Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU14 3. osztály
Zákányi Bálint régió Felsőház
2018. december 16. vasárnap
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 RINYAMENTI KC - Eötvös DSE Csurgó 26 - 12
10:00 BBSC Balatonboglár - GÓNA SZKKE 24 - 13
11:00 TUNGSRAM SE - Hosszúhetény SE 22 - 8
2019. február 17. vasárnap
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
09:00 RINYAMENTI KC - TUNGSRAM SE 11 - 20
10:00 GÓNA SZKKE - Eötvös DSE Csurgó 29 - 10
11:00 Hosszúhetény SE - RINYAMENTI KC 10 - 13
12:00 Eötvös DSE Csurgó - BBSC Balatonboglár 12 - 25
13:00 GÓNA SZKKE - Hosszúhetény SE 17 - 13
14:00 TUNGSRAM SE - BBSC Balatonboglár 19 - 19
2019. március 2. szombat
Pécsvárad, Városi Sportcsarnok,
10:00 Hosszúhetény SE - BBSC Balatonboglár 9 - 20
11:00 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE 12 - 13
12:00 BBSC Balatonboglár - RINYAMENTI KC 23 - 17
13:00 Eötvös DSE Csurgó - TUNGSRAM SE 9 - 25
14:00 RINYAMENTI KC - GÓNA SZKKE 17 - 21
15:00 Eötvös DSE Csurgó - Hosszúhetény SE 12 - 20
2019. március 24. vasárnap
Nagyatád, Városi Sportcsarnok
09:00 Eötvös DSE Csurgó - RINYAMENTI KC 12 - 18
10:00 Hosszúhetény SE - GÓNA SZKKE 21 - 18
11:00 BBSC Balatonboglár - Eötvös DSE Csurgó 35 - 13
12:00 Hosszúhetény SE - TUNGSRAM SE 9 - 23
13:00 GÓNA SZKKE - BBSC Balatonboglár 23 - 28
14:00 TUNGSRAM SE - RINYAMENTI KC 21 - 12
2019. április 6. szombat
Csurgó, Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
09:00 Eötvös DSE Csurgó - TUNGSRAM SE 16 - 33
10:00 BBSC Balatonboglár - RINYAMENTI KC 24 - 22
11:00 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE 24 - 18
12:00 Hosszúhetény SE - BBSC Balatonboglár 20 - 20
13:00 RINYAMENTI KC - GÓNA SZKKE 19 - 23
14:00 Eötvös DSE Csurgó - Hosszúhetény SE 12 - 19
2019. április 28. vasárnap
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
09:00 GÓNA SZKKE - TUNGSRAM SE 22 - 21
10:00 RINYAMENTI KC - Eötvös DSE Csurgó 23 - 15
11:00 TUNGSRAM SE - Hosszúhetény SE 23 - 9
12:00 RINYAMENTI KC - BBSC Balatonboglár 20 - 32
13:00 Hosszúhetény SE - Eötvös DSE Csurgó 14 - 16
14:00 BBSC Balatonboglár - GÓNA SZKKE 31 - 22
2019. május 12. vasárnap
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
09:00 RINYAMENTI KC - TUNGSRAM SE 14 - 21
10:00 GÓNA SZKKE - Eötvös DSE Csurgó 26 - 14
11:00 Hosszúhetény SE - RINYAMENTI KC 16 - 20
12:00 Eötvös DSE Csurgó - BBSC Balatonboglár 11 - 29
13:00 GÓNA SZKKE - Hosszúhetény SE 16 - 11
14:00 TUNGSRAM SE - BBSC Balatonboglár 24 - 22
2019. május 25. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 RINYAMENTI KC - Hosszúhetény SE 19 - 11
10:00 TUNGSRAM SE - Eötvös DSE Csurgó 25 - 15
11:00 BBSC Balatonboglár - Hosszúhetény SE 32 - 24
12:00 Eötvös DSE Csurgó - GÓNA SZKKE 14 - 15
13:00 BBSC Balatonboglár - TUNGSRAM SE 25 - 26
14:00 GÓNA SZKKE - RINYAMENTI KC 22 - 29
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. TUNGSRAM SE 15 12 1 2 339 222 117 25
2. BBSC Balatonboglár 15 11 2 2 389 275 114 24
3. GÓNA SZKKE 15 9 0 6 298 288 10 18
4. RINYAMENTI KC 15 7 0 8 280 283 -3 14
5. Hosszúhetény SE 15 3 1 11 214 283 -69 7
6. Eötvös DSE Csurgó 15 1 0 14 193 362 -169 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. NYAKAS EMESE TUNGSRAM SE 137 13
2. KÁLI NATÁLIA GÓNA SZKKE 134 15
3. PUSZTAI LILI BBSC Balatonboglár 104 13
4. VERB VIOLA BBSC Balatonboglár 82 15
5. TORMA BOGLÁRKA RINYAMENTI KC 81 15
6. TAKÁCS JUDIT Hosszúhetény SE 80 15
7. SZÁSZ KÁRMEN BBSC Balatonboglár 77 15
8. VARGA BOGLÁRKA Eötvös DSE Csurgó 65 12
9. RÁKOS TIFANI GÓNA SZKKE 61 15
10. SZERDAHELYI DORKA BBSC Balatonboglár 61 13
11. SZMERK LARA ANNA TUNGSRAM SE 50 15
12. BEDENEK FANNI RINYAMENTI KC 49 15
13. MÓREL EMMA ZSÓFIA RINYAMENTI KC 48 15
14. NAGY ZSÓFIA Hosszúhetény SE 41 15
15. CLAESSENS STELLA RINYAMENTI KC 40 15
16. MÁTÉ ABIGÉL Eötvös DSE Csurgó 40 15
17. TÓTH LAURA TUNGSRAM SE 35 15
18. ANDOR NINA OLÍVIA TUNGSRAM SE 34 9
19. SKELLECZ DORKA BBSC Balatonboglár 33 11
20. ŐR REBEKA GÓNA SZKKE 28 15
21. SZENTES CINTIA TUNGSRAM SE 28 15
22. SZALAI JÁZMIN TUNGSRAM SE 25 13
23. GERENCSÉR DORINA VIRÁG GÓNA SZKKE 23 15
24. DEÁK EMMA Hosszúhetény SE 21 12
25. HAJDU NAPSUGÁR RINYAMENTI KC 21 5
26. MARKOTÁN BLANKA GÓNA SZKKE 20 14
27. BONCZ BOGLÁRKA Eötvös DSE Csurgó 19 15
28. DEZSŐ NÓRA Eötvös DSE Csurgó 18 15
29. FEKETE LUCA BBSC Balatonboglár 18 11
30. KIRÁLY PANNA GÓNA SZKKE 18 15
31. CSÓKA ESZTER Hosszúhetény SE 17 15
32. RODEK HANNA SÁRA TUNGSRAM SE 16 14
33. VAJDA LARA ZOÉ RINYAMENTI KC 16 15
34. BOGDÁN VIKTÓRIA Hosszúhetény SE 14 12
35. SZÁNTÓ DÓRA Eötvös DSE Csurgó 14 9
36. FLÓRIÁN IZA NAPSUGÁR Eötvös DSE Csurgó 13 15
37. BERKES LUCA REBEKA Eötvös DSE Csurgó 12 13
38. VÖRÖS VANESSZA RINYAMENTI KC 12 15
39. CSAPÓ EMESE RAMÓNA Hosszúhetény SE 10 13
40. KISKÓ SZIMÓNA RINYAMENTI KC 10 13
41. ZÁVOCZKY ESZTER Hosszúhetény SE 10 15
42. KOVÁCS ZSÓFIA GÓNA SZKKE 9 8
43. BOGDÁN REBEKA Hosszúhetény SE 8 15
44. BÉKÁSI DÓRA Hosszúhetény SE 6 11
45. MIKA SÁRA BBSC Balatonboglár 6 13
46. BARBALICS BOGLÁRKA Eötvös DSE Csurgó 5 13
47. CSONKA LOTTI Eötvös DSE Csurgó 5 11
48. SIMON ALIZ TUNGSRAM SE 5 5
49. SZABÓ KIARA BBSC Balatonboglár 5 13
50. BÜKI DORINA TUNGSRAM SE 4 15
51. ANTAL HAJNALKA GÓNA SZKKE 3 13
52. NOVÁK NOÉMI RINYAMENTI KC 3 15
53. SÁNTA KINGA BBSC Balatonboglár 3 11
54. VARGA HANNA TUNGSRAM SE 3 12
55. BODÓ CSENGE MÁRIA Hosszúhetény SE 2 4
56. GRUBER DALMA Hosszúhetény SE 2 11
57. MAJOR-POMOZI ÉDUA TUNGSRAM SE 2 7
58. MÜLLER LUCA DORINA Hosszúhetény SE 2 4
59. FARKAS LÉNA GÓNA SZKKE 1 13
60. HIDEG GRÉTA Hosszúhetény SE 1 13
61. KÓSA RÉKA GÓNA SZKKE 1 2
62. NAGY FANNI Eötvös DSE Csurgó 1 5
63. SZABÓ BEATRIX Eötvös DSE Csurgó 1 2
64. ÁGOTAI PETRA Hosszúhetény SE 0 2
65. BALLA PANNA GÓNA SZKKE 0 12
66. BÉRES RÓZSA BBSC Balatonboglár 0 5
67. BÜKFA DORINA BBSC Balatonboglár 0 2
68. CINGOLANI CLAUDIA BBSC Balatonboglár 0 2
69. CLAESSENS HANNA RINYAMENTI KC 0 15
70. CSONKA PETRA Eötvös DSE Csurgó 0 10
71. FEHÉR DORINA BBSC Balatonboglár 0 5
72. FORGÁCS GABRIELLA Hosszúhetény SE 0 15
73. GYURICZA JÚLIA GÓNA SZKKE 0 13
74. KLEPÁCS MILICA TUNGSRAM SE 0 2
75. LANCSÁK BEATRIX Eötvös DSE Csurgó 0 13
76. PACHER VIVIEN VIRÁG GÓNA SZKKE 0 8
77. PÁKOZDY ANNA Eötvös DSE Csurgó 0 2
78. PUTOREK JANA RINYAMENTI KC 0 15
79. STROKAY JANKA GÓNA SZKKE 0 3
80. TORMA VIVIEN HANNA TUNGSRAM SE 0 15
81. TÓTH VIKTÓRIA CINTIA TUNGSRAM SE 0 15
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó