Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I/B férfi felnőtt-Kelet
2018. szeptember 14. péntek
19:00 KTE-Piroska szörp - Orosházi FKSE-LINAMAR 20 - 22
19:00 Nyíregyházi SN KFT - DEAC NK KFT 22 - 25
2018. szeptember 15. szombat
18:00 Békés-Drén KC - Balmazújvárosi KK 29 - 25
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - PLER-Budapest 18 - 23
18:00 Törökszentmiklósi Székács - ÓAM-Ózdi KC 25 - 22
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mizse KC 35 - 24
2018. szeptember 21. péntek
19:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - Békés-Drén KC 26 - 29
2018. szeptember 22. szombat
18:00 Mizse KC - Törökszentmiklósi Székács 35 - 22
18:00 ÓAM-Ózdi KC - Nyíregyházi SN KFT 24 - 23
2018. szeptember 23. vasárnap
18:00 DEAC NK KFT - ContiTech FKSE-Algyő 25 - 26
18:00 PLER-Budapest - KTE-Piroska szörp 28 - 21
18:00 Balmazújvárosi KK - Balassagyarmati Kábel SE 29 - 29
2018. szeptember 28. péntek
19:00 KTE-Piroska szörp - DEAC NK KFT 26 - 27
2018. szeptember 29. szombat
13:00 Békés-Drén KC - PLER-Budapest 29 - 24
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - ÓAM-Ózdi KC 24 - 22
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Mizse KC 26 - 26
18:00 Törökszentmiklósi Székács - Balassagyarmati Kábel SE 31 - 24
2018. szeptember 30. vasárnap
18:00 Balmazújvárosi KK - Orosházi FKSE-LINAMAR 28 - 35
2018. október 5. péntek
18:00 PLER-Budapest - Orosházi FKSE-LINAMAR 19 - 20
2018. október 6. szombat
18:00 Törökszentmiklósi Székács - Balmazújvárosi KK 25 - 32
18:00 Mizse KC - ContiTech FKSE-Algyő 22 - 29
18:00 ÓAM-Ózdi KC - KTE-Piroska szörp 25 - 26
18:00 DEAC NK KFT - Békés-Drén KC 25 - 24
2018. október 7. vasárnap
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - Nyíregyházi SN KFT 23 - 24
2018. október 10. szerda
18:00 Békés-Drén KC - ÓAM-Ózdi KC 33 - 21
2018. október 12. péntek
19:00 KTE-Piroska szörp - Mizse KC 30 - 25
2018. október 13. szombat
17:00 Nyíregyházi SN KFT - Törökszentmiklósi Székács 23 - 25
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Balassagyarmati Kábel SE 32 - 26
18:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - DEAC NK KFT 26 - 15
18:00 Balmazújvárosi KK - PLER-Budapest 20 - 27
2018. október 20. szombat
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Balmazújvárosi KK 30 - 30
18:00 Törökszentmiklósi Székács - ContiTech FKSE-Algyő 21 - 36
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - KTE-Piroska szörp 30 - 30
18:00 Mizse KC - Békés-Drén KC 25 - 36
18:00 ÓAM-Ózdi KC - Orosházi FKSE-LINAMAR 25 - 30
18:00 DEAC NK KFT - PLER-Budapest 22 - 27
2018. november 9. péntek
18:00 Balmazújvárosi KK - DEAC NK KFT 28 - 28
20:00 KTE-Piroska szörp - Törökszentmiklósi Székács 31 - 19
2018. november 10. szombat
18:00 Békés-Drén KC - Balassagyarmati Kábel SE 29 - 34
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Nyíregyházi SN KFT 25 - 22
18:00 PLER-Budapest - ÓAM-Ózdi KC 24 - 18
19:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - Mizse KC 34 - 28
2018. november 16. péntek
19:00 Nyíregyházi SN KFT - KTE-Piroska szörp 25 - 20
2018. november 17. szombat
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Balmazújvárosi KK 27 - 30
18:00 Törökszentmiklósi Székács - Békés-Drén KC 20 - 23
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - Orosházi FKSE-LINAMAR 25 - 29
18:00 Mizse KC - PLER-Budapest 26 - 26
18:00 ÓAM-Ózdi KC - DEAC NK KFT 28 - 26
2018. november 23. péntek
20:00 KTE-Piroska szörp - ContiTech FKSE-Algyő 32 - 25
2018. november 24. szombat
18:00 Békés-Drén KC - Nyíregyházi SN KFT 22 - 20
18:00 PLER-Budapest - Balassagyarmati Kábel SE 32 - 19
19:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - Törökszentmiklósi Székács 30 - 22
2018. november 25. vasárnap
18:00 DEAC NK KFT - Mizse KC 32 - 28
18:00 Balmazújvárosi KK - ÓAM-Ózdi KC 24 - 23
2018. november 30. péntek
19:00 KTE-Piroska szörp - Balmazújvárosi KK 28 - 24
2018. december 1. szombat
18:00 Törökszentmiklósi Székács - PLER-Budapest 22 - 21
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - DEAC NK KFT 27 - 20
2018. december 2. vasárnap
17:00 Mizse KC - ÓAM-Ózdi KC 23 - 23
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Békés-Drén KC 32 - 29
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Orosházi FKSE-LINAMAR 25 - 31
2018. december 8. szombat
18:00 Békés-Drén KC - KTE-Piroska szörp 30 - 29
18:00 ÓAM-Ózdi KC - Balassagyarmati Kábel SE 26 - 23
18:00 PLER-Budapest - Nyíregyházi SN KFT 31 - 21
18:00 Balmazújvárosi KK - Mizse KC 31 - 23
2018. december 9. vasárnap
18:00 DEAC NK KFT - Törökszentmiklósi Székács 24 - 23
18:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - ContiTech FKSE-Algyő 26 - 23
2019. február 15. péntek
19:00 DEAC NK KFT - Nyíregyházi SN KFT 19 - 21
2019. február 16. szombat
18:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - KTE-Piroska szörp 31 - 26
18:00 Mizse KC - Balassagyarmati Kábel SE 28 - 22
18:00 Balmazújvárosi KK - Békés-Drén KC 21 - 20
18:00 ÓAM-Ózdi KC - Törökszentmiklósi Székács 42 - 25
2019. február 17. vasárnap
18:00 PLER-Budapest - ContiTech FKSE-Algyő 30 - 27
2019. február 22. péntek
19:00 KTE-Piroska szörp - PLER-Budapest
2019. február 23. szombat
18:00 Békés-Drén KC - Orosházi FKSE-LINAMAR
18:00 Törökszentmiklósi Székács - Mizse KC
18:00 Nyíregyházi SN KFT - ÓAM-Ózdi KC
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - Balmazújvárosi KK
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - DEAC NK KFT
2019. február 28. csütörtök
19:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - Balmazújvárosi KK
2019. március 1. péntek
18:00 PLER-Budapest - Békés-Drén KC
19:00 DEAC NK KFT - KTE-Piroska szörp
2019. március 2. szombat
18:00 ÓAM-Ózdi KC - ContiTech FKSE-Algyő
2019. március 3. vasárnap
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Törökszentmiklósi Székács
18:00 Mizse KC - Nyíregyházi SN KFT
2019. március 7. csütörtök
19:00 KTE-Piroska szörp - ÓAM-Ózdi KC
2019. március 9. szombat
18:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - PLER-Budapest
18:00 Békés-Drén KC - DEAC NK KFT
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Balassagyarmati Kábel SE
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Mizse KC
2019. március 10. vasárnap
18:00 Balmazújvárosi KK - Törökszentmiklósi Székács
2019. március 14. csütörtök
19:00 DEAC NK KFT - Orosházi FKSE-LINAMAR
2019. március 16. szombat
18:00 ÓAM-Ózdi KC - Békés-Drén KC
18:00 Törökszentmiklósi Székács - Nyíregyházi SN KFT
18:00 PLER-Budapest - Balmazújvárosi KK
2019. március 17. vasárnap
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - ContiTech FKSE-Algyő
18:00 Mizse KC - KTE-Piroska szörp
2019. március 22. péntek
19:00 KTE-Piroska szörp - Balassagyarmati Kábel SE
2019. március 23. szombat
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Törökszentmiklósi Székács
18:00 Békés-Drén KC - Mizse KC
18:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - ÓAM-Ózdi KC
18:00 PLER-Budapest - DEAC NK KFT
2019. március 24. vasárnap
18:00 Balmazújvárosi KK - Nyíregyházi SN KFT
2019. március 30. szombat
18:00 Törökszentmiklósi Székács - KTE-Piroska szörp
18:00 ÓAM-Ózdi KC - PLER-Budapest
18:00 Nyíregyházi SN KFT - ContiTech FKSE-Algyő
18:00 Mizse KC - Orosházi FKSE-LINAMAR
2019. március 31. vasárnap
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Békés-Drén KC
18:00 DEAC NK KFT - Balmazújvárosi KK
2019. április 5. péntek
19:00 KTE-Piroska szörp - Nyíregyházi SN KFT
2019. április 6. szombat
18:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - Balassagyarmati Kábel SE
18:00 Balmazújvárosi KK - ContiTech FKSE-Algyő
18:00 Békés-Drén KC - Törökszentmiklósi Székács
18:00 DEAC NK KFT - ÓAM-Ózdi KC
18:00 PLER-Budapest - Mizse KC
2019. április 27. szombat
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - PLER-Budapest
18:00 Törökszentmiklósi Székács - Orosházi FKSE-LINAMAR
18:00 Mizse KC - DEAC NK KFT
18:00 ÓAM-Ózdi KC - Balmazújvárosi KK
2019. április 28. vasárnap
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - KTE-Piroska szörp
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Békés-Drén KC
2019. május 10. péntek
18:00 Orosházi FKSE-LINAMAR - Nyíregyházi SN KFT
2019. május 11. szombat
18:00 Balmazújvárosi KK - KTE-Piroska szörp
18:00 PLER-Budapest - Törökszentmiklósi Székács
18:00 DEAC NK KFT - Balassagyarmati Kábel SE
18:00 ÓAM-Ózdi KC - Mizse KC
18:00 Békés-Drén KC - ContiTech FKSE-Algyő
2019. május 17. péntek
19:00 KTE-Piroska szörp - Békés-Drén KC
2019. május 18. szombat
18:00 Mizse KC - Balmazújvárosi KK
18:00 Törökszentmiklósi Székács - DEAC NK KFT
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Orosházi FKSE-LINAMAR
19:00 Nyíregyházi SN KFT - PLER-Budapest
2019. május 19. vasárnap
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - ÓAM-Ózdi KC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Orosházi FKSE-LINAMAR 12 11 0 1 340 285 55 22
2. PLER-Budapest 12 8 1 3 312 263 49 17
3. Békés-Drén KC 12 8 0 4 333 302 31 16
4. ContiTech FKSE-Algyő 12 7 0 5 324 308 16 14
5. Balmazújvárosi KK 12 5 3 4 322 324 -2 13
6. KTE-Piroska szörp 12 5 1 6 319 311 8 11
7. DEAC NK KFT 12 5 1 6 288 306 -18 11
8. ÓAM-Ózdi KC 12 4 1 7 299 306 -7 9
9. Balassagyarmati Kábel SE 12 3 2 7 317 334 -17 8
10. Nyíregyházi SN KFT 12 3 2 7 282 301 -19 8
11. Törökszentmiklósi Székács 12 4 0 8 280 343 -63 8
12. Mizse KC 12 2 3 7 313 346 -33 7
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KISS ROLAND Balmazújvárosi KK 81 12
2. OLÁH GÁBOR Békés-Drén KC 73 12
3. TÓTH PATRIK Balmazújvárosi KK 72 12
4. BENKE VIKTOR Mizse KC 71 11
5. HAJDÚ PÉTER Békés-Drén KC 59 12
6. NYESTE BALÁZS ÓAM-Ózdi KC 59 11
7. SUTKA NORBERT Balassagyarmati Kábe 59 11
8. NAGY MÁTÉ PLER-Budapest 56 12
9. GUBÓ ALEX Nyíregyházi SN KFT 55 11
10. KÁTAI RICHÁRD KTE-Piroska szörp 53 11
11. MUCZA NORBERT DEAC NK KFT 52 11
12. BALÁZS BOTOND Orosházi FKSE-LINAMA 51 11
13. JOHN ANDRÁS ContiTech FKSE-Algyő 51 12
14. NÉMETH GÁBOR ContiTech FKSE-Algyő 50 11
15. ERDŐS ZOLTÁN DEAC NK KFT 48 10
16. VANCSICS JÁNOS Mizse KC 48 11
17. FÜSTÖS ATTILA KTE-Piroska szörp 47 11
18. LELE ÁKOS Orosházi FKSE-LINAMA 47 11
19. VARGA LÁSZLÓ Nyíregyházi SN KFT 47 11
20. SZŰCS BALÁZS Nyíregyházi SN KFT 46 11
21. HERCZEGH JÁNOS ÓAM-Ózdi KC 44 11
22. NÉMETH LÁSZLÓ Orosházi FKSE-LINAMA 44 11
23. TÓTH NORBERT KTE-Piroska szörp 41 11
24. MORVA ZOLTÁN Békés-Drén KC 38 12
25. STÁB BENCE ÓAM-Ózdi KC 38 11
26. VALACZKAI ATTILA ContiTech FKSE-Algyő 38 12
27. BÍRÓ ÁDÁM DEAC NK KFT 37 8
28. CSANÁDI VALTER Törökszentmiklósi Sz 37 11
29. CSONTOS MÁTÉ Balmazújvárosi KK 37 12
30. FERENCZI BOTOND Orosházi FKSE-LINAMA 37 11
31. KURBELY LÁSZLÓ Nyíregyházi SN KFT 37 11
32. SOÓS PÉTER Balassagyarmati Kábe 37 11
33. SZÉKELY KRISTÓF Balassagyarmati Kábe 37 11
34. TATAI OLIVÉR Balassagyarmati Kábe 37 11
35. GÁL DÁNIEL Törökszentmiklósi Sz 36 11
36. PÁNCZÉL ZOLTÁN ÓAM-Ózdi KC 35 10
37. BUJDOSÓ MÁTÉ KTE-Piroska szörp 34 11
38. DÖME SZABOLCS Orosházi FKSE-LINAMA 34 11
39. KATONA ALEX Törökszentmiklósi Sz 34 11
40. SUNAJKO STEFAN ContiTech FKSE-Algyő 34 8
41. TEMESVÁRI JÁNOS ContiTech FKSE-Algyő 34 11
42. HORVÁTH DÁNIEL PLER-Budapest 33 12
43. PAPP BENCE PLER-Budapest 33 11
44. RÉDAI KRISZTIÁN PLER-Budapest 33 12
45. GIDAI MÁTÉ Békés-Drén KC 30 10
46. SCHEURING BALÁZS Mizse KC 30 11
47. SZÉKELY NIKOLA Békés-Drén KC 30 12
48. TELEKI LEVENTE Balmazújvárosi KK 30 12
49. MIKLIÁN BÁLINT Balassagyarmati Kábe 29 11
50. BALDA ÁKOS ContiTech FKSE-Algyő 28 12
51. BÁN ATTILA Mizse KC 28 11
52. PETHŐ ÁKOS Balmazújvárosi KK 28 12
53. SÁNDOR ÁKOS Balassagyarmati Kábe 28 8
54. GREBENÁR GÁBOR PLER-Budapest 27 12
55. NAGY NORBERT Balmazújvárosi KK 27 5
56. NYÁRI BÁLINT Törökszentmiklósi Sz 27 10
57. SZAMOS MARCELL KTE-Piroska szörp 27 11
58. GÖTZ BENCE Törökszentmiklósi Sz 26 11
59. SCHMIDT HANS JOHANN PLER-Budapest 26 12
60. HANGYEL NORBERT ÓAM-Ózdi KC 25 11
61. HOLLÓS MÁTÉ Mizse KC 25 8
62. MAZÁK LAJOS KTE-Piroska szörp 23 11
63. ALBERT TÓTH LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 22 11
64. IMREGI FERENC Mizse KC 22 11
65. PÁSZTOR MÁTÉ SZABOLCS Orosházi FKSE-LINAMA 22 11
66. SÁNDOR ROLAND ContiTech FKSE-Algyő 22 10
67. BERKES GERGŐ KTE-Piroska szörp 21 11
68. NAGY CSABA Nyíregyházi SN KFT 21 11
69. FELFÖLDI GÁBOR GERGŐ Törökszentmiklósi Sz 20 11
70. JUHOS RICHÁRD SÁNDOR DEAC NK KFT 20 11
71. SZABÓ MÁTÉ ContiTech FKSE-Algyő 20 11
72. GÁL DÁNIEL PLER-Budapest 19 12
73. KECSKÉS BENCE Békés-Drén KC 19 12
74. MEZEI LAJOS DEAC NK KFT 19 7
75. MITRIK LÁSZLÓ Törökszentmiklósi Sz 19 11
76. ERDÉLYI TIBOR Balassagyarmati Kábe 18 11
77. FÜLÖP GÁBOR DEAC NK KFT 18 10
78. KARAP GÁBOR Orosházi FKSE-LINAMA 18 9
79. LEITER IMRE DEAC NK KFT 18 11
80. MEZEI RICHÁRD BENDEGÚZ ContiTech FKSE-Algyő 2 1 18 9
PLER-Budapest 16 8
81. ÁRPÁSI PATRIK ContiTech FKSE-Algyő 17 11
82. BOR MÁRK Nyíregyházi SN KFT 17 10
83. CSEH ADRIÁN PLER-Budapest 17 12
84. HALÁSZ MÁTÉ KTE-Piroska szörp 17 11
85. KECSKEMÉTI TAMÁS Balmazújvárosi KK 17 7
86. MÁTÓ ISTVÁN Orosházi FKSE-LINAMA 16 11
87. ZSOLNAI ZSOLT DOMINIK Mizse KC 16 11
88. BERNÁTH BENCE Törökszentmiklósi Sz 15 11
89. FEDOR BENCE Békés-Drén KC 15 12
90. ILLÉS TAMÁS GYÖRGY DEAC NK KFT 15 11
91. KOCSIS CSABA ÓAM-Ózdi KC 15 11
92. SEBESTYÉN CSABA Békés-Drén KC 15 10
93. TURCSÁN DÁVID PLER-Budapest 15 12
94. ZSIGMOND GERGELY ÓAM-Ózdi KC 15 11
95. LESTÁL MARTIN ÓAM-Ózdi KC 14 11
96. MÁNDI KRISZTIÁN DEAC NK KFT 14 11
97. HORVÁTH BENDEGÚZ Nyíregyházi SN KFT 13 11
98. KISS AXEL Orosházi FKSE-LINAMA 13 8
99. KISS RÓBERT FERENC Békés-Drén KC 13 9
100. FERENCZ PATRIK PLER-Budapest 12 11
101. GYIMESI ÁDÁM Törökszentmiklósi Sz 12 11
102. HORVÁTH VIKTOR KTE-Piroska szörp 12 11
103. BAK SÁNDOR PLER-Budapest 11 4
104. KÁDÁR ZSOLT Törökszentmiklósi Sz 11 5
105. MÁRTON BALÁZS PLER-Budapest 11 9
106. TOKAI ROLAND Mizse KC 11 11
107. ZALAI CSANÁD Orosházi FKSE-LINAMA 11 11
108. TÓTH JÓZSEF ContiTech FKSE-Algyő 10 11
109. CSAPI BENCE JENŐ Mizse KC 9 7
110. DOLEZSÁL KÁROLY ContiTech FKSE-Algyő 9 12
111. GULÁS MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 9 11
112. MARTONOSI MÁRK Békés-Drén KC 9 12
113. SUGÁR BENCE Balmazújvárosi KK 9 7
114. BODA TAMÁS MÁRTON Nyíregyházi SN KFT 8 11
115. MINEGÁSZ CSABA DEAC NK KFT 8 10
116. BODNÁR MÁTÉ Balmazújvárosi KK 7 12
117. GÁL ANDRÁS Békés-Drén KC 7 5
118. HORNYÁK ZOLTÁN DEAC NK KFT 7 11
119. MÓRUCZ ÁDÁM DEAC NK KFT 7 9
120. PIROSKA KRISZTIÁN Balassagyarmati Kábe 7 11
121. SIMOTICS MÁTYÁS Balassagyarmati Kábe 7 8
122. SÜTŐ MARTIN Törökszentmiklósi Sz 7 9
123. SZÓRÁD PÁL Mizse KC 7 9
124. SZÖLLŐSI BALÁZS Törökszentmiklósi Sz 7 6
125. SZRNKA LEVENTE KTE-Piroska szörp 7 11
126. TAKÁCS ZALÁN Nyíregyházi SN KFT 7 9
127. DÉNES ÁDÁM Békés-Drén KC 6 7
128. DRABANT ATTILA Mizse KC 6 8
129. GAZSÓ BALÁZS ContiTech FKSE-Algyő 6 9
130. MIHÁLY ZSOLT Orosházi FKSE-LINAMA 6 10
131. PAJKÓ LÁSZLÓ Békés-Drén KC 6 11
132. RAMÓCZI ROLAND Balmazújvárosi KK 6 11
133. ÁCS TAMÁS KTE-Piroska szörp 5 3
134. CSÉPÁNYI GERGŐ ÓAM-Ózdi KC 5 11
135. GAZSÓ PÉTER Békés-Drén KC 5 12
136. KEREKES ROLAND ÓAM-Ózdi KC 5 10
137. BÁTKY PATRIK Békés-Drén KC 4 12
138. CSERGŐ JÓZSEF Mizse KC 4 6
139. CSERNAI RÓBERT Balmazújvárosi KK 4 11
140. CSUKA BALÁZS Békés-Drén KC 4 3
141. CSUZI MILÁN KTE-Piroska szörp 4 9
142. POLYÁK MÁTÉ Mizse KC 4 11
143. VÁCZI MILÁN Balassagyarmati Kábe 4 2
144. ZVOLENSZKI ATTILA Orosházi FKSE-LINAMA 4 4
145. AMBRUS JÓZSEF Orosházi FKSE-LINAMA 3 11
146. MIHALYI BÉLA Nyíregyházi SN KFT 3 4
147. TAMÁS MENYHÉRT LEVENTE Nyíregyházi SN KFT 3 11
148. FÖLDI ISTVÁN DEAC NK KFT 2 11
149. HORVÁCKI MÁRIÓ PLER-Budapest 2 1
150. MÁNDI NORBERT DEAC NK KFT 2 11
151. MOLNÁR ÁDÁM GYŐZŐ ÓAM-Ózdi KC 2 11
152. RÁZSI ARMAND Balmazújvárosi KK 2 10
153. SZABÓ SIMON Törökszentmiklósi Sz 2 10
154. TÓTH TAMÁS Mizse KC 2 2
155. VÉCSEI VENCEL DEAC NK KFT 2 8
156. ZUBAI SZABOLCS Orosházi FKSE-LINAMA 2 9
157. CZEGLÉDI PÉTER Nyíregyházi SN KFT 1 1
158. CSIKÓS PATRIK Nyíregyházi SN KFT 1 7
159. FÓRIZS ROLAND Nyíregyházi SN KFT 1 10
160. GADNAI ATTILA Nyíregyházi SN KFT 1 11
161. GERA PÁL ContiTech FKSE-Algyő 1 11
162. HALÁSZ PATRIK Törökszentmiklósi Sz 1 7
163. KAPUSI GÁBOR Balmazújvárosi KK 1 9
164. KHALIL KERIM PLER-Budapest 1 10
165. KOLLONAY ZOLTÁN Mizse KC 1 3
166. LUDNAI GERGŐ Balmazújvárosi KK 1 7
167. MAGYAR DÁVID ContiTech FKSE-Algyő 1 12
168. PETRIK-VARGA ÁDÁM KTE-Piroska szörp 1 1
169. PINTÉR ÁDÁM Balassagyarmati Kábe 1 5
170. SZABÓ LEVENTE Orosházi FKSE-LINAMA 1 10
171. SZAJBERT ZSOLT Mizse KC 1 3
172. VARSANDÁN ÁRON ContiTech FKSE-Algyő 1 1
173. VIKOR FERENC Törökszentmiklósi Sz 1 11
174. ZAKLAJDA JÓZSEF KTE-Piroska szörp 1 11
175. ANDORKA GÁBOR PLER-Budapest 0 12
176. ÁSÓS MIKLÓS Békés-Drén KC 0 4
177. BAGI ISTVÁN Balmazújvárosi KK 0 12
178. BALÁZS TAMÁS Balmazújvárosi KK 0 8
179. BALOGH ÁDÁM PLER-Budapest 0 12
180. BÁRDOS MÁTÉ ÓAM-Ózdi KC 0 1
181. BÁTKY BENCE Békés-Drén KC 0 1
182. BELLA CSABA Orosházi FKSE-LINAMA 0 8 0 9
PLER-Budapest 0 1
183. BORBÉLY ENDRE JÁNOS DEAC NK KFT 0 7
184. BORBÉLY ISTVÁN Békés-Drén KC 0 7
185. BOTH PÉTER Nyíregyházi SN KFT 0 2
186. DIMOVICS ÁDÁM KTE-Piroska szörp 0 5
187. DÓCZI DÁVID Balassagyarmati Kábe 0 11
188. DOHÁNY RAJMUND ÓAM-Ózdi KC 0 6
189. DOMOKOS DUSÁN Békés-Drén KC 0 12
190. FÁBIÁN DÁVID Balmazújvárosi KK 0 11
191. FORGÁCS TAMÁS KTE-Piroska szörp 0 7
192. GALLINA VAJK JÁNOS KTE-Piroska szörp 0 4
193. GÁSPÁR ATTILA Balassagyarmati Kábe 0 8
194. HEGYESI KRISTÓF Nyíregyházi SN KFT 0 5
195. HERJECZKI BALÁZS Orosházi FKSE-LINAMA 0 11
196. ILLÉS LEVENTE PLER-Budapest 0 5
197. ISTVANOVSZKI DÁNIEL Balassagyarmati Kábe 0 11
198. JÓNÁS BÁLINT PLER-Budapest 0 8
199. JUHÁSZ MARCELL ISTVÁN Balmazújvárosi KK 0 9
200. KAJDY NORBERT Balassagyarmati Kábe 0 11
201. KALMÁR DÁNIEL KTE-Piroska szörp 0 2
202. KISS OLIVÉR ContiTech FKSE-Algyő 0 9
203. KONCZ PÉTER Mizse KC 0 9
204. KOVÁCS MARCELL Balmazújvárosi KK 0 9
205. KOVÁCS MÁTYÁS Balmazújvárosi KK 0 4
206. KŐRIZS ISTVÁN DEAC NK KFT 0 11
207. LENGYEL ZOLTÁN Mizse KC 0 11
208. LOSONCZI LÁSZLÓ ÓAM-Ózdi KC 0 11
209. LŐRINCZ MARCELL ContiTech FKSE-Algyő 0 1
210. MAJDÁN MÁRK Orosházi FKSE-LINAMA 0 8
211. MANOJLOVITY BORISZ ÓAM-Ózdi KC 0 5
212. MARÓTI VIKTOR ContiTech FKSE-Algyő 0 4
213. MÁTRAI PÉTER GYÖRGY Mizse KC 0 9
214. MEZEI BENCE DEAC NK KFT 0 1
215. NAGY DOMINIK ÓAM-Ózdi KC 0 11
216. NAGY MARTIN ContiTech FKSE-Algyő 0 7
217. NYITRAI GÁBOR Mizse KC 0 1
218. NYITRAI JÁNOS ÓAM-Ózdi KC 0 11
219. OLÁH ZOLTÁN Nyíregyházi SN KFT 0 9
220. PODOBA JÁNOS KTE-Piroska szörp 0 8
221. RIZINGER ANDRÁS Törökszentmiklósi Sz 0 11
222. SOLTÉSZ MÁRK Mizse KC 0 3
223. SOÓS ÁKOS ÓAM-Ózdi KC 0 3
224. SZABÓ PÁL Békés-Drén KC 0 1
225. SZÉL GERGŐ KTE-Piroska szörp 0 11
226. SZILÁGYI GERGŐ DEAC NK KFT 0 4
227. TAKÁCS BÁLINT Mizse KC 0 6
228. TAKÁCS SZABOLCS Békés-Drén KC 0 3
229. TÓTH BENDEGÚZ Nyíregyházi SN KFT 0 2
230. VARGA BALÁZS Balassagyarmati Kábe 0 11
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó