Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13 (2007-2008)
Gyermekbajnokság LU13 F csoport
2019. október 12. szombat
Fonyód, Zákányi Bálint spcs.
10:00 NIKÉ SE Fonyód - Siófok KTC KFT 5 - 20
10:55 KK Ajka - Veszprém Pannon SE 9 - 9
11:50 Siófok KTC KFT - Sümeg VSE 35 - 1
12:45 Éles KISE - KK Ajka 25 - 2
13:40 Veszprém Pannon SE - Bajnok DSE Nemesvámos 6 - 30
14:35 Sümeg VSE - Éles KISE 1 - 40
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - NIKÉ SE Fonyód 22 - 5
2019. október 13. vasárnap
Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok
10:00 Csurgói NKC - Rinyamenti KC SE 9 - 27
10:55 Marcali VSZSE - Hévízi SK 20 - 16
11:50 Rinyamenti KC SE - GÓNA SZKKE 27 - 10
12:45 TUNGSRAM SE - Marcali VSZSE 33 - 4
13:40 Hévízi SK - Pacsai Haladás SE 19 - 4
14:35 GÓNA SZKKE - TUNGSRAM SE 20 - 14
15:30 Pacsai Haladás SE - Csurgói NKC 3 - 15
2019. október 26. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC SE - TUNGSRAM SE 23 - 17
09:55 Marcali VSZSE - Pacsai Haladás SE 8 - 8
10:50 TUNGSRAM SE - NIKÉ SE Fonyód 20 - 11
11:45 Marcali VSZSE - Csurgói NKC 12 - 26
12:40 Siófok KTC KFT - Pacsai Haladás SE 32 - 2
13:35 NIKÉ SE Fonyód - Csurgói NKC 9 - 13
14:30 Siófok KTC KFT - Rinyamenti KC SE 13 - 21
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
10:00 GÓNA SZKKE - Hévízi SK 34 - 16
10:55 Bajnok DSE Nemesvámos - Sümeg VSE 47 - 1
11:50 Hévízi SK - Veszprém Pannon SE 12 - 26
12:45 Éles KISE - Bajnok DSE Nemesvámos 15 - 20
13:40 Sümeg VSE - KK Ajka 8 - 25
14:35 Veszprém Pannon SE - Éles KISE 7 - 35
15:30 KK Ajka - GÓNA SZKKE 10 - 21
2019. november 10. vasárnap
Marcali, Városi Sportcsarnok
10:00 Marcali VSZSE - NIKÉ SE Fonyód 11 - 13
10:55 Csurgói NKC - Pacsai Haladás SE 22 - 6
11:50 NIKÉ SE Fonyód - Rinyamenti KC SE 9 - 29
12:45 Éles KISE - Csurgói NKC 24 - 9
13:40 Pacsai Haladás SE - Veszprém Pannon SE 13 - 20
14:35 Rinyamenti KC SE - Éles KISE 23 - 28
15:30 Veszprém Pannon SE - Marcali VSZSE 23 - 12
Hévíz, Városi Sportcsarnok
10:00 Hévízi SK - KK Ajka 13 - 24
10:55 GÓNA SZKKE - Bajnok DSE Nemesvámos 15 - 24
11:50 KK Ajka - TUNGSRAM SE 12 - 22
12:45 Sümeg VSE - GÓNA SZKKE 3 - 41
13:40 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KTC KFT 16 - 14
14:35 TUNGSRAM SE - Sümeg VSE 36 - 7
15:30 Siófok KTC KFT - Hévízi SK 24 - 5
2019. november 24. vasárnap
Ajka, Városi Sportcentrum
10:00 KK Ajka - Éles KISE 5 - 19
10:55 Hévízi SK - Sümeg VSE 33 - 6
11:50 Éles KISE - Siófok KTC KFT 24 - 21
12:45 Veszprém Pannon SE - Hévízi SK 20 - 18
13:40 Sümeg VSE - Bajnok DSE Nemesvámos 1 - 40
14:35 Siófok KTC KFT - Veszprém Pannon SE 35 - 11
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - KK Ajka 19 - 5
Zalaegerszeg, Kölcsey Gimnázium
10:00 Pacsai Haladás SE - Marcali VSZSE 8 - 12
10:55 TUNGSRAM SE - Csurgói NKC 15 - 13
11:50 Marcali VSZSE - GÓNA SZKKE 4 - 24
12:45 NIKÉ SE Fonyód - TUNGSRAM SE 9 - 21
13:40 Csurgói NKC - Rinyamenti KC SE 10 - 30
14:35 GÓNA SZKKE - NIKÉ SE Fonyód 18 - 6
15:30 Rinyamenti KC SE - Pacsai Haladás SE 31 - 10
2019. december 8. vasárnap
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 TUNGSRAM SE - Rinyamenti KC SE 18 - 36
09:55 Csurgói NKC - Siófok KTC KFT 16 - 29
10:50 Marcali VSZSE - TUNGSRAM SE 9 - 30
11:45 Siófok KTC KFT - NIKÉ SE Fonyód 31 - 7
12:40 Veszprém Pannon SE - Csurgói NKC 19 - 19
13:35 NIKÉ SE Fonyód - Marcali VSZSE 15 - 9
14:30 Rinyamenti KC SE - Veszprém Pannon SE 40 - 13
Nemesvámos, Sportcsarnok
10:00 Éles KISE - Bajnok DSE Nemesvámos 26 - 21
10:55 GÓNA SZKKE - Hévízi SK 22 - 14
11:50 Sümeg VSE - Éles KISE 6 - 45
12:45 KK Ajka - GÓNA SZKKE 14 - 19
13:40 Hévízi SK - Pacsai Haladás SE 19 - 6
14:35 KK Ajka - Sümeg VSE 26 - 5
15:30 Pacsai Haladás SE - Bajnok DSE Nemesvámos 6 - 31
2020. február 29. szombat
Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
09:00 Rinyamenti KC SE - TUNGSRAM SE
09:55 GÓNA SZKKE - Siófok KTC KFT
10:50 Bajnok DSE Nemesvámos - TUNGSRAM SE
11:45 Veszprém Pannon SE - Siófok KTC KFT
12:40 GÓNA SZKKE - Éles KISE
13:35 Veszprém Pannon SE - Bajnok DSE Nemesvámos
14:30 Éles KISE - Rinyamenti KC SE
2020. március 1. vasárnap
Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok
10:00 Csurgói NKC - Hévízi SK
10:55 Marcali VSZSE - NIKÉ SE Fonyód
11:50 Hévízi SK - Pacsai Haladás SE
12:45 Marcali VSZSE - Sümeg VSE
13:40 KK Ajka - NIKÉ SE Fonyód
14:35 Sümeg VSE - Pacsai Haladás SE
15:30 Csurgói NKC - KK Ajka
2020. március 28. szombat
Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok
09:00 Csurgói NKC - Rinyamenti KC SE
09:55 Siófok KTC KFT - TUNGSRAM SE
10:50 Rinyamenti KC SE - Bajnok DSE Nemesvámos
11:45 Éles KISE - Siófok KTC KFT
12:40 GÓNA SZKKE - TUNGSRAM SE
13:35 Bajnok DSE Nemesvámos - Éles KISE
14:30 Csurgói NKC - GÓNA SZKKE
Hévíz, Városi Sportcsarnok
10:00 KK Ajka - Hévízi SK
10:55 NIKÉ SE Fonyód - Pacsai Haladás SE
11:50 KK Ajka - Veszprém Pannon SE
12:45 Sümeg VSE - NIKÉ SE Fonyód
13:40 Marcali VSZSE - Pacsai Haladás SE
14:35 Sümeg VSE - Veszprém Pannon SE
15:30 Marcali VSZSE - Hévízi SK
2020. április 25. szombat
Fonyód, Zákányi Bálint spcs.
10:00 Hévízi SK - NIKÉ SE Fonyód
10:55 KK Ajka - Marcali VSZSE
11:50 Hévízi SK - Sümeg VSE
12:45 KK Ajka - Pacsai Haladás SE
13:40 Csurgói NKC - Marcali VSZSE
14:35 Pacsai Haladás SE - Sümeg VSE
15:30 Csurgói NKC - NIKÉ SE Fonyód
2020. április 26. vasárnap
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
10:00 GÓNA SZKKE - Siófok KTC KFT
10:55 Éles KISE - Rinyamenti KC SE
11:50 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KTC KFT
12:45 Éles KISE - TUNGSRAM SE
13:40 Veszprém Pannon SE - Rinyamenti KC SE
14:35 Bajnok DSE Nemesvámos - TUNGSRAM SE
15:30 Veszprém Pannon SE - GÓNA SZKKE
2020. május 9. szombat
Veszprém, Wartha sportcsarnok
10:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon SE
10:55 Hévízi SK - KK Ajka
11:50 Bajnok DSE Nemesvámos - GÓNA SZKKE
12:45 Rinyamenti KC SE - KK Ajka
13:40 Éles KISE - Hévízi SK
14:35 Rinyamenti KC SE - GÓNA SZKKE
15:30 Éles KISE - Veszprém Pannon SE
2020. május 10. vasárnap
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
10:00 TUNGSRAM SE - Pacsai Haladás SE
10:55 Sümeg VSE - Csurgói NKC
11:50 Pacsai Haladás SE - Marcali VSZSE
12:45 Siófok KTC KFT - Csurgói NKC
13:40 Sümeg VSE - NIKÉ SE Fonyód
14:35 Siófok KTC KFT - Marcali VSZSE
15:30 TUNGSRAM SE - NIKÉ SE Fonyód
2020. május 23. szombat
Ajka, Városi Sportcentrum
10:00 KK Ajka - Hévízi SK
10:55 Pacsai Haladás SE - NIKÉ SE Fonyód
11:50 Hévízi SK - Sümeg VSE
12:45 NIKÉ SE Fonyód - Marcali VSZSE
13:40 Veszprém Pannon SE - Pacsai Haladás SE
14:35 Marcali VSZSE - Sümeg VSE
15:30 KK Ajka - Veszprém Pannon SE
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
09:00 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE
09:55 Rinyamenti KC SE - Csurgói NKC
10:50 GÓNA SZKKE - Éles KISE
11:45 Csurgói NKC - Siófok KTC KFT
12:40 Rinyamenti KC SE - Bajnok DSE Nemesvámos
13:35 Siófok KTC KFT - Éles KISE
14:30 Bajnok DSE Nemesvámos - TUNGSRAM SE
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS FANNI Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
2. ÁCS KAROLINA GÓNA SZKKE 0 8
3. ÁGH ZSÓFIA Veszprém Pannon SE 0 6
4. AMBRUS EMESE NIKÉ SE Fonyód 0 6
5. ARDAY LUCA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
6. ARDAY PETRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
7. BÁCSKAY BOGLÁRKA Rinyamenti KC SE 0 10
8. BAKONYI DÓRA Siófok KTC KFT 0 10
9. BAKOS JÚLIA NIKÉ SE Fonyód 0 10
10. BAKOS LAURA NIKÉ SE Fonyód 0 10
11. BALOGH CSENGE Csurgói NKC 0 10
12. BÁN BIANKA Hévízi SK 0 8
13. BAUKÓ ZENGŐ Bajnok DSE Nemesvámo 0 2
14. BENE LILLA Veszprém Pannon SE 0 10
15. BENZSAY LILLA Siófok KTC KFT 0 10
16. BERKICS GEMMA Rinyamenti KC SE 0 10
17. BERTA SÁRA TUNGSRAM SE 0 8
18. BESSENYEI NATÁLIA Siófok KTC KFT 0 10
19. BLAZSÚR HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
20. BOGDÁN-BALOG DORINA Csurgói NKC 0 4
21. BORBÁS FRUZSINA Veszprém Pannon SE 0 8
22. BÖŐR ZSANETT Siófok KTC KFT 0 10
23. BUHERA LADA Hévízi SK 0 9
24. BUKOVECZ LILLA Rinyamenti KC SE 0 10
25. BUZÁS HANNA Marcali VSZSE 0 10
26. CSAPÓ VANDA SZABINA Csurgói NKC 0 6
27. CSONKA DOMINIKA Sümeg VSE 0 10
28. CSONKA EMMA Rinyamenti KC SE 0 10
29. CSORDÁS JÚLIA Marcali VSZSE 0 8
30. DÉNES DÓRA GÓNA SZKKE 0 8
31. DOMA JÁZMIN Veszprém Pannon SE 0 7
32. DOMIÁN JÁZMIN Veszprém Pannon SE 0 10
33. EKE BOGLÁRKA Hévízi SK 0 10
34. ERDEI NÓRA LILLA Pacsai Haladás SE 0 10
35. FAKÓ FANNI Rinyamenti KC SE 0 10
36. FARAGÓ KATINKA Rinyamenti KC SE 0 9
37. FARSANG REBEKA TUNGSRAM SE 0 8
38. FAZEKAS VIRÁG Éles KISE 0 10
39. FEHÉR KÍRA Marcali VSZSE 0 10
40. FERENCSIK LILI KK Ajka 0 8
41. FERI PANNA KK Ajka 0 8
42. GALOVTSIK HANNA GÓNA SZKKE 0 8
43. GELENCSÉR ANNA Hévízi SK 0 10
44. GERENCSÉR RÉKA Pacsai Haladás SE 0 10
45. GOLECZ LAURA TUNGSRAM SE 0 10
46. GURBÁCS BORBÁLA Rinyamenti KC SE 0 10
47. GYOPÁROS NOÉMI Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
48. GYÖRGY LILI Csurgói NKC 0 10
49. HAVASI DÓRA Csurgói NKC 0 8
50. HERMANN ZSUZSKA NIKÉ SE Fonyód 0 7
51. HILSZENRÁTH ALINA KATA NIKÉ SE Fonyód 0 10
52. HOLLÓSI LAURA Marcali VSZSE 0 10
53. HORVÁTH DOMINIKA Marcali VSZSE 0 10
54. HORVÁTH LARA JÁZMIN GÓNA SZKKE 0 10
55. HORVÁTH MAJA SÁRA Sümeg VSE 0 8
56. HORVÁTH SZONJA ERIKA GÓNA SZKKE 0 8
57. HORVÁTH ZSANNA Éles KISE 0 10
58. HOSSZÚ ADRIENN NIKÉ SE Fonyód 0 10
59. HUSZICS REBEKA Csurgói NKC 0 10
60. HUTVÁGNER LILI DÓRA Éles KISE 0 10
61. IGNÁCZ MÓNIKA RAMÓNA Sümeg VSE 0 6
62. IMRE TITANILLA Veszprém Pannon SE 0 2
63. ISTENES REGINA Marcali VSZSE 0 2
64. ISTIVÁN BOGLÁRKA Pacsai Haladás SE 0 8
65. JANKOVICS LAURA GÓNA SZKKE 0 10
66. JÓCSIK NÓRA ANNA Siófok KTC KFT 0 10
67. JÓNÁS ALEXANDRA Veszprém Pannon SE 0 10
68. KARDOS BOGLÁRKA Csurgói NKC 0 8
69. KARSAI LIZA Siófok KTC KFT 0 10
70. KAUKER ESZTER Veszprém Pannon SE 0 2
71. KEKECS VIKTÓRIA Siófok KTC KFT 0 10
72. KELEMEN EMMA SÁRA Pacsai Haladás SE 0 10
73. KELEMEN ZSÓFIA Rinyamenti KC SE 0 2
74. KISGYURA LÉNA Marcali VSZSE 0 10
75. KISS JÁZMIN Marcali VSZSE 0 8
76. KISS MAJA Rinyamenti KC SE 0 10
77. KISS SÁRA Hévízi SK 0 10
78. KISS VIVIEN Veszprém Pannon SE 0 6
79. KLOTZ LARA Marcali VSZSE 0 8
80. KOCSMÁR PATRÍCIA Pacsai Haladás SE 0 4
81. KOLLER VIOLA TUNGSRAM SE 0 8
82. KOVÁCS ILKA GÓNA SZKKE 0 6
83. KOVÁCS LILLA NIKÉ SE Fonyód 0 10
84. KOVÁCS LOTTI HANNA Éles KISE 0 10
85. KŐHALMI ESZTER NIKÉ SE Fonyód 0 10
86. KŐVÁRI KARINA NIKÉ SE Fonyód 0 4
87. KRÁPICZ KATA KK Ajka 0 10
88. KRISTA SÁRA NIKÉ SE Fonyód 0 10
89. KULIK ANNA BÍBORKA TUNGSRAM SE 0 10
90. LENGL SÁRA REBEKA Hévízi SK 0 10
91. LENTS DOROTTYA Sümeg VSE 0 10
92. LESKOVICS CSILLA KK Ajka 0 10
93. LESKOVICS DORINA KK Ajka 0 10
94. MADARÁSZ KAMILLA Rinyamenti KC SE 0 2
95. MAJOR-POMOZI LÉDA TUNGSRAM SE 0 8
96. MARÓDI LILI Sümeg VSE 0 10
97. MAXA MIRELLA Csurgói NKC 0 4
98. MEGYESI GINA Veszprém Pannon SE 0 10
99. MELAI MICHELLE GÓNA SZKKE 0 10
100. MOHOS KITTI Veszprém Pannon SE 0 10
101. MOLNÁR KÍRA KK Ajka 0 4
102. MONA SZÓFIA Sümeg VSE 0 6
103. NAGY ANNAMÁRIA Veszprém Pannon SE 0 8
104. NAGY ESZTER GÓNA SZKKE 0 6
105. NAGY JÁZMIN Hévízi SK 0 10
106. NAGY KATALIN Pacsai Haladás SE 0 8
107. NAGY LUCA FRANCISKA Pacsai Haladás SE 0 10
108. NAGY NIKOLETT Veszprém Pannon SE 0 6
109. NAGY-PÁL LUCA Hévízi SK 0 7
110. NÉMETH ALEXA ILDIKÓ Pacsai Haladás SE 0 5
111. NÉMETH ANNA KK Ajka 0 10
112. NÉMETH LILI Marcali VSZSE 0 10
113. NÉMETH LILI Csurgói NKC 0 10
114. NIKLAI HÓVIRÁG Marcali VSZSE 0 10
115. NIMSZ ANNA Siófok KTC KFT 0 10
116. OBÁL ZENGŐ Marcali VSZSE 0 6
117. OLÁH TAMARA SAROLTA Rinyamenti KC SE 0 10
118. ORSÓS KAMILLA DEBÓRA Csurgói NKC 0 10
119. OSZTER MILLA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
120. PACHER LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
121. PÁL ZSANKA KK Ajka 0 10
122. PÁLFI JANKA BOGLÁRKA Pacsai Haladás SE 0 8
123. PAPP RENÁTA Rinyamenti KC SE 0 8
124. PÁSZTOR EMÍLIA Éles KISE 0 8
125. PERÉNYI DORKA Éles KISE 0 8
126. PICKELHAUPT ANNA NIKÉ SE Fonyód 0 6
127. PINTÉR PETRA Pacsai Haladás SE 0 6
128. PÓKA LIZA HANNA Siófok KTC KFT 0 8
129. PONGRÁCZ RÉKA Rinyamenti KC SE 0 2
130. RÁDI JÁZMIN HANNA Pacsai Haladás SE 0 6
131. RADÓCSAI LILIÁNA TUNGSRAM SE 0 10
132. RÓZSA DORKA Marcali VSZSE 0 8
133. RUSKA LAURA Pacsai Haladás SE 0 10
134. RUZSA ZOÉ HANNA GÓNA SZKKE 0 10
135. SADY FRUZSINA Bajnok DSE Nemesvámo 0 6
136. SÁNDOR REBEKA Hévízi SK 0 10
137. SCHVÉDER DÓRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
138. SERES ZOJA Rinyamenti KC SE 0 10
139. SIMON ALEXANDRA ZOÉ TUNGSRAM SE 0 10
140. SOLTÉSZ FLORINA IRMA NIKÉ SE Fonyód 0 10
141. SÓLYOM SÁRA Siófok KTC KFT 0 10
142. SOMOGYI SZOFI DALMA Éles KISE 0 10
143. SOÓS LILI Siófok KTC KFT 0 10
144. SÖR BARBARA Sümeg VSE 0 8
145. STANKOVICS PETRA Sümeg VSE 0 10
146. STANKOVICS RÉKA Sümeg VSE 0 10
147. SZABÓ DÓRA Éles KISE 0 10
148. SZABÓ GRÉTA Éles KISE 0 4
149. SZABÓ IZABELLA Éles KISE 0 10
150. SZABÓ NÓRA LUCA Marcali VSZSE 0 10
151. SZABÓ REBEKA MELINDA Bajnok DSE Nemesvámo 0 8
152. SZABOLCS BÍBORKA Éles KISE 0 8
153. SZAKÁL RÉKA Hévízi SK 0 8
154. SZAKÁLY BIANKA Marcali VSZSE 0 6
155. SZÉKELY MELISSZA Pacsai Haladás SE 0 10
156. SZÜCS BOGLÁRKA Sümeg VSE 0 10
157. SZŰCS DÓRA TUNGSRAM SE 0 9
158. TAKÁCS-GYŐRI DIÁNA KK Ajka 0 10
159. TARAI HANNA GÓNA SZKKE 0 6
160. TITSCHER KATA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
161. TÓBIÁS DÓRA Veszprém Pannon SE 0 8
162. TOLNAI ANASZTÁZIA Csurgói NKC 0 10
163. TÓTH EMMA SÁRA Rinyamenti KC SE 0 8
164. TÓTH REGINA Pacsai Haladás SE 0 10
165. TÓTH ZSÓFIA Veszprém Pannon SE 0 8
166. VADAS LÚCIA GÓNA SZKKE 0 8
167. VARGA FLÓRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
168. VARGA RÉKA Csurgói NKC 0 10
169. VARGA-JANCSÓ BORI Siófok KTC KFT 0 10
170. VASS BOGLÁRKA Éles KISE 0 8
171. VINCZE RÉKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
172. VINKLER ZORKA ANNA NIKÉ SE Fonyód 0 6
173. VLASICS HELGA VIKTÓRIA TUNGSRAM SE 0 10
174. VÖLGYI SZAFFI GÓNA SZKKE 0 10
175. VÖRÖS NOÉMI Marcali VSZSE 0 2
176. ZENTAI SÁRA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó