
18:30 Szentendrei NKE - DVSC SCHAEFFLER 23 - 28
2019. március 30. szombat
15:00 Szent István SE - Kecskeméti NKSE 26 - 26
16:00 MTK Budapest - Vasas SC 29 - 39
2019. március 31. vasárnap
15:30 Kisvárdai KC - GVM Europe-Vác 26 - 40
2019. április 3. szerda
15:00 EUbility Group-Békéscsaba - Hajdúnánás SK 27 - 29
16:00 GVM Europe-Vác - FTC KN KFT 18 - 34
2019. április 4. csütörtök
15:30 DKA - Szentendrei NKE 23 - 29
2019. április 5. péntek
14:00 DVSC SCHAEFFLER - MTK Budapest 48 - 32
17:00 Vasas SC - Szent István SE 32 - 26
17:45 Kecskeméti NKSE - PC Trade Szeged KKSE 27 - 28
2019. április 7. vasárnap
16:00 Csepel DSE - Kisvárdai KC 31 - 18
2019. április 9. kedd
19:15 Szentendrei NKE - GVM Europe-Vác 29 - 30
2019. április 10. szerda
17:45 PC Trade Szeged KKSE - Hajdúnánás SK
2019. április 12. péntek
15:30 Kisvárdai KC - EUbility Group-Békéscsaba 25 - 27
2019. április 13. szombat
14:45 MTK Budapest - DKA 31 - 39
15:00 Szent István SE - DVSC SCHAEFFLER 32 - 37
2019. április 14. vasárnap
16:00 Kecskeméti NKSE - Vasas SC 32 - 28
2019. április 15. hétfő
17:30 Hajdúnánás SK - Kisvárdai KC 33 - 23
2019. április 17. szerda
14:00 DVSC SCHAEFFLER - Kecskeméti NKSE 46 - 22
2019. április 18. csütörtök
13:15 DKA - Szent István SE 36 - 28
19:00 Csepel DSE - Szentendrei NKE 31 - 32
2019. április 19. péntek
14:00 EUbility Group-Békéscsaba - FTC KN KFT 20 - 28
2019. április 20. szombat
16:00 GVM Europe-Vác - MTK Budapest 41 - 37
2019. április 24. szerda
15:45 FTC KN KFT - Hajdúnánás SK 37 - 16
18:20 Szentendrei NKE - EUbility Group-Békéscsaba 23 - 24
2019. április 26. péntek
16:30 PC Trade Szeged KKSE - Kisvárdai KC 38 - 28
17:45 Kecskeméti NKSE - DKA 24 - 29
2019. április 27. szombat
13:00 Szent István SE - GVM Europe-Vác 24 - 30
16:00 MTK Budapest - Csepel DSE 32 - 38
2019. április 28. vasárnap
14:00 DVSC SCHAEFFLER - Vasas SC 41 - 29
2019. április 30. kedd
17:45 Kecskeméti NKSE - GVM Europe-Vác 34 - 29
2019. május 2. csütörtök
15:30 Kisvárdai KC - FTC KN KFT 19 - 48
2019. május 4. szombat
11:00 Hajdúnánás SK - Szentendrei NKE 21 - 26
14:00 EUbility Group-Békéscsaba - MTK Budapest 36 - 29
2019. május 5. vasárnap
16:00 Csepel DSE - Szent István SE 35 - 34
18:00 DKA - Vasas SC 38 - 31
2019. május 8. szerda
13:00 Szent István SE - EUbility Group-Békéscsaba 27 - 36
16:00 MTK Budapest - Hajdúnánás SK 35 - 28
2019. május 9. csütörtök
14:00 DVSC SCHAEFFLER - DKA 45 - 37
16:30 PC Trade Szeged KKSE - FTC KN KFT 23 - 44
16:30 Vasas SC - GVM Europe-Vác 42 - 37
2019. május 11. szombat
11:00 Szentendrei NKE - Kisvárdai KC 26 - 20
15:00 Szent István SE - Hajdúnánás SK 26 - 29
2019. május 14. kedd
18:00 PC Trade Szeged KKSE - Hajdúnánás SK 32 - 30
2019. május 17. péntek
15:30 Kisvárdai KC - MTK Budapest 19 - 44
2019. május 18. szombat
14:00 EUbility Group-Békéscsaba - Kecskeméti NKSE 32 - 25
16:00 GVM Europe-Vác - DVSC SCHAEFFLER 34 - 30
2019. május 19. vasárnap
14:00 FTC KN KFT - Szentendrei NKE 47 - 20
16:00 Csepel DSE - Vasas SC 35 - 40
16:00 DKA - PC Trade Szeged KKSE 43 - 27
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. FTC KN KFT 26 25 1 0 993 610 383 51
2. DVSC SCHAEFFLER 26 23 1 2 956 690 266 47
3. GVM Europe-Vác 26 20 0 6 845 681 164 40
4. EUbility Group-Békéscsaba 26 16 1 9 767 715 52 33
5. DKA 26 16 1 9 818 741 77 33
6. Vasas SC 26 16 0 10 851 791 60 32
7. MTK Budapest 26 10 1 15 815 867 -52 21
8. Hajdúnánás SK 26 10 0 16 716 775 -59 20
9. Csepel DSE 26 8 2 16 715 829 -114 18
10. PC Trade Szeged KKSE 26 9 0 17 713 875 -162 18
11. Kecskeméti NKSE 26 7 2 17 682 779 -97 16
12. Szentendrei NKE 26 8 0 18 654 708 -54 16
13. Szent István SE 26 5 2 19 695 832 -137 12
14. Kisvárdai KC 26 3 1 22 534 861 -327 6
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Kisvárdai KC -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SZIRÁKI BOGLÁRKA GVM Europe-Vác 229 25
2. BRÉDA LUCA DKA 223 25
3. KRENNER FANNI Kecskeméti NKSE 186 19
4. MOLNÁR FLÓRA Hajdúnánás SK 174 25
5. KOVÁCS SZOLANZS PC Trade Szeged KKSE 161 26
6. SZABÓ VIKTÓRIA Kecskeméti NKSE 157 25
7. TÖRÖK CSENGE EUbility Group-Békés 151 25
8. KÁLDY LILI GVM Europe-Vác 148 19
9. HRABINA INEZ Hajdúnánás SK 146 13
10. PINT LILLA DKA 144 26
11. GAJDOS DOROTTYA FANNI Szentendrei NKE 140 25
12. HÁZI VERONIKA Vasas SC 140 24
13. BALOGH PETRA MÁRIA DKA 135 25
14. POCZETNYIK LUCA LAURA DVSC SCHAEFFLER 134 18
15. TAR LOTTI Hajdúnánás SK 127 26
16. BENEDEK RÉKA Csepel DSE 126 25
17. TÖRÖK FANNI EUbility Group-Békés 126 25
18. TÖRÖK REBEKA Vasas SC 126 24
19. KONFÁR RENÁTA Kecskeméti NKSE 121 22
20. BENZSAY REBEKA Szentendrei NKE 115 26
21. HÁFRA LUCA FTC KN KFT 114 19
22. ZSIKLA GRÉTA Szent István SE 112 24
23. JURMANN GRÉTA MTK Budapest 104 21
24. KANYIK BOROKA Csepel DSE 104 24
25. HELEMBAI LILLA GVM Europe-Vác 102 25
26. DOMBI KATALIN EUbility Group-Békés 99 22
27. NONN DOROTTYA MTK Budapest 98 25
28. SOLTÉSZ PETRA Kisvárdai KC 98 25
29. PASQUALETTI TÍMEA Vasas SC 97 23
30. BÁRTFAY ENIKŐ FTC KN KFT 94 22
31. SOLTÉSZ BERNADETT Csepel DSE 94 24
32. KOVALCSIK JÁZMIN FTC KN KFT 92 24
33. ERDÉLYI NÓRA MTK Budapest 88 23
34. SZÖGI MERCÉDESZ Hajdúnánás SK 87 26
35. PETRUS MIRTILL DVSC SCHAEFFLER 86 23
36. WÁGNER VIRÁG Szentendrei NKE 84 25
37. RÁCZ RÉKA Szentendrei NKE 82 15
38. HORVÁTH NÓRA MTK Budapest 81 25
39. ZSEMBERY VIKTÓRIA FTC KN KFT 81 25
40. FORGÁCS PETRA Szent István SE 80 25
41. FERENCZY DIÁNA DÓRA FTC KN KFT 79 25
42. LUDVIG KRISZTINA FTC KN KFT 79 25
43. SÁPI BOGLÁRKA DVSC SCHAEFFLER 79 26
44. BÁLINT RENÁTA Vasas SC 77 23
45. SZENTKERESSY-KOVÁCS RENÁTA Vasas SC 77 24
46. VÁMOSI PANNA DVSC SCHAEFFLER 77 14
47. FERENCZI PETRA MTK Budapest 73 25
48. BRÉDA BORBÁLA DKA 72 23
49. KONYÁRI KRISZTINA Hajdúnánás SK 72 24
50. KUKELY ANNA EUbility Group-Békés 72 17
51. STACHÓ VIVIEN PC Trade Szeged KKSE 17 6 72 18
Szent István SE 55 12
52. ZELIZI FANNI DVSC SCHAEFFLER 72 24
53. KLACSÁK ZSÓFIA Csepel DSE 70 24
54. KAJDÁCSI KINGA Csepel DSE 68 16
55. KELEMEN GRÉTA DVSC SCHAEFFLER 68 19
56. MARIK DALMA EUbility Group-Békés 68 23
57. ESZENYI BIANKA RÉKA DVSC SCHAEFFLER 67 22
58. KOVÁCS REBECCA Szentendrei NKE 66 26
59. ZSEMBERI ZÓRA PC Trade Szeged KKSE 66 24
60. OFRA ZSÓFIA DVSC SCHAEFFLER 10 5 65 18
Hajdúnánás SK 55 13
61. SÁPI GRÉTA DVSC SCHAEFFLER 65 24
62. DURANKOVA VERONIKA Kisvárdai KC 63 19
63. KOVÁCS DORINA MTK Budapest 62 26
64. VÁRALJAI ESZTER Szent István SE 62 25
65. KISS GABRIELLA Szent István SE 61 23
66. MEGYESI MILLA Kecskeméti NKSE 61 26
67. PÁLFFY ANNA GVM Europe-Vác 61 21
68. ANDRÉ ILONA Szent István SE 59 25
69. CSERÉP FANNI MTK Budapest 59 24
70. FEHÉR LAURA SAROLTA Csepel DSE 59 24
71. FRUNZA-KIS GERDA Kisvárdai KC 59 23
72. BISZÁK ALETTA GVM Europe-Vác 57 20
73. KOZMA KRISZTINA DVSC SCHAEFFLER 57 23
74. SZEDER DÓRA Szent István SE 57 24
75. BALLAI BORBÁLA FTC KN KFT 56 22
76. LANTOS SZABINA MELINDA PC Trade Szeged KKSE 56 23
77. BALOGH PANNA Kisvárdai KC 55 24
78. VAS VIKTÓRIA Szent István SE 55 24
79. BARANYI LILI PC Trade Szeged KKSE 54 26
80. BEKE KATALIN FTC KN KFT 3 3 54 18
MTK Budapest 51 15
81. KENÉZ FANNI VIKTÓRIA FTC KN KFT 54 25
82. KRAFT VIKTÓRIA GVM Europe-Vác 54 21
83. PINDÁK BERNADETT Vasas SC 54 15
84. TIEFF ZSANETT Szent István SE 54 24
85. JEFCSÁK RENÁTA Szent István SE 53 23
86. GÜNSER BIANKA Vasas SC 51 16
87. LÉRÁNT SÁRA Szentendrei NKE 51 26
88. ZSIBORÁS LUCA FTC KN KFT 50 14
89. KÉRI DÓRA EUbility Group-Békés 49 25
90. RANCZ REBEKA ZITA Kecskeméti NKSE 49 23
91. ZÁMORI DORINA Szent István SE 5 3 49 15
Szentendrei NKE 44 12
92. ILLÉS PETRA Vasas SC 48 20
93. PÁPA PETRA Kisvárdai KC 47 25
94. BÁNFAI VIRÁG FTC KN KFT 46 22
95. ŐZ ENIKŐ MTK Budapest 46 25
96. BORGYOS PANNA DVSC SCHAEFFLER 45 8
97. CSÉCSEI NÓRA PC Trade Szeged KKSE 44 19
98. MAJOROS KLAUDIA FTC KN KFT 43 26
99. SZŐKE EVELIN MTK Budapest 43 24
100. TÓTH SAROLTA PC Trade Szeged KKSE 43 26
101. KERNER TÜNDE Csepel DSE 42 23
102. KIRÁLY JÁZMIN LAURA GVM Europe-Vác 42 15
103. PETROVICS ANNA DVSC SCHAEFFLER 42 20
104. SZÖLLŐSI ZSÓFIA PC Trade Szeged KKSE 42 25
105. BÁRDY NOÉMI DKA 40 11
106. CSÁKI FANNI PC Trade Szeged KKSE 39 20
107. KÁRÁSZ NIKOLETT Kecskeméti NKSE 39 25
108. FARKAS TEKLA MTK Budapest 38 19
109. HŐS KATA EUbility Group-Békés 38 6
110. KAZINCY LOTTI DKA 38 25
111. SÁNDOR VERONIKA MTK Budapest 36 25
112. FÉZLER FANNI GVM Europe-Vác 35 23
113. KISSOVA DOMINIKA Kisvárdai KC 35 8
114. BOTTKA INEZ Kisvárdai KC 34 19
115. FARKASINSZKI DOMINIKA PC Trade Szeged KKSE 34 22
116. LIPÉCZ LÍVIA Kisvárdai KC 34 18
117. BARABÁS ZSÓFIA DVSC SCHAEFFLER 33 18
118. BENEDEK ÁGNES Csepel DSE 33 18
119. BARÓTI BETTINA FTC KN KFT 32 11
120. GÉM LÉNA FTC KN KFT 31 16
121. KOZICS BÍBORKA Kisvárdai KC 31 23
122. FADHLE AMNA Vasas SC 30 25
123. NEMES NIKOLETT Vasas SC 30 21
124. SZABÓ RÉKA Csepel DSE 30 23
125. BALLAI ANNA FTC KN KFT 29 15
126. GYÖRFI DÓRA FTC KN KFT 28 11
127. KOVÁCS ADRIENN DKA 28 26
128. PALLAGI LUCA Vasas SC 28 17
129. TÓTH JÁZMIN DKA 28 25
130. BARANKA NÓRA EUbility Group-Békés 27 26
131. BOGNÁR IVETT PC Trade Szeged KKSE 27 14
132. DANCSÓ DOROTTYA GVM Europe-Vác 27 15
133. SOLT ANNA TÍMEA FTC KN KFT 27 16
134. SZORCSIK ADÉL DKA 27 20
135. VAD ANNA FTC KN KFT 27 23
136. KUKELY KLÁRA EUbility Group-Békés 26 22
137. KÁNYA LILI EUbility Group-Békés 25 10
138. LÓCZI FANNI Kecskeméti NKSE 25 26
139. SZALAY DANIÉLA Csepel DSE 25 15
140. TORMA ESZTER PANNA DVSC SCHAEFFLER 25 8
141. FORRÁS VIVIEN PC Trade Szeged KKSE 24 5
142. HAJA DÓRA DVSC SCHAEFFLER 24 12
143. HRACHOVINA SÁRA Szentendrei NKE 24 23
144. LUKÁCS BOGLÁRKA PC Trade Szeged KKSE 24 19
145. TÓTH NIKOLETT FTC KN KFT 24 3
146. VASZI KRISZTINA Szent István SE 24 23
147. BRÉDA ABIGÉL Szentendrei NKE 23 12
148. MÁRTA REBEKA GVM Europe-Vác 23 23
149. SZALAI KYRA Csepel DSE 23 23
150. VÓLENT LAURA EUbility Group-Békés 23 8
151. MEDVE MELISSZA EUbility Group-Békés 20 10
152. NAGY DOROTTYA Hajdúnánás SK 20 22
153. VARJÚ LILIÁNA Vasas SC 19 4
154. ARANY REBEKA MELINDA DVSC SCHAEFFLER 18 5
155. GYÖMÖREY VIKTÓRIA Vasas SC 18 14
156. TORDY VIRÁG ZSÓFIA Vasas SC 18 16
157. GYEBNÁR ZSÓFIA Kisvárdai KC 17 11
158. KERTÉSZ KITTI KAMILLA PC Trade Szeged KKSE 17 10
159. MÁRTA ANNA Kisvárdai KC 17 13
160. PETŐI PANNA DKA 17 19
161. TÓTFALUSI ANNA Csepel DSE 17 8
162. TÓTH TAMARA MTK Budapest 17 11
163. BERGENDY KITTI Szentendrei NKE 16 8
164. ZSIBRITA RÉKA EUbility Group-Békés 16 24
165. BÖHM BIANKA Vasas SC 15 21
166. MOLNÁR KATA PC Trade Szeged KKSE 15 21
167. PÖRDI RÓZSA PC Trade Szeged KKSE 15 18
168. TÖRÖK LILLY DVSC SCHAEFFLER 15 6
169. BARATI LAURA DVSC SCHAEFFLER 14 10
170. HORVÁTH-VADON ZSÓFIA GVM Europe-Vác 14 22
171. MÁTRAI NÓRA GVM Europe-Vác 13 15
172. GERGI BODOR BOGLÁRKA DKA 12 21
173. MOLNÁR ADRIENN Hajdúnánás SK 12 20
174. SZÁSZ DÓRA GVM Europe-Vác 12 25
175. BALI RÉKA PC Trade Szeged KKSE 11 12
176. IMREGI BLANKA DKA 11 22
177. JUHÁSZ EVELIN GVM Europe-Vác 11 22
178. NAGY LUCA BABETT DKA 11 23
179. PANYI KRISZTINA ANNA DVSC SCHAEFFLER 11 7
180. PEREZNYÁK ANNA Csepel DSE 11 24
181. MÓZES DORINA DKA 10 9
182. NAGY NIKOLETT Kisvárdai KC 10 3
183. PAPP SÁRA Hajdúnánás SK 10 18
184. SIMON KAROLINA GVM Europe-Vác 10 9
185. VOZÁR MÓNIKA EUbility Group-Békés 10 25
186. FEJES MAJA PC Trade Szeged KKSE 9 6
187. LAKATOS VIRGÍNIA Kisvárdai KC 9 23
188. ÖTVÖS RÉKA Szent István SE 9 14
189. TOKAI ZSÓFIA EUbility Group-Békés 9 11
190. ZÁHORSZKI DOMINIKA MTK Budapest 9 15
191. BALÁZS DORINA Hajdúnánás SK 8 7
192. CSESZLAI MARIETTA Szent István SE 8 11
193. KÓRIK VIVIEN DVSC SCHAEFFLER 8 5
194. NAGY ENIKŐ Kecskeméti NKSE 8 25
195. ZIH NOÉMI Kisvárdai KC 8 23
196. ÁRVAI LAURA Kecskeméti NKSE 7 22
197. BIHARI BERNADETT Vasas SC 7 20
198. GYENES IMOLA EUbility Group-Békés 7 16
199. IVÁNYI LÉNA MÓNIKA Kecskeméti NKSE 7 17
200. TASNÁDI PETRA Kecskeméti NKSE 7 23
201. TÓT KÍRA FANNI Kecskeméti NKSE 7 22
202. TUSCHER TÍMEA Szentendrei NKE 7 3
203. PADLA DORINA VIRÁG Vasas SC 6 11
204. SZÉCSI ALEXANDRA DKA 6 1
205. BOGNÁR ANNA PC Trade Szeged KKSE 5 1
206. KONDRÁT BOGLÁRKA Vasas SC 5 2
207. BESENYI NAPSUGÁR PC Trade Szeged KKSE 4 2
208. MOLNÁR REGINA GVM Europe-Vác 4 7
209. PÓK LEA Kisvárdai KC 4 5
210. SZABÓ ZSÓFIA DKA 4 24
211. SZEBERÉNYI FLÓRA Vasas SC 4 1
212. FRITZ NOÉMI MTK Budapest 3 14
213. KANDA VANESSZA DKA 3 1
214. KIS VIKTÓRIA PC Trade Szeged KKSE 3 10
215. PETROVICS FRUZSINA DKA 3 1
216. PROVICS LILLA Kecskeméti NKSE 3 8
217. STRANIGG ZSÓFIA MTK Budapest 3 1
218. TÓTH ADÉL FTC KN KFT 3 4
219. ARADI AIDA CSENGE MTK Budapest 2 4
220. BALOG DÓRA PC Trade Szeged KKSE 2 1
221. BARTOS DORINA MTK Budapest 2 5
222. CUCCO SARA Kisvárdai KC 2 3
223. ERDÉLYI DOMINIKA DVSC SCHAEFFLER 2 1
224. ERKI SZABÓ MARIETTA Kecskeméti NKSE 2 4
225. GRÁF SZABINA GVM Europe-Vác 2 12
226. JUHÁSZ DALMA Kecskeméti NKSE 2 9
227. KAJDÁCSI KATA Csepel DSE 2 5
228. MAGYARI REBEKA DKA 2 10
229. MAJOROS SAROLTA DKA 2 3
230. PAP KAROLINA ANNA DKA 2 7
231. SILYE NANDA DVSC SCHAEFFLER 2 3
232. BÁLINT ZSÓFIA Szentendrei NKE 1 6
233. BALOGH ÁGNES Hajdúnánás SK 1 6
234. BUGYA KAMILLA Kecskeméti NKSE 1 8
235. BUKOVSZKY ANNA GVM Europe-Vác 1 21
236. BUZÁS PETRA DVSC SCHAEFFLER 1 1
237. CSÁNYI LILI FANNI Csepel DSE 1 4
238. CSERNYÁNSZKI LILIÁNA DVSC SCHAEFFLER 1 1
239. CSIZMADIA FANNI KLÁRA EUbility Group-Békés 1 25
240. CSONKA ORSOLYA Kisvárdai KC 1 3
241. DRAGON JÁZMIN ÁGNES Szentendrei NKE 1 11
242. FÖLDHÁZI ÁGNES Szent István SE 1 4
243. KISS SZABINA Hajdúnánás SK 1 12
244. NAGY ERIKA Hajdúnánás SK 1 19
245. PÁKOZDI KINGA Vasas SC 1 2
246. RESZEGI EDINA Hajdúnánás SK 1 21
247. STACHÓ NATÁLIA PC Trade Szeged KKSE 1 2
248. VERES BOGLÁRKA Hajdúnánás SK 1 6
249. ZSIGMOND PANNA FTC KN KFT 1 23
250. ÁBEL FANNI Csepel DSE 0 2
251. BAGI PETRA DKA 0 2
252. BAGI VIRÁG DKA 0 1
253. BÁGYI STELLA DVSC SCHAEFFLER 0 2
254. BÁLINT FRUZSINA DKA 0 1
255. BALOGH NÓRA Hajdúnánás SK 0 1
256. BARTUCZ JÁZMIN DKA 0 1
257. BÁTYI FANNI GVM Europe-Vác 0 9
258. BELINSZKY BLANKA Kisvárdai KC 0 2
259. BERECZKY BÍBORKA DKA 0 1
260. BODÓ GABRIELLA DVSC SCHAEFFLER 0 18
261. COZMEI ANNA Szentendrei NKE 0 16
262. CSANÁDI NOÉMI NAPSUGÁR PC Trade Szeged KKSE 0 14
263. CSATLÓS CSENGE GYÖNGYVÉR FTC KN KFT 0 7
264. CSEKE FLÓRA Hajdúnánás SK 0 1
265. DANKOVICS FANNI Szentendrei NKE 0 1
266. DOROGI DORINA Hajdúnánás SK 0 7
267. DUKA VIKTÓRIA BEATRIX Csepel DSE 0 24
268. EGERESI NÓRA EUbility Group-Békés 0 6
269. ERDEI KITTI SZABINA Szentendrei NKE 0 5
270. FAJTH LILI GVM Europe-Vác 0 23
271. FEHÉR VIKTÓRIA PC Trade Szeged KKSE 0 1
272. FEHÉR VIRÁG DKA 0 25
273. GULYÁS CSENGE Szentendrei NKE 0 25
274. GULYÁS LIZA DKA 0 5
275. GYOVAI SÁRA DKA 0 4 0 24
PC Trade Szeged KKSE 0 20
276. HADFI GRÉTA FTC KN KFT 0 22
277. HALÁPI LILI LAURA Szent István SE 0 25
278. JEFCSÁK RÉKA Szent István SE 0 7
279. JENCSIK JÚLIA Kisvárdai KC 0 1
280. KARÓCZ JOHANNA Hajdúnánás SK 0 21
281. KONDASOVA IZABELA Kisvárdai KC 0 19
282. KOÓS VIRÁG Csepel DSE 0 13
283. KORCSOG LAURA MELINDA Szentendrei NKE 0 9
284. KÓRÓDI ZSÓFIA Kisvárdai KC 0 5
285. KOVÁCS ESZTER MTK Budapest 0 26
286. KOVÁCS FANNI Hajdúnánás SK 0 4
287. KOVÁCS GRÉTA Vasas SC 0 23
288. KÖRMENDI KATA PC Trade Szeged KKSE 0 18
289. KUN-SZABÓ VIKTÓRIA Szent István SE 0 2
290. LESKÓCZI BOGLÁRKA Kisvárdai KC 0 25
291. MÁRK BLANKA EUbility Group-Békés 0 23
292. MAROSI DZSENIFER Csepel DSE 0 15
293. MÁTÉFI DALMA Szent István SE 0 21
294. MIRKÓ AJNÁCSKA DVSC SCHAEFFLER 0 13
295. NAGY HANNA Kecskeméti NKSE 0 19
296. NAGY VERONIKA Szentendrei NKE 0 19
297. NÉMETH VANDA DKA 0 3
298. NÉMETH ZSÓFIA Kecskeméti NKSE 0 26
299. PÁL KRISZTINA Kecskeméti NKSE 0 24
300. PÁL-KOVÁCS SÁRA Hajdúnánás SK 0 1
301. PÁL-KOVÁCS TEKLA Hajdúnánás SK 0 1
302. PÁLÓCZI KARINA SÁRA Hajdúnánás SK 0 6
303. PÁNDI GABRIELLA MÁRIA Kecskeméti NKSE 0 13
304. PAPP ZOÉ Hajdúnánás SK 0 1
305. PATLÓK ESZTER LOLITA Kisvárdai KC 0 6
306. PÉLI ANNA Szentendrei NKE 0 5
307. PÓK PANKA Hajdúnánás SK 0 4
308. POLYÁK LAURA Szentendrei NKE 0 7
309. PORTÁS BIANKA PC Trade Szeged KKSE 0 3
310. POZSGAI BERTA DKA 0 22
311. RACH NÓRA Vasas SC 0 6
312. RESZEGI ESZTER Hajdúnánás SK 0 19
313. ROMÁN ZSÓFIA DVSC SCHAEFFLER 0 1
314. SÁGI LILIEN IVETT MTK Budapest 0 11
315. SOLTÉSZ KÍRA BERNADETT Vasas SC 0 25
316. STEITZ ADELINA VIVIENNE Kecskeméti NKSE 0 1
317. SZABÓ BETTINA Szent István SE 0 3
318. SZABÓ DÓRA DVSC SCHAEFFLER 0 7
319. SZANKU LILLA OLIMPIA Kisvárdai KC 0 1
320. TIMM ALEXA Szent István SE 0 4
321. TÓTH HANNA SÁRA Szentendrei NKE 0 10
322. VÁMOS GRÉTA EUbility Group-Békés 0 18
323. VÁRADI EMESE DKA 0 4
324. VAS NÓRA DVSC SCHAEFFLER 0 15
325. VITOVSZKI VERONIKA Szentendrei NKE 0 26
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó