Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU11 (2009-2010)
Gyermekbajnokság LU11 F csoport
2019. október 12. szombat
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
09:00 Zalaszentgróti KC - Marcali VSZSE 12 - 2
09:45 Vonyarcvashegy SE - DEVM - Csabrendek 1 - 4
10:30 Marcali VSZSE - Rinyamenti KC SE 2 - 14
11:15 Vonyarcvashegy SE - Eötvös DSE Csurgó 1 - 17
12:00 Csurgói NKC - DEVM - Csabrendek 12 - 0
12:45 Eötvös DSE Csurgó - Rinyamenti KC SE 8 - 12
13:30 Zalaszentgróti KC - Csurgói NKC 7 - 6
Répcelak, Répce Sportcsarnok
10:00 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA I. 2 - 13
10:45 Celldömölki VSE - Szombathelyi KKA II. 6 - 6
11:30 Sümeg VSE - Szombathelyi KKA I. 2 - 27
12:15 Celldömölki VSE - Körmendi DMTE 2 - 20
13:00 Haladás VSE - Szombathelyi KKA II. 11 - 6
13:45 Sümeg VSE - Körmendi DMTE 2 - 17
14:30 Haladás VSE - Répcelaki SE 11 - 14
2019. október 26. szombat
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
09:00 Zalaszentgróti KC - Vonyarcvashegy SE 15 - 1
09:45 Sümeg VSE - Marcali VSZSE 6 - 4
10:30 Vonyarcvashegy SE - TUNGSRAM SE 2 - 22
11:15 Csurgói NKC - Marcali VSZSE 6 - 4
12:00 Sümeg VSE - Rinyamenti KC SE 4 - 13
12:45 Csurgói NKC - Eötvös DSE Csurgó 1 - 7
13:30 TUNGSRAM SE - Rinyamenti KC SE 11 - 12
14:15 Zalaszentgróti KC - Eötvös DSE Csurgó 8 - 8
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
10:00 Celldömölki VSE - Haladás VSE 5 - 11
10:45 DEVM - Csabrendek - Szombathelyi KKA II. 2 - 9
11:30 Haladás VSE - Szombathelyi KKA I. 7 - 23
12:15 Körmendi DMTE - Szombathelyi KKA II. 17 - 4
13:00 DEVM - Csabrendek - Répcelaki SE 4 - 19
13:45 Körmendi DMTE - Szombathelyi KKA I. 9 - 11
14:30 Celldömölki VSE - Répcelaki SE 7 - 19
2019. november 10. vasárnap
Körmend, Rendészeti SZKI
10:00 Körmendi DMTE - Csurgói NKC 9 - 5
10:45 Eötvös DSE Csurgó - Marcali VSZSE 12 - 1
11:30 Szombathelyi KKA I. - Csurgói NKC 17 - 7
12:15 Szombathelyi KKA II. - Marcali VSZSE 10 - 12
13:00 TUNGSRAM SE - Eötvös DSE Csurgó 8 - 14
13:45 Szombathelyi KKA II. - Rinyamenti KC SE 12 - 20
14:30 Szombathelyi KKA I. - TUNGSRAM SE 23 - 6
15:15 Körmendi DMTE - Rinyamenti KC SE 19 - 18
Répcelak, Répce Sportcsarnok
10:00 Répcelaki SE - Zalaszentgróti KC 13 - 9
10:45 DEVM - Csabrendek - Haladás VSE 2 - 22
11:30 Sümeg VSE - Zalaszentgróti KC 2 - 9
12:15 DEVM - Csabrendek - Celldömölki VSE 6 - 5
13:00 Vonyarcvashegy SE - Haladás VSE 3 - 18
13:45 Sümeg VSE - Celldömölki VSE 7 - 8
14:30 Vonyarcvashegy SE - Répcelaki SE 2 - 17
2019. november 23. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
10:00 Eötvös DSE Csurgó - Rinyamenti KC SE 15 - 15
10:45 TUNGSRAM SE - Körmendi DMTE 10 - 19
11:30 Csurgói NKC - Eötvös DSE Csurgó 1 - 15
12:15 Marcali VSZSE - Körmendi DMTE 8 - 20
13:00 TUNGSRAM SE - Haladás VSE 13 - 11
13:45 Marcali VSZSE - Csurgói NKC 1 - 8
14:30 Haladás VSE - Rinyamenti KC SE 9 - 16
2019. november 24. vasárnap
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
13:00 Répcelaki SE - DEVM - Csabrendek 17 - 3
13:40 Szombathelyi KKA I. - Zalaszentgróti KC 17 - 8
14:20 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA II. 17 - 4
15:00 Sümeg VSE - Szombathelyi KKA I. 0 - 23
15:40 Zalaszentgróti KC - Celldömölki VSE 14 - 5
16:20 Sümeg VSE - DEVM - Csabrendek 5 - 2
17:00 Celldömölki VSE - Szombathelyi KKA II. 4 - 10
2019. december 8. vasárnap
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
09:00 Zalaszentgróti KC - Szombathelyi KKA II. 19 - 8
09:45 Celldömölki VSE - Szombathelyi KKA I. 2 - 18
10:30 Szombathelyi KKA II. - Sümeg VSE 6 - 7
11:15 DEVM - Csabrendek - Szombathelyi KKA I. 3 - 17
12:00 Celldömölki VSE - Körmendi DMTE 3 - 23
12:45 DEVM - Csabrendek - Sümeg VSE 1 - 6
13:30 Zalaszentgróti KC - Körmendi DMTE 8 - 17
Nagykanizsa, Zsigmondy sportcsarnok
10:00 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 8 - 6
10:45 Vonyarcvashegy SE - Eötvös DSE Csurgó 0 - 20
11:30 Répcelaki SE - Csurgói NKC 11 - 10
12:15 Vonyarcvashegy SE - Rinyamenti KC SE 2 - 25
13:00 Eötvös DSE Csurgó - Haladás VSE 15 - 13
13:45 Rinyamenti KC SE - Marcali VSZSE 21 - 7
14:30 Répcelaki SE - Haladás VSE 16 - 11
15:15 Marcali VSZSE - TUNGSRAM SE 4 - 11
2020. február 29. szombat
Szombathely, Haladás Sportkomplexum
09:00 Haladás VSE - Zalaszentgróti KC
09:45 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA I.
10:30 Zalaszentgróti KC - Körmendi DMTE
11:15 Rinyamenti KC SE - Szombathelyi KKA I.
12:00 Répcelaki SE - Eötvös DSE Csurgó
12:45 Rinyamenti KC SE - Körmendi DMTE
13:30 Haladás VSE - Eötvös DSE Csurgó
2020. március 1. vasárnap
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
09:00 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC
09:45 Vonyarcvashegy SE - Celldömölki VSE
10:30 Csurgói NKC - Marcali VSZSE
11:15 Szombathelyi KKA II. - Celldömölki VSE
12:00 Sümeg VSE - DEVM - Csabrendek
12:45 Vonyarcvashegy SE - Marcali VSZSE
13:30 Szombathelyi KKA II. - DEVM - Csabrendek
14:15 TUNGSRAM SE - Sümeg VSE
2020. március 28. szombat
Keszthely, Csokonai ÁMK
10:00 Vonyarcvashegy SE - DEVM - Csabrendek
10:45 Csurgói NKC - Celldömölki VSE
11:30 Marcali VSZSE - DEVM - Csabrendek
12:15 Sümeg VSE - Celldömölki VSE
13:00 Csurgói NKC - Szombathelyi KKA II.
13:45 Sümeg VSE - Marcali VSZSE
14:30 Vonyarcvashegy SE - Szombathelyi KKA II.
2020. március 29. vasárnap
Nagyatád, Városi Sportcsarnok
10:00 Rinyamenti KC SE - Eötvös DSE Csurgó
10:45 TUNGSRAM SE - Szombathelyi KKA I.
11:30 Eötvös DSE Csurgó - Zalaszentgróti KC
12:15 TUNGSRAM SE - Haladás VSE
13:00 Répcelaki SE - Zalaszentgróti KC
13:45 Szombathelyi KKA I. - Körmendi DMTE
14:30 Répcelaki SE - Haladás VSE
15:15 Rinyamenti KC SE - Körmendi DMTE
2020. április 25. szombat
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
09:00 Zalaszentgróti KC - Haladás VSE
09:45 Szombathelyi KKA I. - Eötvös DSE Csurgó
10:30 Körmendi DMTE - Eötvös DSE Csurgó
11:15 Szombathelyi KKA I. - Répcelaki SE
12:00 TUNGSRAM SE - Eötvös DSE Csurgó
12:45 Rinyamenti KC SE - Körmendi DMTE
13:30 TUNGSRAM SE - Répcelaki SE
14:15 Zalaszentgróti KC - Rinyamenti KC SE
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
10:00 Celldömölki VSE - Vonyarcvashegy SE
10:45 DEVM - Csabrendek - Csurgói NKC
11:30 Szombathelyi KKA II. - Vonyarcvashegy SE
12:15 DEVM - Csabrendek - Sümeg VSE
13:00 Marcali VSZSE - Csurgói NKC
13:45 Szombathelyi KKA II. - Sümeg VSE
14:30 Celldömölki VSE - Marcali VSZSE
2020. május 23. szombat
Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok
10:00 Csurgói NKC - Eötvös DSE Csurgó
10:45 Szombathelyi KKA I. - Rinyamenti KC SE
11:30 Körmendi DMTE - Eötvös DSE Csurgó
12:15 Répcelaki SE - Rinyamenti KC SE
13:00 Szombathelyi KKA I. - Haladás VSE
13:45 Körmendi DMTE - Répcelaki SE
14:30 Csurgói NKC - Haladás VSE
Marcali, Városi Sportcsarnok
10:00 Marcali VSZSE - Vonyarcvashegy SE
10:45 TUNGSRAM SE - Szombathelyi KKA II.
11:30 Sümeg VSE - Vonyarcvashegy SE
12:15 Szombathelyi KKA II. - DEVM - Csabrendek
13:00 Celldömölki VSE - Sümeg VSE
13:45 TUNGSRAM SE - Zalaszentgróti KC
14:30 Celldömölki VSE - DEVM - Csabrendek
15:15 Marcali VSZSE - Zalaszentgróti KC
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS MAJA PETRA Rinyamenti KC SE 0 8
2. BAKOS HANNA Sümeg VSE 0 10
3. BALOGH SÁRA PANNA Szombathelyi KKA II. 0 10
4. BÁRÁCZ TEKLA Rinyamenti KC SE 0 4
5. BÁRÁNY PANNA Sümeg VSE 0 10
6. BÁRÁNY ZOÉ LÉNA Sümeg VSE 0 8
7. BARANYAI ANNA PANNA Zalaszentgróti KC 0 10
8. BÉCSI GABRIELLA Sümeg VSE 0 10
9. BENDE JOHANNA MIRA Szombathelyi KKA II. 0 10
10. BÍRÓ LUCA Szombathelyi KKA II. 0 7
11. BÓBICS DALMA Vonyarcvashegy SE 0 8
12. BORBÉLY NÓRA Haladás VSE 0 4
13. BOROS ILLANGÓ Celldömölki VSE 0 2
14. BÖDEI DORKA Szombathelyi KKA I. 0 10
15. BÖHM MAJA SZEMIRA Csurgói NKC 0 10
16. BUCHENAUER ALEXANDRA Rinyamenti KC SE 0 2
17. CSÁK BOGLÁRKA Vonyarcvashegy SE 0 7
18. CSÁNYI ESZTER Eötvös DSE Csurgó 0 10
19. CSÁNYI JÁZMIN Eötvös DSE Csurgó 0 10
20. CSAPÓ EMMA Körmendi DMTE 0 4
21. CSARANKÓ LUCA TUNGSRAM SE 0 6
22. CSÍK ANNA DEVM - Csabrendek 0 8
23. CSILLAG LEILA Marcali VSZSE 0 10
24. CSIRKE RÉKA TUNGSRAM SE 0 6
25. CSÓKA ZSÓFI CSENGE Sümeg VSE 0 10
26. DE PAULA YASMIN Haladás VSE 0 10
27. DÉGI TÍMEA DEVM - Csabrendek 0 7
28. DERGECZ LILI Eötvös DSE Csurgó 0 10
29. DERGEZ DÓRA KARINA Eötvös DSE Csurgó 0 10
30. EGYED KATALIN Haladás VSE 0 6
31. ERDÉLYI PETRA Celldömölki VSE 0 10
32. FEHÉR ANNA ZÓRA Vonyarcvashegy SE 0 6
33. FEHÉRVÁRI LUCIA VIRÁG Csurgói NKC 0 1
34. FEKETE JÁZMIN DEVM - Csabrendek 0 10
35. FEKETE ZELMA Szombathelyi KKA II. 0 4
36. FERENCZ FRUZSINA LIZA TUNGSRAM SE 0 8
37. FERENCZI ANNA Zalaszentgróti KC 0 10
38. FÖLDES NIKOLETTA Körmendi DMTE 0 8
39. FÖLDHÁZI JANKA DEVM - Csabrendek 0 9
40. FUISZ BORBÁLA Marcali VSZSE 0 4
41. FÜRST DOMINIKA BARBARA Rinyamenti KC SE 0 10
42. FÜSTÖS JÚLIA Eötvös DSE Csurgó 0 8
43. FÜZFA KINCSŐ Répcelaki SE 0 9
44. GERENCSÉR LEA Szombathelyi KKA I. 0 4
45. GERGES RÉKA Körmendi DMTE 0 10
46. GERGES ZOÉ Körmendi DMTE 0 10
47. GYULAI EMMA Szombathelyi KKA I. 0 8
48. GYURICSKA DENISSZA ALÍCIA Sümeg VSE 0 10
49. HAJÓS HANNA Körmendi DMTE 0 10
50. HAJÓS PETRA Körmendi DMTE 0 10
51. HALÁSZ EMILIA Szombathelyi KKA II. 0 6
52. HEGEDÜS EMMA EMŐKE Csurgói NKC 0 10
53. HEGEDŰS VIKTÓRIA DEVM - Csabrendek 0 6
54. HÉRINCS DORKA Celldömölki VSE 0 6
55. HOLDOSI LEILA Marcali VSZSE 0 10
56. HORVÁTH ALEXANDRA Vonyarcvashegy SE 0 8
57. HORVÁTH BIANKA SÁRA Szombathelyi KKA II. 0 9
58. HORVÁTH HANNA Marcali VSZSE 0 8
59. HORVÁTH LILI Szombathelyi KKA I. 0 8
60. HORVÁTH LINDA LOLA Szombathelyi KKA II. 0 10
61. HORVÁTH LUCA Marcali VSZSE 0 10
62. HORVÁTH MÍRA BETTINA Körmendi DMTE 0 8
63. HORVÁTH VIOLA KAROLINA Szombathelyi KKA II. 0 9
64. HORVÁTH VIVIEN Rinyamenti KC SE 0 10
65. HOSSZÚ LUCA Marcali VSZSE 0 8
66. ISZAK TAMARA Szombathelyi KKA I. 0 10
67. IVUSZA DALMA Rinyamenti KC SE 0 10
68. JÁGER MIRA Körmendi DMTE 0 4
69. JELENCSICS AMARILLA Szombathelyi KKA I. 0 10
70. JENŐFI FRANCISKA Szombathelyi KKA II. 0 6
71. JUHÁSZ HANNA LILI TUNGSRAM SE 0 8
72. KARCZAGI CSENGE TUNGSRAM SE 0 6
73. KARDOS PAULINA DEVM - Csabrendek 0 10
74. KECSKÉS ANNA ESZTER Körmendi DMTE 0 4
75. KESZERICZE JÁZMIN Eötvös DSE Csurgó 0 10
76. KICSINY FLÓRA Celldömölki VSE 0 10
77. KISS LILIEN Csurgói NKC 0 10
78. KISS PANNA Szombathelyi KKA I. 0 8
79. KOMÁROMI ANNA Szombathelyi KKA II. 0 10
80. KORCSMÁROS REBEKA TUNGSRAM SE 0 2
81. KOVÁCS ANNA Szombathelyi KKA II. 0 8
82. KOVÁCS DÓRA TUNGSRAM SE 0 8
83. KOVÁCS KITTI Sümeg VSE 0 10
84. KOVÁCS LUCA Répcelaki SE 0 6
85. KOVÁCS PETRA Körmendi DMTE 0 8
86. KÖDMENECZ KAMILLA TUNGSRAM SE 0 3
87. KÖNNYID GRÉTA DEVM - Csabrendek 0 10
88. KÖTÉL BARBARA DEVM - Csabrendek 0 10
89. KRAFT INGRID Szombathelyi KKA II. 0 10
90. KRISTÓF CSENGE Répcelaki SE 0 8
91. KUTOR KITTI VIKTÓRIA Marcali VSZSE 0 9
92. KUZLER LILI TUNGSRAM SE 0 4
93. LOVAS KÍRA Zalaszentgróti KC 0 6
94. LÖKKÖS ADÉL Haladás VSE 0 10
95. LŐRINCZ PETRA Celldömölki VSE 0 2
96. MADÁCHY RÉKA Vonyarcvashegy SE 0 8
97. MAKK JÁZMIN Eötvös DSE Csurgó 0 10
98. MAKKOS LARA Zalaszentgróti KC 0 10
99. MARONICS RÉKA Csurgói NKC 0 10
100. MARTON DOROTTYA DEVM - Csabrendek 0 10
101. MÉSZÁROS DOROTTYA KATALIN Répcelaki SE 0 10
102. MESZLÉNYI JÚLIA Sümeg VSE 0 10
103. MOHARI KAMILLA Zalaszentgróti KC 0 8
104. MOLNÁR SZONJA NOÉMI Körmendi DMTE 0 2
105. NAGY ESZTER Marcali VSZSE 0 10
106. NAGY FRUZSINA Körmendi DMTE 0 10
107. NAGY LIA Celldömölki VSE 0 4
108. NAGY LORETTA Rinyamenti KC SE 0 10
109. NAGY SZIMONETTA Celldömölki VSE 0 6
110. NAGY ZOÉ Zalaszentgróti KC 0 10
111. NEMES KAROLINA Zalaszentgróti KC 0 8
112. NÉMETH ANNAMÁRIA Szombathelyi KKA II. 0 8
113. NÉMETH EMESE TUNGSRAM SE 0 8
114. NÉMETH LIZA Répcelaki SE 0 8
115. NÉMETH LIZA Marcali VSZSE 0 4
116. NÉMETH RÓZA Szombathelyi KKA II. 0 10
117. NÉMETH SZÁVA Répcelaki SE 0 8
118. NÉMETH VANDA Celldömölki VSE 0 6
119. PÁL CSENGE PANNA Zalaszentgróti KC 0 8
120. PÁL NÓRA Répcelaki SE 0 8
121. PÁL ROZI LUCA Zalaszentgróti KC 0 10
122. PAPP VIRÁG DEVM - Csabrendek 0 9
123. PÁSZTOR VIKTÓRIA Eötvös DSE Csurgó 0 10
124. PÁTI FANNI MIRELLA Rinyamenti KC SE 0 6
125. PATKÓ ROZINA Répcelaki SE 0 10
126. PÉTER ZSÓFI Rinyamenti KC SE 0 10
127. PETERDI SÁRA Csurgói NKC 0 10
128. PFAFFSICS MARTINA Csurgói NKC 0 10
129. PINTÉR ZSÓKA Zalaszentgróti KC 0 8
130. POZSGAY LUCA Répcelaki SE 0 10
131. RAJZ TAMARA Csurgói NKC 0 1
132. RÉFI HANNA DEVM - Csabrendek 0 8
133. RENCZES BORBÁLA Sümeg VSE 0 10
134. RESS ZSÓFIA Répcelaki SE 0 10
135. RITECZ HANNA Csurgói NKC 0 10
136. RITECZ KÍRA Csurgói NKC 0 10
137. ROZNER FLÓRA Zalaszentgróti KC 0 8
138. RUDI JANKA NÓRA Répcelaki SE 0 6
139. SÁGHY LILIÁNA Csurgói NKC 0 10
140. SASS CSENGE Körmendi DMTE 0 10
141. SASS LUCA LIA Eötvös DSE Csurgó 0 10
142. SEBESTYÉN CSENGE Szombathelyi KKA I. 0 6
143. SENKÓ BENITA TUNGSRAM SE 0 8
144. SEPER ZSÓFIA BÍBORKA Szombathelyi KKA I. 0 2
145. SIMON ALEXA Rinyamenti KC SE 0 10
146. SIMON EMESE Szombathelyi KKA I. 0 2
147. SIMON PANNA Vonyarcvashegy SE 0 8
148. SOMOGYI DORINA Vonyarcvashegy SE 0 6
149. SOMOGYVÁRI LARA Marcali VSZSE 0 10
150. SÓTONYI ZÓRA Marcali VSZSE 0 8
151. SÖRE SZIMONETTA Marcali VSZSE 0 8
152. SPANYÓ PANNI Szombathelyi KKA I. 0 8
153. STOFF SÁRA Rinyamenti KC SE 0 10
154. SULYOK ENIKŐ Sümeg VSE 0 10
155. SÜLE SZÓFIA Szombathelyi KKA I. 0 10
156. SZABÓ ANIKÓ Marcali VSZSE 0 10
157. SZABÓ BOGLÁRKA Haladás VSE 0 10
158. SZABÓ DÓRA Szombathelyi KKA I. 0 10
159. SZABÓ LILIEN ANNA Haladás VSE 0 10
160. SZABÓ RAMÓNA DEVM - Csabrendek 0 10
161. SZALAI RÉKA Körmendi DMTE 0 2
162. SZÁNTÓ ALEXA NOÉMI Rinyamenti KC SE 0 2
163. SZEBELLÉDI IZABELLA Sümeg VSE 0 6
164. SZIVA FRUZSINA Marcali VSZSE 0 8
165. SZÜCS FANNI Celldömölki VSE 0 6
166. TAKÁCS AMIRA HELGA Haladás VSE 0 10
167. TÁNCZOS BOGLÁRKA Haladás VSE 0 2
168. TARJÁN VIRÁG ZOÉ Vonyarcvashegy SE 0 8
169. TEMESFALVI ANNA Marcali VSZSE 0 10
170. TOLNAI CINTIA Eötvös DSE Csurgó 0 10
171. TOLNAI DIÁNA Szombathelyi KKA II. 0 10
172. TÓTH JÁZMIN Körmendi DMTE 0 10
173. TÓTH REGINA Celldömölki VSE 0 2
174. TUBOLY PANNA Körmendi DMTE 0 4
175. TURAI GRÉTA HANNA Répcelaki SE 0 10
176. TÜZES MIRA Szombathelyi KKA I. 0 8
177. UNGER VIKTÓRIA Szombathelyi KKA I. 0 8
178. VAJDA FANNI VIVIEN Rinyamenti KC SE 0 6
179. VARGA BORÓKA Répcelaki SE 0 10
180. VARGA EMESE TUNGSRAM SE 0 8
181. VARGA ESZTER Celldömölki VSE 0 10
182. VARGA FLÓRA RAMÓNA TUNGSRAM SE 0 6
183. VARGA JOHANNA Celldömölki VSE 0 6
184. VARGA NÓRA Haladás VSE 0 10
185. VARGA REBEKA Körmendi DMTE 0 4
186. VAS LUCA Rinyamenti KC SE 0 2
187. VASTAG LAURA Vonyarcvashegy SE 0 8
188. ZÁMBÓ JÚLIA DEVM - Csabrendek 0 10
189. ZSÁLEK LILLA Csurgói NKC 0 2
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó