Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU14 1. osztály
FU14 1.osztály Alsóház
2019. február 16. szombat
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
10:00 Debreceni Sportcentrum KN - Moyra-Budaörs Handball 9 - 24
11:00 Bp. Elektromos SE - Balmazújvárosi KK 25 - 26
12:00 SZESE Győr - Debreceni Sportcentrum KN 25 - 21
13:00 Balmazújvárosi KK - Telekom Veszprém U14 32 - 26
14:00 Gyöngyösi KK - SZESE Győr 27 - 16
15:00 Dabasi KC VSE - Bp. Elektromos SE 0 - 10
16:00 Telekom Veszprém U14 - Gyöngyösi KK 21 - 29
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Dabasi KC VSE 10 - 0
2019. március 3. vasárnap
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
09:00 Telekom Veszprém U14 - Debreceni Sportcentrum KN 22 - 18
10:00 Balmazújvárosi KK - SZESE Győr 0 - 10
11:00 Debreceni Sportcentrum KN - Bp. Elektromos SE 23 - 30
12:00 Moyra-Budaörs Handball - Balmazújvárosi KK 10 - 0
13:00 Bp. Elektromos SE - Gyöngyösi KK 21 - 25
14:00 SZESE Győr - Dabasi KC VSE 28 - 26
15:00 Gyöngyösi KK - Moyra-Budaörs Handball 28 - 19
16:00 Dabasi KC VSE - Telekom Veszprém U14 24 - 26
2019. március 23. szombat
Balmazújváros, König Rendezvényközpont
10:00 Balmazújvárosi KK - Dabasi KC VSE 31 - 24
11:00 Bp. Elektromos SE - Telekom Veszprém U14 0 - 10
12:00 Dabasi KC VSE - Gyöngyösi KK 20 - 29
13:00 Telekom Veszprém U14 - Moyra-Budaörs Handball 13 - 28
14:00 SZESE Győr - Bp. Elektromos SE 10 - 0
15:00 Gyöngyösi KK - Debreceni Sportcentrum KN 29 - 15
16:00 Moyra-Budaörs Handball - SZESE Győr 21 - 22
17:00 Debreceni Sportcentrum KN - Balmazújvárosi KK 22 - 31
2019. április 7. vasárnap
Győr, Audi Aréna
10:00 SZESE Győr - Telekom Veszprém U14 25 - 16
11:00 Moyra-Budaörs Handball - Bp. Elektromos SE 25 - 14
12:00 Gyöngyösi KK - Telekom Veszprém U14 22 - 19
13:00 Dabasi KC VSE - Moyra-Budaörs Handball 18 - 22
14:00 Balmazújvárosi KK - Bp. Elektromos SE 28 - 28
15:00 Dabasi KC VSE - Debreceni Sportcentrum KN 22 - 22
16:00 Balmazújvárosi KK - Gyöngyösi KK 17 - 18
17:00 Debreceni Sportcentrum KN - SZESE Győr 17 - 22
2019. április 27. szombat
Debrecen, Hódos Imre Sportcsarnok
10:00 Moyra-Budaörs Handball - Debreceni Sportcentrum KN
11:00 Telekom Veszprém U14 - Dabasi KC VSE
12:00 Moyra-Budaörs Handball - Gyöngyösi KK
13:00 Telekom Veszprém U14 - Balmazújvárosi KK
14:00 SZESE Győr - Gyöngyösi KK
15:00 Bp. Elektromos SE - Dabasi KC VSE
16:00 SZESE Győr - Balmazújvárosi KK
17:00 Bp. Elektromos SE - Debreceni Sportcentrum KN
2019. május 12. vasárnap
Gyöngyös, Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
10:00 Gyöngyösi KK - Bp. Elektromos SE
11:00 Balmazújvárosi KK - Moyra-Budaörs Handball
12:00 Telekom Veszprém U14 - Bp. Elektromos SE
13:00 SZESE Győr - Moyra-Budaörs Handball
14:00 Dabasi KC VSE - Balmazújvárosi KK
15:00 Debreceni Sportcentrum KN - Telekom Veszprém U14
16:00 Dabasi KC VSE - SZESE Győr
17:00 Debreceni Sportcentrum KN - Gyöngyösi KK
2019. május 26. vasárnap
Budapest, Elektromos csarnok
10:00 Bp. Elektromos SE - Moyra-Budaörs Handball
11:00 Gyöngyösi KK - Dabasi KC VSE
12:00 Moyra-Budaörs Handball - Telekom Veszprém U14
13:00 Gyöngyösi KK - Balmazújvárosi KK
14:00 Debreceni Sportcentrum KN - Dabasi KC VSE
15:00 Telekom Veszprém U14 - SZESE Győr
16:00 Balmazújvárosi KK - Debreceni Sportcentrum KN
17:00 Bp. Elektromos SE - SZESE Győr
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gyöngyösi KK 8 8 0 0 207 148 59 16
2. SZESE Győr 8 7 0 1 158 128 30 14
3. Moyra-Budaörs Handball 8 6 0 2 159 104 55 12
4. Balmazújvárosi KK 8 4 1 3 165 163 2 9
5. Telekom Veszprém U14 8 3 0 5 153 178 -25 6
6. Bp. Elektromos SE 8 2 1 5 128 147 -19 5
7. Dabasi KC VSE 8 0 1 7 134 178 -44 1
8. Debreceni Sportcentrum KN 8 0 1 7 147 205 -58 1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁBRAHÁM MÁRTON Bp. Elektromos SE 73 8
2. KOVÁCS SZEBASZTIÁN Dabasi KC VSE 70 8
3. LEITER NÁNDOR Balmazújvárosi KK 55 8
4. NÉMETH BULCSÚ BOTOND Telekom Veszprém U14 47 8
5. TÓTH MARTIN GERGŐ Gyöngyösi KK 41 8
6. KESZLER ATTILA HUNOR Moyra-Budaörs Handba 39 8
7. LÖVEY KORNÉL Bp. Elektromos SE 39 8
8. VALYON DÁVID Gyöngyösi KK 39 8
9. SZEMÁN BULCSÚ Debreceni Sportcentr 30 8
10. VAS ATTILA MÁTÉ Balmazújvárosi KK 29 8
11. BANGÓ BENCE Telekom Veszprém U14 27 8
12. KUKORELLI GERGŐ SZESE Győr 27 8
13. HOFFMANN BALÁZS SZESE Győr 26 8
14. POKRÓCZ PÉTER ISTVÁN Balmazújvárosi KK 26 6
15. CSANAKI PÉTER SZESE Győr 24 8
16. BALOGH DÁNIEL Bp. Elektromos SE 23 8
17. KONTRA KOLOS VILMOS Moyra-Budaörs Handba 22 6
18. MELLÁR BENCE Dabasi KC VSE 22 8
19. NAGY DÁVID Balmazújvárosi KK 22 8
20. SZABÓ LEVENTE Dabasi KC VSE 21 8
21. NAGY-JÁVORI ZALÁN Moyra-Budaörs Handba 20 8
22. KIS BARNABÁS PÁL Gyöngyösi KK 19 6
23. VARGA BENCE Gyöngyösi KK 19 8
24. HARGITAI LÁSZLÓ DÁNIEL Telekom Veszprém U14 18 6
25. JURÁSKÓ MÁRK RÓBERT Debreceni Sportcentr 18 8
26. URBÁN-PATOCSKAI CSONGOR Dabasi KC VSE 18 6
27. SIMON BÁLINT SZESE Győr 17 8
28. DOTTORE MARCO Moyra-Budaörs Handba 16 8
29. FÜLÖP PÉTER Moyra-Budaörs Handba 15 6
30. HORVÁTH BOTOND SZESE Győr 15 5
31. HORVÁTH ZSOMBOR Telekom Veszprém U14 15 6
32. JUHÁSZ ROLAND Gyöngyösi KK 15 8
33. MOLNÁR VINCE Bp. Elektromos SE 15 8
34. SÁGHI SZABOLCS SZESE Győr 15 8
35. VARGA JÁNOS Balmazújvárosi KK 15 8
36. BERNÁTH ÁKOS PÉTER Gyöngyösi KK 14 8
37. FEKETE IMRE GERGŐ Debreceni Sportcentr 14 8
38. NÉMETH MÁTÉ TEÓ Bp. Elektromos SE 14 6
39. DULA DOMINIK Debreceni Sportcentr 13 8
40. FOGL MARCELL Telekom Veszprém U14 13 8
41. FÜRJES BÁLINT Moyra-Budaörs Handba 13 8
42. HEJL DUSÁN DOMONKOS Moyra-Budaörs Handba 13 7
43. KOLLÁTI MÁRTON Gyöngyösi KK 13 8
44. PINTÉR KOPPÁNY Dabasi KC VSE 13 8
45. KUKORELLI OLIVÉR SZESE Győr 12 8
46. NYÍRFA ALEX ROBIN Gyöngyösi KK 12 6
47. PÁSZTOR LEVENTE Dabasi KC VSE 12 8
48. ROHÁCS BENCE Balmazújvárosi KK 12 6
49. TURI BENCE Debreceni Sportcentr 12 8
50. WOLF GERGŐ Moyra-Budaörs Handba 12 6
51. FELFÖLDI BENDEGÚZ Debreceni Sportcentr 11 6
52. KECSKÉS ATTLA Balmazújvárosi KK 11 8
53. PÁSZTOR NORBERT ATTILA Debreceni Sportcentr 11 8
54. SZUCSIK BARNABÁS Gyöngyösi KK 11 6
55. VARGA OLIVÉR SZESE Győr 11 8
56. HAMAR ÁKOS LÁSZLÓ Debreceni Sportcentr 10 8
57. HOSKÓ PÉTER Moyra-Budaörs Handba 10 8
58. KADOCSA ZSOMBOR SZESE Győr 10 7
59. LUKÁCS ANDRÁS SZESE Győr 10 6
60. PÁRTOS MÁTÉ BENCE Moyra-Budaörs Handba 10 7
61. ROTTER ZSOLT SZESE Győr 10 6
62. VIGH KÁROLY LEVENTE Debreceni Sportcentr 10 8
63. VRANCSIK ANDRÁS Balmazújvárosi KK 10 4
64. BOGDÁN ÁKOS Telekom Veszprém U14 9 8
65. KESZLER GÁBOR SZESE Győr 9 8
66. KŐMÍVES ROLAND Telekom Veszprém U14 9 8
67. MÁRTON BOTOND Moyra-Budaörs Handba 9 5
68. MÁTRA MÁTÉ Gyöngyösi KK 9 8
69. TRÉKI TAMÁS Balmazújvárosi KK 9 6
70. BACSI DÁNIEL Bp. Elektromos SE 8 6
71. KEREKES JÁNOS Balmazújvárosi KK 8 8
72. EKKER LÓRÁNT Moyra-Budaörs Handba 7 4
73. FÖLDI JÓZSEF BAJNOK Debreceni Sportcentr 7 6
74. PÁLFY DOMINIK Telekom Veszprém U14 7 6
75. SZABÓKY BENCE Moyra-Budaörs Handba 7 6
76. FARKAS MÁRTON Dabasi KC VSE 6 8
77. KAJTÁR MÁRTON SZESE Győr 6 8
78. KERTÉSZ IMRE MÓZES Debreceni Sportcentr 6 7
79. KOKLÁCS DÉNES Gyöngyösi KK 6 8
80. MÜLLER MÁRK Telekom Veszprém U14 6 8
81. SZIKLAI NÁNDOR Balmazújvárosi KK 6 2
82. CSŐSZ BORISZ Telekom Veszprém U14 5 8
83. GÁSPÁR ZSOMBOR ANDRÁS Gyöngyösi KK 5 4
84. KUCSÁK ROLAND Dabasi KC VSE 5 4
85. PÉNTEK CSABA Telekom Veszprém U14 5 5
86. TAKÁCS ÁKOS Bp. Elektromos SE 5 6
87. BOROS GERGŐ ÁKOS Moyra-Budaörs Handba 4 2
88. FARKAS ROLAND Bp. Elektromos SE 4 8
89. FÜRJES GERGELY IVÁN Bp. Elektromos SE 4 5
90. NAGY NÁNDOR Balmazújvárosi KK 4 3
91. SIKLÓSI BALÁZS Bp. Elektromos SE 4 8
92. VASVÁRI FÜLÖP PÉTER Bp. Elektromos SE 4 5
93. BALOG GERGŐ Telekom Veszprém U14 3 8
94. KAMARÁS TAMÁS Dabasi KC VSE 3 8
95. WÁGNER RICHARD Bp. Elektromos SE 3 8
96. CZIBOLYA BENCE Gyöngyösi KK 2 7
97. HOLCZER LEVENTE Balmazújvárosi KK 2 7
98. KOVÁCS MÁTÉ LEVENTE Debreceni Sportcentr 2 4
99. KUCSÁK MIKLÓS Dabasi KC VSE 2 4
100. LACZY OLIVÉR Dabasi KC VSE 2 6
101. MANHERCZ ERIK Bp. Elektromos SE 2 6
102. PRIBÉK ERIK Dabasi KC VSE 2 6
103. SÜTŐ ZÉTÉNY Gyöngyösi KK 2 2
104. SZILÁGYI BALÁZS Debreceni Sportcentr 2 4
105. BALOGH TAMÁS Balmazújvárosi KK 1 2
106. BÁNHEGYI BENJÁMIN Dabasi KC VSE 1 6
107. HEGYMEGI BENCE MÁRK Debreceni Sportcentr 1 8
108. KŐGYESI ALBERT Bp. Elektromos SE 1 1
109. SZÜLE BARNABÁS Moyra-Budaörs Handba 1 2
110. VIDA GÁBOR Balmazújvárosi KK 1 5
111. ÁCS BENEDEK SZESE Győr 0 4
112. ÁGOSTON BENCE BARNABÁS SZESE Győr 0 8
113. ÁRKOS BALÁZS Bp. Elektromos SE 0 6
114. BALOGH ÁDÁM KRISTÓF Moyra-Budaörs Handba 0 8
115. BOVÁNOVICS BALÁZS Telekom Veszprém U14 0 2
116. BUGJÓ ROLAND Balmazújvárosi KK 0 3
117. CSITRENI IXION MÁRK Telekom Veszprém U14 0 8
118. ERDEI BENEDEK Debreceni Sportcentr 0 2
119. FARKAS BALÁZS KRISTÓF Balmazújvárosi KK 0 8
120. GARAI ZALÁN Debreceni Sportcentr 0 5
121. GINTL BONIFÁC Bp. Elektromos SE 0 1
122. IMRE VIKTOR Moyra-Budaörs Handba 0 2
123. KÓCZON PÉTER PÁL Debreceni Sportcentr 0 4
124. KORONDÁN JÓZSEF Debreceni Sportcentr 0 2
125. KOSZTYA GÁBOR Gyöngyösi KK 0 1
126. KOVÁCS ÁGOSTON BOTOND Moyra-Budaörs Handba 0 2
127. KOZMA LŐRINC LÁSZLÓ Moyra-Budaörs Handba 0 1
128. MACHÁCS BOTOND Bp. Elektromos SE 0 8
129. NÉMETH MÁRK Bp. Elektromos SE 0 2
130. OZSVÁRT GERGŐ Gyöngyösi KK 0 8
131. PÉNZES BENCE Moyra-Budaörs Handba 0 8
132. PÉNZES DÁNIEL Balmazújvárosi KK 0 4
133. PINTÉR BULCSÚ Dabasi KC VSE 0 8
134. SCHINDLER DÁNIEL SZESE Győr 0 4
135. SIMONYIK LEVENTE Telekom Veszprém U14 0 6
136. SŐREGI IMRE ISTVÁN Balmazújvárosi KK 0 4
137. SZABÓ ZALÁN Telekom Veszprém U14 0 6
138. SZLOVENCSÁK ÁDÁM Gyöngyösi KK 0 8
139. ZENTAI DÁNIEL Telekom Veszprém U14 0 2
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó