Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
NB I férfi felnőtt-Alapszakasz
2018. augusztus 31. péntek
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Sport36-Komló 32 - 22
2018. szeptember 1. szombat
17:00 Mezőkövesdi KC - Ceglédi KKSE 22 - 24
18:00 Vecsési SE - Dabasi KC VSE 20 - 24
18:00 MOL-PICK SZEGED - CYEB Budakalász 29 - 20
18:00 Ferencvárosi TC - DVTK-Eger 30 - 18
2018. szeptember 2. vasárnap
13:00 Grundfos Tatabánya KC - Balatonfüredi KSE 22 - 18
2018. szeptember 5. szerda
18:30 Telekom Veszprém - Csurgói KK 32 - 17
2018. szeptember 7. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - Vecsési SE 24 - 22
2018. szeptember 8. szombat
15:00 Balatonfüredi KSE - MOL-PICK SZEGED 29 - 37
18:00 DVTK-Eger - Grundfos Tatabánya KC 25 - 25
18:00 CYEB Budakalász - Telekom Veszprém 27 - 38
18:00 Dabasi KC VSE - HE-DO B. Braun Gyöngyös 23 - 23
18:00 Sport36-Komló - Ferencvárosi TC 23 - 18
2018. szeptember 9. vasárnap
17:45 Csurgói KK - Mezőkövesdi KC 29 - 24
2018. szeptember 11. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - DVTK-Eger 42 - 27
2018. szeptember 14. péntek
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Ferencvárosi TC 27 - 22
2018. szeptember 15. szombat
18:00 Vecsési SE - Csurgói KK 20 - 31
18:00 Sport36-Komló - Dabasi KC VSE 25 - 24
19:00 Mezőkövesdi KC - CYEB Budakalász 24 - 24
2018. szeptember 16. vasárnap
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Ceglédi KKSE 30 - 25
2018. szeptember 18. kedd
18:00 DVTK-Eger - Telekom Veszprém 22 - 41
18:00 MOL-PICK SZEGED - Mezőkövesdi KC 40 - 25
2018. szeptember 20. csütörtök
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Dabasi KC VSE
2018. szeptember 22. szombat
18:00 Balatonfüredi KSE - CYEB Budakalász
2018. szeptember 23. vasárnap
15:30 Sport36-Komló - Ceglédi KKSE
2018. szeptember 25. kedd
18:00 Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE
2018. szeptember 26. szerda
18:00 Ferencvárosi TC - MOL-PICK SZEGED
2018. szeptember 28. péntek
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló
18:00 Ceglédi KKSE - Dabasi KC VSE
2018. szeptember 29. szombat
18:00 Balatonfüredi KSE - Mezőkövesdi KC
18:00 CYEB Budakalász - Vecsési SE
18:00 Csurgói KK - HE-DO B. Braun Gyöngyös
2018. október 3. szerda
18:30 MOL-PICK SZEGED - Grundfos Tatabánya KC
2018. október 6. szombat
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - CYEB Budakalász
18:00 Mezőkövesdi KC - DVTK-Eger
18:00 Dabasi KC VSE - Csurgói KK
2018. október 7. vasárnap
18:00 Vecsési SE - Balatonfüredi KSE
2018. október 9. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - Sport36-Komló
2018. október 13. szombat
15:00 Balatonfüredi KSE - HE-DO B. Braun Gyöngyös
18:00 Ferencvárosi TC - Mezőkövesdi KC
18:00 DVTK-Eger - Vecsési SE
18:00 CYEB Budakalász - Dabasi KC VSE
18:00 Csurgói KK - Ceglédi KKSE
2018. október 17. szerda
20:00 Grundfos Tatabánya KC - Telekom Veszprém
2018. október 19. péntek
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - DVTK-Eger
18:00 Ceglédi KKSE - CYEB Budakalász
2018. október 20. szombat
18:00 Vecsési SE - Ferencvárosi TC
18:00 Mezőkövesdi KC - Grundfos Tatabánya KC
18:00 Dabasi KC VSE - Balatonfüredi KSE
18:00 Sport36-Komló - Csurgói KK
2018. október 21. vasárnap
17:45 Telekom Veszprém - MOL-PICK SZEGED
2018. október 30. kedd
18:00 Telekom Veszprém - Sport36-Komló
2018. november 2. péntek
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Vecsési SE
2018. november 3. szombat
18:00 Ferencvárosi TC - HE-DO B. Braun Gyöngyös
18:00 DVTK-Eger - Dabasi KC VSE
18:00 Balatonfüredi KSE - Ceglédi KKSE
18:00 CYEB Budakalász - Csurgói KK
2018. november 6. kedd
18:30 Vecsési SE - MOL-PICK SZEGED
2018. november 7. szerda
18:00 Dabasi KC VSE - Ferencvárosi TC
2018. november 8. csütörtök
18:00 Ceglédi KKSE - DVTK-Eger
2018. november 10. szombat
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Grundfos Tatabánya KC
18:00 Csurgói KK - Balatonfüredi KSE
18:00 Sport36-Komló - CYEB Budakalász
2018. november 11. vasárnap
Mezőkövesdi KC - Telekom Veszprém
2018. november 13. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - HE-DO B. Braun Gyöngyös
2018. november 20. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - Dabasi KC VSE
2018. november 23. péntek
18:00 DVTK-Eger - Csurgói KK
2018. november 24. szombat
18:00 Mezőkövesdi KC - Sport36-Komló
18:00 Telekom Veszprém - Vecsési SE
18:00 Ferencvárosi TC - Ceglédi KKSE
2018. november 28. szerda
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Telekom Veszprém
18:00 CYEB Budakalász - DVTK-Eger
2018. november 29. csütörtök
18:00 Ceglédi KKSE - Grundfos Tatabánya KC
2018. december 1. szombat
18:00 Csurgói KK - Ferencvárosi TC
18:00 Dabasi KC VSE - MOL-PICK SZEGED
18:00 Sport36-Komló - Balatonfüredi KSE
2018. december 2. vasárnap
18:00 Vecsési SE - Mezőkövesdi KC
2018. december 5. szerda
18:00 Mezőkövesdi KC - MOL-PICK SZEGED
2018. december 6. csütörtök
18:00 Telekom Veszprém - Ferencvárosi TC
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - MOL-PICK SZEGED
2018. december 7. péntek
18:00 DVTK-Eger - Balatonfüredi KSE
2018. december 8. szombat
18:00 Vecsési SE - Sport36-Komló
18:00 Mezőkövesdi KC - HE-DO B. Braun Gyöngyös
18:00 Ferencvárosi TC - CYEB Budakalász
2018. december 10. hétfő
18:00 Telekom Veszprém - Dabasi KC VSE
2018. december 11. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - Ceglédi KKSE
2018. december 14. péntek
18:00 Sport36-Komló - DVTK-Eger
2018. december 15. szombat
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Vecsési SE
18:00 Balatonfüredi KSE - Ferencvárosi TC
18:00 CYEB Budakalász - Grundfos Tatabánya KC
18:00 Csurgói KK - MOL-PICK SZEGED
18:00 Dabasi KC VSE - Mezőkövesdi KC
2018. december 16. vasárnap
18:00 Ceglédi KKSE - Telekom Veszprém
2019. február 1. péntek
18:00 Sport36-Komló - HE-DO B. Braun Gyöngyös
18:00 Ceglédi KKSE - Mezőkövesdi KC
2019. február 2. szombat
18:00 Csurgói KK - Telekom Veszprém
18:00 CYEB Budakalász - MOL-PICK SZEGED
18:00 Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC
18:00 DVTK-Eger - Ferencvárosi TC
2019. február 3. vasárnap
18:00 Dabasi KC VSE - Vecsési SE
2019. február 5. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - Balatonfüredi KSE
2019. február 9. szombat
18:00 Grundfos Tatabánya KC - DVTK-Eger
18:00 Mezőkövesdi KC - Csurgói KK
18:00 Vecsési SE - Ceglédi KKSE
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Dabasi KC VSE
18:00 Ferencvárosi TC - Sport36-Komló
2019. február 12. kedd
18:00 Telekom Veszprém - CYEB Budakalász
2019. február 19. kedd
18:00 Balatonfüredi KSE - Telekom Veszprém
18:00 DVTK-Eger - MOL-PICK SZEGED
2019. február 22. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - HE-DO B. Braun Gyöngyös
2019. február 23. szombat
18:00 Csurgói KK - Vecsési SE
18:00 CYEB Budakalász - Mezőkövesdi KC
18:00 Ferencvárosi TC - Grundfos Tatabánya KC
18:00 Dabasi KC VSE - Sport36-Komló
2019. február 26. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - Ferencvárosi TC
18:00 Telekom Veszprém - DVTK-Eger
2019. február 28. csütörtök
18:30 Vecsési SE - CYEB Budakalász
2019. március 2. szombat
18:00 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC
18:00 Mezőkövesdi KC - Balatonfüredi KSE
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Csurgói KK
18:00 Dabasi KC VSE - Ceglédi KKSE
2019. március 8. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - Sport36-Komló
2019. március 9. szombat
18:00 CYEB Budakalász - HE-DO B. Braun Gyöngyös
18:00 Balatonfüredi KSE - Vecsési SE
18:00 DVTK-Eger - Mezőkövesdi KC
18:00 Ferencvárosi TC - Telekom Veszprém
18:00 Grundfos Tatabánya KC - MOL-PICK SZEGED
18:00 Csurgói KK - Dabasi KC VSE
2019. március 16. szombat
18:00 Mezőkövesdi KC - Ferencvárosi TC
18:00 Vecsési SE - DVTK-Eger
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Balatonfüredi KSE
18:00 Dabasi KC VSE - CYEB Budakalász
18:00 Ceglédi KKSE - Csurgói KK
18:00 MOL-PICK SZEGED - Telekom Veszprém
2019. március 23. szombat
18:00 DVTK-Eger - HE-DO B. Braun Gyöngyös
18:00 Ferencvárosi TC - Vecsési SE
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Mezőkövesdi KC
18:00 CYEB Budakalász - Ceglédi KKSE
18:00 Balatonfüredi KSE - Dabasi KC VSE
18:00 Csurgói KK - Sport36-Komló
2019. március 26. kedd
18:00 Sport36-Komló - Telekom Veszprém
2019. március 29. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - Balatonfüredi KSE
2019. március 30. szombat
18:00 Vecsési SE - Grundfos Tatabánya KC
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Ferencvárosi TC
18:00 Dabasi KC VSE - DVTK-Eger
18:00 Csurgói KK - CYEB Budakalász
2019. április 2. kedd
18:30 Vecsési SE - Telekom Veszprém
2019. április 17. szerda
18:00 Sport36-Komló - MOL-PICK SZEGED
18:00 Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC
2019. április 20. szombat
18:00 Grundfos Tatabánya KC - HE-DO B. Braun Gyöngyös
18:00 MOL-PICK SZEGED - Vecsési SE
18:00 Telekom Veszprém - Mezőkövesdi KC
18:00 Balatonfüredi KSE - Csurgói KK
18:00 DVTK-Eger - Ceglédi KKSE
18:00 Ferencvárosi TC - Dabasi KC VSE
18:00 CYEB Budakalász - Sport36-Komló
2019. április 26. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - Ferencvárosi TC
2019. április 27. szombat
18:00 Sport36-Komló - Mezőkövesdi KC
18:00 Dabasi KC VSE - Grundfos Tatabánya KC
18:00 Csurgói KK - DVTK-Eger
18:00 CYEB Budakalász - Balatonfüredi KSE
2019. május 4. szombat
18:00 Mezőkövesdi KC - Vecsési SE
18:00 DVTK-Eger - CYEB Budakalász
18:00 Ferencvárosi TC - Csurgói KK
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Ceglédi KKSE
18:00 Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló
2019. május 7. kedd
18:00 Telekom Veszprém - HE-DO B. Braun Gyöngyös
2019. május 10. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - MOL-PICK SZEGED
2019. május 11. szombat
18:00 Sport36-Komló - Vecsési SE
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Mezőkövesdi KC
18:00 Dabasi KC VSE - Telekom Veszprém
18:00 Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC
18:00 CYEB Budakalász - Ferencvárosi TC
18:00 Balatonfüredi KSE - DVTK-Eger
2019. május 14. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - Csurgói KK
18:00 Telekom Veszprém - Ceglédi KKSE
2019. május 18. szombat
18:00 Vecsési SE - HE-DO B. Braun Gyöngyös
18:00 Ferencvárosi TC - Balatonfüredi KSE
18:00 Grundfos Tatabánya KC - CYEB Budakalász
18:00 Mezőkövesdi KC - Dabasi KC VSE
18:00 DVTK-Eger - Sport36-Komló
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. MOL-PICK SZEGED 4 4 0 0 148 101 47 8
2. Telekom Veszprém 3 3 0 0 111 66 45 6
3. HE-DO B. Braun Gyöngyös 3 2 1 0 85 70 15 5
4. Grundfos Tatabánya KC 3 2 1 0 74 65 9 5
5. Csurgói KK 3 2 0 1 77 76 1 4
6. Ceglédi KKSE 3 2 0 1 73 74 -1 4
7. Sport36-Komló 3 2 0 1 70 74 -4 4
8. Dabasi KC VSE 3 1 1 1 71 68 3 3
9. Ferencvárosi TC 3 1 0 2 70 68 2 2
10. CYEB Budakalász 3 0 1 2 71 91 -20 1
11. Mezőkövesdi KC 4 0 1 3 95 117 -22 1
12. DVTK-Eger 4 0 1 3 92 138 -46 1
13. Balatonfüredi KSE 2 0 0 2 47 59 -12 0
14. Vecsési SE 3 0 0 3 62 79 -17 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. TAKÁCS BENCE DVTK-Eger 23 4
2. VASIC MARKO Csurgói KK 23 3
3. NAGY BENCE CYEB Budakalász 22 3
4. MARKOVIC IGOR Sport36-Komló 20 3
5. KOVÁCS BENCE Mezőkövesdi KC 18 4
6. VUJOVIC MILOS Grundfos Tatabánya K 18 3
7. GAJIC DRAGAN Telekom Veszprém 17 3
8. JERKOVIC SRECKO Sport36-Komló 17 3
9. SOSTARIC MARIO MOL-PICK SZEGED 17 3
10. ZOBEC BRUNO-VILI Ceglédi KKSE 17 3
11. STANKOVIC STANKO Mezőkövesdi KC 16 4
12. BOMBAC DEAN MOL-PICK SZEGED 14 4
13. KASPAREK STANISLAV MOL-PICK SZEGED 14 4
14. MARKEZ MITAR HE-DO B. Braun Gyöng 14 3
15. BOZOVIC MILOS Grundfos Tatabánya K 13 3
16. ANCSIN GÁBOR Ferencvárosi TC 12 3
17. ASTRASHAPKIN ALEH Csurgói KK 12 3
18. HERCEG MIRKO HE-DO B. Braun Gyöng 12 3
19. KEKEZOVITY MARINKO Dabasi KC VSE 12 3
20. LEZÁK ÁRON DVTK-Eger 12 4
21. SUNAJKO STEFAN MOL-PICK SZEGED 12 4
22. VRANKOVIC JAKOV Grundfos Tatabánya K 12 3
23. BALOGH ZSOLT MOL-PICK SZEGED 11 4
24. BODÓ RICHÁRD MOL-PICK SZEGED 11 4
25. DURIS LUBOMIR HE-DO B. Braun Gyöng 11 3
26. LÁSZLAI SZABOLCS Ceglédi KKSE 11 3
27. MÁTHÉ DOMINIK Balatonfüredi KSE 11 2
28. ORJONIKIDZE TEIMURAZ Ferencvárosi TC 11 3
29. SHINNOSUKE TOKUDA Dabasi KC VSE 11 3
30. BERNATONIS ROLANDAS DVTK-Eger 10 3
31. CANELLAS JOAN MOL-PICK SZEGED 10 4
32. GEBHARDT ÁDÁM Sport36-Komló 10 3
33. GRIGORAS DEMIS Grundfos Tatabánya K 10 3
34. JANCSÓ NÁNDOR Mezőkövesdi KC 10 4
35. LEIMETER CSABA CYEB Budakalász 10 3
36. MENYHÁRT MÁTÉ Mezőkövesdi KC 10 4
37. SIMÁNYI PÉTER Vecsési SE 10 3
38. SZÖLLŐSI SZABOLCS Dabasi KC VSE 10 3
39. TAKÓ DÁNIEL Vecsési SE 10 3
40. TONNESEN KENT ROBIN Telekom Veszprém 10 3
41. ZHITNIKOV DMITRII MOL-PICK SZEGED 10 4
42. BOHÁCS SÁNDOR CYEB Budakalász 9 3
43. BORSOS TAMÁS Dabasi KC VSE 9 3
44. JUHÁSZ KÁROLY Ceglédi KKSE 9 3
45. KRIVOKAPIC FILIP Mezőkövesdi KC 9 4
46. NILSSON ANDREAS Telekom Veszprém 9 2
47. POCSAI RAJMUND Ceglédi KKSE 9 3
48. RADNIC TOMISLAV Ceglédi KKSE 9 3
49. RÉDEI ISTVÁN DVTK-Eger 9 3
50. SIGURMANNSSON STEFAN MOL-PICK SZEGED 9 2
51. VARSANDÁN MILÁN HE-DO B. Braun Gyöng 9 3
52. BLAGOTINSEK BLAZ Telekom Veszprém 8 2
53. BUJDOSÓ BENDEGÚZ Ferencvárosi TC 8 3
54. GABER MATEJ MOL-PICK SZEGED 8 4
55. GÁBOR MARCELL Ceglédi KKSE 8 3
56. HORVÁTH LÁSZLÓ ATTILA Mezőkövesdi KC 8 4
57. KOLLER TAMÁS CYEB Budakalász 8 3
58. KÖKÉNY TIBOR Vecsési SE 8 3
59. MANASKOV DEJAN Telekom Veszprém 8 2
60. NAGY LÁSZLÓ Telekom Veszprém 8 3
61. ORSZÁGH ÁDÁM Dabasi KC VSE 8 3
62. RODRIGUEZ ALVAREZ PEDRO MOL-PICK SZEGED 8 2
63. SEMENOV YURI Balatonfüredi KSE 8 2
64. STRLEK MANUEL Telekom Veszprém 8 1
65. URBÁN EGON HE-DO B. Braun Gyöng 8 3
66. BALI RICHÁRD Ferencvárosi TC 7 3
67. BÁNHIDI BENCE MOL-PICK SZEGED 7 3
68. CEHTE KLEMEN Csurgói KK 7 2
69. HEGEDŰS MÁRK DVTK-Eger 7 4
70. LENDVAY PÉTER Vecsési SE 7 3
71. MAQUEDA JORGE MOL-PICK SZEGED 7 3
72. NEMES RICHÁRD CYEB Budakalász 7 3
73. PÁLOS GÁBOR Ferencvárosi TC 7 3
74. TOPIC PETAR Balatonfüredi KSE 7 2
75. TOSKIC ALEM Csurgói KK 7 3
76. ZAKICS BENCE Dabasi KC VSE 7 3
77. HANUSZ EGON Csurgói KK 6 3
78. HENIGMAN NIK MOL-PICK SZEGED 6 2
79. HORNYÁK PÉTER Balatonfüredi KSE 6 2
80. ILIC MOMIR Telekom Veszprém 6 3
81. JÓGA NORBERT DÁVID Mezőkövesdi KC 6 4
82. MACKOVSEK BORUT Telekom Veszprém 6 2
83. MARTINS PEDRO HENRIQUE Mezőkövesdi KC 6 4
84. MOLNÁR BALÁZS DVTK-Eger 6 3
85. NAGY SZABOLCS GERGŐ Csurgói KK 6 3
86. NENADIC PETAR Telekom Veszprém 6 2
87. OBRADOVIC BRANISLAV Sport36-Komló 6 3
88. PERISIC IVAN Dabasi KC VSE 6 3
89. SAJIN MILAN HE-DO B. Braun Gyöng 6 3
90. SZAKÁLY BENEDEK Ferencvárosi TC 6 3
91. SZEPESI ISTVÁN DVTK-Eger 6 4
92. UBORNYÁK DÁVID HE-DO B. Braun Gyöng 6 3
93. VÍZLER MÁTÉ Vecsési SE 6 3
94. ACCAMBRAY WILLIAM GERALD Telekom Veszprém 5 3
95. ANTAL LEVENTE Vecsési SE 5 3
96. BENMILOUD MOHAMED YASSINE Vecsési SE 5 3
97. DOBÓ ZSOLT DVTK-Eger 5 4
98. FÜZI DÁNIEL DVTK-Eger 5 4
99. GRÜNFELDER PÉTER Sport36-Komló 5 3
100. JAMALI IMAN Telekom Veszprém 5 2
101. JUHÁSZ ÁDÁM Grundfos Tatabánya K 5 3
102. KERKOVITS GYULA Csurgói KK 5 3
103. KRIVOKAPIC MILORÁD HE-DO B. Braun Gyöng 5 3
104. LÉKAI MÁTÉ Telekom Veszprém 5 3
105. MAZÁK MARTIN CYEB Budakalász 5 3
106. PÁSZTOR ÁKOS Grundfos Tatabánya K 5 3
107. VILOVSKI UROS HE-DO B. Braun Gyöng 5 3
108. BÓKA BENDEGÚZ Balatonfüredi KSE 4 2
109. DEBRECZENI DÁVID Ferencvárosi TC 4 3
110. HADZIOMEROVIC GAFAR Csurgói KK 4 3
111. HALÁSZ LEVENTE Dabasi KC VSE 4 3
112. ISTVÁN PÉTER HE-DO B. Braun Gyöng 4 3
113. KARVATSKI ARTUR Balatonfüredi KSE 4 2
114. MAHE KENTIN ALAIN PIERRE Telekom Veszprém 4 1
115. MARCZINKÓ MÁTÉ Vecsési SE 4 3
116. ROSTA MIKLÓS Grundfos Tatabánya K 4 3
117. SIPOS ADRIÁN Grundfos Tatabánya K 4 3
118. SPEKHARDT GERGŐ Vecsési SE 4 3
119. SUNAJKO FILIP Sport36-Komló 4 3
120. ZELEI BOTOND Mezőkövesdi KC 4 4
121. DÁVID MÁTÉ Mezőkövesdi KC 3 4
122. GÁBORI MÁTÉ HE-DO B. Braun Gyöng 3 2
123. HOLDOSI BENCE Ferencvárosi TC 3 3
124. KONCZ ANDRÁS CYEB Budakalász 3 3
125. KOVÁCS MÁRK Sport36-Komló 3 3
126. KOVACSICS PÉTER Ferencvárosi TC 3 2
127. LIGETVÁRI PATRIK Telekom Veszprém 3 3
128. OLÁH TAMÁS Ferencvárosi TC 3 3
129. OSLAK BORUT Csurgói KK 3 2
130. PÁL ÁDÁM Sport36-Komló 3 3
131. RODIC PREDRAG Mezőkövesdi KC 3 4
132. SINKOVITS BENJAMIN CYEB Budakalász 3 3
133. SZABÓ BENCE Ceglédi KKSE 3 3
134. SZITA ZOLTÁN Balatonfüredi KSE 3 2
135. TÓTH ÁDÁM CYEB Budakalász 3 3
136. VASKÓ PÉTER DVTK-Eger 3 4
137. ZDOLIK BENCE Balatonfüredi KSE 3 2
138. ANTAL MÁTÉ Vecsési SE 2 3
139. BAJORHEGYI ÁDÁM DVTK-Eger 2 4
140. BÍRÓ BALÁZS BERTALAN Dabasi KC VSE 2 3
141. CAMPAR MARKO Ceglédi KKSE 2 3
142. DÖRNYEI BORISZ Telekom Veszprém 2 3
143. HAJDU TAMÁS Ceglédi KKSE 2 3
144. ILYÉS FERENC Grundfos Tatabánya K 2 3
145. KALLMAN JONAS MOL-PICK SZEGED 2 2
146. KOVACEVIC ANTONIJO Csurgói KK 2 3
147. MIKITA BENCE Ferencvárosi TC 2 3
148. PORDÁN BÁLINT Ferencvárosi TC 2 3
149. TÓTH RAJMOND DVTK-Eger 2 4
150. BLAZEVIC ALEN MOL-PICK SZEGED 1 4
151. BODNÁR MÁTÉ CYEB Budakalász 1 3
152. DA SILVA FERREIRA UELINGTON Balatonfüredi KSE 1 2
153. HANSEN RENE TOFT Telekom Veszprém 1 2
154. HASZILLÓ GERGŐ Vecsési SE 1 3
155. HÓDI LÓRÁND Ceglédi KKSE 1 3
156. HOFFMANN JÓZSEF Sport36-Komló 1 2
157. KISS BENCE Ferencvárosi TC 1 1
158. KISS GERGŐ DVTK-Eger 1 4
159. KOVÁCS PÉTER Mezőkövesdi KC 1 3
160. MEGYERI PÉTER Ceglédi KKSE 1 3
161. NÉMETH TAMÁS HE-DO B. Braun Gyöng 1 3
162. SÁROSI BALÁZS Mezőkövesdi KC 1 1
163. SCHUCH TIMUZSIN Ferencvárosi TC 1 3
164. SEGO MARIN MOL-PICK SZEGED 1 4
165. SIMOVIC NEBOJSA Dabasi KC VSE 1 3
166. SIPEKI LEVENTE HE-DO B. Braun Gyöng 1 3
167. SZEITL ERIK RICHÁRD Csurgói KK 1 3
168. SZEPESI NOEL DVTK-Eger 1 4
169. SZKOKÁN SZABOLCS Sport36-Komló 1 3
170. SZÖLLŐSI BALÁZS Grundfos Tatabánya K 1 3
171. TÖRTELI KOPPÁNY BENCE Dabasi KC VSE 1 3
172. VARJÚ MARTIN Csurgói KK 1 3
173. VUCKOVIC MILAN Ceglédi KKSE 1 3
174. ÁCS TAMÁS Dabasi KC VSE 0 3
175. ALEKSZA TAMÁS Ceglédi KKSE 0 3
176. ALILOVIC MIRKO MOL-PICK SZEGED 0 3
177. ANDÓ ARIÁN Balatonfüredi KSE 0 1
178. BALÁZS SÁNDOR Sport36-Komló 0 2
179. BALOGH TIBOR Csurgói KK 0 3
180. BARTUCZ LÁSZLÓ Grundfos Tatabánya K 0 3
181. BOROS TAMÁS CYEB Budakalász 0 3
182. BŐSZ DÁNIEL Balatonfüredi KSE 0 1
183. BUZOGÁNY BARNA HE-DO B. Braun Gyöng 0 3
184. CZINA JÓZSEF DR. CYEB Budakalász 0 3
185. CSABAI BARNABÁS GERGELY Csurgói KK 0 1
186. DÉBER BENCE Balatonfüredi KSE 0 2
187. DEMÉNYI XAVÉR Grundfos Tatabánya K 0 1
188. DÉNES JÁNOS Grundfos Tatabánya K 0 3
189. DURDEVIC ALEKSANDAR Telekom Veszprém 0 3
190. FARKAS TAMÁS Csurgói KK 0 3
191. FAZEKAS NÁNDOR Balatonfüredi KSE 0 2
192. FEKETE DÁNIEL Grundfos Tatabánya K 0 1
193. FORGÁCS DÁVID HE-DO B. Braun Gyöng 0 1
194. GARAJSZKI GÁBOR Dabasi KC VSE 0 2
195. GERDÁN TIBOR HE-DO B. Braun Gyöng 0 3
196. GRANIC ANTE Sport36-Komló 0 3
197. HOLLÓ BALÁZS Dabasi KC VSE 0 3
198. KÁLOMISTA MÁRTON Vecsési SE 0 2
199. KANCEL OTTÓ Balatonfüredi KSE 0 2
200. KATZIRZ DÁVID Sport36-Komló 0 3
201. KEMÉNY LÁSZLÓ Balatonfüredi KSE 0 1
202. KRÁNITZ ZOLTÁN Vecsési SE 0 3
203. LORGER GREGOR DVTK-Eger 0 3
204. LUKÁCS PÉTER Ferencvárosi TC 0 2
205. MANOJLOVITY SZTEFÁN Sport36-Komló 0 3
206. MATIC IVAN Sport36-Komló 0 2
207. MIJATOVIC RADE Ferencvárosi TC 0 3
208. MIKLER ROLAND Telekom Veszprém 0 3
209. MOJSILOV MILOS Ceglédi KKSE 0 3
210. MÜLLER JÁNOS Ceglédi KKSE 0 3
211. NAGY ANDRÁS Vecsési SE 0 3
212. NAGY MARTIN MOL-PICK SZEGED 0 3
213. NÉMETH BALÁZS Balatonfüredi KSE 0 2
214. PALLAG PÉTER Dabasi KC VSE 0 3
215. PÁSZTOR IMRE Mezőkövesdi KC 0 4
216. PRAINER VIKTOR Ferencvárosi TC 0 1
217. REPÓTH DÁNIEL DVTK-Eger 0 4
218. ROZNER KEVIN Grundfos Tatabánya K 0 3
219. SCHÄFFER ZSOLT Grundfos Tatabánya K 0 3
220. SELYMES ATTILA Sport36-Komló 0 3
221. SIMOTICS MÁTYÁS CYEB Budakalász 0 3
222. SLACHTA PETR Dabasi KC VSE 0 3
223. SZABÓ MARTIN Sport36-Komló 0 1
224. SZÉKELY MÁRTON BARNABÁS Grundfos Tatabánya K 0 3
225. SZÖLLŐSI OLIVÉR Balatonfüredi KSE 0 2
226. TAMÁSI ZSOLT Ceglédi KKSE 0 3
227. TERZIC MIRSAD Telekom Veszprém 0 2
228. TÓTH ATTILA BENCE Csurgói KK 0 1
229. TÓTH JÓZSEF MOL-PICK SZEGED 0 1
230. TÓTH KOPPÁNY Mezőkövesdi KC 0 4
231. TÓTH KRISTÓF CYEB Budakalász 0 3
232. TÓTH MIHÁLY HE-DO B. Braun Gyöng 0 3
233. VÁCZI DÁNIEL CYEB Budakalász 0 3
234. VÁCZI MILÁN CYEB Budakalász 0 3
235. VARGA MÁRTON Balatonfüredi KSE 0 1
236. VASVÁRI ÁDÁM Csurgói KK 0 3
237. VITÁRIS NORBERT Vecsési SE 0 3
238. VRANJES VLADIMIR Grundfos Tatabánya K 0 1
239. WÉBER TAMÁS Sport36-Komló 0 2
240. ZAPONSEK ROK Csurgói KK 0 3
241. ZERNOVIC MARIÁN Ferencvárosi TC 0 3
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
K&H férfi liga: biztosan nyertek a BL-csapatok
2018.09.18. Férfi NB I.
A K&H férfi liga keddi versenynapján a Veszprém idegenben, a Szeged hazai pályán győzött nagy különbséggel.
K&H férfi liga: otthon tartotta a pontokat a Gyöngyös
2018.09.16. Férfi NB I.
Szünetben még három gólos hátrányban volt a hazai együttes, végül öt találattal győzte le a Ceglédet.
K&H férfi liga: magabiztos csurgói siker, szűk győzelem Komlón
2018.09.15. Férfi NB I.
A Csurgó a Vecséshez látogatott, a Komló a Dabast fogadta.
Hazai pályán győzött a Tatabánya
2018.09.14. Férfi NB I.
A K&H férfi liga 3. fordulójának rangadóján a Tatabánya öt gólos győzelmet aratott a Ferencváros ellen.
K&H férfi liga: negyvenkét gólt lőtt a Szeged
2018.09.11. Férfi NB I.
Tizenöt gólos győzelem az Eger ellen.
Otthon tartotta a pontokat a Csurgó
2018.09.09. Férfi NB I.
Öt gólos győzelem a Mezőkövesd ellen.
K&H férfi liga: magabiztos veszprémi siker
2018.09.08. Férfi NB I.
Simán győzött Budakalászon a Veszprém a férfi NB I második fordulójában
K&H férfi liga: nem hibázott a címvédő
2018.09.08. Férfi NB I.
Magabiztos, nyolcgólos győzelmet aratott a MOL-Pick Szeged együttese a Balatonfüred otthonában
Szoros meccsen ceglédi siker
2018.09.07. Férfi NB I.
A K&H férfi liga 2. fordulójának nyitómérkőzésén a Cegléd szoros mérkőzésen két góllal legyőzte az újonc Vecsést.
kh ffi
2018.09.07. Férfi NB I.
.
Nagy különbséggel nyert a Veszprém
2018.09.05. Férfi NB I.
Tizenöt találatos győzelem a Csurgó ellen.
Tatabányai győzelem a rangadón
2018.09.02. Férfi NB I.
Négy góllal győzte le a Balatonfüredet a tavalyi bronzérmes.
K&H férfi liga: biztosan győzött a Szeged és az FTC
2018.09.01. Férfi NB I.
Négy mérkőzéssel folytatódott a K&H férfi liga nyitófordulója. Idegenben győzött a Cegléd és a Dabas, a Szeged és a Ferencváros pedig magabiztosan gyűjtötte be a pontokat a Budakalász és az Eger ellen
K&H férfi liga: biztos győzelem Gyöngyösön
2018.08.31. Férfi NB I.
Tíz góllal győzte le a hazai csapat a Komlót.
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó