Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I női felnőtt
2018. szeptember 1. szombat
18:00 Eszterházy SC - ÉRD 28 - 33
18:00 MTK Budapest - FTC - Rail Cargo Hungaria 25 - 35
18:00 Győri Audi ETO KC - Alba FKC 38 - 26
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - Moyra-Budaörs Handball 31 - 29
18:00 Siófok KTC KFT - DVSC SCHAEFFLER 35 - 18
18:00 GVM Europe-Vác - DKKA 29 - 24
2018. szeptember 2. vasárnap
17:00 Kisvárda Master Good SE - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 19 - 16
2018. szeptember 7. péntek
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC 30 - 45
18:00 DVSC SCHAEFFLER - EUbility Group-Békéscsaba 37 - 25
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - FTC - Rail Cargo Hungaria 13 - 24
2018. szeptember 8. szombat
18:00 DKKA - Siófok KTC KFT 20 - 26
18:00 Alba FKC - Kisvárda Master Good SE 23 - 23
18:00 MTK Budapest - Eszterházy SC 23 - 19
18:00 ÉRD - GVM Europe-Vác 30 - 27
2018. szeptember 12. szerda
18:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - EUbility Group-Békéscsaba 36 - 21
18:00 MTK Budapest - Győri Audi ETO KC 25 - 35
18:30 Siófok KTC KFT - GVM Europe-Vác 28 - 29
2018. szeptember 14. péntek
18:00 Kisvárda Master Good SE - Moyra-Budaörs Handball 31 - 22
2018. szeptember 15. szombat
17:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - Alba FKC 30 - 19
18:00 Eszterházy SC - Eu-Fire Mosonmagyaróvár 22 - 28
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - DKKA 23 - 30
18:00 ÉRD - MTK Budapest 32 - 30
2018. szeptember 16. vasárnap
16:30 Győri Audi ETO KC - DVSC SCHAEFFLER 34 - 23
2018. szeptember 19. szerda
18:00 DKKA - FTC - Rail Cargo Hungaria 23 - 36
2018. szeptember 21. péntek
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Kisvárda Master Good SE
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - MTK Budapest
2018. szeptember 22. szombat
17:00 Moyra-Budaörs Handball - FTC - Rail Cargo Hungaria
18:00 Siófok KTC KFT - ÉRD
18:00 GVM Europe-Vác - EUbility Group-Békéscsaba
18:00 DKKA - Győri Audi ETO KC
18:00 Alba FKC - Eszterházy SC
2018. október 3. szerda
18:00 Győri Audi ETO KC - GVM Europe-Vác
2018. október 6. szombat
18:00 Eszterházy SC - Moyra-Budaörs Handball
18:00 Kisvárda Master Good SE - DKKA
18:00 MTK Budapest - Alba FKC
18:00 ÉRD - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
2018. október 7. vasárnap
19:00 EUbility Group-Békéscsaba - Siófok KTC KFT
2018. október 9. kedd
19:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - DVSC SCHAEFFLER
2018. október 10. szerda
18:00 GVM Europe-Vác - Kisvárda Master Good SE
18:00 Győri Audi ETO KC - EUbility Group-Békéscsaba
18:00 Eszterházy SC - Siófok KTC KFT
2018. október 17. szerda
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - ÉRD
2018. október 19. péntek
17:00 Moyra-Budaörs Handball - MTK Budapest
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Eszterházy SC
2018. október 20. szombat
17:00 Alba FKC - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
2018. október 24. szerda
18:00 Siófok KTC KFT - Győri Audi ETO KC
2018. október 26. péntek
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Moyra-Budaörs Handball
2018. október 27. szombat
18:00 Eszterházy SC - DKKA
18:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - GVM Europe-Vác
18:00 MTK Budapest - DVSC SCHAEFFLER
18:00 ÉRD - Alba FKC
2018. október 28. vasárnap
16:00 Kisvárda Master Good SE - Siófok KTC KFT
2018. október 31. szerda
18:00 Győri Audi ETO KC - ÉRD
2018. november 2. péntek
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - Kisvárda Master Good SE
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
2018. november 3. szombat
17:00 Alba FKC - Moyra-Budaörs Handball
18:00 GVM Europe-Vác - Eszterházy SC
18:00 DKKA - MTK Budapest
2018. november 7. szerda
18:00 Siófok KTC KFT - FTC - Rail Cargo Hungaria
2018. november 17. szombat
17:00 Alba FKC - DVSC SCHAEFFLER
18:00 MTK Budapest - GVM Europe-Vác
18:00 ÉRD - Moyra-Budaörs Handball
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - Eszterházy SC
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - DKKA
2018. november 18. vasárnap
Kisvárda Master Good SE - Győri Audi ETO KC
2018. december 29. szombat
18:00 Kisvárda Master Good SE - ÉRD
18:00 GVM Europe-Vác - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
2018. december 30. vasárnap
17:00 Moyra-Budaörs Handball - DVSC SCHAEFFLER
18:00 Siófok KTC KFT - MTK Budapest
18:00 DKKA - Alba FKC
2019. január 2. szerda
18:00 Győri Audi ETO KC - FTC - Rail Cargo Hungaria
2019. január 3. csütörtök
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Siófok KTC KFT
2019. január 5. szombat
17:00 Alba FKC - GVM Europe-Vác
18:00 Eszterházy SC - Győri Audi ETO KC
18:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - Kisvárda Master Good SE
18:00 MTK Budapest - EUbility Group-Békéscsaba
18:00 ÉRD - DVSC SCHAEFFLER
2019. január 6. vasárnap
17:00 Moyra-Budaörs Handball - DKKA
2019. január 9. szerda
18:00 Siófok KTC KFT - Alba FKC
18:00 Eszterházy SC - FTC - Rail Cargo Hungaria
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - Győri Audi ETO KC
2019. január 12. szombat
18:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - ÉRD
18:00 Kisvárda Master Good SE - Eszterházy SC
18:00 Győri Audi ETO KC - MTK Budapest
18:00 GVM Europe-Vác - Moyra-Budaörs Handball
18:00 DKKA - DVSC SCHAEFFLER
2019. január 13. vasárnap
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
2019. január 16. szerda
18:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - MTK Budapest
2019. január 18. péntek
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Győri Audi ETO KC
2019. január 19. szombat
17:00 Alba FKC - FTC - Rail Cargo Hungaria
2019. január 23. szerda
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Siófok KTC KFT
2019. január 25. péntek
18:00 DVSC SCHAEFFLER - GVM Europe-Vác
2019. január 26. szombat
17:00 Alba FKC - EUbility Group-Békéscsaba
18:00 MTK Budapest - Kisvárda Master Good SE
18:00 ÉRD - DKKA
2019. február 1. péntek
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Siófok KTC KFT
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Kisvárda Master Good SE
2019. február 2. szombat
17:00 Moyra-Budaörs Handball - EUbility Group-Békéscsaba
18:00 ÉRD - Eszterházy SC
18:00 DKKA - GVM Europe-Vác
2019. február 6. szerda
17:00 Alba FKC - Győri Audi ETO KC
2019. február 16. szombat
18:00 Siófok KTC KFT - DKKA
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - DVSC SCHAEFFLER
18:00 Győri Audi ETO KC - Moyra-Budaörs Handball
18:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
18:00 Eszterházy SC - MTK Budapest
18:00 GVM Europe-Vác - ÉRD
2019. február 17. vasárnap
18:00 Kisvárda Master Good SE - Alba FKC
2019. február 22. péntek
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Kisvárda Master Good SE
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Eszterházy SC
2019. február 23. szombat
18:00 DKKA - EUbility Group-Békéscsaba
18:00 GVM Europe-Vác - Siófok KTC KFT
18:00 MTK Budapest - ÉRD
2019. február 27. szerda
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Győri Audi ETO KC
2019. március 6. szerda
18:00 Győri Audi ETO KC - DKKA
2019. március 8. péntek
18:00 Kisvárda Master Good SE - DVSC SCHAEFFLER
2019. március 9. szombat
18:00 ÉRD - Siófok KTC KFT
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - GVM Europe-Vác
18:00 Eszterházy SC - Alba FKC
18:00 MTK Budapest - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
2019. március 26. kedd
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Eszterházy SC
2019. március 27. szerda
17:00 Alba FKC - MTK Budapest
18:00 DVSC SCHAEFFLER - FTC - Rail Cargo Hungaria
18:00 DKKA - Kisvárda Master Good SE
18:00 GVM Europe-Vác - Győri Audi ETO KC
18:00 Siófok KTC KFT - EUbility Group-Békéscsaba
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - ÉRD
2019. március 30. szombat
18:00 Győri Audi ETO KC - Siófok KTC KFT
18:00 Eszterházy SC - DVSC SCHAEFFLER
18:00 MTK Budapest - Moyra-Budaörs Handball
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - Alba FKC
2019. március 31. vasárnap
18:00 ÉRD - EUbility Group-Békéscsaba
18:00 Kisvárda Master Good SE - GVM Europe-Vác
18:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - DKKA
2019. április 5. péntek
18:00 DVSC SCHAEFFLER - MTK Budapest
2019. április 6. szombat
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
17:00 Alba FKC - ÉRD
18:00 DKKA - Eszterházy SC
18:00 GVM Europe-Vác - FTC - Rail Cargo Hungaria
18:00 Siófok KTC KFT - Kisvárda Master Good SE
2019. április 12. péntek
18:00 Kisvárda Master Good SE - EUbility Group-Békéscsaba
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - DVSC SCHAEFFLER
2019. április 13. szombat
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Alba FKC
18:00 Eszterházy SC - GVM Europe-Vác
18:00 MTK Budapest - DKKA
2019. április 17. szerda
18:00 ÉRD - Győri Audi ETO KC
2019. április 19. péntek
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - FTC - Rail Cargo Hungaria
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Alba FKC
2019. április 20. szombat
18:00 Siófok KTC KFT - Eszterházy SC
18:00 Győri Audi ETO KC - Kisvárda Master Good SE
18:00 DKKA - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
18:00 GVM Europe-Vác - MTK Budapest
2019. április 21. vasárnap
17:00 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD
2019. április 24. szerda
18:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - Siófok KTC KFT
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - GVM Europe-Vác
2019. április 26. péntek
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Moyra-Budaörs Handball
2019. április 27. szombat
17:00 Alba FKC - DKKA
18:00 ÉRD - Kisvárda Master Good SE
18:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - Győri Audi ETO KC
18:00 Eszterházy SC - EUbility Group-Békéscsaba
18:00 MTK Budapest - Siófok KTC KFT
2019. május 1. szerda
18:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - Moyra-Budaörs Handball
18:00 Siófok KTC KFT - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
2019. május 3. péntek
18:00 Kisvárda Master Good SE - FTC - Rail Cargo Hungaria
18:00 DVSC SCHAEFFLER - ÉRD
2019. május 4. szombat
18:00 Győri Audi ETO KC - Eszterházy SC
18:00 DKKA - Moyra-Budaörs Handball
18:00 GVM Europe-Vác - Alba FKC
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - MTK Budapest
2019. május 8. szerda
18:00 Eszterházy SC - Kisvárda Master Good SE
2019. május 9. csütörtök
17:00 Alba FKC - Siófok KTC KFT
17:00 Moyra-Budaörs Handball - GVM Europe-Vác
18:00 ÉRD - FTC - Rail Cargo Hungaria
18:00 DVSC SCHAEFFLER - DKKA
2019. május 10. péntek
18:30 Eu-Fire Mosonmagyaróvár - EUbility Group-Békéscsaba
2019. május 15. szerda
18:00 Győri Audi ETO KC - Eu-Fire Mosonmagyaróvár
2019. május 17. péntek
18:00 Kisvárda Master Good SE - MTK Budapest
2019. május 18. szombat
15:30 FTC - Rail Cargo Hungaria - Eszterházy SC
18:00 GVM Europe-Vác - DVSC SCHAEFFLER
18:00 Siófok KTC KFT - Moyra-Budaörs Handball
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - Alba FKC
18:00 DKKA - ÉRD
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. FTC - Rail Cargo Hungaria 5 5 0 0 161 101 60 10
2. Győri Audi ETO KC 4 4 0 0 152 104 48 8
3. ÉRD 3 3 0 0 95 85 10 6
4. Kisvárda Master Good SE 3 2 1 0 73 61 12 5
5. Siófok KTC KFT 3 2 0 1 89 67 22 4
6. GVM Europe-Vác 3 2 0 1 85 82 3 4
7. Eu-Fire Mosonmagyaróvár 3 1 0 2 57 65 -8 2
8. DVSC SCHAEFFLER 3 1 0 2 78 94 -16 2
9. DKKA 4 1 0 3 97 114 -17 2
10. MTK Budapest 4 1 0 3 103 121 -18 2
11. EUbility Group-Békéscsaba 4 1 0 3 100 132 -32 2
12. Alba FKC 3 0 1 2 68 91 -23 1
13. Eszterházy SC 3 0 0 3 69 84 -15 0
14. Moyra-Budaörs Handball 3 0 0 3 81 107 -26 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. WALFISCH MERCÉDESZ EUbility Group-Békés 28 4
2. SCHATZL NADINE FTC - Rail Cargo Hun 27 5
3. KRPEZ SLEZAK KATARINA ÉRD 25 3
4. SÁRI BARBARA Eszterházy SC 24 3
5. VUKAJLOVIC ALEKSANDRA EUbility Group-Békés 24 4
6. BRATTSET KARI Győri Audi ETO KC 23 4
7. KARNIK SZABINA MTK Budapest 23 4
8. KOBETIC ANDREA Siófok KTC KFT 23 3
9. OFTEDAL STINE BREDAL Győri Audi ETO KC 22 4
10. KOVACSICS ANIKÓ FTC - Rail Cargo Hun 21 5
11. NZE-MINKO ESTELLE Siófok KTC KFT 20 3
12. KISS NIKOLETT ÉRD 19 3
13. KRISTIANSEN VERONICA Győri Audi ETO KC 19 4
14. PENA NEREA FTC - Rail Cargo Hun 19 5
15. FODOR CSENGE RÉKA Győri Audi ETO KC 17 3
16. HÁFRA NOÉMI FTC - Rail Cargo Hun 17 5
17. KOVÁCS ANNA DVSC SCHAEFFLER 17 3
18. TILINGER TAMARA Eu-Fire Mosonmagyaró 17 3
19. KÁCSOR GRÉTA GVM Europe-Vác 16 3
20. LUKÁCS VIKTÓRIA FTC - Rail Cargo Hun 16 5
21. SNELDER DANICK ALBERTINE FTC - Rail Cargo Hun 16 5
22. SZALAI BABETT DKKA 16 4
23. SZEKERCZÉS LUCA DKKA 16 4
24. HANSEN ANNE METTE Győri Audi ETO KC 15 4
25. DE SOUZA KAROLINE GVM Europe-Vác 14 3
26. GROOT CORNELIA Győri Audi ETO KC 14 4
27. KLUJBER KATRIN DKKA 14 3
28. KNEDLIKOVA JANA Győri Audi ETO KC 14 4
29. NASCIMENTO MARTINEZ ALEXANDRA Alba FKC 14 3
30. PADOS MÓNIKA Eszterházy SC 14 3
31. TERMÁNY RITA MTK Budapest 14 4
32. TÓTH ESZTER MTK Budapest 14 4
33. TÓTH NIKOLETT MTK Budapest 14 4
34. BÖHME SIMONE Siófok KTC KFT 13 3
35. DÁVID-AZARI FRUZSINA Moyra-Budaörs Handba 13 3
36. HAKUNOVA MARIJA Kisvárda Master Good 13 3
37. MÁRTON GRÉTA FTC - Rail Cargo Hun 13 5
38. MENDY CLAUDINE Alba FKC 13 3
39. JOVETIC DIJANA GVM Europe-Vác 12 3
40. KAZAI ANITA DKKA 12 4
41. KOVÁCS ANETT EUbility Group-Békés 12 4
42. SIRIÁN ALEXA SZEDERKE DKKA 12 4
43. SZÖGI TÍMEA EUbility Group-Békés 12 4
44. ANETA BENKO Kisvárda Master Good 11 3
45. FALUVÉGI DOROTTYA FTC - Rail Cargo Hun 11 5
46. GUIALO ISABEL WANGIMBA Kisvárda Master Good 11 3
47. KOVACEVIC JOVANA ÉRD 11 2
48. TÓTH GABRIELLA ÉRD 11 3
49. ZSIGMOND VIVIEN Moyra-Budaörs Handba 11 3
50. DESPOTOVIC JELENA DVSC SCHAEFFLER 10 3
51. GERHÁTH FANNI Moyra-Budaörs Handba 10 3
52. GORSHENINA OLGA Alba FKC 10 3
53. KOVACSICZ MÓNIKA Eu-Fire Mosonmagyaró 10 2
54. MALOVIC DURDINA FTC - Rail Cargo Hun 10 5
55. RADOJEVIC TAMARA Kisvárda Master Good 10 3
56. RADOSAVLJEVIC SANJA GVM Europe-Vác 10 3
57. SALLAI NIKOLETT Eszterházy SC 10 3
58. TÓVIZI PETRA DVSC SCHAEFFLER 10 3
59. AMORIM EDUARDA Győri Audi ETO KC 9 4
60. BÓDI BERNADETT Győri Audi ETO KC 9 4
61. DAKOS NOÉMI MTK Budapest 9 4
62. FEKETE BOZSANA MTK Budapest 9 4
63. FERENCZY FRUZSINA DKKA 9 4
64. HÁMORI KONSZUÉLA GVM Europe-Vác 9 3
65. LAVKO JELENA ÉRD 9 3
66. GÖRBICZ ANITA Győri Audi ETO KC 8 3
67. HORNYÁK ÁGNES Moyra-Budaörs Handba 8 3
68. JEZIC KATARINA Siófok KTC KFT 8 3
69. KOPECZ BARBARA Eu-Fire Mosonmagyaró 8 3
70. MILANOVIC LITRE VESNA Kisvárda Master Good 8 3
71. VANTARA-KELEMEN ÉVA DVSC SCHAEFFLER 8 3
72. BÁNFAI KÍRA MTK Budapest 7 4
73. BOTTÓ RÓZSA EUbility Group-Békés 7 4
74. BULATH ANITA DVSC SCHAEFFLER 7 3
75. HORNYÁK DÓRA FTC - Rail Cargo Hun 7 5
76. KUCZORA CSENGE GVM Europe-Vác 7 2
77. LASSOURCE CORALIE GLADYS ÉRD 7 2
78. MÁJER KRISZTINA Alba FKC 7 3
79. AOUSTIN CAMILLE Siófok KTC KFT 6 3
80. BOLDIZSÁR BIANKA Alba FKC 6 3
81. DOMBI LUCA DKKA 6 4
82. ERTL REBEKA Moyra-Budaörs Handba 6 3
83. GONZALEZ ALVAREZ MIREYA Siófok KTC KFT 6 3
84. GROSCH VIVIEN DKKA 6 4
85. JANJUSEVIC ANDELA Siófok KTC KFT 6 3
86. PÁLOS-BOGNÁR BARBARA Moyra-Budaörs Handba 6 3
87. PÁSZTOR NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 6 3
88. PETROVICS GERDA Eszterházy SC 6 3
89. STRANIGG ZSÓFIA MTK Budapest 6 4
90. VARSÁNYI NÓRA DVSC SCHAEFFLER 6 3
91. AGBABA MARIJA EUbility Group-Békés 5 4
92. AVDEKOVA ELENA Kisvárda Master Good 5 3
93. DRABIK JOANNA Siófok KTC KFT 5 3
94. GIRICZ LAURA GERDA EUbility Group-Békés 5 4
95. HAJDUCH CSENGE Moyra-Budaörs Handba 5 3
96. HELEMBAI FANNY GVM Europe-Vác 5 3
97. HORVÁTH BERNADETT Eu-Fire Mosonmagyaró 5 3
98. JERABKOVA MARKETA ÉRD 5 3
99. KISKARTALI ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 5 3
100. PAPPNÉ SZAMORÁNSKY PIROSKA GVM Europe-Vác 5 3
101. VÖRÖS SZIMONETTA Eszterházy SC 5 3
102. DOKOVIC ANASZTÁZIA EUbility Group-Békés 4 4
103. GRIGEL LOTTE DVSC SCHAEFFLER 4 2
104. HAJTAI VANESSZA Eu-Fire Mosonmagyaró 4 3
105. HORVÁTH LAURA Moyra-Budaörs Handba 4 3
106. KISFALUDY ANETT ÉRD 4 3
107. KLIKOVAC ANDREA Kisvárda Master Good 4 3
108. MIHÁLFFY ADRIENN MTK Budapest 4 4
109. ORBÁN ADRIENN Kisvárda Master Good 4 3
110. PELCZÉDER ORSOLYA Alba FKC 4 3
111. SZABÓ KITTI GVM Europe-Vác 4 3
112. SZABÓ PANNA DVSC SCHAEFFLER 4 3
113. SZARKA ADRIENN Alba FKC 4 3
114. SZTANKOVICS RÉKA Alba FKC 4 3
115. ZAMFIRESCU MARIA-MADALINA DVSC SCHAEFFLER 4 3
116. ARANY REBEKA MELINDA DVSC SCHAEFFLER 3 2
117. BORDÁS RÉKA DVSC SCHAEFFLER 3 3
118. BOUTI FRUZSINA DKKA 3 4
119. DRAGUT ANA-MARIA Kisvárda Master Good 3 3
120. KOBELA TAMARA Eszterházy SC 3 3
121. MARIC ZANA Eu-Fire Mosonmagyaró 3 3
122. MÉZES LAURA Moyra-Budaörs Handba 3 3
123. RÓZSÁS JOSEPHINE Alba FKC 3 3
124. SZABADFI ÁGNES Moyra-Budaörs Handba 3 3
125. TEMES BERNADETT Alba FKC 3 3
126. TÓTH MELINDA Eu-Fire Mosonmagyaró 3 3
127. ZÖLDI-TÓTH KATALIN EUbility Group-Békés 3 4
128. BERNÁT DORINA Eszterházy SC 2 3
129. BOCSI SZONJA Eszterházy SC 2 3
130. BORGYOS PANNA DVSC SCHAEFFLER 2 3
131. DE ARAUJO TAMIRES Kisvárda Master Good 2 3
132. GÁVAI SZONJA ÉRD 2 3
133. MÉSZÁROS REA RÉKA FTC - Rail Cargo Hun 2 5
134. MOLNÁR BEATRIX DKKA 2 4
135. REBICOVA MARIANNA Kisvárda Master Good 2 3
136. SCHATZL NATALIE ÉRD 2 3
137. SLAKTA PETRA MTK Budapest 2 4
138. SZONDI ZSÓFIA GVM Europe-Vác 2 3
139. ARENHART BARBARA GVM Europe-Vác 1 3
140. BARDI FRUZSINA Eu-Fire Mosonmagyaró 1 2
141. BÍZIK BOGLÁRKA Eu-Fire Mosonmagyaró 1 3
142. BORBÉLY MÁRTA Eszterházy SC 1 3
143. BRETTNER ZSÓFIA DORINA Eszterházy SC 1 3
144. DOMOKOS DALMA Eu-Fire Mosonmagyaró 1 2
145. ELGHAOUI ASMA Siófok KTC KFT 1 3
146. FARKAS KATA FTC - Rail Cargo Hun 1 5
147. FARKAS VERONIKA Eu-Fire Mosonmagyaró 1 1
148. HANCZVIKKEL ZSANETT Eszterházy SC 1 3
149. KACZUR DOMINIKA Moyra-Budaörs Handba 1 2
150. KELLERMANN DÓRA Győri Audi ETO KC 1 4
151. KHMYROVA TATIANA Siófok KTC KFT 1 3
152. KOVÁCS GRÉTA IMOLA MTK Budapest 1 4
153. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC 1 4
154. MÁRCZY TEKLA Eu-Fire Mosonmagyaró 1 1
155. NICK VIKTÓRIA DKKA 1 4
156. SZALAI ZSUZSANNA Eu-Fire Mosonmagyaró 1 1
157. SZEMEREY ZSÓFI FTC - Rail Cargo Hun 1 3
158. VUKCEVIC SARA Eu-Fire Mosonmagyaró 1 3
159. BALOG JUDIT EUbility Group-Békés 0 4
160. BARJÁN BIANKA GVM Europe-Vác 0 2
161. BARKÓCZI DORINA Siófok KTC KFT 0 2
162. BINÓ BOGLÁRKA EUbility Group-Békés 0 4
163. BÍRÓ BLANKA FTC - Rail Cargo Hun 0 5
164. BÍRÓ ESZTER Eszterházy SC 0 3
165. BÍZIK RÉKA Eu-Fire Mosonmagyaró 0 1
166. BUKOVSZKY ANNA GVM Europe-Vác 0 1
167. CIFRA ANITA DKKA 0 4
168. CSAPÓ KYRA VIVIEN DKKA 0 4
169. DEDU DENISA-STEFANIA Siófok KTC KFT 0 3
170. DIÓSZEGI NIKOLETT GVM Europe-Vác 0 3
171. DOMBI KATALIN EUbility Group-Békés 0 4
172. DOSZPOTH ZSUZSANNA ÉRD 0 2
173. EKKER GITTA EUbility Group-Békés 0 4
174. ERDÉLYI NÓRA MTK Budapest 0 4
175. FANTON IRENE Eu-Fire Mosonmagyaró 0 3
176. FARKAS JOHANNA Győri Audi ETO KC 0 2
177. FOGGEA JULIE LINE ÉRD 0 3
178. FRITZ NOÉMI MTK Budapest 0 3
179. GEIGER MELINDA Siófok KTC KFT 0 3
180. GRIDNYEVA SZVETLANA ÉRD 0 3
181. GUBIKOVA LUCIA Eu-Fire Mosonmagyaró 0 3
182. GYIMESI KITTI Eu-Fire Mosonmagyaró 0 1
183. GYŐRFFY ALEXANDRA Eszterházy SC 0 3
184. GYÖRFI DÓRA FTC - Rail Cargo Hun 0 1
185. GYŐRI BARBARA VIKTÓRIA MTK Budapest 0 4
186. GYÖRKÖS REBEKA Alba FKC 0 3
187. HADFI GRÉTA FTC - Rail Cargo Hun 0 2
188. HÁFRA LUCA FTC - Rail Cargo Hun 0 4
189. HORVÁT DORINA SZILVIA EUbility Group-Békés 0 2
190. HORVÁTH NÓRA MTK Budapest 0 2
191. HORVÁTH-PÁSZTOR BETTINA Kisvárda Master Good 0 3
192. HUDÁK ANETTE EMMA Eu-Fire Mosonmagyaró 0 1
193. HUDRA ENIKŐ Alba FKC 0 1
194. IVÁN EMESE GVM Europe-Vác 0 3
195. JANURIK KINGA ÉRD 0 1
196. JUHÁSZ RENÁTA Eszterházy SC 0 3
197. KÁLDY LILI GVM Europe-Vác 0 3
198. KASTL ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 2
199. KATONA FLÓRA Kisvárda Master Good 0 3
200. KIRÁLY RÉKA ÉRD 0 3
201. KISS ÉVA Győri Audi ETO KC 0 4
202. KLIVINYI KINGA FTC - Rail Cargo Hun 0 5
203. KORDOWIECKA WERONIKA Kisvárda Master Good 0 3
204. LAJTOS NÓRA MTK Budapest 0 4
205. LEINER BERNADETT Eszterházy SC 0 3
206. LEYNAUD AMANDINE Győri Audi ETO KC 0 3
207. LOZSI ERNA Eu-Fire Mosonmagyaró 0 3
208. MARINCSÁK NIKOLETT Kisvárda Master Good 0 1
209. MIHÁLY PETRA DKKA 0 4
210. MILOSEVIC TÍMEA Kisvárda Master Good 0 2
211. MISTINA KITTY Alba FKC 0 3
212. NAGY ZSUZSANNA DKKA 0 4
213. NONN DOROTTYA MTK Budapest 0 3
214. OGUNTOYE VIKTÓRIA DVSC SCHAEFFLER 0 1
215. PÁL TAMARA Győri Audi ETO KC 0 4
216. PERIANU GABRIELA Siófok KTC KFT 0 3
217. RÁCZ RÉKA Moyra-Budaörs Handba 0 2
218. RADOVIC SANDRA EUbility Group-Békés 0 4
219. REIZINGER SÁRA ÉRD 0 3
220. SÁROSI NANETTA Siófok KTC KFT 0 3
221. SCHOLTZ ANDREA Eu-Fire Mosonmagyaró 0 3
222. SIMON ARMILLA ÉRD 0 3
223. SIPEKI FLÓRA Moyra-Budaörs Handba 0 3
224. SOLBERG SILJE Siófok KTC KFT 0 3
225. SUBA SÁRA GVM Europe-Vác 0 3
226. SZABÓ DÓRA DVSC SCHAEFFLER 0 3
227. SZIRÁKI BOGLÁRKA GVM Europe-Vác 0 1
228. TAKÁCS ESZTER Siófok KTC KFT 0 1
229. TOMASEVIC KATARINA DKKA 0 2
230. TORMA ESZTER PANNA DVSC SCHAEFFLER 0 1
231. TORNÓCZKY SÁRA Alba FKC 0 3
232. TÓTH ALEXANDRA Eszterházy SC 0 3
233. TÓTH NIKOLETT Győri Audi ETO KC 0 4
234. TÖRÖK CSENGE EUbility Group-Békés 0 4
235. TRIFFA ÁGNES DVSC SCHAEFFLER 0 3
236. UTASI LINDA Alba FKC 0 3
237. VAJK ESZTER Alba FKC 0 1
238. VÁRTOK RAMÓNA DKKA 0 2
239. WÉNINGER ALEXA Moyra-Budaörs Handba 0 3
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
K&H női liga: gólzáporos FTC-siker
2018.09.19. Női NB I.
Tizenhárom találattal győzte le a Dunaújvárost az FTC.
K&H női liga: magabiztos győzelmet aratott a Győr
2018.09.16. Női NB I.
Tizenegy találattal győzte le a Győr a Debrecent.
K&H női liga: nem volt veszélyben az FTC győzelme
2018.09.15. Női NB I.
Tizenegy góllal győzték le az Alba Fehérvárt.
Biztos kisvárdai siker
2018.09.14. Női NB I.
A K&H női liga 3. fordulójának pénteki mérkőzésén a Kisváda kilenc góllal nyert a Budaörs ellen.
Győzött az FTC és a Győr, fiataljaival nyert rangadót a Vác
2018.09.12. Női NB I.
Biztos győzelmet aratott a K&H női liga szerdai versenynapján az FTC és a Győr, a Vác pedig Siófokon nyert izgalmas mérkőzésen rangadót.
K&H női liga: rangadót nyert a Siófok és az Érd
2018.09.08. Női NB I.
Az Érd hazai pályán a Siófok Dunaújvárosban aratott fontos győzelmet.
K&H női liga: nyertek a BL-csapatok
2018.09.07. Női NB I.
A K&H női liga 2. fordulójának pénteki mérkőzésein a Győr gólzáporos találkozón győzött Budaörsön, a Debrecen biztosan verte a Békéscsabát, a Ferencváros pedig Mosonmagyaróvárott nyert.
kh női
2018.09.07. Női NB I.
.
Győzött a Kisvárda a nyitányon
2018.09.02. Női NB I.
Három gólos hazai siker az újonc ellen.
K&H női liga: villámrajtot vett a Siófok
2018.09.01. Női NB I.
Hat mérkőzéssel szombaton megkezdődött a K&H női liga 2018/2019-es idénye.
KAPCSOLÓDÓ YOUTUBE VIDEÓ
Siófok KTC KFT - Váci NKSE 28-29 (11-16)
2018.09.12. Női NB I.
Meglepetésre, a fiatalok vezérletével a váci lányok győztek a Balaton partján.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó