Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU11 (2009-2010)
Gyermekbajnokság FU11 F csoport
2019. október 13. vasárnap
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
09:00 Tungsram SE - Rinyamenti KC SE 13 - 4
09:45 Vonyarcvashegy SE - Georgikon DSE 3 - 18
10:30 Rinyamenti KC SE - Haladás VSE 6 - 21
11:15 Vonyarcvashegy SE - TVSE 10 - 0
12:00 Georgikon DSE - DEVM - Csabrendek 17 - 8
12:45 Haladás VSE - BBSC Balatonboglár 29 - 0
13:30 Tungsram SE - TVSE 10 - 0
14:15 BBSC Balatonboglár - DEVM - Csabrendek 4 - 15
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
09:00 Telekom Veszprém - Éles KISE 16 - 14
09:45 VEMAFI KC - Ajkai Trampolin SE 0 - 14
10:30 Éles KISE - Telekom Veszprém/Sümeg 29 - 5
11:15 VEMAFI KC - Veszprémi KKFT Felsőörs 8 - 25
12:00 Ajkai Trampolin SE - Balatonfüredi KSE-Eötvös 20 - 8
12:45 Telekom Veszprém/Sümeg - Celldömölki VSE 10 - 18
13:30 Telekom Veszprém/Tapolca - Veszprémi KKFT Felsőörs 7 - 19
14:15 Celldömölki VSE - Balatonfüredi KSE-Eötvös 18 - 7
15:00 Telekom Veszprém - Telekom Veszprém/Tapolca 15 - 3
2019. október 27. vasárnap
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC SE - Georgikon DSE 11 - 24
09:45 Telekom Veszprém/Sümeg - DEVM - Csabrendek 10 - 0
10:30 Tungsram SE - Georgikon DSE 13 - 14
11:15 Telekom Veszprém/Sümeg - BBSC Balatonboglár 24 - 0
12:00 Telekom Veszprém/Tapolca - DEVM - Csabrendek 10 - 0
12:45 Tungsram SE - Vonyarcvashegy SE 22 - 0
13:30 TVSE - BBSC Balatonboglár 19 - 1
14:15 Telekom Veszprém/Tapolca - Vonyarcvashegy SE 17 - 0
15:00 Rinyamenti KC SE - TVSE 17 - 15
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
09:00 Celldömölki VSE - Ajkai Trampolin SE 17 - 15
09:45 Telekom Veszprém - Haladás VSE 10 - 6
10:30 Ajkai Trampolin SE - Veszprémi KKFT Felsőörs 13 - 24
11:15 Telekom Veszprém - VEMAFI KC 30 - 1
12:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Balatonfüredi KSE-Eötvös 28 - 6
12:45 Éles KISE - Haladás VSE 9 - 11
13:30 VEMAFI KC - Balatonfüredi KSE-Eötvös 8 - 9
14:15 Celldömölki VSE - Éles KISE 7 - 16
2019. november 10. vasárnap
Ajka, Városi Sportcentrum
09:00 Ajkai Trampolin SE - Telekom Veszprém 8 - 14
09:45 DEVM - Csabrendek - Celldömölki VSE 6 - 24
10:30 Telekom Veszprém - Veszprémi KKFT Felsőörs 17 - 15
11:15 DEVM - Csabrendek - Balatonfüredi KSE-Eötvös 7 - 8
12:00 Celldömölki VSE - VEMAFI KC 17 - 4
12:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Telekom Veszprém/Sümeg 23 - 6
13:30 Éles KISE - Balatonfüredi KSE-Eötvös 13 - 3
14:15 VEMAFI KC - Telekom Veszprém/Sümeg 2 - 9
15:00 Ajkai Trampolin SE - Éles KISE 9 - 21
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok
09:00 TVSE - Telekom Veszprém/Tapolca 1 - 18
09:45 Vonyarcvashegy SE - Haladás VSE 2 - 13
10:30 Telekom Veszprém/Tapolca - Rinyamenti KC SE 15 - 9
11:15 Haladás VSE - Tungsram SE 8 - 9
12:00 BBSC Balatonboglár - Rinyamenti KC SE 2 - 17
12:45 Vonyarcvashegy SE - Georgikon DSE 2 - 21
13:30 BBSC Balatonboglár - Tungsram SE 0 - 30
14:15 TVSE - Georgikon DSE 6 - 25
2019. november 23. szombat
Ajka, Városi Sportcentrum
09:00 Ajkai Trampolin SE - Balatonfüredi KSE-Eötvös 14 - 11
09:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Éles KISE 18 - 21
10:30 Balatonfüredi KSE-Eötvös - BBSC Balatonboglár 22 - 3
11:15 Veszprémi KKFT Felsőörs - VEMAFI KC 25 - 6
12:00 Éles KISE - Tungsram SE 17 - 9
12:45 BBSC Balatonboglár - Telekom Veszprém 1 - 37
13:30 Rinyamenti KC SE - VEMAFI KC 17 - 4
14:15 Tungsram SE - Telekom Veszprém 8 - 23
15:00 Ajkai Trampolin SE - Rinyamenti KC SE 19 - 9
Keszthely, Csokonai ÁMK
09:00 Georgikon DSE - Telekom Veszprém/Tapolca 11 - 10
09:45 Telekom Veszprém/Sümeg - Celldömölki VSE 5 - 15
10:30 DEVM - Csabrendek - Telekom Veszprém/Tapolca 11 - 24
11:15 Celldömölki VSE - Vonyarcvashegy SE 31 - 1
12:00 DEVM - Csabrendek - TVSE 10 - 0
12:45 Haladás VSE - Telekom Veszprém/Sümeg 20 - 1
13:30 Vonyarcvashegy SE - TVSE 10 - 0
14:15 Haladás VSE - Georgikon DSE 9 - 15
2019. december 8. vasárnap
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
10:00 Celldömölki VSE - TVSE 17 - 8
10:45 Vonyarcvashegy SE - Telekom Veszprém/Tapolca 3 - 14
11:30 TVSE - Ajkai Trampolin SE 8 - 14
12:15 Telekom Veszprém/Sümeg - Vonyarcvashegy SE 9 - 3
13:00 Haladás VSE - Telekom Veszprém/Tapolca 14 - 12
13:45 Georgikon DSE - Telekom Veszprém/Sümeg 20 - 6
14:30 Haladás VSE - Ajkai Trampolin SE 16 - 12
15:15 Celldömölki VSE - Georgikon DSE 17 - 25
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
09:00 DEVM - Csabrendek - Éles KISE 7 - 28
09:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Balatonfüredi KSE-Eötvös 22 - 12
10:30 Éles KISE - BBSC Balatonboglár 37 - 1
11:15 Veszprémi KKFT Felsőörs - Tungsram SE 23 - 6
12:00 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Telekom Veszprém 9 - 22
12:45 VEMAFI KC - BBSC Balatonboglár 16 - 6
13:30 Rinyamenti KC SE - Tungsram SE 7 - 23
14:15 Telekom Veszprém - VEMAFI KC 33 - 4
15:00 DEVM - Csabrendek - Rinyamenti KC SE 20 - 13
2020. február 29. szombat
Szombathely, Haladás Sportkomplexum
09:00 Haladás VSE - Celldömölki VSE 29 - 7
09:45 Ajkai Trampolin SE - Telekom Veszprém/Sümeg 11 - 14
10:30 Celldömölki VSE - Georgikon DSE 11 - 19
11:15 Ajkai Trampolin SE - Rinyamenti KC SE 10 - 0
12:00 Telekom Veszprém/Sümeg - Vonyarcvashegy SE 14 - 6
12:45 Tungsram SE - Georgikon DSE 15 - 19
13:30 Vonyarcvashegy SE - Rinyamenti KC SE 10 - 0
14:15 Haladás VSE - Tungsram SE 10 - 7
2020. március 1. vasárnap
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok
09:00 Telekom Veszprém - Telekom Veszprém/Tapolca 22 - 9
09:45 BBSC Balatonboglár - Balatonfüredi KSE-Eötvös 5 - 13
10:30 Telekom Veszprém - Éles KISE 15 - 13
11:15 VEMAFI KC - Balatonfüredi KSE-Eötvös 10 - 18
12:00 BBSC Balatonboglár - DEVM - Csabrendek 5 - 21
12:45 Éles KISE - Veszprémi KKFT Felsőörs 23 - 8
13:30 VEMAFI KC - DEVM - Csabrendek 11 - 15
14:15 Telekom Veszprém/Tapolca - Veszprémi KKFT Felsőörs 13 - 16
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS ZÉTÉNY TVSE 0 6
2. ADORJÁN KRISTÓF Balatonfüredi KSE-Eö 0 7
3. ÁGH BENDEGÚZ TVSE 0 4
4. ANDA ÁDÁM Ajkai Trampolin SE 0 6
5. ANDA DÁVID Ajkai Trampolin SE 0 5
6. ANDRÁSI LEVENTE SOLT Rinyamenti KC SE 0 10
7. ÁRVAI BÁLINT Celldömölki VSE 0 10
8. ASBÓTH MÁTÉ Celldömölki VSE 0 12
9. BAKOS DÁVID Ajkai Trampolin SE 0 9
10. BALLA CSABA ZSOLT Georgikon DSE 0 7
11. BALOGH BENCE DÁNIEL Tungsram SE 0 11
12. BALOGH BENDEGÚZ Balatonfüredi KSE-Eö 0 4
13. BALOGH PÉTER BOLDIZSÁR VEMAFI KC 0 2
14. BÁN-SZALAI BALÁZS Vonyarcvashegy SE 0 10
15. BÁRÁNY ÁBEL Telekom Veszprém/Tap 0 11
16. BARÁTH DOMINIK DEVM - Csabrendek 0 9
17. BARDON MILÁN BBSC Balatonboglár 0 8
18. BAUER BÁLINT Georgikon DSE 0 10
19. BEDENEK BÁLINT Rinyamenti KC SE 0 8
20. BENKŐ BÁLINT Celldömölki VSE 0 12
21. BEREGSZÁSZI BARNA HUNOR Telekom Veszprém/Süm 0 7
22. BERTÓK GERGŐ Georgikon DSE 0 12
23. BÍRÓ KRISZTIÁN Haladás VSE 0 2
24. BLASER LUCAS BBSC Balatonboglár 0 8
25. BOCK BENCE Telekom Veszprém/Süm 0 7
26. BOCSKAI LÁSZLÓ BARNABÁS Telekom Veszprém 0 6
27. BÓDI MARCELL Tungsram SE 0 8
28. BODNÁR DORIÁN NÁTÁN Balatonfüredi KSE-Eö 0 4
29. BOER PATRIK TVSE 0 3
30. BOGDÁN KRISZTOFER Georgikon DSE 0 6
31. BOGDÁN LAJOS MARTIN Rinyamenti KC SE 0 8
32. BÓNA BOTOND GERGŐ Telekom Veszprém 0 7
33. BORBÁS DÁVID LÁSZLÓ Telekom Veszprém/Süm 0 10
34. BORSITS ÁGOSTON FERENC Haladás VSE 0 8
35. BOTÁR ZALÁN BARNABÁS Telekom Veszprém 0 12
36. BŐHM DOMINIK ATTILA Rinyamenti KC SE 0 8
37. BRANTMÜLLER HUBA BBSC Balatonboglár 0 4
38. BURDON ÁRMIN Ajkai Trampolin SE 0 9
39. BURUSÁN ÁRON Tungsram SE 0 10
40. CZÁR BALÁZS BBSC Balatonboglár 0 10
41. CZÁR BÁLINT BBSC Balatonboglár 0 10
42. CSELIK MÁTÉ BBSC Balatonboglár 0 10
43. CSIKÓS DOMINIK Veszprémi KKFT Felső 0 2
44. CSÓI BARNABÁS Celldömölki VSE 0 12
45. CSOMA ELIOT LEVENTE TVSE 0 6
46. DAJKA LEVENTE Ajkai Trampolin SE 0 5
47. DIENES KÁROLY Éles KISE 0 12
48. DOMA DÁNIEL Celldömölki VSE 0 10
49. DOMBI ZÉTÉNY Veszprémi KKFT Felső 0 12
50. DÖRNYEI DÁVID Telekom Veszprém/Süm 0 9
51. DURMICS ATTILA VEMAFI KC 0 12
52. ÉDES REGŐ Balatonfüredi KSE-Eö 0 10
53. EGYED ROLAND Telekom Veszprém/Tap 0 4
54. FÁBIÁN DOMINIK Ajkai Trampolin SE 0 8
55. FARKAS ÁKOS Éles KISE 0 12
56. FARKAS PÉTER Éles KISE 0 10
57. FAZEKAS ÁRON NÁNDOR Éles KISE 0 10
58. FEIGL ÁRON Haladás VSE 0 10
59. FEKETE DOMINIK Rinyamenti KC SE 0 6
60. FI BENCE Georgikon DSE 0 4
61. FI DOMINIK Georgikon DSE 0 4
62. FORGÁCS OLIVÉR Veszprémi KKFT Felső 0 12
63. FÖLDESI ÁRON Balatonfüredi KSE-Eö 0 8
64. FRANK BENEDEK Haladás VSE 0 12
65. GADÓ ZSOMBOR Telekom Veszprém/Tap 0 11
66. GEDŐCZI MARCELL Ajkai Trampolin SE 0 7
67. GÖRÖG ZÉTÉNY Éles KISE 0 1 0 2
Telekom Veszprém 0 1
68. GYALOG EDVÁRD DEVM - Csabrendek 0 9
69. GYARMATI LEVENTE Balatonfüredi KSE-Eö 0 10
70. GYÖNGYÖSI MIKLÓS TAMÁS VEMAFI KC 0 10
71. GYÖRGY NIMRÓD LÁSZLÓ BBSC Balatonboglár 0 4
72. GYURÁKOVICS ÁKOS Ajkai Trampolin SE 0 10
73. HADÁSZI NIMRÓD ZSOLT Celldömölki VSE 0 2
74. HAINSWORTH KORNÉL Éles KISE 0 10
75. HAJCSIK ÁRON Veszprémi KKFT Felső 0 8
76. HAJTÓ-CSERE TAMÁS LIONEL Veszprémi KKFT Felső 0 12
77. HAUER MÁTÉ BBSC Balatonboglár 0 6
78. HEGYI GÁBOR VAJK Veszprémi KKFT Felső 0 12
79. HEIZLER ZALÁN Ajkai Trampolin SE 0 4
80. HERCZEG ÁDÁM VIKTOR Telekom Veszprém/Tap 0 11
81. HERKOVICS GERGELY BBSC Balatonboglár 0 8
82. HERTELENDY BALÁZS Telekom Veszprém/Süm 0 9
83. HORVÁTH ÁDÁM Rinyamenti KC SE 0 11
84. HORVÁTH ÁKOS Éles KISE 0 12
85. HORVÁTH ÁRON VEMAFI KC 0 12
86. HORVÁTH BENDEGÚZ ATTILA Telekom Veszprém 0 3
87. HORVÁTH CSABA KRISZTIÁN Rinyamenti KC SE 0 8
88. HORVÁTH MÁTÉ Telekom Veszprém 0 6
89. HORVÁTH MIKLÓS DÁVID Vonyarcvashegy SE 0 4
90. HORVÁTH-VÁRSZEGI ZSOMBOR Georgikon DSE 0 8
91. HŐGYE HAMZA Veszprémi KKFT Felső 0 12
92. HUNYADI ZSOMBOR MILÁN Telekom Veszprém 0 11
93. ILLÉS BOTOND TVSE 0 6
94. JESZENCSÁK MILÁN Rinyamenti KC SE 0 10
95. JÜNGLING MÁTYÁS Rinyamenti KC SE 0 8
96. KAISER MÁRK Éles KISE 0 9
97. KALOCSAI BENEDEK Ajkai Trampolin SE 0 7
98. KÁNTOR KENDE Balatonfüredi KSE-Eö 0 5
99. KASZAP BALÁZS Balatonfüredi KSE-Eö 0 10
100. KIRÁLY ÁRMIN TVSE 0 6
101. KISS ÁBEL GÁBOR Haladás VSE 0 10
102. KISS BARNABÁS VEMAFI KC 0 12
103. KISS ERNŐ ZOLTÁN DEVM - Csabrendek 0 9
104. KISS GELLÉRT Haladás VSE 0 6
105. KISS GERGŐ Telekom Veszprém 0 9
106. KOCSIS ÁDÁM Georgikon DSE 0 12
107. KOCSIS ÁRON Éles KISE 0 7
108. KOCSIS NOEL Georgikon DSE 0 10
109. KOLLER KEVIN DÁVID Georgikon DSE 0 8
110. KOTTÁN ISTVÁN Georgikon DSE 0 12
111. KOVÁCS ÁRON DÁNIEL Telekom Veszprém 0 12
112. KOVÁCS BALÁZS MÁRK Telekom Veszprém 0 12
113. KOVÁCS BENCE Tungsram SE 0 1
114. KOVÁCS ERIK BBSC Balatonboglár 0 2
115. KOVÁCS OLIVÉR MÁTÉ Telekom Veszprém 0 2
116. KÖTÉL KENDE Vonyarcvashegy SE 0 8
117. KŐTÉL NIMROD Vonyarcvashegy SE 0 9
118. KŐVÁGÓ VINCE Tungsram SE 0 9
119. KRÁPICZ KORNÉL Ajkai Trampolin SE 0 5
120. KURUCZ ARTÚR VEMAFI KC 0 10
121. KUTI ANDRÁS Balatonfüredi KSE-Eö 0 6
122. KÜTSÖN NOEL MÁTÉ Tungsram SE 0 6
123. KVÁK BORISZ EMIL BBSC Balatonboglár 0 2
124. LÁBAS ÁRON Veszprémi KKFT Felső 0 10
125. LANCZ BOTOND Georgikon DSE 0 10
126. LÉNÁRT BENCE FERENC VEMAFI KC 0 12
127. LÉNÁRT MARCELL VEMAFI KC 0 10
128. LENHOFFER BOTOND PÉTER VEMAFI KC 0 2
129. LÉRÁNT BARNABÁS Telekom Veszprém/Süm 0 11
130. LESTÁR MÁTÉ Telekom Veszprém 0 8
131. LUDVÁN FLÓRIÁN Haladás VSE 0 2
132. LUTHÁR BARNABÁS Éles KISE 0 3
133. MAJLIK BÁLINT Éles KISE 0 12
134. MAJOR CSONGOR Balatonfüredi KSE-Eö 0 9
135. MAROSKÖVI PATRIK Balatonfüredi KSE-Eö 0 2
136. MARTON SZILVESZTTER Telekom Veszprém/Süm 0 7
137. MÁRTON ZALÁN Tungsram SE 0 9
138. MÁTYÁS NOEL BENJÁMIN TVSE 0 6
139. MAYER BENCE Éles KISE 0 6
140. MÉSZÁROS KORNÉL TIBOR Celldömölki VSE 0 12
141. MÉSZÁROS KRISTÓF BBSC Balatonboglár 0 8
142. MÉSZÁROS MERSE REGŐ Telekom Veszprém/Tap 0 11
143. MÉSZÁROS NORBERT ISTVÁN Telekom Veszprém 0 7
144. MILÁNKOVICS DÁVID Rinyamenti KC SE 0 9
145. MOGYORÓSI FILIP VEMAFI KC 0 8
146. MOLNÁR DÁVID Telekom Veszprém 0 12
147. MOLNÁR LÁSZLÓ LEVENTE DEVM - Csabrendek 0 9
148. MOLNÁR OLIVÉR Éles KISE 0 1
149. MONA MÁRK LEONÁRD Telekom Veszprém/Süm 0 11
150. MOÓR BENEDEK KONRÁD Éles KISE 0 8
151. MÓZSI PATRIK Tungsram SE 0 9
152. NAGY BALÁZS Balatonfüredi KSE-Eö 0 8
153. NAGY BÁLINT VEMAFI KC 0 10
154. NAGY DÉNES Haladás VSE 0 12
155. NAGY MILÁN Telekom Veszprém/Tap 0 11
156. NAGY ZSOMBOR Rinyamenti KC SE 0 10
157. NÁNAI LEVENTE KRISZTIÁN Telekom Veszprém 0 5
158. NÁNÁSI ÁKOS DEVM - Csabrendek 0 9
159. NÁNÁSI NOEL DEVM - Csabrendek 0 7
160. NEHER ZÉTÉNY Haladás VSE 0 12
161. NÉMETH BENCE Telekom Veszprém/Süm 0 11
162. NÉMETH MÁTYÁS Haladás VSE 0 5
163. NÉMETH OLIVÉR Vonyarcvashegy SE 0 10
164. NÉMETH PÉTER Haladás VSE 0 12
165. NÉMETH SEBESTYÉN Telekom Veszprém/Tap 0 11
166. OCSKAI OLIVÉR Balatonfüredi KSE-Eö 0 10
167. ORBÁN BOTOND TVSE 0 6
168. ÖLBEI BOTOND PÉTER Celldömölki VSE 0 12
169. ŐRI BENCE Telekom Veszprém 0 6
170. PALI NOEL Vonyarcvashegy SE 0 10
171. PÁPAI OLIVÉR Tungsram SE 0 11
172. PAPP KRISZTIÁN VEMAFI KC 0 10
173. PEIDL BÁLINT PÁL Ajkai Trampolin SE 0 8
174. PELEH ZSOMBOR VEMAFI KC 0 4
175. PÉNZES RAJMUND FLÓRIÁN BBSC Balatonboglár 0 10
176. PERNESZ SZABOLCS Ajkai Trampolin SE 0 10
177. PINTÉR BALÁZS BBSC Balatonboglár 0 12
178. PINTÉR ZOLTÁN DÁNIEL Telekom Veszprém/Süm 0 11
179. PÓKECZ ISTVÁN MÁRK Tungsram SE 0 9
180. POLGÁR BÁLINT Haladás VSE 0 6
181. POTHÁRN ÁKOS Vonyarcvashegy SE 0 10
182. PUNK DOMINIK Balatonfüredi KSE-Eö 0 12
183. REICHARDT ÁDÁM Ajkai Trampolin SE 0 6
184. RÉPÁSI OLIVÉR Éles KISE 0 4
185. REPCSÉNYI ZOLTÁN Haladás VSE 0 7
186. ROZMÁN MÁRK Éles KISE 0 5
187. SALLAI-ÉRI ZSOMBOR Telekom Veszprém/Süm 0 11
188. SCHMELKA MÁTÉ Telekom Veszprém/Tap 0 8
189. SEBESTYÉN BALÁZS JÁNOS Celldömölki VSE 0 10
190. SIMON DOMINIK Tungsram SE 0 11
191. SOLTÉSZ ZÉTÉNY VEMAFI KC 0 4
192. SOLYMOSI BENEDEK Telekom Veszprém 0 7
193. SOMOGYI ÁDÁM GÁBOR Veszprémi KKFT Felső 0 12
194. SOMOGYI GERGŐ BBSC Balatonboglár 0 10
195. STEIERLEIN MARCELL Éles KISE 0 10
196. STERBIK NOEL Telekom Veszprém 0 6
197. STIBERNIK BENE BÉLA Georgikon DSE 0 2
198. STIGLICZ MÁRTON Telekom Veszprém/Tap 0 11
199. SULYOK BALÁZS Celldömölki VSE 0 10
200. SZABÓ BENCE Telekom Veszprém/Tap 0 6
201. SZABÓ BENDEGÚZ MÁTYÁS Vonyarcvashegy SE 0 8
202. SZABÓ DÁVID Telekom Veszprém 0 8
203. SZABÓ DÉNES VEMAFI KC 0 10
204. SZABÓ KRISTÓF Vonyarcvashegy SE 0 10
205. SZABÓ MÁRK Telekom Veszprém 0 1
206. SZABÓ NÁNDOR BOLDIZSÁR Éles KISE 0 10
207. SZABÓ PÉTER Telekom Veszprém 0 9
208. SZABÓ-KOVÁCS BENEDEK Ajkai Trampolin SE 0 4
209. SZAKONYI ANDOR Rinyamenti KC SE 0 3
210. SZÉKELY MÁRTON JÓZSEF Vonyarcvashegy SE 0 1
211. SZEKÉR KRISZTIÁN Ajkai Trampolin SE 0 12
212. SZENTGYÖRGYVÖLGYI MARCELL Tungsram SE 0 6
213. SZIRATICZA BARNABÁS BBSC Balatonboglár 0 2
214. SZOMBATH ÁRMIN Haladás VSE 0 5
215. SZŐKE ARMAND DOMONKOS Balatonfüredi KSE-Eö 0 12
216. SZŰCS SZABOLCS Haladás VSE 0 10
217. TÁLL ZÉTÉNY ISTVÁN Éles KISE 0 11
218. TAMÁS DOMINIK Celldömölki VSE 0 10
219. TÁNCZOS ÁBEL BALÁZS Haladás VSE 0 6
220. TEREBESI PATRIK Éles KISE 0 9
221. TERZIC MAK Telekom Veszprém 0 2
222. TISLERICS MÁTYÁS Haladás VSE 0 12
223. TITZ DÁNIEL Telekom Veszprém 0 11
224. TOMOR MÁTÉ Telekom Veszprém/Süm 0 9
225. TORMA TAMÁS Veszprémi KKFT Felső 0 12
226. TÓTH BARNABÁS Georgikon DSE 0 10
227. TÓTH MILÁN Haladás VSE 0 1
228. TÓTH RICHÁRD Haladás VSE 0 10
229. TÖREKI OLIVÉR Tungsram SE 0 10
230. TÖRÖK MÓR BBSC Balatonboglár 0 10
231. TROMLER BÁLINT Ajkai Trampolin SE 0 12
232. TULÉZI VIKTOR Rinyamenti KC SE 0 8
233. TULOK PATRIK TVSE 0 6
234. TURCSI TÉTÉNY TAMÁS Telekom Veszprém/Süm 0 11
235. ÚJHELYI TAMÁS DEVM - Csabrendek 0 9
236. VÁMOS BERTALAN Haladás VSE 0 5
237. VARGA GERGŐ Ajkai Trampolin SE 0 4
238. VAS-KOVÁCS NORBERT Ajkai Trampolin SE 0 12
239. VERES KRISTÓF Ajkai Trampolin SE 0 12
240. VERS HUNOR Georgikon DSE 0 8
241. VILOVSKI OGNJEN Telekom Veszprém 0 4
242. VINCZE ÁKOS Telekom Veszprém/Süm 0 7
243. VITAI ZALÁN DEVM - Csabrendek 0 7
244. ZÁMBÓ LEVENTE Vonyarcvashegy SE 0 8
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó