Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU14 2. osztály
LU14 2.o Nyugat Felsőház
2018. december 16. vasárnap
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
12:00 Moyra-Budaörs Handball - Bajnok DSE Nemesvámos 24 - 21
13:00 Tatabányai SC - XVI.kerületi KMSE 16 - 17
14:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Farkasvár DSE LU14 17 - 20
15:00 Győri ETO KC I. - XVI.kerületi KMSE 28 - 23
16:00 Farkasvár DSE LU14 - Tatabányai SC 18 - 26
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri ETO KC I. 21 - 22
2019. február 16. szombat
Budapest, Vasas edzőcsarnok
10:00 XVI.kerületi KMSE - Győri ETO KC I. 15 - 24
11:00 Moyra-Budaörs Handball - Tatabányai SC 18 - 15
12:00 Győri ETO KC I. - Farkasvár DSE LU14 25 - 20
13:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Moyra-Budaörs Handball 15 - 25
14:00 Tatabányai SC - Farkasvár DSE LU14 19 - 20
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - XVI.kerületi KMSE 0 - 10
2019. március 3. vasárnap
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok
10:00 Győri ETO KC I. - Moyra-Budaörs Handball
11:00 XVI.kerületi KMSE - Bajnok DSE Nemesvámos
12:00 Tatabányai SC - Moyra-Budaörs Handball
13:00 Farkasvár DSE LU14 - Bajnok DSE Nemesvámos
14:00 XVI.kerületi KMSE - Tatabányai SC
15:00 Farkasvár DSE LU14 - Győri ETO KC I.
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Győri ETO KC I. 8 7 1 0 202 167 35 15
2. Moyra-Budaörs Handball 8 6 0 2 167 146 21 12
3. Farkasvár DSE LU14 8 5 0 3 154 156 -2 10
4. Tatabányai SC 8 3 1 4 171 166 5 7
5. XVI.kerületi KMSE 8 2 0 6 135 151 -16 4
6. Bajnok DSE Nemesvámos 8 0 0 8 135 178 -43 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. PELLE BETTINA Moyra-Budaörs Handba 23 4
2. KISS DIÁNA ELIZA Győri ETO KC I. 20 4
3. CSÁK LUCA Farkasvár DSE LU14 19 4
4. KIRCSI FANNI Moyra-Budaörs Handba 18 4
5. DÉCSEI KRISZTINA Farkasvár DSE LU14 17 4
6. JACZKÓ LILI ALEXANDRA Tatabányai SC 16 4
7. STOCKBAUER LUCA Tatabányai SC 16 4
8. NAGY NOÉMI XVI.kerületi KMSE 13 3
9. KERESZTES KATA XVI.kerületi KMSE 12 4
10. MOLNÁR KORINNA ALEXANDRA Moyra-Budaörs Handba 12 4
11. SCHŐNIG VIRÁG Bajnok DSE Nemesvámo 12 4
12. HORVÁTH LILI Győri ETO KC I. 11 4
13. MATYASOVSZKY NELLI Moyra-Budaörs Handba 11 4
14. NÉMETH PETRA Győri ETO KC I. 11 4
15. GRANÁT DORKA Győri ETO KC I. 10 4
16. MEGYERI BODZA ZSUZSANNA XVI.kerületi KMSE 10 4
17. VARGA DALMA Győri ETO KC I. 10 4
18. BADICS HELKA Bajnok DSE Nemesvámo 9 3
19. MAURER LILI Bajnok DSE Nemesvámo 9 4
20. NAGY DORINA LILLA Tatabányai SC 9 4
21. PÁDÁR LAURA Győri ETO KC I. 9 4
22. PERCZEL JÁZMIN Farkasvár DSE LU14 9 4
23. BALOGH KINCSŐ XVI.kerületi KMSE 8 4
24. HOFFMANN LOTTI LAURA Tatabányai SC 8 4
25. BARTA BORBÁLA Bajnok DSE Nemesvámo 7 4
26. DAJKA LILI XVI.kerületi KMSE 7 4
27. HORVÁTH ZITA XVI.kerületi KMSE 7 2
28. PINTÉR MAJA REBEKA Tatabányai SC 7 4
29. SEBESTYÉN LILI Győri ETO KC I. 7 3
30. SZITA RÉKA Bajnok DSE Nemesvámo 7 4
31. BALI BORÓKA Bajnok DSE Nemesvámo 6 4
32. BALOGH NOÉMI VIKTÓRIA Bajnok DSE Nemesvámo 6 4
33. CZIFRIK VIRÁG Farkasvár DSE LU14 6 4
34. FODOR LILI Tatabányai SC 6 4
35. FUTÓ HELLA Bajnok DSE Nemesvámo 6 4
36. KALMÁR ZOÉ Tatabányai SC 6 4
37. NÉMETH ESZTER Győri ETO KC I. 6 4
38. NEZÁCZKI SÁRA ROZI XVI.kerületi KMSE 6 4
39. SZÉP NÓRA VIKTÓRIA Moyra-Budaörs Handba 6 4
40. CZIFRIK SÁRA Farkasvár DSE LU14 5 4
41. TORDAI LAURA Tatabányai SC 5 4
42. CSÁSZÁR DORKA Győri ETO KC I. 4 4
43. DOLNAY LILI Moyra-Budaörs Handba 4 4
44. FARKAS BORÓKA Farkasvár DSE LU14 4 4
45. HUNYADVÁRI LAURA PETRA Moyra-Budaörs Handba 4 4
46. ILOSVAY ESZTER XVI.kerületi KMSE 4 4
47. KANYÓ DÓRA ANNA Farkasvár DSE LU14 4 4
48. KOVÁCS BOGLÁRKA Győri ETO KC I. 4 2
49. OSZLÁNSZKI LILI KATA Farkasvár DSE LU14 4 4
50. VARGA REGINA Moyra-Budaörs Handba 4 4
51. BRUZSA LILI XVI.kerületi KMSE 3 4
52. KONDOR VIVIEN Bajnok DSE Nemesvámo 3 4
53. LÉVAI LILI Farkasvár DSE LU14 3 1
54. MATOLCSY DÓRA LILIÁNA Moyra-Budaörs Handba 3 4
55. MELLÁK DORKA ÉVA Farkasvár DSE LU14 3 4
56. MOLNÁR SÁRA Bajnok DSE Nemesvámo 3 4
57. NAGY LIZA Farkasvár DSE LU14 3 4
58. SZÁJER HANNA HELÉNIA XVI.kerületi KMSE 3 2
59. KOCSIS KATA Győri ETO KC I. 2 2
60. KOVÁCS KÍRA ÉVA XVI.kerületi KMSE 2 4
61. VIRÁGH VANESSA Győri ETO KC I. 2 2
62. BORBÉLY PETRA LUCA Győri ETO KC I. 1 2
63. IMRE ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 1 2
64. KARÁSZI RÉKA Moyra-Budaörs Handba 1 2
65. KISS LILLA Farkasvár DSE LU14 1 4
66. MESTERHÁZY KATA JANKA Moyra-Budaörs Handba 1 2
67. MOHAROS NAPSUGÁR Tatabányai SC 1 4
68. PRETSNER HANGA Tatabányai SC 1 1
69. RÉDECSI POLETT Győri ETO KC I. 1 2
70. SZILÁGYI SÁRA XVI.kerületi KMSE 1 2
71. TALLÓS CSILLAG Győri ETO KC I. 1 1
72. TÖRÖK VIOLETTA Tatabányai SC 1 4
73. BAKI ZSELYKE Győri ETO KC I. 0 4
74. BŐLE MAJA Moyra-Budaörs Handba 0 4
75. CSÖNDÖR NÓRA Farkasvár DSE LU14 0 4
76. DARMÓ RÉKA Tatabányai SC 0 4
77. ÉLES ESZTER Farkasvár DSE LU14 0 4
78. FODOR ZSÓFIA Farkasvár DSE LU14 0 1
79. GÁBORI LENKE XVI.kerületi KMSE 0 2
80. HEGEDŰS ANNA Moyra-Budaörs Handba 0 2
81. LUKÁCS BOGLÁRKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 4
82. MALLER SZABINA PATRICIA Tatabányai SC 0 4
83. MÁRKUS LUCA Győri ETO KC I. 0 2
84. MATI DOROTTYA Tatabányai SC 0 2
85. NAGY LILIÁNA Farkasvár DSE LU14 0 2
86. PAP VIRÁG XVI.kerületi KMSE 0 2
87. ROSTA EDINA Győri ETO KC I. 0 2
88. SARKADI LUCA Moyra-Budaörs Handba 0 2
89. SOMODI RÉKA SAROLTA XVI.kerületi KMSE 0 2
90. SZAJKÓ FANNI Győri ETO KC I. 0 2
91. SZEMÁN FRUZSINA Bajnok DSE Nemesvámo 0 4
92. ZÁTONYI ZITA XVI.kerületi KMSE 0 4
www.keziszovetseg.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó