Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU11 (2009-2010)
Gyermekbajnokság FU11 F csoport
2019. október 13. vasárnap
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
09:00 Tungsram SE - Rinyamenti KC SE 13 - 4
09:45 Vonyarcvashegy SE - Georgikon DSE 3 - 18
10:30 Rinyamenti KC SE - Haladás VSE 6 - 21
11:15 Vonyarcvashegy SE - TVSE 10 - 0
12:00 Georgikon DSE - DEVM - Csabrendek 17 - 8
12:45 Haladás VSE - BBSC Balatonboglár 29 - 0
13:30 Tungsram SE - TVSE 10 - 0
14:15 BBSC Balatonboglár - DEVM - Csabrendek 4 - 15
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
09:00 Telekom Veszprém - Éles KISE 16 - 14
09:45 VEMAFI KC - Ajkai Trampolin SE 0 - 14
10:30 Éles KISE - Telekom Veszprém/Sümeg 29 - 5
11:15 VEMAFI KC - Veszprémi KKFT Felsőörs 8 - 25
12:00 Ajkai Trampolin SE - Balatonfüredi KSE-Eötvös 20 - 8
12:45 Telekom Veszprém/Sümeg - Celldömölki VSE 10 - 18
13:30 Telekom Veszprém/Tapolca - Veszprémi KKFT Felsőörs 7 - 19
14:15 Celldömölki VSE - Balatonfüredi KSE-Eötvös 18 - 7
15:00 Telekom Veszprém - Telekom Veszprém/Tapolca 15 - 3
2019. október 27. vasárnap
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC SE - Georgikon DSE 11 - 24
09:45 Telekom Veszprém/Sümeg - DEVM - Csabrendek 10 - 0
10:30 Tungsram SE - Georgikon DSE 13 - 14
11:15 Telekom Veszprém/Sümeg - BBSC Balatonboglár 24 - 0
12:00 Telekom Veszprém/Tapolca - DEVM - Csabrendek 10 - 0
12:45 Tungsram SE - Vonyarcvashegy SE 22 - 0
13:30 TVSE - BBSC Balatonboglár 19 - 1
14:15 Telekom Veszprém/Tapolca - Vonyarcvashegy SE 17 - 0
15:00 Rinyamenti KC SE - TVSE 17 - 15
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
09:00 Celldömölki VSE - Ajkai Trampolin SE 17 - 15
09:45 Telekom Veszprém - Haladás VSE 10 - 6
10:30 Ajkai Trampolin SE - Veszprémi KKFT Felsőörs 13 - 24
11:15 Telekom Veszprém - VEMAFI KC 30 - 1
12:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Balatonfüredi KSE-Eötvös 28 - 6
12:45 Éles KISE - Haladás VSE 9 - 11
13:30 VEMAFI KC - Balatonfüredi KSE-Eötvös 8 - 9
14:15 Celldömölki VSE - Éles KISE 7 - 16
2019. november 10. vasárnap
Ajka, Városi Sportcentrum
09:00 Ajkai Trampolin SE - Telekom Veszprém 8 - 14
09:45 DEVM - Csabrendek - Celldömölki VSE 6 - 24
10:30 Telekom Veszprém - Veszprémi KKFT Felsőörs 17 - 15
11:15 DEVM - Csabrendek - Balatonfüredi KSE-Eötvös 7 - 8
12:00 Celldömölki VSE - VEMAFI KC 17 - 4
12:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Telekom Veszprém/Sümeg 23 - 6
13:30 Éles KISE - Balatonfüredi KSE-Eötvös 13 - 3
14:15 VEMAFI KC - Telekom Veszprém/Sümeg 2 - 9
15:00 Ajkai Trampolin SE - Éles KISE 9 - 21
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok
09:00 TVSE - Telekom Veszprém/Tapolca 1 - 18
09:45 Vonyarcvashegy SE - Haladás VSE 2 - 13
10:30 Telekom Veszprém/Tapolca - Rinyamenti KC SE 15 - 9
11:15 Haladás VSE - Tungsram SE 8 - 9
12:00 BBSC Balatonboglár - Rinyamenti KC SE 2 - 17
12:45 Vonyarcvashegy SE - Georgikon DSE 2 - 21
13:30 BBSC Balatonboglár - Tungsram SE 0 - 30
14:15 TVSE - Georgikon DSE 6 - 25
2019. november 23. szombat
Ajka, Városi Sportcentrum
09:00 Ajkai Trampolin SE - Balatonfüredi KSE-Eötvös 14 - 11
09:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Éles KISE 18 - 21
10:30 Balatonfüredi KSE-Eötvös - BBSC Balatonboglár 22 - 3
11:15 Veszprémi KKFT Felsőörs - VEMAFI KC 25 - 6
12:00 Éles KISE - Tungsram SE 17 - 9
12:45 BBSC Balatonboglár - Telekom Veszprém 1 - 37
13:30 Rinyamenti KC SE - VEMAFI KC 17 - 4
14:15 Tungsram SE - Telekom Veszprém 8 - 23
15:00 Ajkai Trampolin SE - Rinyamenti KC SE 19 - 9
Keszthely, Csokonai ÁMK
09:00 Georgikon DSE - Telekom Veszprém/Tapolca 11 - 10
09:45 Telekom Veszprém/Sümeg - Celldömölki VSE 5 - 15
10:30 DEVM - Csabrendek - Telekom Veszprém/Tapolca 11 - 24
11:15 Celldömölki VSE - Vonyarcvashegy SE 31 - 1
12:00 DEVM - Csabrendek - TVSE 10 - 0
12:45 Haladás VSE - Telekom Veszprém/Sümeg 20 - 1
13:30 Vonyarcvashegy SE - TVSE 10 - 0
14:15 Haladás VSE - Georgikon DSE 9 - 15
2019. december 8. vasárnap
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
10:00 Celldömölki VSE - TVSE 17 - 8
10:45 Vonyarcvashegy SE - Telekom Veszprém/Tapolca 3 - 14
11:30 TVSE - Ajkai Trampolin SE 8 - 14
12:15 Telekom Veszprém/Sümeg - Vonyarcvashegy SE 9 - 3
13:00 Haladás VSE - Telekom Veszprém/Tapolca 14 - 12
13:45 Georgikon DSE - Telekom Veszprém/Sümeg 20 - 6
14:30 Haladás VSE - Ajkai Trampolin SE 16 - 12
15:15 Celldömölki VSE - Georgikon DSE 17 - 25
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
09:00 DEVM - Csabrendek - Éles KISE 7 - 28
09:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Balatonfüredi KSE-Eötvös 22 - 12
10:30 Éles KISE - BBSC Balatonboglár 37 - 1
11:15 Veszprémi KKFT Felsőörs - Tungsram SE 23 - 6
12:00 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Telekom Veszprém 9 - 22
12:45 VEMAFI KC - BBSC Balatonboglár 16 - 6
13:30 Rinyamenti KC SE - Tungsram SE 7 - 23
14:15 Telekom Veszprém - VEMAFI KC 33 - 4
15:00 DEVM - Csabrendek - Rinyamenti KC SE 20 - 13
2020. február 29. szombat
Szombathely, Haladás Sportkomplexum
09:00 Haladás VSE - Celldömölki VSE
09:45 Ajkai Trampolin SE - Telekom Veszprém/Sümeg
10:30 Celldömölki VSE - Georgikon DSE
11:15 Ajkai Trampolin SE - Rinyamenti KC SE
12:00 Telekom Veszprém/Sümeg - Vonyarcvashegy SE
12:45 Tungsram SE - Georgikon DSE
13:30 Vonyarcvashegy SE - Rinyamenti KC SE
14:15 Haladás VSE - Tungsram SE
2020. március 1. vasárnap
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok
09:00 Telekom Veszprém - Telekom Veszprém/Tapolca
09:45 BBSC Balatonboglár - Balatonfüredi KSE-Eötvös
10:30 Telekom Veszprém - Éles KISE
11:15 VEMAFI KC - Balatonfüredi KSE-Eötvös
12:00 BBSC Balatonboglár - DEVM - Csabrendek
12:45 Éles KISE - Veszprémi KKFT Felsőörs
13:30 VEMAFI KC - DEVM - Csabrendek
14:15 Telekom Veszprém/Tapolca - Veszprémi KKFT Felsőörs
2020. március 29. vasárnap
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
09:00 Tungsram SE - Telekom Veszprém/Sümeg
09:45 Rinyamenti KC SE - BBSC Balatonboglár
10:30 Telekom Veszprém/Sümeg - Georgikon DSE
11:15 Ajkai Trampolin SE - BBSC Balatonboglár
12:00 Rinyamenti KC SE - VEMAFI KC
12:45 Telekom Veszprém - Georgikon DSE
13:30 VEMAFI KC - Ajkai Trampolin SE
14:15 Tungsram SE - Telekom Veszprém
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
10:00 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Telekom Veszprém/Tapolca
10:45 Éles KISE - Celldömölki VSE
11:30 Vonyarcvashegy SE - Telekom Veszprém/Tapolca
12:15 Veszprémi KKFT Felsőörs - Celldömölki VSE
13:00 Éles KISE - Haladás VSE
13:45 Vonyarcvashegy SE - DEVM - Csabrendek
14:30 Veszprémi KKFT Felsőörs - Haladás VSE
15:15 Balatonfüredi KSE-Eötvös - DEVM - Csabrendek
2020. április 26. vasárnap
Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
10:00 Vonyarcvashegy SE - DEVM - Csabrendek
10:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Georgikon DSE
11:30 DEVM - Csabrendek - Rinyamenti KC SE
12:15 Telekom Veszprém - Veszprémi KKFT Felsőörs
13:00 Éles KISE - Georgikon DSE
13:45 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Rinyamenti KC SE
14:30 Telekom Veszprém - Éles KISE
15:15 Vonyarcvashegy SE - Balatonfüredi KSE-Eötvös
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
10:00 Celldömölki VSE - Haladás VSE
10:45 Telekom Veszprém/Tapolca - Telekom Veszprém/Sümeg
11:30 Haladás VSE - Ajkai Trampolin SE
12:15 VEMAFI KC - Telekom Veszprém/Sümeg
13:00 BBSC Balatonboglár - Telekom Veszprém/Tapolca
13:45 Ajkai Trampolin SE - Tungsram SE
14:30 VEMAFI KC - BBSC Balatonboglár
15:15 Celldömölki VSE - Tungsram SE
2020. május 23. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
10:00 Rinyamenti KC SE - BBSC Balatonboglár
10:45 DEVM - Csabrendek - Balatonfüredi KSE-Eötvös
11:30 Vonyarcvashegy SE - BBSC Balatonboglár
12:15 Ajkai Trampolin SE - Balatonfüredi KSE-Eötvös
13:00 VEMAFI KC - DEVM - Csabrendek
13:45 Ajkai Trampolin SE - Telekom Veszprém/Sümeg
14:30 VEMAFI KC - Vonyarcvashegy SE
15:15 Rinyamenti KC SE - Telekom Veszprém/Sümeg
2020. május 24. vasárnap
Alsóörs, Városi Sportcsarnok
10:00 Éles KISE - Georgikon DSE
10:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Celldömölki VSE
11:30 Georgikon DSE - Telekom Veszprém/Tapolca
12:15 Telekom Veszprém - Celldömölki VSE
13:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Tungsram SE
13:45 Telekom Veszprém - Haladás VSE
14:30 Tungsram SE - Telekom Veszprém/Tapolca
15:15 Éles KISE - Haladás VSE
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS ZÉTÉNY TVSE 0 6
2. ADORJÁN KRISTÓF Balatonfüredi KSE-Eö 0 6
3. ÁGH BENDEGÚZ TVSE 0 4
4. ANDA ÁDÁM Ajkai Trampolin SE 0 6
5. ANDA DÁVID Ajkai Trampolin SE 0 5
6. ANDRÁSI LEVENTE SOLT Rinyamenti KC SE 0 8
7. ÁRVAI BÁLINT Celldömölki VSE 0 10
8. ASBÓTH MÁTÉ Celldömölki VSE 0 10
9. BAKOS DÁVID Ajkai Trampolin SE 0 7
10. BALLA CSABA ZSOLT Georgikon DSE 0 5
11. BALOGH BENCE DÁNIEL Tungsram SE 0 9
12. BALOGH BENDEGÚZ Balatonfüredi KSE-Eö 0 4
13. BALOGH PÉTER BOLDIZSÁR VEMAFI KC 0 2
14. BÁN-SZALAI BALÁZS Vonyarcvashegy SE 0 8
15. BÁRÁNY ÁBEL Telekom Veszprém/Tap 0 9
16. BARÁTH DOMINIK DEVM - Csabrendek 0 7
17. BARDON MILÁN BBSC Balatonboglár 0 8
18. BAUER BÁLINT Georgikon DSE 0 8
19. BEDENEK BÁLINT Rinyamenti KC SE 0 8
20. BENKŐ BÁLINT Celldömölki VSE 0 10
21. BEREGSZÁSZI BARNA HUNOR Telekom Veszprém/Süm 0 7
22. BERTÓK GERGŐ Georgikon DSE 0 10
23. BLASER LUCAS BBSC Balatonboglár 0 8
24. BOCK BENCE Telekom Veszprém/Süm 0 7
25. BOCSKAI LÁSZLÓ BARNABÁS Telekom Veszprém 0 4
26. BÓDI MARCELL Tungsram SE 0 6
27. BODNÁR DORIÁN NÁTÁN Balatonfüredi KSE-Eö 0 2
28. BOER PATRIK TVSE 0 3
29. BOGDÁN KRISZTOFER Georgikon DSE 0 4
30. BOGDÁN LAJOS MARTIN Rinyamenti KC SE 0 8
31. BÓNA BOTOND GERGŐ Telekom Veszprém 0 7
32. BORBÁS DÁVID LÁSZLÓ Telekom Veszprém/Süm 0 8
33. BORSITS ÁGOSTON FERENC Haladás VSE 0 8
34. BOTÁR ZALÁN BARNABÁS Telekom Veszprém 0 10
35. BŐHM DOMINIK ATTILA Rinyamenti KC SE 0 8
36. BRANTMÜLLER HUBA BBSC Balatonboglár 0 4
37. BURDON ÁRMIN Ajkai Trampolin SE 0 7
38. BURUSÁN ÁRON Tungsram SE 0 8
39. CZÁR BALÁZS BBSC Balatonboglár 0 8
40. CZÁR BÁLINT BBSC Balatonboglár 0 8
41. CSELIK MÁTÉ BBSC Balatonboglár 0 8
42. CSIKÓS DOMINIK Veszprémi KKFT Felső 0 2
43. CSÓI BARNABÁS Celldömölki VSE 0 10
44. CSOMA ELIOT LEVENTE TVSE 0 6
45. DAJKA LEVENTE Ajkai Trampolin SE 0 5
46. DIENES KÁROLY Éles KISE 0 10
47. DOMA DÁNIEL Celldömölki VSE 0 8
48. DOMBI ZÉTÉNY Veszprémi KKFT Felső 0 10
49. DÖRNYEI DÁVID Telekom Veszprém/Süm 0 9
50. DURMICS ATTILA VEMAFI KC 0 10
51. ÉDES REGŐ Balatonfüredi KSE-Eö 0 8
52. EGYED ROLAND Telekom Veszprém/Tap 0 4
53. FÁBIÁN DOMINIK Ajkai Trampolin SE 0 6
54. FARKAS ÁKOS Éles KISE 0 10
55. FARKAS PÉTER Éles KISE 0 8
56. FAZEKAS ÁRON NÁNDOR Éles KISE 0 8
57. FEIGL ÁRON Haladás VSE 0 8
58. FEKETE DOMINIK Rinyamenti KC SE 0 6
59. FI BENCE Georgikon DSE 0 4
60. FI DOMINIK Georgikon DSE 0 4
61. FORGÁCS OLIVÉR Veszprémi KKFT Felső 0 10
62. FÖLDESI ÁRON Balatonfüredi KSE-Eö 0 8
63. FRANK BENEDEK Haladás VSE 0 10
64. GADÓ ZSOMBOR Telekom Veszprém/Tap 0 9
65. GEDŐCZI MARCELL Ajkai Trampolin SE 0 7
66. GÖRÖG ZÉTÉNY Telekom Veszprém 0 1
67. GYALOG EDVÁRD DEVM - Csabrendek 0 7
68. GYARMATI LEVENTE Balatonfüredi KSE-Eö 0 8
69. GYÖNGYÖSI MIKLÓS TAMÁS VEMAFI KC 0 8
70. GYÖRGY NIMRÓD LÁSZLÓ BBSC Balatonboglár 0 4
71. GYURÁKOVICS ÁKOS Ajkai Trampolin SE 0 10
72. HAINSWORTH KORNÉL Éles KISE 0 8
73. HAJCSIK ÁRON Veszprémi KKFT Felső 0 6
74. HAJTÓ-CSERE TAMÁS LIONEL Veszprémi KKFT Felső 0 10
75. HAUER MÁTÉ BBSC Balatonboglár 0 6
76. HEGYI GÁBOR VAJK Veszprémi KKFT Felső 0 10
77. HEIZLER ZALÁN Ajkai Trampolin SE 0 4
78. HERCZEG ÁDÁM VIKTOR Telekom Veszprém/Tap 0 9
79. HERKOVICS GERGELY BBSC Balatonboglár 0 6
80. HERTELENDY BALÁZS Telekom Veszprém/Süm 0 7
81. HORVÁTH ÁDÁM Rinyamenti KC SE 0 10
82. HORVÁTH ÁKOS Éles KISE 0 10
83. HORVÁTH ÁRON VEMAFI KC 0 10
84. HORVÁTH BENDEGÚZ ATTILA Telekom Veszprém 0 3
85. HORVÁTH CSABA KRISZTIÁN Rinyamenti KC SE 0 7
86. HORVÁTH MÁTÉ Telekom Veszprém 0 6
87. HORVÁTH MIKLÓS DÁVID Vonyarcvashegy SE 0 2
88. HORVÁTH-VÁRSZEGI ZSOMBOR Georgikon DSE 0 6
89. HŐGYE HAMZA Veszprémi KKFT Felső 0 10
90. HUNYADI ZSOMBOR MILÁN Telekom Veszprém 0 9
91. ILLÉS BOTOND TVSE 0 6
92. JESZENCSÁK MILÁN Rinyamenti KC SE 0 8
93. JÜNGLING MÁTYÁS Rinyamenti KC SE 0 6
94. KAISER MÁRK Éles KISE 0 7
95. KALOCSAI BENEDEK Ajkai Trampolin SE 0 7
96. KÁNTOR KENDE Balatonfüredi KSE-Eö 0 4
97. KASZAP BALÁZS Balatonfüredi KSE-Eö 0 8
98. KIRÁLY ÁRMIN TVSE 0 6
99. KISS ÁBEL GÁBOR Haladás VSE 0 8
100. KISS BARNABÁS VEMAFI KC 0 10
101. KISS ERNŐ ZOLTÁN DEVM - Csabrendek 0 7
102. KISS GELLÉRT Haladás VSE 0 4
103. KISS GERGŐ Telekom Veszprém 0 7
104. KOCSIS ÁDÁM Georgikon DSE 0 10
105. KOCSIS ÁRON Éles KISE 0 7
106. KOCSIS NOEL Georgikon DSE 0 8
107. KOLLER KEVIN DÁVID Georgikon DSE 0 6
108. KOTTÁN ISTVÁN Georgikon DSE 0 10
109. KOVÁCS ÁRON DÁNIEL Telekom Veszprém 0 10
110. KOVÁCS BALÁZS MÁRK Telekom Veszprém 0 10
111. KOVÁCS BENCE Tungsram SE 0 1
112. KOVÁCS ERIK BBSC Balatonboglár 0 2
113. KÖTÉL KENDE Vonyarcvashegy SE 0 6
114. KŐTÉL NIMROD Vonyarcvashegy SE 0 7
115. KŐVÁGÓ VINCE Tungsram SE 0 7
116. KRÁPICZ KORNÉL Ajkai Trampolin SE 0 3
117. KURUCZ ARTÚR VEMAFI KC 0 8
118. KUTI ANDRÁS Balatonfüredi KSE-Eö 0 6
119. KÜTSÖN NOEL MÁTÉ Tungsram SE 0 6
120. KVÁK BORISZ EMIL BBSC Balatonboglár 0 2
121. LÁBAS ÁRON Veszprémi KKFT Felső 0 10
122. LANCZ BOTOND Georgikon DSE 0 8
123. LÉNÁRT BENCE FERENC VEMAFI KC 0 10
124. LÉNÁRT MARCELL VEMAFI KC 0 8
125. LENHOFFER BOTOND PÉTER VEMAFI KC 0 2
126. LÉRÁNT BARNABÁS Telekom Veszprém/Süm 0 9
127. LESTÁR MÁTÉ Telekom Veszprém 0 6
128. LUDVÁN FLÓRIÁN Haladás VSE 0 2
129. LUTHÁR BARNABÁS Éles KISE 0 3
130. MAJLIK BÁLINT Éles KISE 0 10
131. MAJOR CSONGOR Balatonfüredi KSE-Eö 0 7
132. MARTON SZILVESZTTER Telekom Veszprém/Süm 0 7
133. MÁRTON ZALÁN Tungsram SE 0 7
134. MÁTYÁS NOEL BENJÁMIN TVSE 0 6
135. MAYER BENCE Éles KISE 0 4
136. MÉSZÁROS KORNÉL TIBOR Celldömölki VSE 0 10
137. MÉSZÁROS KRISTÓF BBSC Balatonboglár 0 6
138. MÉSZÁROS MERSE REGŐ Telekom Veszprém/Tap 0 9
139. MÉSZÁROS NORBERT ISTVÁN Telekom Veszprém 0 6
140. MILÁNKOVICS DÁVID Rinyamenti KC SE 0 9
141. MOGYORÓSI FILIP VEMAFI KC 0 8
142. MOLNÁR DÁVID Telekom Veszprém 0 10
143. MOLNÁR LÁSZLÓ LEVENTE DEVM - Csabrendek 0 7
144. MONA MÁRK LEONÁRD Telekom Veszprém/Süm 0 9
145. MOÓR BENEDEK KONRÁD Éles KISE 0 8
146. MÓZSI PATRIK Tungsram SE 0 7
147. NAGY BALÁZS Balatonfüredi KSE-Eö 0 6
148. NAGY BÁLINT VEMAFI KC 0 10
149. NAGY DÉNES Haladás VSE 0 10
150. NAGY MILÁN Telekom Veszprém/Tap 0 9
151. NAGY ZSOMBOR Rinyamenti KC SE 0 10
152. NÁNAI LEVENTE KRISZTIÁN Telekom Veszprém 0 5
153. NÁNÁSI ÁKOS DEVM - Csabrendek 0 7
154. NÁNÁSI NOEL DEVM - Csabrendek 0 5
155. NEHER ZÉTÉNY Haladás VSE 0 10
156. NÉMETH BENCE Telekom Veszprém/Süm 0 9
157. NÉMETH MÁTYÁS Haladás VSE 0 4
158. NÉMETH OLIVÉR Vonyarcvashegy SE 0 8
159. NÉMETH PÉTER Haladás VSE 0 10
160. NÉMETH SEBESTYÉN Telekom Veszprém/Tap 0 9
161. OCSKAI OLIVÉR Balatonfüredi KSE-Eö 0 8
162. ORBÁN BOTOND TVSE 0 6
163. ÖLBEI BOTOND PÉTER Celldömölki VSE 0 10
164. ŐRI BENCE Telekom Veszprém 0 4
165. PALI NOEL Vonyarcvashegy SE 0 8
166. PÁPAI OLIVÉR Tungsram SE 0 9
167. PAPP KRISZTIÁN VEMAFI KC 0 8
168. PEIDL BÁLINT PÁL Ajkai Trampolin SE 0 8
169. PELEH ZSOMBOR VEMAFI KC 0 4
170. PÉNZES RAJMUND FLÓRIÁN BBSC Balatonboglár 0 8
171. PERNESZ SZABOLCS Ajkai Trampolin SE 0 10
172. PINTÉR BALÁZS BBSC Balatonboglár 0 10
173. PINTÉR ZOLTÁN DÁNIEL Telekom Veszprém/Süm 0 9
174. PÓKECZ ISTVÁN MÁRK Tungsram SE 0 7
175. POLGÁR BÁLINT Haladás VSE 0 6
176. POTHÁRN ÁKOS Vonyarcvashegy SE 0 8
177. PUNK DOMINIK Balatonfüredi KSE-Eö 0 10
178. REICHARDT ÁDÁM Ajkai Trampolin SE 0 4
179. RÉPÁSI OLIVÉR Éles KISE 0 4
180. REPCSÉNYI ZOLTÁN Haladás VSE 0 6
181. ROZMÁN MÁRK Éles KISE 0 5
182. SALLAI-ÉRI ZSOMBOR Telekom Veszprém/Süm 0 9
183. SCHMELKA MÁTÉ Telekom Veszprém/Tap 0 6
184. SEBESTYÉN BALÁZS JÁNOS Celldömölki VSE 0 8
185. SIMON DOMINIK Tungsram SE 0 9
186. SOLTÉSZ ZÉTÉNY VEMAFI KC 0 4
187. SOLYMOSI BENEDEK Telekom Veszprém 0 7
188. SOMOGYI ÁDÁM GÁBOR Veszprémi KKFT Felső 0 10
189. SOMOGYI GERGŐ BBSC Balatonboglár 0 10
190. STEIERLEIN MARCELL Éles KISE 0 8
191. STERBIK NOEL Telekom Veszprém 0 4
192. STIBERNIK BENE BÉLA Georgikon DSE 0 2
193. STIGLICZ MÁRTON Telekom Veszprém/Tap 0 9
194. SULYOK BALÁZS Celldömölki VSE 0 8
195. SZABÓ BENCE Telekom Veszprém/Tap 0 4
196. SZABÓ BENDEGÚZ MÁTYÁS Vonyarcvashegy SE 0 6
197. SZABÓ DÁVID Telekom Veszprém 0 6
198. SZABÓ DÉNES VEMAFI KC 0 8
199. SZABÓ KRISTÓF Vonyarcvashegy SE 0 8
200. SZABÓ MÁRK Telekom Veszprém 0 1
201. SZABÓ NÁNDOR BOLDIZSÁR Éles KISE 0 8
202. SZABÓ PÉTER Telekom Veszprém 0 8
203. SZABÓ-KOVÁCS BENEDEK Ajkai Trampolin SE 0 4
204. SZAKONYI ANDOR Rinyamenti KC SE 0 3
205. SZÉKELY MÁRTON JÓZSEF Vonyarcvashegy SE 0 1
206. SZEKÉR KRISZTIÁN Ajkai Trampolin SE 0 10
207. SZENTGYÖRGYVÖLGYI MARCELL Tungsram SE 0 4
208. SZOMBATH ÁRMIN Haladás VSE 0 4
209. SZŐKE ARMAND DOMONKOS Balatonfüredi KSE-Eö 0 10
210. SZŰCS SZABOLCS Haladás VSE 0 10
211. TÁLL ZÉTÉNY ISTVÁN Éles KISE 0 9
212. TAMÁS DOMINIK Celldömölki VSE 0 10
213. TÁNCZOS ÁBEL BALÁZS Haladás VSE 0 6
214. TEREBESI PATRIK Éles KISE 0 7
215. TERZIC MAK Telekom Veszprém 0 2
216. TISLERICS MÁTYÁS Haladás VSE 0 10
217. TITZ DÁNIEL Telekom Veszprém 0 9
218. TOMOR MÁTÉ Telekom Veszprém/Süm 0 9
219. TORMA TAMÁS Veszprémi KKFT Felső 0 10
220. TÓTH BARNABÁS Georgikon DSE 0 10
221. TÓTH RICHÁRD Haladás VSE 0 8
222. TÖREKI OLIVÉR Tungsram SE 0 8
223. TÖRÖK MÓR BBSC Balatonboglár 0 8
224. TROMLER BÁLINT Ajkai Trampolin SE 0 10
225. TULÉZI VIKTOR Rinyamenti KC SE 0 8
226. TULOK PATRIK TVSE 0 6
227. TURCSI TÉTÉNY TAMÁS Telekom Veszprém/Süm 0 9
228. ÚJHELYI TAMÁS DEVM - Csabrendek 0 7
229. VÁMOS BERTALAN Haladás VSE 0 4
230. VARGA GERGŐ Ajkai Trampolin SE 0 4
231. VAS-KOVÁCS NORBERT Ajkai Trampolin SE 0 10
232. VERES KRISTÓF Ajkai Trampolin SE 0 10
233. VERS HUNOR Georgikon DSE 0 8
234. VILOVSKI OGNJEN Telekom Veszprém 0 4
235. VINCZE ÁKOS Telekom Veszprém/Süm 0 5
236. VITAI ZALÁN DEVM - Csabrendek 0 5
237. ZÁMBÓ LEVENTE Vonyarcvashegy SE 0 6
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó